Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Nem tudok mindenkinek írni! olvastalak titeket rendszeresen.

este írok még mindenkinek.

ma voltunk dokinál. minden rendben, bogi szépen fejlődik. sajnos súlyt nem tud mérni a gépével, de olyan 1500 körülre tippelte. a feje még mindig picike, lába hosszú.

ásítozott és a szája elé tette a kezét!

méhszájam zárt. legközelebb majd csak nst-re kell mennem. jan 26-án. nagyon durva! :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
 
 


kati

hát már te is 30 hetes vagy,szoval ne csodálkozz ha nemsokára nst van :) nekem 36 hetesen kellett mennem elöször.

KépKép
 


betti: én 35+3 leszek. az nincs korán? te még egyben? mikor is mész?

Kép

Kép
 
 

 
 

csillag: gyönyörűek a fiaid!!! legyél nagyon büszke anyukájuk!!!

cham: szerintem is sötét haj neked.

brita: te is legyél büszke regire, gyönyörű. és mennyi okosság van a szemecskéjében. a sütik nagyon jól néznek ki!

dike: szuper, hogy kész a takarítás! ügyes vagy! képzeld, gondoltam rád egyik nap, mert láttam az egyik boltban a csizmát, amit vettél és így már tetszett. szóval elnézést, hogy lefikáztam...

bogi???? dobozok????

nika: nagyon kíváncsi vagyok rád!!!

mia: tomika? kezd enyhülni? vagy fokozódik?

mona: dolgozol az ünnepek alatt?

Kép

Kép
 
 


kati! nincs gond! :lol: örülök h minden rendben volt!

KépKép
 
 


nita: nem sikerült ma felraknom a képedet, holnap újra kell telepítenem a telefonom programját.

Kép

Kép
 
 


kati, jobban vagy már?

amit már akartam kérdezni lányok, ti SZTK-ra vagy magánra jártok terhesgondozásra? A nagyfiamnál anno nem is engedte a doki, hogy magánra járjak, szülésnél fizettem csak (vidéken volt). A kicsit Pesten szültem, de ott első körben magánrendelésre mentem -ajánlottak egy dokit-de ő kerek perec megmondta, mennyi a terhesgondozás+szülés. Szóval magánra jártam végig, de most nem szeretnék....pluszban úgyis kell menni kórházba a cukorterhelésre, genetikai uh-ra, laborba, CTG-re, szóval egy csomó plusz kör akkor. A másik, meg hogy most baromira nincs pénzem alkalmanként 7-10 ezret fizetni...szóval nem tudom mitévő legyek. Mert kinéztem egy dokit, akire rábíznám magam (2 császár miatt nálam nagyon nem mindegy), elég húzós a tarifája (amúgy tanít az egyetemen is). Szóval ha elmennék hozzá, hogy szeretnék nála szülni, félek azt mondja, OK, de fizessek a terhesgondozásért is, azt meg nem akarom. Vagy ez most hogy megy?
chamomilla
Pécs
 
 


cham: alakulok. már a torkom nem fáj, még orrfolyás az van, de nem vészes.

én magánba járok és a dokim csinált mindent. a genetikait is. egyszer voltam csak a kórházban, mint kiderült, azért küldött, hogy benne legyek a szülészeten a gépben. majd az nst-kre kell már a kórházba mennem, mert olyan gépe nincs.
a labort, azt itt helyben intéztük, meg még egyszer majd mennem kell oda is, de arra mindig a védőnő ad papírt.

nálad tényleg a császár miatt kell jól meggondolni. de ha kettő csaszi volt, akkor a harmadik is az lesz, nem?

Kép

Kép
 
 


kati, örülök hogy jobban vagy :wink: Az a baj, hogy itt tuti labor miatt kell menni a klinikára, meg amiket írtam, előkerestem a régi kiskönyvem, 10-szer voltam magánon, de még plusz a János kórházba mentem 5-ször CTG-re, 2-szer cukorra (diabetes gyanú miatt....), 2-szer labor, 2-szer genetikai uh. Így ez mind plusz kör volt...viszont nagyon félek a szüléstől, nekem borzalmas élmény volt mindkettő. A pesti dokim is azt mondta, hogy ha szeretnék még babát, programozott császár lesz az előzmények miatt.
Akinél a nagyfiam szültem vidéken, meg bekattant, meghalt nála egy barátnőm szülés közben. (3. gyereknél....)
Akit most kinéztem, nagyon szimpi, nagyon profi és nem utolsósorban ő fog szigorlatoztatni évvégén :lol:
chamomilla
Pécs
 
 


akkor nincs kérdés... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
 
 


és mennyit kér a doki? mert a kórházi vizsgálatokat nem ő végzi, azokért nem kell fizetni úgy sem.

Kép

Kép
 
 


Pesten a genetikai uh-nál elvárták a borítékot...mondjuk van egy biológus barátnőm, aki csop.társam volt és a genetikán van, úgyhogy azt megúszom.

Itt a doki honlapja: http://www.mkoppan.hu/index.html
chamomilla
Pécs
 
 


sziasztok!

Köszönöm a dicséreteket a Fiaim nevében is! :D

Cham, én is magánban jártam terhesgondozásra és 8000 Ft volt egy alkalom. 12x voltam a dokinál plusz kapott a szülésért is zsetont, így nem kevés pénzbe került. Mindezek ellenére nekem iszonyat nagy biztonságot adott az, hogy tudtam, számíthatok rá. Ha ügyeletes dokinál szültem volna, akkor nem lett volna meg Gergő mindennel együtt másfél óra alatt...
Az uh-kra, NST-re, laborokra nekem is külön kellett mennem hol a kórházba, hol a terhesgondozóba, de ezekért sehol sem kellett fizetnem.

Kati, örülök, hogy minden rendben volt az uh-n! Nálad mikor dől el, hogy szülhetsz-e simán?????? (Ha jól emlékszem azt mondtad, hogy a szemed miatt lehet, hogy nem engedi a dokid...)

Rita, Regina gyönyörű kislány!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A sütijeid is nagyon jól néznek ki! Szépen kidíszítetted őket! (Ebben is segített Regina?)

Tegnap bementem Győrbe Bencével meg Gergővel, sétáltunk egy nagyot. Annyira jól esett!!!!!!!!!!!!!! Rég nem volt ilyenben részem... a pocakosság alatt nem volt erőm menni, úgyhogy visszagondolva, talán februárban sétáltam utoljára ilyen sokat egyszerre. :shock: Olyan jóérzés volt, hogy újra van erőm, nem fulladok, nem veszem kapkodva a levegőt pár lépés után...
Utána felmentünk a szüleimhez, megszoptattam Gergőt, Bencus játszott egy jót és csak este jöttünk haza. A férjem nem volt itthon egy karácsonyi koncert miatt és olyan ügyi voltam, hogy kicsit több, mint egy óra leforgása alatt ágyban szuszogott mindkét fiacskám megfürödve, megvacsizva.
Ma meg fodrászhoz vittem Bencét (a férjem is jött), utána otthagytuk a gyerekeket a szüleimnél és ellógtunk vásárolgatni. A múlt héten akartuk ezt csinálni, de sajnos közbeszólt Gergő kórházba vitele, illetve az én betegségem... De a lényeg, hogy sikeres volt a körút és már csak egy ajándék hiányzik. (Na meg a takarítás itthon, illetve a főzés-sütés...) A takarítást holnap megejtem, a sütést csütörtökön, a főzés pedig marad péntekre.

Kép

Kép


csillag: annyira vagyok irigy, hogy le sem tudom írni!!! mi ma doki után mentünk vásárolni és most ANNYIRA, de ANNYIRA fáááááj a szeméremcsontom, hogy majdnem sírok! de egyértelműen a csontom fáj, nem a hasam. de ez van...
januárban megyek a szemészhez és ő fogja megmondani, hogy engedi-e, mert bogikám be van fordulva irányba és picike a feje, így a doki szerint "könnyű menet" lesz.
ti a rendelés tízszeresét adtátok a dokinak? az enyém "csak" 5-öt kér a rendelésen és a párom szerint 50-nél többet kell adni a mai világban...

Kép

Kép
 
 


képzeljétek! megjött a farmerszoknyám!!!! szuper-szuper-szuper!!!

Kép

Kép
 
 


Kati, mi ötvenet adtunk a dokinak... mivel jó sokat ott hagytam nála magánban, így úgy döntöttünk a férjemmel, hogy ennyi lesz az annyi... Nem volt hosszú és nehéz szülésem, nem kellett külön bejönnie, mert ügyeletes volt, így szerintem ez pont elég volt.

Gratula a szoknyához!!!

A szeméremcsontfájás nagyon durva formákat tud ölteni. Én Bencénél szenvedtem tőle, de kegyetlen módon. A végén ott tartottam, hogy annyira tudtam csak felemelni a lábam, hogy felmenjek a lépcsőn... magasabbra nem ment. De azért ne légy ám irigy rám, hisz ott a pocakodban Bogi baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nála nagyobb boldogság nem létezik a Földön!
Én épp ma mondtam a férjemnek, hogy "na látod, azt hiszem azzal, hogy megszültem a két kisfiunkat, teljesítettem életem legnagyobb feladatát!!!!!!" Te is hamarosan büszke Édesanyaként hasonlóan fogsz érezni!

Kép

Kép


Sziasztok!

Köszi a hozzászólásokat. Ma elmentem dokihoz, aki megállapította, hogy 5 hetes terhes vagyok. Azt mondta, hogy a menstruáció sem ritka, több nőnél előfordul, hogy a terhessége alatt végig menstruál.

Csak azért írtam le nektek, hogy ha mással is előfordul ez, akkor ne ijedjen meg mint én, hogy valami baja van, s becsapta a teste.

Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánok!

Kép

Kép
 
 


chamo: ha tanár a suliban akkor lehet tőled nem kérne sokat.egy kérdést megérne szerintem hiszen ha nála is szigorlatozol akkor talán jobban jársz vele :)én nem magánban voltam.nem volt fogadott dokim sem mégis a legeslegjobb ellátásban volt részem.szerintem jobb mintha fogadtam volna orvost :) a két legmagasabb prof volt ügyeletben egész hétvégén amikor én vajúdtam meg szültem.ha más csinálta volna szerintem nem jártam volna jobban vagy ha fizetek is érte.Én nem éreztem magam kevesebbnek mintha fizettem volna.Maximálisan megkaptam azt a kórházban amire vártam.Igaz nem voltak nagy igényeim.ha kérdeztem válaszoltak ha kellett valami megkaptam.nem bántam meg.Pedig sokan azt mondták hülye vagyok.Egy szülésznő akivel tök jókat beszélgettem azt mondta hogy kutya kötelessége ugyanúgy ellátni egy szülést mintha fizettem volna hiszen túlságosan mást nem tudnak csinálni és ez az ő felelősségük is hogy mit adnak ki a kezükből.

Nekem mensi nincs,cicim elkezdett fájni ahogy mensi előtt szokott.elvileg ma meg kellett volna jönnie ha a második tojásfehérje pé volt.egyenlőre semmi :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: nagyon szorítok Neked! Sokan nem fogadnak már dokit, de sajnos az én esetemben mindenképp kell, mert múltkor is majdnem ottmaradtunk....így félek nagyon :( Azt aláírom, hogy szülésnél dellázok, ha fogadok orvost, viszont a terhesgondozásért nem szívesen, pláne ha kétszer annyi mászkálással jár, mintha csak SZTK-ra járnék. Meg én 3 éve Pesten fizettem alkalmanként 7-et, így csak a terhesgondozás volt 70 ezer + 2*5 a genetikai, szóval az 10 ezer. És a szülésért 80-at kért. Szóval 160 ezerben volt és eleve most nagyon nem állunk úgy anyagilag....de fizetnék én alkalmanként 7 ezret, ha mondjuk mennem kéne 6-7-szer és ezen kívül mellette nem kéne járni kórházba CTG-re, laborba, stb.....majd meglátjuk, fogok tőle időpontot kérni a suliban, mindenképp hozzá fogok menni, nem nagyon akarok válogatni. Ő tudja azt is, milyen veszélyekkel jár a boncolás terhesen (formalin.....), kémiai labor, élettan gyakorlatok....szóval majd hivatkozhatok rá. Meg az egyik tanár is terhes és nem tarthat bonctermi gyakokat pont a formalin miatt, Pesten az egyik barátnőm terhes volt, neki meg ugyanúgy kellett gyakorlatra járni és még le is hurrogta az egyik profasszony, hogy őt a boncteremből vitték szülni és nem lett baja a gyereknek, sőt, orvos lett. De a formalin nagyon durva méreg, szinte egész nap utána az orromban van a szaga :roll: :roll: :roll:

na megyek tanulni, délután 13-kor kezdődik :?
chamomilla
Pécs
 
 


kiriki, neked meg gratulálok, akkor kb pont egyidős terhesek vagyunk :wink: tegnap elfelejtettem írni, hogy a pozi teszt nem lehet a vér miatt, álpozi csak hormonális gyógyszerek miatt szokott lenni.
chamomilla
Pécs
 
 


sziasztok!

pedi: tegnap lefekvés után jutottál eszembe!!! neked nem írtam! remélem jól vagytok! most rohanok, de majd jövök, csak lelkiismeret furdalásom lett, amiért téged kihagytalak, de már nem volt erőm...


szerintetek nem lesz korán 35+3-nál nst-re menni? a doki akkorra adta az első időpontot. :shock:

Kép

Kép
 
 


kiriki! gratulálok!

cham! én h 7000Ft-ot fizetek havonta a dokimnak.

kati! sztem nem kell többet adni!

nika+drukkkk

holnap 4D! szorítsatok h minden rendben legyen és h jó képeket,felvételt tudjunk csinálni:)

KépKép
 
 


Sziasztok!

Tegnap megvettük a fenyőfát,ma pedig a szaloncukrokat! :D

Kati:Tomikával kapcsolatban nemtudok mást mondani,olyan mint volt,szófogadatlan :twisted:
Tegnap kiváltottam a felicitas csomagot,volt benne 2cumi az egyik Mam-os és rózsaszín,a másik átlátszó :D Volt benne popsitörlő minta,babatea 5db,aventes tejgyüjtő, fogkrém,anyák lapja újság.

Nika:drukk :D

Dike:biztos minden rendben lesz holnap és várunk a szép képekkel :D
Vendég
 


Van egy szusszanásnyi időm, úgyhogy írok néhány sort, de most csak az utolsó oldalt olvasom, majd utána a többit.

Látom már itt is karácsonyi hangulat van. Nekem már múlt hétvégén az volt, 2 napig mézeskalács illat volt a lakásban.
És képzeljétek, 3-4 nap után megpuhult a mézeskalim, úgyhogy apa vihet holnap a munkahelyére, de dísznek is rakok majd a fára.
Egyébként nagyon nehéz díszíteni a mézeskalácsot, kezdve azzal, hogy fél óra volt mire kemény habbá vertem forró gőz felett a tojást(cukorral), aztán persze hamar összeesik, és vizesedik, szóval nehéz igazán szép mintát készíteni vele. De azért így is jól néz ki, elvégre nem vagyok cukrász. :wink:

Nálunk a fa már egy hete meg van, Ausztriából hozattam, normann 1.60 (asztalon lesz, így nem akartunk nagyot).

Ajándékok már nagy részben becsomagolva.
Bár ma még egy-két apróságot vettem. Muszály volt bemennem a városba a 34. hetes vérvétel miatt, jövő hétre már lesz is eredmény. Egyébként borzasztó mi van, araszolgatás, mindenki ideges, egyik szlovák el akart ütni az autójával, direkt nekem hajtott, még jó hogy figyeltem, és elugrottam. :shock:
Egy másik autós meg kihajtott elém (akkor már autóval mentem), még jó hogy ott is észnél voltam, padló fék, és kihúzódtam jobb oldalra. Hihetetlen mennyire figyelmetlenek, és idióták az emberek.
Pedig az ünnepi készülődésnek nem erről kellenne szólnia, mindenki rohan, türelmetlen. Na mindegy, jövőre be nem teszem a lábam a városba karácsony előtt egy héttel.

Tegnap voltam dokinál is, méhszáj annyira zárt, hogy nem is tudom, hogy lesz ebből szülés. 8)
Meg lettem dicsérve, hogy milyen vékony vagyok, pedig mondtam a dokinak, hogy 11 kilót híztam, de azt mondta nem látszik. És ehetek nyugodtan karácsonykor, ezt még megjegyezte. :D
Dátumot egyellőre nem modósít, majd elmehetek egy uh-ra a 38. héten. Bár most lemérte a méhem hosszát is, és a vizsgálat alapján ő is nagyobbnak látja még egy héttel. Viszont így elég fura, mert akkor az első NST-m, csak 39 hetesen lesz. :roll: De azt mondta teljesen mindegy. Hát nem tudom, de hát ő az orvos.
Még 36 hetesen megyek streptora, január első napjaiban, valamikor. Jan 13-án meg az utolsó vizsgálatra.

Közben még rakom össze a kórházi csomagom is, már majdnem minden meg van.

Ma egy csomót gyalogoltam (ajándékokért), meg még pótégőt kellett vadásznom, aztán jött a sokk, hogy egy darab 320 Ft. :shock: Úgyhogy csak egyet vettem.

Holnap majd még benézek, de rengeteg dolgom lesz. Csomagolást még ma éjjel-este befejezem, de holnap sütés, takarítás, meg a díszek kötözése vár még rám.
Vendég
 


dike: drukkolok :) má nagyon várom, hogy hozzad a képeket :wink:

rita: nyugi, nekem a vége felé már 4 héttel nagyobbnak mondták a fiam, de 39. hétre született. És nem is volt az a hatalmas baba, 3750 g, 55 cm. Hamar elmegy az idő majd, mikorra vagy kiírva? Grat a nem hízáshoz, bárcsak én is max 11-et híznék, de ahogy ismerem magam.... :(

mia: nekem is ma nagyon rossz volt a nagyobbik fiam, anyu vigyázott rá, amíg vizsgáztam...nem fogad szót neki :? A kicsivel nincs annyi baj.

Kati, nem lesz korán, elvileg 36. héttől szokták. De nem is tudom ennek mi értelme van, a görbék szerint szülési fájásaimnak kellett volna lenni, és semmi nem volt....és mivel olyan görbéket produkáltam, mentem 2 naponta kb....
chamomilla
Pécs
 
 


Kiriki gratulálok Neked!

Dike drukkolok a 4D-hez, de tuti minden rendben lesz!

Már csak egy napot kell mennem melózni!! Az ünnep alatt zárva vagyunk, de a két ünnep között még kell mennem!
Én ma sütöttem 3 adag hókockát, meg 1 Lajcsi szeletet! Töltött káposzta is rotyog már :)
Holnap még csinálok egy méterest, meg a tortát, még mindig nem döntöttem el, hogy milyen lesz! :)
Az ajándékokkal is végeztem már teljesen!
Api ma hozott fát, nem túl magas, de olyan szép kis formás!
Szerintem nőtt a pocim :)
Hétfőn megyek uh-ra már annyira izgatott vagyok, szeretném látni már a Babócánkat! Akkor kapok időpontot a 12 hetes uh-ra!

Tegnap voltam kozmetikusnál, borzasztóan nézek ki.... :(

Most megyek is takarítani, mert azzal hadilábon állok!

Puszi Mindenkinek! És bocsi, hogy nem írtam külön most mindenkinek!

Kép
Kép

Moncsi
 
 


próbálok vonalzót gyártani, de nem nagyon jön össze

chamomilla
Pécs
 
 


kati

sztem nincs korán az nst.mikor én voltam,voltak 35 hetes kismámák is.én mikor voltam pont 36 hetes voltam,ésigy hetente kell járni.jővő hétfőn már 38 hetes leszek,akkor lesz a 3. nst,kedden pedig az utols uh.

mostani nstn már voltak kisebb fájások,nem rendszeresek,de voltak.a legnagyobb 90es volt.

KépKép
 


Sziasztok!

cham, én alkalmanként 5ezret fizettem, de mindent ott helyben meg tudtam csináltatni, genetikai uh, igaz, az 10ezer volt, vérvételek, nst-k, a szülés pedig 50ezer dokinak és 20 a szülésznőnek.

kati, nincs korán, én mind2x 35 hetesen voltam először.

Csillag, nagyon szépek a fiúk!

Bocsi, de csak olvasok mostanában. Jól vagyunk, Lexi szereti a kistesót, velem még nagyon tartózkodó. Marci eszik, alszik, sokat nem sír, és egyelőre még a hasfájás se túl gyakori szerencsére.
Iwiw-en vannak képek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is el vagyok havazva, két nap vendégek voltak.
Megpróbálok este jönni és hosszasan írni.
Elöljáróban annyit, hogy ma hazahoztam a babakocsit, és végre vettünk fenyőt is, hatalmas! :lol:

Megyek linzert gyúrni és mézeskalácsot sütni!
Később jövök!
Beze, annyira örülök, hogy benéztél, és hogy minden rendben, megyek is gyors iwiwre!

pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

nekünk fasza ünnepünk lesz........

Máté bárnyhimlős lett,Barnak meg kötőhártya gyulladása:(:(

ELEGEM VAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!

Mia minden rendben lesssz:):)

Brita gyönyörű kislány Regina:):)
a sütik is szépek......Máté itt mondja hogy kér belőle:):)
szupi hogy minden rendben van a pocakba!!!!!!!:)

Kati január 26 mindjárt itt van...........csak úgy elrepülnek majd a hetek!!!!!!!!!!!

Virág nagyon ügyes vagy...látod mondtam én hog ybele fogsz jönni és minden úgy fog menni mint a karikacsapás!!!!!

Kiriki gratulálok a pocaklakóhoz!!!!!!:):)

NIka kezem csuriba van érted!!!!!!!:):):)

nálunk ajándékok becsomagolva.,...a fa már évek óta meg van:):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Látom mindenhol megy a nagy készülődés! :D

Most én sem tudok mindenkinek külön írni, ezért előre is elnézést kérek. 8)

Ma egész nap meg sem álltunk... a férjem múlt héten kitalálta, hogy csinál egy új könyvespolcot, meg átalakítja a szekrénysorunk egy részét. (Ő ilyen kis ezermester. :)) Tegnap lettek kész a levágatott bútorlapok, este -miután a gyerekek lefeküdtek- elkezdte összeszerelni. engem a frász kerülgetett, hogy nehogy felébredjenek Bencéék a csavarozásra, de szerencsére olyan mélyen aludtak, hogy akár ágyút is lehetett volna dörgetni mellettük. :) Ma délelőtt aztán folytatódott a munka, én meg közben főztem. Délután kitakarítottuk a házat, így ez a rész kipipálva! :D
Holnap kezdődik a sütés-főzés, illetve este még kipuccantom a konyhát, utána pedig - ha a gyerekek már alszanak - feldíszítjük a fát. :D

Most megyek és elkezdem becsomagolni az ajándékokat...

Jó éjt és holnapra jóóóóóó készülődést!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép


Nita, Gyógypuszi a gyerkőcöknek! (Szerintem azért készülj fel arra, hogy Barni is elkapja a bárányhimlőt... :? )

Kép

Kép


Virág már lelkiekbe felkészültem.......csak most majd el kell döntenek ha pöttyös lesz Barni az himlő e vagy a 15 hós oltás..... :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


annyira úúúúútálom ezt az új iwiw-et!!!! mindig sz@r. valaki megírná nekem beze nevét. sztem még nem ismerősöm és nagyon kíváncsi vagyok a picike fiára.

Kép

Kép
 
 


Na, itt vagyok!

Mézeskalács és linzer kisült, én hulla vagyok! :lol:

Csillag! Nagyon szépek a fiaid, kicsit el is érzékenyültem a képek láttán. Eszembe jutott, milyen csodálatos Karácsonyotok lesz.

Kati! Bogi buksija a combjához képest kisebb, vagy a terhesség idejéhez képest? Bármelyik is, szerencsés vagy, mert akkor nem lesz olyan rossz, amikor kibújik a kis buksija. Nálam meg pont fordítva van. Mondjuk szerintem a comb az abszolút genetika kérdése. Viszont azt hallottam, hogy a pocak és buksi méret az meg más fiúnál, lánynál. Így aztán nekem eszerint is fiút jósolnak. Sajnálom nagyon a szeméremfájást. Én azt még szerencsére nem éreztem. Annál inkább a hát és derékfájást. De ez van, akkor is imádom ezt az állapotot.

Brita! Örülök, hogy minden a legnagyobb rendben Zalánnal! Regi annyira egy kis tündér, és a mézeskalácsok is szuper jól néznek ki. Nem volt túlságosan pepecselős kidíszíteni? Mert én az enyémeket holnap készülök díszíteni.

Mona! Örülök, hogy lesz egy kis pihenésre időd az ünnepek alatt. Drukk a hétfői dokihoz.

Nita! Annyira sajnálom, hogy megbetegedtek a fiúk. Sok-sok gyógypuszi Nekik! Nagyon ügyes vagy, hogy már be is csomagoltál.

Én az elmúlt pár napban nem kicsit túlhajszoltam magam. Mindig ezt csinálom ünnepek előtt, de most azért ugye más a helyzet. Nehéz elfogadni, hogy még sincs annyi energiám, mint azelőtt.
Gyerkőcöm ma extra tombolást visz véghez. Szinte reggel óta pörög, és olyanokat bök belém, hogy csak na, imádom Őt!
Nekem még sajnos nagyon sok melóm van itthon holnap. Este a fát is szeretném feldíszíteni, mert pénteken ugye főzés van. Ha minden igaz, az unokanővérem bejön nekem segíteni.

Igyekszem még jönni holnap!
Mindenkit puszilok, bocs akinek nem írtam külön, de nem igen volt időm visszaolvasni!

pedi
Kalocsa
 
 


pedi: úgy tetszik ez a mondatod! imádom ezt az állapotot!!!! ÉN IS!!!!!!!!!!!!!!
bogi feje a terhességi méretek szerint kicsi, de a tartományban van. a combja pedig szinte kint van a tartományból, annyival hosszabb. de nálunk ez genetika. nekem is magas homlokom van és keskeny arcom és hosszú (csak már húsos, zsíros) combikám... :lol: :lol: :lol:

én is holnap este készülök fát díszíteni, mert pénteken nem lesz időm.
annyira kíváncsi vagyok, hogy milyen neveket választotok a fa alatt!!!

gratulálok a kocsihoz!!!

puszillak!!!

Kép

Kép
 
 


Pedi, nekem mindkét fiacskámnál nagyobb volt a buksi meg a pocak a számított terhességi kornál és rövidebb volt a combikájuk... :wink:
(Bence 35 cm-es, Gergő pedig 34 cm-es fejecskével született, a mellkasuk pont akkora volt, mint a buksijuk...)
Jó lehet nézegetni a babakocsit!!!!!!!!!!!!
A Karácsony miatt pedig Te is joggal lehetsz elérzékenyülve, hisz ÉDESANYA vagy és ott fog ficánkolni a pocakban a Kismanótok!!!!!!!!!!!! Jövő ilyenkor pedig már attól lesz könnyes a szemed, ahogy a gyermeked csillogó szemekkel nézi a fa fényeit...
Én is ezt várom... de nagyon!!!!!!!!!!!!!!!

Mennem kell, Gergő szólít... (Jaj Lányok, pár napja annyira, de annyira kisangyalként viselkedik! Kezd szépen beállni a rend. ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy szeretem őt is meg Bencusomat is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Kép

Kép


Sziasztok!!!!!!!!!!!!

a gyerekeim eneria bombát ettek............
Barnika nem bír magával......dobálja magát,visitozik.szaladgál.ja éssssssssss rúgja a labdát és hangosan kacag!!!!!!!!!!!!!

Mátém most mesét néz de őis nagyon jó kedvű...nem igazán
vakargatja a pöttyöket:):):)

mi holnap díszítjük a fát a gyerekekkel együtt......nagyon szereti a Máté....majd most kiderül Barni is.........
aztán eszünk és majd jön a jézuska is:):):)

Pedi én is kiváncsi vagyok a nevekre:):)

Virág én is zet várom már hogy Barni mit szól majd a fához.tavaly még kis pöttömke volt:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag, igaz pedinek írtad az előző sorokat, de én egyidős vagyok vele. itt ülök és potyognak a könnyeim az örömtől. (és persze a hormonoktól :lol: ) ÉDESANYA: én is az vagyok/leszek és ezt vártam pár pár éve, de most itt van velünk a tündérkénk.
a fiúkra joggal lehetsz büszke!!!

Kép

Kép
 
 


Szia Lanyok!

BOLDOG, SZERETET TELJES KARACSONYT KIVANOK MINDENKINEK!

Puszi Nektek!
Vendég
 


nita: fiúk szuper rossz csontok lehetnek!!! nem irigykedek!!! na jó, picikét.

Kép

Kép
 
 


Kati bizony rosszcsontok de főleg Máté....de már Barnit se sajnálom.......kis ördögfióka már ő is:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mensi: egyenlőre nincs :) nem tudom mi van most.tünetek nem igazán,hacsaknem két napja hajnalban émelyeg a gyomrom:) de nem jelentek ennek sem semmit.

Jelentem kész a karácsonyfa,a bejgli(apa csinálta,nagyon fini) kész a töltött kápi,hajat is mostam szóval minden kész márcsak hátradőlök és élvezem :):):) Még este becsomagolom az ajándékokat és teljesen készen vagyunk az ünnepekre:)

Nita: sajnálom így ünnepre :( jobbulást a fiúknak és gyors gyógyulást:)

nika70
Salgótarján
 
 


Én is mindenkinek nagyon békés karácsonyt kívánok!!!

Nika, nagyon drukkolok :wink: :wink: :wink:

nitácska gyógypuszik a himlőre, mi eddig még megúsztuk, de most hogy terhes vagyok, nem is baj
chamomilla
Pécs
 
 


Ma gondolkodtam el igazán, hogy 1 év múlva ilyenkor már 5 fős lesz a kis családom (jobb esetben, mert sok iker van a családban :shock: :D ) és én is elpityeregtem magam :oops: olyan klassz dolog ez. És olyan édes volt a fiam, lerajzolt, fel fogom ide rakni, haláli 8)
Olyan kiváncsi vagyok, vajon sikerült -e a kislány! De klassz lenne ennyi pasi után. A suliban van vérből nemmeghatározó teszt a 6.héttől....kifurdalja az oldalamat a kíváncsiság, de asszem kibírom valahogy
chamomilla
Pécs
 
 


A kínai naptárat megnéztem, mindhárom fogamzásomra lányt ír, szóval akkor valószínű fiú lesz 8) viszont ha a jónást nézem, akkor tuti lány, jaj olyan izgi ez :D :D :D
megyek ajándékokat csomagolni, a fa már készen van, úgy imádom ezt a fenyőillatot 8)
chamomilla
Pécs
 
 


és hol a vonalzóm???

chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok Csajok!

Nagyon eltűntem... :oops: :oops: Zsófi is, Panka is, Balázs is beteg! Nagyon... :( NEm is lesz nagy családi karácsonyunk idén. Eléggé kiakasztó, hogy egy ekkora baba beteg lehet... Panka könnyebben boldogul vele, a nehezén túl van már. Bocs, de nem olvastam vissza semmit, teljesen le vagyok maradva... Remélem, valamikor lesz egy kis időm olvasni. Voltam itt többször is, de mire elkezdtem volna, valamelyik gyerek tuti nyekeregni kezdett.

Mindenkinek áldott, békés karácsonyt kívánunk!!!

Kép Kép


Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron