Új privát üzeneted érkezett!

Babszika, nagyon-nagyon sajnálom, el se tudom mondani, mennyire. :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Drága Babszi!

Annyira de annyira sajnálom!!! Nem hiszem el, hogy ennek így kell lennie!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
:( :( :( :( :( :( :(

Teljesen megértem h most kicsit meghalsz. :(
Remélem hamar túl leszel a műtéten és drukkolok, hogy amint lehet újból próbálkozni, egy gyögyörű szép kis babód legyen!!!!!
 


Beze! nagyon ari a kislányod! :)
 

 
 

Sziasztok!

Babszika! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Borzasztóan sajnálom! :cry: :cry: :cry: :cry:
Annyira borzasztó ez az egész. Kár, hogy a rengeteg drukk semmit sem ér. Pedig szerintem az utóbbi két hétben lettünk egy "páran", akik minden nap "csak" azért jöttek fel a netre, hogy végre megtudjanak Rólad vmit! Kár, hogy ez semmit sem ér! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ölellek és sok sok pozitív energiát küldök!

Puszi
Edit
pedi
Kalocsa
 
 


:evil:

Az előbb írtam egy csomót és eltűnt, de most meg már mennem kellene hajat szárítani, na, majd megpróbálok még jönni, de a fogam is fáj! :cry:
pedi
Kalocsa
 
 


Babszika nagyon-nagyon sajnálom :( :( :( Szörnyű érzés lehet...Remélem a testi és lelki egészséged minél hamarabb helyreáll és újult erővel várhatjátok a kis drága "beköltözését"!

Beze üdv itt!:)

Királylány,Nika, Nitacska, Beze köszönöm a biztatást...Jobban belegondolva, tényleg inkább igy legyen..hiszen negativ teszt mellett nem is kellett volna bizakodnom.. Most hogy ilyen furcsán jött meg,- ez még velem nem fordult elő- arra gondoltam veszek egy ovuláció tesztet..
Van valakinek tapasztalata ilyen teszttel??

Melinda


Pedi jobbulást a fogadra!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika: nagyon sajnálom,de tényleg inkább a baba menjen angyalkának mint a te életed.Meg tudom édteni ,hogy kicsit belehaltál,hiszen ez egy kis csoda volt nálatok.,de hidd el hiszen ha egyszer sikerült most már majd sikerül újra és akkor már jó helyen kapaszkodik meg a kis drága.

nika70
Salgótarján
 
 


Na, visszatértem! Hajam száraz, fogam...öblögettem svéd cseppel kicsit jobb. Holnap remélem, felveszik a fogorvosnál a telefont, ma 3szor hívtam a melóhelyemről, mind hiába. :(

Nita! Köszi, a múltkor a Tiéd is fájt, azzal mi lett? A napokban lesz egy éve, hogy megtudtad Barni érkezését :D Sosem felejtem el, mert akkor produkáltam én is először pozi tesztet. :(

Melisch! Hát minden eset más, sajnos nekünk kicsit sokat kell várnunk az újabb pozitív tesztre, de reméljük, mostmár nem olyan sokat! Szerintem sem lehet gond, ha nincsenek tünetek, vagy enyhültek, nem szabad rosszra gondolni, mindig csak pozitívan! :wink:

Nika! Holnap nem hiszem, hogy tudok jönni (ha jól emlékszem, nálatok holnap van a nagy nap!) úgyhogy már most boldog szülinapot kívánok a kisfiadnak!

Pampa! Mi újság lakás téren, van már vmi konkrétum?

Anyuc! Megy a drukk a jövő hétre, biztos minden rendben lesz!

Beze! Üdv köztünk! Nagyon édi a kislányod, szívből kívánom, hogy a tesóra ne kelljen olyan sokat várnotok! :wink:

Csige! A homeós bogyóról én is hallottam már, több ismerősöm is szedte/di, és tényleg nagyon jó. Szurkolok, hogy a kontrollon minden ok legyen, és "csak egy rossz álom" legyen ami eddig történt!

Dia! Nincs abban semmi rossz, hogy csak most tudtuk meg, hogy érkezik nálatok a tesó, inkább irigyellek érte, hogy kibírtad eddig! Egyébként, hogy viseled?

Melinda! Én már próbálkoztam lh teszttel, de az nekem nem jött be.
Viszont, vannak itt egy páran, akiknek viszont igen. Ha lehet egy tanácsom, bár még nem próbálkoztok régóta, de ha megteheted, akkor középidő előtt pár nappal keresd fel a dokid és nézzen egy uh-t. Nekem mindig ugyanazon a napon van pé-m max egy-két nap késés, és már a jelekből is tudom. Előtte pár nappal már fáj a pocakom, és ugye az a bizonyos tojásfehérjés váladék. :arrow: pé legtutibb jele!

Jaj, annyian vagyunk már, hogy nem tudok mindenkihez egyenként szólni, sajnos feledékeny vagyok! :oops: Ne harahudjatok, ha vki kimaradt, én szurkolok mindenkinek!

Jó éjt Nektek!
Edit
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást és a bókokat, nagyon aranyosak vagytok. :D A drukkokat elcsomagoltam, jó lesz későbbre. :lol:

Pedi, jobb már a fogad?

Melinda, szerintem az lh teszt nem árt, bár nekem 26 naposak a ciklusaim, és mindig 12. napon van pé-m. De a legbiztosabb valóban az uh, ahogy Pedi is írta.

Nika, Gergőnek boldog születésnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Pedi nekem majd 1 hétig kegyetlenül fájt...napi 4x szedtem fájdalom csillapitót...aztán 1x csak elmúlt....azóta nem fáj......
pont MA 1 éve teszteltem pozit !!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nika Sok Boldog Szülinapot a nagyfiúnak!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nika:
Gergőnek nagyon boldog születésnapot!

Babszika őszintén sajnálom. Ott a csoda és mégsem. De miért kell megszakítani a terhességet? Lehet nem olvastam elég alaposan. Vagy nem jó helyre van beágyazódva?

Pedi köszönöm jól viselem, bár Bencéhez képest kicsit rosszabbul, de panaszra nincs okom. Végülis csak alig több, mint 4 hete tudom. Nem volt nehéz titokban tartani. Titkot meg nagyon tudok tartani :lol:

Ma voltam az első szűrésen. Levették a kombinált teszthez a vért, aztán a laborban is megdöfködtek és volt uh is. A tarkóredő 1.77mm (normál) lett. BDP 20,2mm(fejkörfogat), CRL: 62,7mm ( hossz). Alig tudta a doki megmérni annyit ficánkolt. Legközelebb február 15-én kell mennem AFP-re.



Sziasztok!

Nem tudok nektek írni. Lelkileg nem megy. De akit érdekel, h mi is történt ma, az olvassa el a blogomban, mert oda ma írtam.

Kérlek, h aki nem tudja a blogom címét, az kérje el vkitől, aki tudja, egészen nyugodtan.

Bocs csajok!!!! :cry:

 


jajj csajok nagyon szépen köszönjük :) majd teszek fel videót a blogba az elmúlt három évről csináltam egy kis fotókból videót csak még nem tudom hogy kell.Esetleg akinek freeblogja van tudna nekem segíteni???

nika70
Salgótarján
 
 


vlaki tudja babszika blog címét??????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika lelkem kitartást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én ma nem leszek irtó hányinger gyötör, nem érzem jól magam :cry:

holnap remélem tudok reagálni, most vacsiztam lepihenek nem akarom kiadni, nem azért ettem :x

Nika kicsi fiadnak BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
 
 


Melisch jobbulást:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Babszika! Ehhez már nem igen lehet mit szólni! Kérlek, éld át valahogy, én próbálok hozzá soksok energiát küldeni és ölelést, és remélem, érzed, hogy milyen sokan gondolunk Rád!!!! Nagyon várjuk az újabb híreket!

Babszika blogcíme: http://albertiria.freeblog.hu/

Melisch! Ugye, ugye? Kellett Neked emlegetned, hogy elmúltak a tünetek, pihengess!

Nika! Én sajnos nem értek hozzá, de várom az összeállítást! :wink:

Képzeljétek, ma egész nap nem fájt a fogam, és most megint elkezdte! :( Amúgy reggel első dolgom volt, hogy felhívjam a fogorvost, úgyhogy hétfőn reggel ott kezdem a napot. Remélem, kibírom addig. Bár szükség esetére már megnéztem ki ügyel hétvégén.

Jó éjt Nektek, ma nem voltatok nagyon aktívak, mindenkit betemetett a hó? :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Babszika: nagyon sajnálom a történteket és én is csak azt tudom mondani, hogy valóban nagyon kegyetlen a sors. Tudom hogy nagyon nehéz lehet most neked, bár én a vetélésnél egy életképtelen babát vesztettem el, de kívánok sok-sok kitartást és bízz, hidd el hogy menni fog újra és akkor már jó helyen lesz a baba. Soha ne add fel, ez a legfontosabb. Én túl vagyok egy vetélésen, egy komplikált terhességen és a szülésen ami egy rémálom volt az azt követő három hónappal együtt, de megérte, mert van egy "kis csodám". Sajnos van akiknek nagyon sokat kell szenvednie érte, bármennyire is akarják, ami nagyon igazságtalan. Kívánom neked, hogy ne legyen komplikáció a műtét során.

KépKép
 



nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok mindenkinek!

Babszika!! :cry: :cry: :cry:

Mérhetetlenűl bánt az ami veled történt.Talán már túl vagy a műtéten, és nagyon remélem hogy komplikáció mentesen.
Nem tudok mit mondani, mint hogy kitartás. Sírd ki magadat,mert csak úgy tudod elengedni a Ti kis Angyalkátokat..... Lehet a sors most kegyetlennek tűnik, de lehet ez kellett ahhoz hogy legyen nektek fenn az égen egy kis Angyalkátok aki segít nektek majd abban hogy legközelebb minden simán és rendben menjen. És bízok benne hogy hamarosan mikor már testileg és lelkileg is helyrejössz, küld majd nektek egy babát.
Ölellek!!!!!

NIka!
Boldog szülinapot a kis Gergőnek! Nagyon ügyes vagy, szupi lett a videó. :wink:
Most mész majd melózni? Gergő meg kezdi az ovit? Vagy mihez kezdetek? Remélem nem baj hogy megkérdeztem. :oops: :?

NIta!
A te videód is állati jó. :D Nagyon édes a kisfiad.

Melisch!
Pihenj most annyit amennyit nem szégyelsz, ez most a legfontosabb. :wink:

Királylány!
Gratula a 12. héthez. Hamarosan lehet majd tudni a nemét. Tényleg, Ti akarjátok tudni?

Pedi!
SAjnálom a fogadat. :cry: A fogfájásnál nincs is rosszabb..... én 2 hete vagyok túl egy gyökérkezelésen.

Kistörpe!!

Gratulálok a kicsi fiacskádhoz!!! Majd ha időd engedi, gyere és mesélj nekünk. Várunk már nagyon.

JA!
Közben én is elkészültem a szüléstörténetemmel. :arrow: 1264146895.3213.doc

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Mónia: köszike:) mennék én dolgozni csak sajnos nagyon nehéz elhelyezkedni.Ahova meg lenne felvétel oda meg nincs képzettségem.Kereskedelmi .Így most azon vagyok ,hogy elvégzem a tanfolyamot addig is kapnék pénzt és utáűna már tuti el tudnék helyezkedni.Gergő meg hétfőn kezdi az ovit :) Már nagyon várja :9

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Babszi, drága! Tarts ki, gondolatban Veled vagyok!

Móni! Ez a szüléstörténet megható volt, megérte várni! :wink:

Nika! Hát, a Te videód is könnyeket csalt a szemembe!

Lányok! Gondoltam rá, hogy vállalkozom egy táblázat elkészítéséhez! Persze, csakis segítséggel! :wink: Arra gondoltam, hogy a felső részben lennénk mi babára vagyók, középen a kismamik, és alul az anyukák! Ötleteket kérek, hogy mi legyen benne! És után a persze majd adatokat!
pedi
Kalocsa
 
 


Nika!

Örülök , hogy várja a fiad az ovit. Reméljük nem lesz gond a beszoktatással. :wink: Ami a melót illeti, az tényleg nagyon nehéz manapság. A tanfolyam jó ötlet. :wink:

Edit!!

Én támogatom a táblázatot, és szívesen segítek. :wink:

Teszek fel képet a kis szerelmeimről. :oops: :D

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


köszi csajok :):):9

Pedi: tőlem mehet a tábli :)

Móni jajj de édesek így együtt :):):
annyira szeretnék már én is egy ilyen képet :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


nika

én is blodog szülinapot kivánok a kis drágádnak:)

móni

szépek vagytok:)

babszika

nagyon nagyon sajnálom ami veled történt:(

sajnos én sem szolgálhatok jó hirekkel,legalábbis baba űgyben.
ma már 40 napnál tartok,mé jelét sem látom annak hogy meg akarna jönni.bár 1 hónapja iszom a cickafark,palástfű teát..

plusszban a Mastodynon cseppet is..jővőhónapbn meg go a dokihóz,már be vagyok jelentkezve.

KépKép
 


Sziasztok!

Móni nem tudjuk még mi lesz. Gábor szeretné tudni, én nem. Legalábbis még nem. Addig reménykedhetek, hogy lány. Na nem mintha nem lenne mindegy.... :lol: Nagyon szépek a gyerekek.

Bettike nem biztos, hogy jó ha orvosi javaslat ellenére ennyifélét iszol/szedsz. A Mastodynon cseppeket nem csak orvosi utasításra lehet? Nem tudom, ezért kérdezem. Ha jól emlékszem az sem jó mindenre, tehát egy kivizsgálás mindenképpen kellene hozzá. Na már van időpontod is, nagyszerű. Reméljük hamar kiderül mi a baj és gyorsan jön a gólya hozzátok is.



Sziasztok igen kellett vagánykodnom, hogy jobban vagyok :oops: :evil: Ma azért valamivel jobb.
Sajnos tegnap meg ma ha akartam volna sem maradhattam volna otthon. Tegnap reggel 9 óra előtt elvették az áramot, férjem éppen jól megpakolta nekem a kazánt tüzelőanyaggal. Persze áram nélkül nem kering a víz, felforrt a víz a kazánban és orrán száján nyomta ki a gőzt. Férjem gyorsan kiszedte a parazsat, kitakarította a kazánt. A villanytelep lekapcsolta a faluban a villanyt, mert valamit javítottak egész délután 4-ig. Gondolhatjátok télen - fokban, hogy örültünk neki. Így se vizünk se fűtésünk nem volt. Férjem kicsapta a hisztit nekik, hogy hogyan képzelik ezt a dolgot a XXI-ik században, hogy lekapcsolják az áramot és nem is szólnak. Írásos panaszt is tett ellenük, akár tönkremehetett volna a kazánunk, felrobban Isten őriz belegondolni is rossz. Na jól kimérgelődtök magunk, én meg bementem dolgozni a meleg irodába. Este egészen rosszul voltam igy ma nem akartam jönni. Na erre reggel ismét 9 óra előtt elveszik az áramot. Én az agyban megyek szólok a férjemnek, hogy megint baj van. Na akkor aztán leszedte a szenteket, mert a tegnap nem mondta neki senki, hogy te marha holnap is javítunk, nem lesz holnap sem áramotok. Újra kikaparni az égő és izzó parazsat, ma azért hamarabb reagáltunk nem volt olyan gond én meg persze megint dolgonzi mentem.

Hát jó kis világ, ja remélem holnap nem lesz áramszünet, jövő héten pedig megint lesz, hipp-hipp hurrá mi.

Kép
Kép
 
 


melisch

neketek nyitott renszerű fűtésetek van?nekünk igen,és én is minidig rettegek attól h elmegy az áram és felforr a viz a kazánban.párszor már hozta rám a frászt 120fokos vizzel,a csővek majd kiszakadtak a falból.nem tudom ilyenkor mi a teendő,akkor legalább volt áram és gyorsan rendbe tudtam hozni a dologot,de ha elmegy az áram akkor nem tudom mitévő lennék :? :?

királylány

saját magamtól vettem a mastodynont...de ugyis megyek nemsokára dokihoz.igazából homeopátiás,bajd nem okozhat sztem..nem tudom

KépKép
 


Sziasztok!

Pedi, jó ötlet a tábla. Szerintem legyen benne, hogy ki mióta próbálkozik, az utolsó mensi ideje, esetleg életkor, ha lehet tudni, a sikertelenség oka, illetve ha van, a testvér nevét.

Móni, de édesek a gyerekeid. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Móni, nagyon szép volt a szüléstörténeted, meg is könnyeztem. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sztem is jó ötlet a tábla:)

KépKép
 


Sziasztok!


Babszi- :cry: :cry: :cry: Próbálj meg erős lenni!!! Próbáld meg kibeszélni magadból vagy csináld úgy ahogy neked a legjobb, ahogy a legkönnyebben fel tudod dolgozni! Én is küldöm a pozit neked!!!



Pedi- már ki van nézve a lakás, nagyon jó kis kuckó, 54m2-es, erkélyes, 2 szobás és a kilátás gyönyörű, belátni a környék összes hegyeit! Már elindítottuk a dolgot, épp ma volt kint az értékbecslő ... Mire minden elintéződik az kb egy hónap....Ezután jön még a neheze, de nagyon bízom benne h minden simán fog menni!


Melisch-tényleg vicc, h a mai világban ilyen megtörténhet! Meddig tartana egy értesítőt bedobni, h figyu erre meg erre kell számítani, és ennyi grrrr! Remélem nem ismétlik meg akkor ha már meglesz a gyerkőc, mert úgy még érdekesebb lenne a dolog....


Betti- remélem a dokker megmondja h miért ilyen hosszúak a ciklusaid, és h miért nem jön össze a babó. Gyere majd a
hírekkel!!! :)

Móni- tündéri gyerkőceid vannak! :) Gyere gyakrabban!

Nika- Utólag is Boldog Szülinapot Gergőnek!!!! :)


Ja tábli, részemről is ok! ;)
 


én is remélem kiderül mi a bajom..

KépKép
 


Gnemoni....nagyon megható a szüléstörténeted!!!!!!!!! :wink: :cry: :cry:
győnyörű a lányod és a fiad is!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
De szép szüléstörténet.
Nekem sajna kevés ideig tartott,ha rám hallgat a férjem a Tescoba szülök meg.2-kor értünk a kórházba,(több,mint 4 ujjnyival)3-40-re meglett Melikénk,3,9kg és 58 cm.Be se mentem volna a kórházba,de már 2 nappal "túlhordtam",csak azért mentem.

Kép
Kép

Kép


Mekkora hülye voltam....itt ültem fél egykor(éjjel),hogy valami van,de nem szülés,nem fáj,csak furcsa 5 percenként.... :oops:
2. gyerek,de ahogy nincs 2 egyforma terhesség,úgy 2 egyforma szülés se....
Na aztán ahogy nem fájt az eleje,úúúgggyyy fájt a vége.
Azt mondták,hogy egy majd 4 kilós gyereknek jobb ha 5 óráig szépen jön ki,nem másfél óra alatt "végigszáguld" rajtunk....talán van benne valami...

Kép
Kép

Kép


Meli......
Azt mondták,hogy egy majd 4 kilós gyereknek jobb ha 5 óráig szépen jön ki,nem másfél óra alatt "végigszáguld" rajtunk....talán van benne valami..

ez nagyon igaz!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bettike nem tudom milyen a nyílt rendszerű fűtés. A miénk az fával működik nagy kazán rákötve egy normális rendszerre. De nem kell megijedni biztos van nektek is rajta biztonsági szelep ahol a gőz eltávozik még mielőtt felrobban, eltávozik a víz belőle és tán nem lehet akkor már robbanástól tartani, a csövek meg nem mennek szét mert a forró víz már nem jut el a csövekbe. A férjem gyorsan kiszedte a kazánból mind a tűzifát és parazsat igy nem volt mi tovább melegítse a vizet.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Melinda, tényleg gyorsan meglett a kislányod. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Helló!
Jó estét mindenkinek!!!
Boldog szülinapot Lexinek!!Mit kap,ha nem titok???

Tényleg hamar meglett Melllyyyí,így az egyik szemem sír,a másik nevet,pedig megfogadtam,hogy a szülés minden pillanatát megőrzöm,hát nem sok időm volt...az elsőnél meg ugye leskelődtem,hogy mi merre hány méter...az azért tűnt gyorsnak.Pistike 3-órakor burokrepesztés,5-40-re lett meg.Hűűű,most számolok,a harmadikkal kiérek a faluból??? :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép


Meli: :):):):):):)

Beze: itt is nagyon sok boldogságot Lexinek :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!!!!!!
Beze NAGYON SOK BOLDOG 1. ÉVES SZÜLETÉSNAPOT LEXINEK!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Beze NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kislánykádnak!
Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Melinda, Nika, Nitacska, Melisch, nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen! Úgy meghatottatok, hogy pityergek... :oops:

Az ünnepeltnek megmutatom majd a szép képeket! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Melinda, nem titok, egy németül beszélő bárányt és egy pink ugráló zebrát kapott tőlünk. Ismerősöktől egy macit, keresztanya, keresztapa nem tudom, mit vesz. Szüleim még nem jöttek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

ITTHON VAGYOK!

Mindenkinek köszönöm a sok rám gondolást!

Történet a blogban.... :cry:

 


Szia Babszika!

Végre otthon! Elolvastam a blogodat, de nekem "könnyebb" ide írni! Borzasztó az egész, ami Veled történt az elmúlt 17napban, bizony most is könnyek szöktek a szemembe. Sosem gondoltam, hogy valaha az életbe fogok ennyire izgulni egy olyan emberért, akit mégcsak nem is láttam soha életben, tehát mondhatni, hogy nem ismerek. Tudom, hogy ez most nagyon sablonosan hangzik, de én tudom, és érzem, hogy ezek után márcsak jó jöhet!!!!
Úgyhogy először is engedd meg, hogy boldog 20.hónapot kívánjak Nektek!
Úgy érzem az írásodból, hogy most tényleg jó kezekbe kerültél, úgyhogy ha megy továbbra is a maszi, akkor biztosan lesz saját babátok. Lombikkal vagy anélkül, szerintem ezek után már mindegy! Van egy angyalkátok, akiből ezek után erőt kell merítenek, Ő mostmár fentről figyel Benneteket!

Sokszor puszillak és továbbra is küldöm a sok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok! Itt vagyok, mostmár Mindenkinek!

Beze! Nagyon boldog szülinapot a kicsi lánykádnak!

Melisch! Hát nem semmi ez az "áramkimaradós" story! :evil:
Remélem, azért a hétvége jól telt, és már jobban is vagy!

Nika! Nálatok most hétvégén volt a családi ünneplés? Majd hozz képeket!

Ediii! Hatalmas gratula Nektek! Láttam iwiwen a képeiteket! Nagyon nagyon szép menya voltál!

Mindenkinek puszi! Bocsika, ki kell lépnem, kedves férjem "lenyúlta" a gépet! :roll:
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi, nagyon szépen köszönöm, nagyon szépen köszönjük, nagyon aranyos vagy!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: