Új privát üzeneted érkezett!

Nita, szerintem ne tesztelgess. Lehet, hogy későn van pé-d. Nekem 26 napos ciklusaim voltak, de a pé 9-12. nap között. Van hogy kétszer is érzem egy hónapban. (hipertermékeny......)
Szóval a lényeg, ha pl 35 napos ciklusod van, az nem azt jelenti, hogy félidőnél van pé. Az ösztrogén fázis eltarthat tovább is. A sárgatest az ovulációt követően 10-12 napig "virágzik", ha nincs sex, elöregszik, megszűnik a progi termelés (sárgatest termeli a progeszteront), leválik a méhnyálkahártya, ergo megjön. és általában a pé-t követően 14. napra mensizel így. Tehát lehet, neked olyan 20-21. napon van pé-d :!: :!: :!:

chamomilla
Pécs
 
 


Húú Milla,2 nap tú góóóó!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép


Cham köszi a felvilágosítást!
meglátjuk sikerült e?:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Na Lányok,ki merre???
Milla,te ma mentél oxotocinos terhelésre???Szerintem már gratulálhatunk,jól gondolom???

Kép
Kép

Kép


Meli nem érzel velem kapcsolatba valami jót? :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita teljesen érzéketlen vagyok.Ma elkezdtem vizesedni nagyon mérges vagyok még 6 hetet kinlodhatok igy azt hittem nem lesz semmi kinom pénteken megyek a védőnőhöz tuti fehérjém is lesz.aaaaaaââ!!!tesztelsz holnap?végülis igen,jöhetne a bébitek,mert mondtam,hogy te terhes leszel mire én babàzok!!

Kép
Kép

Kép


csajszik, cham megszült!!!nagyon kis édi babája van :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok

Bocsi, hogy eltűntem :oops: De mentségemre szóljon, hogy sok dolgom volt, meg nyaralni is voltunk. :)

De látom nagyon jó hírre érkezem. Gratulálok cham-nak :) Sok egészséget, tejcsit és minden jót:)

Most csak ennyi voltam, de ígérem jövök.
Üdv.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Gratulálok Millaaaa!!!!
De jó neked!!!
Méreteket nem tudsz???Biztos nagy baba lett!!És Lilla lett??

Kép
Kép

Kép


Meli a ma reggeli tesztem nega..de piri sehol.nem értem.....

CHAM SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita???
Piri???Vagy valami???

Kép
Kép

Kép


piri nincs de a teszt is nega:((((((((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szijasztok!

Milyen szuper hírekre jövök :)

Milla gratulálok!!! :)

Meli, megértelek, nekem is minden bajom van ebben a melegben... :(

Nita, sajnálom a negatív tesztet...

Én voltam hétfőn kontrollon a cukrom miatt, minden leletem negatív lett, csak néha 7 fölé megy a cukrom, erről beszélgettünk, de végül nem lettünk okosabbak, teljesen logikátlanul száll el... :( annyi már biztos, hogy sok tojás + tészta nem jó, tehát ebédre tojásos tésztát max. 6 deka tészta + 2 tojás, úgy nincs baj, de a többire még nem tudtunk rájönni... tízóraira is rozskenyeret ettem sonkával, sajttal meg egy őszibarackkal, minden pontosan kimérve, kezet is mostam, mégis 8,3at mértem, vénából 7,8 lett. Másnap csak azért is ugyanezt ettem végig, 5,8 lett a cukrom utána.. ki érti??? na mindegy, de nincs baj, az a lényeg.

Voltam ma védőnéninél, fogytam fél kilót, így +5,5 kilónál tartok, és hízásra nem is nagyon látok esélyt, de nem baj, valamennyi úgyis feljön még, mert Samu is csak most kezd hízni.

Voltunk ugye múlt szerdán UH-n, minden a legnagyobb rendben van, kismanó 100%-ban a korának megfelelő méretileg, 1710g volt akkor, azóta már szerintem lassan súroljuk a 2 kilót :D

Hoztam pár képet, mert ugye megígértem :)

Utazóágy/járóka:

Kép

Van benne ilyen mazsolatartó is, meg adták hozzá a matracot is, így volt 16.000, persze akciósan :)

Kép

Aztán egy babasarok, egyelőre ilyen, de persze majd még megy dekor a falra:

Kép

Ez meg a szekrény, bár még sok minden nem itt lesz:

Kép

Meg a bölcső:

Kép

Ezt a takarót bnőm kislányának csináltam (a hímzést is én csináltam!):

Kép

és pár kép a királyfiról :D

Kép

Kép
[img]

Kép

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Tök szupi a kiságy,meg az utazóágy,és sokkal jobban álltok,mint én....nekem a kiságyba még a tiszta ruhák vannak,onnan hajtogatok,persze a "nagy" gyerekeimé,meg a miénk,a fürdetőállvány lomosként üzemel,arra veszek egy új pelenkázót majd.
Hozok majd én is képet.De inkább nézzetek képet a facén.
Elküldöm a nevem privátba.

Kép
Kép

Kép


Jeanner az az utazóágy nagyon tetszik nekem:)jó választás volt:)
a Samu sarok is nagyon jó!:))))))

meli jöhet nekem is privátba a face neved:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi :)

Meli, bejelöltelek :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Melcsikének SOK BOLDOG 2. SZÜLINAPOT utólag is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen, igen, Melikének sok boldog szülinapot így kicsit megkésve is :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Köszönjük!
Ó,csajok,ti hogy bírjátok ezt a meleget,rajtam nincs egy deka ruha se,se éjjel se nappal napi 4szer zuhanyzok,de így se bírom.
Pistikét nemsokára viszem oviba,már berágtam,mindenki hordja,aki úgy van itthon mint én,hogy a kisebb még nem ovis,csak nem terhesek,azok elhordják,én meg hülye lelkis vagyok,hogy így jó a gyereknek,mert nemsokára úgyis szülök,és háttérbe érzi majd magát,hát így itthon szenvedek vele,mert már ő is vagy elunta magát,vagy nem tudom,de eddig jó testvérek voltak,most meg 10 percenként összevesznek. :cry:
Biztos ráuntak egymásra!!

Nita megy a privi.
Jeanner,jók a képek,de egy kicsit nem a legjobb minőségűnek találom,az élességét,vagy mindig ilyen???

Kép
Kép

Kép


Sziasztok!
Csak gyors bekukk, mert 11-re várom a dokinénit.

Nagyon köszönöm a gratulációkat 8)

3650 g, 51 cm Hanna Lilla, aug 24-én szerdán hajnal 1:55-kor született. Gyönyörű hajasbaba, pont ahogy elképzeltem :D :D :D

röviden: 23-án kedden voltam oxis terhelésen. Voltak már hajnalban spontán fájásaim, meg a kórházban is, de azért nem úsztam meg az oxis infúzót, péntekre rendeltek vissza. Ez volt 9:30-kor, majd hazajöttem, mert a dokim csak 13-tól ért rá megvizsgálni. Aztán megbeszéltük, hogy mivel a koponya még mindig nincs beilleszkedve, heg 4 mm, nem valószínű a sima szülés, meg mikor akarok befeküdni. Mondtam MOST. (nagyon rosszul viseltem már ezt a hőséget, elefántlábaim voltak)
ÉS befeküdtem a terhespatológiára, ahol folytatódtak a fájások, néha 5 percenként. Este jött a vizit, a főorvos meg ki volt akadva, hogy 2 csaszi után a hegemmel ilyen szinten fájdogálok és hogy reggel én leszek az első a műtőben...azt hittem viccel, gondoltam nem ő dönti el. Kérdeztem az éjszakás nővért, most akkor mi van, nem zabálom tele magam műtét előtt. És mondta, hogy fél 7-re vagyok beírva :o Ezek után el is kezdett folyni a magzatvizem, zárt méhszájból mindjárt produkáltam egy bő ujjnyit :lol: De mire megnéztek, azt hittem hülyét kapok, egyre jobban fájt....egy másik nőt nst-tek közben meg rohantak vele uh-ra. És amikor végre én jöttem, eltört a mécses rendesen, bepánikoltam. A nőnek meghalt a babája, pont úgy, ahogy nálunk volt Marcinál, csak őt időben kikapták. (a nyakán volt a zsinór)

folyt köv
chamomilla
Pécs
 
 


OKÉOKÉ ÉN VÁROM!!!!
Szegény nő!!!! :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép

Kép


Itt vagyok.

Szóval ott tartottam, hogy nagyon kiborultam szegény nőn :cry: :cry: :cry: még most is, ha rá gondolok, elpityergem magam. (ráadásul arra az osztályra fektették utána szegényt, ahova engem......)
Ilyen hangulatban mentem szülőszobára éjfél után vmikor. Dokimat felhívta az ügyeletes, szinte pár perc alatt ott is volt. Azt mondta, ha akarok szenvedni, próbálkozhatunk azért a sima szüléssel. A történtek után mondtam, hogy felejtsük el, én nem kockáztatok. A szülőszobán kb fél órát voltam, addig erősödtek a fájások rendesen...
Majd a műtőben spinált kaptam, nagyon rendes volt az anesztes, meg mindenki. Jó volt a hangulat, mert ugye tudták hogy orvosira járok...(nézni akartam, mit csinálnak, persze nem engedték, de részletesen tájékoztattak) Miután kiemelték gyönyörűségemet, kiderült, hogy csak a hashártya volt a méhem hege helyén, konkrétan nem volt rajta simaizomréteg már .......még szabtak 1 órát, plasztikázta a hasam, mert anno túl fent vágtak az elsőnél, ő meg kivágott a bőrömből egy darabot és lejjebb húzta az egészet. (ugyanezért 500 ezret akart kérni tőlem egy plasztikai sebész, amikor megmutattam neki pár éve....)
A felépülés elég jól megy, a kórházban eltöltött napok borzalmasak voltak 45 fokban. Szépen szopizik a csillagom, ügyes kislány.
És most pont ideje van, úgyhogy megyek is.

Nagyon vigyázzatok magatokra, további szép napokat és babavárást :)

Néha benézek, mi van veletek, drukkolok nagyon.

Egy kép az első napról, mikor hazaérkeztünk (szombaton)

Kép
chamomilla
Pécs
 
 


Nagyon aranyos kisbaba, és gratulálok! Hál istennek, már nincs nagy hőség, remélem jobban bírjátok már a nappalokat. És a kisasszony nyugis baba?

Kép
himia
Budapest
 
 


Kami, nagyon szépek vagytok!!!! :)

Meli, nem ilyen szokott lenni, ezt most nem ott csinálták...

Szegény nő :( engem is nehezen érintenek ezek a dolgok, én is eléggé parázok tőle.. bár amennyit Samu mozog, szinte kizárt, hogy bármit is magára tudna tekerni... :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

köszi mindenkinek aki gondolt rám!!!!!!!!!!

a doki nem látott babát..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: a nykh-m 8 mm-......azt mondta ez nem olyan vastag hogy befogadjon egy terhességet:(((((((

de ha semmi 2 hét mulva kontroll!!!!!!!!!!!.........

annó a volt dokim azt mondta hogy 8 mm-nél már meg tud tapadni a baba..........

szóval magam alatt vagyok eléggé.......

Cham gyönyörű neve lett!!!!!!!!és gyönyörű lányzó is!!!!!!!!:)))))))))))

szegény nő:(((((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, na most olvastam csak vissza.

himia, nagyon nyugis a baba, csak eszik, alszik. 8) viszont hiába van így.....mellgyulladásom lett, így nem tudok pihenni semmit. Oltárira fáj, be is lázasodtam, egész éjjel masszíroztam, fejtem, ébresztettem (persze úgy aludt, mint a bunda) a babát, mert jobb, ha ő szívja le...de nem akar eltűnni az az 1-2 csomó a jobb cicimből. Elzáródott egy tejcsatorna és szépen begyulladt. Remélem sikerül kimasszíroznom minél hamarabb és nem leszek lázasabb, a max eddig 38, 2 volt, az még OK. 39 után van a baj, akkor már szoptatni sem lehet. (meg is őrülnék)

jeanner, nagyon klassz fotókat hoztál. Örülj neki, hogy nem hízol, a cukrod meg majd helyreáll remélem.

meli, gondolom, hogy nem bírod a hőséget, én is majdnem meghülyültem már. De a kórházban is kegyetlen meleg volt, semmi levegő, a babák 1 szál pelusban voltak csak. Meg ez a vizesedés.......de nekem most már megy le szépen, közel nem olyan tuskók a lábaim. Kitartás, most már neked sincs sok hátra!

Reni, te meg mesélj, ha erre jársz. Kiváncsi vagyok, veled mi újság.

Amúgy volt már vmelyikőtöknek mellgyuszija? Nekem soha, de jó lenne vmi biztatót olvasni, kezdek nagyon elkeseredni, nem is fájdalom zavar, de így nem tudok pihenni semmit, kezdek kimerülni.
chamomilla
Pécs
 
 


nita, nagyon sajnálom, amit az orvos mondott. Méhnyálkahártya erősítésre a legjobb a MÉHPEMPŐ. Próbáld meg beszerezni. Nagyon drukkolok neked

mennem kell
chamomilla
Pécs
 
 


Nagyon szépek vagytok,kis királylány!!!!
Biztos van Milla tejadó a városban,ott tudnak segíteni,legalábbis itt Gyöngyösön oda kell mennie annak akinek ilyen gondja van.Nekemis bedurrant egyszer,masszíroztam,fejtem-fejtem-fejtem és helyre jött.Ha sok tejed van tejadó is lehetsz,én anno jól megszedtem magam belőle :lol: 40 ezreket egy hónapba,most is az leszek,olyan nincs,hogy nem lesz tejem,már kalkulálva van vele :lol:

Nita,a 8 mm simán jó,úgy olvastam valamikor.

Kép
Kép

Kép


Cham nekem mindegyik gyerek után volt mellgyuszim.....magas lázam..és utána nekem el is apadt a tejem:((((((

ezt a pempőt hol tudom beszerezni?

Meli remélem is hogy jó...de nekem egyiknél se volt valami vastag a nykh-m......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jelentem, nem vagyok lázas!!! Az igaz a tejem mennyisége is durván lecsökkent, így szoptatok, amikor csak tudok, hogy visszajöjjön. Nagyon megkönnyebültem. És még aludtam is éjjel egész sokat.

Meli én is gondoltam tejleadásra, majd ha úgy alakul, lehet bevállalom.

Nita, méhpempőt láttam Müllerben, de ilyen bioboltokban is tuti kapsz. Meg van az a kínai cucc, Ginseng Royal Jelly, Tescoban, DM-ben is van. Talán 800 Ft. abban is van méhpempő, ilyen ampullás és piros a doboza.
chamomilla
Pécs
 
 


ez az:

Kép
chamomilla
Pécs
 
 


a ma reggeli tesztem is negatív......... :cry: :cry:
szóval tuti nem baba.........

Cham köszi....élni fogok vele:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Végre itt vagyok. mostmár írok is. Olvastalak titeket eddig, csak időm nem volt írni. Most van Martinának az ovis beszoktatás. Eddig szerencsére nem volt gond, jól bírja. :) Eddig egyszer hagytam ott, akkor sem sírt :) Kedden kezdődik élesben a dolog. Akkor reggel 8-ra viszem, és csak ebéd után megyek érte. Remélem azt is jól fogja bírni.
Egyébként én jól vagyok. Néha vannak jósló fájásaim :?: Nem tudom igazából, hogy az-e, mert Martinával nem volt ilyenem. Csak valamelyik este fájt olyan mensi szerűen a hasam alja, és nagyon feszített a csontom. Nem tudom mi volt ez vagy tényleg jósló vagy pedig a baba nyomott, de érdekes módon,amikor felálltam és kimentem a wc-re, meg a konyhába inni, akkor nem fájt, de amint vízszintesebe kerültem igen :shock: Végülis vettem be Magne B6-ot és elaludtam :) A cukrom eddig jó (kopp-kopp-kopp) Remélem így is marad, és nem lesz vele gond. Csütörtökön (8-án) fogok menni dokihoz legközelebb.

cham. Nagyon szép kislányod van, és szép a neve is. Büszke lehetsz rá :) Örülök, hogy elmúlt a lázad :)

Melinda. Te, hogy vagy? Gyerekek? ovi?

nitácska. Remélem ez a méhpempő beválik neked :) Próbáld ki, én drukkolok. :) Mióta próbálkoztok amúgy?

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Beni örülök hogy jól vagytok és hogy jól megy az ovi Martinának:)

mi igazából 2-3 hónapja próbálkozunk...márciusba volt egy vetélésem..utána volt 1-2 hónap amikor nem akkor voltunk együtt.így azt nem számolom bele......ezért 2-3 hónapja mondom a próbálkozást....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nst rendben,jövőhéten uh,súlybecslés,méhszájam 3110.
Most lépek,mert váltócipőt kell vennem Pistikének.

Kép
Kép

Kép


Reni, örülök, hogy jöttél és hogy jól vagy! Pihenj sokat, lehet, hogy jósolgatsz, de az is lehet hogy a kis koponyája nyom ott alul. Az én Martinom is most kezdte az ovit, első nap cirkuszolt, hogy bölibe akar menni (eddig bölis volt), de aztán úgy belejött, hogy másnap már ott is aludt. Így hamar letudta a férjem a beszoktatást :D

Milánnak is nagyon tetszik az iskola, de úgy elfárad, hogy hazajön és elalszik szinte...

Meli, nem semmi a méhszájad 8)

nita, drukkkkkk

én meg itt félkézzel írok. Nem hiszitek el, mi jött ki rajtam. Még szülés előtt manikűröztem és a bal kp ujjamon lett vmi véres duzzanat, de a bőr alatt....raktam rá párakötést, szépen ki is jött a felszínre. A kórházban nem nagyon foglalkoztak vele, leragasztottam, amúgy nem fájt, csak undi volt. Most, amikor kijött a gyerekorvos, megmutattam neki, írt fel rá antibiotikumos kenőcsöt és hogy párakötés. De mondtam neki, ebben nem genny van, higgye el, mert épp hogy megsérült, úgy spriccelt a vér, mintha kb artériát vágtam volna (és ott ugye csak hajszálerek vannak) tegnapra elegem lett belőle, egyik szopi után lerohantam a sebészetre. Elég sokat kellett várni, de ambuláns műtőben kivágták. Lányok, ezt senkinek nem kívánom, a császár ehhez kutyafüle és ez most komoly. Az utolsó ujjpercembe belevágtak egy lidokainos injekciót, azt hittem ott ájulok el. A vágást persze nem éreztem, meg hogy összevarrták, azt sem, de amikor kijött az érzéstelenítő :cry: :cry: :cry: :cry: most itt be vagyok kötve, hétfőn megyek vissza. Már előre rettegek. A sebésznő meg amúgy egyből rávágta mi ez...pyogen granuloma és hogy szövettanra el kell küldeni meg hogy terheseknél ismeretlen okokból gyakori és szájban is kijöhet (FÚJ). NA én meg itthon felütöm a nagykönyvet ugye és mi ez? Jóindulatú bőrdaganat. De el kell küldeni szövettanra, hogy nem -e melanoma vagy más bőrrák. Na akkor 1 órát bömböltem. De már megnyugodtam, meg most nem fáj úgy, csak nem érheti víz, meg igen nehéz így a babát ellátni, de kezdek belejönni. Még jó, hogy a bal kezem :?

Szóval vigyázzatok magatokra, engem most minden utolért, de szerencsére éjjel jót aludtam, úgyhogy ki vagyok virulva 8)
chamomilla
Pécs
 
 


Meli szuper hogy minden oké:))))))csak így tovább:)

Cham a hideg is kirázott.......állatok ezek..azt hiszik nekik mindent lehet..minden rendben lesz meglásd!!!!!!!!!
drukkolok nem lesz semmi gond......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mi felhagyunk a baba projekttel. Kaptam egy jobb állást, egy jobban fizetőt, most itt szeretnék stabilizálódni, hogy majd innen tudjak menni szülni, majd jövőre folytatjuk a dolgot, ha csak addig nem gondolja úgy, h jönni akar, de mi most nem szeretnénk. Szóval nektek jó babázást, ügyesek legyetek, sok egészséget, szia mindenkinek! :)

Kép
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!

Himia, sajnálom, hogy elmégy :( gratula a jobb álláshoz! :)

Cham, fejlövést mindegyiknek!!! Mitől voltál lázas? Szupi, hogy elmúlt... :)

Nita, negatív tesztet sajnálom :(

Mi pénteken megjártuk az ügyeletet, úgy nézett ki, hogy beindult a szülés, de szerencsére nem... 4 órát szenvedtem és mikor állt le az egész??? Amikor bent rákötöttek a CTG-re... Murphyi élt, él, élni fog :lol: mindegy, nem lett baj, az a lényeg :) viszont kismanó visszafordult farosba, most mintha próbálkozna befordulni, tegnap legalábbis úgy nyomta az oldalamat, hogy aszittem, bepisilek, de semmi, aztán visszafordult :( mindegy, még bízom, hogy megtalálja az irányt, máskülönben császár...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Himia,a jobb állásnak örülök,azt viszont sajnálom,ha elmész. :cry:

Jeanner,mi volt,jóslód?Jót kérdezek,mi?? :lol:
Nekem most volt csak.Első kettőnél semmi.

Most extra hüvelynyilalásaim vannak,ennyire egyikkel se volt gáz,na a lepényem 1. fokban érett,2728 gramm a súlybecslés,és fejvégű.
Hosszúcombú csajszim lesz,72mm,az hosszúnak számít nálam.
Ma reggel "Angelina Joli-s" szájjal ébredtem,és jönnek ismét a nagy alvások.Megbeszéltem magammal,hogy keddig rendbe teszek mindent,ha mégis menni kell.
Na megyek,jóéjt!!
Ja,valaki privátba számot,írok ha szülök!!! :lol:

Kép
Kép

Kép


Himia sajnálom....de drukkolok jövőre:)))))

Jeanner még bízz Samuba hogy vissza fordul:)))))

Meli megy a számom:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Himia, gratulálok a jobb álláshoz! Majd ha lenyugszol és nem e körül forog az agyad, meglátod, hamar visszatérsz ide babásan :wink:

Meli, jeanner, nehogy még megszüljetek lányok! Húzzátok még egy kicsit, ha már én is a kiírás napjáig kínlódtam 8) 8) 8)
chamomilla
Pécs
 
 


Meli, csak erősebb jóslónak mondta a doki, de azért mittudtam én, hát első gyerek, na :D és úgy voltam vele, hogy inkább bemegyek, hogy hogyha tényleg szülünk, akkor leállítják, minthogy otthon elfolyjon a magzatvíz a 33. héten...

Cham, ne izgulj, messze nem szülök még :D mióta újra szedem a magnerotot, azóta minden bajom egy csapásra elmúlt, se egy kósza görcs, se keményedés, most 36. hétig szedem, utána meg majd meglátjuk, mi lesz :)

Nekünk aprómanónk lesz, ha ilyen ütemben folytatja a növekedést, akkor kb. 50-52 centi lesz, meg nagyjából 3-3,5 kiló :) de nálunk csak 38. héten lesz Uh legközelebb..

Ami a befordulást illeti, sokáig görcsöltem azon, hogy visszaforduljon, aztán végül arra jutottam, hogy nem véletlenül fordult vissza, és ha úgy marad, az sem lehet véletlen, szóval jobb is így akkor valszeg. Próbált visszafordulni 2x, de nem nagyon sikerült neki, fél úton elakadt valamiért, mivel nincs UH szemem, így inkább hozzá se nyúltam, ki tudja... majd szülésnél/császárnál kiderül, de az is lehet, hogy soha nem fogjuk megtudni... :roll:

Meli, ti már nagyon a végét tapossátok :) kíváncsi leszek, mikor szülsz :) barátnőm is minden nap Angelina Jolie-s szájjal ébred és mínuszban az NST-je... neked mutat az NST fájást?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Még egyben,és apa meg is beszélte vele,hogy csak délelőttösbe szülhetek az meg jövőhét vége felé lesz valamikor. :lol:

Holnap NST,a legutóbbi 4 méteres papír lett,tök nyugis gyerekem lenne megint,de belepiszkálnak :lol:
Szóval holnap nyilatkozom a fájásokról,nekem hüvelynyilalásaim vannak,de azok kegyetlenül :roll:

Kép
Kép

Kép


Meli hajrá:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Semmmmmi fájás,de most nem vizsgáltak,csak vérvételre kellett mennem,azt se tudom uh-ra mikor kell mennem.Pedig egy súlybecslésnek igencsak megörülnék.
Pénteken újabb NST.

Kivel mi a helyzet????

Kép
Kép

Kép


Meli nekem annyi hogy végreeeeeeeeeee megjött.........remélem helyre állok odabennt.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na,az jó,legalább nagyjából rendszereződsz,te neked mindig pontos,nem??
Bevásároltam,Tena,eldobható bugyi,minden megvan,jelentem felkészültem,(csak másik zuhanyzós papucs kell,mert az itthoni festékes lett,abba csak nem megyek)
Jeanner,veled mizu?
Olvastam,hogy levágattad a hajad,én is,szemöldök kiszedve,felkészültem a nagy találkozásra!! :lol:
Megyek,zuhanyzás,gyerekek alszanak,holnap NST.

Kép
Kép

Kép


mindíg pontos volt a márciusi vetélés óta......nem értem mi volt ez a kimaradás..remélem beáll újra........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Heeelllóóó!
Holnap NST,szeretnék holnap szülni,de nem kívánságműsor,tudom!!
Melcsi mamám szülinapján született,holnap nagyapám (sajnos nincs már köztünk) szülinapja,ráadásul a férjem mamájáé is.(sajnos ő sem él már).szóval szép lenne nekünk a holnapi nap.

Nita,remélem rendeződnek a benti dolgaid,és babás leszel hamar!!

Rena???Jeanner???Selyem??????Milla??

Kép
Kép

Kép

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron