Új privát üzeneted érkezett!

jeanner írta:Monyo, nem tudom, milyen magas, csak azt, h eléggé szőrös vagyok :oops: PCOS-t nézték, de nem találtak, amúgy a ciklusom pakkra pontos, és kereken 30 napos, mindig van peteérésem, és a babák is elsőre összejöttek eddig mindig, volt olyan, hogy megszakításos védekezés mellett is... szóval a terhességre fogékony vagyok, csak kihordani nem tudom..

Babus, köszi :) nektek első próbálkozás lesz?


Sajnos lehetsz PCOS, nekem is pontos a ciklus 28napra, és még csak szőrös sem vagyok.
Fontos a terhelt insulint nézni, és nem kell hozzá ciszta sem, és sok más tünet sem.
www.mensmentis.hu
ott Tűű dr-t ajánlom

és a www.pco-szindroma.hu oldalt

bocsi, hogy igy beleszóltam
 
 


BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Nagyon Boldog és Békés Karácsonyi Ünnepeket



Kép


 
 


Boldog Új évet mindenkinek!
És akinél aktuális Sikeres Babaprojectet kívánok idei évre.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Sziasztok!

Én idén nyáron készülök az első inszememre.



Szia!

Gyere mesélj Magadról

Többiek merre vagytok?[/u]

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Sziasztok!

Jól eltűnt mindenki... :(

Nálunk semmi nincs, vizsgaidőszak, emiatt stagnálnak a vizsgálatok is :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok szeretnék csatlakozni hozzátok. Kislányunk 2009 januárjában született és most elérkezettnek látjuk az időt egy kistestvér összehozására :) Úgy látom kicsit alszik a topic. Ha erre jár valaki írjatok.


Jeanner: vizsgaidőszak? én is koptatom az egyetem padját hová jársz és hanyad éves vagy?


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Hahó van itt még valaki? Tervezgessünk együtt 2012re! :)
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron