Új privát üzeneted érkezett!

Szia Mindenki!

Gyakorlatilag fél éve próbálkozunk újra a babóval ,eddig sikertelenül!
örülnék ha lenne kivel megbeszélni a mit és a hogyant :D :D
Vagy csak egyszerûen beszélgetni,mikor úgy alakul!
Remélem leszünk itt újak,régiek(mármint felhasználók)!


Mielöbbi babásodást és bolldog babavárást!
 
 


Szia,

Mi kb. 6 hónapja próbálkozunk újra. Csak egy hónapot hagytunk ki. Sajnos, nálunk sincs eredmény. Kezdek elbizonytalanodni, hogy akarom-e még egyáltalán. :( Képtelen vagyok magamévá tenni a sokak által hangoztatott új hónap új esély/remény filozófiát! :(
Én is örülnék, ha lenne valaki, akivel beszélgethetnék ilyen dolgokról. :)
 
 


sziasztok!
csatlakozhatok:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok,

Én is írnék ha nem bánjátok.
Nálunk már négyeske is clostyval jött és lehet most is szükség lesz rá. De az csak az utolsó lépés lesz. Augusztus óta szedem a barátcserje kapszulát és a vénusz cseppet. Érezhetően változott a ciklusom. Pont a 15. napon van pé-em és a luteális szakaszom is beállt pont 14 napra. A hőm is kezd beállni, a ciklus második fele most már elég magasra kúszik. Persze nálunk nehezebb, mert 6 hetente van itthon a párom és kb 2-3 havonta kerül sor arra, hogy itthon van peteéréskor. :oops: :oops:

Most ezek mellé elkezdem majd szedni az ovarium comp-ot, ez egy homeopátiás szer és a peteérést támogatja. Remélem használni fog. :lol:

Ti szedtek valamit? :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Én cickafarktabit szedek meg is
zom a palást
fű teát,de semmi.....szedtem az elevitet is,de olyan étvágyam lett,hogy csak hízást hozott,babót nem:( :?

A baba a szerelmet erõsebbé,
a napot rövidebbé,
az éjszakát hosszabbá,
a pénztárcát kisebbé,
az otthont boldogabbá,
a ruhát gyûröttebbé,
a múltat semmisé,
a jövõt tartalmasabbá teszi!
 
 


Igazából a vénusz csepp is cicka és palást elegye enyhe alkoholos oldatban. Én ezt jobban szeretem, mert a teának nem tetszik az íze. :lol: :lol:
Ami még nagyon jó az az E vitamin, érdemes szedni. Vastagítja a méhnyálkahártyát. És érdemes a folsavat is elkezdeni. Vitamin tényleg növeli az étvágyat. Azt ráérsz ha már babás leszel. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Már olyan jó lenne....minden gondolatom ez....de olyan távolinak tűnik,mintha soha nem kaphatnánk meg....

A baba a szerelmet erõsebbé,
a napot rövidebbé,
az éjszakát hosszabbá,
a pénztárcát kisebbé,
az otthont boldogabbá,
a ruhát gyûröttebbé,
a múltat semmisé,
a jövõt tartalmasabbá teszi!
 
 


Sziasztok!!!!!

lányok ezeket a teákat hol lehet venni és menniybe kerül?pontos nevük is érdekelne meg mikor hogy mennyit kellene inni.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,

Vénusz csepp
http://www.balintcseppek.hu/webaruhaz/alkoholos-kivonatok/venusz-csepp.html
Ebből én 2x21 cseppet szedek

Barátcserje
http://www.naturalia.hu/index.php?modul=termek&mkod=1
3x1-et szedek

A teákat nem tudom, én nem használom. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


A házipatikából,az internetről rendeltem,párszáz forintosak!Így keress rá,nincs fantázianevük!Le van írva a használatuk is!http://bioszallito.hu/product/searchproduct?search_keyword=cickafark&x=25&y=15
amit belinkeltem egy jobb oldal,nagyobb a választék és olcsóbb!

A baba a szerelmet erõsebbé,
a napot rövidebbé,
az éjszakát hosszabbá,
a pénztárcát kisebbé,
az otthont boldogabbá,
a ruhát gyûröttebbé,
a múltat semmisé,
a jövõt tartalmasabbá teszi!
 
 


köszi lányok:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,

Még ezt kartam belinkelni. Az ovarium comp-ot innen rendeltem.

http://babatervezok.otthona.net/homeopatias_szerek.html

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


remélem ha szedem ezeket segíteni fognak...bár előbb elmegyek mindenképpen dokihoz nézzen be miújság......... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azért jó nektek....Ti már legalább tudjátok milyen a gyermeketek mosolya,a kis puha bőrének illata,olyan jó lenne........
Szerintem ez a hónap sem sikerült,már nem fáj a cicim,és a hőm is esett 2 tizedet,bár amúgy sem volt túl magas,jól jönne egy kis csoda:)

A baba a szerelmet erõsebbé,
a napot rövidebbé,
az éjszakát hosszabbá,
a pénztárcát kisebbé,
az otthont boldogabbá,
a ruhát gyûröttebbé,
a múltat semmisé,
a jövõt tartalmasabbá teszi!
 
 


Nyuszi ne keseredj el.....tudom hogy nem könnyű.de hidd el inkább ne jöjjön össze minthogy sikerül aztán elmegy..........én ezt ár 3x átéltem...........
bízz magadban!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Egyszer már mi is elveszítettük......kegyetlen volt,én azóta sem tudom feldolgozni,pedig már jóval több,mint egy éve.......
Tudom hogy nem szabad görcsölni,meg ilyesmi,de nem is tudok másra gondolni!Nem veszek farmert mert "2 hónap múlva úgyis szorítana",tudom hová tesszük a kiságyat,megvannak a ruhácskák,minden tettünket a babóvárás befolyásolja!
Mindenhol kismamikba,babákba ütközöm és én olyan írigy vagyok.....mindenki megkapja,az is akinek nem kellene,mi meg nem...pff közben odaégett a palacsinta :D :oops: :oops:
Türelmes szeretnék lenni,de olyan nehéz......kaptam egy kutyust annak idején,hogy lefoglaljon,mára már egy nagy ló,most egy pár hónapja kaptunk egy cicát(ők nem tudják hogy babáznánk)mert sokat vagyok egyedül,mikor apa éjszakás és a cica odabújik,mikor "együtt főzzük" a kávét mindig az jut eszembe hogy más a babáját öleli,a babát nézi milyen édesen szunyokál és nem a cicát....ez olyan dühítő........
Nah,nem nyafizok már annyit mert nem lesz vacsi :lol:
kitartás mindenkinek!

A baba a szerelmet erõsebbé,
a napot rövidebbé,
az éjszakát hosszabbá,
a pénztárcát kisebbé,
az otthont boldogabbá,
a ruhát gyûröttebbé,
a múltat semmisé,
a jövõt tartalmasabbá teszi!
 
 


Nyuszi sajnálom a babát:(
ha nyafizni van kedved csak nyugodtan,.ha tudok segítek ahogy tőlem telik........

merre laksz?hátha személyesen is tudnálak "támogatni":)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De aranyos vagy :D
Én makói vagyok,Te?

A baba a szerelmet erõsebbé,
a napot rövidebbé,
az éjszakát hosszabbá,
a pénztárcát kisebbé,
az otthont boldogabbá,
a ruhát gyûröttebbé,
a múltat semmisé,
a jövõt tartalmasabbá teszi!
 
 


Jah,ost látom,Halásztelek...mindjárt megnézem a térképen :D

A baba a szerelmet erõsebbé,
a napot rövidebbé,
az éjszakát hosszabbá,
a pénztárcát kisebbé,
az otthont boldogabbá,
a ruhát gyûröttebbé,
a múltat semmisé,
a jövõt tartalmasabbá teszi!
 
 


Megnéztem :D
Az nem itt van.....

A baba a szerelmet erõsebbé,
a napot rövidebbé,
az éjszakát hosszabbá,
a pénztárcát kisebbé,
az otthont boldogabbá,
a ruhát gyûröttebbé,
a múltat semmisé,
a jövõt tartalmasabbá teszi!
 
 


kár hogy messze laksz:)de szivesen támogatlak így neten keresztül is::)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Aranyos vagy.....apuci szerint majd "jön ha akar" "tudja mikor jöjjön"....
ezek szerint nem akar:(
Remélem hamarosan kitehetem a vonalzónkat,hogy mennyi idő múlva leszünk kiscsalád:)
Most úgy érzem megjön...de már letöltöttem a hőmérős táblázatot,meg van a cickafark,a palástfű,meg a barátcserje.....na meg ketten apával :D
Megpróbálok nem összetörni ahogy szoktam,hanem új lehetőségként felfogni!
Hátha "karácsonyi ajándék" szeretne lenni:D
Ti gyúrtok a harmadik babóra?Két fiúcska mellé egy harmadik?Vagy kislányt szeretnétek?Nehezen jöttek össze a gyerekek?Látom már régóta itt vagy az oldalon.

A baba a szerelmet erõsebbé,
a napot rövidebbé,
az éjszakát hosszabbá,
a pénztárcát kisebbé,
az otthont boldogabbá,
a ruhát gyûröttebbé,
a múltat semmisé,
a jövõt tartalmasabbá teszi!
 
 


igen szeretnék három babót.illetve egy gyönyörű szép hugicát a két fiúnak.......
Mátém nem tervezett baba volt.......de nagyon vártuk..utána volt két vetélésem egy a 12. héten az utána rögtön 5 hetesen.......és ezután jött "nehézkesen" a Barnika.......
szerintem most is clostyra lesz szükségem...nem megfelelő szerintem a pé-m......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék...:-)

Nekünk van már egy (épp holnap 3 éves) lányunk, és 10 hónapja próbálkozunk a tesóval... Hőmérő, ovuteszt, 3.ciklusban megfogant a lányom. Most meg jún.-ban, 4ésfél hetesen elvetéltem... És azóta semmi... Elmentem 2 hete endokrinológushoz,h megnézessem a hormonjaim, és enyhe pajzsmirigy alultermelődésem van-ami az "élethez" jó, babához nem.(TSH: 3,4 nekem,babóhoz 2,5 alatti kéne,h legyen). Férjem"paraméterei" rendben vannak:-). Itt tartunk most.... :(
panel
Szolnok
 
 


Panel üdvözöllek a csapatunkban:)
a babát sajnálom.............
lányodnak előre is SOK BOLDOG 3. SZÜLINAPOT!!:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:-) nitacska! Hogy jöttek rá a dokik, h nem megfelelő a pé.-ed? UHU-val cikluskövetést csináltak..? Miért jött össze nehezen a 2. gyereketek? :shock:
panel
Szolnok
 
 


Szia Panel!

endokrinológushoz beutalóval kell menni?

A baba a szerelmet erõsebbé,
a napot rövidebbé,
az éjszakát hosszabbá,
a pénztárcát kisebbé,
az otthont boldogabbá,
a ruhát gyûröttebbé,
a múltat semmisé,
a jövõt tartalmasabbá teszi!
 
 


Elvileg igen. Háziorvos írja fel... De azok eléggé szkeptikusak szoktak lenni, azaz nálam sem gondolt senki erre..! Csak utána érdeklődtem, h először a hormonokat kell megnézetni-a meddőségek 50%-a emiatt van, és ezt lehet gyógyszerrel tökéletesíteni!:-) Csak a nőgyógyászok+háziorvosok nem foglalkoznak vele....:-( Tehát vagy egy jó háziorvos kell-aki ezt megérti, vagy egy jó nőgyógyász-aki ezt megérti, vagy fizetsz magánrendelésen endokr.-nak..... Sajnos, ez van! :?
panel
Szolnok
 
 


Elvileg igen. Háziorvos írja fel... De azok eléggé szkeptikusak szoktak lenni, azaz nálam sem gondolt senki erre..! Csak utána érdeklődtem, h először a hormonokat kell megnézetni-a meddőségek 50%-a emiatt van, és ezt lehet gyógyszerrel tökéletesíteni!:-) Csak a nőgyógyászok+háziorvosok nem foglalkoznak vele....:-( Tehát vagy egy jó háziorvos kell-aki ezt megérti, vagy egy jó nőgyógyász-aki ezt megérti, vagy fizetsz magánrendelésen endokr.-nak..... Sajnos, ez van! :?
panel
Szolnok
 
 


Sziasztok!!!!

Panel már akkor volt szülésznőm és ő vitt uh-kra meg vizsgálatokra és így derült ki hogy nem volt rendes pé-m....
a 2 vetélés után gondolom felborultak a dolgok odabet és ezért jött nehezebben Barnika.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De jó Neked, h ilyen szülésznőd volt/van..! Én itt állok egy (elvileg) jó endós dokival,de nőgyógyászt nemtom, h hol találok... Megyeszékhelyen élek, de nőgy. szempontjábol faluban... Itt csak a problémamentes szüléseket tudják megoldani, de akinek egy kicsi baja van,hát... :( Messzebb meg nem nagyon tudok eljárni, a lányom miatt+kiszámíthatatlan időbeosztásban dolgozó férj miatt... :?
panel
Szolnok
 
 


remélem azért sikerül megoldani a problémát és sikerül a babó neked is:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Csajok!

Mi újság veletek?
Nekem megint megjött,már elegem van,pedig most ébredtem:S

A baba a szerelmet erõsebbé,
a napot rövidebbé,
az éjszakát hosszabbá,
a pénztárcát kisebbé,
az otthont boldogabbá,
a ruhát gyûröttebbé,
a múltat semmisé,
a jövõt tartalmasabbá teszi!
 
 


Sziasztok!!!!!

Nyuszi tudom unalmas ezt hallgatni de "új hónap új remény".........bizakodj....nekem se könnyű voltam s szerintem leszek még elkeseredve de bízom kis hármaskában hogy jönni fog:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Nyuszi! Próbálj meg nem elkeseredni..! Tudom, h nagyon nehéz-én uebben a cipőben vagyok, de kezembe vettem dolgokat, és elindultam kivizsgáltatni magamat+páromat... :oops: Menj elébe a dolgoknak, nézesd meg a hormonjaidat! Neke mióta kiderült a pm.alulműxim, most van az első hónap hossz idő óta először, amikor nem a 2.baba körül forog minden gondolatom...
panel
Szolnok
 
 


sziasztok!:)
Panel e a beszéd:)meg is lesz a gyümölcse:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Egyszer már mi is elveszítettük......kegyetlen volt,én azóta sem tudom feldolgozni,pedig már jóval több,mint egy éve.......
Tudom hogy nem szabad görcsölni,meg ilyesmi,de nem is tudok másra gondolni!Nem veszek farmert mert "2 hónap múlva úgyis szorítana",tudom hová tesszük a kiságyat,megvannak a ruhácskák,minden tettünket a babóvárás befolyásolja!
Mindenhol kismamikba,babákba ütközöm és én olyan írigy vagyok.....mindenki megkapja,az is akinek nem kellene,mi meg nem...pff közben odaégett a palacsinta :D :oops: :oops:
Türelmes szeretnék lenni,de olyan nehéz......kaptam egy kutyust annak idején,hogy lefoglaljon,mára már egy nagy ló,most egy pár hónapja kaptunk egy cicát(ők nem tudják hogy babáznánk)mert sokat vagyok egyedül,mikor apa éjszakás és a cica odabújik,mikor "együtt főzzük" a kávét mindig az jut eszembe hogy más a babáját öleli,a babát nézi milyen édesen szunyokál és nem a cicát....ez olyan dühítő........
Nah,nem nyafizok már annyit mert nem lesz vacsi :lol:
kitartás mindenkinek!

Szia ne csügedj !Én is elvetéltem sajnos és nagyon depis voltam sirtam mindig de aztán erőt vettem magamon és talpra álltam egy év után hálistennek csoda történt terhes lettem megint most már 6 hónapos a pocakomba a picike de őt is majdnem elveszitettem de a csoda segített :D :D De most már jól van.Szorítok mindenkinek aki próbálkozik hogy babája legyen ne adjátok fel.
encibaba24
Tiszavasvári
 
 


Encibaba köszönjük:)
neked boldog pocakosodást továbbra is:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Olyan aranyosak vagyok,köszönöm a vigasztalást és a lelkesítést!Mindenkinek cupp érte!

A baba a szerelmet erõsebbé,
a napot rövidebbé,
az éjszakát hosszabbá,
a pénztárcát kisebbé,
az otthont boldogabbá,
a ruhát gyûröttebbé,
a múltat semmisé,
a jövõt tartalmasabbá teszi!
 
 


Nyusz ha bármibe tudunk/dok segítek:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj csajok,jó hogy itt vagytok:)
Úgy döntöttem,ha az ünnepekig nem jelentkezik a manónk,akkor januárban minden dokit végigjárok,bár félek mert itt nálunk nem túl jó a felhozatal nőgyógyászokból:(
Amikor én elvetéltem elötte két hét alatt 5x voltam hüvelyi uh-on például,a barátnőm,19 évesen megszülte a több,mint 4 kilós babáját két hét túlhordás után,mert nem tartották indokoltnak a császárt!A kisbabó beszorult a szülőcsatornába,vákumozták,miután megszületett elszállítoták a szegedi klinikára,nagyon sokáig bent is volt!
Az a legrosszabb hogy magánrendelésen is ugyanazokat a dokikat lehet megtalálni!
Jah az "én dokim" ennyit mondott amikor elkezdtem vérezni és berohantunk:
"ki kell üríteni a méhét!Minden érthető?"
Ezek után nem tudom találok-e olyat akibe bízhatnék!

A baba a szerelmet erõsebbé,
a napot rövidebbé,
az éjszakát hosszabbá,
a pénztárcát kisebbé,
az otthont boldogabbá,
a ruhát gyûröttebbé,
a múltat semmisé,
a jövõt tartalmasabbá teszi!
 
 


Nyuszi reméljük sikerül addig a baba:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Reméljük!:)
Veletek mi újság?
Ne csak az én nyafim legyen a téma!

Valakinél változás,történés?

A baba a szerelmet erõsebbé,
a napot rövidebbé,
az éjszakát hosszabbá,
a pénztárcát kisebbé,
az otthont boldogabbá,
a ruhát gyûröttebbé,
a múltat semmisé,
a jövõt tartalmasabbá teszi!
 
 


Nyuszi én várakozó állásponton vagyok még..........szerdn nem kellene megjönnie.....de szerintem meg fog mert most is eléggé fáj a pocakom:((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.
Azt hiszem én is csatlakozhatok több szemszögből....sajnos....én is túl vagyok 2 missed ab-on 2009 óta ott tartunk, hogy kivizsgáljak a második után és közöltek, hogy sargatestes vagyok és nekem is nem jó a p.é. Meddőségire kellene fordulnom, jobb kezekbe mondta a nogyogyoaszon, és akkor jött a nagy sokkkk és mondtam én nem megyek sehova nem és nem nem. Ha kétszer sikerült (ferjem is ezt mondja)akkor harmadjára is fog lehet sokat kell várni, de inkább minthogy agyon kezeljenek és akármi rosszabb legyen akar ciszta vagy akármi. A cikluson 33 nap körül van most mar idáig volt 28-54 is és az első terhességemmel 52 cn volt pozitív teszten a másikkal meg 36 nap szóval most eljutottam már arra a szintre sikerülni fog mikor pont nem számítok rá!És próbálom lekötni magamat mással szerencsére sok a munkám férjem van kis kutyám is.Ennyit rólam:)
Próbálok azért ütemet tartani veletek!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nóci tetszik a hozzáállásod:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Tudnek javasolni egy oldalt www.babaproject.hu
mi is most szeretnek babucit ezert is fogom megrendelni a mehpempot es a womens creamet
henike9186
Győr
 
 


Sziasztok

Én igazoltan apázok. Jövök,ha visszament. :lol: :lol:

Megint betegek vagyunk :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok.
Látom nem volt valami nagy forgalom.:)

Judy: gyógyulást nektek mielőbb!!!

Többiek???

Kinek hogy telt a hétvégéje???
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!:-)

Sajnos nem nagyon pörög a topic, pedig jó lenne...:-)
Nálam annyi van, h voltam UH-os cikluskövetésen, néztek a dokinő(UH-os, nem nőgyógyász, csak ért ehhez is:-)) Teát 3x voltam, és növekedett szépen a tüszőm, ami az ovuteszt szerint+mai UH szerint ma hajnalban repedhetett meg... Rajta voltunk a "témán" a 7végén :oops: . Holnap megyek vérvételre megint(endós dokim szerint kell vv. a 3.c.napon, az ovu után közvetlen, meg ovu+7.napon).Hát,legalább ebben a hó.ban minden kiderül:-).
Noci! Én a helyedben nem várnék a sárgatestelégt.-gel, ha nem is akarsz "orvosi eszközökhöz" nyúlni, itt ezen a weboldalon van egy humángenetikus nő, aki (nem ingyen) segít homeopátiás módszerekkel/egyéb "jó tanácsokkal" abban, h ne csak összejöjjön a bébi,hanem ki is tudd hordani! Nekem is ő sugallta a pajzsmirigy hormon kivizsgálását!!! www.babatervezok.otthona.net
Többiekkel mizu?:-)
Judy! Mi egy "cipőben járunk",nekem szombaton volt + az ovuteszt!:-)))))
panel
Szolnok
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: