Új privát üzeneted érkezett!

Aztán milyen volt a lagzi, Ryenn?

Hogy bírtad?

Mesélj!
 


Laptetõ!! :lol:
 
 


Nem röhög! :)

Nem mindenkinek jön be. :roll:
Nemtom, legközelebb kifundálom, hogy lehet, hogy ne legyen az, tartogassam azoknak, akiknek bejön. :)

Mégis elért a negatív hullám....egész nap a tesztet lesem zseblámpával is, napon is, árnyékban is, félig sötétben is. Eddig csak kopp sötétben nem néztem meg. :roll:
Ehh....pedig rutinos csalódó vagyok....van, amibe nem lehet beletörődni, úgy látszik. :cry:

Naná, hogy magamat utálom, de majd elkergetem a felhőket, mert nem talál ide a gólya.

Csak egyet tudnék biztosra és megnyugodnék: lesz-e valaha....
 

 
 

"Az elfogadás nem jelent sem belenyugvást abba, amibe nem lehet belenyugodni, sem kritikátlanságot. Az elfogadás higgadt és elemző tudomásulvételt jelent, a valóság tiszteletét." Popper Péter
 


Halihó!

Anyám, mennyit írtatok... :D

Bozza, szívesen elemzem a görbédet, nekem ez ilyen szenvedélyem :DDDD ha nem akarod, akkor nem mondom, mit látod, csak hagy nézegessem!!! :DDD

Zsuzska, a reflexológus mit tud? Sajnálom, hogy a barátcserje így bekavart :( Nekem anno ez okozta a progi gondot :((( Azóta sem múlt el :(((

Delfinke, én is bízom benne, hogy kirózsázódott már a hangulatod :)

Babus, amikor én először terhes lettem, az egyik p*csa a munkahelyemen megneszelte és fűnek fának elkezdte terjeszteni, hogy mi van, majd mikor mégsem nőtt a hasam, azon kezdtek röhögni a hátam mögött, hogy elvetéltem. A barátnőméknek sem jött össze a baba akkoriban, és azzal csúfolódtak, hogy "vetélkedőt" játszunk vele, azon versenyzünk, ki vetél el hamarabb, meg ilyenek. Nagyon car volt, frissen vesztettem el a babámat, és még ez is... szóval megértelek. Ja, persze utána odajött a csaj, hogy hallotta ám, hogy én azzal gyanúsítom, hogy mindenfélét terjeszt rólam, és hogy ez nem igaz, már csak a férje miatt sem, aki közvetlen kollégám volt az irodában, mondtam neki, hogy úgy fest, csak a hátam mögött tud ténykedni: vagy ott beszél ki, vagy a s*ggem nyalja... kész jellem. Na mindegy, szóval van ilyen.

Mi nem akarunk direktbe gyereket gyártani, ma voltunk strandon, szerintem csak meghalunk este :D Tegnap voltunk együtt, ha elég, elég, ha nem, hát majd jövő hónapban :)

Na megyek fürdeni, pussz!!!

mimoka77
Külföld
 
 


Mimoka!

Reflexológus olyan talpmasszázst ad, hogy életedben nem felejted el! :)
Mint egy kanál, olyan a szerszáma, azzal dolgozza el a lábfejed, oldalt, talpad. Besz.rsz. :D
Én röhögtem, vagy csak arcomra fagyott a mosoly.....ez úgy fáj, hogy leírni nem lehet. Napokig lila volt a lábam utána.
5-ször voltam anno, letettem a szteroidot. :)

Most is nagyon készülök. Meggyógyít, aztán jöhet a babszemünk. :)

Ezt a sok sz.r gyógyszert meg elfelejtem egy életre.

Ha valami nem stimmol, majd elmegyek refihez.


Ez a sztori úgy megdöbbentett, hogy egyesével tépném ki a haja szálát a nyomorult állatjának!
:O
Hát, Isten se nem siet, se nem felejt.
Jön még kutyára kamion.
És sorolhatnám.
:evil:
 


Engem is nagyon felhúzott, milyen ember (nõ?!?!?) az, aki egy baba elvesztésén kárörvendeni tud?? Nekem ez a legalja... :cry: Mindegy, Zsuzskának van igaza - és a csaj a következõ életében tutira kavicsként születik újra!

Mimóka, elemezd nyugodtan a görbém, dehogy tartanálak vissza a hobbid gyakorlásától! ;) Sõt, kimondottan kíváncsi vagyok a véleményedre, úgyhogy bármit látsz, csak szólj! A BTO óta tudjuk, hogy a "tegnapi" dobások is aranyat érnek, úgyhogy hajrá ez a hónap!

Zsuzska, UV fényben nézted már a tesztet? Na jó, ne haragudj, mert ez szemét volt, de csak fel akartalak vidítani... Ne keseredj el, tudod, az izotóp...! :roll: De a gyógyulás útjára léptél, úgyhogy én fogadnék veled egy laptetõben, hogy már nem kell sokáig várni! 8) Szóval hogyne, lesz baba - ezt én mondom!

A reflexológus tényleg ilyen durva? Ki kellene próbálni... !

Sziasztok, megint elbúcsúzom, talán egy kicsit hosszabb idõre, de az is meglehet, hogy holnap még mindig itt fogok lógni. :lol:

PS: megvan a negyedik arany!! Azért én nagyon büszke vagyok a magyar csapatra! :)
 
 


Halihó :))))

Tudom, hogy kinn élek, de nekem is dagad a mellem :) Tegnap pont arról beszélgettünk, hogy milyen durva már, hogy nálunk teremnek az aranyak, ezüstök, a németek meg még most könyörögtek össze egy ezüstöt... tényleg "szolídan" kezdtek :lol:

Hogy milyen ember az ilyen? Egy gátlástalan, gusztustalan, érzéketlen... se férget, se csúszómászót nem akarok írni, nem szeretném ezeket az állatkákat megbántani... szóval olyanok. Amin csámcsogni lehet napokig, meg szórakozni, más szerencsétlenségén jókat röhögtek. Volt egy srác, akit azért rúgtak ki, mert elment táppénzre egy félévre, mert a rákos édesanyját kellett ápolnia. Őt is kifigurázták, kiröhögték... de így van, jön még kutyára dér... a csaj am nagy pránanadi, de már akkora, hogy szerinte ő és a férje valahol Buddha mellett ülnek a felhők felett, csak sajnos ész nem igazán adatott meg egyiknek sem... ez a baj..

Én is elköszönök egy időre, szerintem leghamarabb holnap reggel jövök, mert sok ma a meló és nagyon tetűnek érzem magam... eszméletlen nyomott itt az idő... :S

mimoka77
Külföld
 
 


még egy gondolat az olimpiához: közben megtaláltam az éremtáblát végre, hát, a németek sem szégyenkezhetnek... de car am, 1 hete keresem az táblázatot... na mindegy, megvan :)))

mimoka77
Külföld
 
 


Sziasztok!

Mimoka, sajnos ismerős a helyzeted, nekem két kolléganőm ilyen. Irigyek, rosszindulatúak, kavarógépek, a mások letiprásával akarnak előrébb jutni, mindenkit kifiguráznak és fújnak rá, közben ők ugyan azt csinálják csak más formában. Kíváncsi vagyok mi lesz a legújabb sztori miért vagyok még most a hét elején is szabin.

Szerda este megyek dokihoz, jajj már csak kettőt kell aludni! :)
 
 


Bozza!

UV-fényben nem, de árnyas szobában látok rajt csíkot.

Ez vagy a száradási vagy nem.

Mindegy. Szerintem nem.

Már lassan elkopik a sok nézegetéstől.

Hő 36,8, has mensisen fájogat, Utrot 3. napja nem nyomogatom.

Holnap vagy szerdán kell megjönnie, bár mindig szerdán szokott.
De az Utro bekavarhat.
Étvágy továbbra is farkas, de Piroskát mégsem akarom látni hónapokig. :D

Érdekesen alakul a hőgörbém, főleg az lenne, ha vezettem volna rendesen.
Hát, megpróbálom idetenni, hátha majd azért szolgál tapasztalatul későbbiekre....

Én ez alapján azt mondanám, hogy később volt peteérés, és ez a 8. dpo tája.... :roll:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/2 ... 11200_.png
 


Jah, mármint szerintem nem rendes csík....

Olyan ködös a fogalmazásom, mint az elmém. :lol:
 


Babus!

Itt van a kertek alatt a nap! :)

Megy a hajrá! :)

Lennék légy a falon akkor! :) De ki látott már meghatottságtól könnyező legyet?! :D

Olimpikonokért én is szurkolok, nagyon felemelő érzés, mikor ilyen sikereket ér el ez a csöppnyi ország.


Mimoka!

Most nekem is dagad a mellem, de tehetné jobban is, borogatnám, elmúlna. :D

Bozza!

Ha te mondod, hogy lesz....:) én benne vagyok! :)

Tegnap beszélgettem egy nővel, mondta, hogy a húgának azt mondták, nem lehet gyereke, 4 lett. Sajnos egy műtét következtében elhunyt a húga, ott maradt 18, 10, 9, 5 éves gyerekek.

:cry:
Ennyit az orvosokról. :evil:
Amúgy személyes ismerősöm is van, akinek mondták, 2 szép gyereke van.
 


Én is ismerek olyat, óóóóó de hányat, akiknek azt mondták, nem lehet gyereke, és lett. Igaz, küzdeni kellett, de lett. :)

Babus, hajrá doki!!! :)))

Na megyek, csinálok valami értelmeset... itt olyan takony idő van, hogy meghalni sincs kedvem :(((

mimoka77
Külföld
 
 


8 körül már kimásztam az ágyból, de egész éjjel csak forgolódtam, mostanában ez van, nem tudom mi lehet. Reggeliztem és azóta nagyon sz*rul vagyok, olyan hányinger környékez. Kicsit visszafeküdtem és hát aludtam 1 órát, ízszintesben jobb. Jaj nem akarok hányós lenni, itthon még hagyján de csütörtöktől meló... :S Azt hiszem megint vissza megyek az ágyba nem tudok itt ülni...
 
 


Babus....borzasztó lehet, viszont jó jel!

Gyömbéres kekszet, ilyesmit javasolnak.
A gyömbér állítólag elveszi, csillapítja az ingert.

Ebből hogy lesz munka, nem tudom, szorítás megy, hogy elviselhető legyen.

Csak a hülye kollégák leveszik, hogy mi van. :S
Tehetenek egy szivit! :roll: :lol:

Feküdj, pihenj, most még lehet!

A kánikula miatt is lehet, hogy nem bírsz nyugodtan aludni, meg azért nagy változások mennek ott végbe....nyugtalan is vagy, mert két nap múlva doki....
de mi tudjuk, hogy semmi okod rá. :)

Nekem a szívem ver úgy ma, hogy majd kiugrik.
A pocim is elég ramaty, akad némi rosszullét, gyengeség is.
Holnap hidegfront....csúcs....lehűl 34 fok lesz csak! :O
Tegnap árnyékban 37 volt.
Én sem aludtam hajnali 2-ig...oké, megnéztem a Fekete víz c. filmet is, jót bőgtem a végén, thriller volt, de....:( szomorú nagyon.
 


Babus, savanyú nem segítene? Barátnőm citromleves vizet ivott, én savanyú káposztán meg céklabefőttön éltem hetekig...

mimoka77
Külföld
 
 


Igen Zsuzska én is ezen gondolkoztam, hogy rögtön kombinálnak a kollégák, ami még nem is lenne rossz, ha velem együtt tudnának örülni, de ők inkább csak annak tudnak örülni, hogy még egy zavaró tényező hamarosan eltűnik az életükből.
Jéghideg citromos vizet kortyolgatok, ez most jót tett, tegnap meg vettem gyömbéres-citromos ásványvizet az nem valami jó volt, mármint az íze ok, de nem hatott.
Savanyú káposzta, céklabefőtt?? Érdekes, majd lehet kipróbálom, csak ha egyszer hányingerem van nem merek/tudok semmit leerőltetni a torkomon. De amíg itthon vagyok beszerzek ilyen savanyú dolgokat, hátha jobb lesz! Köszi a tippet Mimoka! :)
 
 


Régen szoktam nézni a német Rtl-en a Mein Baby-t....most rákerestem, meg lehet nézni.

Ezek rövid sztorik babavárásról és szülésről. És mutatják ezeket a csöppeket is. :)
Hát, már folyt is a könnyem, hogy meghatódott apuka. :)

Akit érdekel esetleg:
http://rtl-now.rtl.de/mein-baby/ua-dian ... 1&season=5

Közben van reklám és azt nem lehet leállítani! :O
Ki van ez találva. Még szünetet sem lehet nyomni, ugrani sem lehet....fifikás népek azok! Nem ám te is megfifikálódsz, Mimóka!
:D
 


Halihó :)))

Na, nekem kiszakadt a bal petefészkem, járni sem tudtam nap végére, és még a kisfiam 10 kilóját is emelgetni kellett (mert persze jött utánnam, hogy mammmammmmammmammmama) Na, majd holnaptól jobb lesz :)))

Babus, ha nem kívánod a káposztát, hagyd, nekem azért is segíthetett, mert kívántam, jól esett. Hát, más ötletem akkor nincs... :S

Zsuzska, megmicsinálok? :lol:

mimoka77
Külföld
 
 


Fifikás leszel, Mimoka! :)

Olyan édesek, mikor mammmammammmmáznak! :)
Nem csordul ki a szíved a gyönyörűségtől?
Hmmmm....bár hallanám mielőbb!

Akkor ma apázni kell! :)
Petefészek szaggatása egyértelmű jel. :)
Igaz, nekem két napja is szúrt. Remélem, nem cisztát produkálok. :S
Kiderül.
 


Sziasztok Lányok!
Laptető???????????a mázlista :roll: ,de igen ,röhög :lol:

Egy napra hagylak magatokra és annyit írtok,hogy alig tudom végig olvasni :) ,tudom ti megtanúltatok írni én tanúljak meg olvasni. :wink:

Bozza jobban vagy már?
Mimóka te nem stresszelsz a baba projekten?
Zsuzska biztos jól kielégített a doki ,ha vissza vágysz hozzá 8) (refis dokira gondolok) Bárcsak kis zebra lenne az a teszted,de szerintem mindannyian ugyanazt csinálnánk mit te,hogy lépten nyomon nézném,hogy hátha.

Vannak udorító emberek és mindig is lesznek,de mikor ők leszenek a mi cipőnkben akkor csak a pofájába kell mosolyogni és lekezelni.
Nem tudom mennyire emlékeztek,de én a párom hugánál dolgoztam és neki is volt egy vetélése,de neki a petefészekben tapadt meg a kicsi és mikor kiderűlt,hogy nekem is elment a baba :cry: akkor a férje annyit mondott,hogy ő sem siratja meg a nem megjavítható tv-ket
Erre én mosolyogva megkérdeztem,hogy mosolyogva elköszönünk ,vagy kirúgdosom az ajtón,azért is fájt nagyon,mert nekik meg kellett volna érteni mit érzek,de ha ők nem ,akkor Mimoka a te eseteden meg sem lepődök. De kegyetlen lehetett végig csinálni.


Babásodjatok :shock:

A hangulatom rózsás volt tegnap,ma kaktuszos mivel párom csak éjszakára jött haza,de dolgoztunk a nemes célért :oops:

Ja csajok,szerintetek tegnap fájt a petefészkem meg úgy teliben az egész berendezésem,mint mikor meg akarna jönni,de még nem jöhet meg mert 12 napja múlt el ,és reggel úgy ébredtem,hogy leszakad mindenem és reggelire egy szelet norbi kenyeret ettem körözöttel és nekem lett olyan hányingerem és egésznap ingadozott a hangulatom is ,meg a hányingerem is. Megvesztem egy pohár vörös borért,de akkor most mi van? Ebédelni is alig tudtam,most fejeztem be a lekvár sütést és egyszerűen a rosszúllét kerűlgetet és veszettűl kívántam a sört és megittam 1 üveggel és mint akit kicseréltek,semmi bajom :shock: :lol:

Nem értem,nem filózok inkább jobban járok :oops:


34 fok van a szobámban :cry:

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Morning :)

Nem volt apázás. Annyira fájt a petefészkem, hogy le kellett feküdnöm... még futni sem tudtam elmenni, sőt, mire végeztünk a jó meleg, illatos fürdővel, már sajgott az egész kismedencém. Még sosem fájt ennyire, nem tudom... :S

Zsuzska, sok sok pillanat van, amikor a szívem csöpög a gyönyörűségtől :) A múltkor pl. játszott a fiam, egyszer csak bekattant neki valami, mászik hozzám veszettül, mamamammammammamamama, kapok egy hatalmas puszit és megy vissza játszani :D Vagy valamelyik reggel jövünk ki a füriből, gyerekem megfogja az arcomat, megpuszil és magyaráz tovább :D Édestücsök :) Imádom :) ♥ Kívánom neked, hogy minál hamarabb átéld te is :) De át fogod, ebben teljesen biztos vagyok :)

Delfin, nem, nem volt könnyű.. elromlott TV????? Mi van????? Anyád!!!! Pfffff.... ekkora taplóparasztérzéketlenállatot én még nem láttam... eszem megáll. Tesón nem stresszelek, egyrészt attól nem leszek hamarabb terhes, másrészt van B terv, ha tolódik a terhességem, harmadrészt jobban telik az idő, ha nem azt nézem, mikor kell már tesztelni, vagy mikortól várhatom a tüneteket :lol: de mától 5-6 nap és meg fogom tudni mondani, sikeresek voltunk-e :)

Én most megyek, motorozni kell, mese nincs. Egyke gyermekem nem tudja magát lekötni... majd még jövök, addig is pussz nektek!

mimoka77
Külföld
 
 


Mimoka!

Most valószínűleg épp lobog a séród a fiad mögött a motoron.... :D
Elképzeltem. Elég ...túúúúl színes a fantáziám. :)

Próbáld ki (mások is) a magnézium foszforikum Schüssler sót!
Az csodákra képes görcsök ellen.
Elég egy szem, én a nyelvem alá szoktam betenni, és kb. 2 perc és elmúlik a görcs. Persze, ha erős görcs, akkor negyed óra múlva jöhet mégegy.
Kb. 1500 ft, lehet gyógyszertárban is kapni...és ez tuti, van kint is! :) Majd hogy örül neked a gyógyszertáros, hogy német/osztrák (passz) terméket kérsz! :D
Hú, Mimóka, úgy megnézném én a te kistücsködet! Majd ha te is úgy gondolod, valamilyen formában megmutatod? :)

Delfinke!

Ez alkohol elvonási tünet egyértelműen! :roll: :D :lol: :wink:

Van ilyen....lehet, a kaktuszt sörrel kell öntözni....tudod, a sörtől szépek a levelek....jelen esetben tüskék. :)

Remélem, sikeres volt az iccaka! :)
Amúgy érdekesek ezek a tünetek. Érdemes lesz megjegyezni, mikor mi volt, sosem tudhatjuk, később aztán bebizonyosodhat, hogy hiperérzékenyen valahogy sejtett valamit a tested.
Ilyen is van....ellentmond a biológia törvényeinek és minden orvosi blablának....de van.
Higgyétek el, annyi mindent olvastam már a témában....annyi blogot, annyi fórumot, 6 éve mást sem teszek, mint fejlesztem a tudásom a témában. Sok helyen olvastam ilyet is.

Eeeeeez az emberszabású meg nem érdemel szót sem!
TV?! A párod húgát sajnálom ettől kezdve, ha ilyen érzéketlen, stb. stb. férje van. Reméljük, nem vetül ki a babásodásra a csajnál az ilyen....

Amúgy nem csak Mimóka-Manókára vagyok kíváncsi, rátok is. Ha úgy gondoljátok, hogy eljött az ideje, vagy valami, vagy bármi :), akkor tarthatnánk egy pofavizitet. :D
Ez nem erőszak, nem muszáj, csak személyesebb úgy, hogy tudjuk, ki van a vonal másik végén. :D

Hőm 36,8....Holnap kéne megjönnie....
Fájogat, szurkál, sosem szokott ilyen lenni. Csak voltam, barnáztam, semmit nem éreztem, aztán megjött, naaaa, akkor érzek nagyokat, aztán kész.
Most meg olyan nehézkes a hasam alja....szinte érzem a vastag méhnyálkahártyát!
:roll: :lol: Húz...és szurkál.
most még :?:
pár nap múlva már :idea:

Nna, ezeket úgysem tudtam még sehova betenni....:D

Többiek?!
Kismamák?
 


Babus!

Holnap a Ti napotok! :)
Ugye, itt van már a kertek alatt! :)

Képet is hozooooooool? :)
Ha nem ad, mondd, hogy akkor hozod az egész készüléket! :)

De biztosan kapsz! :)

Mi van, kidőltetek?

Mi megünnepeltük a házassági évfordulónkat....kkkkkkhhhhmmm...ha már a nászéjszaka a reggel 6-ig tartó lagzi miatt elmaradt....:D
Aztán apjuk bevágta a szunyát utána hamarosan! :D
8 év után mit akarok....:D
2-szer próbáltam ébreszteni, hogy tus, öltözz, indulunk!
Arra prószálom rávenni, hogy menjünk el ez alkalomból vacsorázni. :)

Lehet, ha most nekiállok összekapni magam, még ma lesz is belőle valami.... :roll:
neki elég negyed óra....ki érti ezt?! :roll:
 


Nyahhh, azóta is alszik, már berágtam. :(
 


Sziasztok Csajok,Kismamik és leendő kismamik!

Hűűűűűű kezdésnek egész jó hosszúra sikerűűűlt :)

Zsuzska remélem sikerűlt véletlen jó hangosan zörögnöd és felébresztened az alvó oroszlánt. :?: Gratula a 8 évhez,még gombócból is sok :)
Csak vagy olyan fifikás,hogy megoldottad az ébresztést és a vacsit is.
A pofavizit az tök jó ötlet,lehetőségnek tök jó.

Babus képet akarunk.

Bozza??????????tudom kicsit hanyagólsz minket,de te ide tartozól :)

Wigyorka jól elhagyot minket :(

Én még mindig nem vagyok 100-as,na jó nem is leszek,de az genetika :P és már reklamációt távozás után nem fogadnak el.,de komolyra fordítva a szót vagy megjön vagy plafonra mászok,a tejet úgy kívánom mint a kiscicák :P :lol: A sört is megittam tegnap,de csak 0,33-ast és már nem is kívánom,de olyan hányingerem van és éjszaka farkas éhesen ébredek.A picikémnél is minden nap pontban 11.45-kor akartam gyrost enni :P persze soha nem kelltem fel kajálni,de tegnap éjszaka ki kellett menem megenni egy maci sajtot. Tegnap éjfélig sütöttem,igen SÜTÖTTEM a szilva lekvárom és majdnem behánytam a szagától és a melegtől,közben meg kívántam a lekvárt,ti értitek? mert én nem :shock: nézek mint rozi a moziban.
Most jól ki írkálom magam ,mert két napig megszabadúltok tőlem,megyek a Keresztlányomhoz és a kicsike hugicájához(6és1,5évesek)medence partizunk:) és éneklem majd repűl a bálna,repűl a bálna mindenki álljon vigyázban :lol: 8)
Mimoka csodás lehet a kicsifiad,olyan szerencsés vagy neked már mondja valaki,hogy Anya. A legcsodálatosabb érzés lehet mikor elsőnek megfogod és kimondja,hogy Anya.

Na de nem szomrkodunk már mi is mind rajta vagyounk az ügyön :P ,bár nekem még várnom kell a páromra még haza jön még 1 hét és remélem nem akkor jön meg,mert csak 4 napot lesz itthon és utánna csak 4,5 hét múlva jön haza :cry:

Kérem a beszámolókat és csak így tovább tartsuk életben ezt a topikot.
Pusz nektek, majd jövök és remélem rózsásan és nem kaktuszosan :wink:

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Zsuzska Boldog Évfordulót Nektek! Remélem életet leheltél a párocskádba és már nagyban vacsiztok és ünnepeltek!

Igen holnap este megyek dokihoz, vagy nagy csalódás lesz, vagy nagy öröm. Majd jelentkezem! Nem tudom, hogy autómatikusan ad-e képet, de ha nem leszek nagyon zavarban akkor max csinálok a telómmal! :)

Jó éjt nektek!
 
 


Köszönöm az évfordulót!
Nem ébresztettem fel, ahhoz túlságosan sajnáltam.... :roll:
Úton volt és 36 órát nem aludt kb. egyhuzamban és többszáz km-t vezetett. Most, tegnap tudta kialudni magát.

Úgyhogy ez volt.

Hő 36,7.

És teszteltem.

Na, ezt hiába mutatnám meg, mert ti simán látnátok két csíkot, de én így sem tudom eldönteni, hogy száradási vagy mi.
15 percen belül kell leolvasni, ez utána jött ki valamivel.
Most, hogy megszáradt, élénkebben látszik.
Sajnos férj nem tudott akkor hazajönni, hogy úgy lássa, ahogy én, de mondta, hazaugrik, hogy megnézze.
Tegnap kérdeztem, hogy ő is ott akar-e lenni, mondta, hogy ő úgy akarja megtudni, hogy én mondom neki.
Nekem erre terveim is vannak....és nem ez a telefonos izé.
Most inkább, mint barátnő szerepel ebben. :roll:

Az a baj, nincs egy ember élőben, akinek megmutatnám, hogy döntse el, mi ez.
Majd két-három nap múlva megpróbálok beszerezni egy másikat....tegnap el kellett mennem 20 km-t egy tesztért, mert itt ismernek....nem akarok én felesleges izét....
Vehettem volna kettőt ennyi ésszel.
Bár úgy szoktam rendelni, talán 120 ft-ért darabját a 10-es érzékenységűnek....valahogy így....
Lehet, megint az lesz.
A pockom fáj, de ez minden nap fáj. Erre már nem tudok adni.
Aztán az is lehet, hogy megjön még ma. Ma kellene elvileg a napok alapján. Utro és barátcserje bekavart, a hő alapján ez max. a 10. dpo. De akkor nagyon szerencsés találat kellett....

Babus! Rajtatok a világ szeme! :)
Benned az ultrahang feje! :D
Meg a baba, aki ott bújik! Nyugi! :)

Delfinke!
Kapd össze magad, angyalbögyörő! :)
Roppant izgi ez! :)
Nagyon kíváncsi vagyok! :)
Be vagyok sózva! De kibírjuk ezt az egy hetet! :)

Többiek? Gyertek egy szóra! :)
 


Sziasztok Lányok!

Nem hagylak én el Titeket. az igazság az az, hogy 2 hét szabi után eléggé nehezen aktlimatizálódom a munkahelyemen. Nap végére már hulla vagyok, alig várom, hogy pihenhessek, meg a melóban is elég utolérni magam. Sajna az allergiám is előjött, mára már jobban vagyok, de tegnap levert voltam mint a kutya. A baj az, hogy a dokim nem javasolt semmiféle bogyót, így csak az ártalmatlan Ca pezsgőtabi az egyetlen mentsváram :)

Velem minden rendben amúgy, pénteken láthatjuk babót újra :) már nagyon vááárom. Amúgy még senki nem fedezte fel rajtam szerencsére melóhelyen... (soha nem volt lapos hasam...) bár a nadrágjaim már kezdenek szűkek lenni, azt hiszem most van 2 db nadrág és 2 db nyári szoknya, ami nem nyom. Kaptam már kismama nacikat is, de azt még túlzásnak találtam felvenni...

Mindenkinek drukkolok nagyon!!!
Lányok korábban már említettem, hogy vannak maradék LH és HCG tesztjeim, ha érdekel valakit, akkor postán szívesen elküldöm Mo-on belül... Keressetek priviben, hátha szerencsét hoz!!!

Majd benézek még biztosan, legkésőbb pénteken jövök a hírekkel :)

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Zsuzska akkor hááátha! Csinálj pár nap múlva még egyet ha nem jön meg! Ismerős, én is máshová mentem tesztért, egyik gyógytárban van ismerős...
Wigyorka, jó hogy jelentkeztél! Jajj ne is mond nekem is vissza kell mennem melózni, semmi kedvem és már tudom mi vár rám :(

Hát eljött ez a nap is, délután irány az orvos, remélem rendel, lehet nem ártana felhívni a rendelőt. Mekkora pofára esés lenne, ha ma szabin lenne. Habár magán doki a kórházban, de nyaralni ő is mehet...
Tegnap már nem voltam olyan hányingeres. Sütöttem gyömbéres apró süteményt. Fini lett, olyan jó karácsonyos illata van a fűszerek miatt. Főztem menta teát és alaposan lehűtöttem, jó volt kortyolgatni, jól esett a gyomromnak. Inkább többször ettem keveset, így már sokkal jobb. Este 10kor olyan nagy éhség jött rám, de csak teát ittam, gondoltam nem kellene már ilyenkor enni. De mivel nem ettem üres volt a gyomrom, ezért ma reggel hányingerrel küzdöttem. Gyorsan ettem egy két falatot és már jobb is, nem szabad kiéheztetni a pocimat, de jóllakni se szabad.
És ami még furi az az hogy hullik a hajam elég rendesen, közben meg a hasamon és a combomon lévő vékony kis szőrszálak erősödtek, sűrűsödtek. Tegnap este már ott is gyantáztam mert eléggé zavart. A hormonok lennének? :S
 
 


Sziasztok Fórumos Lányok!

Hú, de jó hírek! Babus, este mindenképp jelentkezz be, hogy mi volt dokinál. Szerintem nyugodtan említsd meg, ha elfelejtenének képet adni, hogy nagyon örülnél egynek. Bár magánban azért csak adnak, nem? Nekem legalábbis kérés nélkül adták öket - minden egyes alkalommal...

Nyami, a gyömbéres keksz de lecsúszna nekem is! Nem mintha hányingerrel küzdenék, illetve tegnapelött igen, de határozottan az a hatalmas tányér tejszínes gnocci volt az oka, amit ültö helyemben betoltam ebédre... Tejóég, nagyon rosszul voltam utána! :roll:

Wigyorka, kitartás a munkához, az a lényeg, hogy máris a 13. hétnél tartasz! A családban van épp egy 13. hetes kismama, ott már a második baba, úgyhogy szépen látszik pocakja, nagyon cuki! Érdekes egyébként, hogy mások - pl kollégák - mennyire nem veszik észre az ilyeneket. Valószínüleg épp azért, mert minden nap látjátok egymást. Bár a fönököm azt sem szúrta ki, hogy az ügyvédnönk a 7. hónapban volt és kismamaruhában! :lol:

Zsuzska, gyanús azért az a teszt, tök jó, hogy továbbra is fenn van a höd! Föleg, hogy az utrot már nem szeded, szóval... Nyilván még semmi nem biztos, de azért légy résen! Mondjuk vágd be magad a kocsiba, el a 20 km-re lévö gyógyszertárig és holnap reggeli csapolással hajrá. Vagy LH teszted nem maradt esetleg? Jósteszt gyanánt...?!

Én ma a 8-12. DPO-n vagyok, a höm nem nagyon ment feljebb, de magasabban van, mint a múlt hónapban. Szerintem nincs semmi tünetem, max annyi, hogy elég kajás vagyok, na de mikor nem...? :roll: Ah, majd meglátjuk, remélem legalább vasárnapig kibírom teszt nélkül, addigra pedig vagy lesz két csík, vagy az elsö útba esö whiskylepárlóban leiszom magam... :)

Delfinke, akkor elöfordulhat, hogy neked épp jókor jön most ki a lépés, nem? Vagy most épp hol tartasz ciklusügyileg? Szólj ám, ha szorítanunk kell! :wink: Szegény, hogy még az idözítés sem egyszerü nálatok...
Hüha, szilvalekvár? Jól hangzik, remélem finom lett!

Mimóka, nekem is ebben a hónapban volt nagyon fájós ovu tájékán, tényleg nem tudom, mitöl, ennyire nekem sem szokott szaggatni... Talán holdtölte?? :shock: Mindegy, vegyük jó jelnek, ok?? :lol:

Jók legyetek!
 
 


Sziasztok :))))

Babus, a hormonok, el fog múlni, a szőrösödés is és a hajhullást is :))) nekem 12. hétig hullott anno, aztán megállt, annyi hajam volt, hogy eszméletlen :))))

Wigyorka, megértelek a meló miatt... nekem anno ilyenkor már kellett a kismama naci, de mondjuk nekem szülés után mindenki azt pletykálta a kórházban, hogy a fiam ikertestvére meghalt a szülésnél (egyik csaj rákérdezett, innen tudtam meg), mert akkora volt a hasam, hogy nem akarták elhinni, hogy csak 1 gyerkőc van benne :D

Delfinke, Zsuzska, izgi, drukkolok!!!! :))))

Velünk semmi, hulla vagyok... iszok is egy kávét, mert elalszom...

mimoka77
Külföld
 
 


Ja még a tesztvásárlással kapcsolatban annyi, hogy én simán a legközelebbi DM-ben veszem öket, ráadásul elég gyakran járok oda, úgyhogy arcról biztos ismernek. Szóval egyik nap bevásárolok tesztekböl, másik nap rossz hangulatban megyek tamponért... Gondolom vágják. Remélem nem mesélik el a pékcsajszinak, mert vele pedig jóban vagyok, és a kollégák is megfordulnak arrafelé.. Ajajj, jobb lesz, ha óvatosabb leszek! Már látom magam, ballonkabátban, feltürt gallérban, napszemüvegben, iszonyú parókában a DM-ben, ahol feltünésmentesen terhességi tesztet veszek... :lol:
 
 


Ez volna az, de nem hiszem, hogy láttok valamit, valamint azt sem tudom, mekkorát csinált a kepmeretezo belőle.....
na, nézzük...


Kép
 


Babus, izgi nagyon!

Várunk! :)

Wigyorka!
Nagyon jól haladtok az időben....hamarosan újra látjátok, juhú! :)

Szerintem hordd azt, ami kényelmes! Ne foglalkozz azzal, hogy túlzás vagy sem! Kényelmes legyen és kész! :)

Mimoka!
De hülye emberek vannak! Ilyet kitalálni, hogy ikrek voltak....á! :S

Bozza!
Ezen jót röhögtem! Én is elképzeltem! :D
Amúgy tegnap úgy elmentem a gyógyszertár mellett, hogy már kiértem a kisvárosból....
pár száz métert megyek...nééézek, néééézek....uppsz....megfordultam egy kereszteződésnél és úgy mentem be....ma is voltam, ma is vettem...
ugyanaz a gyógyszerésznő....mondom neki, tegnap vettem egy t.tesztet, ma is szeretnék...
- Miért, nem volt jó?! :O
- Csak nem egyértelmű....
hozta...
mondom: - Remélem, ez két csíkooooos! :D
- Bízzunk benne! - közölte mosolyogva :)

Nincs ovutesztem...mindent ellövök, mikor van! :D
Olyankor havi 3 lh, 2 t. kb...:D
Aztán épp kifogytam. Épp most, mikor esemény van. :D
Vagy nincs.
De már ha halványka van is, tudom, ez az utro tud valamit!
És ez lesz a nyitja! :)


Delfinke!

Azóta valami furcsaság?

Én vmi vörösboron agyalok....búfelejtőnek....egy fél dl-rel.
Mert ebből nem hinném, hogy lesz még erős pozitív.
Holnapután pippantok még ....ugyanilyet vettem, legyen összehasonlítási alapom. az tuti, hogy ha az sem erős, ez valami kis próbálkozás lehetett....na, meglátjuk
 


Megjöttünk! Felhívtam a rendelőt du. és rendelt a doki, na egy jó hír mára!
Hamar sorra is kerültem, megvizsgált, vett kenetet, aztán irány az uh! Marha jó fej volt a doki, mondja: "Feküdjön fel aranyom és okozzon nekem egy kis örömet, hogy ott van az a gyerek!" Hát mondtam tőlem jobban nem örülne az tuti.De amit az uh fej bement a helyére már fel is kiáltott a doki, hogy bíz itt baba van!!! :) Szuper! Minden rendben van, kornak megfelelő, 5,9mm és már vibrált a pici szíve. Elnézett jobbra-balra minden ok! Mondta szedjem tovább a gravidát, magneb6-ot 3x1-et és azért írt fel duphastont amit 2x1-et kell szednem a 12.hétig minimum. Annyira megnyugodtam! :)
Párom nagy magabiztossággal indult, de a váróban minden baja volt, nagyon izgult. Aztán amikor kijöttem és mondtam van baba és minden ok akkor nagyon örült, sőt amikor azt is megtudta hogy dobog a szíve akkor majdnem még a könnye is kicsordult! :))
Sajnos képet nem tudtam szerezni, de majd legközelebb, de ez legyen a legnagyobb gondom.
Mostantól a doki 2 hét szabin lesz, majd aug. 29-én kell vissza menni hozzá. Mondta hogy mivel így is van túlsúlyom, így nekem nem +12 kg a megengedett hízás hanem -2kg... :( Szóval ne nagyon hízzak el! Jóóóóó tudom, arra törekszem! Jah meg mondta keressem fel a körzeti védőnőt, ő el fog küldeni ide-oda. De én úgy gondolom még bőven ráérek őt felkeresni! Szóval most nagy a happy minálunk! Remélem minden rendben lesz a továbbiakban is.
Holnap megyek már melózni, de megpróbálom nagy ívben letojni a kollégákat!
 
 


Juhéééé! :D

Örülünk!!!!!! :D

De jóóóóó, hogy ilyen dokit kaptál ki! :D

Csúcs! Szuper!

Graulahegyek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tudtamtudtamtudtamtudtam! :)
 


barnulok....ennyi!
 


Köszi! :)

Egyébként a barnázás még nem jelent semmit! Kitartás! Na meg tudod, inkább a következő hónap legyen az igazán pozitív hónap! :) DE azért szorítok! :)
 
 


Babus, ez nagyon csodás!!! :))) Látod, mondtam én :)

Zsuzska :(((( De ha vigasztal, én is barnultam a fiammal, mégis megszületett...

Bozza, az gázabb volt, amikor én mentem tesztért... ugyan itt akkor még senki nem ismert, de egy elég kicsi gyereket toltam a babakocsiban, és kifizettem a terhességi tesztet... :S na mindegy, én szégyeltem magam.

Na, megyek, itt a zuram, megyünk fürdeni :D

Szép estét mindenkinek!

mimoka77
Külföld
 
 


Hajnalban megérkezett.
Amúgy meg kell, mondjam, az Utro jó.
Ha abbahagyás után is 5 napig totál semmi, egy pici alig barnás volt estefelé és hajnalban megjött....ez maga az álom!

De jó annak, akinek csak ilyen van!
Semmi barna maszatolás mensi előtt egy héttel....hmmmmm
De most aztán!
Nincs gyógyszerem, majd' megdöglök a görcsöktől.
De házimunkába fojtom, fürdőt már kisikáltam, hátha....
Egy Schüssler Mg után jobb lett....lehet, abból kéne mégegyet.
Erre még nem próbáltam ki a kb. egy év alatt, mert úgy görcsölök, hogy inkább Algo M, az is egy óra, mire hat. :S

További szép napocskákat!
Most nem valószínű, hogy a héten jövök, mert vendégek lesznek gyermekestül és szerencsére lefoglalják az idegszálaimat. :)

Puszihegyek! Jók legyetek!
Szerintem, ha minden elcsendesül éjjel, akkor fel-felnézek!
Csókacsaládnak! :)
Jah....
új hónap...blablablabla....:)
 


Zsuzska, görcsökre nekem az vált be, hogy ittam egy bögre cicka teát. De csak ha görcsöltem (eleve arra is kezdtem el inni, csak "mellékhatásként beállította a ciklusomat 5/30asra :D ) Talán neked is segít :)

Jó vendéglátást!!! :)

mimoka77
Külföld
 
 


Sokszor iszom cickát, mert kb. olyan hatása van, mint a Normaflore-nak. Ezért nem merem alaphelyzetben inni, mert akkor meg hát izé....szorul a hurok. :O
Suliban gyakoriak a vírusok....:S
Legfőbb hányós-hasmenős....nekem hányás nincs, mert utálok, tehát utóbbi, és olyankor az egész bélrendszerem fáj.
Ilyenkor csak cickatea egész nap, meg 2-3 napig és tök jól át lehet vészelni.
Persze, teszek rá olyankor, hogy a ciklus melyik részében van.
Az én mhelyemen nincs olyan, hogy akkor megyek mosdóba, mikor akarok. :cry:

Ez a Mg bevált! Pedig egy szemet vettem be. Meg lehet, a mozgás, a munka. Bár iszonyúan nehezemre esett, könnybe lábadt párszor a szemem....
Köszi a tippet!
 


De mekkora hülye vagyok, hát még te ajánlottad hasmenésre!!! Bocsi, kevés alvás... :S

mimoka77
Külföld
 
 


Babus, annyira örülök Nektek!!!! :D
Emlékszem mennyire el voltál 1-2 hónapja kenődve, aztán összeszedtem magad, jött az új doki és peteérésles helyett babalesre mehettek! De jó!!!

Gratulálok!!!
Kicsit irigykedek, mert Te már hallottad a Picurod szívét, én majd csak nyaralás után tudok menni a jelenleg szabadságát töltő dokihoz. Addigra 9+ 5 napos leszek, bízom benne mindent a legnagyobb rendben talál majd. :oops:

Ahogy olvasom soraid elég "hasonszőrű" kismamák vagyunk. Sajnos nekem is nagyon hullik a hajam, erősödik a szőrzet, hiperérzékeny mellbimbók és nehéz mellek és bár hányingerem és rosszullét nincsen, de borzasztóan nehezen térek magamhoz reggelente. Most úgy érzem, akár az egész terhességemet át tudnám aludni - vagy legalábbis az első 3 hónapot mindenképpen (részletek majd hétvégén a blogban).

Wigyorka örülök, hogy jól vagytok! Nektek nincs uh képetek a Csöppségetekről? Pocakfotót sem kaphatunk?

Puszi Mindenkinek

U.i.: Látom elég aktívak vagytok, nemigen tudok visszaolvasni, de mindenkinek sok sikert! Bozza, Neked külön szorítok, most Te vagy a soros!!! :P

ryenn85
Szekszárd
 
 


Ryenn, biztos, hogy minden rendben lesz :)))

Bozza nagyon csendben van :))) Remélem, jó hírekkel jön majd!

Én jól, elég feszülten, momentán fáradtan, megyek is, megpróbálok visszafeküdni, hátha a törpöm aludna még egy kicsit...

mimoka77
Külföld
 
 


Ryenn, addigra már tuti lesz szívhang! Igen el voltam kenődve, mert se az ovuteszt, se a hőmérséklet nem mutatott pét az utóbbi két hónapban és éppen akkor indult be amikor dokihoz mentem.

Én elvagyok. A rosszullétek már két napja nem kínoznak (annyira), szóval most egy kicsit "pihengetek" e téren. Eddig bevált, hogy felkelés után elmajszolok egy gyömbéres kekszet, iszok, aztán a nap folyamán legalább 2-3 óránként eszek valamit. Tegnap úgy volt, hogy 7kor ettem egy banánt, 10kor egy szelet jóreggelt-et, délben 3 szelet extrudált kenyeret felvágottal és paradicsommal, du.3kor 2 kicsi barack, 5kor még egy szelet jóreggelt, amikor hazaértem 7körül vacsiztunk lecsót, 10kor meg megittam egy bögre kakaót. Természetesen mindezek mellett a nap folyamán megittam több mint 2l vizet. Így teljesen jól voltam egész nap, ha van valami a gyomromban jól vagyok, de jól laknom sem szabad. Remélem ezzel a "szedegetéssel" nem teszek rosszat és nem indulok hízásnak már most. Igaz talán fogytam 1kg-ot és még nem is hánytam, persze ami késik nem múlik. Valahogy a húsos ételeket nem kívánom, inkább a gyümik, pedig lehet hétvégén (addig sok-minden változik) valami csirkés finomságot dobok össze, fini salival.
 
 


Babus, nagyon jól csinálod! :)
Több kismamától hallottam, hogyha többször kevesebbet evett, akkor nem volt rosszul. Egyébként a jó fogyókúra alapja is ez: többször kevesebbet -és lehetőleg minél több gyümölcsöt- enni! Normális a fogyás, csak így tovább!

Mikor mész legközelebb dokihoz/uh-ra? A védőnő azt mondtad még ráér. Mi a következő lépés?

Bozza, ne hagyj minket izgulni, amint volt teszt-bevetés, tájékoztass minket az eredményről! És ne feledd ebben a hónapban tutira megint lesznek kismamáink! :D
Ez természetesen mindenkire vonatkozik, úgyhogy hajrá!!!

ryenn85
Szekszárd
 
 


Ryenn, nem tudom mikor kellene menni védőnőhöz, de szerintem majd csak 2-3 hét múlva megyek. Te mikor tervezed? Wigyorka te mikor voltál?
Legközelebb augusztus 29-én kell mennem dokihoz, elvileg két hetente kellene menni hozzá, de szabin lesz, így ezért kaptam ezt az időpontot. Nagyon tetszik nekem ez a doki, ha már fizetek neki, mivel magánrendelésre járok, így elvárható hogy kéthetente rám néz, engem is megnyugtat majd.
Már nagyon várom a hónap végét, jó lenne túl lenni a kritikus időszakon! :)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: