Új privát üzeneted érkezett!

Mirci ti egybol el is mondjatok a csaladban?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Pont ezért nem akartam elmondani az embernek, mert ő végigtelefonál mindenkit. Én óvatosabb vagyok, mert " láttam én már karón varjút". :?
A szüleink már tudják. Azért mindenkinek mondtam, hogy nem terjesztünk, óvatosan örülünk. :roll:

Kép

Kép
 
 


En is csak a szuk csaladban mondtam el. Kulon kertem a lanyokat, ne mondjak el senkinek. 2 napig birtak. Mar tudja az egesz iskola!!!!!!!!!!!!
Mirci nem csinalsz egy kis vonalzot?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 

 
 

2 napig birtak. Mar tudja az egesz iskola!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D 8)
Az én uram is ilyen...mint a te tizenéves lányaid. 8)

Túl hosszú a vonalzóm? Mindjárt megnézem, hogy hogyan lehet kisebbet csinálni.

Kép

Kép
 
 


Nálam is elindult a para...miért szurkál? Miért nem? :shock: :D

Kép

Kép
 
 


En most eppen azon gondolkodom, hogy milyen tesztre menjek igy ven 37 eves fejjel. Amnio semmikepp, valami profi vertesztre gondoltam, de iszonyu dragak.
Van ez a tarkoredo, orrcsont es 4 vermarker a 12.heten. Erre gondoltam. Most azt hiszitek korai, de ha nem jelentkezem be legkesobb a 6.heten, mar nem lesz hely!
200£.
Mirci ez tok normalis, nekem az ejjel 2 oldalt a szalagok huztak.
Most a fejem akar szetmenni...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Nekem is megfájdult a fejem délelőtt...szerintem az idegtől.
Úristen, meg sem fogan a baba és már időpontot kell kérni??? Mondjuk egy kis hangyányi Szekszárdon is egy hónappal előbb kell időpontot kérni UH-ra.
Én azt az integráltat szeretném, mint 3 éve. 30 rugó. :?

Kép

Kép
 
 


Mirci:
Hurrá, hurrá, hurrá! Jaj de örülök neked! :D Nahát, ezek a nyulak tényleg nagyon hatásosak voltak! :D
De jó, micsoda tavasz, a fél társaság házasodik vagy babásodik!
Ez ám az élet! :D

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Cuki a nyuszid. Latom hu maradtal a nyuszikhoz!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Köszi köszi az együtt örülést, jól esik mindenkitől.

rilka:
A téli punnyadás után nem is árt egy kis pörgés. :)

malna5:
Féltem lecserélni a nyukat, hátha megsértődnek. :D :D
Én meg most jobban megstíröltem a tiédet és úgy látom, hogy elég kisfiús. :wink: Korenka is úgy kezdte, hogy tudatalatt rózsaszínre festette a falat a blogjában...és lám-lám Eszter lesz. :D :D

Kép

Kép
 
 


Szépjóreggelt! :)

Kismamijaink hogy vannak ma?

Nikiee: Neked csodálatosan szép napot kívánok holnapra, legyen minden olyan jó, ahogy megálmodtátok! :)
És ma estétől semmi idegeskedés, csak élvezd a helyzetet!

Veronika:
Most akkor mit fogsz csinálni vasárnap nélkülünk? Egyedül énekelsz a szomszédoknak? :roll:

Mi holnap utazunk a sokatkajálós ballagásra, és ha már arra járunk, a szabaddá vált vasárnapon meglátogatjuk nagymamimat is. Ha lenne találkozó, akkor hozzá már nem lenne időnk benézni, pedig elég ritkán járunk az országnak abban a végében.
Tehát Málna, a picurkád 1. jócselekedete, hogy elintézte, hogy a nagymamim láthassa kedvenc unokáját. 8)

Mirci:
De jó ez a káposztás nyuszi! :D Viszont elég semleges színei vannak, nem utal a baba nemére... óvatos vagy... :D Jól emlékszem, te ugye inkább kislányt szeretnél?

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


rilka:
Neked is jót! :D
Igyál ma sok folyadékot, hogy táguljon a gyomrod! Nem venném a lelkemre, ha nem tudnád végigenni azt a sok fogást. :P :wink: :D

nikiee-t elkpzelem, ahogy pakolásokkal relaxál. :D :D :D :wink:

Kép

Kép
 
 


Igyál ma sok folyadékot, hogy táguljon a gyomrod!
:D :D :D Hú, milyen rutinos vagy, látod erre nem is gondoltam. :D
Én csak azon aggódtam, nehogy belealudjak a sültes tálba, mert extra korán indulunk, és én jóllakottan mindig beálmosodok... :roll: :)

nikiee-t elkpzelem, ahogy pakolásokkal relaxál.
Most miért??? Én is pakolásokkal relaxáltam az esküvőm előtti napon! Leginkább asztalok meg padok pakolásával. 8) :D :D

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Nikiee meg szerintem a tollakat és a papírokat pakolja egyik helyről a másikra, mert érdemi munkára normális ember ilyenkor képtelen. :D :D :D

Kép

Kép
 
 


Mintha azt mondta volna, hogy majdnem végig dolgozik a héten. Bízom benne, hogy ez azt jelenti, hogy ma már nem megy be. :roll: :)

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Arra a "majdnem"-re nem emlékeztem. Akkor lehet, hogy már otthon próbálgatja a harisnyakötőt. :D :D

Kép

Kép
 
 


Jó reggelt! :)

Rilka,
heh, padokat :lol: :lol: :lol:

Örülök, hogy nagyid láthat :) Miattam ne aggódj, szerveztem mást :)

Mirci,
nem is tudtam, hogy sok ivással lehet tágítani a gyomrot... de ahogy végiggondolom logikus :roll:

Na ez nekem most azért nem jó, mert tegnap elkezdtem egy combkezelést, kb. 6 hétig fog tartani, és azalatt napi 3 liter folyadék és semmi szénhidrát... Már így se tudom akkor mit egyek, de hogy még többet is fogok kívánni, az nem nagyon jó :roll:

Kép

Kép


sz.veronika:
Ha semmi CH, akkor uborka, paradicsom, paprika, tejföl, túra, kefír és hús. 6 hétig??? :shock:
A fürdőruha szezonra gyúrsz? :D :D :D

Vasárnapra én is szervezkedtem, de úgy tűnik, hogy esni fog egész nap. :(

Kajával is lehet tágítani...egyszerre nagyobb mennyiség kell hozzá. Azért az előbbit javasoltam rilkának, nehogy gyomorrontást kapjon és ott ne tudjon enni. :D :wink:

Kép

Kép
 
 


Veronika:
Semmi szénhidrát? :shock: Nem semmi... Nagyon csinos leszel. :)
De az ilyen drasztikus diéta nem kavarhat be a bébigyártásba? (Én legalábbis erre hivatkozva nem kezdek komolyabb koplalásba már vagy másfél éve... :))

Mirci:
nehogy gyomorrontást kapjon és ott ne tudjon enni
Nagyon kedves, hogy így ügyelsz a teljesítőképességemre. :P

úgy tűnik, hogy esni fog egész nap
Eső is kell néha, hogy nőjön az a fű... :wink:

Lányok, rájöttem, hová tűnt Málna! Hát hiszen most van A NAGY esküvő, biztos egész Anglia a képernyők előtt ámul-bámul most... :D

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Sziasztok!

Gyors közérdekű infó mindenkinek: mostantól lehetőség van ZÁRT TOPIKOK indítására a Babanet Társalgójában! Ha szeretnétek zárt topikot indítani, írjatok nekünk levelet a szerkeszto@babanet.hu a tárgyba mindenképp írjátok bele, hogy ZÁRT TOPIK!

Fontos: már meglévő topikot nem tudunk zárttá tenni!

Továbbá: még mindig van kommentelős nyereményjátékunk. Ha hozzászóltok a cikkekhez, jövő héten egy csodaszép memóriajátékot nyerhettek a Nami felajánlásával.

Kép

Meséljétek el, Ti milyen első Anyák Napjákra emlékeztek.

Vagy egészítsétek ki: mit vennétek fel feltétlen a játszótéri illemkódexbe?

És tegye fel a kezét, akinek a haja is hullani kezd, ha a rokonság rákezdi: Mikor jön a baba, vagy a kistestvér?

Szép napot mindenkinek:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Rilka beletalaltal, eppen azt nezem. Most jonnek majd ki az erkelyre csokot adni!!!!!
300.000 ember eloben nezi, en csak itt a tv-ben...
En is pont amiatt nem fogyoztam, mert feltem, hogy akkor emiatt nem jon majd a bebi. Pedig lett volna mit leadni... Rilka mar lehet, hogy te sem leszel egyedul a bulin, ugyhogy ehetsz ketto helyett!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Szisztok!

Igen, ma már szabin vagyok. :)

Egész reggel rohangáltam, most értem haza, de azért a royal csókot pont elkaptam. :lol: Most iszom szépen egy kávét, pihenek egy picit, aztán jön a haj próba és a manikur.

Lányok, nem hiszem, hogy ma már lesz időm jönni, drukkoljatok , hogy holnapra legyen szép időnk éls kerüljön el az eső.

Puszi mindenkinek!

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


nikiee: Szívből kívánok neked gyönyörű időt és emlékezetes csodálatos napot holnapra!

Nálatok is úgy van, hogy a menyasszony nem találkozhat már előző napon a vőlegénnyel? :D

Itt ment egy műsor a híres királyi párról, azt megnéztem, de lehet, hogy meg fogtok kövezni nektek megsúgom, meg a kukkolóknak, hogy nekem anno LadyDi soha nem volt szimpatikus. Szerintem megjátszotta a szende szüzikét. Álszent kis ribanc volt. Olyan sunyin nézett ki.... Még nem volt ember aki egyet értett volna velem, úgyhogy nyugodtan lehet felhördülni... :D:D:D:D

Hogy vannak a kismamák? :D:D:D:D Meséljetek!!

rilka: Mekkora poén volna, ha a lopott szexnek is meglenne a gyümölcse... :D:D
korenka
Szár
 
 


korenka:
Nálatok is úgy van, hogy a menyasszony nem találkozhat már előző napon a vőlegénnyel
Miii?? :shock: :D :D :D Mi már akkor egy fedél alatt laktunk...érdekes lett volna. :D :D :D :D

LadyDi : Amilyen ura volt....csodálkozol??? :D :D

Volt valakinek olyan terhességi tünete, hogy állandóan szomjas volt? :shock:
Semmit sem érzek...kicsit aggódom azért. :?

nikiee
Neked gyönyörű időt kívánok és élvezd ki minden percét a holnapi napnak! :wink: :D

sz.veronika:
Tényleg...mi van a füvetekkel?

Kép

Kép
 
 


Heh, mi is mar egyutt laktunk, erdekes lett volna bujkalni eskuvo elott a lakasban :)

Igen strandszezonra turbozok :oops:

Mirci en a 8-ik hetig semmit sem ereztem...

Kép

Kép


mirci: Mi is együtt éltünk már akkor, de átköltöztem egy napra anyámékhoz. Őszintén szólva nem az én ötletem volt, anyám ragaszkodott hozzá... :D
Vízivás........erre nem tudok mit mondani.... :D:D Igyál. :D:D Nekem nem volt ilyen... :D
korenka
Szár
 
 


erdekes lett volna bujkalni eskuvo elott a lakasban
Én is ilyen korenka féle átköltözésre gondoltam, bújócska nem jutott eszembe. :D :D :D :D :D 8)

korenka:
Őszintén szólva nem az én ötletem volt
Ebben majdnem biztos voltam. :D :D :D Olyan nálunk is van, hogy a menyasszonyi ruhában nem láthatja...de a külön alvást erre nem ismerik.

Bocsi az elírásokért, de nincs még megoldva a laptop helye és annyira idióta tartásban írok... 8) 8)

Kép

Kép
 
 


Hát mi együtt is készülődtünk délelőtt és együtt mentünk az esküvőre autóval... úgyhogy :)

Mirci,
látom még kérdezted a füvet. Aznap, amikor telepítették mondták, hogy most minden nap árasszuk el vízzel... még aznap lehalt a kutunk :) Úgyhogy 4 napig nem kaptak vizet :) Azóta igen :) Reméljük minden oké lesz és szép lesz mire jöttök :) Mondjuk most is szép :) Csak sűrűbb lesz.

Rilka,
hát most hogy apa rájött, hogy ne fürödjön forró vízben, túl könnyű lenne... kell egy kis nehezítés... fogyókúrával :lol:

Niki,
nagyon sokat gondolok rád holnap! Vagy inkább ne, nehogy csuklás legyen belőle :lol:

Málna,
nahát én nem követtem mikor van a nagy esküvő... sőt azt hittem az még odébb van... :oops: :lol:

Kép

Kép


Korenka,
ezen az "álszent kis ribanc"-on behaltam :lol: :lol: :lol:

Én nem tudok így véleményt alkotni, ami a médián átjön, az teljesen ferde... valójában nem ismertük csak bizonyos híreket kaptunk róla... Persze ettől valaki lehet antipatikus, még akkor is, ha semmit nem tudsz róla, csak ránézel és nem szimpi...

Kép

Kép


Különalvós téma:
Mi is együtt éltünk, de nálunk a helyzetből adódott, hogy előző nap kora délutántól nem találkoztunk. Ugye messze volt a lagzi a lakóhelyünktől, párom maradt ott a helyszínt berendezni, én meg jöttem haza manikűrre, meg szépítkezni. Így az esküvő előtti éjszaka külön aludtunk, de nekem ez így valamiért nagyon jólesett.

Akartam még írogatni, de mennem kell.

Nikiee, neked gyönyörűszép napot holnapra! Majd várom az élménybeszámolót.

Babaváró társulat nagyon vigyázzatok magatokra! Szép napsütéses hétvégét és majálisozást mindenkinek! (A fű meg csak hadd hervadozzon...)

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


nikiee már tuti asszonyka lett :):) biztos nagy buli van itt szakadt az eső de két km-el arrébb a városban bent meg egy csepp sem volt :9

nika70
Salgótarján
 
 


Igen, mostanra már biztos kezdődik a vacsi meg a buli :)

Nálunk délelőtt extra meleg volt, úgy tűzött a nap, hogy naptejeztünk, hogy ki tudjunk menni a játszótérre... most meg esett és borongós...

Kép

Kép


Remélem nikieek felett az esküvőkor és a fényképezéskor nap volt, most meg már nem számít. Vacsorázni lehet esőben is. Itt is most kezdődik....nem a vacsora, hanem az eső. 8) :D :D

Kép

Kép
 
 


Jó reggelt! :)

Kedveskéim, ma már munkanap van, remélem nem feledkeztek el a fórumunkról és megtisztelitek egy-két humoros vagy helyzetjelentő bejegyzéssel. :wink:

Kép

Kép
 
 


Jó reggelt. Hát nem voltatok valami aktívak a hétvégén!

nikiee: Várom az élménybeszámolót. Gondoltam én is rád szombaton, nálunk nagyon vacak idő volt. Remélem nálatok sütött a nap.

Hogy vannak az újdonsült kismamáink? Meséljetek! Annyit gondolok rátok. Nagyon örülök nektek... még mindig!!
korenka
Szár
 
 


jo reggelt
Semmi humoros nem jon most elo, miutan 2 napig gorcsoltem, szepen elmult, es iszonyatos hanyas valtotta fel. Magne B6-ot szedek, de nagyon durva.
Korenka neked nem voltak gorcseid? Azt hittem meg fog jonni, raadasul folyamatosan egesz nap fajt. Vegre elmult, jott helyette ez a folyamatos hanyas. Lavorral fekszek az agyba is.
Lanyok, ez garantalt fogyokura!!!!!!!!!!!!
Tudom ajanlani mindenkinek.... :lol: :lol:

Niki meselj! Gondoltam am rad!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Mirci,
helyzetjelentés:
Ma van ovi beiratkozás... azt mondták órákat kell majd várni, mert 3 ovi összes gyerekét egy helyen lehet beiratni...

Mivel 99% hogy úgysem jutunk be, nem rohanok, biztos már 8-ra odament a tömeg, akik be akarnak jutni. Mi csak jövőre, de azt tanácsolta a bölcsis néni, hogy azért iratkozzunk be, így jövőre már eleve képben leszünk...

Nincs ötletem hányra menjek oda, viszont legkésőbb 1-ig el kell jönnöm, mert utána dolgom van... fogós kérdés...

Nálad mi a helyzet? Érzel valamit? Milyen volt a hétvége?

Málna, fenti kérdés mégegyszer :)

Akik már anyukák,
kaptatok valamit Anyák napjára???


Nekünk majd csütörtökön lesz a bölcsiben, kíváncsi vagyok Pálmi szereplésére :)

Korenka,
babahelyzet? :)

Kép

Kép


Málna,
már közben megírtad... ne ijesztegess! Ez durva :( De írtad, hogy korábbi terhességnél is hánytál... akkor ez jó jel, nem? A görcsölést nem tudom... :roll:

Niki ma még biztos nem megy be :)

Kép

Kép


Sziasztok!

Az előbb írtam egy hosszút, de lefagyott a gép, így elszállt az egész.
Lényeg, hogy hazaértünk a ballagásos-nagymamilátogatós hétvégéről. Megvolt a nagy eszem-iszom is. Ahhoz képest, hogy sofőrködtem, majdnem sikerült 3 dl pálinkát is elfogyasztanom (gonosz módon ásványvizes üvegből osztogatták).

Málna:
Jaj, te szegény! :( Hát így nehéz élvezni az all inclusive gondoskodást... Inkább kívánnám, hogy szedjél fel gyorsan pár kilót, mint az ilyen típusú fogyókúrát. Orvoshoz mész valamerre?

Mirci:
Az hogy nem írsz semmit magadról, ugye azt jelenti, hogy minden a legnagyobb rendben?

Nikiee:
Mi volt? Hogy volt? Mesélj! Lehet gratulálni? :) Nem áztatok szét nagyon?

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Dokihoz csak 12.-en megyek, anyak napjara kaptam 3 cserepes jacintot (apa+2 gyerek = 3)
Megreggeliztem. Eloszor bement, majd ki....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


malna: Nem görcsöltem hál az égnek. Émelyegtem nagyon, néha volt rókavadászat is. Kitartás kislány!!!!

rilka: Nem vetted észre, hogy páleszt iszol víz helyett a palackból? Ezen jót röhögtem :D:D:D

veronika: Remélem, hogy te kaptál anyáknapi ajándékot. Én szép rajzokat kaptam a gyerekektől. Nagyon édesek voltak.
korenka
Szár
 
 


én egy nagy puszit kaptam reggelről meg majd az ovitól pénteken :):)
hiába mondtam apának hogy ez az ő reszortja hogy figyelmeztesse a fiát hogy anyáknapjára rajzoljon vagy valami de hát férfiak .........

nika70
Salgótarján
 
 


Korenka:
A páleszos sztori csak annyi volt, hogy kitikkadva üldögéltünk ebéd előtt az asztalnál, az egyik házigazda meg megjelent egy másfél literes ásványvizes palackkal, hogy tölthet-e. Buzgón nyújtogattam felé a nagy vizespoharat, hogy igen kérek, aztán hirtelen gyanús lett, hogy körülöttem a fiúk miért csak egy feles pohárral igényelnek... :roll: :oops: :D :D

De volt durvább eset is. Egy néninek egy jószándékú kislány tényleg kitöltött egy vizespohárral. A néninek meg olyan betegsége van, hogy nem érez ízeket. Beleivott, kicsit panaszkodott, hogy valahogy olyan furcsa ez a víz, de megnyugtatták, hogy biztos ízesített ásványvíz, igya csak nyugodtan. Szerencsére még azelőtt kiderült végül a tévedés, hogy teljesen az asztal alá itta volna magát. :P :D :D

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


malna5:
Na te szegény! :shock: Ez nem valami jó fogyókúra. A "bement a reggel, aztán ki" szösszenet mókás volt azért. :D :oops: Hú...és hol van még a 12. hét?! Azért jó lenne tudni, hogy a görcs mitől van. :roll:

sz.veronika:
Érdekes, hogy már az oviba is felvételizni kell. :shock: Furi. Remélem időben odaértél. Kíváncsi vagyok, hogy mi volt.
Neem, nem kaptam semmit anyák napjára. :( Az én gyerekemnek az óvónéni fogja majd felvázolni, hogy mit is kell ilyenkor csinálni, mert az uram nem ismeri a fogalmat. De! Legalább a sajátját felhívta anélkül, hogy szóéltam volna neki. :wink: :D

rilka:
Az előbb írtam egy hosszút, de lefagyott a gép, így elszállt az egész
Időnként jobb klikk, mentés....hátha nem ér ilyen baleset. :wink: :P
Pálesz víz helyett??? Egyik nyaraláson én is jártam így...jól beízesítettem...cuki, citrom...az első kortynál kiderült, hogy nem jó üveget vettem ki a hűtőből.
8) :twisted:

nika70:
Neked legalább puszi volt. :D :wink:

Mirciéknél nincs helyzet.
Szombaton apu 60. szülinapját ünnepeltük. Délelőtt felkeveredtünk a virágboltba, hogy beszerezzem anyám bokrétáját. Háát...míg a sorban áltam, addig az uram hirdette az igét. Piac volt, "kevesen" jártak arra...aki bejött a virágboltba mindenki gratulált. :shock: 8)
Vasárnap itthon hesszeltünk, mert az első progit a fórumos csajok fújták meg :P :D , a másikat meg az eső elmosta. Szal felfekvéses a hátam.
Ami a terhességet illeti...én nem számolhatok be ilyen izgalmakról, mint malna5. Nem érzek semmit, időnként talán a melleim bizseregnek...de lehet, hogy ezt is csak beképzelem. Annyi talán, hogy némiképp megváltoztak az alvási szokásaim. A hajnali 2-3 órás lefekvés előrébb ugrott 11 órára és délután is majdnem mindig sikerül 1-2 órácskát bólintanom. Ma csakis miattatok hagytam ki, mert azt hinnétek, hogy lógok, közben csak lefoglalt a főzés és a gyerekem. :wink: :D Azért remélem, hogy nálunk minden rendben.
A laptopnak új helye van, visszakerült a nappaliba a dohányzó asztal, amit akkor likvidáltunk, amikor Dani megtanult mászni. Hagytuk kibontakozni és mindent eltakarítottunk az útból. Kicsit furi és már látom, hogy nyáron nem lesz, jó, mert nekem iszonyatosan dagad a jobb bokám évek óta. A terhesség sem fog segíteni rajta ésez a láblógatás sem. Mindegy, ideiglenesen jó. :?

Kép

Kép
 
 


rilka:
Arról volt szó, hogy ballagásra mentek és jól bekajálni. Detoxos túrát nem emlegettél... :shock: :shock: Azért akartál te annyira oda menni, nem a rokonok vonzottak. :D :D :D :D :D

Kép

Kép
 
 


Mirci,
ne aggódj, nálunk se jut eszébe apának az anyák napja. Annak ellenére, hogy a nagymamáknak vettünk virágot a vezényletemmel :))) De nem esett le neki, hogy nekem is kellene :))) Pálmi meg még azt se tudja mi az az anyák napja :)

Anyukámnak Pálmival adattam oda a virágot, odament a kezébe nyomta majd eljött... azért megdícsértük :)))

Ovi érdekes volt, tulajdonképpen csak felvették az adatainkat (ezért vonulj oda apával, gyerekkel sorba állni... :evil: ) Én amúgy nem vittem őket, csak a dokumentumaik másolatát, apa aláírta az övét, és így is jó volt... Mondjuk azért voltam ilyen laza, mert 99% hogy nem veszik fel idén, aztán végül megfelelt így is, hogy csak a papírjaikat vittem... nem is értem miért ragaszkodtak, hogy ők is legyenek ott, mikor elmondták mi kell a beiratkozáshoz... Újfent megerősítették, hogy nincs sok esély, mivel nem tölti be szeptemberig a 3-at.

Kép

Kép


sz.veronika:
Igen, a mi embereink egy húron pendülnek... 8) Tiszta romantika... :D :D

Nem is gondoltam, hogy apuka iratai is kellenek a beíratkozáshoz. :oops: :shock: Látszik, hogy nagyon kezdő vagyok.
Nálunk mindenkit felvesznek, csak aki még nem tölti be a 3-at, azt abba az oviba irányítják, ahova nagyon kevesen járnak. Én sem adnám oda, akkor inkább más lehetőséget keresnék. Indoknak nem is lenne rossz, hogy tőlünk nagyon messze van (jóóó nem pesti viszonylatokról beszélek). A bölcsi is mondjuk hasonló eset. Na nálunk azzal van úgy, hogy szinte születéskor be kell iratni a kölket, hogy legyen hely 2 éves korára. :evil: Más lehetőség meg nincs iit.

Kép

Kép
 
 


mirci: Eltünt a vonalzód. Ugye nincs baj?
korenka
Szár
 
 


Haho Mirci!!!
Remelem nincs baj, bar ugy latom mindket vonalzo eltunt.
Niki!!! Jo reggelt!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Baj nincs. Tegnap vettem egy másik tesztet is és hajnalban megcsináltam. Van 2 csík, de halvány. Halványabb, mint az előző, pedig azt nem is első vizeletből csináltam. Hozzáteszem, hogy nem ugyanaz a teszt. Várok még 2 napot és csinálok egy ugyanilyet.
Szomorú vagyok nagyon, mert lehet, hogy már nincs is velem. Még nem jött meg, de az én méhem olyan, mint a satu...nem enged. A Dani előtti vetélésnél is hordozgattam még hetekig. :roll:
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: