Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!!

Már belejöttem a szurizásba profi lettem a harmadik napra!!!!

Soha nem gondoltam volna hogy én bemerem adni magamnak mert világ életemben ítróztam a szuriktól!!!! 
Nagyon izgulok érted értetel Szisza,és szurkolok,legalább felkészítessz engem hogy milyen volt!!!!

Úgylátom hárman maradtunk,de hol van Ahugika?????
Már ő is eltünt,bár ő ritkán szokott jelentkezni de azért mááár jöhetne ő is!!!!!

Puszi mindenkinek!!!Csók

Szép Napot!!!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok! :D

Bocs,hogy tegnap nem jöttem,de annyira fájt a hasam,hogy mozogni alig bírtam!
Szóval: fél nyolcko behívtak minket (akik beavatkozásra mentünk). ki kellett tölteni egy csomó papírt,majd hátra mentünk a nővérszobához ahol el irányítottak miket a szobánkba :) . Persze én kinéztem magamnak az ablak mellettit,erre elküldtek az első ágyra,hogy az az enyém,mert én vagyok az első  .
Na itt besz...tam rendesen! Négyen voltunk egy szobába.Aztán jól lecsesztek,mert ittam egy korty vizet!Esküszöm,hogy csak egy pici korty volt,mert jég hideg volt (kint maradt a kocsiba).Már bántam is,hogy bevallottam.Na aztán mikor átöltöztünk jött értem az egyik műtős.Akkor már remegett kezem lábam!Bementünk a műtőbe,ott felfeküdtem ugye az ágyra,de annyira le kellett lógatni a feneket,hogy iszonyat kényelmetlen volt!Húztak a lábamra egy zsákot,befujtak ott ilyen jódspryvel.Közbe kerakták a kezembe azt az izét 3 nő kérdezgetett folyamatosan...Azt se tudtam kinek válaszoljak,nagyon féltem!150/100 volt a vérnyomásom! Lekapcsolták a villanyt,tettek elém egy maszkot,mondták,hogy vegyek mély levegőt.Vettem kettőt és a következő kép az volt,hogy bent vagyok a szobában!Semmire nem emlékszem!Párom mondta,hogy mikor toltak be is folyamatosan magyoaráztam a műtőnek,hogy mondja már meg mennyit sikerült leszívni!
A többiek csak nevettek rajtam.Na a lényeg 6 db lett! Tudom nem sok,de egy is elég Ma kell majd hívni őket,hogy mennyi termékenyült meg és mikor kapom vissza őket  
Remélem mindent leírtam  Ha van valami kérdés Gabci nyugodtan! 

Na rohanok dolgozni!

Puszi lányok!
 


Szia Szisza!!!!

Örülök hogy túl vagy rajta és lett 6db petesejt,reméljük legalább 3-4 öt szerelembe esik!!!!!

Már én is nagyon várom hogy menjek!!!

Írj hogy mennyi lett a hatból és hogy mikor teszik vissza!!! Nagyon szurkolok nektek!!!!

Sok puszi!!!

Na megyek beadom az adagot!!!!


gabci75
Érd
 
 

 
 

Sziasztok! :)

4-en estek szerelembe :D kettő jön vissza a pocimba kettő megy a fagyóba :D csütörtök lesz a nagy nap!11-re kell mennünk :)
Nagyon remélem,hogy minden rendben lesz!!!!

Gabci te mikor mész uh-ra?Remélem neked is sok szép petesejt lesz!
Én ma még dolgozom,aztán pihi minimum egy hétig,de gondolkozom azon is,hogy eredmény hírdetésig aztán a többit majd meglátjuk!Már egyre nehezebb bemennem nekem is,mert úgy beszélgetnék erről az egészről ami velünk folyik,de valahogy senkit nem érdekel,vagy nem értik és nem akarnak beszélgetni nem tudom...De már nagyon nem szeretek bejárni!

Pannus veletek most mizus?Bírod még a melót?Szorítsd össze a fogad és hidd el,hogy már neked sincs sok hátra és nem kell majd menni!

Puszi csajok!!!!!!
 


Szisza ez nagyon jó hír!!!!!

Én mondtam hogy 3-4-5 és a 4benne van ugyhogy eltaláltam!!!!!

Nagyon vigyázz magadra majd és napi 3liter folyadék szigorúan és sok sok fehérje!!!

Ja és ne menj be dolgozni amíg ki nem derül hogy mi lett az eredmény,de utána se menj terhesen!!!!

Mert az leszel tuti!!!

Én nem fogok tuti!!!

Én 20.-án megyek uh-ra és vv.-re és utána jön a többi szuri!!!!!

Én nagyon bízom a lombikba sikerülni fog!!!!!!!

Nagyon szorítok Szisza!!!!!

Puszi.




gabci75
Érd
 
 


Pannuska!!!

Írok egy privátot,kérdezni szeretnék valamit!!
Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek hétfőn megszúrták mégegyszer azt a két picit ami nem esett szerelembe és már ott is dúl a lamúr :D Szóval van 2 baba a pociban és négy a fagyóban! :D :D :D 
Sajnos nem az én dokim csinálta mert szabin volt,hanem az a doki akit először akartam.Nem fájt meg ügyes volt meg minden,de a modora!Ne az hagy kivetést!
Nyilatkozni kellett,hogy ha velünk történik bár mi mi legyen a fagyasztott babákkal.Mert hogy fel lehet ajánlani.De mi nem szeretnénk!Nem,én nem akarom és a doki olyan lekezelő volt!!!
Na mindegy,nem is érdekel már!Kismami vagyok és ez még egyenlőre felfoghatatlan!Február 24.-én kell menni vérvételre,remélem maradok is kismama :D Ja és megnézhettük őket mielőtt vissza akták!Az egyik 12 sejtes volt a másik 10 :) Olyan szépek voltak,hogy én el is sírtam magam!Milesz a szülésnél?! :D

Puszi csajok és gyertek már mesélni Ti hol álltok!

 


Szia Szisza!!!!

Nagyon örülök hogy túl vagy rajta!!!! És szorítok hogy maradj kismama!!!!

Én túl vagyok az első doboz szurin,kezdem a másodikat,20.-án megyek a klinikára.

Pihenj sokat és igyál egyél!!!!!

Már 24.-én kiderül??? De jóóó!!!!

Sietek utánnad Szisza!!!!!

Sikerülni fog sikerülnie kellll!!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Csajok,
kedden derült ki, hogy apukámnak rosszindulatú tüdő daganata van.
ma voltam ultrahangon, nincs petesejt a bal oldalamon de azért megcsinálják az inszemet hétfőn.
full összvesztem a párommal.
készen vagyok, elegem van!
majd jövök
 


Pannus nagyon sajnálom apukádat,bízzunk az orvosokban hogy segítenek majd neki!!

Akkor minek csináljék meg ha nincs petesejt? Én ezt nem értem. Mondjuk veszíteni nem veszítessz vele az tuti.

Akkor most összejösszejött minden neked,kitartés és nyugodj meg kicsit.
Szép Napot!!!
Puszi.


gabci75
Érd
 
 


Sziasztok,
azt hiszem magamhoz tértem. Kibőgtem magam..... és apuhoz is pozítivan állok.
Most megcsinálták az inszemet, csak képzeljétek amikor előtte 5 nappal kufircolni kell a spermák miatt, én nem tudtam erre gondolni apu miatt, fullon kész voltam és nem is volt semmi közöttünk. Megint derékszögben közlekedtem úgy fájt a tűszőrepedés, 2 db algoflex sem mulasztotta el! Mondta is a doki, hogy ez fájhatott! Aha, mondtam....Na és kaptunk zárójelentést amin rajta van a fellövöldözött spermaszám, azt hittem rosszul látok. Eddig mindig 10,5 millió volt, most meg 4,8 millió lett. Már értek mindent miért is kell előtte üriteni. Tehát adtunk a szarnak egy pofont.
Az orvos a lombikra lát esélyt, teszem hozzá kurva rendes volt, mert megdícsért minket, engem hogy milyen szép tűszőim érnek, aptyukat meg a kiváló spermájáért. Szegény úgy örült neki!!!! Na és megkérdeztük, hogy mennyi lenne a fizetős, azt mondta kb 200ezer Ft. Júliusig 5 hónap van, most agyalunk a fizetősőn, amit már márciusban el is kezdenének. Mit szóltok? Igazából ki tudjuk fizetni, anyu meg ragaszkodik, hogy ő akarja fizetni. Tehát az anyagiak rendben, én inkább magamtól félek. Lelkiekben hogy fogom bírni az aput meg legyek erős a lombikra amitől ódzodok amúgy is. Nem tudom. Apunak jövö héten lesznek az előzetes vizsgálatai utána kemoterápia. erősíteni kell a lelkét is. Anyu készen van, jobban mint az apu. Próbálom őt is erősíteni. Szerintem ezért is akarja fizetni, hogy minél előbb terhes legyek és az apunak legyen ereje az unoka miatt.
Szerintetek mi tévő legyek?????????????????
 


Sziasztok!

Pannus nagyon sajnálom,hogy apukád ilyen beteg  Nagyon rossz lehet most neked!
Azért reménykedjünk benne,hogy meg gyógyul apukád,mert megfog és majd az unokákkal jó nagyokat fognak játszani ;)
Nem tudom,hogy ez az inszem sikerülni fog e,mert szerintem nagyon kevés a sperma!Nekünk is 4,8 millió volt amiért lombikra küldtek!
De figyelj ha nem is sikerül és lombik lesz menjetek bele!Anyudékat is egy kicsit lekötné és nem a betegséggel foglalkoznának!
Azt meg hidd el nekem,hogy nem olyan rossz a lombik mint ahogy gondoljuk!Emlékszel én is hogy kiborultam miatta??De hidd el nincs mitől félni!Én nagyon bízom benne és hidd el még a pároddal is közelebb kerültök!Igaz az nagyon rossz,hogy nem lehet szerelmeskedni...Az nagyon hiányzik nekem is  De valamit valamiért!Mondtam este apusnak is,hogy ha most sikerült akkor lehet,hogy csak karikor szexelünk újból 
De remélem,hogy nem lesz gond és zöld lámpát kapunk majd :)

Gabci hogy mennek a szurik?Hú én nagyon nem bírtam őket!Az utolsó két nap már sírós volt,mert már a tű sem akart bemenni.Én nagyon örülök,hogy rövid protokolom volt!Még két nap és UH! :)

Velem : Ma már felkeltem több időre is,de még sok a pihenés!4,5 5 liter víz lazán lecsúszik egy nap,a fehérje nem nagyon megy,de próbálom azt is lenyomni!
Ma úgy egész nap szurkálgat a hasam,meg érzékenyebb vagyok!Hát majd meglátjuk!
Hétfőn minden kiderül.Vasárnap gondoltunk egy tesztre,az talán kimutatja,ha van valami,vagy hétfőn reggel...

Puszi csajok és vigyázzatok magatokra!
 


Sziasztok Lányok!!!!!

Pannuska ne félj a lombiktól vágjatok bele szerintem. Apukád meg fog gyógyulni meg kell neki gyógyulni!!!!

Szisza!!

Megy a szuri de holnap megyek a klinkára és ha minden ok akkor még jön a másik szuri is ugyhogy ki kell bírni muszáj!!!!

Neked biztos sikerült pihenj sokat és a fehérje csússzon jobban akkor , a vízzel nincs baj ügyes vagy hogy ilyen sokat meg tudsz inni. 

Holnap írok hogy mi van. 

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci!

Várjuk a beszámolót! :) Szurkolok,hogy nőjenek szépen a petécskék! ;) Ugye te is iszod a sok vizet?Mert az már ilyenkor is fontos,de biztos mondták!
Na majd gyere mesélj!

Puszi
 


Sziasztok,
köszi a támogatást a csajok, rámfért. Jobban is érzem magam.
Szisza nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!! Miért kell inni ilyen sokat és fehérjét zabálni és feküdni? És meddig nem lehet szexelni??? És jól vagy? 12.napod lesz 24-e, hát .... inkább ne csinálj tesztet. Mondom én... a tesztkirálynő!
Gabci neked is hajrá!!!!!!!! Gabci neked mikor rakják a be a babákat????
Nektek mennyibe fájt a szuri?

Még mindig hezitálok mit is csináljunk. Ugye azért lett kevés sperma, mert nem volt"űrítve",előtte 10,5 milla volt neki. Most nem is a pénz miatt izélek, hanem félek magamtól, hogyan reagálom majd az egészet lelkileg, ha apu rosszabbul lesz. De ez a rosszabbik hozzáállás. Pedig ő azt akarja,hogy terhes legyek, hát akkor min agyalok? Menni kell és kész. Hm..... Az a baj július nyáron van és még tavasz sincs, és ezzel a balfék bal oldalammal nem megyek semmire. Mondjuk titkon reménykedem, hátha bejön ez a minden oldalról esélytelen inszem. Hátha....
Megyek, mert rohadt sok a melóm 25-én határidőm van!!!!
Puszi mindenkinek!
 


Sziasztok!

Gabci mikor jöszz?Nagyon izgulunk ám!Gyere mesélj mi volt! ;)

Pannuska nekünk idáig csak a gyógyszer volt 128.000. erre ugye még rájön az utazás,parkolás,vitaminok. Így kb 150.000
Azért kell ilyen sokat inni,meg fehérjét enni,hogy a túl stimulálást elkerüljük!Mert ha bevizesedik a hasa az ember lányának attól trombózist is lehet kapni.A hús az tudom,hogy összehúzza a méhet.Feküdni meg a beágyazódásig kell (kb 3 nap)Szexelni ha minden jó akkor a 12. héttől lehet.
Viszont 24.-én nem 12 napos leszek hanem 16 mert ugye 4 napos babákat kaptam vissza :)
Még én sem értem ám ezt az egészet,meg remélem nem is kell majd jobban beleásni magam!
Teszttől rettegek...nem merek csinálni!Szurkoljatok kérlek,hogy végre sikerüljön!72. hónapja várjuk a mi kis kincsünket!

Csajok!Remélem arról tudtok,hogy minden évben lehet igényelni egyszer egy gyógyszertámogatást!A netről lehet letölteni az oep oldaláról és a dokival is kell benne kitöltetni részeket.Mi megcsináljuk,mert nekünk nagy kiesés..

Puszi!!!
 


Na itt vagyok mááár!!!!!

Minden rendben folytatom a szurit,jók a hormonok,már kaptam is két menopurt ott a klinikán este  még egy plzsz a gona. Ez igy megy vasárnap estig utána megyek hétfőn vv. megint és meglátjuk hogy kell-e növelni a szurit.

De a leszívás március 3 vagy 4. 
Már nagyon várom!!!!

Szisza nem tudtam,akkor utánna nézek,köszi!!!

Vigyázz magadra és szorítok!!!!!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Szisza!!!


Légyszi írd le pontosan hogy van ez a gyógyszertámogatás.
Köszi.

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!
Gabci hajrá! A leszívás is hamar itt van, addigra szita lesz belőled!
Szisza neked is hajrá, hát nem tudtam én ezeket a dolgokat. Gabci te tudtad? De ezeket a doki mondta Szisza?
72 hónap az kegyetlen sok, de most révbe érsz!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja és nagyon vicces volt a 16.napos megjegyzésed, bírom a humorod!
Ne rettegj a teszttől: FŐ A POZÍTIV hozzáállás!
Megyek dolgozni, meg főzök is: carbonara spagettit.
Puszi!
 




Sziasztok!

Pannus beelőztél!Igen ez az! :D
Én is bírom a Te szöveged! :D Nagy szám lehetsz!Gondolom sose unatkoznak melletted ;) Nekem szokák mondani,hogy halálom után még a nyelvem külön agyon kell csapni  meg a kolléganőm szokta mondani,hogy ne beszéljek annyit,mert kihül a gyomrom 

Ja amúgy ezt nem a doki mondta,hanem valahol olvastam,hogy van ilyen és utána néztem!Szerintem ha mindenki mindenféle segélyért mehet akkor én is ki fogom használni!

Gabci,képzeld pont ma néztem,hogy ha összejön most a baba akkor március 3.-án vagy 4.-én kell mennem majd UH-ra :) Most akkor neked nem is mondták,hogy mennyi petesejt van?Bírod még a szurikat?Szegényem!Nagyon sajnállak ám,hogy ilyen sokáig kell szúrni!Kitartás!Ügyi vagy!

Puszi


 


Szisza!!!

Nekem ma nem volt csak vv. uh nem,mert még most ezzel a szurival amit szúrtam eddig leállították a petefészek működését,és amit még most mellé szúrok az a peteérést stimuláló. 
Szóval hétfőn ha megyek akkot megint vv, és akkor már lesz uh is és akkor mondja meg hogy alakulnak a petesejtek,ha nem nagyon akkor emel a szurin.

A hosszú protokoll ilyen. 
Na akkor pont akkor mész amikor nekem lesz a leszívás!!!!
De jóó!!
Még bírom a szurikat amúgy,a cél érdekében bármit!!!!
gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci!

Aha,így már értem!Akkor persze mennek tovább a drukkok! Én beszéltem hozzájuk is,hogy legyenek ügyesek és nőjenek,meg sokan legyenek,hogy anya büszke lehessen rájuk Nekem bevált 
Amúgy nagyon büszke vagyok rád és ezt nem győzöm hangsúlyozni!Nekem ugye az elején egy szuri volt,az utolsó 6 napban lett 2,de én az utolsó 2 napon már sírtam,mert nem akart átmenni a tű,meg már fájt.ÉÉÉS úgy,hogy nem én adtam be!!!Te egy igazi hős vagy!!!

Pannus neked mikor kell menni,hogy sikerült e az inszem?Azél bízol benne ugye?!Neked is mennek a szurkok!!!Hajrá mindenkinek!Idén még babázni fogunk higyjétek el!!!

PUSSSZI :D
 


Köszi Szisza,most nekem reggel egy este kér szuri van,de hétfőn majd kiderül hogy növekednek-e a kicsikéim!!!!!!!
De szerintem igen!!
Úgy érzem!!!!

Hajrááá Pannus,azért én szurkolok hogy sikerüljön!!!!!

Hétvégén dolgozok mindkét nap,utálom.

Szisza már csak 3nap és hivatalosan is kismami leszel!!!!!!

Puszi lányok!!!!!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!
Szisza úgy szorítok Neked!!!!!!
Hogy bírod a fekvést? Mit csinálsz egész nap az ágyban? Ki főz, ki megy boltba, ki mos, ki mosogat?????
Minden rendben veled amúgy? Nem barnázol, vagy fáj valamid vagy ilyesmi????? Basszus még 2 nap!!!!!!!! Nagyon kitartó vagy !!! Kibírta tesztelés nélkül????
Gabci, összesen 3-szor szúrod magad egy nap? Atyaég! Van még hely rajtad? Vagy hova adod? Akkor hétfőn kiderül, hogy mennyi petesejt lett?
Velem semmi izgi, dolgozom ezerrel, pénteken lesz majd pisiteszt. Negatív lesz. Érzem. Nem is baj, majd a lombik. Egyre jobban hajazok a fizetősre.... Már mennék! Most úgy érzem az lesz a tuti!!!!
Hétfőn jelentkezzetek mindenképp!!!
Puszi
 


Sziasztok!

Pannus nagyon aranyos vagy!Már hétfő óta nem fekszem :) ;)
Nem is bírtam volna,meg az első 3 nap volt fontos,én azt lefeküdtem 
Fájni a hasam fájdogál,de nem vészes,néha szurkál!A cicim oldalt feszül,meg olyan érdekesen áll a bimbóm egész nap.Meg iszonyatosann összebújnék apával!Ezen kívül semmi!

Azért mi szurkolunk ám Neked!Lehet,hogy azért mert most egy kicsit elengedted azért fog sikerülni,mert nem feszengsz miatta!

Gabci kitartás!!!

Hajrá hétfő és péntek!!!!

Puszi és szép hétvégét nektek!!!
 


Sziasztok!
Itt vagyok én is, csak kicsit lazábbra veszem ezt az egész babázós dolgot. Olvasgatlak Titeket, csak írnom nincs miről, nem történik semmi extra velünk..Várnom kell, hogy a TSHm rendeződjön, lassan elindult már lefelé, de még kell neki vagy 1-1.5hónap. Múlt héten síelni voltunk, jól esett kizökkeni a hétköznapokból, és legalább eltereltem a gondolataimat. Ha minden eredményem rendben, talán ápr-májusban még nekimegyünk az inszemnek. Lombikot nagyon nem szeretném, sajna kivitelezésére sem látok reális esélyt. Nem tudom meséltem e már párom sajnos le van százalékolva, így én vagyok a főkereső a családban. Ha lombikozunk legalább 3 hétre kiesek a munkából, és ezt nem nagyon tolerálnák a melóhelyen. Mivel munkahelyet nem tudok váltani, és elveszteni sem szeretném a melót, így lehet a lombikról le kell mondanunk. Szüleink sajna nem tudnak anyagilag támogatni minket. Szóval ha spontán vagy inszemmel nem lesz baba, akkor nekünk valószínüleg soha nem lesz gyerekünk :(

Pannuska! Sajnálom apukádat, lehet hogy tényleg jót tenne mindenkinek, ha kicsit elterelnétek a gondolataitokat a lombikkal. Az inszem meg még bejöhet, láttunk már csodákat!

Szisza! Mennek a drukkok ezerrel! Hogy bírod teszt nélkül?? Én már tuti csináltam volna (mániákus tesztelő vagyok)

Gabci! Kitartás, már csak pár szuri és vége!! Lesz jó sok petécske, amik szépen megtermékenyülnek és már karácsonykor Sziszával együtt fogtok babázni! (meg reméljük Pannuskával is...)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Köszi Lányok,már kibírom mert megéri a kis csemetéért mindent!!!!!!

Pannus a hasamba adom ott van hely bizony!!!!!!

Hétfőn megnézi hogy beindultak e nőni a petécskék ha igen akkor marad ez az adagolás a szurival tovább,ha nem nagyon akkor emelünk rajta!!!!!

Ahugika már tényleg régen voltál,reméljük mihamarabb helyreáll a TSH és lehet kezdeni neked is!!!!!

Szisza sokat gondolok rád!!! Szurkolok nagyon!!!!

Puszi mindenkinek!!!!Csók
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok csajok!

Reggel teszteltem éééééééééés halványan,de pozitív!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Most kérlek nagyon szurkoljatok,hogy holnap a doki nehogy azt mondja,hogy elindult,de ....Hanem mondja azt,hogy gratulálok :)
Na semmit nem fogok ma már aludni,be vagyok zsongva,és egyszerre félek,rettegek és nem merem elhinni!Annyi érzés van bennem,hogy el sem hiszitek!

Szurkoljatok légyszi,hogy igaz legyen!!!!!!!

PUSZI :D
 


Szisszaaaaa! Jó ilyen hírekre ébredni!! Mennek a drukkok ezerrel, és várunk vissza holnap a jó hírekkel!! ++++++

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sziszaaaaaaaaaaaaaaaaa ez nagyon jó hír!!!!!!

Nagyon szorítok nagyon nagyon nagyon!!!!!!!!!

Sikerülnie kelll!!!!!!

Írj majd !!!!

Puszika!!
gabci75
Érd
 
 


CSAJOK SIKERÜLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D 
KISMAMI VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Csajok el sem hiszitek mennyire örülök!Amikor mondta a doki,hogy sikerült,gratulálok....hát én ott elsírtam magam az örömtől!Annyira jó volt hallani,azóta is vigyorgunk apával,mint a tejbetök :)
Jövőhéten hétfőn megyek uh-ra, du. 4.-re addig még ki kell bírni valahogy :) aztán megtudjuk hányan vannak és jó helyen van e. :)

Gabci?Veled mizu?

Pannus szurkolok péntekre :)

Ahugika remélem rendeződnek az értékeid és minél előbb tudtok kezdeni ti is!

Puszi!!!!!!
 


Sziszaaaa!!!!!!

Ez csodálatos!!!!!  Nagyon örülök és gratulálok!!!!!!!!!

Úristen ez nagyon jóóóóóó!!!!!!

Nekem szépen nőnek a tüszőcskék,még szúrom tovább a szurit,szerdán megint vv. és uh. Utána péntrkrn is és előreláthatólag jövőhét hétfőn leszívás.!!!!!

Végre!!!!

Megyek utánnad Szisza!!!!

Aztán jön Pannus és Ahugika is!!!!!!

Szisza megkezdte a sort és ez így megy tovább!!!!!

Vigyázz magatokra nagyon!!!!!
Sok puszi.
Szerdán jövök hogy mi volt .


gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci!

Köszi!Remélem szép sorban követtek! ;)

Egyébként nagyon felfoghatatlan érzés ám :) Nem nagyon merem még elhinni!Nagyon bízom a kicsi manóban,hogy kapaszkodik rendesen :) Folyton azt mondogatom magamban,hogy minden rendben lesz,mert nem lehet másépp!
Egyébként volt ám egy kicsi misztikus dolog is ebben az egészben!Mert amikor mentünk a leszívásra akkor is nagyon szép idő volt,sütött a nap,amikor mentünk a beültire is olyan szép idő volt (két időpont között eső,borús idő) és ma is olyan szép idő volt!!!Már ez is egy kicsi jel,nem?Nagyon boldog vagyok :)

Jajj Drága Gabci akkor hétfő lesz a te napod?Mennek a drukkok ezerrel!!!

puszi
 


Szisza, tiszta libabőr vagyok. GRATULÁLOK! ÉS MINDJÁRT SÍROK!!!!!!!! Úgy örülök............ komolyan, VÉGRE!!!!!! Istenem, ez olyan jó! Olyan jó hogy végre boldog vagy!!!!!
Már biztos hogy KISMAMA vagy, és az is maradsz!!!! Kapaszkodnak ne aggódj!!!!!
Ja és akkor lökheted a receptet!!! Gabci figyeljünk!!!! Várjál, bőgök... de ezek örömkönnyek!!!!
Szisza, nekem kurván vigyázz magadra!!!!! Most úgy átölelnélek!!!!
Gabci neked is hajrá, szúrkáld magad, itt a jó példa!!!!!! Lendületet ad!!!
Én pénteken megyek pissantani, de tuti mínuszos lesz!!! Már belenyugodtam, mert eldöntöttem,hogy jöhet a lombik. És már kezdeném is.Persze már ma.
Szisza mégegyszer gratulálok és nagyon örülök nektek!!!! De el ne hagyj minket, hanem közvetítsd a továbbiakat!!!
Ezer puszi!!!
 


Szia Pannuska! :)

Olyan aranyos vagy,köszönöm szépen!!!Hidd el nem hagylak itt titeket!Itt leszek és ezerrel szurkolok,hogy sikerüljön mindenkinek!!!!
A recept?
Igazából nem tudom...Mi amióta elkezdtük a szurit folyamatosan beszéltünk hozzájuk!Először,hogy nőjenek,meg szépek legyenek.Aztán mikor leszívták akkor már itthonról szurkoltam nekik,hogy ügyesek legyenek és szépen apa katonáival jöjjenek össze.Aztán amikor megmutatták őket,hogy kiket kapunk vissza,már akkor eldöntöttem,hogy igen,ők a mi babáink és kellenek!Amikor kitoltak a műtőből én onnantól fogva kismamaként éltem az életem!
Persze az első 3 nap nagyon rossz volt,hogy feküdni kellet,de kibírtam.Ja és csak az oldalamon feküdtem,mert állítólag az a "jó" háton nem jó.De én a beültitől kezdve simiztem őket,minden nap mondtam nekik,hogy kapaszkodjanak és maradjanak velünk.Esténként nagyon nehéz volt elaludni,mert hozzájuk beszéltem és nagyon jó érzés,hogy ott vannak bent!Én végig csak arra gondoltam,hogy ott vannak.Amíg vártam a dokira a vetkőzős résznél is csak azt mondogattam,hogy mást nem mondhat,csak,hogy sikerült!
Jó persze még nem tudni,hogy 1 vagy 2 baba van.Az a lényeg,hogy megváltozik teljesen az életem és nem is gondolok olyanra,hogy mivan ha,mert nincs ha!
Már nincs ha!Olyan szupi minden!CSajok annyit vártunk erre a napra és most nagyon jó :D
Pannus örülök neki,hogy elfogadtad a lombikot,de azért ne add fel hátha ez most sikerült!

Ölellek és köszönöm a kedves szavaitokat csajok!!!Nagyon aranyosak vagytok,örülök,hogy mi itt vagyunk egymásnak!Sokan nem értik,hogy mi min megyünk keresztül és jó kiönteni a szívét az embernek!
Bocs hogy csöpögős lett,csa a hormonok 

Puszi
 


Sziasztok,
vasárnap este a párom észrevette (persze nem én),hogy a hasamon bubok vannak. Mondom, jól van, jó helyen van nem zavar. Hétfő reggelre 100000 búb lett a testemen, kivéve a végtagjaimon. Megijedtem. Délre már az arcom is búbos volt, itt bőrszínű volt, a testemen meg piros. Fejem viszketett, mondom hajat mosok és megoldódik. Ó,hogyne, viszketett mint az állat és vakartam is.
Elmentem a háziorvoshoz ma, aki azt mondta vírusfertőzésem van, felírt gyógyszereket kiváltottam 3600 ft. Rohantam haza,apuhoz,minden kilincset átdomestoszoltam,hogy el ne kapjon tőlem valamit.
Aztán nekiálltam gondolkodni,hogy megyek én Tapolcára???? Anyu szerint szkafanderba! Hát nem ferőzhetek én meg senkit se,ott lincselnek meg a helyszínen!!!
Muttipipinnyó kitalálta menjünk el az ügyeletre,hátha mást mond a doki (a háziorvosomnak nincs jó híre,sőt...) Felhívta az ügyeletet, és ugyanaz volt az asszisztens,mint a háziorvosnál.Hát hogyan ne bukjunk meg? Megtudtuk,hogy ma éppen van bőrgyógyászati magánrendelés. Elmentünk. Persze sorba jöttek az időpontokra, mi hülyék vártunk csak vártunk.... utolsóként bekerültem. Gyógyszerallergiám van, a bűnős: ultraoestan. VALAKI HALLOTT ARRÓL KÖZÜLETEK, HOGY BÁRKI, NŐ LÉTÉRE ALLERGIÁS A TERHES HORMONRA?????????? Tessék itt vagyok én!
Esküszöm beszarok magamon!!!!! Most hogyan mondjam el ezt Tapolcán, ki fognak röhögni és igazuk lesz!
Na a néni 6000 Ft-ért dolgozik 10 percért. Felírt mosakodókrémet,meg mentolos viszketés enyhítő krémet. Persze ez utóbbi nem volt a gyógyszertárban. Dehát ez már hol érdekel....
Ez volt a mai nap. Már jó lesz,ha vége lesz.
Szisza, köszi a receptet,a lényeget levettem belőle és csináld is hiszen bevált! És még mindig fekszel, vagy ezután mi lesz véled?
Gabci, szurkálódsz rendesen ? Most te jössz a Szisza után, ugye tudod!!!
Puszi
 


Úúúúúúúristeeen Pannus!!!!!!!!

Én még ilyet nem hallottam,megőrülök!!!!!!
Szegénykém!!!!!
Akkor most mi lesz???? Akkor te még nem is használtál ultragestont????
Vagy mi van???

Nekem már nagyon feszít a petefészkem,remélem lesz sok petécske,holnap kiderül.
Már nagyon várom a hétfőt!!!!
Szisza mostmár a receptet átadtad sikerülnie kell nekem is!!!!!

Na megyek aludni mert reggel korán kelek,ha hazajöttem írok!!!!

Puszi!!!Csók
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Pannus besz@rás!  Én még ilyet nem is hallottam!Irasd fel acrinone gélt inkább!Azt csak egy nap egyszer kell használni,meg az talán jó neked is :)
DE ha azt írja fel a doki akkor vegyél intimzuhanyt!Mert azt ki kell öblíteni mielőtt berakod az újat!  Én már megszoktam,tiszta rutin 
Már nem fekszem!3 napot feküdtem csak!Csinálom a dolgom,csak nem megyek dolgozni!Most a hétfőt várjuk nagyon,hogy mit mondanak!Szerintetek,ha ET+10 napon 76 a HCG abból még lehet iker?Tudjátok mi nagyon szeretnénk,de a neten annyi infót találtam,hogy nem tudom...Csak kiváncsiságból,mert ugye hétfőn úgy is kiderül :)

Gabci elhiszem,hogy már nagyon feszül a hasad!Olyan jókat mosolygok azon,hogy mind a ketten ugyanazokat a napokat várjuk,csak más okból!
Figyi!Nekem aztán idd ám a vizet meg egyél!!!Ma úgy is kiderül,hogy mennyi pete van és akkor tudni fogod,hogy mire is készülj!Leszívás után sem szabad abbahagyni a vizet se mert a laszívott petesejt helye könnyen bevizesedik!
Ügyes legyél és ne haragudj,hogy mindig ezt mondogatom,csak nagyon izgulok érted is!
Ha hazaértél gyere!

Hajrá mindenkinek!!!!!!!

Puszi
 


Itttvagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jó hír!!!!  Mindkét oldalon 3-4 petécske van és szépen haladunk azt mondta a doki,jó lesz. 
Tovább szúrom és pénteken megint megyek vv. uh. és akkor megmondja hogy mikor lesz a leszívás!!!!!
De nagyon érzem feszül a hasam!!!

Ja és egy kutatásban is résztveszek illetve még egy jó pár lány is,a lombik után kapok két féle kúpot az ultlageston helyett,és ez ők fizetik majd,állítólag nagyon jó.Bízok benne!!
Ugyhogy pénteken éhgyomorra kellmenni és még vizeletet is kell adni.

Ennyi történt,nagyon várom már hogy túl legyek rajta!!!!

Puszi.Csók

gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci!

Ez szuper! ;) Hidd el nem kell sok petécske,mert az a minőség rovására megy!Emlékszel,nekem is 6-ot sikerült leszívniuk ;)
Remélem valami csoda szert adnak és nektek is sikerül!!!!!
Akkor pénteken megint mész,majd akkor neked is szurkolni kell nem csak Pannuskának!

Puszi csajok!
 


Sziasztok, VISZKET MINDENEM!!!!!!!! Hihetetlen csajok, a fejem, a nyakam, a hasam,az oldalam, a hátam,a kezem. Csak ennyi dolog viszket, 5 percenként. Voltam a nőgyógyászomnál. Baktérium vizsgálatot kértem ( Tapolcán adták az ukászt), meg mondtam neki nézzen meg ultrahangon. 2 db tűszőmaradékot látott. Méhemben semmi, de azt mondta, ha terhes is lennék (ha-ha-ha) akkor nem is látná. Nyugtatott csak szeginyem. Apu ma volt szívultrahangon. Nem is jó, nem is rossz a szíve,közepes-tudtuk meg. Amúgy szívnagyobbodása van, meg sűrű vére, meg vmelyik billentyűjével is gond volt. Hát nemhiába szed 8 féle gyógyszert. A vérképe viszont jó!!!!! Egy kicsi gyulladást jelez a süllyedése, de az semmi. 03.17-én lesz az első kemoterápia. Nagyon várom, kezdjük már el! Annál előbb végzünk. De kurva sok a beteg, ezért kell ennyit várni. Ja, elhívtam anyukámat Tapolcára, hogy ne kelljen egyedül mennem és eljön! Megmutatom neki szenvedéseink helyét. Szerintetek gáz???? Mármint, hogy anyám kísér el? Jól van, aztán leszarom ám ki mit mond!!! Gabci, szerintem pont ideális a szám, és igaza van Sziszának, az sem jó, ha sok van!!!! Kismamánk jól van?????? Igen, Szisza, ez az új neved. Megyek, mert reggel 4:45 h kor keltem, mert apánk elaludt és hívták telefonon és már izgultam is, hogyan ér 50 km-re arrébb időben.Alig vagyok fáradt! Na puszi, Szulejmánt nézzétek!!!!!
 


Sziasztok!
Pannuska az naggyon kellemetlen lehet:( De Te eddig sosem szedtél még Utrot? Vagy eddig mást kaptál? Gyógyulj meg gyorsan!!! Szerintem abszolute nem gáz, hogy kivel mész. Meg ahogy mondod. le is kell sz@rni aki mást mond

Gabci! Küldöm a tüszőnövelő drukkokat!!!  7 az bőven elég!!

Szisza! Lehet hogy a 78 inkább egy babára utal, de majd az uh biztosabbat mond! Még lehet ebből ikerpár! Pár nap múlva megtudod :)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sziasztok,
abbahagytam az utrogestant, mindig abbahagyom, én aztán nem dugdosom 12 napig. Persze!!! 1 hét, aztán kifújt! Vasárnap este volt az utolsó. Akkor untam meg a kis gömb kergetését magamban. A bőrdoki azt mondta, az is lehet,hogy a closty volt a bűnös. Nem tudom. Meg azt is mondta, hogy lehet most gyűlt össze annyi bennem, ami ilyen allergiás reakciót váltott ki.
Már nem viszketek ma annyira, az arcom a fejbőröm, a többi annyira nem. A hasamon is bőrszínűek a bubok,nem pirosak.
Ennyi.
Holnap pisiteszt, viszem anyukámat! JUHHÉÉÉ!!!!!
Hol vagytok? Ilyen jó volt a szulejmán, hogy még a hatása alatt vagytok???
 


Sziasztok!

Pannuska én most úgy leszidnálak!Miért hagytad abba az utrót???Azt is a 12. hétig kell használni nem??Ezt nem szabad!Akkor kérj mást a dokitól,de így nem szabad,hogy nem használod!Van még injekció is ha az jobban megy meg van még ez a hüvelygél amit én használok!
Egyébként szerintem anyud nem ciki,nálunk is sok csajszi jön az anyujával,mert nem akart egyedül jönni!
Várjuk az eredményt!

Ahugika köszi :) Én azért még bizakodom,hogy hátha megmaradt mind a kettő :) Hétfő mostmár nincs olyan messze,akkor megtudjuk :)

Gabci mi a helyzet?Te is ma mentél UH-ra :) Mikor lesz a leszívás? :)

Mennek a drukkok csajok!Ügyik legyetek és gyertek mesélni!

Puszi
 


Sziasztok,
negatív lett. Várható volt, az lett volna a meglepő, ha pozítiv. Nálam csodák: mint például az átvándorlás nincsenek. Egy tűszőm megint megmaradt.
Bejelentkeztem a lombikra, menzesz első napja utáni 19. napon kell mennem. Akkor mi van? Nem mondott semmit a doki. Nektek akkor mit csináltak? Ugye az a következő menzesz előtti héten van.
Jobb is lesz egy kis pihenő.
Anyu jött, megnézett mindent..... végigdumálta az utat, visszafele meg a naptárában számolta, hogyan is lesz. Kiszámolta, hogy április közepe-vége fele lesz a beültetés. Arany szemem! Olyan lelkes! Bárcsak én is az lennék. Olyan semmilyen vagyok... nem is tudom. Kéne valami ami feldob. Shopping?????
 


Sziasztok!!!!

Na megjöttem,jó hír hétfőn leszívááás!!!!
Úgy örülök!!!

Szép nagyok lettek a petécskéim!!

Pannus sajnálom,de szerintem neked is a lombik fog sikerülni tuti!!!!

Igazad van menj shoppingolni!!!!

Szisza hogy vagy ????? jajj illetve Kismami!!!!!
Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Pannuska sajnálom,de hidd el majd a lombik nektek is meghozza a sikert!Csak majd szólj a dokinak,hogy mást írjon az utro helyett!!!! ;)

Gabci ez nagyon szupi :D :D :D 
Akkor hétfőn szurkolunk majd ezerrel!!!

Velem amúgy semmi extra,nincsenek tüneteim,csak a pocim húzódik meg fáj néha.Ennyi.Már szívesen hánynék (bocsi) csak hogy tudjam minden rendben! :)

Szép hétvégét Nektek!

Puszi
 


Sziasztok!

Gabci holnapra nagyon szurkolok!!!!!!Tudom nem lesz erőd jönni jelenteni,hogy mi volt!Mi azért szurkolunk és ha kipihented magad gyere,jó?!Hajrá,nagyon szuper nap lesz holnap! 03.03 :) szerintem szerencsés :) ÉÉÉÉs a héten vissza is kapod a babáidat!!!!!!Már ketten leszünk kismamik :D :D :D :D
Jajj de szupi lesz!
Én is holnap megyek ugye az uh-ra!Hát nagyon félek!Félek,hogy ott legyen a pici babám és minden rendben legyen!
Szurkoljatok majd nekem is!Én 4 órára megyek majd!

Pannus,nektek most akkor mikor kezdődhet a lombik?Ja és szerintem neked is hosszú protokol lesz mint Gabcinak :)
Hidd el minden rendben lesz!Majd mikor mész már kiváltani a szurikat,na majd akkor kap el az érzés,hogy pár hét és TE is KISMAMA leszel :D

Puszi és vigyázzatok magatokra!
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: