Új privát üzeneted érkezett!

Mirci:
Nagyon szépek a vonalzóid, de miért beszélgetsz itt magadban? :)
Ez is valami új terhességi tünet? :P :D :D

Málna előkerülhetne már, kíváncsi vagyok a hírekre nagyon. Pedig lassan indulok haza, otthon meg még mindig nincsen netünk. :(

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


rilka:
1. azért beszélgetek magamal, mert a kutya sem szólt hozzám. :( :D
2. azért, hogy csináljak neked laptetőt. :wink: :P

Köszi a vonalzók nevében... Egy nap majd megint jön egy enyhe depresszió és törlök megint mindent. 8) :D :D
Malna5-t én is nagyon várom. :roll: Csak tudnánk, hogy hányra ment.

Kép

Kép
 
 


Na itt vagyok. Gratulalok Mirci, a tuneteket pedig ne hianyold...
Na nekem is van am valakim, 18.3mm-es zsakocskaban, 1.5mm bebi, es pulzal.
Nagyon rendes volt a doki, annak ellemere, hogy a reggeli elso vizelet, amit kert begurult a kocsi ala es osszetort....
Gondolhatjatok, milyen dog ideg voltam.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 

 
 

Jovo csutortokon ujra mennem kell!!!!!!!!!!
Juhhhe, moziberlet.!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Mekkkkkkora cuppanós puszi. 1.5mm :D :D :D :D
A vizeletes sztori nem semmi. 8) :D :D :D
De jóóóóóóóóóóó!

A görcsökre mit mondott a doki? És a varrás végül mikor lesz? Vagy majd jövő héten beszéltek csak ilyenekről?

Kép

Kép
 
 


Igen Mirci, most orultunk a szivhangnak. Manoka eleg kicsi. Megnezzuk, hogyan no. A petezsak pont jo meretu, a bebinek 3mm-nek kellene lennie, de mivel ebben a korban ketnaponta duplazodik a merete, igy 1-2 nappal van csak elmaradva. Ezt pedig behozzuk!!!!!!!!!!!
Ugyhogy taktikai megbeszeles a jovo heten!
(Csak azt nem tudom, hogy hozzuk be a sulyt, ha nem marad meg bennem semmi. mindennek, ami jol nez ki, furcsa szagat erzek, ezert nem birok beleenni).
A kislanyom most borsolevest foz. Eddig jo az illata...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Kisnövésű...és akkor mi van? :D Persze, hogy behozza a lemaradást. :wink:
És ha nem szagolnál bele, hanem először megkóstolnád? Jó, nem értek hozzá, nekem ilyen élményem nem volt. Ha tudom valamiről, hogy finom, akkor vége. Ha nem kívánom is lecsúszik. Igen...van is egy kis súlykülönbség kettőnk között. 8) :oops: :D :D :D

Miért kellett egyébként vizeletet vinni?

Kép

Kép
 
 


Csupa jó hír újra!!!!
mirci: Örülök, hogy önzetlenűl gyúrsz rilka laptetőjére, úgyis titokban csinálták annak össze kell jönnie és punk-tum! Annak még jobban örülök, hogy a napközbeni tesz is szépen zebrásodik. A Béla látogatásának meg méginkább örülök, úgyhogy remek csaj vagy... bár ezt eddig is tudtuk.

malna: Jaj de jó olvasni ezeket a konkrét (nem túl nagy, de annál szívmelengetőbb) számokat. Minden jól van, és ez remek!!! Itt a másik perverzük. Pisivel teli üveggel dobálózik.. pfúj! :D:D:D

veronika: Itt az ideje mással foglalkozni mint a pisitölcsérrel. Nem kaptál kedvet mirci és malna után szaladni? (Vagy lehet, hogy én még mindig nem értek semmit....)

bbercsi: Pótolom én amint tudom! Megnézem azt a Picassa-t magamnak...
korenka
Szár
 
 


Korenka,
pasi után se futok, nemhogy nők után :lol: :lol: :lol:

Viszont elkezdett érdekelni az a mensis tölcsér, amit tegnap valaki említett :))) Szeretem az újdonságokat :) Bár már megnéztem képen, de nem tudom elképzelni.

Málna,
nahát, de jó :) ha csak 1-2 nap különbség akkor, az semmi :) Reggeli pisi... pfff... én is ideg lettem volna...

Hú, mikor lesz nekem akkora lányom, hogy főzzön rám?! :) De jó neked :lol:

Jó hogy ilyen hamar mész újra mozizni :)

Kép

Kép


Sziasztok!

Megjöttünk! :D

Minden szuper volt, az esküvő nagyon jól sikerült. Hihetetlen, hogy már öt napja házasok vagyunk. :lol:
Szombati nap tényleg egy rohanás volt, de megérte minden percét. A fotók is elkészültek, de még nem kaptuk meg a fotóstól, várom ám én is, kiváncsi vagyok rájuk. Annyi "akrobata mutatványt" már régen csináltam, mint akkor. A fotósnak jópofa elképzelései voltak. :lol: :roll: Az idővel baromi nagy szerencsénk volt. Éppen befejeztük a fotózást szombaton, amikor hirtelen jött a zápor. Pont akkor esett amikor a szertartás volt, mikor vége volt, az eső is elállt. Legközelebb este esett, de hát az már minket nem érdekelt! :)

Olaszország szupi volt, nagyjából jó idő volt, tegnap lett csak rossz idő, de akkor már jöttünk haza.

Ma megvolt az orvosi látogatás is, szerencsére úgy néz ki, hogy nincs nagy baj. A génvizsgálatnál kiderült, hogy mélyvénás trombózis mutációm van, ami annyit jelent, hogy ha terhes leszek, szurnom kell magam minden nap vérhigitóval. Ijesztően hangzik, de engem nem érdekel. Egy kis szúrás nem a világ vége. A pajzsmirigyem pont a határértéken van, így holnap még egy vérvétel lesz, de ettől még elkezdhetünk próbálkozni. :P :P :P

Malna : Végig futottam az oldalt és láttam, hogy megjöttél az orvostól, gratulálok a picihez. :)

Mirci: Hogy vagy? Mikor mész orvoshoz?

Próbálok majd visszaolvasni....

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Niki,

GRATULA ifjú asszony! :)

Szuper, hogy ilyen jól alakult az esküvő és Olaszország! :)

Minden nap szúrni kell? Állítólag hozzá lehet szokni az ilyesmihez... :roll: mondom én, aki egy vérvételtől a világ végéig szalad :lol: De a cél érdekében sokmindent kibír az ember, főleg ha véges és a végeredményre gondolsz :)

Kép

Kép


korenka:
Pisivel teli üveggel dobálózik
Robbantani akart, de nem sikerült jól és kifolyt. :D :D :D :D 8)
Jaa...a picassát én is ismerem, csak nemigen használom. Videot már csináltam vele, majd ha már csak magunk leszünk, akkor közre adom.

sz.veronika:
Ha így haladunk, itt a laptop előtt fogok megráncosodni. :shock: :shock: :twisted: Mensis tölcsér... :shock: :shock: megint csak rángatom a szemöldököm és ráncolom a homlokom. Te erre direkt rákeresel vagy honnét jön. :D :D :D Pedig én is elég sokat lógok a neten, de nem akadtam még ilyen honlapra...véletlenül. :roll: :D

Hú, mikor lesz nekem akkora lányom, hogy főzzön rám
A kérdés az, hogy mikorra kedveled majd meg a főzést legalább annyira, hogy megtanítsd a lányodat. :P :P :D :D
Milyen volt a bölcsis szereplés?

Újasszony:
Gratulálok szivi, jó lesz ez, majd meglátod. :wink: :D Mondtuk, hogy jó buli lesz, az idővel meg mákotok volt. Nagyon várjuk a képeket mi is. :wink:

Azt elhiszem, hogy kibírtad a potyolínós nászutat.
A görögökhöz mikor mentek?

doki:
Ezek szerint zöld utat kaptatok, akkor neki lehet ugrani...itt vannak a nászutak, remek alkalom erre. :oops: Ha egy kis szurkálással meg lehet előzni a vetélést, akkor az azért nem olyan nagy dolog.
Örülök, hogy csupa jó hírt hoztál, ez ma egy ilyen jó nap. :)

Kép

Kép
 
 


veronika: Mensitölcsért én említettem. Itt nézhetsz bővebben róla.: http://www.jomtom.hu/ladycup_mi_ez.html
mirci most ne nézzen ide! :D

nikiee:
De jó, hogy ilyen remekül sikerült az esküvő. Már nagyon várom a képeket. Jó, hogy kivizsgáltak és tisztában lettél egy-két dologgal. Szívből remélem, hogy hamar eredménye lesz a próbálkozásnak.
korenka
Szár
 
 


ÉLJEN_ ÉLJEN, ÉLJEN , ÉLJEN!!!!

Jaj lányok nagyon örülök a jó híreiteknek!!!! Málnám, Mircim mostantól szigorúan tessék magatokra őrületesen nagyon vigyázni!!!!



Most egy perc időm sincs, mert délelőtt rendezvényre vagyok hivatalos, de délután visszaolvasok ( csak nagyon kiváncsi voltam a híreitekre és pillanatra bekukk) és írok.

de jó........
szép kis vonalzók :)
jana73
Ácsteszér
 
 


Én is preferálom a zárt topikot, majd szóljatok, hogy kinél és mikor kell jelentkezni.

Veronika: Jól értettem, most megint nem akarsz 2. babát? Mi történt?

Malna: El tudom képzelni, hogy milyen feszült voltál tegnap, nem csoda, hogy leesett a cucc. Ha már pulzál ilyen korán, akkor az biztató, és különben is, annyira picik ilyenkor, hogy 1-2mm-t simán el lehet mérni, nem minden gép egyforma.

Korenka: Mekkora már a hasad? Nem küldessz nekünk képet? :lol:

Mirci: Igen, lehet próbálkozni :lol: Persze, türelmesnek kell lenni, mert hát kicsi az esély, hogy mindjárt az első alkalommal összejön. Hamarosan megyünk Görögországba, várom már, reméljük jó idő lesz. Ennyire korán (május) még nem voltam soha sem a tengernél.

Jana: Nocsak! Visszataláltál? :lol: Reméljük most már maradsz.

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Szép jó reggelt! :)

Jaj de jó, látom a tegnapi nap úgy folytatódott, ahogy kezdődött: csupa jó hírrel! :D Nagyon örülök nektek! :D

Málna:
Hatalmas gratula! :D
Azt a pici lemaradást hipp-hopp behozza, csak tényleg az anyukája el ne fogyjon közben. Mi lett a sorsa végül a borsólevesnek?

Nikiee:
Akkor most már neked is gratulálok hivatalosan! :) (Eddig ugye nem tudhattuk, mi lett a végkifejlet... :D ) Üdv, a friss házasok klubjában! 8)
Örülök, hogy minden jól sikerült, és főleg, hogy babaügyben is zöld utat kaptatok. Hú, ez a napi szurkálás azért durva, de biztos ügyesen hozzászoksz majd a cél érdekében.

Mirci:
azért, hogy csináljak neked laptetőt
Igazán kedves vagy, köszönöm. :D Már megfigyeltem, hogy mindig akkor kerülök laptetőre, ha kifejezetten hozzád szólok valamit. Lehet, hogy ha egyszer élőben is beszélünk, rögtön terhes leszek? :P :roll: :) :)
Vigyázz arra a picurkára - még mindig annyira örülök, hogy csak vaklárma volt az egész csíkhalványulós ügy. :D
Jó mulatozást hétvégére, aztán meg ne fagyjál!

Veronika:
pasi után se futok, nemhogy nők után
Ennek örülök! :D Ezzel kizártad a titokzatos avataroddal kapcsolatos 4. számú ötletemet. :D (Mondom, hogy túl élénk a fantáziám... :roll: :D :D )

mensis tölcsér
Na én is utánaolvastam. Jobban meg tudnám szokni, mint a pisilős tölcsért. Csak annyi bajom van vele, hogy nyilvános WC-ben, munkahelyen, stb. marha kényelmetlen lehet. Az viszont tetszik benne, hogy környezetbarát.

Bbercsi:
Tényleg, a zárt topikról nincsen még hír?

Én most hétfőig megint eltűnök - dolgozok még egy kicsit, aztán megyünk kempingezni a leendő házikónkba. :D Jaj, úgy vártam már ezt a hétvégét... :)
Sok napsütést mindannyiunknak! :)

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


bercsi : nem válaszoltak még az emailodra? a zárt topik miatt?

Mirci,és Málna : nagyon nagy gratula :):) én csináltam tesztet de negatív szóval nem lesz baba de még mensi nem jött meg.de ne is mondjátok hogy bízzak benne mert régen voltunk együtt és azt már 1000000 % hogy ki mutatja egy 10 es érzékenységű tesz szóval tuti nem vagyok babás :lehet már a klimax ért el mert elég össze vissza van a mensim.amint megkapom a reálhozamot a biztosításból akkor megyek majd magán dokihoz kivizsgáltatni magamat

mikee: új aaszonyka :) majd Görögbe teljesen ellazítotok szép hely nyaralás és akkor majd összejön a baba :)

nika70
Salgótarján
 
 


Jo reggelt!
Jelentem a borsoleves finom lett, a nokedli kisse szetfott, mondtam a janynak, hogy tul lagy volt a teszta... Viszont bentmaradt!
Rilka, napsuteses, gyonyoru idot kivanok nektek, pihenj es elvezd a hetveget!
Nika en sem varnek, azonnali tesztek!!! Es csak pozitivan ok?
Nikikem eloszor is gratulalok, masodszor is latom beindult az elet, Gorogorszag....valahol olvastam, hogy a kornyezetvaltozas jotekony hatassal van a teherbe-esesre......hajra!
En most levonulok mosni....amiota fekszem rosszul allunk a tiszta ruhak teren...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Nika: A klímax szerintem még nagyon messze van neked, előfordulhat kavar még huszon, harmincas évekeinkben is. Nem tudod véletlenül, hogy mikor kezdik a reálhozam kifizetéseket? Mostanában nem foglalkoztam ezzel. Ja, és Nagyon Boldog Névnapot, így utólag.

Malna: Mosást, teregetést szeretem a házimunkák közül a legjobban. :) Azért vigyázz magadra. Nekem meg el kéne mennem pár nyári göncöt nézni, amiben dolgozni is tudok menni, kivagyok fogyva teljesen.

Rilka: Jó pihenést a hétvégére, most néztem szép időtök lesz! Lányok, jövő héten már 25C is lehet! :P

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Na lányok, végre csak hazaértem. olyan szaladgálós napjaim vannak mostanában, azt sem tudom néha hova merre :)

mindenki híreinek nagyon örülök.
Mirci, Málna, Korenka: a kedves kismamáink. olyan jó Benneteket olvasni. valahogy a hozzászólásaitok is csak úgy sugároznak a boldogságtól. :)

Nika, Rilka, Nikiee, Veronika: mi sem búsulunk ám. mindennek eljön az ideje. :)
Rilkám, nálunk már lassan ciklus vége közeleg.... :)

Nikiee: köszöntelek mint ifjú asszony! ugye mondtam, hogy tutti jó nap lesz. :) a nagy napon az ember lánya hercegnőnek érzi magát. én imádtam minden percét. Ha publikusak lesznek a képeid én is szívesen megnézném őket!

Lányok: a zárt topikról semmi hírem. az emilkét elküldtem, de azóta se kép , se hang. :( várakozó álláspontra helyezzük magunkat...
jana73
Ácsteszér
 
 


... elolvastam ezt a tölcséres dolgot. sztem egy kicsit undi :oops:
persze, lehet, hogy csak megszokás kérdése a használata. :shock:
jana73
Ácsteszér
 
 


Befutottam így estére :)

A tölcsér érdekes, de mostmár értem... én azt hittem a szűk végét kell bedugni, és nem értettem, hogy akkor hova kerül a bő része? :) De mostmár világos... Ez most nem annyira vonz :) Inkább tényleg csak a környezetbarát volta tetszik, de azt hiszem ezt most nem fogom kipróbálni... :roll:

Niki,
én is a vizezős házimunkákat szeretem, mosás, mosogatás, még a teregetést is :)

Rilka,
akkor tényleg nagy a fantáziád :lol: Mindenesetre ezt tényleg kilőheted, nőkre nem bukom :lol: Vagy lehet, hogy ezért invitállak benneteket hozzám?!? :lol: :lol: :lol: De legalább neked jó lesz: Mirci rádnéz élőben és babás leszel :lol:

Niki,
igen úgy döntöttem, hogy legalább még a nyarat ki szeretném élvezni, aztán meglátjuk.

Mirci,
bölcsis szereplés aranyos volt, mondjuk szólt előre az ovónő, hogy általában ilyen kicsikkel még nem csinálnak műsort, ezért ha nem sikerül akkor nem sikerül és kész :)

Na mi szépen beültünk a terem egyik felére székekre, ők pedig bevonultak. Na minden gyerek odarohant az anyukájához első körben, ahelyett hogy odamentek volna, ahol a dalokat elő kellett volna adni :)

Végül úgy döntöttünk, hogy akkor mindenki ölbe veszi a gyerkőcét és úgy énekelnek :))) Aztán szép lassan egyre bátrabbak lettek és visszaszállíngóztak középre énekelni :) Pálmi volt az utolsó, az utolsó dalra ki is ért :lol: :lol: :lol: Mindegy cukik voltak és hatalmas tapsot kaptak :)

Kép

Kép


Nikiee: köszike :) azért én már a negyvenes éveimet taposom :D:D:D:D:D annyit hallottam hogy juliusban kezdik fizetni ha minden igaz :)

nika70
Salgótarján
 
 


nika70:
Sajnálom a negatívat, de örülök a hírnek, hogy elmész dokihoz.
Klimax: maraggggyámá.... :shock: :evil: :evil: :evil:

malna5:
Micsoda sikerélmény a kislányodnak, hogy pont az ő főztje bentmaradt. :)

nikiee:
Milyen optimista vagy te...nyári göncök... :D :D :D
Mikor mentek Görögországba és mennyi időre és persze hova?

bercsi:
Teszek veszek intézkedek...tehát dolgozom. :D

rilka:
ha egyszer élőben is beszélünk, rögtön terhes leszek?
:D :D :D :D :D :D :D 8)
Jó szórakozást a hétvégére! :wink: :oops: :P

Ma egész nap fáj a fejem, zavart a laptop fénye is. :? Viszont délután furi (számomra) esküvőn voltam és ez feledtette kicsit az önsajnálatomat. :D :D

Kép

Kép
 
 


nika:
Én is július tudok, nálunk is van már helye. :D

Kép

Kép
 
 


rilka: Mirci rádnéz és terhes leszel, hát ezen feküdtem... :D Bár van dumája a csajnak, maximum beléd beszéli a gyereket... Remélem fantasztikus hétvégétek van. Tényleg a sráccal mi van?

nika: Klimax, na az azért messze van még!

nikiee: Malna-nak igaza van, sok gyerkőc fogan tengerparti nyaraláskor... lazulj és élvezd az életet.
korenka
Szár
 
 


szép hétvégét kívánok Mindenkinek!

utálni fogtok, de "rossz hírrel" jövök. a kifizetések első lehetséges időpontja 2011. augusztusa. . :cry:

zárt topik indításáról ma sem kaptam visszajelzést. várjunk? vagy valaki nekifut még egyszer?

Rilka, jut eszembe, tényleg sráccal mizu?
lehet össze kellene hoznotok egy négy szemközti virtuális találkozást Mircivel, talán az is jó lenne ..... :)

állhatok neki tanulni. brrrr.... grrr... a tavaszi vizsgaidőszak mindig egy kínkeserv nálam. valahogy mindig inkább kifelé nézegetek, minthogy a tételsoraimat böngésszem. :?

szép napot kívánok Mindenkinek!
jana73
Ácsteszér
 
 


bercsi:
Fogjatok össze korenkával, hátha együtt könnyebb. Tudom, hogy nem ugyanazt tanuljátok, de együtt sokkal jobb keseregni és utána újult erővel újra kinyitni a könyvet. :D :D
Jóó..befogtam...én is utáltam a tavaszi vizsgákat. 8)

rilka:
Vagy fefényképezem a szemeimet és naponta többször belenézel. 8) :P :D :D

Kép

Kép
 
 


Bercsi szerintem írj egy új mailt

nika70
Salgótarján
 
 


Mirci,
jobban van a fejfájásod?
Milyen furi esküvőn? Részleteket! Részleteket!!! :)

Bercsi,
nem biztos hogy ilyen hamar jön válasz, várj még pár napot, nem?

Kép

Kép


okés, akkor türelmesen várakozzunk...
jana73
Ácsteszér
 
 


Lehet, hogy sok kérelem jön a zárt topikokra. Ha eddig kibírtuk, kibírunk még pár napot simán.

Hát én sem tanultam egy betüt sem tegnap. Gazoltam a kertecskémben, ültetgettem, szépítgettem, és most majd le szakad a hátam. Nehezen bírom már a hajolgatást: keményedik a méhem tőle, de nem bírom egyszerűen abbahagyni. Itt ma beborult, de tegnap elképesztően szép idő volt. Azt hittem ma is ültetek még egy keveset... lehet tanulni kéne... :D Ebből bukta lesz...
korenka
Szár
 
 


Itt esik az eső egész nap :(

nika70
Salgótarján
 
 


Akkor időjárás helyzetjelentés innen is :)
Tegnap szikrázó napsütés, ma délelőtt-napközben eső, most éppen sütöget ki... remélem most ez marad :)

Korenka,
vigyázz ám magadra!

Tegnap szülinapon voltunk, telezabáltam magam minden földi jóval :roll: :oops:
Ma folytattam a tortával, amit még kaptunk útravalónak... ennyit a szénhidrát-stopról :))))

Kép

Kép


veronika: Hát ma reggel felálltam a mérlegre, és látom, hogy 69!!!!!!!!!!!!!!! kiló vagyok. Innentől szénhidrát megvonás ezerrel nekem is. Még három hónapom van a szülésig. max 70 kiló akartam lenni... el vagyok keseredve... :( zöldség és hús. Egyedül reggelire engedélyezek magamnak kenyeret. Azt is teljes kiörlésűből... pedig olyan jól indítottam :(

rilka: Remélem az idő ellenére fantasztikus hétvégétek volt. Majd várom az élménybeszámolót. Jah és két nap és teszteléééééés!
korenka
Szár
 
 


korenka:
Most, hogy a kertben egy szál gaz sincs és gyönyörű, remélem kihasználtad az esős vasárnapot...természetesen a tanulásra célozgatok. :D :D :D :P
csak okosan a Ch megvonással, mert tudod, hogy attól fejlődik az agya a kisbébinek. :wink: Naperszemáááá...70 kg-mal szülni. :shock: :D :D

sz.veronika:
ne is emlegessük a bezabálást. Lakodalomban voltunk tegnap, ma meg anyuéknál ebédelni. 8) Nem tudom, hogy lesz ebből augsztusra csilli-villis lakodalmas ruha. :evil: :evil: :oops:
Az esküvőről majd zártban és akkor is csak óvatosan és körkérdés után nyilatkozom. :)
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: A 6 hétből 6 nap lett....ami a CH diétát illeti, de maximálisan megértelek. :oops: :D :D

nika70:
Itt is esik egész nap és még hideg is van. :( Nem érdekel egyáltalán, hogy mennyi aranyat ér... :evil: :D :D

Drága Fórumtársaim!
Holnap reggel elindulok a familiámmal, hogy megnézzem a Tűztornyot...és nézzül majd egészen péntek estig. Szombaton tanítok...szal nem tudom mikor leszek. Azért ha úgy adódik, szemmel foglak benneteket tartani. :P :wink:
Napsütéses, tanulásos, erdőt járó, diétázó mozgalams hetet kívánok! Puszi
M.

Kép

Kép
 
 


Mirci: Vigyázz ám magatokra! Már most hiányzol! :D
A szénhidrát megvonásos diétámat ma egy kacsazsíros kenyérrel kezdtem. Csak egy szeletet ettem (nagyot) ez már nagy szám, mert mostanában 3 szelet alatt meg sem állok.... :oops:

Milyen a hétfő reggeletek?
korenka
Szár
 
 


Jó Reggelt!

Ma már ismét dolgozom, hát...nagyon nehéz volt megint korán felkellni... :?

Mirci: Nagyon jó utat, vigyázz magadra.

Szerencsére ma már jobb idő van, tegnapi nap borzasztó volt, nálunk is szinte egész nap esett és nagyon hideg is volt.

Rilka: Milyen volt a hétvége? Sajálom, hogy ilyen cudar vasárnapot fogtatok ki.

Korenka: Jól vagy? Most egy kicsit bűntetlenül ehetsz, ki kell használni :)

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Lányok, hogy kell ilyen kisméretű vonalzót csinálni?

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


nikiee: Szia asszony újra köztünk! :D Amikor készíted a vonalzót két forma közül választhatsz. Rövid, vagy hosszú.. ott kell a rövid formára klikkelni. Legalábbis ez a helyzet a lilypie.com-on.
korenka
Szár
 
 


Szuper Korenka, sikerült! Köszi! :)

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


nikiee: Nagyon szívesen. Rossz dolgozni most gondolom, de nemsokára újra utaztok. Valami éltethet.. :D

Én ma még itthon vagyok, elméletileg tanulok. Reggel már hívott a főnököm, hogy legalább 1 órácskára ugorjak már be.... nem én vagyok ám ennyire pótolhatatlan, hanem Ő ilyen töketlen. A férjem már előre aggódik, hogy mi lesz amikor megszülöm az Esztert, hányszor fog zaklatni, hogy két szopi között menjek be... akkor azért már nem fogok bemenni... de a férjem ebben nem biztos.. :D

rilka:
Mi újság? Tök izgulok, hogy ugye nem jött meg?
korenka
Szár
 
 


Rilka azt almodtam, hogy babas lettel!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi van mar? Ugye teszteltel ma?
Korenka nem tudom mennyivel indultal...69kg igy nem tunik rossznak. Mennyi jott fel eddig? Igy fotorol nagyon csininek tunsz, nem hinnem, hogy gondod lenne kesobb a kilok leadasaval... Akkor meg ne fogd vissza magad...kacsazsir az angoloknal nincs is...zoldpaprika sincs...es a kenyeruk sem olyan jo, mint otthon!
Egyenlore ma eddig semmi nem maradt bennem. Ha ez meg 6 hetig igy lesz, az gond. Erezhetoen egyre gyengebb vagyo :? :? k...
Veronika remelem sikerul visszaallnod a dietaval...kis kilengesek mindig vannak.. :wink:
Mirci, jo utat! Jelentkezz, ha tudsz!
Niki babas vonalzot nem teszel fel?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Mirci,
jó utat! Nem lesz net-megvonási tüneted? :)

Niki,
gondolom, hogy nehéz visszarázódni :)

Korenka,
nem tudsz telefonos segítséget nyújtani a főnöknek? :lol: Csak azt nem veszik figyelembe, hogy az 1 órácska beugrással jár még fürdés-öltözés-stb. + utazás, szóval alsó hangon még egy óra (nekem 2 :) )

Málna,
na tessék! Ezek után már én is extrán várom Rilkát! :) Hogy van-e baba és hogy bejön-e az álmod :)

Kép

Kép


Sziasztok Lányok!

Képzeljétek ma kaptam meg a szakdolgozat értékelésemet, még a könnyeim is kicsordultak örömömben, olyan jó értékelést kaptam. :)
sokat dolgoztam rajt.

Korenkám a várandóssági táplálkozással kapcsolatosan szerintem az a lényeges, hogy minél egészségesebben táplálkozz és akkor nem lesz baj.

Málna: úgy emlékszem a héten újra látogatást teszel a dokinál. mindenképpen beszélj vele a gondodról.

Mirci: jó utat Neked, itt leszel a "szomszédban", majd integetek a hlt közepén a kőszegi hegységből Neked Sopron felé. :)

Rilka: majd szólj mindenképpen mizu Veled, kíváncsi vagyok. tudod a ciklusunk egyezősége, már-már "félelmetes" :)

Nikiee: pfúúúújjj munka. de kitartás. említetted a kivizsgálásokat Nálatok. kérdezhetek róla?

Lányok mi holnap újra elindulunk a Kaáliba. tele vagyok szorongással, félelemmel , de mellette meg őrületes kíváncsisággal, hogy hogyan tovább. ha érdekel Benneteket majd elmesélem mi történt velünk.

Mindenkinek szép napot!!! megyek tanulok...
jana73
Ácsteszér
 
 


ja igen, zárt topikról nincs hírem.
küldök egy új kérést....
jana73
Ácsteszér
 
 


Korenka Igen az éltet, már csak pár hét van az útig. Na meg az is éltet, hogy megint próbálkozhatunk, nagyon rossz volt a tehetetlenség. Ismerem ezt a behívósdit, tavaly terhesen egyfolytában zaklattak. Ha otthon leszek, még egyszer nem vállalom be.

Malna Sajnálom, hogy ennyire rosszul vagy, sima piritós sem megy? Gondolom akkor a vitaminok is kijönnek, próbáltad már a pezsgőtabletát? Hátha az bent maradna. Ha ott nincs, szívesen küldök. babás vonalzót még nem akarok, mert a múlt hónapban is csak későn volt peteérésem. Még egy kicsit hátrább van még szokott, remélem ebben a hónapban már ez is visszaáll.

Veronika Nekem is egy óra a készülődés. :lol: Nagyon jól el tudom cseszni az időt otthon. :lol:

Rilka Teszteltél már? :)

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Bocs, hogy csak most, nagy a nyüzsi ma délelőtt nálunk munkahelyen. De aranyosak vagytok, hogy így izgultok! :)

Szóval jelentem hazaértünk, mozgalmas és élménydús, meg jó volt a hétvége, csak a vasárnapi eső nem kellett volna. Úgy terveztük, hogy péntek-szombaton dolgozunk ezerrel, vasárnap meg kirándulunk, városnézünk, fagyizunk, pihizünk. Ez utóbbi program kicsit módosult, de azért szép napunk volt.

Málna, micsoda álmaid vannak. :D De jó! Én meg az első kint töltött éjszakánkon azt álmodtam, hogy valami árvízszerű vérzés jött rám. Még szerencse, hogy este elfelejtettem megszámolni a sarkokat... :wink: :) :)

Egyébként még nem tudok megnyugtatóan nyilatkozni. Tegnap este elkezdtem barnázgatni, ami ma eddig pirosas pecsételgetésben folytatódik, de még nem jött meg rendesen. Ezek szerint a PÉ-t jól mérhettem, de az eredményben nem nagyon bízok - múlt hónapban is pont ez volt (hogy bejött plusz egy nap tétovázás a rendes beindulás elé). Most szokatlan tünetem sincs semmi, simán csak pocsékul érzem magam (ilyenkor mindig bedöglik az immunrendszerem, most is fáj a torkom, köhögök, meg hulla fáradt vagyok - pedig tegnap pihentünk ám.)
Délután kimegyek tesztet venni, ha nem lesz további fejlemény, akkor holnap reggel tesztelek.

Majd írok még, most muszáj dolgoznom.

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


csajok,
megérkezett a levél a zárt fórumról. a moderátor én lettem. mindenkit felvettem a tagok közé. a zárt csevegdét megtaláljátok a Társalgó bejelentkező oldalának alján.
jana73
Ácsteszér
 
 


Rilka Sajnálom :(

Nem is meséltem, hogy múlt héten én is szénhidrát "diétát" tartottam ami pizza evésben nyilvánult meg. :) Ezek az olaszok tényleg tudnak valamit, azok az ízek! :lol: Egyik nap ettünk egy négysajtos, prosciottos, spárgás pizzát, tudjátok olyat amin úgy olaszosan nyúlik a sajt! Hát, biztos híztam...és akkor még a fagyiról nem is beszéltem...
:oops:

Jana, Bercsi Most, hogy kell téged hívni? :P Persze, hogy kérdeszhetsz. Nagyon drukkolunk holnap, de nem szabad elkeseredni, pont teganap olvastam, hogy valakinek 5. re sikerült. És senki nem tudta, hogy miért akkor és miért nem előtte. A nővérkéket meg tessék nagy ívben... ne engedd, hogy beszóljanak. :lol:

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron