Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Kép
Kép

az én kis lovasom!!!!!!!!!!nagyon élvezte..le se akart szállni:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hűha, Barni nagyon ügyes!

Ezt nézzétek meg...
http://www.youtube.com/watch?v=0zpFIW_D0Ik
Biztos jó lesz, apa megy a bp-i bemutatóra, én is szívesen elmennék.
Vendég
 


rita: én annyira csodálom a ti családotpokat! Különleges, de a szó jó értelmében! Példa nekem, hogy így is lehet gyereket nevelni, hogy mindent kipróbáltok, szokásokat megtartotok. Szuper.
Örülök, hogy Zalánnak is kezdenek beállni az éjszakái. Boginak is szerintem már kialakultak, mert eddig mindig csak 1-2 között ébredt egyszer. Most ez kivétel volt. -legalább is nagyon remélem. Sztem a következő foga lehet, mert ma még egyszer sem volt hajlandó elvenni a cicit sem. A cumit viszont rágja mint az őrült.
Regi hatalmas és szép lány!

nita: ilyen bátor és merész és vagány vőlegényre van szükségünk! :wink:

Mi most jártuk meg a Spart és felporszívóztam, felmostam. Bogi alszik itt a nappaliban. Nyitva a terasz ajtó,így olyan, mintha kint aludna. Szépen besüt a nap.
Én pedig nekilátok ebédet csinálni. Tejszínes csirke lesz római tálban.

Kép

Kép
 
 

 
 

Rita! Nagyon jók a képek! Büszke lehetsz Regire, hogy ilyen kicsi korban szeret sportolni, de gondolom, ez is szoktatás/nevelés kérdése. Biztosan Bálint is ilyen lesz, mert mi is nagyon sportmániásak vagyunk a férjemmel. Én pl imádok biciklizni, Zoli meg focizik meg kondizik. Zalán nagyon szép baba és látszik rajta, hogy kiegyensúlyozott. Bálint is szokott vigyorogni éjszakai/hajnali pelusozáskor.
A melltartóbetétet nem számonkérésként írtam ám, csak én még ugye "kezdő" vagyok ebben is, és mióta Bálint megszületett még sosem voltam nélküle, nemhogy melltartó nélkül.
Egyet értek Katival. De már a múltkor is írtam, hogy szeretem olvasni a soraidat, mert árad belőlük, hogy mennyire összhangban éltek, és mennyire kiegyensúlyozott vagy. Márpedig, ha anya az, akkor baba is! :wink:

Nita! Barni nem semmi hallod! Gratula a kis ügyeshez!

Kati! Én is pont a fogacskát akartam kérdezni, mert Bogira sem jellemző, hogy ne aludna éjszaka. Megjött már a borostyán lánc?
Én most fejek minden szopi után, így remélem, hogy nem lesz gond a tejcsivel. Védőnő azt mondta, ha Bálint megeszi a 200-170-et, akkor nem lehet gond, még ha két ciciből akkor sem, mert ennyit nem is kellene ennie.

Nálam itt volt a védőnő, és mondta, hogy ez bizony koszmó, így du-án megyek a gyógyszertárba Babe samponért. Nincs még sok Bálintnak sem, de ahogy Nita is írja, jobb ezt időben "elkapni". A pöttyökre azt mondta, hogy nem tejpöttyök. Inkább csak az állán vannak, és szerinte meleg kiütés.
Én is ügyes voltam ma eddig. Igaz 5óta fent vagyok, takarítottam a lenti szintet, begyúrtam egy adag túrós pogit, már sül. Kimosott a mosógép. Még vasalni akarok. Mindjárt jön a tesóm, du-án megyünk vásárolni a városba.

pedi
Kalocsa
 
 


pedi: igen, van már láncunk. Éjszakára leveszem, mert kicsit hosszú még és félek. Pedig nappal abban alszik. Egyébként szuper csinos.
Most ébred, megyek.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Olyan jó, hogy tettetek fel képeket! Annyira csodálatosan szépséges minden gyerkőc!!!!!!!!!!!!!!

Pedi, én nagy "tej-visszahozó művész" vagyok, ezt tudod Te is. Tudom, hogy nehéz megtenni, de ne ess kétségbe attól, hogy most kevesebb a tejed. Ha gyakrabban mellre teszed Bálintot, biztosan vissza fog jönni, csak idő kell hozzá. Nem megy egyik napról a másikra. Nekem általában 4-5 nap kell(ett) egy-egy ilyen akcióhoz. Mindig úgy néz ki a dolog, hogy érzem, hogy kevesebb a tejem, aztán a következő nap még kevesebb, a 3. nap a legkatasztrofálisabb majd a 4. napon kezdem el érezni, hogy talán jobb és onnantól kezdve szép lassan rendeződik a dolog. Nagyon fontos lenne, hogy most minél többet pihenj, ez alatt azt értem, hogy feküdj el, tedd fel a lábaidat és ne csinálj semmit. Lehet, hogy érdemes lenne éjszakánként is egyszer felkelned és fejned, hogy minél több inger érje a melleidet.
HA gondolod, próbálj ki homeopátiás bogyókat (urtica-t), szoptatós teát, Maci kávét (ez nekem annyira édes, hogy nem bírom meginni...), de jó nagyon a Karamalz nevű malátaital is. Ez alkoholmentes sör, sokkal nagyobb a maláta tartalma, mint az egyéb alkoholmentes söröknek, van belőle citromos ízű is, ami olyan, mintha üdítőt innál. (Én alapjában utálom a sört, de ezt megiszom néha-néha.) Ezt meg tudod venni DM-ben vagy Tekkóban, esetleg METRO áruházban. A DM-ben a legdrágább, 300 Ft, a Tekkóban 230 Ft körül van, de sokszor hiánycikk, a Metro-ban a legolcsóbb, de ott hatosával lehet csak venni és nincs citromos.
HA minden kötél szakad, akkor jöhet a More Milk Plus nevű kapszula, baromi drága, de nekem ez jött be a legjobban. 120 db-os és 60 db-os kiszerelésben kapható. Én most már a 3. 120 db-os adagot eszegetem... Legolcsóbban a gyártótól lehet megrendelni (motherlove.eu) holnapon, ahol ingyenesen házhoz is szállítják. A 120 db 9990 Ft kiszállítással együtt. HA egyik nap 12 óráig megrendeled, akkor másnap viszi is a futár.

Koszmó: egyetértek Nitával, ne várjatok vele, ha elkezdett lerakódni, akkor kezelni kell. Babé koszmó elleni sampont lehet használni minden fürdésnél vagy fürcsi előtt fél-egy órával beolajozni a buksit, sapit húzni rá és fürdésnél körkörös mozdulatokkal jól megdörzsölni a fejecskét. Érezni fogjátok, hogy jön le a koszmó. (nálunk néha úgy beleragadt Gergő hajacskájába, hogy ollóval le kellett nyírnom pár mm-t, mert nem akartam kitépni neki... 8) ). Fürdés után pedig jó durva törölközővel alaposan át kell dörgölni a buksit, illetve sűrű, erős hajkefével jól átkefélni a hajacskát. Az erős hajkefét a bőrgyógyász is mondta nekünk, sőt azt is tanácsolta, hogy nyugodtan lehet olyan bogyós végű felnőtt fajkefével dörzsölni egy kicsit a fejbőrt.

Kati, Te is olvasd el, amit Pedinek írtam, hátha tudok segíteni tej- ill. koszmó ügyben.
A Novemberi topikban (ahová még pocakos koromban írogattam) volt egy lány, akinek a babája szintén nem volt hajlandó ciciből inni az anyatejet, úgy ahogy Nálatok Bogica. Ő is panaszkodott, hogy a fejés nem olyan erős inger a mellnek, mintha szopizna a babája és Ő is érezte, hogy csökken a tej mennyisége. Ekkor kezdte el használnia a More Milk kapszulát amiről feljebb írtam. Egy próbát szerintem megér, ah úgy látod, hogy tovább csökken a mennyiség.
Bogi éjszakai sírásának az oka nem lehet egy újabb fogacska?????? Tudod, általában párosával bújnak ki és nemrég írtad, hogy egy már van neki. Lehet, hogy a mellette levővel kínlódik szegényke.

Rita, nagyon szépek a gyerkőcök, igazán tartalmas húsvétotok volt!

Nita, jaj de cuki Barnika! Milyen ügyesen ül azon a pacin! Úgy látom örökölt valamit Anyától. (A Párod is tud lovagolni?)

Képzeljétek el, nálunk Gergő egyre többször szunyál napközben is az ágyában. Tegnap 2 órát nyomott le egyhuzamban, én ébresztettem fel 3 óra után, mert nem akartam, hogy aztán meg hajnalban kukorékoljon. De így is elaludt este 7-től 5:15-ig, majd még tovább 7-ig. Akkor is én keltettem, mert mennünk kellett Dévényezni. A kiságyban alvás nyitja pedig az volt, hogy ugyanúgy be kell sötétítenem, mintha az esti elalváshoz készülődnénk, kap cicit, beteszem az ágyába az ÉBREN LEVŐ gyereket és Ő szépen egyedül elalszik. :shock: Azt régóta tudom, hogy este ez így működik, de nem gondoltam volna, hogy nappal is megcsinálhatom. :oops: Pedig igen... most is szépen alszik, pedig fülig érő szájjal vigyorgott amikor betettem az ágyába.

A magán Dévényes tornászt még nem hívtam fel, de meg fogom keresni s telefonszámát és mindenképp elmegyünk hozzá. Remélem tud fogadni bennünket. Egyébként a kórházi gyógytornászunk is besűrítette a találkozásainkat, voltunk pénteken, ma reggel és megyünk holnap reggel is.
Ma történt egy számomra fura dolog a tornán. (ezért is lesz jó, ha mással is megnézetem Gergőt...) Mikor levetkőztettem, mondtam a gyógytornásznak, hogy látom Gergőn, hogy próbálja megfogni a kezeivel a lábait, de nem éri el, holott tudom, hogy annyira hajlékonynak kellene lennie, hogy bevegye a szájába a lábujjait. Erre azt mondta, hogy majd megnézzük azt is, és a kezelés során nem csak a hátát, hanem a lábacsáit is nyújtogatta, masszírozta. De kérdem én, ha nem kérdezek rá erre a dologra, akkor mikor csinálta volna magától??????????? Neki szerintem észre kellett volna vennie, hogy ott is van bibi... Mutatta is, hogy nézzem meg, hogy nem egyformán lehet kinyújtani Gergő két lábacskáját, az egyik feszesebb a másiknál. És tényleg így volt.

Na nem papolok többet, bocs hogy ilyen hosszúra sikerültem. Majd még jövök később.

Kép

Kép


Látom, nagyon egy rugóra jár az agyunk, szinte ugyanarról beszéltünk!

Most olvastam a novemberi topikban, hogy van még rajtunk kívül jó pár baba, aki nem fordult még át, pedig velük elvileg minden OK. ez egy kicsit megnyugtató.

Kép

Kép


Pedi
Mi is aktívan sportolunk. Futás, tenisz, snowboard, kerékpározás, hegyi túrázás, túrázás, stb. Én is jártam edzőterembe is anno, mikor még dolgoztam, meg tanultam. Most már csak anyukám jár, nekem nincs rá időm, és már nem is mennék, mert futok itt a jó levegőn. Ha már nem szoptatok, vagy legalábbis nem ennyire aktívan elkezdek futni, sosem késő elkezdeni. Aztán talán 40 évesen jöhet a fél maraton. :oops: Regi is jön velem futni, már van kedve hozzá. Férjem most evezni jár, majd ezt is "családosan" szeretnénk űzni.
A téli sportokat pedig mindkettő gyerkőc fogja szeretni. Regi már két és fél évesen tudott síelni (kezdő szinten).

Zalánnak is van koszmója, majd holnap én is veszek sampont neki.
Vendég
 


Rita, Fél maraton????????????????? Anyám, nem vagy semmi!!!!!!!!!
Nekem a futás soha nem ment...
Az esti tornákat viszont agyon élvezem, és nincs hatással a szoptatásra! ennek úgy örülök! Még csak 4x csináltam, de már sokkal jobban bírom, mint az elsőnél. Ma este másik DVD-re fogok tornázni, ez kicsit hosszabb, mint az amit eddig csináltam.

Pedi, azt hiszem Te kérdezted a múlt héten, hogy melyik Béres A. Dvd-re tornázok. A 200 % a legkönnyebb nekem (az elején a táncikálást nem csinálom), de ezt anyira nem szeretem. A kedvenceim a Vitalitás és a Lendületben. Ezek engem nagyon átmozgatnak és lefárasztanak!
A Férjem szedett le nekem most 2 másikat, a Menni fog és a Live!. Belenéztem ezekbe és ma este megpróbálom végigcsinálni a Menni fog!-ot. Holnap tudok referálni, hogy milyen.

Kép

Kép


csillag: ügyes vagy, hogy rájöttél, hogy Gergőci szívesen alszik az ágyában sötétben. Bogit is ebéd után sötétbe szoktam letenni. Vagyis csak félhomályban, mert a függönyét húzom csak el.
Most is szunyál már.

Kaptam ebéd közben egy adag fosit az ölembe. Nem csak Boginak volt teljes ruhacsere, hanem nekem is tiszta melegítő kellett. :lol: Kipróbálásra kaptunk 3 db babylove-s pelust. Az első nem vált be! :lol:
Pedig rendszeresen fosizik kaja közben.

Kép

Kép
 
 


Kati, végül is jó, hogy így 5 hónap után rájövök, hogy mi jön be a gyerekemnek alvás szempontjából. :oops: :oops: :oops: Jobb későn, mint soha. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gergő úgy még nem fosott, hogy ruhát kelljen cserélnem. Tőle "csak" lepisiléseket kaptam, illetve bukást kacsji után. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép


Pedi! huu de ennék olyan kalácsot!!! gyönyörű család vagytok, olyan édes ahogy szopja az ujját!!!!

Rita! te gyermekeid is nagyon szépek!!!Zalán zabálni való!:)

most jöttem meg a fogorvostól,leszedték a fogkövet, jajj de rossz volt...azt mondja majd a 8. hónapba jöjjek vissza, mondom most vagyok abba....micsoda??és hol a hasa?nagyon pici...nem ősszel szül valamikor?mondom nem:)

utolsó babarucik is kimosva,és a pelenkák is....de abból ahogy látom még vennem kell majd.

KépKép
 
 


Nita! jajj de bátor valaki, nagyon ügyes!

Csillag! nagyon ügyes Gergő h napközben is kiságyban aludt el!:) és az anyja is:)

KépKép
 
 


Most hívtam a Dévényes gyógytornászt, de nem tud elvállalni bennünket. :cry: :cry: :cry: :cry: Elmondtam neki, hogy ma foglalkozott a kórházi gyógytornász Gergő lábaival először, erre annyi volt a reakciója, hogy "Jéééééééézusom..., reméljük, hogy nem futunk ki az időből."
Emellett ismét elültette a bogarat a fülemben, hogy "reméljük, hogy nem SÚLYOS idegrendszeri sérülése van Gergőnek, hanem ortopédiai jellegű a problémánk." Mondtam neki, hogy voltunk neurológusnál, erre azt mondta, hogy ők csak reflexeket néznek és nem idegrendszeri sérülésekkel foglalkoznak. Lehet, hogy fogalomzavarban vagyok, de én úgy tudtam, hogy a neurológus az az idegrendszerrel foglalkozik... :roll: :roll: :roll:

Ezek után hívtam a hozzánk 40 km-re levő mosonmagyaróvári gyógytornászt, ő azonnal lerázott, hogy nincs szabad helye, de megadta egy hozzájuk közel levő faluban lakó másik gyógytornász elérhetőségét, ő eddig nem vette fel a telefont. Még próbálom hívni...................... bár belegondolni is rossz, hogy 80 km-t autózzak + fizessem a gyógytornászt (kb 5000 Ft/alkalom :? )

Kép

Kép


csillag: ez nonszensz!!!!! Nem idegrendszeri baja van Gergőnek!!! Ha mozgáson kívül minden életkori tevékenységet végez, akkor kizárt, hogy ilyen jellegű legyen a "baj".

Kép

Kép
 
 


Kati ha Barni elég nagy lezs majd fehér lovon megy Bogi kezét meg kérni:):):)

Pedi köszönjük:))))
a BABE sampon nagyon jó,..........mi is azt használjuk......

Virág a párom nem tud lovagolni de a hugom meg én igen......Máté is szeret és most már Barni is:))))))

Rita kár hogy nem laktok közelebb nekem kéne kis ösztönzés no meg társ akivel lehetne kicsit kocogni.......

torna:én Rubint Rékára tornáztam anno és végig csináltam a napi 40 percet és 1 hét alatt 2,5 kiló lement.,most is kéne csinálnom de iszonyat lusta vagyok:)))))

Kati bocsi de akkorát nevettem...:))Barni miután lefosott azóta én oldalról teszem tisztába:)bár már ilyen veszély ne fenyeget:)
...te is átmentél amin én is 2x is:))))))

Dike köszönjük:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


képzeljétek! Bogi két napja amikor hanyatt van teljesen oldlra vágja magát! A kezei miatt nem tud fordulni

Kép

Kép
 
 


nita: nekem az ölemben ült Bogi. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
 
 


KAti, Bence ennyi idősen már forgott, Ő hátról hasra tudott először megfordulni. Csak lestem!!!!!!! Még nem volt 2 hónapos! szóval simán lehet, hogy hamarosan Bogi is meg tudja csinálni. (szerintem Gergő lesz a itteni babák közül az utolsó akinek sikerül ez a "mutatvány".)

Kép

Kép


csillag: dehogy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! reméltem, hogy nem "taposok" beléd nagyon, hogy leírom ezt!!!Ne haragudj!!!

Kép

Kép
 
 


Kati, dehogy tapostál belém! Egy percig se gondolj semmi ilyenre! Nyugodtan írd csak le Bogi új mutatványait! Én nagyon örülök annak, ha másnak sikerei vannak. És ezt tiszta szívből mondom!
Hidd el, pontosan tudom, hogy milyen csodálatos pillanatai ezek az ÉLETnek, Bencénél átéltem és rettentő büszke voltam rá, hogy milyen gyorsan és ügyesen csinált minden új mozgást. :wink:
Gergővel most máshogy élem meg ezeket a "csodákat", nála a legapróbb pici előrelépéseknél is ujjongok magamban. És egyáltalán nem zavar az, ha Ő lesz itt az utolsó baba, aki átfordul. Nem ez a lényeg, csak az számít, hogy meg tudja csinálni mindazt amit kell. Teljesen mindegy, hogy mikor.

Visszahívott az a gyógytornász, aki délután nem vette fel a telefont és elvállalt Bennünket. Holnap kell hívnom időpontért. A hangja, beszédstílusa nagyon szimpatikus volt, remélem élőben sem fogunk csalódni. (Csak most át kell gondolom kicsit az anyagiakat... nem lesz olcsó a dolog.)

Kép

Kép


Kati engem Máté fogott így le annó..igaz ő nem az ölembe hanem a lábam között volt és mielőtt raktam volna rá a tiszta pelust a lábam közé célzott egy jó nagy adagot......... :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, ezzel a foggal nagyon szenvedünk!!! Már a tejet is csak szinte hűtő hidegen issza Bogi. Félek, hogy megfázik a torka. És a ciciből is csak a kifejt kell neki, mert csak rágcsálja, nem kell neki a kaja. A füléhez is kapkod, de nem fáj neki, ha én nyomkodom, szóval gondolom, hogy nincs nagy baj, hanem csak a fogáról sugárzik neki. Most nagy nehezen elaludt.

Kép

Kép
 
 


Kati szerintem lassan szerezd be a dentinox n gélt vagy valamit fogzásra......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csillag! nagyon sajnálom ezt a helyzetet, tényleg nem olcsó mutatvány:( de a lényeg h helyre jöjjön Gergő!!!drukkkk

KépKép
 
 


nita: az homeos krém, vagy mi? most már van borostyánunk. lázasnak nem lázas. de mindennek tetejében, holnap kapja a 2 hós oltását. :(

Kép

Kép
 
 


dike: szuper ügyes vagy, hogy már készen van Ármin babaruha mosása.
lassacskán táskát is kezdhetsz pakolászni magadnak! hihetetlen, hogy nemrég izgultunk a petécskéidért! :shock: 8) :roll:

Kép

Kép
 
 


Kati ez egy gél..zsibbasztja a babínyét......ne haragudj de én ezt a láncot csak pénzkidobásnak tartom....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: nem haragszom. nekem tetszik-ez volt a fő ok, amiért vettem, aztán majd majd meglátjuk. :wink:

Kép

Kép
 
 


Kati, szerintem ne a Dentinox gélt vedd meg, mert azt csak max 3x lehet használni egy nap és lidocain van benne, ami kb 5 percig hat, aztán semmi. Én most egy homeopátiás kúpot néztem ki, ha jól emlékszem Viburcol a neve. Ebben nyugtató, fájdalomcsillapító hatású anyagok vannak és korlátlanul használható, akár minden este.
A másik ilyen direkt fogínyre kenhető gél a Dologél, ezt is lehet naponta annyiszor használni amennyiszer csak kell.

Az oltás miatt ne izgulj, készülj fel arra, hogy este kell adni Bogicának egy fél kúpot. Sok baba pont hogy nem nyűgös az oltásoktól, hanem inkább bealszik.

Dike, tényleg nagyon ügyes vagy, hogy minden babarucival elkészültél. Mennyi textilpelusod van?

Kép

Kép


Virág nekünk pl a dologél kalap sz@rt ért-.ott van a fiókunkba....a dentinoxot lehet többször használni csak keveset........semmi bajuk:))))
Kati örülök ha nem haragszol:)mint nyaklánc szép és csinos:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi a szereket Mindenkinek! Holnap veszek a gyogyitárban.

csillag: nem is mesélted, h milyen volt a nagy vendégség Nálatok.

Kép

Kép
 
 


Az jó, ha bealszik, csak remélem nem piheni ki magát délután és éjszaka meg bulizik majd. mondjuk 3-ra megyünk.

Kép

Kép
 
 


Kati, ha délután 3-ra mentek, akkor számíts arra, hogy csak éjszaka fog belázasodni. Nálunk délben kezdődik a tanácsadás és általában este 10 körül forrósodott Bence vagy Gergő buksija. Én mindig odakészítettem a fél kúpot a pelusozóra és amikor éreztem, hogy meleg a fiúk tarkója meg a kis testük, akkor beadtam nekik. Szinte fel sem ébredtek. Cici :arrow: kúp :arrow: alvás.

A vendégség elég érdekesen sikerült. Készültünk ezerrel, aztán idejöttek a sógornőmék családostól és alig szóltak hozzám 2 szót. Mintha játszották volna a sértődöttet... Konkrétan a sógorommal köszönésen kívül egy szót sem váltottam, Gergőt meg se nézte. (karácsonykor látta utoljára) Ők kint voltak a kertben, bográcsoztak a férjemmel, aztán kint volt az ebéd is, én bent sütöttem a husikat, aztán Gergőt lefektettem és úgy mentem ki a kertbe.
A sógornőmmel kb 5 mondatot beszéltem, úgyhogy ő se vitte túlzásba a csacsogást.
Ajándékot Gergő nem kapott, se nyuszira se a névnapjára (hacsak a csokik egy részét nem neki szánták...). Csak Bencének hoztak egy kis kerti ásót meg egy mesekönyvet utólag a névnapjára.
Tök sz@rul éreztem magam...

Kép

Kép


Virág el hiszem hogy nem érezted jól magad..........nem értem mért ők vannak megsértődve:((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, ezek szerint nem jött be Nálatok a Dologél. Bencét nem viselte meg a fogzás, alig okozott problémát amíg ilyen kicsi volt, így nem tudom, hogy mi hatékony és mi nem. Amit írtam, azt csak kinéztem magunknak. Jókat erről a Viburcol kúpról olvastam, csak még azért nem vettem, mert Gergő egyelőre nyugodtan alszik. Majd ha gond lesz, kipróbálom.

Kép

Kép


csillag: köszi. Nálunk a gyerekorvos instrukciója, hogy egy kúp az oltás után 3 órával és ha szükséges, akkor 3 óra múlva még egy. Majd látjuk.

Sógornődékre no comment!!!

Megyek pihizni,mert jó kiséjszaka elé nézünk. Apa éppen nyugtatja a sírós Bogit. :roll:

Kép

Kép
 
 


Virág Máténál voltak kisebb gondok fogzásnál......Barninál meg se éreztük egyiket se:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati, milyen kúpot kell adnod????????? Ha Germicidet, akkor egy ekkora babának még nem szabad egészet adni! Erre kérdezz rá!

Jó éjt Mindenkinek! Bogi: NE SÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍRJ, hagyd Anyuciékat pihenni!

Kép

Kép


Sziasztok!

Csillag, örülök a jó hírnek, remélem, személyesen is szimpatikus lesz a nő. És ne izgulj, Marcus se fordult még a hasára, sok már nem kell, de egy ponton elakad. :wink:

Pedi, Brita, Nita, szuperek a képek! :D

Pedi, én is sütöttem, 2 kicsit, nem is lett elsőre rossz. :)

kati, dentinox nálunk se ért semmit. :roll:

Mi jól vagyunk. Lexi dumagép, ege többet csacsog, a kisfiam pedig napközben alig vagy semmit nem alszik újabban, de cserébe az éjszakákat ismét végig durmolja. Ennek örülök, de egy nappali alváz is tudnék díjazni... :roll:

Dike, hogy vagytok? A pocid nem kicsi, pont jó! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak gyors pár szót!

Csillag! Én is azt mondom, hogy Gergővel minden rendben lesz! Sajnálom, hogy ilyen "messze" találtatok rá a megoldásra, de biztosan segíteni fog, és gyorsan meghálálja majd Gergő, hogy ilyen "sokba" kerül. Drukkolok nagyon.
Köszönöm a tejcsivel kapcsolatos tanácsokat. Urticam már van, azt néha be is szoktam venni. Most ezerrel fejek minden szopi után az utolsó cseppig. Aztán bízom benne, hogy minden ok lesz.

Kati! Jaj, nagyon sajnálom Bogit. Bele szoktam gondolni, hogy mennyire rossz lehet egy ilyen pici babának ez a fogzás, és annyira sajnálom őket. A Viburcolról már én is nagyon jókat hallottam. Egy próbát megér, bár azt mondják, nem olcsó. Viszont ez a szuris kúp nekem is érdekes. Mondjuk nekem a védőnő azt mondta, ha Bálint meghaladta az 5kg-t(ami ugye aznap kiderül), akkor mehet az egész kúp, ha nem, akkor csak fél. Mondjuk nem hinném, hogy Bogi ne lenne 5kg. A másik, hogy Ő azt mondta, csakis akkor adjak neki, ha 37,9 fölé megy a láza, addig semmiképp.

Bocs, most ennyi voltam. Egyedül vagyunk ma este, és hajnali 5óta fent vagyok és pörgök. Megyek zuhanyozni, Bálint már alszik. Várom a szerelmemet-vadásztat megint....

pedi
Kalocsa
 
 


nekünk antipyreticum nevű narancssárga-sárga dobozos kúpunk van. Ezt még anno a doki a kezdőcsomaghoz írta fel. Meglátom, hogy használ-e, de van itthon germicidem is.

pedi: Bogi még nincs 5 kiló. :roll: 4710-et mértem reggel. Ebben a hónapban 700g-ot hízott. De ugye egy hét kimaradt, amíg nem hízott, mert anyukája nem adott neki eleget enni. :oops: És ő nagyon sok centit nőtt. Én is kíváncsi vagyok, hogy mennyit.

Nálunk nyafi van. Ha jön a következő hullám, átfekszek a szobájába és odafektetem magamhoz, mert eddig csak cumit adtunk vissza. Szegénykém csak a hegyét kapja be, mert azt esik jól neki rágni. Aztán amikor bealszik félig, akkor kiesik neki és sír. :roll:

Kép

Kép
 
 


Beze, lehet, hogy az álommanótok most hozzánk jött el. Gergő ugyanis egyre többet alszik nappal és tegnap az éjszakát is átaludta. :D
Lexi csuda édes lehet ahogy dumál. (Én sokszor szinte kaparom a falat attól, hogy Bence fél percig sem tud csendben maradni. :oops: Na jó, csak viccelek, de azért sokszor sok nekem az állandó csacsogása. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: )

Pedi, nyugi, rendben lesz az a tej. Ügyesen csinálod!

Jaj, Csajok, nem is dicsekedtem, hogy ma megmértem a csípőbőségemet, mert nagyjából úgy érzem magam a szülés előtti nadrágjaimban, mint régen, éééééééssssssssssssss...... 3 cm-t fogytam! Ez csúcsszuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pont annyi a csípőm körmérete, mint a terhesség elején volt! :D

Kép

Kép


Sziasztok!

Én s csak gyors leszek!

Csillag, gratulálok a fogyáshoz!!! :)

Pedi, ügyi ;) te mivel fejsz? Ez nálam még mindig egy "örök" dilemma... :S

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Jó reggelt!

Jobb éjszakán vagyunk túl, mint gondoltam. Este még sokáig altatgattuk Bogicit, mert folyton felriadt. Aztán 1-ig aludt és majd csak 4-kor ébredt újra. És utána is fél7ig még mellettünk szunyált. Azóta mondjuk kínlódik. Most, mintha elaludni készülne. kopp-kopp.

Lányok! Mennyiket esznek a gyerekek? Pedi, tudom, h Bálint rengeteget. :lol:
Pár napja Bogi csak olyan 60-70-eket, de viszont 2-2,5 óránként kéri.

csillag: gratulálok a fogyáshoz!!! irigy-irigy, mert rám is jók a nadrágjaim, de valahogy átalakult ott középtájt minden.

Kép

Kép
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


KAti, én soha nem mértem, hogy mennyit esznek a fiúk. Pár alkalommal néztem Bencénél és Gergőnél is de botrányosan kevés volt, mégis szépen híztak. Így nem stresszeltem magam ezzel...

Jeanner, nekem Medela Mini electric mellszívóm van, én szerettem. (Bár sokat nem használtam...)

Kép

Kép


Kati, Bogi cukorfalat! Milyen jól elbújik a cumija mögött! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép


csillag: hogy megy az alma evés?
Mi az a botrányosan kevés?

Kép

Kép
 
 


Kati, lustaságból leálltunk az almaevéssel. :oops: :oops: :oops: MOst tök jól van tejem, így kiélvezem ezt a pár hetet csak szopikkal Gergő 6 hónapos koráig.
Botrányosan kevés mondjuk Bencénél 3 hónaposan 70 ml, 80 ml, 100 ml, 130 ml. (Ezeket egy napon néztem.)
Gergőnél nem mondok mennyiséget, mert őt akkor néztem csak amikor nagyon kevés volt a tejem, így az nem mérvadó.
Mondjuk engem cseppet sem zavar, hogy még most is sokszor 2-2,5 vagy 3 óránként eszik Gergő napközben. Ha neki így, jó, akkor megkapja a cicit. Egyébként ha összeszámolom, kb 7x eszik naponta.

Kép

Kép

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: