Új privát üzeneted érkezett!

Beszéljünk a teherbeesésről a tesztelésekről!Izguljunk együtt![/img][/b]
tobea82
Szombathely
 
 


Sziasztok!
Én teljesen új vagyok itt. Nem is nagyon fórumoztam soha sehol. De nagyon szívesen beszélgetnék Veled/Veletek, mert egyre inkább azt érzem, hogy a babakérdést egyik barátnőm sem érti meg. :( Utálom, hogy mindenki csak azt tudja mondani, hogy ne akarjam és akkor majd ha nem görcsölök azonnal sikerül. Nem tudom nem akarni, mikor annyira szeretnénk. Már egy éve szeretnénk babát, de még nem jött össze.
arancia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok! Valójában mi még nem próbálkozunk, de én már nagyon szeretném. Párom is szeretne már babát, de valahogy az anyagiak nála többet nyomnak a latba. Már nem tudom mivel meggyőzni, hogy sajnos nem várható, hogy jobb legyen az anyagi helyzetünk, így aztán meg mire várunk még!! Én már nagyon szeretnék egy kis porontyot, de nem tudom hogyan lehetne „meggyőzni” az emberemet!
 
 

 
 

Sziasztok!!!!!!!
csatlakozhatom én is?????????????
nekem már van 2 kisfiam...de 2 babát már elvesztettem.......
ha tudok szivesen segítek nektek amiben csak tudok....:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok én is csatlakozhatok tegnap lett pozitiv a tesztem 15 honap probálkozás után:))3.baba
 
 


Üdv itt nitacska007 és 80olgi!

Gratula Nektek az első két gyermekhez és sok sikert a harmadikhoz! Én még csak elsőt tervezném... :-)
 
 


Sziasztok,
Csatlakozhatom én is? :P Nitacska007 szerintem mi már valamelyik fórumon összefutottunk asszem...lehet a missed abo-os fórumon, sajnos :cry:
Mi a párommal már több mint 1 éve próbálkozunk, votam is már terhes, de sajna a 12. héten volt egy mised ab-om... :cry: :cry: Amit nagyon nehezen dolgoztam fel, lehet sohasem fogom rendesen, de muszáj továbblépni. Azóta eltelt 5 hónap és mostmár ismét élesben próbálkozunk. Újból elkezdtem a hömérözést, de csak ezt az egyet, hogy tudjam mikor van p.ém, mert a mütét óta kisé össze-vissza hosszúságúak a ciklusaim :D

80olgi GRATULA!!! :P :P

Babus83, hidd el teljesen megértelek, de ha úgy nézzük az életben sohasem lesz "tökéletes" alkalom...csupán a biológiai óra ketyeg.
Persze a mai világban mindenki egzisztenciát szeretne, karriert...stb.

arancia teljesen igazad van, ezt a szokásos szöveget már én is unom :roll: hiszen nehéz nem arra gondolni, amire a legjobban vágyunk...a mási jó szöveg szerintem, amitöl kiráz a hideg az "fiatal vagy még, ráérsz...". Végülis ez is nézöpont kérdése. Amúgy 29 éves vagyok... :D :roll:
Vendég
 


Szia Chrissyke! Üdv itt! Sajnálom a történteket, elhiszem hogy megviselt! De most már újból belevetettétek magatokat a "munkába", nagyon helyes! :D Ez lenne akkor ezek szerint az első babóca? Én is hallottam már párszor, hogy ráérek még, na de már én is 27 vagyok.... :cry: Az a szörnyű, hogy a barátaim, ismerőseim is már szinte mind családosok, vagy éppen útban van a baba. Én meg..... :x csak vágyakozom. De majd eljön az én időm is :)
 
 


Sziasztok!!!!!!

Olgi mi nem ismerjük egymást véletlenül egy másik topicból még régebbről??????olyan ismerős a neved.......:)

Chrissyke de igen onnan ismerjük egymást:(((((((
nekem is az első baba a 12.héten ment el..utána volt az 5. héten is és utána sikerült Barnika:))))))))))))))

én 24 éves vagyok :roll: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok :P

Közületek ki hömérözik még?
Vendég
 


Chrissyke én soha nem hőmérőztem:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


DE IGEN :D A TÖBBIEKKEL MI VAN?NEM TALÁLOM ÖKET MELISCH BABSZI NYUSZIKA?
 
 


Olgi akkor még jó a memóriám:):)

Melischnek megvan már a kislánya......Petra:)
Babszika eltünt:(:(
Nyuszika tanulgat.....a kisfia egy kis huncut:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Úgy beszélgetnék valakivel a babavárásról.....
Sajnos tavaly elveszítettem az első babámat, most újra próbálkozunk a férjemmel, de félek...
Nem tudok igazából senkivel sem beszélni erről, mert azt mondják.."ne éldd bele magad" - még.
Úgy érzem, hogy újra várandós lettem.
Szeretném megosztani apró élményeimet Valakivel, aki nem dönti romba a boldogságomat és velem drukkol.

Titi
 


Szia Titi!!!!!!!!!!

üdv a csapatba!!!!!!!!!!!!!!

sajnálom a babát!!!!!!!

én is vesztettem el 2-őt is egymás után!!!!!!!

mikor tesztelsz vagy már meg is tetted????? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Titi, sajnálom a bab elvesztését :cry: Én is elveszítettem az elsö babámat :( De most ismét élesben vagyunk...hát igen én is azt hittem a mai napig, hogy sikerült, de ma reggelre leesett a höm, ugyhogy mensi lesz belöle. De legalább elöször lesz 28 napos ciklusom a fogamzásgátló letétele után...aminek már lassan 3 éve :D :D
Különben a "ne éldd bele magad", " ne görcsölj a témár" az nekem egy kicsit nehezen megy, de már elértem azt, hogy nem beszélek róla a környezetemben. :P
Vendég
 


lányok tényleg nehéz a nem rá gondolni és hasonló mondatokra.....de IGAZ!!!!!!!!!
magamon tapasztaltam!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.. :D
Van fény az éjszakában...

A teszt nem sikerült, mert hibás volt.
Most kellene megjönnie, úgyhogy nagyon izgulok.
Most nem merek tesztelni, míg a "veszélyes" időszak el nem telik.
Nagyon kész vagyok....

Megpróbálok csak pozitív dolgokra gondolni, kisebb - nagyobb sikerrel.

Szorítsatok!

Titi
 


Sziasztok!

Pozitív a teszt :lol: :D :lol: :D

Nagyon boldog vagyok!!!!!

Titi
 


Végül csak rávettem magam, hogy megcsináljam :D
 


Szia Kisstiti!

Szuper! Gratula! :D
 
 


Sziasztok!

Átpártoltam az AnyaTanyára. Indítottam egy 2011 augusztusra várt babák blogot.
Ha szeretnétek, csatlakozzatok :)

Ezer puszi Nektek és sok szerencsét,

Titi
 


Titi kár hogy átpártoltál:(
de gratula a babához!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok,
csatlakozhatok én is? Mi immár négy hónapja próbálkozunk. Nálam kb. egy hét múlva derül ki, hogy mi a helyzet. Ti használtátok már az ovulációs tesztet jóstesztnek a terhesség megállapítására? Úgy tudom, elég jó eséllyel kimutatja, hogy terhes vagy-e...
 
 


Szia Szucsi!!!!!!
üdvözöllek a csapatban!!!!!!:)

én ugyan nem használtam de sokaktól hallom hogy jó jóstesztnek is....... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ovutesztet használtam már én még a próbálkozások elején, de nem jóstesztelésre. Amúgy anno akkor lettem terhes, amikor besokaltam és nem teszteztem tovább :P Jó dolog, de most nálam marad a hömérözés, de ebben a ciklusban lehet azt sem csinálom. Nálam ez hullámszerü....mármint a babaprojekt. Nagyon szeretnék ismét terhes lenni, dea magam figyelgetése, tesztelé, hömérözés egy idö után tökre türelmetlenné tesz :roll:
Vendég
 


SZIASZTOK VESZÉLYEZTETE TERHES VAGYOK:(( DUPHASTON SZEDEK NAPI 3-1 TABIT.NITA TE IS SZEDTÉL GYOGYIT??
 
 


Chriss ne is figyelgesd magad.....csak ki idegeli az embert....nekem is akkor sikerült mikor tojtam az egészre....ha lesz lesz ha nem akkor nem......s lám sikerült!!!!!!!!!

Olgi mért vagy veszélyeztetett??????:((((((
én utrót szedtem..az erősebb mint a duphaston........
Barnival én is veszélyeztetett voltam.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


péntekem du-elkezdtem vérezni :( egyböl az ügyeletre mentem este 21kor 6hetes baba van élö szivhanggal és a doki ezt irta fel
 
 


értem..bízz a babádban.....mást nem tudsz tenni!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Fel a fejjel és vigyázz magadra! :P
Vendég
 


Olgi, mindent csak óvatosan! :)

Ezzel a gyerekvárással nekem már inkább kezd minden uncsi lenni. Mi most próbálkozunk negyedik hónapja (tudom, ez még nem sok), viszont az előző három hónapban sosem akkor voltunk együtt, amikor kellett volna. Ezért kezdtem el most tesztelni.
Persze azt szokták mondani, hogy ha jönni akar, akkor fog is. Szóval majd eldönti... :D
Viszont az nehéz, hogy sokkal visszafogottabb életet kell élnem, mint egyébként tenném. Nem ihatok alkoholt, nem mehetek füstöt helyekre (ahol a haverok össze szoktak jönni), sportolni is csak módjával (figyelem a pulzusszámot), stb...
Valahogy ezzel kell megtanulnom együtt élni. :roll: :D
 
 


Hát igen Szucsi4 ez valahol nálunk is így volt. A 4 hónap valóbannem sok, de annak aki már anya szeretne lenni annak bizony minden hónap olyan hosszúnak tünik :roll:
A tesztelést csak ajánlani tudom, de szerintem a legjobb, ha a hödet is méred közben...Hát igen ezt csináltam fél éven keresztül és ennyi kellett, hogy kiismerjem a saját ciklusom. :roll: :D Aztán volt úgy, hogy hiába a szép görbe, az ovuteszt...a párom épp aznap fáradt volt :? vagy épp éjszakai mpszakja volt..szóval utánna csak sírtam magamban és azt gondoltam a párom nem is akarja a gyereket. Pedig mindennél jobban arra vágyik, hogy apa lehessen, de a dolgot nem lehet ráeröltetni. Na ekkor taktikát váltottam és nem szóltam neki mikor van p.ém, abbahagytam a tesztelést,mert kb éreztem mikor kell együtt lennünk és a 8 hónapnyi próbálkozás, görbecsinálás, bestresszelés, sírás mikor megjött :cry: ..azt mondtam most akkor elég! Elmentünk buliztunk, szórakoztunk, lekötöttem magama mmunkámmal (persze a gondolataim a babaprojekt körül maradtak, ezt nem tagadom) és csak úgy együtt voltunk a párommal...na ekkor lettem én terhes. Még a napra is emlékszem....(mivel elég elfoglaltak voltunk, váltott müszak...stb...sok lehetöség nem maradt, ami a fogantatást illeti :D)
Sajnos a baba nem maradt meg. A 12. héten volt a missed ab-om idén nyáron :cry: :cry: Most szülnék karácsonykor,ha terhes lennék :cry: :cry:
Épp ezért most megint nem foglalkozom a dologgal, élem az életem, persze kicsit tudatosaban, odafigyelösen, de majdcsak lesz valahogy
:P :P :D
Vendég
 


Sajnálom, hogy nem maradt meg a pici. Gondolom, nagyon nehéz feldolgozni az ilyet. Egyébként erre is azt mondják, hogy ha igazán életképes, akkor meg is fog születni. :(
Mérem a hőmet, eddig úgy nézett ki, hogy trifázisos görbém lesz. De ma reggelre visszesett. Elvileg e hét végén (nem) kéne megjönnie. Próbálkoztam ma is a jósteszttel, de nekem folyton negatívat mutat. Megpróbálom holnap is, de az már a PÉ utáni 11-ik nap. Azt írják, hogy a 12.-ikre már látszania kéne.
Azt én is észrevettem, hogy a pasik bestresszelik magukat, ha tudják, hogy pontosan mikor kell csinálni. Én is úgy próbálom oldani a feszültséget, hogy inkább nem mondom és próbáljuk rendszeresíteni akkorra is, amikor éppen nincs PÉ. Nekik az élvezet is fontos (már hogy te is élvezd). Kötelességtudatból nem megy... 8)
Egyébként nekem is most az a szerencsém, hogy a munka nagyon lefoglal, úgyhogy nem tudok olyan sokat agyalni a projekten.
 
 


sziasztok csajok!!!!!!!!!!!

életjelet adok magamról:)
jól vagytok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szio :lol:

Hát én nagyon nem vagyok jól sajan. Bedurrant a másik oldalon még meglévö ki nem bújt, ferdén növö bölcsességfogam... :? Holnap megyek dokihoz, ugyhogy lehet még az idén még egy bölcsességfogmütét :? :cry: Addig nincs is projekt, ugyhogy "áttettük2011-re :wink: :roll: Ez van, pedig nagyon szerettem volna karácsonyra babás lenni, de most így ilyen foggal nem vállakozom, nem akarok úgy járni mint nyáron :cry: :cry:

Veletek mizujs? :P
Vendég
 


fáj az ilyen műtét???

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát nem leányálom, de októberben vették ki a jobb alsót-felsöt. A mütét 1 órás volt, a felsö 5 perc alatt kint volt, az alsóval szenvedtek egy picit, pedig az is egyenesen nött :P A legrosszabb mikor kimegy az érzéstelenítö hatása, meg hörcsögpofája van az embernek 1 hétig. Most a másik oldal jön dec. 14re kaptam idöpontot, ugyhogy projekt eltolva januárra, de lealább idén megszabadulok még a bölcsességfogaimtól. :D :D
Ugyhogy karácsony elötti fogyókúra meglesz :lol: :lol:
Vendég
 


nekem is félig van kint két bölcsesség fogam...egyenesek de csak félig kint......gondot nem okoz csak néha nem tudom kinyitni a szám bert fura fájdalom van akkor ott ..........de azt mondták emiatt ne szedessem ki őket....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok. Szeretnék csatlakozni ha lehet.
Van aki már ismer is bár a régi nevemmel már nem tudok belépni.
Magamról: Van már egy 5éves lányom és 3év probálkozás után végre van már egy + tesztem. Illetve nem is egy:)
A két ünnep között mennék dokihoz , hogy tutti megnyugodjak jó helyen van stb..
Azt érzem most nem lesz semmi baj. Addig amig dokinál nem jártam vonalzót sem csinálok.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Csucsu nem mondod hogy sikerült a baba?????????????????

JUHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Mig doki nem mondja addig nem merek örülni se igazán. 31-én reggel megyek dokihoz.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


minden rendben hidd el......ugyan így voltam én is..........érzem nyugi!!!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Remélem is mert azt hiszem ez az utolsó lehetőségem.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


hiszek benned és a babádba!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi aranyos vagy:)
csucsu2005
Halásztelek
 
 


amúgy hogy érzed magad?:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jól. Csak a hasam fájdogál. Emiatt parázok is kell e még fájnia. Majdnem megjön sokáig volt most enyhébb de érzem még. Néha émelygés de nem vészes. Meg a cickóm érzékeny.
De ez sem vészes.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy bepofátlankodok, csak Csucsunak szeretnék írni.

Írtam Neked 2 p.ü-t, de nem tudom, hogy elküldte-e, mert ott nem látom. Nagyon sokat gondolok Rád és nagyon megörültem, amikor megláttam a neved! Drukkolok és hidd el, nem lesz semmi gond. A pocakfájás teljesen normális. Nekem is volt, még a 14-16.hét környékén is, és a terhességemmel eddig semmi gond nem volt(és nem is lesz)!

Ha úgy érzed, sok szeretettel várunk a Babaprojekt 2010-be! :wink:

Egy kalappal a holnapi dokihoz!
Puszi Neked!

pedi
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: