Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! olyan jó látni a pozitív tesztet. Nagyon gratulálok! 


Én is nagy szeretnék babát már egy éve kínlódunk és még semmi. Most tudtuk meg hogy pcos vagyok. Kiborultam! Inofolicot és Premens tablettát szedek illetve D vitamint, az orvos szerint segíteni fog. Szerintetek van esélyem teherbe esni a közel jövőben? Annyira elvagyok keseredve! 


Lilypie First Birthday tickers
 
 


@cseniko:


Szia!
Előszir is nyugi!! A stressz nagy gátja a babázásnak. Bocsánat, hogy nem tudom, de mit jelent az, hogy pcos?
 


Policiszás ovárium szindróma, googlebe utána tudsz keresni. Nem stresszelek, csak el vagyok keseredve!

Lilypie First Birthday tickers
 
 

 
 

Cseniko! Hidd el, össze fog jönni a baba. Mi fél évet vártunk rá, de végre a pocimba van.
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


Jónás naptárt ajánlom!!!
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


Sajnos már több mint fél éve próbálkozunk, és egyre elkeserítőbb, de mindenképp megnézem a Jónás naptárt. Köszönöm. Örülök, hogy nektek sikerült, remélem, hogy maximum nyár végéig sikerül, mert nem szeretném szeptemberbe megkezdeni a tanévet, ugyanis iskolában dolgozom, és a gyerekeknek nem tesz jót az év közbeni váltás.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


@cseniko:


EZ a betegség félelmetesen hangzik, de szurkolunk, biztos nemsokára összejön. Használtál már ovu-tesztet? Ezzel meg lehet nézni mikor van peteérésed. Én is csak hallottam, nem használtam még ilyet.
 


Nem használtam még, de most úgy próbálkozunk, hogy 2-3 naponta vagyunk együtt, párna a fenék alá, és így hátha nem csúszunk le a peteérésről és hátha szerencsénk lesz. A Jónás naptár szerint febr. 22 7:55 kor kéne együtt lennünk, de hát mind a ketten dolgozunk így csak 4 óraakkor tudjuk megoldani, hátha jó lesz úgy is.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


@cseniko:


Én nagyon ajánlom ezt a tesztet, biztos, hogy valósat mutat, ha peteérésed van, és hát akkor a legtutibb. A párna a fenék alá az jó, én utána még gyertya állásba feküdtem egy jó 5-10 percet. Támaszthatod a lábad a falnak is, vagy akár a párod is segíthet, hogy ne fáradj el.
 


Amúgy hol találok Jónás-naptárt? :) Hol lehet ilyet megnézni?
 


http://www.lunarium.co.uk/calendar/conception.jsp


Én itt számoltam. 

Ki fogom próbálni az ovu tesztet is mindenképpen.. :)


Lilypie First Birthday tickers
 
 


Tegnap voltam dokinál. 5 hetes 5 napos. :) és láttam a pici szivét dobogni.

Cseniko! Szorítok!
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


De jó lehetett! Annyira irigyellek, de csak jó indulatból. 


 


Köszönöm.


Lilypie First Birthday tickers
 
 


@manatus88:


Szuper, örülök! :)
 


Cseniko? Mi újság?
Szappanka: hogy vagytok?
Nekem vőlegényem a határon :( nagyon hisztis vagyok vele, féltékeny vagyok, egy sms miatt vitáztam vele, hogy nem jelentkezett. De úgy aggódom érte. Ezek a hormonok :S
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


@manatus88:


Szia!

Köszi, mi jól vagyunk.
Mit jelent, hogy a határon van? Katona? Ott van a menekültek miatt? :/ A hormonok azok nagyon rabul fognak ejteni, nagyon-nagyon észnél kell lenni, mert ha nem, a pasi menekülni fog és annál rosszabb nincs. Nagyon kell kontrollálnod magad, ha bmit is beszólnál neki, vagy vitáznál vele, mindegy, hogy igazad van-e, akkor is inkább nyeld most le a békát!!! 
Nekem szerencsére sikerült, megmaradt a jó házasságom, annyit nem tudtam viszont kézben tartani, hogyha sírnom kellett, akkor sírtam is, aztán szegény férjem kétségbeesetten kérdezte, hogy mi baj van, én meg mondtam, hogy nem tudom, tök boldog vagyok, kerek minden, aztán mégis bőghetnékem van. Jót röhögtünk, hogy az embert hogy megbolondítják a hormonok. :))
Szóval próbálj meg az agyaddal irányítani, amit lehet, de nehéz lesz. :)
 


Sziasztok!

Egy barátnőm belém tette az ideget :( 5+5(baba 5hetes 5napos) hetesen voltam a nődokinál. És még nem hallott szívhangot. A dobogást láttam. Már kellett volna hallani? Illetve a másik,hogy mondta még korai a védőnőhöz menni. Szerintetek? Izgulok estig :(
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


@manatus88:
No para, én is 6 hetesen voltam nődokinál először és mi sem hallottuk még, csak láttuk :)
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk 8 hetesek :)
Hallottam a szívhangot is.

manatus88
Pilisvörösvár
 
 


Jeeeee :)))))))
 


@manatus88:


Szia!

miújság felétek?
 


manatus88
Pilisvörösvár
 
 


85%,hogy kisfiú :)

Genetikán minden ok volt. 13+3 vagyok ma.
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


De szépek vagytok!! :)
Gratulálok!!! ;)
 


Lanyok, letezik, hogy elobb volt ket nappal ovulaciom? Egyre halvanyodik a csik... Amugy meg 3 nappal kesobb jott meg a nemvart elvileg 17en kellett volna megjonnie, ehelyett 20an jott meg.. Letezik, h emiatt 3 nappal "korabban" ovulaltam...? Mert ha 17en jort volna meg akk pont mutatta volna jokor... Igy meg 3nappal kesobb jott meg negis korabban ovulaltam sztem... Szerencsere volt egyutt let... De kivancsi vagyok a velemenyetekre, mert az ovuteszt sem volt baromi eros de latszodik h azokhoz kepest is halvanyabb.......segitsetek!!!:))
 


 


Sajna nem tudok segíteni, de szorítok! Ird majd meg, hogy összejött-e a babó. Mióta próbálkoztok?
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


Én sem értek ehhez sajnos. Hogy működik ez?
 


Na, szerintem tegnap vagy szombat este ovulálhattam a méhnyák miatt (tojásfehérje szerű volt - ami állítolag a JEL az ovulációra)... Szombaton volt akció, vasárnap nem (páromnak nem is akartam mondani, hogy ovulálok, mert nem akartam, hogy azt higyje, hogy számomra már csak ez van, hogy nem tudok másra gondolni... közben mikor rájött, akkor meg szomoru volt, hogy miért nem szóltam... na mind1... ma még lesz akció, aztán két hét mulva kiderül, hogy összejött e vagy sem.... Ez volt a második probálkozás eddig :) fél éve nem szedek gyógyszert... Az OVULÁCIÓS TESZ (jóstesztként is használható! reggeli vizeletből ha ovuláció után egyre erősebb a második csík, akkor elég gyanús h babát vártok! ajánlom nektek) Az a lényeg, hogy ovuláció előtt az LH hormon nagyon magasra megy a szervezetben (ilyenkor a tesztcsík/második csík nagyon erős színű, vagy erősebb a kontroll csíknál. És ha ezt látod, akkor aznap este, vagy másnap reggel érdemes akciózni!! :) de ezt érdemes már a ciklus 9. napjától figyelni délutánonként. így láthatjátok, hogy hogyan lesz egyre erősebb a kis vonalacska :) az ovuláció napján meg azonnal látni, hogy már nem olyan erős a csík! ugyhogy innen lehet tudni, hogy akkor most oda kell csapni :) sztem érdemes használni, mert ugye a ciklus első felének ideje folyamatosan változhat..... lehet 10 nap is, de 18 is akár... a második fele (ovuláció után) meg MINDIG MINDENKINÉL 14 nap! :)  remélem segítettem nektek, hátha jósteszttel már ki is tudjátok mutatni a babócát :)én holnap reggeltől kezdem a jóstesztelést, hátha erősödik majd a csíkocska :) majd töltök fel egy hét után képet, hogy lássátok (eredménytől függően két dolog lesz látható 1pozítív: tesztcsík egyre erősebb, 2 negatí: tesztcsík egyre halványabb)
 


Na lányok úgy tűnik, hogy türelmetlen voltam:))) ma olyan eros ket csikosat produkaltam ovuteszten mint a sicc:) raadasul epp most van kozepidős fajdalmam is:) meg szerencse hogy ma is egyutt voltunk:) utana 20percig gyertya allas, parom perzse rohogott :))
 


Na hát akkor nagyon szurkolok és várom, hogy írj!!!!
Mi sgy kislányt szeretnénk nagyon. Azt mondják a peteérés előtt 1-2 nappal kell együtt lenni. Azt szted ezzel az LH teszttel hogyan kell megàllapítani?
Van egy 8 hónapos fiam, szopizik, úgyhogy mensim még nincs
 


Jajjj de jó neked :) igen állítolag a lányok gyorsabban "úsznak" ezért akkor jó csinálni, amikor ovulálsz!:) az lh teszt meg műűködik :) tegnap nekem is bizonyította :) úgy kell csinálni, hogy ciklusod 9-ik napjától délutáni pisibe mártod, de úgy ,hogy előtte már ne igyál két órával, hogy koncentrált legyen. Ahogy látszódik az én képeimen, (majd ma feltöltöm a tegnapi erős csikosat, hogy lásd, hogy mikor jelenti azt h ovulálsz) erősödik a vonal... amikor erősebb mint a kontroll csík, az azt jelenti, hogy másnap következik be a tüszőrepedés! azaz aznap vagy másnap azonnal himihumizni kell :) utána meg érdemes reggelente pisilni a tesztre (jóstesztnek), ha a tesztcsík nem halványul, vagy erősödik, akkor elvileg sikeres volt az akcíó! :) de nem 100%, azt majd csak a terhes teszt mondja meg, de nagyon izgulósoknak, meg türelmetleneknek (mint én) jó kiindulási alap lehet ez is már ! :)
 


Sziasztok!
Egy kis helyreigazítás...
A lutearis fázis, ami az ovuláció és a menses között van az nem mindenkinél 14 nap. A 12-14 az ideális, de előfordul akár 10-16 is. Egyénenként mindig aznos a luteralis fázis ellentétben a follicularis Fázissal ami a menses első napjától indul és az ovulációig tart.
Továbbá, a hCG az ami alkalmas a terhesség kimutatására az ovuláció meghatározására használatos LH nem, semmilyen információt nem ad, hiszen az LH ovuláció előtt megugrik, és csúcsot ad, de et természetesen csökken ovuláció után, ha fennáll a terhesség ha nem.
A gyermek neme meg kromoszóma függő.

Nem akartam megbántani senkit.


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Scolo: Szia! Ne viccelj! Nem bantottal meg senkit! Szerencse h itt van mert az interneten (sajnos) mindent lehet olvasni es kihasznaljak h nagyon sokan nagykn szeretnenek babacskat:)

Szappanka: itt van a foto! Marc.31-apr.5! Ciklus 11. Napjatol 17ig! Latszodik h tegnap azaz 16. ciklusnapon volt a maxin a hormon!
 


 


Szorítok Nektek csajok!!!!!
Mi fél évig próbálkoztunk, nehéz időszak volt. Aztán megjelent egy halvány csíkocska... :) 14 hetes terhes vagyok már.
Jónás naptár nekünk bevált, illetve az,hogy az esküvőszervezéssel foglalkoztam :)
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


Manatus: jónásnaptár mit jelent?:) hogy kell csinalni? Mi eskuvoben meg nem gondolkozunk:) a munka kot le:) bar most masodjara mar nem izgulom halalra magam... Mostmar pontosan tudom h nem jo erzes ha mar előre örülsz, majd megis jön a nem várt...:/ :))) lehet elkezdek meditalni:)))
 


@noverann:


a Jónás naptár valami olyasmit néz, hogy amikor születtél, hogyan álltak a csillagok stb. és mikor lesz legközelebb is úgy. Így megadja a termékeny napjaidat, azt hiszem....
Nagyon sokakanak bevált már, én is azt hallottam.


@manatus88:


Nem is tudtam, hogy esküvő is lesz, elmegyek megnézlek XD Hogy vagy amúgy?

 


Szappanka koszonom! Majusban kiprobalom... En ugy erzem, h most sem jott ossze... 19en fog megjonni... A testhom 36.6 ... Alapbol 36.2, de mostanaban ovulacio utan csokken..:( ugyh a 36.6 az annak a jele h megy egyre lejjebb gondolom:( pedig tenyleg gyertyazas is volt.... Penteken megyek nődokihoz... Remelem nincs semmi baj...
 


Na sziasztok, még mindig 36.6 de csináltam egy érzékeny tesztet ma, és semmi... amugy érzem is h nem jött össze... csak mostmár aggodom, h vmi szervi bajom van vagy a páromnak nem usznak rendesen a fickói....:/ mert elvileg fiatalok és egészségesek vagyunk, nem lenne oka, h ne jöjjön össze... a képességem meg van rá hogy teherbeessem...., egy évekkel ezelőtti dolog miatt tudom jól.... :(
 


@noverann:
Hol mered a hodet?

 
 


@mimkosz:


Számban! :)
 


@noverann:


Mióta próbálkoztok?
 


@szappanka:
Ugy nem odafigyelosen fel eve, es odafigyelosen 2 honapja...de korulottem meg mindenki azt mondja h rogton elsore osszejott...:(
 


@noverann:
Nekünk is elsőre összejött, de azért azt tudnod kell h ez a ritkább... A legtöbb párnak több hónap, úgyhogy odafigyelősen, pozitívan és sok sok vitaminnal hajrá tovább!!!!!
Mellesleg én is azt hittem h meg fog jönni, ugyanúgy görcsöltem időben, közben meg az a beágyazódás volt.
 


@szappanka:


Hát nálam nem is tudom... összezavar a testhő... már a mensi pattinkák is kijöttek (nekem egy kettő mindig kijön előtte), meg ami volt görcs, az pont olyan volt a mensi, hogy is mondjam.... ilyen vagina csontba nyilallo és nem tartott sokáig... ma megyek nődokihoz, remélem nem lát semmi szervi bajt! :) meg rákszűrés, hogy kvázi egészségesen kezdjek a dolognak, ha eddig nem is jött össze :)
 
Ti hogy álltok? gondolom kistesót szeretnél ezért kérdezted a jónásnaptár működését egy korrábi repostban :)


@manatus88: na mi a helyzet a picurral? :)) kiváncsian várom a képeket róla :)

 


@noverann:


Na mit mondott a nődoki??
Hátha valami jó hírt ;)
Igen, kistesó, de lánykát :) elsőnek is azt szerettem volna,de most már semmi pénzért sem adnám a fiamat, marha jó fej kiskrapek. :)
 


@szappanka:
Sziaa:) na mondta h gyonyoruek a petefeszkeim es a mehem.. Pont volt nalam egy nem reg keszult vervetel lelete (uj jogsit csinaltattam...) mondta h a tsh szintem teljesen az also hatarerteken van... Erdemes lenne optimalizalni, hogy jobban bealljon a ciklusom (vmikor 26 nap, maskor 30 meg 28....) amugy minden rendben:) aztan tegnap EGESZNAP gorcsoltem... Viszont a nem vart csak kedden kell h jojjon... Ma is feszul a pocim lent...hatha tegnap volt beagyazodas...:) nem akarok gusztustalankodno, de a méhnyákom suru kremes pici barna pottyos beutessel... A barnazas lehet a rakszures meg a huvelyi ultrahang miatt... De a suru kremes feher nyák az a mensi eloszele? :/
 


@noverann:
Remek hír :)) hát akkor ilyen gond nincs :)
Nem értek a folyásokhoz, nekem mindig is volt :/ de bízzunk a legjobbakban ;)
 


Na hat ma hajnalban (1:30) megjott... Nost sem sikerult... Remelem ebben a honapban fog:) a jonas naptarral pont egybe fog esni az ovulaciom:) remelem segit :)
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron