Új privát üzeneted érkezett!

NA van egy aprócska fejleményem.... ma reggel teszteltem 9. Dpo-n, 26. ciklusnap (30 naposak a ciklusaim) predictor earlyvel, és nagyon nagyon halvány pozitiv...viszont én azonnal láttam.... tehát nem si időntúli. Vettem még egy predictort holnapra, meg két érzékeny tesztet... aztán meglátjuk, drukkoljatok! ha sikerült, akkor tuti az inofolictol!!
 


@noverann:


jujj én nagyon drukkolok! én jövőhét végére nem várom, de szerintem hiába nem várt vendég most jönni fog  hülye foci EB 

borso87
Budapest XVIII. kerület
 
 


@borso87:


ovud mikor volt? és mikor voltatok együtt előtte utána?
 

 
 

@noverann:


hát ugye én nem ovutesztelek még, úgyhogy csak a naptáramra támaszkodok... (ami egyszer ugye már bejött)
úgy néz ki, hogy: elvileg 12-re írta az ovut, viszont 11én volt egy kis rószaszínes vérzésem a reggeli pisinél. az együttlétek meg úgy sikerültek, hogy 9-én, meg 12én. nem esélytelen, de nem remélek sokat ettől a hónaptól

borso87
Budapest XVIII. kerület
 
 


@borso87:


szerintem nem reménytelen, ugyanis, ha én most váradnós vagyok (HA)... akkor nálam így nézett ki,
4én ovuláltam. Együttlét 2án és 5én volt! úgyhogy nem reménytelen, no meg jónás napom előtt.... :D
 


Na lanyok, most olvastam hogy predictor early sokszor fals pozitiv, ugyh most csalodott vagykk... Holnap megprobalok masik teszteket is...:(
 


@noverann:


vegyél a dm-ben sima x-epil tesztet, és várj pár napot! és tudod a jelszót: csak pozitívan! 

borso87
Budapest XVIII. kerület
 
 


@borso87:


hahahah :D igen :) holnap új nap új teszt, aztán ha nega akkor érzem, h megjön... nem tudom... a mellem sosem nőtt, mert nincs zsírszövet benne...fejlődési redeellenesség.... most meg nőtt 1.5 centit, feszül... melltartóm ritka kényelmetlen... nem értem :(
 


Hat lanyok... A testhőm visszament 36.7re, es negativ lett a teszt.. Egy predictor, egy pepino erzekenx es egy clearblue plus...ugyh tuti h nem vagyok varandos... Dpo10re leesett a hőm:( es tegnap szurkalt a pocakom este meg most is erzem picit... Ebbol szombatra mensi lesz:(
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/7 ... 62400_.png
 


@noverann:


biztos majd akkor lesz ha tényleg meg is jön! meg ebben a hónapban ti sem voltatok együtt sokat azokban az időkben, úgyhogy lehet a következő hónap lesz a nyerő! viszont akkor ne tesztelj ilyen korán, legkorábban csak a nem várt után 2 nappal... úgy kevesebb csalódás éri az embert

borso87
Budapest XVIII. kerület
 
 


@borso87:


igen! teljesen igazad van :) igy is fogok tenni! :)
 


Sziasztok!
Régóta próbálkozunk,ma spontán csináltam egy tesztet.
Mostanság kéne megjönnie,de valami fura érzésem van,du-i pisiből ami szinte víz volt(tudom holnap reggel folyt köv) de kíváncsi vagyok,hogy csak én látok nagyon nagyon nagyon halvány 2.vonalat???
nikkicca
Tatabánya
 
 


nikkicca
Tatabánya
 
 


@nikkicca:


én látom!!!
 


@noverann:
Köszi megnyugodtam,hogy nem vagyok őrült :-) remélem ennél már csak egyértelműbb lesz :-)
nikkicca
Tatabánya
 
 


@nikkicca:


drukkolok!!!!!hányadik dpo-n vagy? dpo (ovuláció utáni nap)
 


@noverann:
Kb.13. De nemtudom mikor volt ovum,eddig sosem sikerült eltalálni. Viszont a hasam tök görcsöl :-(
nikkicca
Tatabánya
 
 


Mondjuk egy hete időnként mintha szétszurkálnák a hasam és görcsöl aztán semmi.
nikkicca
Tatabánya
 
 


@nikkicca:
Ez jo Jel szerintem :) csinálj holnap is egy tesztet, normál erzekenysegut!
Noverann nálad mizu?

borso87
Budapest XVIII. kerület
 
 


@borso87:
Köszi a drukkokat :-D holnap jelentkezem :-)
nikkicca
Tatabánya
 
 


nikkicca
Tatabánya
 
 


@nikkicca:
Egyre erősebb, gratu!

borso87
Budapest XVIII. kerület
 
 


@nikkicca:


jézusom! gratulálok!! ez baba!! :))
 


Köszi lányok :-D kedden megyek is dokihoz,remélem minden rendben lesz
nikkicca
Tatabánya
 
 


@nikkicca:


ne reméld!! hanem úgy lesz és kész! minden rendben lesz!!! :))) minden okod meg van a felhőtlen örömre!!! :)
 


na gyerekek, én kiestem a sorból megint :) ma jött meg a gonosz banya :)
 


@noverann:
Sajnálom,de ne add fel :-( nekem is majdnem másfél évbe telt... Drukkolok nagyon mihamarabb sikerüljön
nikkicca
Tatabánya
 
 


Sziasztok! Első korben gratula a sikeres pozitív tesztekhez, és sok sikert és kitartás a probalkozoknak! :) nem sok időm volt visszaolvasni, csak pár db parbeszedet, de csatlakozni szeretnék, mert eléggé izgatott vagyok :) mi a parommal 3 hónapja hataroztuk el h szeretnénk csaladot, mikor egy spontan vizsgalaton úgy festett a dolog h van egy petezsakocska, de el is ment a
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


Kidobott bocsánat. Szóval menzesszel el is ment. Azóta inofolicot iszom, és ez a ciklusom volt az első eles hónap :) 10 napja késik, de eleve 31-32 naposak a ciklusaim és ez is csak kb 6 hónapja állt be, előtte kicsit kusza volt. Na a lényeg h nagyon izgulok, holnap délután kelek fel(éjjel dolgozom) és csinlaok tesztet :) tunetem szinte semmi, pedig a rendes menzesz előtt majd szét robban a mellem és leszakad a derekam :) most csak feszulget alul a hasam mintha lufit fujnanak benne, és talán kicsit érzékeny a mellem. Nagyon kíváncsi vagyok :)
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


Szia!:) hat remelem nemsokara jo hirekkel szolgalsz!!:)) nekem ez lesz a masodik inos ciklusom! Remelem most osszejon de mar nem gorcsolok! Kiprobalunk most parommal egy uj modszert!

http://www.pregnancyloss.info/sperm_meets_egg_plan.htm
 


Sziasztok, Lehet csatlakozni? :) Második gyerkőcre gyúrunk úgy egy éve, ebből ez most a 6. hónap, hogy konkrétan odafigyelünk, lh tesztek, miegymás, és az első hőmérőzős hónapom (tudom, már rég elkezdhettem volna.. :).  Ránézne valaki a görbémre?  http://www.ciklus.hu/images/diagramok/1 ... 80800_.png Olyan vonalzót nyelt... egyébként mindig a 20. napon van ovum és 12 napos a luteális fázisom, de ez a hőmérséklet dolog itt a vége felé kicsit elbizonytalanít... Valami azt súgja, hogy hoormonálisan nem vagyok a toppon. Csak nem tudom, merre induljak el. Mi is SMEP módszerezünk, ahogy noverann írja fentebb, és preseed síkosítóval is ereősítjük az arzenált :) és sajnos tesztelés függő vagyok..    Gratulálok a pozisoknak, erőt ad, hogy van remény! :D
 


@enzsuzsa:


ne aggódj nekem is ilyen volt, bemásolom az enyémet!

annyi, hogy rossz helyre húzta be az ovum, mert júni 3. péntek esti volt az ovu előtti süllyedés!
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/7 ... 80800_.png
 


@noverann: akkor nem idegelem magam rajta fölöslegesen, talán mégsincs gond... ha emelkedni kezd, az jó jel, csak ha leesik, az nem, ugye? S ha így marad vonalzósan? jáááj teljesen kiborítom magam ilyenkor, nem beszélve a Férjemről :D
 


@enzsuzsa:


annyi a lényeg, hogy ha megemelkedik és úgy marad az jó jel! ha lecsökken, akkor meg meg fog jönni, az én diagrammomon jól látszik, hogy megmelkedett, majd csökkenni kezdett, innen tudtam, hogy meg fog jönni. 
Illetve, ha csak egy napra csökken majd újra felmegy (8-11 DPO) napok valamelyikén, az lehet a beágyazódás miatt!! szóval egy napi csökkenés még nem jelent rosszat ha utána felmegy !
 


néha már azt hiszem pszichológiai eset vagyok :D minden hónapra sikerül magamnak bemagyaráznom a tüneteket... (a kislányom spontán meglepi baba volt, kb csodával határos módon lettem ketten, semmilyen tünetem nem volt, csak a 6 héttől egy kis mellfeszülés, apró görcsök. se egy kósza rókainger, se semmi.) most úgy 4dpo-tól szédelgek durván, 3 kávé után is, fáj a fejem, de ezek persze lehetnek a fronttól is. a hasam is fájikol, de talán ezt is csak bebeszélem, nagyon korán is lenne még, azt hiszem (7dpo-n vagyok ma, 5 nap múlva lenne esedékes a havim...) telhetne gyorsabban az idő :)
 


@enzsuzsa:


nekem ne mondd :D én teljesen ugyanez, annyi különbség, hogy még elsőre várunk :)

amúgy nekem voltak halvány pozi tesztjeim dpo 9en, ezért már azt hittem, hogy siker, aztán utána már nega tesztek, szóval kémiai volt ebben a hónapban... 
most nyaraláskor próbálkozunk megint jövőhéten... izgulok, remélem most összejön :)

de tünetek nálam is voltak, aztán egyre kevésbé, szóval tényleg elindult vmi aztán mégse...
 


Sziasztok! Uj vagyok a fórumon es nagyon szeretnek ha valaki segíteni tudna, mert ugy érzem lássam befolyózok a bizonytalanságtól.
Férjemmel ebben a hónapban kezdtünk próbálkozni. Utolsó ciklus elso napja május 23 volt, altalaban 27 napos a cikluson, de kb az eszek 30%-ban 30 napos, eddigi leghosszabb 31 nap volt.
Junius 17-en penteken csináltam egy First Response tesztet ami halvanyan de viszonylag egyértelműen pozitív lett. Eléggé meglepődtem de örültem es alig vártam h teszteljek ujra, gondolva h majd sötétedik a teszt. Szombaton reggel csináltam megint egy ugyanolyan tesztet, megint pozitív de ugyanolyan halványan. Csináltam egy ClearBlue digitalisat is, ami szinten pozitív lett, azt írta 1-2 héttel vagyok a fogamzas után.
Ugyanezt ujra vasárnap is eljátszottam, pontosan ugyanazzal az eredménnyel, FR halvány csík, semmivel Bem erősebb mintát elso, es CB digitális ugyanazzal a pozitív 1-2 het eredménnyel. Mivel olvastam h a csiknak elvileg erősödnie kellene, hiszen a HCG megduplázódik nagyjából 48 óránként, eléggé elkeseredett h semmit sem erősödött a csík.
Gondoltam majd ma reggel hátha. Megcsináltam még egy FR tesztet reggeli elso vizeletből, ugyanolyan halvány csík. Próbáltam leállítani magam es nem a legrosszabbra gondolni, de nem sok sikerrel egy par óra múlva megcsináltam még egy CB digitalisat is de azt mar nem a reggeli elso vizeletből hanem par órával utána, es negatív lett. :-(((((((
Meg nincs jele h megjönne, de attól tartok h ez nem jo irányba halad es h nem marad meg...
Valakinek tapasztalatok? Mikorra kell elvileg "besotetedni" a csiknak? Gondolom ha pozitív után negatívat tesztel az ember az sehogy sem jo. A legelő pénteki CB nem reggeli vizeletből volt es megis pozitív lett.
Kérlek írjatok véleményt, h van-e remény?
 
 


@flavys:


Hát szerintem abba kellett volna hagynod a tesztelést :D mert csak magad idegesíted. szerintem holnap reggel csinálj még egy cb tesztet, reggeli első vizeletből, meg FR -en kivul probálj meg még egy másikat mondjuk x-epil. 
Orvosod hívd fel, de szerintem ne aggódj, ha már cb kimutatta az nagy dolog :D nekem halvány pozi volt earliest response , meg gabriel kazettás is, de másnap már nem... tehát nem erősödött hanem eltűnt a második csík, meg is jött. szerintem nem feltétlenül jelent rosszat ha nem erősödik, de menj el dokihoz egy vérvételre, hogy lássák mekkora a hcg szinted...
 


@flavys:


ja és mikor volt ovulációd?
 


Megcsinaltam a tesztet. Hqt gőzöm sincs mi van.. 10 nap kesessel, már nagyon erős két csiknak kéne lennie, de nekem a második csik, az olyan halvany, h alig alig látszik. Először azt hittem csak odakepzelem de a parom is látja. Képen nem látszik egyáltalán. Nem tudom.. Holnap veszek egy erzekenyebb tesztet, ez gabriel volt. Meg azon gondoljozom h utolsó együttlét alig két hete volt. Na jó nem ringatom egyelőre magam semmibe :(
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


@edina7gyf:
Mikor kell megjonnie? Azert kerdem nert erdemes addig varni! En persze sosem birom ki h varjak... De kene... Csinalj holnap is tesztet! De mondom orvoshoz kene menned! Vervetel beta hcg!
 


@noverann:
Már 10 napja késik, vagyis ez a 11. Nap. Igaz osszevissza lehet a peteerem, és voltunk együtt 1 hete is meg 2 hete is, előtte meg egész sűrűn. Ha felkeltem délután ejszakazom ma is) akkor csinálok meg egyet. Ha az is ketseges lesz rá caorgok a dokimra
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


A Medi-Preg teszttel van valakinek tapasztalata? múlt hónapban halvány pozit mutatott, de ráfogtam, hogy száradási csík. az is volt, 1 nappal a teszt után megjött. Most megint ezzel teszteltem tegnap és ma is (tudom, hogy korán, 9dpo-n vagyok csak, de nem bírom ki!! :D ) és most megint halovány pozinak tűnt, ki is beleztem gyorsan, mert párás volt az teszt ablaka. időn túli, olyan 30 perc körül fotóztam, és a tegnapihoz képest mintha sötétebb, szinesebb volna. lőjetek le. kicsinálom magam ezekkel :D még van egy 10-es meg egy ugyanilyen huncut tesztem, holnap reggel megcsinálom őket, hogy ne is legyen több itthon és fix, hogy nem tesztelek vasárapig. csak én vagyok ilyen türelmetlen és agybajos, hogy hitegetem magam minden apró jelre, még ha TUDOM is, hogy téves? :(
 


és persze ezek után nekiálltam mindenféle filterekkel mahinálni addig, míg szép pozinak nem tűnt. jajj de bolond vagyok :( ha ez a hónap is sikertelen lesz, azt hiszem, elteszem aludni a dolgot egy kicsit, mert be fogok dilizni...
 




A képet se töltötte fel az előbb, vegyem égi jelnek? :D


no. ez az, ami nincs szerkesztve. száradási csíknak tűnik, ugye?


Kép
 


@enzsuzsa:
Nem tudom milyen rég probalkoztok, én szurkolok nektek, csak ne eld bele magad ennyire :) én i csináltam tesztet tegnap (gabriel) nekem is nagyon havany lett a masodszor is pedig eltelt egy nap. Nekem jele sincs a menzesznek, csak mehemet érzem feszulni, de az sose szokott fajni :) én akarmikor csináltam tesztet, mindig gabrielt haszbaltam, és sose volt halvany csik. A tieddel sajna nincs tapasztalatom, valóban erdemes másik teszttel probalkozni. Clear bluetnagyon dicserik. Gabrielbe sokan csalodtak már h negatív lett aztán ott volt a baba. Én is vasárnapot várom, akkor tudok rendesen éjszaka aludni és igazi rendes reggeli pisit produkálni:D (ejszakaban dolgoztam a héten) ugyh izgulok én is, szurkolok mindkettonker :)
edina7gyf
Zalaszegvár
 
 


@edina7gyf: nemsoká másfél éve lesz :) veszek ma egy clearblue-t is. az internetes 10-es érzékenységűek hófehérek egyébként... viszont az ugyanonnan rendelt LH tesztek sem voltak még soha pozitívak, közben a wondfo meg bármelyik patikai ige. szóval azokban nem bízom... mantrázom mindig, hogy ne görcsöljek rá, de nem megy. bár világ életemben ilyen voltam, szóval nem is értem, min csodálkozok :D gondolok Rád nagyon vasárnap :) addig meg igyekszem nem meghülyülni és önuralmat tanusítani (haha) én is  :)
 


@enzsuzsa:


szia! nekem már két honapja mindig halvány pozik vannak olyan dpo 9-10 korül aztán megjön... szerintem ha nem erősödik a csík akkor kémiai terhesség volt mint enyém... nekem 4én kell orvoshoz mennem, mert a progeszteron szintemmel lehet gond,hogy nem marad meg a kis babó...

de hidd el, ha erősödik a csík akkor az nagyon jóóó jel! amúgy meg a képeken én teljesen jól látom a második csíkot!! :)
 


@edina7gyf:


megy a drukk a vasárnaphoz!! neked van teszted ami zebrás? :)) ha igen befotozod? :)
 


noshát, vettem egy másik fajta tesztet és persze el is lőttem... (az aláírásomat nem tudom eltüntetni... grrr...)

Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: