Új privát üzeneted érkezett!

Azokat várom ide, akik tervezik már a babót és hamarosan el is kezdik a próbálkozást. Hogy bírjátok kivárni ezt a pár hónapot?
 
 


Szia! Nagyon nehéz kivárni én már holnap szülnék.
De tudom ez igy van jól.
Előtte legalább fel tudok készülni fizikailag és mentálisan is.
 
 


Szia Viki!
Ti mikor vágtok bele? Persze igazad van, jó ha felkészül a szervezetünk mielőtt babót várnánk, egy kis vitaminnal feltöltjük. Hát az április meg már ripsz ropsz itt lesz. Csak jöjjön is össze, mert sajnos sok olyat hallani, hogy már több éve próbálkoznak és még mindig semmi. De nem szabad rosszra gondolni.
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is csatlakoznék az áprilisi táborhoz. Bár lehet, hogy mi csak májustól kezdjük... De azért remélem nem közösítetek ki :)

Megkérdezhetem, hogy ti miért vártok áprilisig? Csak a vitaminfeltöltés, vagy más oka is van?

Remélem sokan összegyűlünk, és egy jó kis csapat alakul itt ki...
minelina
Budapest
 
 


Szia Minelina!
Nagyon örülök, hogy csatlakoztál. :)
Mi azért áprilistól próbálkozunk, mert akkor lesz az esküvőnk. És sajnos nincs munkám és addig vagyok hajlandó várni a baba projekttel és nem tovább. Úgy hogy ezért várunk áprilisig. De szívem szerint már tavaly áprilisban elkezdtem volna a baba projektet, de akkor még sulizta. Márciusban kezdem szedni a vitamint. És ti miért vártok még?
 
 


Szia Gabi!

Akkor először is nagyon sok boldogságot kívánok nektek.
Hogy állsz az esküvői előkészületekkel? Ruha van már?

Mi azért várunk még, mert ha a baba már 2011-ben születne, akkor anyagilag jobban járnék, mintha még idén. [és 2012-ben még jobb lenne a helyzet, de úgy voltam vele, hogy pár hónap még belefér, de több mint egy évet már nem bírok várni]
minelina
Budapest
 
 


Nagyon szépen köszönöm. :)
Igazából már szinte minden megvan az esküvőhöz. Csak a meghívókat fogjuk elintézni ezen a héten. Időben elkezdtem a szervezést és így nem kell kapkodni.
Hány éves vagy? Én 24.
 
 


Szia!

Én 31, de már van egy 3 éves fiam.
minelina
Budapest
 
 


Gratulálok a fiadhoz. :) Nekem még nincs gyerekem, remélem ez már nem sokáig lesz így. :D
 
 


Sziasztok!

Nekünk is áprilisban lesz a esküvőnk, és utána szeretnék belevágni a babaprojektbe, viszont még gyógyszert szedek..Szerintetek mennyivel a tervezett fogamzás előtt kell abbahagyni a szedését?


Berni
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Szia Bejni!

Mikor lesz az esküvőtök? Én már nagyon izgulok. :D
Tegnap volt az előfotózásunk, remélem jók lettek a képek.
Szerintem 3 hónapot érdemes kivárni a gyógyszer letétele után. De ha hamarabb megfogan a babó, akkor biztos nem lesz gond, mert akkor már készen áll a szervezeted arra, hogy ki tud hordani. Viszont szerintem érdemes terhesvitamint szedni egy hónappal a próbálkozás előtt, hogy fel tudjon töltődni a szervezeted.
Mennyi idős vagy? (persze csak ha nem gond, hogy rákérdezek)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok, ha nem baj. Bár lehet hogy keveset tudok jönni, de azért megpróbálok minél hamarabb.

Én május végén hagyom abba a gyógyszert. Nekünk van már egy két nap múlva 3 éves kislányunk. Ő az esküvőnk előtt egy pár héttel fogant.

Linda

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
 
 


Szia Linda!

Örülök, hogy csatlakozol. :)
A lányod könnyen megfogant? Mert ha igen akkor valószínűleg a következő baba is gyorsan fog jönni. :)
Nagyon aranyos a kislányod. Szeretne már kistestvért?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Gabi: Köszönöm a fogadtatást.

Igen, szerencsére gyorsan megfogant. Május közepén hagytam abba a gyógyszert, akkor még úgy két hétig védekeztünk és június végén jött meg utoljára.
Reméljük most is ilyen gyorsan összejön. Igazából azért várunk még, mert férjem októberben államvizsgázik, én meg február elején (ha úgy jön össze ahogy Gréta akkor még lesz két hónapom a vizsga után).

Igen, már nagyon szeretne kistestvért, sokat emlegeti, hol fog aludni, ott lesz a pocakomban, ahol ő is stb.

Nektek mikor lesz az esküvőtök? Gondolom már nagyon izgulsz

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
 
 


Akkor tuti hamar össze fog jönni a második baba is. Nagyon drukkolok, hogy minél hamarabb össze jöjjön. :)
Már nincs egy hónap az esküvőig. 17-én lesz. Már izgulok. Utána meg jöhet a baba, ha szeretne. Remélem szeretne. :lol:
Terveztek születésnapi bulit Grétának?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Hahó!

Gabi85, hétfőn töltöttem a 24et:), és ápr.17-én lesz az esküvőnk, 23 nap múlva:D Úgy látom ugyanazon a napon izgulhatunk:)
Elfogyott a gyógyszerem,jövő héten megyek az orvoshoz megbeszélni vele a részleteket. Izgatottan várom már:)
Én még az esküvő miatt nem aggódom, gőzerővel fogyókúrázom, és most ez okozza a legnagyobb fejfájást:)
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


jaj, nem tudom nézted-e, aznapra esőt, és 15°C-ot mondd..hát remélem még változik ez, mert az eső nagyon nem hiányzik..
www.idokep.hu
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Ezt nem mondod komolyan???? Ez nagyon jó, hogy egy napon lesz az esküvőnk. :D :D
Az időkép napról napra változik majd nézd meg holnap szerintem addigra már napsütést mutat. Majd egy héttel előtte már nagyjából meg tudják majd mondani, hogy mi lesz.
De az eső és a hideg nem hiányzik.. Még esőhelyszínünk sincs a fotózásra.
Nektek már megvan minden? Nekem még vennem kell fülbevalót, meg még meg kell írnom a programot. De egyébként már megvan minden szerencsére. :)
Szerintem egy hónapot biztos mond, hogy várjatok, hogy biztosan kiürüljön a gyogyi. Én már tavaly áprilisban abbahagytam a fogigátlót, mert a májműködésem súrolta a megfelelő értéket és akkor döntöttem úgy hogy elég. Azóta megszakításosan védekezünk. Ja és én is 24 éves vagyok! :lol: Nagyon boldog születésnapot kívánok!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


jajám:) micsoda véletlenek vannak:)
Ami még hiányzik: ültetési rend, menü véglegesítése, vőli piros inge:) meg nekem a piros cipellőm, ja és eső fotózási színhely nekünk sincs...
Most hétvégén véglegesítünk a vőféllyel, a fotóssal és az étteremmel..bírom hogy minden hétvégére jut valami dolog..még szerencse, hogy ez a félév light-osabb az egyetemen:)
Én is látom, hogy minden nap változik, volt már eső,napsütés zivatar. 12,13,15,17 °C:D
A 3 hónapot is kivárhatom, mert azt beszéltük vőlivel, hogy a nyári nászúton ne legyek rosszul(európai körútra megyünk:D )és majd csak akkor kezdjük el a dolgokat:)
Tényleg Ti mentek nászútra? Mi az esküvő után csak pár napra wellness-szállodába, és a nyári lesz az igazi:)
Izgatott vagy már az esküvő miatt?:)

Köszi a szülinapi köszöntést:)

Nem vezetsz esküvői blogot?:)
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Most nem lesz nászút, mert nem nagyon van rá pénz.. De majd bepótoljuk. Meg kell a pénz felújításra.
Nem vezetek blogot, magamnak írogatok word-be dolgokat. Ma voltam kozmetikusnál, kitisztította az arcomat. Próbasminkre meg majd 9-én megyek, akkor véglegesítjük a sminkemet, mert már egyszer voltam, de azon még csiszolni kell. :)
Fotóst hol találtátok?
Tényleg hol lesz az esküvő? Bp-en?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Szia!

A fotós szerencsére nem volt nehéz ügy, mert Vőli bátyjáéknak két éve volt az esküvőjük, és az ott bevált fotóst foglaltuk le mi is.
Nem BP-n lesz az esküvő, hanem ott, ahonnan én származom, Halászin (Győr mellett).
Én most pénteken megyek próbára (smink, köröm, frizura), kíváncsi vagyok, mert most megyek először...és egyenlőre sminkügyben még elképzelésem sincs...
Ha érdekel http://berniestamas.oneday.hu ez a mi blogunk:)
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Hello!

Én már voltam próba hajon kétszer, mert az első nem tetszett és mondtam a fodrásznak, hogy csináljunk még pár hajat és majd kiválasztjuk a legjobbat. Azóta már meg van a tökéletes. Sőt fülbevalót is találtam meg vettem karkötőt. A gyűrű is elkészült végre. Próbasminkre majd jövőhét pénteken megyek, mert már egyszer voltam akkor kitaláltuk milyen legyen körülbelül, próbálkoztunk, és majd jövőhét pénteken rakja rám a véglegeset.
Nekem a fotóssal nagy szerencsém van, mert nagyon lelkiismeretes. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Tök jó a blogod. :) Megnéztem, hogy milyen képeket tettél fel, nagyon jó minden. :)))
Sokan lesztek a lagzin?
Mi 34-en leszünk az étteremben, viszont a templomban ott sokan. Kérjünk jó időt az Istenkétől. :))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Úgy látom a próbákkal én jól le vagyok maradva, mert én még egyszer sem voltam, de majd pénteken:) Már kinéztem egy újságban hogy milyen frizura tetszik, remélem jól is fog állni, és akkor megoldódott a probléma..ha nem akkor,hajaj..
Örülök, hogy tetszik a blog:) A vacsorán 78-an leszünk...most voltunk menüt egyeztetni, de még csiszolni fogunk rajta, mert nem tökéletes egészen, csak kicsit nehéz a szülőkkel..:)
Amúgy, hogy a blog témájánál maradjak, ma voltam orvosnál:) Azt mondta júniusig szedjem a gyógyszert, aztán hagyjam abba, és uccu neki:) hurrá-hurrá..

ja, már csak 17 nap...:)
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Miért mondta, hogy szedd júniusig?
Igen már nagyon itt van a nyakunkon. :D
Tényleg és milyen lesz a rucid? Az nincs fenn a blogon ugye? Vagy csak nem találtam meg? Nekem a Diamonds szalonból lesz Fara sposa ruci. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Azért mondta, hogy szedjem júniusig, mert újraterveztünk vőlivel, hogy a körúton nyáron még ne legyek rosszul:)
Már csak 9 nap..hihetetlen:D Bár addig még úgyis agyvérzést kapok a sok vitától, ami mostanában van..Eléggé rányomja a bélyegét a szülőkre a stressz sajnos:( :) de most már mindjárt vége, és csak az örömködés marad..
Természetesen a ruhám nincs fenn a blogon:D Vadi új 2010-es rucim lesz, amit én viselek majd először:D jipíí:) Amúgy San Patrick- Panter nevűjét fogom viselni:)
Melyik Fara Spoza rucit fogod Te hordani?
Ja, képzi voltam próbán, és megálmodtuk a hajam, meg a sminkem, már csak a körmön kell finomítani, és kész is:)
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Ez a rucim: http://www.diamondsszalon.hu/index.php? ... xt=&kezd=0
Hát nálunk annyira nincs stressz, mert igazából mindent én intéztem ők semmit, rám bíztak mindent. Úgy hogy most én azon stresszelek, hogy hol legyen az eső helyszín a fotózáshoz. Ideje lenne már találni egyet. Nem tudni milyen idő lesz. Olyan jó lenne, ha olyan lenne, mint tegnap. :) Bízzunk benne és akkor az lesz.
Örülök, hogy már megvan nektek is szinte minden. :)
Nagyon aranyosak vagytok megnéztem a képeiteket.
Én körmöshöz csak előtte való nap megyek, szerintem nagyon elrontani nem tudja a francia lakkozást. :D
Ja és nagyon szép a ruhád. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Jaj a Te rucid is nagyon szépséges:D
Nekünk sincs még esőtervünk, én bízom a szép időben, legalább 18 °C lesz:D:D
Nekem is francia lesz, de rakattam fel műkörmöt, hogy szép legyen a kacsóm..amúgy én is pénteken megyek újra:D
Ma volt a főruhapróbám:D Gyönyörű lesz, és elkészültek a koszorúslányok ruhái is, már el is hoztam őket:D:D jaj már úgy várom, azt a gyönyörű ruhát felvenni:D
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Köszönöm. :) Remélem szép is leszek benne. :)
Jó időnk lesz!!!! És kész!!! :D
Nekem is műkörmöm lesz, mert nekem nem túl szépek körmeim általában. Mondjuk most hogy szedem a gravidát megerősödtek és egész jól néznek ki. De azért a mű köröm szebb lesz.
Én hétfőn megyek ruhapróbára. Pénteken lehet majd elhozni.
Azért is jó lenne, ha nem esne, mert azért a rucinak nem tesz jót az eső, meg a sár..

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:25-kor.
 


Na, milyen volt a próba? Ugye, hogy tök jó:D
NEM lesz eső szombaton, azt mondta ma Lajos a tv2-őn:D Én meg elhiszem.
Nekem is azért lesz(van most épp..)mű, mert az eredeti nem szép..meg nekem megnő, de nagyon könnyen lepattanik...azt nem merem bevállalni az esküvő napjára..viszont még nincs esőtervünk...szóval most már tényleg nem szabad esnie..
Kicsit kezdek izgulni amúgy..Főleg a sok ember előtt való beszéd miatt, mert én vizsgán is mindig elkezdek hadarni...szerintem most sem fog érteni senki semmit a fogadalomból...
Amúgy tényleg jön ki a stressz, szegény vőli sokat nyel:)

Szonce82, üdv itt, és köszönöm a jókívánságokat!
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Hello lányok!
Szonce: Üdvözlünk közöttünk. :) Örülök, hogy csatlakoztál hozzánk. :)) És köszönöm a jó kívánságot. Gratulálok Ádámhoz. Ő hamar össze jött? Nem vártatok rá sokat? Mi sem védekezünk már ettől a hónaptól. Viszont mérem a hőmet és ma két napja emelkedik a hőm. Viszont ma fájt a cicim és ráadásul olyan szúró fájdalmakat éreztem, hogy rosszul lettem. Nem tudom mitől lehet. Olyan kb. mint a peteérési fájdalom, csak sokszor erősebb volt. Csak fetrengeni tudtam. Úgy hogy ha most volt peteérésem, akkor nem valószínű, hogy ebben a hónapban sikerül, mert most nem igazán tudok együtt lenni a párommal.... Na mind1 azért még kiderül. Elsőre általában nem szokott összejönni.
Bejni: Most még egész nyugis vagyok. Csak a torkom kezdett el fájni... Mikor máskor legyek beteg, ha nem most, meg amit előbb írtam úgy fájt a hasam 1 órája... Azért remélem azon a napon nem leszek ilyen nyavalyás.
A ruci próba jó volt, de már jobb lesz ha rám lesz varrva, mert így még nem tudom pontosan milyen ha szűk. :) Én is néztem az előrejelzést jó időnk lesz! De én ezt érzem már hét eleje óta. :)))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:29-kor.
 


Gabi85!

Teljes koncentrálás indul, ugyanis per pill 13°C-ot mondd..de ha hideg lesz, én akkor sem veeszek nagykabátot:)

Hajrá-hajrá baba!
Remélem mihamarabb összejön mindkettőtöknek, sajnálom, hogy nekünk még várni kell:(
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Hello lányok!
Végül azért fájt a hasam, mert az egyik rokonom hasmenéssel volt nálunk, úgy hogy összeszedtem én is valamit. Csak rajtam nem jött ki konkrétan csak a hasam görcsölt. De ma már jobban vagyok, csak a torkom kapar, de szerintem holnapra már semmi bajom nem lesz. Főleg, hogy megbeszéltem magammal. :D
Nem lesz túl meleg, de legalább az eső nem fog esni. Ez már valami, mert így a templom előtt is lehet fotózni. :wink:
Már várom. :)
Örülök, hogy hamar össze jött az első babó. Drukkolok, hogy a második is ilyen hamar jöjjön. :) Nekem elvileg akkor volt peteérésem, amikor együtt voltunk, de ez még nem jelenti azt, hogy terhes is leszek. Majd kiderül 1,5 hét múlva.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:31-kor.
 


Szia Szonce!
Biztos hamar össze fog jönni a második babó is, hiszen az elsőt is nagyon ügyesen elsőre összehoztátok. :wink:
Én viszont most jobban örülnék, ha elsőre nem sikerült volna, mert beteg vagyok és azért, hogy össze tudjam magam kapni az esküvőre Neocitránt szedek és az nem éppen a legjobb a babának, de most nincs más megoldás. :((((

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Nagyon jó volt az esküvőnk. :))) Tökéletes nap volt. Idő is szuper volt. Betegségem is elmúlt.
Nektek milyen volt bejni?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:35-kor.
 


Hello!
Nálunk minden jól sikerült, sütött a nap, voltunk 2 helyen is fényképezkedni, aztán utána mentünk a polgárira utána a templomira majd az étterembe. Minden csodállatosan sikerült a kaja finom volt a hangulat is. Úgy hogy nem panaszkodhatok egy emlékezetes nap volt. :)
Majd ha meglesznek a képek majd rakok fel.
Én is hallottam, hogy beágyazódásig nincs kapcsolat elvileg az anya és magzata között, úgy hogy e miatt nem aggódom. Meg hát lehet, hogy még nincs is miért... Majd kiderül 1 hét múlva. :D
És veletek mi a helyzet? Hogy vagytok?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Tillárom hajj:D

Gyönyörű volt az idő, szuper minden! Majd írok még, de már muszáj alukálnom:)
Szép a házas élet:)
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Hello lányok!
Kíváncsian várom már a beszámolót! :D
Szonce hogy vagy? Baba projekt hol tart? Nekem megjött, úgy hogy nálunk egyenlőre sehol, de nem csüggedek, mert ez még csak az első hónap ráérek majd egy év múlva parázni..

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:22-kor.
 


Hello Szonce!
Azért az a kicsi esély is esély!! :)
Bocsi hogy nem raktam fel képet. :oops:
Itt a link ahol meg lehet már párat nézni:
http://picasaweb.google.hu/gabiszabi201 ... o20100417#

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Jaj Gabi, gyönyörű voltál:) Mint a mesékben a királylányok:D

Kicsit akkor beszámolózok nektek
:)

Már pénteken lejött pár barátnőm hozzánk, és meghozták a ruhámat!!!, valamint nekiálltunk masnikat gyártani a sátorba, kapura mindenhova, közben öcsém egy barátjával próbálta felbiggyeszteni az 1000 daru néhány darabját, amit a Férjemmel közösen készítettünk az elmúlt 6 hónapban:)
Aztán megvacsiztunk és mindenki ment szépen alukálni, kivéve engem:D Ugyanis nem tudtam. Szóval úgy döntöttem éjfélkor, hogy nekiállok fényképezni mivel az én szobámban volt az összes ruha beakasztgatva:) Ezzel legalább egy darabig elszórakoztattam magam:) Nagy nehezen valamikor hajnalban sikerült elaludnom, aztán persze negyed hétkor már talpon voltam, mert sok volt még a dolog. Mindent kikészítettem, amit az étterembe kellett vinni, meg ilyen apróságok. 8kor elindultunk a lányaimmal a szépségszalonba. Kicsit kezdeti sokk volt, hogy a húgom belázasodott aznapra, de hősiesen tűrte a kiképzést, és az egész estét:D
12kor már tiszta ideg voltam, ugyanis egy órás késéssel még mindig a fodrász székében ücsörgött az utolsó lányom...negyed egykor gyorshajtás haza...futi-futi öltözés, mert egyre mentünk fotózkodni...fél kettő lett belőle:D de nem izgultam, mert nélkülem nem kezdhetik el:) Elmentünk fotózkodni tehát, sajnos csak egy lányomat tudtam vinni mert a maradék három nem tudta annyi idő alatt a ruhájukat felrángatni:( De jól sikerült a fotózás, már alig várom hogy pénteken menjünk a képekért:D
Aztán siettünk haza 3kor(még mindig ebéd előtt álltam). Otthon megkértem barátnőm párját hogy állítsa be az abroncsomat, mert nem volt tökéletes...még szerencse hogy értett hozzá, mert az ő szalonjukból volt a ruha:D
4 körül gyülekeztek a vendégek, én pedig benn toporogtam eldugva a kíváncsi szemek elől...aztán negyed ötre megérkeztek a Férjemék, ekkor kezdtem el izgulni (az ablakból kukucskáltam:D) Majd a vőfély kikért, kivezetett, elbúcsúztatott (sírtunk-zokogtunk), feleresztettünk egy meghívót a meghalt nagyszülőknek lufin (újabb sírás) és indult a menet:D
A polgári és a templomi nem volt vészes, nem is izgultam..leszámítva azt mikor a polgárin felvonultunk a színpadra és a cipőm beleakadt az abroncsomba, és majdnem elhasaltam:D De ennyi meg kellett:D Az atya is nagyon szépen beszélt, bár a templom azért még nagyon hűvös volt...
Ja otthon maradt a dobó csokrom, szóval azért futottak haza a fiúk:) Eldobtam, elkapták. Majd irány az étterembe..A vacsi biztos finom volt, én ugyan nem ettem semmit, mert a mellemnél lévő merevítő leülésnél egyenest a gyomromba állt...de ennyit megért ez a gyönyörű ruha:)
MEgnyitottuk a táncot vacsi után, az is nagyon jól sikerült, és senkinek sem tűnt fel, hogy megbotlottam ismét az abroncsban, sőt hogy tök nem azt csináltuk, amire fél éven keeresztül lázasan gyakoroltunk..de sebaj, mindenki el volt ájulva:)
MAjd táncikáltunk sokat. Elraboltak, kiváltottak. Új asszony lettem, pénzt sepertünk, és mulatoztunk egészen fél hétig:D
Ügyesen táncoltam a menyatáncon is, egész jó vogt az órabérem:D
Másnap pedig immáron a Férjemmel elutaztunk Szarvaskútra wellnesselni, nászutas lakosztályban töltöttünk pár nagyon kellemes napot.
Dióhéjban ennyi, képeket a
www.berniestamas.oneday.hu
oldalon találtok, de majd péntek után kerül fel nagyon sok, a fotóstól:)
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Lányok, nagyon szépek voltatok ,nem győztem gyönyörködni bennetek!
 


Szonce köszi:)
Amúgy most látom, hogy a rövidke beszámolóm kicsit hosszúra sikerült, hopp:)
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni nagyon szépek vagytok. :)))) Nagyon jók a képek és nagyon örülök, hogy nektek is tökéletesen sikerült a napotok.
A mienk is csodálatos volt. Én szombat előtt beteg voltam végig a héten és nagyon izgultam, hogy mi lesz így velem, de szerencsére szombatra semmi bajom sem volt. :)
Én 7-re mentem fodrászhoz aztán kozmetikushoz aztán fotózás, polgári, templomi, vacsi.. Mi nem voltunk sokáig azt hiszem 1-ig buliztunk, de én nagyon elfáradtam így is. :D
Azóta sajnos megjött, de remélem következő hónapban már nem fog.
Szonce nagyon drukkolok, hogy nektek sikerüljön a babóca.
Örülök Bejni, hogy meséltél nem volt hosszú, jó volt olvasni. :)) Baba projekt?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


És köszönöm a bókokat. :D Nagyon jól esett. :oops:
Az abroncsra vissza térve nekem nem volt olyan nagyon széles a ruhám, de még ezzel is megszenvedtem. Pisilés csak egyszer volt. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:24-kor.
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron