Új privát üzeneted érkezett!

@szisza87:


Na hála a jó Istennek, hogy előkerült valaki!!!!!!!!!!!!
Ja és érezd magad persze jól lebaszcsizva, mert 1. eltűntél, 2. itt senki nem fog kiröhögni, akármilyen baromságot is mondasz, 3. ha kimondod az érzéseid, megkönnyebbülsz, mi kioktatunk, mert okosak vagyunk, és máris megnyugodsz!
Nálam azért nem olyan egyszerű a megoldása a kiságy problémának.
Először is, teljes mértékben igazad van, te (ti) küzdöttetek meg ezért a piciny csodáért, minden a ti döntésetek lesz. A legelső pelenkától kezdve az iskola választásig stb. Másrészt, ahogy én anyámon és apámon látom az unokájukat imádják és együtt akarnak vele lenni ( persze nem nevelni, hanem 2-3 órára ) Szerintem anyósodék is tök beleélik magukat, ők is várták a törpét biztos és már azon agyalnak, hogy talán ott is aludhatnátok, és akkor kell a kiságy. Érted? Szerintem ők is nagyon várják már Szisza, vagy te hogy látod? Nekem ez jött le. Szerintem a kiságyat hozzátok el, mert ti azt az ágyat akarjátok a kicsinek, majd ha oda mentek anyóshoz, az úgysem most lesz, meg nem a baba születése után 1 nappal, arra lesz majd más. Kész. Én így oldanám meg.
Amúgy jól vagy, vagy alszol egész nap kismamink???
 


Laptető csajok, ez most bejön!!!!!!!!!!!!!!
 


@gabci75:


Láttad, laptetőn vagyok, ez ugye azt jelenti, amire gondolok?????
Hát Gabcikám a szurizás egy RÉMÁLOM !!!!! Ne érjek hozzá de húzzam, fertőtlenítsem, szívjam fel, levegőt ki óvatosan, gyerekek..... beadni nem mertem, anyu belémvágta!
Te valahogy sokkal ügyesebb lehettél!  Na mindegy, meg akarom tanulni, de annyira fosok magamnak beadni, maga az hogy magamba kell szúrnom, tudom pedig hogy nem fáj, de mégis.
Megoldás? Valaki? Én nem is értem miért nem tudtak tablettát erre kitalálni. Ez tuti direkt van Miattam biztos
Na jó, menjél Szulejmánozni meg Hüremezni !!! Jó szórakozást!
Jól vagy ?
Puszikázlak!
 

 
 

@pannuska12:



Szia Pannus!!!!!!!!!

Megfogod tanulni majd meglátod!!! Vagy te is olyan ügyi mint én!!!!!

Amúgy nem vagyok jól,most ment el a párom,mert egy nappal hamarabb kellett visszamennie,tegnap jött haza és én tegnap ugye dolgoztam ez a nap volt amit együtt töltöttünk és fél napig csak főztem ebből is,ugyhogy nagyon nem vagyok jól már kisírtam magamat jól,de az sem segít!!!!!!!!!!!!

Szóval már kezdem nagyon unni ezt a kinti munkáját de sajnos itthon nem keresne ennyit,pedig muszály lesz valamit kitalálni mert így csak én megyek tönkre idegileg!!!!
Mindíg csak egyedül,nemis tudom mi lenne velem ha még a macska sem lenne itt!!!!!
Akkor megőrülnék tuti!!!!

Na mind1 majd lesz valahogy!!!!!!
Köszi hogy meghallgattatok illetve leírhattam nektek a bánatomat!!!!!

Jó éjt!!!

Puszi!!!


gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Hát köszi a sok jó szót!Tudjátok nálunk sem olyan könnyű az anyós helyzet.Szeretem őt,nem arról van szó,meg tényleg nagyon sokat köszönhetünk nekik.Csak néha túlzásba viszi a dolgokat és akkor engem nagyon felbosszant.Már amikor össze házasodtunk akkor mondta,hogy szülök 2-3 gyereket,majd reggelente oda viszem neki én meg menjek dolgozni  és hát úgy érzemhogy erről nem nagyon tett le.Még az a szerencse,hogy van köztünk 180 km 
Na mindegy,úgy is az lesz amit ÉN akarok.Boldogan szeretném várni ezt a pici csodát és úgy döntöttem,hogy sz@rok bele mindenbe :)
Csajok kitartás és higyjétek el mindenkinek meg fog változni az élete hamarosan! ;)
Gabcikám nagyon megölelgetnélek most!Egy kicsit tarts ki hátha valami változik itthon és akkor többet lesztek együtt.Gondolom ha meg lesz a baba már nem fog kint dolgozni a párod,nem?
Pannuskám IGEN a laptetőőő azt jelenti :) :) .) Rajtad a világ szeme!Mikor mész uh-ra?
Eszti a 3 petesejt nem kevés,egy babához csak egy kell!A lényeg,hogy ne legyen üres,legyen benne pete!De ez meg csak a leszíváskor fog kiderülni!
Andi,Helenka ti mikor is kezdetek 

Puszi mindenkinek és remélem senkit nem hagytam ki (sokan lettünk) :)

 


@szisza87: "Sziasztok!Hát köszi a sok jó szót!Tudjátok nálunk sem olyan könnyű az anyós helyzet.Szeretem őt,nem arról van szó,meg tényleg nagyon sokat köszönhetünk nekik.Csak néha túlzásba viszi a dolgokat és akkor engem nagyon felbosszant.Már amikor össze házasodtunk akkor mondta,hogy szülök 2-3 gyereket,majd reggelente oda viszem neki én meg menjek dolgozni  és hát úgy érzemhogy erről nem nagyon tett le.Még az a szerencse,hogy van köztünk 180 km Na mindegy,úgy is az lesz amit ÉN akarok.Boldogan szeretném várni ezt a pici csodát és úgy döntöttem,hogy sz@rok bele mindenbe Csajok kitartás és higyjétek el mindenkinek meg fog változni az élete hamarosan! Gabcikám nagyon megölelgetnélek most!Egy kicsit tarts ki hátha valami változik itthon és akkor többet lesztek együtt.Gondolom ha meg lesz a baba már nem fog kint dolgozni a párod,nem?Pannuskám IGEN a laptetőőő azt jelenti .) Rajtad a világ szeme!Mikor mész uh-ra?Eszti a 3 petesejt nem kevés,egy babához csak egy kell!A lényeg,hogy ne legyen üres,legyen benne pete!De ez meg csak a leszíváskor fog kiderülni!Andi,Helenka ti mikor is kezdetek Puszi mindenkinek és remélem senkit nem hagytam ki (sokan lettünk) "


köszönöm nagyon aranyos vagy hogy írtál!!
eszti2910
Kaposvár
 
 


@gabci75:


Sziasztok,
Gabci, Szisza ma sem mertem magamnak beadni. Mondjátok már hogyan kell? Vagy meddig megy ez a szurkálódás? Mivel én már unom.
Gabci, tök megértelek, ezen a héten én is tök egyedül vagyok este 8-tól, addig meg kómában van, a  következő héten meg este 11-kor fog hazaérni. Pedig aztán nem is külföldön dolgozik. Az ember jobban elviselné, ha több pénzért menne a dolog. Meddig kell kinnt dolgoznia? 
Így is szar, úgy is szar ez!!!!!
Szisza, 180 km nem kevés, nincs is miről beszélni. Hadd mondja...... ti meg megcsináljátok másképp. Még mindig kerget az álommanó?
 


Szia Pannuska! :)

A szuriba sajnos még mindig nem tudok segíteni,én rábíztam apára tudod...
Hát ma reggel utolért rókakoma,nem kicsit.Az álomkór még mindig megvan,bár már nem olyan durván.Most éppen nem tudok úgy feküdni,hogy a melleimnek is kényelmes legyen (amúgy is nagyon). Épp néztem a neten,hogy most mi újság a Manókámmal és azt írják,hogy már teljesen emberi formája van!Úgy várom már,hogy lássam újra,mert eddig csak foltokat láttam...Még 2 hét és mehetek uh-ra :) 
Hát apa nálunk sincs sokat itthon,bár én nem panaszkodom.De akkor is...mert reggel megy el fél 6-kor és este olyan 7-8 körül jön haza (már) ,ünnepekkor később.( ő futár).
Ez van,szar egyedül,mert senkim nincs itt pesten.A kutyusom meg én vagyok egész nap.Néha úgy hiányzik a munkahely,de csak a csajok miatt.De nem megyek vissza dolgozni,mert nem bírnám idegileg sem,meg amúgy is emelgetni kellene stb...
Pannus te hogy bírod még a melóhelyen?Gabci,tudom neked is szar a helyzte bent...megszoktad már a kamerákat?


 


Sziasztok Lányok!!!!

Pannus és 45fokban tartottam a tűt és csak benyomtam nem fájt,de a harmadik héten már nagyon untam mert reggel egy este kettő kellett. 

Akkor te is sokat vagy egyedül Szisza!!! De az más azért mert este mindíg hazamegy a párod nekem csak 5nap után.

Pannus hááát nem tudom meddig fog kint dolgozni de sajnos itthon nem keresne ilyen jól,szar ez a magyarország!!!!!!

A kamerákat már megszoktam azért neha még el is felejtem hogy ott vannak. 

Várom a májust Lányok!!!!!!!!

Puszi!!!!


gabci75
Érd
 
 


Szisza!!!
Máááár 8hetes va baba!!!!

De jóóóó!! Azért irigyellek nagyon ám!!!
Azt sem bánnám ha jönne a rókakoma pedig gyűkölöm nagyon de a babáért mindent!!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Gabcikám hidd el előbb utóbb minden megváltozik!Igen nekem nem olyan nehéz,mint neked mert én azért tudom,hogy este majd jön haza és eggyütt leszünk.
Hát a rókát már én is nagyon vártam,de amikor reggel már 4-szer hajoltam a csapra (én nem tudok wc-be hányni  ) akkor már mondtam a kicsinek,hogy oké,tudom,hogy itt vagy! :) Igen már 8. hét!Hihetetlen,sőt felfoghatatlan!
Ja képzeljétek ilyen 6 lakásos társasházban lakunk és a héten szült a felső szomszéd.Nem is tudtuk,hogy terhes! Jó szomszédi iszony  Még az a jó,hogy egy a védőnőnk,így már mindenki tudni fogja,hogy jön a baba nálunk is,legalább is itt a házba :)
Na jók legyetek csajok!

Puszi

 


Cső csajok!

Gabci, ma eljutottam odáig, hogy magamba böktem, de mertem tovább, így anyu tolta be a cuccot! Fájt! Én ebbe belehalok! Holnap egyedül próbálom, remélem bejön a 45°. Gabci, kedden már április van! Van még 1 db szabad hónapod! Csináld meg a tavaszi nagytakarítást, emelgesd szét magad, utána úgysem lehet.
Szisza, örülök neki, hogy hánysz végre, remélem nem fog sokáig tartani és nagyon remélem, hogy én az első pillanattól kezdve hányok úgy kb 2 hétig és nem fog hiányozni a cigarennyó. Agyaltál azon amit írtam az anyós-kiságy sztorival kapcsolatban?
Mikor kezdjem el az elevitet? Vagy már szednem kéne? Ugye most kezdtem a szurit 26-án, akkor mikor lesz a visszaültetés kb.???????????? Elvileg hétfőn, 31-én jönne meg a stukimuki.
Ja, azt találtam ki, ha mikor itthon leszek az "embiró transzfer" után 2 hétig, kerítést fogok festeni!!!! Most látom az arcotokat, nevettek mi??????? De muszáj lesz vmi értelmeset csinálnom!!!!!
Szép hétvégét!
 


A terhesvitamin szedése engem is érdekelne! Multivitamint szedek kb 2 hete, de szedném a Gravidát is (nekem az jobban bejön).


Jajj csajok, annyira izgatott vagyok! Már tegnap este éreztem, hogy most már nemsokára meg fog jönni, most kezdtem kicsit barnázni, tehát ma, vagy max holnap tuti megjön! Kicsit görcsölök, ezért reménykedek benne, hogy ma, de a holnap is tökéletes :) sőt, kicsit még tökéletesebb, mint a ma :D
Legszívesebben telefonálnék az első szuri felügyelőjének, hogy ma este készüljön, de azért inkább mégiscsak megvárom, hogy tényleg megjöjjön! :D Viszont, ami számomra biztató, akkor a mostani ciklusom is egész jólnevelt volt. 31-32 nap tökéletes az én esetenként 50-60 napos ciklusaimhoz képest ;)
pannus, mikor mész uh-ra? Hányadik napja lövöd/löveted magad?


"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok Lányok!!!!!

Na az már jó ha magadba merted döfni a tűt,utána szépen lassan nyomd be a dózist,tudom hogy sikerülni fog ,meg tudod csinálni!!!!!!!

Helenka!!

Én is gondolkodtam a gravidán,de én most szedek C vitamint 1000,D vitamin 4000, Halolaj,és még a méhpempőt. Szerintem a Gravidát majd akkor elkezdem ha sikerült a terhesség.
De ahogy gondolod!!!

Reméljük mihamarabb megjön és kezdheted a szurit!!!!

Többiek hogy állnak?????

Gyönyörű idő van Lányok!!!!
Kár hogy egyedül vagyok mert jó lett volna elmenni kicsit velencére sétálni,de ma kitakarítok,holnap megyek dolgozni meg hétfőn is de hétfő reggel jön haza a SZERELMEM!!!!

Puszi mindenkinek!!!!!
gabci75
Érd
 
 


Helenka!!!!!

Hogy áll az esküvő előkészület?? 
Vagy csak kis esküvő lesz??
Szűk család?  
Puszi.
gabci75
Érd
 
 


gabci, kis esküvő lesz, két szertartás, kis család, meg ilyenek. Persze, a fél falu el fog jönni a templomba :D
Most én is takarítok, de kicsit elpöttyentem, mert reggel még éreztem, hogy meg akar jönni és már most nem :/ De végül is, előbb-utóbb mindenképpen meg kell jönnie >)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Ma este indul a szurizás!! :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok!

Pannuska én Gravidát szedek,de csak azóta,hogy tudom sikerült.Meg azt is elég a 12. hétig mert nagy lesz a baba tőle!Ügyi vagy,hogy már be merted döfni,menni fog ez neked! ;) Ügyi vagy! Mikor mész UH-ra?Hallod a kerítésfestésről szerintem tegyél le!Pihenni kell!Ilyenkor nem a hasztalan időre kell gondolni!Nekem is állt már a por de nem foglalkoztam vele!A pici az első,akinek nem tetszik csinálja meg! ;)

Gabci este jön haza a párod :) Még egy picit bírd ki! :) Bocsika,de olvastalak titeket a sotés topikban és nem értem miért óckodtok ennyire a crinone géltől???Én is azt használom és semmi bajom tőle.Azt meg nem is értem,hogy nálatok e hogy hogy kísérletező szakaszban van?Máshol már régóta alkalmazzák.Én mondjuk jobban örülök ennek mint az utrónak.Mert azzal aztán nyúlkálhatsz egész nap ... :( Na mindegy ti tudjátok,de nekem ha választanom kéne én maradnék a crinonnál. :)

Helenka hajrá szui!!!De izgi,hogy közben szervezitek az esküvőt is :) 

Csajok engem reggel megint elért a róka.Fúú de nem szeretek hányni.Mondjuk nem hiszem,hogy van aki szeret :) Amúgy jól vagyok a héten megyek majd időpontot kérni a terhes gondozásra.Jövőhéten akarok majd menni :) Már nagyon várom!

Jók legyetek!

Puszi

 


Sziasztok örülök mindenki jól van én holnap megyek ultrahangra meg emelték pénteken a gonalf 150-re három petesejt van azotta is remélem holnapra jók lesznek és meg lesz a mutét nagyon izgulok remélem sikerül mindenkinek szoritok
eszti2910
Kaposvár
 
 


Sziasztok,

magamba nyomtam szombaton is, vasárnap is!!! A kényszer nagy Úr! Nem nagy cucc, nem tudom mit voltatok beszarva tőle Anyám azért kíváncsi volt, hogyan műtöm magamba a drogot!!! Nőtt a hasam tőle, vagy híztam. Mindegy én a hormonra fogom! Ez volt a 6. szuri, összesen 14 -et kell belövöldöznöm magamba. Ma hívtam őket, azt mondták, ha nem jönne meg a stukimuki nem gáz, szúrkáljam csak magam, ha megjön szóljak. Hát azért elég nagy gáz, ha nem jön meg, nem??? Szisza, Gabci nálatok hogyan volt?
Apámnak nagyon hullik a haja, szörnyű látvány! Próbálom nyugtatni, mert zavarja, meg elütöm valami baromsággal. Nem akar fodrászhoz menni, azt akarja, hogy én vágjam le géppel. Gondoljatok bele! Szisza TE NE ! Anyu elővett Isten tudja honnan 15 db baseball sapkát, meg betörő sapkát - ezen különönsen látszik az őszes-szürkés haj, mert persze fekete. Bennt is hordja, mert összehajazna mindent. És tényleg, amerre megy hullik róla!!!! Fel a fejjel!
Szisza, Róka koma a barátod???? Nem baj anyám, ezt akartuk!!!!! Toljad csak a csapnak!!!
De a kerítésfestés nem megerőltető, vagy hagyjam? Nekem kínzás lenne a semmit tevés! Akkor ütöm a gépet! Ez jó???
 


Pannuska :) Nagyon ügyes vagy!Büszke vagyok rád csajszi!!!A pocid a hormonoktól nő,nekem is megnőtt!Ugye iszod már a sok vizet!Minimum 3 liter egy napra!Aztán beülti után 4!!!!Én is így csináltam és told a fehérjét!Már most nagyon fontos!És a kerítés festést pedig NE!!!Pihenni kell! ;) Majd meg lesz az is,ne stresszeld magad!Ja én ehhez a stuki dologhoz nem tudok hozzá szólni,mert nekem rövid protokol volt.Mikor megjött másnap mentem uh-ra.Addig nem kellett szúrnom.Akkor megkaptam a recepteket és ment aznaptól a szuri.Nekem kevesebbet kellett!De így is 40 adag van bennem.Még jó,hogy nem 40 szúrással. :)
Apukádat nagyon sajnálom  de nagyon bízom benne,hogy meg fog gyógyulni!!!Szerintem rövidre le kellene neki vágni a haját,hogy ne legyen olyan sok hulló haj amit lát .Szegénykém,nagyon sajnálom őt!DE meg kell neki gyógyulni!!!

Puszillak!!!

 


Szisztok Lányok!!!

Na itt vagyok mér,csak tegnap és tegnapelőtt melóztam. Tegnep reggel jött haza a párom. És majd holnap este megy vissza,ugyhogy most két napot együtt vagyunk. YESS!!!!
Ma egy kicsit lemegyünk velencére sétálni jó idő van!!!

majd csak pénteken megyek melózni hála istennek!!!

Szisza!!!!
Nembaj hogy hánysz mi is fogunk nyugi pedig és úúúútálok hányni!!

Jaaa,nemtudtam hogy te is a gélt használod!!! Én azért nemszeretem mert nem sikerült,de így hogy tudom te is ezt használtad és sikerült ez már más!!!! Az volt a jó hogy csak este egy és kész.

Pannus!!!
Nekem két napot késett akkor a menzi a szurizásnál. És folyt köv.
Sajnálom apukádat de meg fog gyógyulni bizzatok benne és Ő is,legyen erős!!!!

Nagyon ügyi vagy tudtam én hogy beadod magadnak a szurikat!!!!

Puszi!!!

gabci75
Érd
 
 


@helenka:


Nagyon sokféle terhes vitamin van, szerintem nagyjából hasonló tulajdonságokkal, de mégis valahogy van különbség, mert másként reagál egy-egy ember szervezete. Én Ferlidona-t szedtem és minden rendben volt. Javaslom, azt próbáld ki! Van belőle laktóz- és gluténmentes változat is, ha arra van szükség. Itt tudsz róla többet olvasni: http://bit.ly/ferlidona
 
 


Csőcsajok!
Levágtuk apu haját, ez volt a nap fénypontja.
Szisza, miért kell inni ennyit? Tényleg már igyak most ennyit? De milyen vizet? Én nem tudok ennyit inni, állandóan menjek pipilni? Gyerekek, elegem van!
Gabci, remélem sikerült a kirándulás és talán romantikáztatok is! Mit tervezel most a várakozás idejére? Mit csinálsz? Te is vedelted vizet?
Puszi, megyek szurkálódik a szivem, lefekszem.
 


A vìzvedelés nekem sem a kenyerem...
Biszont az foglalkoztat, hogy mi van a stresszel? Mert én mindjárt fejre állok tőle :) jövő héten igyekszek majd vissza venni, utána meg nem dolgozni, de ez az esküvő, meg minden most van, egy kicsit sokk :)
Pannuska, még nem jött meg? Én pénteken megyek 6. Napi vizsgálatra, már két szurit nyomok :) nem a kedvenc koraesti elfoglaltságom :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok Lányok!
helenka, azt szokták mondani, hogy a stressz, főleg ha ilyen várakozós típusú stressz gondolatlekötőnek megfelel, és nem azon agyalsz, hogy mikor lesz baba. :) Ha mondjuk bántana valaki folyamatosan, vagy a munkahelyeden piszkálnának, azt tuti nem tenne jót.
Az esküvő pedig csudajó lesz, meglátod!!! :) Élvezd ki, amennyire csak bírod, mert optimális esetben :-) csak egy van belőle az életed során.
Én meg megint beteg vagyok, az elmúlt időszak az antibiotikumról szól lassan. Kb. egy hónapja is, ugyanígy, felső légúti cucc nem gyógyult meg 3 hét alatt, arra kaptam egy adagot, aztán 17-én az átjárhatósági után két tabit, most megint szedek egyfélét (de ettől legalább érzem, hogy rohamosan gyógyulok), és jövő héten fogimplantátumot fognak betenni (legalábbis az alját) arra is tutira kapok még valamit. Pffff... Szedem a lactoprotectet, de tartok tőle, hogy kevés lesz. Most nem lenne jó, ha felborulna a ... mindenem. Lassan ugyan, de közeleg a május, amikor a lombik beindul, (remélem).
Tegnap voltunk a BMC-ben a kéthetenkénti lombikos tájékoztatón. Nekem nem mondott túl sok újat, sokkal többet olvastam már a neten utána, viszont a párom egy kicsit megijedt, hogy ennyi szövődmény lehet nálam... Amin meglepődtem, hogy a punkció alatt a dokik szeretik, ha a leendő kismamák ébren vannak. A miértre nem jöttem rá, a neten valami félinformációt olvastam, hogy több tüszőt tudnak leszívni?? Miért? Nem mindegy? Hát... én nem szeretnék ébren lenni. Ti mit gondoltok erről?
Pannuska, nagyon sok erőt kívánok Nektek! Azért kell sok vizet inni, hogy a szervezet ne kezdjen el a hormonok hatására vizet raktározni, ne vizesedj fel a stimulálás miatt.
Puszi mindenkinek! :)

 


Sziasztok! Igaz csak a jövőhéten akartam menni terhesgondozásra,de elmentem ma,mert megyünk haza hétvégén így tudok vinni képet a Piciről :) Minden rendben vele 25 mm nagy már a baba,petezsákot már nem mértek :) Dobogott a kis szíve is,de hamar megunta így hátat fordított nekünk,arról van képem  Pannuska Andi nagyon jól írja miért kell a sok víz!Szóval tessék inni.Én Szent királyit ittam,mert az enyhén lúgosít ;) Sajnos az állandó pisiléshez hozzá kell szokni.Én már esténként a szemem sem nyitom ki,kimegyek kieresztem és fekszek vissza  Párom szerint olyan vagyok mint az alva járók De ez van meg lehet szokni! Andi kitartotta az előadást?Nekünk Szűcs doki és akkor még azt mondták,hogy jobb az altatás,mert úgy nem tudsz megugrani minden szúrásnál!Én semmi képpen nem mertem volna ébren megcsinálni!Én a HSG-be is kicsit belehaltam.A leszívás után nekem annyira fájt a hasam,hogy el se tudom mondani!Én tuti bele ugrottam volna mikor szúr!Nekem még adtak egy fájdalom csillapítót is az infuzióba :( De nem bánom már egy másodpercét sem!Akkor sem bántam!Előre néztem,csináltam amit mondtak és meg lett az eredménye :) Helenka elhiszem,hogy nem szereted te sem a szurikat!Én az utolsó két nap már sírtam,mert nem akart bemenni a tű,ááá nagyon ááá Gabcikám kisétáltad magad?Nagyon jó idő volt tegnap,mondjuk ma sem vészes,de...a tegnapi jobb volt :) Hajrá mindenkinek! Puszi

 


Szisza,
A nevére pontosan nem emlékeztem, de a keresztneve rémlett még akkorról, amikor a lányaim születtek. :) Szerintem ő volt az Újvári Elemér. Most megnéztem a google-ban, hogy egy idős dokibácsi, aki főleg konzultációkat tart. Szóval 90%, hogy ő volt, attól függetlenül, hogy Szűcs dokit harangozták be még két hete. Tényleg ezt mondta, hogy jobban szeretik, ha ébren vannak a nők a punkció alatt. Nekem ez tiszta horror, pont azért, amit írtál. (Megszúrnak, ugrok)  De, van akinek nem az volt. http://eszter82.blogspot.hu/2011/08/pun ... elkul.html
Egy kolléganőmnek is így csinálták, de róla több infót nem tudok, ez is folyosói pletyka.
Jaj, de jó, hogy láttad a kicsi babádat! :)
Lányok, igyatok sok folyadékot, egyetek fehérjét! Mindenki vigyázzon magára és előre kell nézni, hogy Szisza írja! Meglesz minden igyekezetnek az eredménye! :)
 


Andi nekem Újvári csinálta az átjárhatóságit...esküszöm tőle még a sima uh is fájt!Szerintem neki már nem kellene ott lenni.Nincs úgy türelme sem.

Pannus ezt láttam ma a facebookon!Gondoltam belinkelem,hátha te még nem láttad! http://tudnodkell.info/hazugsag-a-rakrol/#

 


Sziasztok Lányok !!!

Szisza örülök hogy láttátok a babát,és hogy hallottátok a kis szívének dobogását!!!!
Olyan jó lehet!!!

Pannuska én is megittam a 3litert igen és sokat jártam pipilni is,de muszály volt!!
Most kb 2litert iszok hogy hogy szokjam.

Szisza!!! Igen kisétáltuk magunkat fagyiztunk és egy parkban napozgattunk annyira jó volt!!!!
De sajnos megint egyedül maradtam,elment fél8-kor igaz most volt nemrég de már nekem nagyon nagyon hiányzik és alig várom a hétfőt hogy hazajöjjön!!!!
Mostanába nagyon megvisel amikor elmegy!!!!

Lányok csak ügyesen mindenki!!!!
Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok,
nagy kínok között, de ma megjött. Holnap reggel indulás Tapolcára.
Benyeltem 3 liter mentes vizet! Nem is volt nehéz.... beosztottam 8-12 h 1,5l, 12-16 h 1,5 liter, még túl is teljesítettem. Fáj a hasam, érzem a hormonjaim, tiszta ideg vagyok. Ma megláttam egy csecsemős mentőt szirénázva és BALLAGVA! Tök lassan ment ! Majdnem rákiabáltam, hogy toljad neki te barom, de nem tudtam mert elsírtam magam!!!!!!!!!!!!! Ne, ez van.
Megyek nekiesek apjuknak mert nem akar eljönni holnap!!!
 


Pannus, tök jó, hogy megjött, mi most voltunk vérvételen, két óra múlva ultrahang. Finishbenvagunk ;)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok szurkolok mindenkinek én hétfőn megyek leszívásra úgy hogy lassan vége már alig várom remélem sikerül minden!!
eszti2910
Kaposvár
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Pannuska nagyon jó hogy ennyit iszol jó lesz!!!!!
Végre hogy megjött, akkor folyt köv majd csatlakozui még egy szuri!!!

Helenke miden rendben lesz nyugi!

Eszti!!  
Végre eljött a leszívás,emlékszem és is nagyon vártam. Izgultam hogy mennyi lesz,utána azért izgultam hogy mennyi esik szerelembe,és mikor visszakaptam őket akkor aza két hét nagyon hosszú volt!!!

Sikerülni fog Lányok!!!!

Ma délutánra megyek dolgozni kettőre,szombat-vasárnap egész nap. De hétfőn már jön haza a párom,végre.
Ja és hétfőn megyek be a klinikára másik két lánnyal a zárójelentésért. És Dumcsizunk a lányokkal egy kicsit.


Puszi mindenkinek!!!


gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

NA lányok egyszerre kezdtek?Akkor lehet most szurkolni ezerrel mindenkinek!

Tessék jönni jelenteni ki hogy érzi magát!

Én kéremszépen nagyon jól vagyok.Manóka nagyon kímél (még) nincs hányás,émelygés!Néha esténként egy pici,de amúgy semmi :) Persze álomkór még megvan,de már délután nem kell lefeküdnöm,de reggel 10 előtt nem nagyon tudok felkelni...

Gabcikám kitartás a hétvégére!Nekem már nem menne az egész nap!Bele halnék...

Puszi és szép hétvégét mindenkinek!

 


Szia gabci75 hát igen nagyon izgulok igaz nem sok tűszöt produkáltan ahogy nézték 4db van izgulok is nagyon most jön a java szerinted vagy szerintetek mikor lesz majd érdemes tesztet csinálni? ma kapom az utolsó szurit már nagyon fáj holnap este meg a tűszö repesztöt asztán izgulás nagyon szurkolok én is mindenkinek neked ki tartás a munkához!!
eszti2910
Kaposvár
 
 


Eszti!
Nekem a beültetés után a 9 napon volt nagyon extra halvány a teszt!3 naposakat kaptam vissza :)
akkor ha jól értem akkor hétfőn lesz a leszívás nálad?
Szurkolunk,hogy mind a 4-en szerelembe is essenek majd!

 


Sziasztok,
voltam tegnap Tapolcán, megkaptam a következő szurit: Gandalf-ot! Így sokkal könnyebb megjegyezni. Fáj a hasam.... igaz nem annyira, mint szokott, de kitartóbb!
Pénteken ultrahang.
Megyek, a kaját felraktam, dolgoznom kell ezerrel.
 


Szia szisza87 köszönöm szépen én is remélem minden rendben lesz igen hétfőn lesz ma este kell be adni a tűszö repesztőt,és remélem követlek majd!!
eszti2910
Kaposvár
 
 


@eszti2910: "Szia szisza87 köszönöm szépen én is remélem minden rendben lesz igen hétfőn lesz ma este kell be adni a tűszö repesztőt,és remélem követlek majd!!"


szisza87 tudom lehet kicsit fura kérdés de a három napot a leszivás napjától kell számolni vagy nem?
eszti2910
Kaposvár
 
 


Szisza,Gabci
segítsetek, mert számolok:
Megjött a bajom 04.03.
04.06.-tól lövöm a gandalfot meg a superfactot ( nem röhög!)
félidőben csinálják a leszívást?
mert az elvileg 04.17-04.18.
mikor rakják vissza?
mikor derül ki? mikor megjönne a bajom?
SOS!
 


Szia Pannus!!

Igen félidőben szívják le és 3-4 nap mulva visszakapod őket,és onnan két hét hogy sikerült-e vagy nem!!!

De csinálhatsz hamarabb is tesztet de a vér a tuti!!!

Puszi!!!
gabci75
Érd
 
 


Szia Pannuska!

Bocs,hogy csak most találtam ide!Nálam úgy volt,hogy ugye szúrtam a szurim és menni kellett ha jól emlékszem a 10. napon (első szuritól a számolva) vérvételre és akkor váltottam ki a tüszőrepesztőt.Ugye úgy volt,hogy este nyomjuk a repesztőt,de délután rám telefonáltak,hogy még ne mert a vérvétel alapján a tüszők még nem állnak készen.Menjek másnapra még receptért.2 napot húztunk még rá.Szóval elméletileg,igen félidőben.DE akad ilyen is mint én és akkor egy két napot csúszhat!
Az is attól függ,hogy mikor rakják vissza,hogy mennyit tudtak leszívni.Mert ha sokat akkor megpróbálják minnél tovább elvinni őket!De min. 3 naposan szokták vissza adni vagy max 5 naposan (egyébként ez lenne a jobbik,de nekünk sem vitték el eddig.) 3 naposakat kaptam vissza,ha jól emlékszem Gabci is!

Hajrá Drága és kérjük majd a beszámolót!Nagyon nagyon szurkolok!!!!!

Eszti nálad mi a fejlemény?Hogy haladsz?

Gabci mi újság veled?Már nem sokat kell várni és megint kezdhetsz!Valamilyen vizsgálatod nem fog lejárni?Én felhívtam annó a központot,hogy nézzék meg valamit kell e megcsináltatni,mert azt addig elintézniém.Jobb így,mert akkor már ezzel sem megy akkor majd az idő! ;)

Andi?
Helenka??
Ahugika???

Puszi lányok!

 


sziasztok!
Jelentem: férjhez mentem ;) Szépek voltunk, meg minden, jól értezték magukat a vendégek és sok süteményt kaptunk ;)
A lombikos ügyünk: ma voltunk a Kaáliban (pénteken is voltunk, csak akkor magamon kívül voltam még) és megvan a tüszőrepi.
Kicsit vékonya nyálkahártya, arra ösztrogént szedek, de egyébként szépen kerekednek a tüszőim. A bal oldalon 2 db 17 mm-es, és 4-5 14 mm-es volt ma délelőtt. A doki azt mondja, hogy nagyon bíztató a dolog, pénteken leszívás :)
Még nagy a rendetlenség, tehát majd később próbálok írni, közben meg igyekszek olvasgatni ;)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok lányok!!!!!

Ma voltam ben a klinikán és kikértem a zárót. Megkérdeztem hogy van-e lejárva vizsgálat de nincs,illetve a rákszűrés le van de holnap megyek a nőgyógyászhoz és letudom,és nekem még nem volt AMH sem úgyhogy azt is meg kell csináltatnom. Remélem jó lesz. És kérek beutalót a laborba megnézetem az összes női horont. Amikor májusban megjön akkor hívom a klinikát és bemegyegy vv-re,akkor beszélek a dokival hogy nem-e csinálnánk inkább rövid protit,mert olyan sok aza 3hét szuri!!!!!
A párom itthon van,szerdán megy vissza,de itthon vagyok én is vele hálaistennek!!!!

Helenka Sok Boldogságot nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És babyt is!!!!!!
De jó neked akkor pénteken leszívás!!! Nagyon szurkolok majd!!!!!

Pannus csak ügyesen!!! Tudod!!!!! 

Puszi!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok meg volt a leszívás ma kicsit fáj a hasam de jól vagyok 4db peteselyt lett most szurkolunk nekik szerdán kell telefonálnom mi ujság velük csütörtökön vissza kapom ma már kezdem eszt a hüvely golyot reggel este 3 db-ot!! helenka gratulálok az esküvöhőz mindenkinek szurkolok én is !!! már nagyon várom a szerdát!!
eszti2910
Kaposvár
 
 


Milyen golyót csinálsz eszti? Kell valamit szedni-szúrni leszìvás után?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


szia helenka a utrogestan kaptam már este el kellet kezdenem reggel három este három hüvelygolyo a d vittamint szedem már az elejétől meg a l-throxin reggel egy fellet  szurni már nem kell!! holnap reggel kell be telefonálnom és meg mondják hány este szerelembe nagyon izgulok csütörökön vissza kapom ha minden jól meg ezeket ha minden sikerül a terheség 12 hetéig haszálni kell!
eszti2910
Kaposvár
 
 


Eszti, szuperizgi! Nekem pénteken punkció, jövő hét beülti :) jól együtt leszünk babásak ;)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Szoritok neked ugy legyen!!
eszti2910
Kaposvár
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron