Új privát üzeneted érkezett!

Négy napja késik a menstruációm, ma teszteltem, ami negatív lett. A gyulladás adhatott téves eredményt?Vagy az is lehet, hogy nem vagyok terhes, csak a gyulladás miatt késik?Léci aki tud segítsen.
 
 


szia

Igen,sajnos a gyulladás,illetve felfázástol késhet,de hamarabb is megjöhet.
Viszont,ne keseredj el annyira de lehet csak később mutatja ki a teszt,szerintem várj pár napot és csinálj egy ujat.remélem baba van a dologban :wink:
Ti is probálkoztok?miota?
 


2 éve próbálkozunk a párommal egy babával,de nem akar sose összejönni. De sajnos van egy problémám is amitől szerintem szintén nem lehet babám.Nagyon sok a folyásom,és félek hogy savas. Már voltam nőgyógyásznál kivizsgáltatni és minden jó volt.Kérlek benneteket segítsetek,mert már nem tudom mit tegyek! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 

 
 

Névtelen, miért nem kezdesz akkor lúgosításba? Nekem pl. nagyon bejött :)

Millió lúgosító recept és tipp van a neten, és minden ilyesmire jó!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


hello sziasztok.nekem kesett 2 hetet aztan megjott ket napig megvolt de nagyon kevesvolt.de a tesz negativ.ilyenkor mi lehet?koszi
iwcsi
szerbia
 
 


sziasztok...
párommal azt beszélgettük lehetsêges e h teherbe estem... szédülók s minden reggel hányingerrel kelek... 3nap késéssel megjőtt a mensesem... de nem átlagos mennyisêggel kezdődőtt.... most tartok a második napnál h megvan... de hol világosabb hol sőtétebb.. esetenként barnás o.O ... előzö honapban is kevés volt.... anyosom azt javasolta h várjak egy hetet mêg... lehetsêges h terhes vagyok??.. párommal ez jelentenê a mégnagyobb boldogságpt... :oops:
 
 


Sziasztok! Új vagyok az oldalon. Még ismerkedek. De azért írnék pár sort.
Közel 1,5 próbálkozunk a párommal.Ez idáig siker nélkül. Párom 40 múlt én 42 leszeka jövő hónapban. Nagyon szeretnénk családot. Félünk hogy a korunk miatt ,ár nem lehet.
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


Sziasztok! Most kezdtünk márciusban próbálkozni,elkezdtem hőmérőzni és utánna olvasgatni a görbéknek.Az egyik oldalon olyat olvastam,h a trifázisos görbék 85%-ban babával végződnek,viszont nem nagyon világos milyen is az.Valaki elmagyarázná? Az én görbém most ilyen lett,kicsit fura lehet a hónap elején lévő frontoktól és hőségtől.Máskor pl az alaphőm 36.4.

 
 


Érdeklődni szeretnék hogy nem voltam nőgyògyàsznàl és hàziorvossal csak rànézésre felirattam a Tri-Regol fogamzàsgàtlò tablettàt! Még nemkezdtem rl szedni csak kivàltottam és az a baj hogy ha elmegyek nőgyògyàszhoz akkor ha màsfajta gyògyszert ír ki nemfogom tudni kivàltani mert nincs pénzem mivel szegényes csalàdba élek. Érdeklődnék hogy 20 éves vagyok és szedhetem-e a Tri-Regol fogamzàsgàtlò gyògyszert
szuzanna
Ordas
 
 


Érdeklődni szeretnék hogy nem voltam nőgyògyàsznàl és hàziorvossal csak rànézésre felirattam a Tri-Regol fogamzàsgàtlò tablettàt! Még nemkezdtem rl szedni csak kivàltottam és az a baj hogy ha elmegyek nőgyògyàszhoz akkor ha màsfajta gyògyszert ír ki nemfogom tudni kivàltani mert nincs pénzem mivel szegényes csalàdba élek. Érdeklődnék hogy 20 éves vagyok és szedhetem-e a Tri-Regol fogamzàsgàtlò gyògyszert
szuzanna
Ordas
 
 


@szuzanna:


Szia ! Én sok-sok évvel ezelőtt szedtem ezt a gyógyszert pár hónapig.Ennek már van vagy 20 éve vagy több.
Én a mai eszemmel ha védekeznék ,nem biztos hogy beválalnám. Azon nem gondolkodtatok hogy másképp védekezzetek?
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


@jenet1:


Szia ! Ezta görbét hol vezeted?
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


Sziasztok! Én augusztus 3.án voltam dokinál,azt mondta most vagyok 8hetes es 5napos terhes. Akkor ezek szerint a babának június 3.án kellett fogannia. De másnap megjött a menszeszem,es még június végén is megjött 25.én csak kevesebb mennyiségű,és rövid ideig tartott. Szerintetek akkor az létezik hogy a baba június 3.án fogant?? Köszönöm szépen.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: