Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Edii: Martinnak nagyon boldog születésnapot kívánok!

Hát igen, kicsit titokban tartottam. Igaz csak a 8. héten derült ki, utána azon izgultam minden rendben legyen. Persze most is izgulok még.

Kistörpe garulálok és jó egészséget kívánok!



WOW!



Edi: MArtinnak boldog szülinapot! :lol:

Még nem válaszoltam, pedig kérted, hogy írjak magamról. A 2009-es topicban vagyok, vagyis ott kezdetem! :lol: De nagyon szeretem a kis csapatot, meg no persze szeretek szívből drukkolni a többieknek is, akik még babára várnak, vagy ha már megfogant a babó a leendő kismamáknak szorítani!
Szóval mi próbálkoztunk egy ideje, mikor is részben topicos segítséggel és tanácsokkal tavaly januárban megfogant a kisfiunk. Nehéz volt a babvárás, aki ismert a másik topicból az tudja, nem szeretnék ezzel senkit sem untatni.
A lényeg, hogy tavaly október 5-én megszületett a kisfiam, aki tejcukor érzékeny, így gyógytápszeren élünk, meg szedtünk egy halom gyógyszert, 2 hósan elkaptuk a rotát( 10 nap kórház), de már sokkal jobb, szóval nagyon büszke vagyok rá!
Egytemre járok, még az államvizsgák vannak hátra, de valami szakmát is szívesen tanulnék, mert a mai világban szükség van rá.
Ennyi rólam, rohanok , mert etetek... :lol:


Ja, ha valakinek kell egy bontatlan csomag( nem doboz, mert a felét elhasználtuk) MILUPA OPTIMAL START HA tápszer ingyért, az írjon és utánvéttel elküldöm, mert mi gyógytápi eszünk!
NA, rohantam, mert sírunk...

Kép

 
 

Nyuszi: nem lehetett egyszerű,de úgy látom erős csajszi vagy és minden rendben lesz ezután.

nika70
Salgótarján
 
 


Edii: drága vagy, köszi! Most már csak sok-sok mosoly jöhet, az szeretném legalábbis!:) Mesélsz egy picit magasról, csak pár mondtat, mert kíváncsi vagyok! Szép a kisfiad a képen, és a Gergő név is nagyon szép! :wink: :lol: Szeretnétek még babót?Oh, és most látom salgótarjáni vagy!:D Voltam ott ált. suli másodikban ostály kiránduláson, és valamiért az ragdt meg, hogy az úton kaktuszokat láttam, mint a sivatagban...persze ez lehetetlen. :roll:

Babszika: szívből sajnálom! Légy nagyon erős! Minden helyre jön, csak egy kis idő kell, és majd jön az új babó is. Nyugodtan add ki az érzéseidet, hamarabb túl leszel rajta talán. És gyere többet , ha kell vígasztalunk!

Királylány Melisch: szépek a babák! :wink: Hűű, de jó most Nektek! :lol:

Melinda: mizu Veled eltűntél!?

Kép


nyuszi: köszike:9 Nem eredendő Salgótarjáni vagyok :-ben ismerkedtem meg a párommal az interneten és ) májusától lakom itt :)Nem bántam meg:) imádom a páromat és igen szeretnénk tesót de ez nem csak rajtunk múlik.Gondolok itt arra is hogy én idén töltöm a-et.Így egy kicsit nehezebb a dolog.Dokihoz nem megyek.Mióta Gergő megvan teljes az életünk de jobb lenne ha lenne tesója,de ha a jó isten nem adja meg a tesót akkor sem leszünk bánatosak.Ha Gergő nem lenne akkor lehet minden követ megdolgoznék,de az anyagi helyzetünk nem engedi meg hogy én most mindenféle kezelésekre járjak.Tudván tudjuk hogy ha valami nem ok az egyik félnél az nem kevés pénz amit erre költenek sokan.Nekünk sajna nincs rá fedezet.Ha spontán összejön nagyon nagyon örülni fogunk neki,de ez a hónap már elúszott sajnos.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!
Vagyok én is!
Sütöttünk,főztünk, ez a szokásos vasár-napi(rend).
Melcsi alszik éjjel nappal,nem tudom igazából,hogy normális-e ez az alvásmennyiség,de kedden megyek védőnőhöz,majd rákérdezek..
Nappal ha felvan 5 óra hosszát,az jó.Attól csak kevesebbet,Este van még fel egy kicsit,aztán alvás,persze szopizni kelünk 2-3-szor.

Kép
Kép

Kép


Sziasztok!!

Most regisztráltam, de már egy pár napja rá bukkantam erre a jó kis oldalra..:) Lenne egy kérdésem hozzátok..

Szóval már egy pár hónapja próbálkozunk a gyemekáldással, de sajna eddig semmi :( ... Viszont decemberben tényleg odafigyeltünk mindenre és már késik 2 napja:)) nem nagyon birok magammal és tegnap csináltam egy tesztet, negativ lett..hát eeléggé elkeseredtem..
Viszont olvastam egy másik oldalon, hogy korai tünet lehet, hogy alhasi szúrásokat érzek és ha olyan érzésem van mintha megakarna jönni..
Szerintetek lehet, hogy téved a teszt??Lehet, hogy korai volt még tesztelnem??

Melinda


Szia Melinda! Üdv itt! :lol: Nekem anno azt mondta a dokim, hogy negatívba tévedhet, de poziba nem. Szal nyugi! Majd azért jelentkezz, szúrkálás tényleg van, meg nálam olyan volt, mintha megjönne, de az sem volt jelentős.

Kép


Melinda 22: ha két napja késik és nega a teszt akkor azért kicsi az esély de nem reménytelen.Várj két három napot és ha nem jön meg csinálj újra tesztet.

nika70
Salgótarján
 
 


köszönöm a gyors választ, és a biztatást!!:))Remélem a kövi teszt pozitiv lesz..Úgy szeretném!!

Melinda


Babszika: nagyon sajnálom és kitartást kívánok neked és azt hogy ne kelljen műteni. Hátha ott van a babó, csak nem látták eddig. Nagyon szorítok nektek.
Mi megvagyunk, csütörtökön voltam kontrollon, végre rendbejött a méhem. Normális vastagságú a nyálkahártya és semmi rendelleneset nem látott a doki odabent. Igazából így szülés után három hónappal már épp ideje volt. Február közepén kell majd kontrollra visszamennem, remélem akkor is minden rendben lesz odabent. Egyébként én még mindig nem hiszem el hogy végre lezárul ez az őrület.
Lilike jól van, bár most náthás egy kicsit, holnap viszem megmutatni a gyerekorvosnak, remélem semmi komoly. Már 5340g-ot nyomunk és áttértünk a 68-as rugikra. Már olyan nagy a kis drágám. Másfél hete nyúl a dolgokért és amit megkaparint azt a szájába tuszkolja. Annyira szépen tartja a kis fejét, szinte már nem is kell fogni neki és ha fogom a két kis kezét akkor befeszít és felhúzza magát és felül :D Igazi nagy csaj már, ami olyan hihetetlen, mert most született :D

KépKép
 


Csige: + gondolatok :):):):) hidd el hogy minden rendben lesz.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
Meli üdv köztünk!!!!!!!!!!!...drukkolok hogy pozitív legyen az a teszt!!!!!!!!!
Csige Barni is hasonlókat csinál..nem nagyn szeret feküdni.....jobba élezi ha üldögél vagy álldogál!!!!!!! :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, ragyogok, mint a fekete szurok. Bocsánatot kérek, h nem olvasok vissza, de csak gyors híreket hoztam, mert látom, h aggódtok és nagyon köszönöm!

A hangulatom állati jó, görcsölés egyáltalán nincs, vérzés sem, sőt átalakult krémes nyákká az egész (szóval úgy érzem magam, mint bármikor máskor egy rendes ciklus alatt)

A dokik ma hívtak "bemutatásra": az uh spec. és az oszt. vez. főorvos nézett meg, és hát elég tanácstalanok, de állati normálisak, ahogy én látom.

A doki egyértelműen kimondta, h velem van a baj - mintha ezt eddig nem tudtam volna - , mert egyik serpenyőben az állati magas hcg-m, a másikban a tünetmentességem van, ami miatt egyszerűen nem tudnak műtétre sem gondolni.

Az uh-n ma látott megint vmit, de szerinte az csak a petefészkem, ami bújkál mindig, szóval, arra nem alapozhat egy műtétet.
Folyadék azóta sincs sehol, ami ugye jó.

Viszont a doki azt mondta, h még mindig inkább maradjak, és legyen vv, meg uh, mint hogy hazamenjek és belehaljak hirtelen.
Sok ideje szegénynek nem volt, de elmondta, h sajnos lehet, h nem is a kürtőben van a terhesség, de erről méég beszélünk.

Most már nem aggódom, csak szörnyen unatkozom és nagyon várom a végét.

 


Szia Babszika!!!!!!!!!!!!!!!!
akkor már piciri reményed sincs?!
de drukkolok hogy vége legyen már ennek!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita!
az az igazság, h remény van, de nem valószínű, h egészséges babám lenne, hisz egyik nap fent a hcg, másnap lent, most meg stagnál..... szóval, nem túl jó ez így

 


Babszika remélem hamar rendbe jössz és a dolog végére értek, mert ez a bizonytalanság a legrosszabb. Kitartást. Én nem áltatlak, mert az nem jó. De kívánom neked, hogy végre nektek is sikerüljön. Viszont, ha ez terhesség volt akkor meg tud foganni spontán is. Ugye? vagy most hülyeséget kérdeztem. Mármint arra gondolok, hogy nálatok nem egyszerű az eset....Na remélem érted mit akartam.



Szia Babszi!
De jó, hogy jöttél, már megint nagyon kíváncsi voltam, hogy mi van Veled. Azért nem semmi, ami Veled történik. Elhiszem, hogy várod a "végét". Én azt kívánom, hogy Neked ne legyen semmi bajod, és mindened meglegye!. Mert bár tudom, hogy 4.éve várod a csodát, és nagyon nehezen jött, de gyereked még lehet, vagy "így" vagy "úgy"-kívánom, hogy mninél hamarabb és minél könnyebben jöjjön- de BELŐLED csak egy van! Nagyon sokat gondolok Rád! Vigyázz Magadra!
Puszi
pedi
Kalocsa
 
 


Babszika: de jó hogy írtál.aggódtunk ám érted .Én azt szeretném ha most ez simán vége lenne és egy komplikációmentes terhességed legyen spontán egy hónap múlva ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

királylány!
igen, én is mindig erre gondolok, h végre spontán sikerült és ez óriási dolog! :roll:

 


Babszika akkor van remény a következő babára hogy ő is spontn fog meg foganni!!!!!!!!!!!!!!!istene annyira drukkolok nektek!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika látom pozitívan gondolkodsz! Helyes! Meg lesz a jutalma. Remélem úgy ahogy Nika írta. :)

És Pedinek is igaza van. Belőled csak egy van!



Sziasztok!

Nagy nagy gratula Kistörpének!!! :) Sok boldogságot kívánok neked! És gyere mihamarabb a történettel és a képekkel! :)

Királylány: tök furi h máris a 12.hétben vagy! :) A 8. hétig nem éreztél semmit?

Meli- még nincs veszve semmi! De ha most nem akkor majd a következőben sikerül!

Csige-örülök, hogy már meggyógyultál! nagyon ügyes csaj Lilibaba!
 


Drága Babszi!

Jó hogy jöttél! Én is sokat gondolok rád! És nagyon rossz h ilyen dolgokon kell átmenned. Hihetetlen, hogy az orvosok sem tudnak mit mondani, és ez elég sz*r lehet. De nemsoká vége ennek és minden okés lesz. Hiszen most már tudjátok, h spontán megfoganhat a babó ! Kitartás és vigyázz magadra! (vagy magatokra? ) :)
 


Na itt vagyok én is.
Melinda üdv itt, a jelek jók de nem egyértelműek. 2-3 napos késést még nem kell túlreagálni sajnos vannak hosszabb rövidebb ciklusok is. Ezt csak te tudod. Várd meg az általad leghosszabbak számon tartott ciklus hosszát, ha akkor sincs semmi tesztelj újra. Én mindig azt gondoltam :lol: tudni fogom mikor vagyok terhes, frászt! Annyira megjön érzésem volt, hogy rengeteget rohantam wc-re, hogy na most elindult. Bár a fájdalom nem volt erős, nem is erősödött. Igazából nekem így szokott kezdődni fájdogál-fáj-jobban fáj és elindul. Amúgy minden más tünetem volt sokszor az elmúlt 2 évente (cicifájás, szédülés, fáradékonyság, Elevit miatt kicsi hányinger). Na egyedüli furcsa dolog, aminek lehet végül semmi köze az volt, hogy vagy 2-3 reggel ébredés után egy jó kis nyújtózkodás után belenyilallt a méhembe vagy a hasam alatt, kicsit de hamar elmúlt. Na ilyet addig nem éreztem. Kívánom, hogy mielőbb pozitiv legyen az a fránya teszt. Csak azért írtam le az én tüneteim, mert lehet segít és megtanultam sokat ártok magamnak ha beképzelem, hogy tüneteim vannak.

Babszika én mindig azt mondom, hogy nem lehet baja a babámnak. Aki egy csoda módján jönni akar az olyan makacsul akarja, hogy ebből nem lesz gond csak egy nagyon magabiztos és makacs felnőtt. Persze ez nem törvényszerű de ha aggódni kezdek mindig ezt magyarázom magamnak, hogy ez a baba jönni akart akkor ez egészséges. Ezt kívánom nektek is, hogy minden orvosi diagnózis és szakkönyvi leírást megdacolva egészséges babó bújócskázzon a pocakodban!!!! Ha meg tényleg beteg akkor kívánom mihamarabb ereszen el téged a legkisebb orvosi beavatkozás mellett, hogy mielőtt újabb baba tudjon megfoganni benned, mert ahogy Pedi is írta belőled csak egy van! és a te egészséged a legfontosabb most. Majd írjál a fejleményekről. Nagyon drukkolok nektek, hogy ti legyetek a kórház csodabogarai. Míg 1% esély van ne add fel!!!!!!!!!

Nika te most hogy állsz?

Pedi szia, jó látni téged is!!!!

Csige de nagyok vagytok már!!! Na végre azt olvasom, hogy tiszta a méhed!!!!! Gondolom te is nyugodtan felsóhajtottál végre és élvezni tudod kicsi lányod társaságát. Csak mosolyogtam, ahogy soraid olvastam, már alig várom én is a picimet, hogy végre elkezdjen játszani és felfedezni a világot! Ma éppen olvastam kicsit anyától kapott babás könyvemet abban éppen ott tartottam, hogy olyan 3-4 hónaposan kezdik felfedezni a teret és kezdik felidézni emlékeikből is a tárgyakat és hogy a gyerek leginkább használt testrésze a szája azzal fedezi fel legjobban a tárgyak formáját és ha lehet hagyjuk meg nekik ezt a felfedezési örömöt.

Kép
Kép
 
 


Pampalini szíja mizus, te is inkább este szoktál bekukk :wink:

Kép
Kép
 
 


melish- igen inkább este jövök, mert akkor vagyok szabad (és ha a gép is szabad) :)
hihetetlen h már 10 hetes vagy! Tök jó!
Minket most nagyon lefoglal a lakásvásárlás, már megvan a leendő fészkünk, már intézzük a papírokat! Nagyon szép a kilátás onnan, belátni a környező hegyeket, szóval szerintem tök szupi! :)

Babatéma? Pár napja múlt el a menszim, így nemsokára pé-m is lesz, és belehúzunk. Egyébként akartam kérdezni tőled, hogy amikor megfogant a picúr akkor ittál teákat? Vagy valamit szedtél?

Gondolom már várod a köv uh-ot? ;)

pussz
 


Pampalini akkor nagy az izgalom nálatok :lol: Én sem számítók itt megöregedni és már tárgyaltuk a férjebbel, hogy lehet még iskola előtt közelebb költözünk szüleimhez, sógornőmékhez ugyancsak falura kis házba de akkor szép falut keresünk majd. Alig tárgyaltunk róla férjemmel azon a környéken házakat nézegettünk és jókat szórakoztunk.

Hát hihetetlen de abban a hónapban nem volt vitamin, meg semmi. Teát 2 hónapban ittam de keserű volt így inkább elhagytam. Igaz pé-t nagyon szépen elkaptuk de nem számoltam csupán férjem nagyon szeretni akart, ha jó emlékszem 10,12 és 15 nap voltunk együtt. A 14. nap valami miatt kimaradt de nem is érdeket, hiszen ki gondolta, hogy nekünk spontán baba lehet :lol:

uh-t várom naná, jó látni, hogy él!

Kép
Kép
 
 


Melisch: tegnap megjött,de már annak örülök,hogy harmadik hónapja 28 napra jön meg :) emlékeztek mikor királylánnyal versengve nem mensiztünk kb másfél hónapig.Azóta rendesen meg jön időben:) most már csak össze kell hozni a babát :)Lehet a 15. napon fogant :):):) egy ismerősöm is pont pékor nem tudott együtt lenni a párjával csak másnap reggel és most csinált egy halvány zebrás tesztet de csak csütörtökön lesz végén a ciklusnak így még nem meri elhinni sem :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika hajrá!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy du-án csak Babszihoz szóltam, siettem, és annyira örültem, hogy jött, hogy gyorsan "le is csaptam" rá! :)

Melisch! Tényleg hihetetlen, hogy máris itt tartasz, de én figyelemmel kísérlek ám, a múlt héten beleolvastam a 2010aug.babásaiba! :oops:

Kistörpe! Hatalmas gratula, ma végre-Móni segítségével-bennem is tisztázódott, hogy megszületett Bálint baba!

Királylány! Neked is gratulálok a bébihez! Nagyon ügyesen titkoltátok, de lényeg, hogy számotokra már "ott volt a karácsonyfa alatt"! :lol:

Pampalini! Útólag is sok boldogságot kívánok Nektek a 10.évfordulóhoz! Az új lakás, és e szép évforduló alkalmából már biztos az "új családtag" is hamarosan beköszönt hozzátok! :wink:
(Egyébként, mi is idén leszünk 10évesek! :lol: :oops: )

Nika! Én emlékszem a hosszú ciklusaidra, szóval, ez már nagyon jó, ha ilyen szépen beállt a ciklusod, csak így tovább, egyszer tuti a pé-t is elkapjátok, és akkor igenis lesz Gergőnek tesója!

Csucsu! Néha, ha időd engedi, majd nézz be hozzánk! Én is ritkán jövök, de azért olyan jó volt Téged újra "látni"! Kellesz ebbe a topikba! :wink:

Csige, drága! Gyönyörű szép a kislányotok! Örülök, hogy végre jobban vagy, nagyon sajnálom, amiken át kellett esned! Tudsz még szoptatni?

Lányok! Ne haragudjatok, hogy csak ilyen ritkán jövök, de valahogy ez a január nekem nem túl jó, már alig várom, hogy vége legyen! Mindig nagyon fáradt vagyok, és kedvetlen, így indul a napom és többnyire így is végződik. Szóval, elég este elolvasni amiket termeltek, nemhogy még reagáljak is. Majd, ha a Jó Isten minket is megajándékoz egy pici élettel, és itthon leszek, bepótolom a "lemaradásomat", ígérem! :wink:

Jó éjt Mindenkinek! Puszi
pedi
Kalocsa
 
 


Melish-én mindigis falun szerettem volna élni, mivel ott nőttem fel, így nagyon hiányzik. De most nincs családi házra pénzünk, talán majd később lesz... de most ennek is nagyon fogunk örülni! :)
Én is mostanában teázgatok, te tényleg nagyon sz*ar ízű mind egyik, ezért csak 2-3 naponta iszom. És szerintem is a 15.napon fogant ;)

Nika-annak nem örülök, h megjött, annak viszont igen h 28 napra beállt! Akkor most már húzzatok bele középidőben!!!!!! :)

Pedi-gratula a 10 évhez! Nekem amúgy olyan, mintha tegnap lett volna h megismerkedtünk, Neked nem? Még a mai napig beszélünk a megismerkedésünk napjáról. :)




Jó éjt Mindenkinek!
 


Sziasztok!

Nika nekem is így kezdődött :lol: Beállt 28 naposra majd a harmadik hónapban késett és csak a 33 napon jött meg. de akkor már ott lapult a baba csak nem tudtam.

Pedi nem szándékosan titkoltuk. A 8 hétig én sem tudtam róla. Utána meg azért nem árultam el, mert féltem valami nincs rendben. De aki bírta a heti 2x az ugrabugrát a fitness teremben - és elég kemény volt - az nagyon erős. Remélem nem is lesz gond.

Pampalini az az igazság, hogy amit éreztem tüneteket - így utólag tudom hogy azok voltak - azt betudtam másnak. Nem reggelről voltam rosszul, hanem délután. Nem volt határozott hányingerem, de rossz volt a gyomrom. Ilyenek
.



Sziasztok!

Régen jártam erre!A múlthéten elmaradt a kombinált teszt,mert a dokim szerint még nem voltam 12 hetes,úgyhogy holnap megyek 8:10-re!Szorítsatok!Nagyon fontos nekem ez a teszt,mert a férjem nővére értelmi fogyatékos!Remélem minden rendben lesz!Közben azért a múlthét kedden P3-as lett a cytológiám és a HPV vírust is kimutatták,most várjuk a HPV teszt eredményét!Tehát nem unatkozom sajnos.Pörögnek az események,de remélem hamarosan már csak egy rossz álom lesz az egész!Nagyon félek!!!

Kép

Kép

Kép
 
 


anyuc minden a legnagyobb rendben lesz!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika arra a hosszú ciklusotokra nagyon jól emlékszem úgy izgultam veletek. Királylánnyal naponta irtunk egymásnak, minden reggel lestem a hőjét ás az újabb fejleményeket, lassan találtunk szimptómákat, bár ő mindig azt mondta amíg nem rókázik, mint a lakodalmas kutya addig nem tesztel. Hát idegőrlő napok volta és izgalommal teliek, végül jó vicc mindketten akkor lettünk terhesek mikor nem is számítottunk rá :lol: Azonban a ciklus beállítottsága nagyon jó. Már írtam, hogy valahol azt olvastam ideális 28 napos ciklusban a legnagyobb az esélye a babának, míg a 33 napnál hosszabbnál egyre kisebb az esélye és annak is, hogy a baba egészséges legyen. Azzal magyarázták, hogy elérik a pete, megöregszik és a méhhártya is elvékonyodik.

A 15. napi fogamzás kicsit megcáfolható. Kicsi szemünk fénye ugyanis mindkét uh-n pár nappal nagyobbnak lett kikiáltva. Múlt szerdán pont 10 hetesnek irt a doki, míg én csak 9 hét és 4 naposnak tartottam magam. Na de lehet méréshiba vagy apa génjeit örökölte aki 1,92 m-ére nem kisember. Mondtam neki, hogy nem bánom ha nagy lesz a gyerek csak addig legyen kicsi míg kibújik aztán nyúlhat felőlem utána.

Pedi :lol: nem baj ha nem jössz gyakran csak ne tűnj el és ne felejts el bennünket :wink: Sajnos nagyon furcsa az élet és annyira megmagyarázhatatlanak ki mikor válhat anyává. Nektek lassan egy éve volt + tesztetek és azt mondják ha egyszer sikerült utána a többi jön könnyen magától. Nem értem nálatok miért nincs így???

Pampalini értem. Mikor mi lakást vettünk (ez a város a 3. legnagyobb az országban és gazdaságilag a 2.) annyira drágák voltak a panelek, hogy nem engedhettük meg magunknak. Férjem, meg házat akart. Ez sem igazi családi ház egy jó nagy régi kőhalmaz. Az uj emeletes szép házak drágák voltak. De mi így megvettük ezt a lerobbant házat és felújítottuk egy részét és jó nagy lett, mert van vagy 130 m2 lakóterület. A felújítással együtt voltunk annyi pénznél majdnem mint kértek anno egy 2 szobás 60-740 m2-es panelért (és lehet azt is fel kellett volna pofozni kicsit). Így meg csend van és ki lehet ülni a napra. Bár ez nem végleges otthonunk tuti, a falu nagyon csúnya, tele kisebbséggel így szándékszunk pár év múlva odébbállni. Akkor férjemnek ez nagyon tetszett jobb ebben az árban meg nem volt.

Anyuc remélem minden rendben lesz, lehet csak elnézték. Amugy, hogy érzed magad jobban vagy már?

Én egészen jól vagyok, paráztam is kicsit már emiatt, anya azt mondja normális, hogy jobban legyek megszokja a szervezetem a terhességet és egyre jobban viselem. Remélem igaza van :wink:

Kép
Kép
 
 


Nita Barni már 4 hónapos :shock: :shock: :shock: azta de telik az idő

Kép
Kép
 
 


Melisch nem törvényszerü hogy tüneteid legyenek........nekem egyik gyereknél se voltsemmi.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi: csodával határos módon tudok még szoptatni, nem kapott még tápszert a nagylány. Minden vackot kipróbáltam már, de a homeós bogyó és az almalé bevált és persze fejek éjjel-nappal, ami nem túl kellemes. Sikerült elérni, hogy egy ciciből jóllakik, csak este kell neki mind a kettőt odaadni.
Melisch: igen, ők a szájukkal fedezik még most fel a dolgokat, de nekem mindig az a parám, hogy összeszed valamit. Bár azt hallottam, hogy egy kis baci kell az imunrendszernek :D

KépKép
 


Sziasztok!
Nitacska köszi a drukkot, de ma csináltam egy újjabb tesztet..És nem a várt eredményt mutatta:(:(Negatív lett..
Pampalini tudom, hogy még nincs semmi veszve, meghogy még csak pár hónapja "próbálkozunk"..De én azt hittem hogy ez simán menni fog, hogy nem is kell próbálkozni hanem rögtön összejön amint nem védekezünk..Hiszen egészségesek vagyunk, minden rendben, teljes szívvel szeretnénk anyuci ás apuci lenni...
Melisch, hát igen én is minden apró jelecskét túl reagálok, de hát annyira nehéz vissza fogni magam:) Főleg, hogy nekem világ életemben 27 napos volt a ciklusom, soha sem késett..Ezért vettem kézpénznek, hogy ez a jel hogy most már a 33. napon vagyok ez az a jel!!!De nem!!Legalább is a teszt ismét negatív! Arra gondoltam hogy péntekre bejelentkezem dokihoz. Ha esetleg mégis áldott állapotban vagyok azt már ő látja uh-val,nem?
Egyébként az alhasi szúrkálás elmúlt és tényleg csak enyhe volt, most egy ici picit érzékeny a mellem, de nem annyira mint szerintem kellene:)Mármint lehet hogy ezt csak én akarom érezni:) Nem tudom..

Melinda


Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok? Beze vagyok, idén szeretnénk összehozni a kistesót. Nikát, Csucsut ismerem másik topicból, nitacskát meg régebbről, bár nem tudom, emlékszik-e még rám.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hát megjött lányok....:((még jó hogy nem hivtam a dokit..

Melinda


Melinda sajnálom. De ne keseredj el.

Beze persze gyere csak. Üdv itt! :D



Meli akkor se add fel....nekem is volt pár nega tesztem...és tudod mit inkább negatív legyen mint 1x ahogy én jártam..pozitív volt a teszt de nem is voltam terhes............na ez még rosszabb mint egy nega teszt!!!!!!!
Beze persze hogy emlékszem rád..néha bekukkantok a másik topicba ahol még vagy!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda : sajnálom de majd legközelebb ++++++++++

Beze: persze gyere szívesen látunk :)

nika70
Salgótarján
 
 


Királylány, Nika, nitácska, köszönöm. :D

Melinda, egyetértek nitácskával, akkor inkább ez, mint amit ő írt, vagy ne adj isten egy vetélés. Sajnálom, mi 23 hónapot vártunk Lexire, tudom, hogy milyen nehéz. De előbb-utóbb sikerülni fog, csak nem szabad nagyon rágörcsölni illetve feladni!

Nitácska, Barni 4 hónapos, azta, hogy megy az idő! :shock:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Királylány, gratula a babóhoz! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok.... híreket hoztam....

Ma leküldtek hasi uh-ra, ahol nem találtak semmi eltérést, bár aa babát sem, pedig 5460 a beta hcg-m.

Az uh specialistát elkaptam és intézett egy uh-t nekem .... Végre megtaláltuk nagy nehezen.

A szívem iszonyúan sajog, mert már tényleg kicsiBab, hiszen 2cm-es és csodaszép!
Csoda is és szép is, már ha szabad ezt írnom erre a kicsi életre, aki engem választott!

Már látszik is rajtam és ez még rosszabb így. Tudom, h inkább őt vegyék el, mint hogy én haljak meg - de szörnyű leírni is.

4 év után, egy csodás peteérés, egy beteljesült kívánság és szörnyű végetér. Pedig az orvos szerint nagyon szívós, szépen fejlődik és "mindene megvan", aminek lennie kell...

Most már nagyon várom, h megműtsenek, mert cefett egy érzés tudni, h jól van, ám mégsem örülhetünk neki.

Egyenlőre a műtétről nem volt szó, mert azt az oszt.vez. főorvosnak kell eldöntenie, h mikor, de sztem legkésőbb hétfő.

Most kicsit meghalok.... :cry: :cry: :cry:

 


Beze bizony....most született és már mindjárt szalad...... :shock:
édes istenem Babszika......nagyon sajnálom!!!!!!!!!
de tényleg inkább ő mint te........... :cry: :cry: :cry: :cry: most sírok........ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: szabad megkérdezni hol találták meg a babát? :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron