Új privát üzeneted érkezett!

Újságot olvastam ma reggel.... Az ok, hogy támogassuk a családos embereket, de ettől még miért keres kevesebbet jövőre egy átlagkeresettel rendelkező gyermektelen munkavállaló?? :shock:

http://nol.hu/gazdasag/20101110-sovanya ... _a_boritek
 
 


Babus, lesznek itt ennél érdekesebb dolgok is... én azt is hallottam, hogy vissza akarják hozni pl. fősulin a tandíjat... na nálunk nekem ott lesz vége a tanulmányaimnak...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Ezt speciel nem hallottam. Szerintem sokan lesznek így. Akkor megint visszaállítanák a régmúltat, amikor a gazdagok tanulhattak tovább akármilyen képességekkel is rendelkeznek??!!
 
 

 
 

Babus, hát nem igazán, mert azt is be akarják hozni, hogy egy tárgyat csak 2x lehet felvenni, utána kirugnak... végül is értéke lesz a diplomának, szó szerint :D de remélem, még kb. 2 évig kibírják, akkor végzek :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Hát majdcsak nem fogadják el olyan hamar, vagy nem lép hatályba már következő évtől!
 
 


Reméljük...

Többiek merre vagytok? Amúgy ti már szedtek valami terhes vitamint?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


hali en is megvagyok,csak a csoppom igenyt tart ram.

jeaner,ha terhes leszek elkezdem a folsavat,mast nem. a lanyommal sem szedtem.

Kép
 
 


Nekem most is javasoltak minden szent sz*rt, én egy csomó mindent szedtem :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Én még nem döntöttem el, majd ha élesbe belevágunk a dologba akkor lehet veszek valamilyen vitamint és szedem. De annyi mindent lehet hallani, van aki azt esküszik rá, van aki meg azt mondja hogy semmit sem ér. Fogalmam sincs. Lehet elég lenne mindig olyan vitamint szedni amire éppen a babának szüksége van a fejlődéshez. Persze feltöltődéshez érdemesebb szerintem multivitamint szedni aki nem nagyon gyümölcsös-zöldséges típus.
 
 


A folsav ami nagyon fontos,azt muszaly szedni.
terhesvitaminbol nekem csak felet mondott a doki,nem voltam egy vekony alkat,es ahogy elkezdtem szedni iszonyu ehes voltam ,akkor feleztette a doki,aztan meg mar nem is szedtem,.60darabot ettem meg egesz terheseg alatt.
Noi normal sulyal szuletett.

Kép
 
 


Nos igen, ez is félő nálam, mert én most sem vagyok vékony és ha még szedem a vitaminokat....... na de majd meglátom hogy alakulnak a dolgok!
 
 


Mindenki maga donti el.
mondjuk en terheseg elott kicsit feleslegesnek tartom,hisz nem tudni mikor jon letre a terheseg,lasd nalam,4evig durva lett volna szedni a vitamint.
mennyi a sulyod ha nem vagyok indiszkret?
en 161cm es 70kg mal kezdtem a terheseget.

Kép
 
 


Én Gravidát szedtem, szerencsére nem voltam éhesebb tőle... meg Ca+Mg+Zn tabit, de azt a tánc miatt amúgy is mindig szedem, meg ugye folsavat, meg C-vitamint kezdtem el, mert minden náthát meg mindent összeszedtem, meg még plusz magnéziumot a doki javaslatára, hogy ne fájjon annyira a hasam... mondta, hogy azt szokták ajánlani, akinek erősen nyúlik a méhe...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Ja meg a másik dolog, hogy felmerült, hogy esetleg pszichés alapon mennek el a babák, úgyhogy elmegyünk kineziológushoz is... van egy a család barátai között, ingyen megnéz, hát kíváncsi leszek, mit mond... kicsit idegenkedek, mert csak ismerős, de anyósom nagyon erősködik, hogy jó lesz... na majd kiderül :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Nem vagy indiszkrét, nem vagyok egy vékony típus, sőőőőt 156cm és 72-73kg vagyok, de már fogyóban, úgyhogy meglátjuk mennyi megy még le amíg babásodásra kerül a sor. 60-65kg-al megelégednék és még van is időm ennyit fogyni.

Jeanner, én hiszek az ilyen dolgokban, de én inkább az svt-t ajánlanám. Spirituális Választerápia. Én mondjuk hiszek benne. Egyik barátnőm és anyukája csinálja ééés segített is megoldani magánéleti gondjaimat. Rávezetett hogy tudat alatt mit nem csinálok jól és min kell változtatni!
 
 


hali.

Jeaner,nem semmi menyi bogyot szedsz.magneziumot en is szedtem kb felidotol a 7ik honapig.
Kineziologus jo otlet,nezesd meg magad,de azert orvosilag is.

Babus,a sulyod anyira nem gaz,vannak ennel testesebb kismamak is.
fogyas jo.amikor elkezdtuk a projektet akkor 80kg am voltam,aztan a tesztokezeles vegere mar 70lettem,5honap alatt lement 10kg.
Most terheseg utan vagyok 67,oszesen 16kg ment le szules utan,13kg hiztam terheseg alatt.

Kép
 
 


Monyo, sajna nálam a fogamzásgátló kavart be, úgy szépen lassan észrevétlenül feljöttek rám a kilók. Amikor elkezdtem szedni alig haladtam meg az 50kgot, akkor mindenki azt mondta hogy nagyon gebe vagyok, aztán meg egyre jobban mondták hogy kezdek "nőiesedni" , aztán 8 év után abbahagytam a bogyószedést, így kb. 10 év alatt lettem ilyen súlyos egyéniség. De tényleg most már fogyóban vagyok, mostanra talán beállt a hormonszintem. Mensim is fura időközökben jött meg.
 
 


Babus, és beállt már a mensid?

Monyo, az orvos az első, csak ezt se zárjuk ki alapon... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Igen, az utóbbi 3 hónapban már 28-29 napra megjön, előtte megörültem már a 42-43. napnak is. Volt 36 nap körüli is. Remélhetőleg most már marad így, legalább be tudom most már lőni a pé-met is!
 
 


Jó reggelt!

Csajok, mi a véleményetek a tetoválásról? Szerintetek a tetováláskor bekerült nehézfém mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből, hogy biztonságossá váljon a babavárás?
 
 


Babus, hát most ez egy nagyon jó kérdés... nekem csak azért nem tetszik a tetoválás, mert egyszer láttam egy nagyon öreg nénit vérvételen, fejkendő meg bot meg minden játszott, az alkarjára meg fel volt varrva, hogy SZERETLEK JÓSKA! és a JÓSKA át volt húzva :lol: hát eléggé viccesen nézett ki :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Ez vicces lehetett! Nekem tetszik és tuti lesz is. Én úgy vagyok vele, hogy mire megunom, vagy vén öregasszony leszek addigra annyit fejlődik a technika, hogy már fájdalom és hegek nélkül el fogom távolítattni.
Inkább az érdekel, hogy a felszívódott méreganyag mennyi idő után távozik a szervezetből, persze ami nem rakódik le valahová. Amúgy megeszünk mi egyéb káros anyagokat is a táplálékunkkal, még nehéz fémet is, de azért ez már plusz bevitel lenne.
 
 


sziasztok.

szerintem nyugodtan lehet,nem hiszem hogy sok felszivodik a szervezetbe.
En is szerettem volna de nem lett.Mindenkeppen olyan helyre csinaltatanam(boka,derek)amit ha akarok el tudok takarni.
ja meg nem nevet,most volt a fokuszba egy csajszi aki mindig az aktulis pasija nevet varatta fel,eloszor volt Szebasztian,aztan abbol lett Szabi most meg megy lezerre mert Szabi sincs mar.szerintem ez oriasi okorseg.

Kép
 
 


Jajj ezt a riportot én is néztem! Ilyen hülye nőszemélyt, jót nevettem rajta!! Én majd a lapockámra szeretném és NEM a szerelmem nevét. Volt róla szó, hogy ezt kapom karácsonyra :-) majd meglátjuk mi lesz!
 
 


Ekkora marhákat :D én egyszer láttam egy képet, egy hapsi volt rajta, felkarra varratta a barátnői nevét, és ahogy mondom, így képzeljétek el:

Jessica (áthúzva)
Jeniffer (áthúzva)
Melitta (áthúzva)
Rebeca (áthúzva)
Rachel (áthúzva)
Heather (áthúzva)
Stephanie (áthúzva)
Georgia (áthúzva)
Barbara

Na, ilyennel szívesen jártam volna, az biztos :D jézus, ennyi hülyét...

Amúgy bnőm most csináltatott a lapockájára, nagyon szép lett, tényleg :) kíváncsi leszek a tied milyen lesz, majd hozz képet! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Jajj én is kíváncsi leszek, de még egyeztetés szintjén tartunk! Persze majd töltök fel képet!
 
 


milyen motivumra gondoltal?

Kép
 
 


Már rég megvan, hogy mi lesz! Nem egy tipikus női cicás-pillangós-virágos motívum, de lényeg az hogy ezek lesznek rajta. :-) Majd meglátjátok, ha meglesz!
 
 


kivancsian varom:)

apaval beszeltel azota a babaprojektrol?

Kép
 
 


Konkrétan mostanában nem beszéltünk erről, most nem alkalmas…Annyira gyorsan ki tud akadni ha valami nem úgy jön össze ahogyan tervezi, vagy ha valami váratlan kiadásunk adódik. Azonnal pánikol és idegbeteg lesz. Na ilyen időszakban nem lehet elé állni hogy akkor én babát szeretnék már jövőre, vagy azután…. Ilyenkor nem lehet vele beszélni a jövőről, mert el van kenődve. Már többször megállapítottam hogy igaz lehet én vagyok a fiatalabb (2évvel) de az tuti hogy én vagyok a felnőtt kettőnk közül.
És Ti?
 
 


Annyi volt róla szó, hogy egyik éjjel felébredtem és felültem az ágyon. Reggel megkérdezte, hogy mi volt a baj, rosszat álmodtam? Mondom igen! Kérdi mit? Hát azt álmodtam hogy felültem a ágyon mint akkor és láttam hogy egy kiságyban egy bodorka hajú kislány gügyörészik nekem és ooooooolyan ééédes volt. Kérdi ééés ez rossz álom?? Mondom igen mert aztán tényleg felültem és nem volt ott semmi/senki. :-( Aztán meg nem olyan régen történt, éppen menstruáltam és görcsölt a hasam, este úgy aludtam el hogy fogtam a pocakomat. Na ezt a fájdalmat megálmodtam, és azt álmodtam hogy kismama vagyok és már van aranyos kis pocakom. Épp a nődokinál ültünk és mondtam neki hogy időnként szokott görcsölni a hasam de biztosan azért mert nyúlik a méhem és a baba csinálja a helyet. A doki meg megnyugtatott. Párom meg fogta a kezem és mondta a dokinak hogy esetleg nem adna-e nekem valami vitamint mert azt szeretné, hogy miden rendben legyen velünk. Ezek is annyira jól estek. De persze csak álmodtam. Ezt is elmeséltem neki és csak annyi volt a reakció, hogy „ ….egyre jobban növekszik benned ez az anyaság utáni vágy….” Mondom igen, már nagyon szeretnék kismami lenni. Erre már nem mondott semmit! :cry:
 
 


Szerintetek milyen vizsgálatokat lenne érdemes elvégezni mielőtt megfogan a baba?
 
 


Bbaus,ha bele akarsz bonyolodni akkor hormonvizsgalat,Ultrahag.

viszont en azt ajanlom hogy egy darabig csak probalkozatok,sot a legjobb ha csak ugy spontan egyuttvagytok.ha elkezded vizsgaltatni magad az egy plusz sressz,ami nem tesz jot a fogantatasnak,ugy kell felfogni hogy minden okes,masnak is osszeon nekem is.

Emlekszem nekem azok a probalkozos honapok voltak a legszebbek amikor csak ugy egyuttvoltunk,nem figyeltem mikor kell,csak szeretuk egymast.

masik kerdesedre valaszolva.mi talan jovore kezdjuk,leghamarabb majusban.a probalkozas anyit tesz ki hogy nem vedekezunk,ennyi.Orvoshoz nem megyek,peteerest nem figyeleke semmi.havonta 1-2*vagyunk egyutt,ha osszejon oszejon ha nem nem.

Kép
 
 


Nahát annyira nem akarok nekiesni a vizsgálatoknak. De gondoltam azért a háziorvossal kellene beszélnem, mert magas-vérnyomásban szenvedek, asztma gyanús is vagyok úgyhogy meg kell érdeklődnöm, hogy szedhetem-e a gyógyszereimet, vagy kapok másfajtát.....stb.
Mi is alakulgatunk, talán mi is jövő nyár környékén kezdünk nem védekezni. Persze én szintén úgy terveztem, hogy nem görcsölök rá és nem tudatosan alakítom a dolgokat, csak nem védekezünk. Jajjj már alig várom. Megint tudomásomra jutott, hogy egyik gimis osztálytársam kismama.... egyre többen vannak a környezetemben... egyre többet foglalkozik ezzel a tudatalattim is álmok formájában...
 
 


Szia Jeanner!
Júniusi topikból vagyok,ahová írtál.Hiányoltalak,hogy hova tűntél.Aztán olvastam a blogodat.Nagyon sajnálom,ami Veled történt.Nagyon sok erőt kívánok Neked,hogy a lelki sebeid minél hamarabb begyógyuljanak.
Szemi

Kép

Kép


babus,ez szuper hir nagyon orulok hogy belekezdtek:)
a vernyomasodra oda kell figyelni,majd surubben kell merni,terheseg elott teendo nincs vele,hacsak nem szedsz ra gyogyszert.asztmas dolgot haziorvossal kell megbestelni.
hogy sikerult ravenni apat?

Kép
 
 


Monyo, örülök, hogy így örülsz :D de sajnos még csak a "talán" fázisban vagyunk.
Úgy néz ki, hogy új munkakört kap párocskám, ami több fizuval jár és így már talán belefoghatunk!
Vérnyomásra gyógyszert szedek, úgyhogy majd konzultálnom kell a dokival, hogy nehogy káros hatással legyen a babavárásra ez a fajta gyógyszer. Asztmás bajom elvileg január-februárban rendeződik, ill. véglegeződik, hogy addigra milyen lesz az állapotom, kell-e még a gyógyszeres kezelés, vagy csak időszakosan.
 
 


akkor egyenlore csak nagyon drukkolok hogy osszejojon a parodnak a melo es tudjatok kezdeni:)

Kép
 
 


Köszi Monyo a drukkot, én is nagyon reménykedem!! :-)

Meglett a tetkóm!!! :-)))) A képen még nagyon-nagyon friss, majd egy hét múlva már szebb lesz!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babus83 2011.01.20 16:36-kor.
 
 


Babus ez gyonyoru,tenyleg.nagyon fajt?

Kép
 
 


Köszi! Nekem is irtóra tetszik! :D Nem mondhatom, hogy nem fájt, de elviselhető volt, az epilálásnál és a gyantázásnál nem borzasztóbb. Igaz voltak olyan részek amikor úgy éreztem hogy épp a bőrömet hántják le, de az sem volt túl sok helyen! De mindenkinek más a fájdalom küszöbe. lehet én csak jó helyet választottam ahol kevésbé fájdalmas. Amúgy csodálkozott rajtam a tetováló és a párom is hogy ilyen jól bírtam 3.5 órán keresztül :D
 
 


3,5ora az kemeny,de megerte mert tenyleg szep.
ocsemnek van a hatan,na o majdnem belehalt,dehat ferf ok nehezebben turik a fajdalmat.

parod is veled volt?neki van tetkoja?

Kép
 
 


Igen megérte, a tetováló is úgy gondolta hogy két részletben lesz meg, de jól bírtam így meglett egyszerre! Igen az emberem is jött velem, mert úgy gondolta hogy majd jól fel kell mosni a padlóról. De nem hehe! :lol: Neki még nincs tetkója, mert még nem döntötte el,hogy mit és hová, de szeretne. Na meg kettőnk közül én voltam a bátrabb, a bevállalósabb! :D Meg az is igaz, hogy a női és a férfi fájdalom küszöb nem ugyanott húzódik! 8)
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babus83 2011.01.20 16:38-kor.
 
 


Szijasztok!

Szemi, köszönöm szépen... :) hát van ilyen sajna :(

Csajok, megvan az első körös véreredmény, nem túl jó :(

Zuzmó merre van?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi az el tűnésért a héten keztem el dolgozni a Budaörsi Auchanban.
Babus: szép a tetkod. nekem a bokámon lett volna egy cipzár.

jeanner: köszi hogy hiányoltál :D
Nem túl jó az eredményed?

Most csak ennyi fért bele. holnap meg probálok jönni

Jó éjt!

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


hali.

jeaner.leirod az eredmenyeid?

Kép
 
 


Monyo, 2 oldalnyi... és nem hormon :D de semmi gond, hát ennyivel is előrébb vagyok, ezek még a bajok azon részei, amiken lehet segíteni...

Már csak meg kellene jönnie valamikor egyszer, meg aztán még egyszer és mehetek hormonra is...

Ja, THS: 1,125 :) erre azt mondták nekem, h nagyon jó :) de lehet persze, h nem az... mindegy, az endokrinológus is néz pajzsmirigyet, szóval...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok lányok!!!!!!!

Ki halt a fórum.
Mindenki készül a karácsonyra?

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Szia!

Mi gőzerővel :) Csak félő, h megint túl hamar jön el... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: