Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Régóta olvasgatok itt, de csak ma regisztráltam be, mert érdeklődnék egy-két szer után amit találtam az interneten, hátha van tapasztalat velük kapcsolatban. Merional-os kezelést kaptam eddig, szépen megnőttek és beértek a petéim, Ovitrelle-t kaptam repesztőnek, volt ovulációm, de később a vérvétel eredménye: progeszteron 20.90 nmol/L, a dokim mondta, hogy sárgatest elégtelenségem volt megint.
A kérdésem az lenne, hogy szerintetek volna értelme rásegíteni valami ilyesmi szerrel a szurik mellett úgy hogy nehogy túlstimulálás legyen a dologból? Meg hogy állnak az orvosok az ilyen szerekhez?

Előre is köszi a válaszokat!
Üdv
bnemoncsusz
Budapest XXI. kerület
 
 


Szia,
ha nem haragszol én válaszolnék a kérdésedre.

én nagyon hiszek a természetgyógyászatban és azt gondolom, hogy sok gond-probléma megoldható ezen az úton.
hozzád hasonlóan nálam is volt egy stimuláció, sajnos sikertelen.

a kötelező három hónapos kihagyás alatt homeopátiás szereket szedtem. peteérésig folliculumot, majd a sárgatest erősítésére luteinumot. kiegészítve hormeel nevű készítménnyel.
ezek homeopátiás szerek.
az biztos, hogy nagyon szépen rendbe tették a ciklusomat.

véleményem szerint orvosa válogatja. van aki ellenzi, valaki támogatja.
az enyém pl. ellenezte.
...én pedig nem hallgattam rá.

nyilván ha a következő stimulációra kerülne a sor, azért megbeszélném vele

sztem Te is kérd ki az orvosod véleményét.
Üdv: Jana.
jana73
Ácsteszér
 
 


Szia!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

Azért tényleg jó azt tudni, hogy tényleg működnek ezek a készítmények és pozitív tapasztalatai vannak az embernek velük.
Igen mindenképpen megkérdezem majd az orvosom, ki tudja lehet, hogy ő másképp áll a dolgokhoz.

Most várom a ciklus elejét, majd valamikor jövő héten találkozunk, de mindenképpen visszajelzek, hogy mit szólt hozzá.

Még egyszer nagyon köszönöm a válaszod!

Üdv
Moncsusz
bnemoncsusz
Budapest XXI. kerület
 
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: