Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!!!

Hazaertunk , minden rendben jól vagyok. Csak egy picit álmos.
7 db petesejt lett , az jo nagyon örulök neki.:)
Holnap délután hívom Őket hogy mennyi esett szerelemben!!!!
Olyan izgi!! Szerintem csütörtökön kapom vissza a kis dragaimat!

Köszi a drukkot es hogy gondolatok rám nagyon jól esett!
Na alszom egy picit!
Puszi!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Haza értem :D Megvan a babám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 6 mm petezsák látható még csak,de ott van :D :D :D Apa is bejött velem,ő is látta.Nagyon szupi volt!
Gabci 7 petesejtecske nagyon is jó!Szurkolunk nekik,hogy legyen nagy szerelem és mehessenek vissza a pociba :) Pihenj sokat!Akkor már te is tp.-en vagy?
Holnap írj mi volt!

Puszi
 


Úúúúúristen Szisza  nagyon örülök!!!!!!!

Sietek utánad én is!!!!!!

Délután jövök a hírekkel!!!!

puszi!!!!
gabci75
Érd
 
 

 
 

Oké :D Nagyon várom a híreket!Hajrá!!!!

Pannuska veled mizus?Nagyon eltűntél!!!Gyere beszélgessünk picit!Apukád hogy van?

 


Sziasztok Lányok!!!!

7-ből 4 esett szerelembe!!!!!

Csütörtökön megyünk fél11-re,akkor kapom vissza őket!!!

Szerintem kettőt,kettő pedig fagyibaba lesz!!!

Puszi!!!
gabci75
Érd
 
 


Már alig vártam,hogy írj!!!Nagyon szuper!!! :D :D :D Mennek tovább a drukkok,hogy szépen osztódjanak!!!!Hajrá csütörtök! (nekem is ugyan ez volt :) hétfő leszívás,csüt. beülti :) ) hidd el minden rendben lesz!!!! :) PUSZI!!!
 


Sziasztok,
Szisza nagyon jó, örülök, révbe értél anyám!!!!! Ha már ott van petezsák, ott is marad!!!!!
Nagyon vigyázz magadra, remélem nem dolgozol!!!! Az első gyerekünkre vigyázz basszus
Gabcié meg a második gyerekünk lesz!!!!!
Holnap mész Gabci és beállsz a sorba, állat.
Én meg vasárnap óta lázas voltam, valahogy nem akart megjönni a menzeszem. Kínlódott, de nem jött a friss vér. Most már jobban vagyok. Leizzasztottam magam, mielőtt kijönne valami rajtam, meg zabálom a vitaminokat.
Amúgy apu jól van. Daganatosoknak ajánlott tápszert iszik, úgy néz ki, mint egy ivó joghurt, tele van vitaminnal meg nyomelemmel. Jó íze van ( majd én is megkóstolom) de rohadt étvágyat csinál, azóta zabál Fatereszku. Meg gyalul, fest, apáca rácsot csinál a teraszra, mert az nagyon kell oda. Mindegy, lefoglalja magát. A kedve is jó neki. 17-én megy az első kemóra. Anyu még ideges, mert fél, hogy meglehet-e műteni majd, szerintem addig nem is nyugszik meg. Igazán csak akkor dől el, mennyi esélye is van élni apunak. Ha meg lehet műteni, akkor tuti felépül, mert túlélő típus.
Az én kedvem meg egy határ ...... Most valahogy úgy összejött minden. Nem is várom a lombikot és tök irigyellek titeket a lelkesedésetekért. Nekem is kell, hol lehet szerezni?  El vagyok kenődve csajok. Ez van. Már vettem 4 ruhát, de semmi hatása.
 


Sziasztok Lányok! 


Haza értünk.Vissza kaptak két kicsi málnácskát, olyan szépikék voltak. 
De nagyon rosszul éreztem magamat lehet izgultam is sőt biztos.
Mikor a katetert tette be a prof az kellemetlen volt nagyon , mert a holyagom tele volt 
Nagyon es hiaba mondta hogy lazitsak nem tudtam mert nagyon kellett pisilni, es gorcsolt ezalltal a hasam.Mikor leszalltam hogy megyek öltözni rosszul lettem, szedultem csengett a fulem majdnem elajultam.De Andi riasztotta Katikat,ök az eszisztensek, es lefektettek a foldre a labamat felemeltek es hidegvizes torlot tettek a nyakamra. Jobb is lett hala az istennek!!!
Utana meg bementem a harmas szobaba es fekudtam fel orat.Teljesen jol lettem, most pihizek es iszok iszok iszok!!!!

17.-én megyek az első vv.-re és 20.-án a másodikra. Szorítsatok lányok hogy pozitíííííííííííííív legyen!!!

Pannuska fel a fejjel majd megjön a kedved. Apukád pedig meg fog gyógyulni!!!

Puszi !!!


gabci75
Érd
 
 


Gabci, tuti pozítiv lesz. Olyan jó, hogy málnácskának hívod! Tuti lány lesz/lányok lesznek!!!!!
Puszi és fekvés ivás fekvés ivás!!!!!!!
Szisza mami hol van????
 


Gabci! Csak pozitív lehet!!! És olvastam régebben a babaneten, hogy a babák mindig párban járnak... Tehát kizárásos alapon Te lehetsz a másik Kismami Szisza után :D

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Hugika!!!!

Igen én is ezt mondom hogy POZITÍV!!!!!!
Legyen igazad és én leszek a második!!!!!

Szisza?????
Gyere!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Hol vagytok Lányok???

Biztos kirándulni ebben a szép időben!!!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Sajnos nem... Betegen, lázasan fekszek itthon, holnap délelőttre gyűjtöm az erőt, mert muszáj bemennem délig a melóhelyre
És Te hogy viseled a fekvést? Megy a sok folyadék? Már csak alig egy hét, nagyon izgiiiiii

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Szegénykém jobbulást neked!!!!

Elég jól de nem fekszek egész nap nem bírom. Csak pihizgetek emelni nem emelek és semmi nehéz munkát nem csinálok. Inni iszok jó sokat!!!Már nagyon várom én is hogy mi lesz!!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Szisza!!!!!

Te éreztél valamit lombik után?? Mert én még nagyon semmit csak kicsit a melleim olyan furák.

És hanyadik nap tesztelted azt a halványkát!!!!Én is akarok majd.

Neked is kétszer kellett menni vv-re? És nekünk csak a másodikon mondják meg hogy sikerült-e!!!

Úgy izgulok máár most!!!

Puszi!!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!Én is vagyok,csak párom beteg volt múlt héten.hétvégén meg otthon voltunk,azért nem voltam :)
Gabci nyugi,én szinte semmit nem éreztem.Néhe szúrkált a hasam,de mást nagyon nem.Meg a cicim volt nekem is fura.Nekem beülti óta folyamatosan áll a mellbimbóm  tegnap sírni tudtam volna annyira fájt!De nekem még most sincs semmi tünet.
19.-én megyek uh-ra!!!
Ja és nekünk csak egy vérvétel volt!beülti után 9.napon volt halvány pozitív a teszt!

Ahugika jobbulást!

Pannus hamarosan te jössz  készülj fel! 

Puszi csajok!

 


Sziasztok örülök hogy rátok találtam én most kezdem adni holnaptol a szurit Gonapeptyit eszt végig kell adni pénteken meg kellenbetegednem de az orvosom mondta ettől késhet kicsit ha meg jön 2-4-nap fell irja a gonal-f-et és utána ez a kettő megy majd szeretnélek meg kérdezni titeket kb mennyi idő mig megfelelő peteselyt lesz? válaszotok előre is köszönöm
eszti2910
Kaposvár
 
 


Szia Eszti üdv a csapatban!!!

Én Február 7-én kezdtem el a szurit és március 3-án volt a petesejt leszívás,aztán március 6-án kaptam vissza őket.
Szóval egy hónap kb.

Nekem két napot késett a gonától a menzim.

Szia.


gabci75
Érd
 
 


Sziasztok Csajok!
Gabci szurkolok ezerrel!!!!!! De feküdj vissza, majd mozogsz, mikor mész pipilni meg enni. NYOMÁS VISSZA AZ ÁGYBA!!!!! Amúgy mivel foglalod le magad???A 15 liter folyadék iváson kívül persze. Adhatnál tippeket.
Szisza, köszi a jelölést, van 1-2 közös ismerősünk! Tök jó! Érzel már valamit? Lassan 1 hónapos leszel, ugye? Vagy hogyan van? Hetekben igen.
Eszti, üdv a csapatban! Én büszke vagyok magunkra, mert nagyon összetartunk itt mi hármasban-négyesben. Napi szinten tárgyalunk, kivéve mikor vkinek dolga van. Én 25-én kezdem el az első lombikot. Úgyhogy te előbbre tartasz, és el is tudod majd mondani az élményeket.
Csajok, a szurit hova kell adni? Én a kezembe adom,mint a narkósok.... és azt mutogatom majd véletlenül mindenkinek... és látni fogom a megdöbbent arcokat...he-he-he.
Megyek, persze dolgozom itthon is megint.
Jók legyetek!!!!
 


Hahó Pannus!!!!!

Köszi a szurkolást jöhet bőven belőle!!!!

Nem tudok ennyit feküdni és már nem is kell mert a három nap letelt.

Hogy mivel foglalom el magam,teszek veszek tévézgetek netezgetek főzőcskézek,közben lepihenek.
Kb ennyi.
Holnap már jön haza a párom.
Nem tudlak megnézni facen mert én nem vagyok ott,de igazán küldhetnél egy képet magadról az email címemre és én is küldök neked hogy tudjak egy arcot magam elé képzelni hogy ki vagy!!!!

Jaaaa és SZISZA te is légyszi!!!

csorszgabriella@citromail.hu


A szurit hasba vagy karba kell de nem a vénához hanem a felkarba,de én a hasamba nyomtam. 
Egyik nap az egyik oldal másik nap a másik.
Akkor már nemsokára kezded de jóóóó!!!!!

Végre!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


@gabci75: "Szia Eszti üdv a csapatban!!!Én Február 7-én kezdtem el a szurit és március 3-án volt a petesejt leszívás,aztán március 6-án kaptam vissza őket.Szóval egy hónap kb.Nekem két napot késett a gonától a menzim.Szia."


Szia köszönm hogy írtál már nagyon izgulok remélem minden redben lesz meg kérdeszhetem hogy te még melyiket kaptad mikor meg betegetél a gonal-f?
eszti2910
Kaposvár
 
 


Sziasztok!

Pannus olyan jó,hogy már te is jössz utánunk!!!!Hamar eltelik ez a pár nap még!Recepteket még nem kaptad meg ugye?Hanem majd menni kell...ha jól emlékszem  Nekem a szurit a hasfalba kellett nyomni köldök alá.Mi is egyik nap egyik oldalra,másik nap a másikra.Aztán amikor már kettő volt akkor egy ide egy oda 

Gabci hogy vagy?Majd mindjárt küldök neked képet!Bár már te láttál engem,csak én nem téged!
Mikor mész a vv-re?

Eszti üdv a csapatban!Én nagyon nem tudok mit írni a te protokolodra,mert neked hosszú lesz,nekem rövid volt  Ha jól látom nálatok is első lombik lesz!Inszem volt,vagy kapásból lombikra küldtek?
Írj egy picit magadról,hogy megismerjünk!

Puszi csajszik!!!

 


@eszti2910:




Nem értem mi az hogy megbetegedtem??? 

Nekem a Menopur volt ami csatlakozott a gonapeptinhez.




gabci75
Érd
 
 


@szisza87:




Jól vagyok,minden rendben még mindíg csak a mellbimbóm fáj!!!!!!!

Hétfőn meg csütörtökön kell mennem a jövőhéten. De vasárnap csinálok tesztet.

Puszi.




gabci75
Érd
 
 


Gabci ne izgulj,hogy nincs tünet!Gondolj bele,normális esetben még nem is tudjuk ilyenkor,hogy baba van a pociba 
Nyugi és pihenj sokat!!!!
Hidd el nekem sincs még tünetem.Most kezdett el két napja ESTÉNKÉNT hányingerem lenni.Meg annyi,hogy amellbimbóm folyamatosan áll :) Meg persze fáj.De sehol a vadászkutya orr és társai!Pedig én már 6+2 hetes vagyok :)

Szóval nyugodj meg!
De majd akkor lesz jobb ha párod is itthon lesz  Meg persze ha már vasánap lesz!!!

NAGYON SZURKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi

 


Sziasztok csajszik,
engem elkapott a hasmenés meg lázam van. Nagyon állat érzés! Lehet bele fogok halni... nagyon gyenge vagyok.
Remélem ti nem nyaltok semmit!!!!!
Szisza,akkor 2 hónapos vagy? De nem dolgozol? Vagy mik a tervek?
Gabci, írd meg a vasárnapi teszt eredményét és küldök képet!
Megyek feküdni!
 


Szia Pannus!

Nagyon hamar fekszel :) khm...gyanús vagy csajszi ;) Nem baj,jó az! ;)
Nem vagyok még két hós 6 hetes+ (már) 3 napos :D
Szegénykém!Sajnálom,hogy benyeltél valamit,de szerintem menj el orvoshoz,ha nem múlik el!Most volt a híradóba,hogy egy 11 éves kisfiú halt meg... :(
Persze elmúlik,csak igyál sokat!Mert ilyenkor nagyon elmegy a szervezetből a víz!
Jobbulást!!!

Gabci veled mizus?Nem jelentkeztél ma még!Este Szulejmááán :D


Puszi!

 


Sziasztok Lányok!!!

Pannus ugyan honnan nyaltad ba azt a csúnya vírust??? Na én ezért is szedem a méhpempőt hogy ne kapjak el semmit mert az megvéd!!!
És még hogy mennyi mindenre jóóó!!! Olvass utána!!!
Gyógyulj meg mihamarabb!! 

Szisza a helyzet változatlan de nem reménytelen!!!!
Én bízom benne hogy sikerült a végsőkig!!!!
Olyan jó volt a Szulejmán!!!!! 
Azért elég köcsög ez a szultán hogy oda viszi a hárembe a hercegnőt!!!!
Hürrem úgyis kicsinállja!!!

Várom a jövöhét szerdát!!!

Ma főzök mert megy vissza este a párom,kedden jön haza!!! 
Remélem amikor hazajön egy két csíkos tesztel várom,milyen boldog lenne!!! Hát még én!!!!

Na puszi mindenkinek!!!!!!


gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Gabci mizus?Teszteltél végül,vagy nem?Holnap vv!!!Nagyon szurkolok!És akkor mikor mész a kövire?Hajrá csajszi!!!!

Pannus?Veled mizus?Apud hogy van?

Velem semmi extra.Nagyon hányingerem van reggeltől úgy délig kb.De nem olyan brutál,meg a cicim fáj,de azt se mondom,hogy kibírhatatlan.De nagyon remélem,hogy minden rendben van odabent ;)
Még 3 nap és okosabbak leszünk!Nagyon izgulok!!!!

Puszi csajok!

 


Sziasztok!!!

Igen teszteltem,de negatív lett,így egésznap magam alatt voltam,főleg hogy egyedül vagyok.

Holnap megyek de nem mondanak semmit csak leadom a vért,aztán csütörtökön megyek megint majd akkor szembesülök a valósággal.
Olyan jó lenne ha sütörtökön jó hírrel fogadna a doki!!!!

De jó neked Szisza!!!  Nem bánnám ha már hányingerem lenne nekem is!!!!

Puszi csajok!!!!




gabci75
Érd
 
 


Gabci és tesztelsz még csütörtökig? Jajj nagyon izgulok!Szerintem még bújkál egy picit a babu,de minden rendben! ;)

Pannus Apud ma volt az első kemón ugye?Neki hogy ment?Azt már tudni,hogy mikor lesz neki a műtét?

 


Szisza!!!

Én már nem csinálok mert csak felidegesíteném magamat!!! Majd csütörtök délben kiderül.
Legyen igazad hogy itt van velem a kismanókám!!!!!!
Olyan jó lenne!!!!!

Pannus!!!!

Gyere mesélj,apu hogy van????
Mi zu??

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok,
pénteken estére nagyon szarul voltam, nagyon durván szédültem, ha megmozdult a fejem, aztán szombat reggel 3 ! kávé után lett 110/60 a vérnyomásom. Tehát előtte nem is volt! Megkért az apu, hogy takarítsam ki neki a legénylakását, hát természetesen röpülve mentem, kit érdekelt,hogy szarul vagyok. Szegény 10 lépés után izzadt, egész héten nem aludtak éjszaka, úgy köhögött. Először azt mondta, azért mert asztmás aztán azért mert megfázott ( az apu egyébként orvos is, mindenkit diagnosztizál ). Szombaton éjjel aludták végig az éjszakát. Ma mentek, anyuék otthagyták délben, aztán egymás után 3 kemó infúzió folyt le neki. Semmi baja nem volt, mint egyedül az,hogy baromi éhes! Hát gyerekek, kb. 15 kő esett le a szívemről. Mondjuk lebaszcsiztam vasárnap, mert állandóan azt mondogatja, hogy mi lesz ha ő meghal, aztán mondtam neki, ha így áll hozzá, ne is menjen a kezelésekre, meg gondoljon bele, nekünk ez milyen érzés! Na mindegy, végülis az a lényeg, hogy Ő jól van, talán simán veszi az első akadályt és pusztulnak a kóros sejtek. Nekem meghagyta, hogy minden délben itassam meg a tyúkjait ( elvileg farmot akart, lett belőle 10 tyúk ), meg is tettem! Bárcsak többet tehetnék érte!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jobb is,hogy a gyerekprojektben most szabin vagyok, de jövő héten kezdünk!!!! Már várom, de persze a mostani félidőmre is rágyúrtunk!!!!! Hátha....
Szisza nem tudom mit mondjak, csak ismételni tudok: kurván vigyázz magatokra, legyen már a 12.hét, akkor megkönnyebbülnék!!!
Gabci, ne tesztelj már, hát nem emlékszel rám?????????????? Olyan vagy mint én.... Ha végig teszteled a hetet sem baj, de csütörtök még messze van és tök felesleges a mostani teszt, de ha jól esik, toljad neki! Majd csütörtökön lesz pozítiv, ne aggódj! Drukkolok, mert vagy a soros!
Megyek, ismét dolgoznom kell, amitől már fullon csömöröm van!!!!!!
 


Pannuska!!!!!!!!!!!!!!!

Örülök hogy apud jól viseli a kemót,meg fog gyógyulni meglátod!!!Fog ő még a kis unokával játszani!!!!!!!!!

Azért én szurkolok hogy spontán összejöjjön a baba!!!!

Ha mégsem akkor szuri szuri szuri!!!!!!!!

Jól van na,tudom hogy nagy tesztelős vagy!!!
Én nem tesztelek csütörtökig megfogadtam.Nagyon nagyon szorítsatok csütörtökön légysziii!!!!!
Ha hazaérek azonnal írok  nektek!!!!!

Puszi!!

gabci75
Érd
 
 


sziasztok én 35 éves vagyok már van kétt gyermekem egy 15 éves és egy 5 éves lány fiú igen az első lombikom mert zárodásom van kaposváron lakom ide a Káliba járunk nagyon ízgulok remélem sikerül a baba és szoritok én is mindenkinek!!
eszti2910
Kaposvár
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Tegnap este a tusolásnál amikor a hüvelyöblítést csináltam kijött egy jó nagy darab alvdt vér,akkor már tudtam valami nem jó,reggel arra ébredtem hogy görcsöl a hasam úgy ahogy szokott amikor megjön. Úgy is volt kimentem pipilni és mát láttam hogy miért görcsölök,akkor még csak ilyen rózsaszines meg barna is volt benne. Utána csináltam egy hüvelytust és jöttek ki ezerrel a barna darabok tuti a gél és a vér eggyüttesen.
Na volt sírás,pont ma reggel jött haza a párom szegény vígasztalt hogy ne sírjak majd csütörtökön kiderül,de ha mégsem sikerült akkor a következő fog,csak ne sírjak!!!!

Három hónap múlva lehet majd a következő,addig pihi,és majd visszakapom a fagyibabáimat bennük bízok nagyon!!!!

Később hívom a klinikát hogy mi legyen csak várok még majd ha a piros vér jön akkor hívom őket!!!

Puszi lányok!!
gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci!

Nagyon "sok" vér jött ki?Mert az elején nekem is volt,hogy véres volt a krém amit kimostam.De azt mondták,hogy amíg nem rendesen vér addig nincs gond!
Jajj most nagyon ideges vagyok!Az nem lehet,hogy ne sikerüljön!!!
Szerintem hívd őket fel most!Ne várj,mert lehet,hogy csak még egy kis progi pótlás kellene!!!Nem tudsz bemenni esetleg???Ne hagyd elúszni!Hátha csak egy kis támogatás kell a babának még!!!

 


Szia Pannuska!

De jó,hogy apukád ilyen jól vette az első kemót!Szurkolok neki nagyon,hogy meg gyógyuljon!
De jó,hogy jövőhéten már te is kezdessz :) Hajrá! Aztán a szurikat te fogod adni magadnak,vagy lesz valaki?



 


Szisza már hívtam őket,de egy óra után kell megint mert az eszisztens beszél a dokival. 

De már rendesen megjött úgyhogy szerintem nem sikerült.

Később írok.

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


 azért hátha ....Írj mindenképp!!!!!

 


Beszéltem velük. Nem kell tovább a gélt használnom. 
De csütörtökön menjek reggel vv.-re és a többit megbeszéljük!!!

Ez van,majd a második sikerül.

puszi.
gabci75
Érd
 
 


 Sajnálom!
Mikor lesz a kövi?Mert úgy tudom a beültik között kell a 3 hónap,ugye?A következő biztos sikerülni fog!Amúgy még annó beszéltük az intézet váltást...Még mindig nem akarsz váltani?Én tiszta szívemből ajánlom neked Zeke dokit!Annyian dícsérik!Igaz,hogy bunkó,de nagyon sokan jönnek el tőle pocakossan!
Fontold meg!Sokan voltak akik a SOTE-től jöttek átt!Gondoljátok meg!

Puszillak és ölellek!!!!!!!!!!

 


Szia szisza neked elsőre sikerült a baba?
eszti2910
Kaposvár
 
 


Szisza!!!

Igen 3.-ik ciklust meg kell várni. az május. És a fagyis menetet nem tudom de holnap elmondja a doki.
Már nem hagyom itt a fagyibabáimat,ha ha ha esetleg nem sikerül akkor átmegyek a budaiba szerintem!!!
Átgondoljuk majd!!!

Puszi!!
gabci75
Érd
 
 


@gabci75:


Gabci, nagyon sajnálom, de mi a f.sztól nem sikerült???? Most jól elvetted a kedvem nekem is csajó! Eddig biztos voltam, hogy ha sikerül neked is, nekem is sikerülni fog. Tessék erre itt van. Kíváncsi vagyok mit mond a doki, mi történhetett, vagy mi nem történt meg. Azt hallottam,hogy fagyasztottból már nem olyan esélyes, mint friss anyagból. Kérdezd meg! Inkább adjon le aptyuk még egy adagot! Hát .... nem bírom felfogni.... én olyan biztos voltam a sikerben! Együttérzek veled, bőgd ki magad anyám, van rá 3 hónapod, aztán hajrá ismét. Nincs más lehetőség. Egy ismerősöm elment Zalaegerszegre genetikai vizsgálatra, esetleg elmehetnétek. Fel a fejjel!
Puszillak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 


@szisza87:


Szisza, te jól vagy remélem.
Úgy sajnálom a Gabcit, a rohadt életbe!!!!

Na, apukám ma jött meg, teljesen éhen volt halva ! Mondták,hogy a kemótól rossz közérzet és hányinger lehetséges, hát faternál ez nem jött be. Mondták is, hogy várakozáson felül jól viseli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Most kitalálta,hogy legközelebb bejárós lesz, mert az egyik szobatársa ( 44 éves !) egész éjjel fel alá mászkált és nem tudott aludni. Erre rájött pluszba a mákos tészta meg a borsófőzelék és ez már nagyon betette nála a kaput. Hála a jó Istennek! Jól bekajált a zúzapörköltből meg aludt egyet, lehet bedumálom magamnak, de nem látszik rajta semmi, a szája is ugyanolyan nagy, mint volt!

Már nagyon mennék én is, sose lesz kedd!!!!
Ja, lehet korai, de a neveken már gondolkodtatok????
Puszi mindkettőtöknek!
 


Sziasztok!

Képzeljétek nem tudtak uh-t csinálni,mert nem volt jó a gép.Így holnap délelőtt megyek vissza! De remélem minden oké :)

Pannuska szerintem Gabcinak nem kell még genetikai vizsgálaton gondolkodni.Sajnos nagyon ritka ha valakinek elsőre sikerül.Szerintem nekem is csak a korom miatt sikerült elsőre (27).
Gabci megértem,hogy a fagyi babákat nem akarod ott hagyni!Igazad van,csak annyira akartam segíteni,hogy erre nem is gondoltam!Bocsi!Ja Pannus lombiknál ha fagyi babák vannak akkor nem kell szúrni,mert ugye ott nincs leszívás meg megtermékenyítés...Azt szokták egyébként tanácsolni,hogy ha van fagyi baba akkor azt a beültit álld te ( kb. 95 ezer) mert még így is jobban jössz ki,mert nem megy el egy OEP lehetőség.Így ha a kövi nem sikerül és kell megint a szuri akkor "csak" a szurit fizeted,beültit nem.Így tudsz spórolni az OEP támogatással...
Bocsi nem akartam okoskodni.Én sem tudtam,kérdeztem.Így már tovább tudom adni a tudásom!
Amúgy hidd el,hogy majd most akkor te jössz utánam!!!Nem szabad félni,meg elkeseredni már most!Csajszi!Bízni kell!!!
Amúgy nagyon örülök,hogy apukád ilyen jól veszi a kemót!Szuper pasi lehet!Sok erőt és kitartást kívánok neki!Szeretettel ölelem!
Gabci te hogy vagy?Akkor már a májusra koncentráltok?
Hidd el minden oké lesz!

Puszi csajok!!!

 


Sziasztok!

Megjöttem az UH-ról :D Minden a legnagyobb rendben!!!23 mm petezsák,benne élő embrió!!!Sajnos nem tudta megmondani,hogy mekkora,mert nem volt valami jó a gép...Dobogott a pici szíve :D Annyira szépike volt!!!!!
Kívánom,hogy minnél előbb éljétek átt ezt ti is!!!

Puszi!

 


Sziasztok!
Jó Benneteket olvasni. :-)
Mi még nagyon az elején vagyunk, májusban kezdjük a lombikot Zeke doktor úrnál. Addig Nektek drukkolok. <3
Nemrég derült ki, hogy csak így lehet babánk. Mit mondjak? Barátkozunk a helyzettel. Kicsit tartok a sok szuritól, főleg, mert Fraxiparint is szúrnom kell végig. És persze nagyon izgulok, hogy sikerüljön. Végre.
Sok puszi!
 


Szia!

Zeke,hát  nálam ő az Isten!Neki köszönhetem a pici babám!Jó kezekben vagy,csak bízz benne!!!Május hamar itt lesz,akkor Gabcival tudsz is kezdeni!
Valami becenevet nem adnál magadnak?Mert ez a nick név nem mond sokat,mi meg szeretünk kicsit közelebb lenni egymáshoz! Bocsiii, de azért köszi  Ja és ez a Fraxiparint micsoda?Mire kell?

Csajok olyan mérges vagyok,képzeljétek mentem a házi dokkerhez,hogy tp,meg valami belgyógyászati vizsgálatot csinál ő,meg meg akartam kérdezni,hogy mégis melyik védőnőhöz tartozok??? Erre nincs ma!!!!Még a helyetessítője sincs!Hát gondolhatjátok én meg ott ültem fél órát mire szóltak,hogy az én dokim ma nincs.Majd holnap...Nem is voltam mérges...ááááá
Na mindegy,majd holnap vissza megyek...

Gabci mi volt a vérvételen?Mit tudtál beszélni a dokival?Hogy lesz?Gyere mesélj majd!

Pannuska mizus?Még pár nap és kezdtek!! 

Pussziii

 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron