Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bettinyo!
Szuper hogy jók lettek az eredmények

Kicsilány!
Én is így voltam most, hogy kitört belőlm a sírás... tudom (tudjuk) hogy milyn elkeserítő...
sírd ki magad, részemről egy nagy tábla csokit bevágtam vigasztalásul

De a remény mindig ott van, hogy hátha most majd sikerül (mi május óta próbálkozunk).

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


kicsilány,
Sajnálom... De tudod!!! Új hónap, új remény! Úgyhogy kitartást továbbra is!

bettinyo,
Igen, én is tapasztaltam, hogy egyes gyógynövények még be is kavarhatnak.... Van akinek +-an, de van akinek -an.... Ha az eredményeid jók, akkor az már biztató!!! Tessék készülni a PÉ-re!!!!!

nagymelinda,
Sztem az beágyazódásnak korai lett volna.... Akkor most nov.6. körülre nem várod, igaz?
Korai még a teszt... Csak türelem és hátha +-at terem!!!! Kitartást!

nálam semmi különös... Kedden dpo.9. görcsöltem.Szerdán elkezdtem barnázni reggel (wc papíron) az volt a dpo.10., kicsi görcsök, és csaknem leszakadt a derekam. Este megint pár csepp barna. Másnap, csüt reggel dpo.11. kicsi barna, egész nap semmi, este picike, de halványabb, már inkább sárgás... Ma reggel már szinte észrevehetetlen a barnaság, de nem fehér, inkább sötét sárgás.... Görcsök múlóban, szurkálás... Na, akkor most ez mi lehet. Nem akarok tüneteket produkálni, de néha kovájgok, mert olyan furcsa  a szám..., olyan nem igazán érzem néha az ízeket, meg rosszabbul viselem a szagokat. Görcsök nincsenek, csak érzem a hasam..., mármint hogy ott a méhem... .
Ma mennék Cardio fight órára, de nem merek... Mert mivan HA!?
De az is lehet, hogy úgy járok, mint előző hónapban, amikor hasonlóan elkezdtem barnázni a mensi előtt 1 héttel... csak akkor nem voltak ilyen -remélhetőleg nem beképzelt - tüneteim....
Ha a PÉ-hez nézem, akkor hétfőn kellene megjönni, mert akkor van a PÉ-től 14 nap. Ha az előző mensihez 28 napot, az szerda.... Hőmet 2 napja nem mérem, mert akkor úgy gondoltam megint a mensim hülyéskedik... 

enci?????

Többiek???

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


nyuszifül,
Teljesen igazad van... Ilyenkor az ember lányában egy világ dől össze, de fel kell állni, és tovább küzdeni!!!!
Sajnos vagyunk páran, akinek küzdenie kell ezért a Csodáért.... mások meg... Na, mindegy! Így van, fel a fejjel mindenkinek!

ritusz,
Hogy van a kis beteg? Volt kényeztetés este???? Jobban vagy?

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 

 
 

Mefurpan, köszi a kérdést, már sokkal jobban: óriási adag tea + inhalálás és a forró zuhany csodát tett. Viszont nagyon fáradt voltam és vitt a fejem, úgyhogy az egyéb kényeztetést inkább eltoltuk... pedig-pedig... :)

Nyuszifül, van, hogy az ember csak sír, mert nem tud mit tenni, a tehetetlenség pedig mindennél rosszabb tud lenni. De muszáj átlendülni. Nekem az segített - de ez nem recept, okoskoldni sem akarok más dolgában - , hogy átgondoltam: egyrészt nem projektnek kell kezelnem a teherbeesést, mert itt a siker nem a teljesítmény függvénye; és ahogyan egy kicsit elkezdtem másként hozzáállni, sokkal nyugodtabb lettem. És figyelek, hogy ne nézegessek túl sok kismama oldalt, hordozási útmutatót, kórházi értékeléseket, szüléssel kapcsolatos dolgokat... :D Férj pedig mindig megnyugtat - ő nem pánikol, egyébként is a türelem megtestesítje. De azért néha nem egyszerű.

Kicsilány, sajnálom, hogy a gyalázat bütött... Biztos, hogy jót fog tenni, ha elvonultok egy kicsit kikapcsolódni, kiszakadni a stresszes hétköznapokból. És az sem mellékes, hogy hamarosan jön az év végi leállás - persze, tudom, hogy van, akinél az ugyanolyan, sőt, még dolgosabb periódus, de remélem, sokatoknak nyugiban telhet majd.

Kitartás és gyümölcsöző novembert minden érintettnek! :)


 
 


Húúú!
Azt még elfelejtettem leírni Nektek, hogy éjszaka milyen fura dologra ébredtem.
Alig aludtam el fél 11 körül, éjfél tájban hidegrázásra és izzadásra ébredtem... Először azt hittem csak álmodtam, kimentem wc-re + meg megnéztem Dorcikámat, és akkor éreztem, hogy tiszta nedves a pizsipólóm... Nagyon fura volt... Lehet a hormonok??? De milyen hormonok?????????????????


Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


ritusz,
Akkor jól jön a hétvége, hogy kipihend Magad!!!!! Lassan PÉ napok???? Vagy hol is állsz? 
Nagyon bölcs és szép dolgot írtál! .... kiváló Ember vagy....

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Sziasztok!

Kicsilány sajnálom, hogy megjött...Csak azt tudom mondani, amit a többiek!! Fel a fejjel! :)

Nekem teszt negatív, sehol semmi...Viszont sokat olvastam, angol oldalakon is és sűrűn előfordul, hogy csak a mesni kimaradása után 1-2 héttel lesz pozitív a teszt. Olyan is van sok, hgoy a doki már tudja, szívhang is van, de a teszt még nem pozitív...Fura...Szóval még reménykedem ezerrel!!!

Ritusz örülök, hogy jobban vagy és hajráááááá!!! :) Én is így vélekedem, hogy nem projekt, mert ha az akkor már régen rossz!!! Csodásakat írtál, egyetértek!! :)

Mefurpan nagyon drukkolok, hogy azok a hormonok legyenek a hormonok!!!!!!! ++++++++++++++ :)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


enci,
Ez aztán izgi!!!! Mi lenne, ha holnap reggelre sem történik semmi, 2 féle tesztet próbálnál egyszerre...?????
Hány napja késik???? 2-3?


Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Ja és nagyon-nagyon aranyosak vagytok, hogy így drukkoltok, nagyon jól esik ám!!! Csók

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Még csak ez a 2. napja, ezért is vagyok türelmes éppen!!!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


remegő szájú türelmes.... gondolom én....
Na, de kitartást továbbra is!!!! Ügyes vagy, ne is stresszelj rá!!!

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Köszike!! :D Igyekszem, megy is, majd kb. vasárnap este már ismét kicsit odaleszek, hogy mi is van...

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Lányok,
Ma már nem, de remélhetőleg holnap este be tudok kukkantani.
Addig is legyetek jók, de kis rosszalkodás megengedett!
Szorítok avárakozóknak, és küldöm mindenkinek a +++++ energiákat!

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Sziasztok!
köszönöm ezt a sok bíztatast, el sem hiszitek milyen jól esik.
Tegnap nagyon összezuhantam, ezért férjecském összeszedett s mondta hogy már pedig most elmegyünk s iszunk egy nagy adag forrócsokit, mellé sütivel.  ( azt tudni kell rólam, hogy nem szeretem a süteményeket, nem is eszem, de tegnap jól esett :). )Így is lett s utána tényleg kicsit jobb volt. Férj nálunk is a türelem mintapéldánya lehetne. :D
Bettinyo ez volt a 9. hónap. 
Szorítok mindenkinek csajok, hogy ez a hónap sikeres legyen! :) 
Szép estét nektek!


Sziasztok!
Hogy telik a hétvége?
Én teljesen meggyógyultam, tegnap már nagyot takarítottam a délelőtt folyamán, aztán már csak anyósoméknál családi ebéd, kollektív látogatás a temetőben.
Enci, nálad mizujs?
Kicsilány, még jó, hogy a férjek kiválóan hozzák a támasz-formájukat. Jó az, ha türelmes és kivár.
Egyébként még az jutott eszembe, hogy a méhpempőről mostanában ódákat zengenek az interneten - a közvetlen környezetemben is ketten eszik. A teherbeeséshez ajánlják. Mondjuk, konkrétan egy vagyonba kerül, de mindenképpen jelentem, ha valakinél meghozta a babócát. :)
Én egyelőre maradok az Avivánál - képzeljétek, kiderült, hogy az egyik kolléganőm kisfia - aki a nagy szerelmem, mert olyan kék szemei vannak, hogy valami eszméletlen - szintén Aviva-baba... Ők több mint két évig próbálkoztak - aztán fél év rendszeres gyakorlás után megérkezett a kétcsíkos teszt, majd a kiskrapek. :) Nekem most lesz a 6. hónap, hogy gyakorlom, viszont volt egy esküvő körüli leállásom... de majd kiderül. :)
Mindenkinek szép vasárnapot!

 
 


Sziasztok!

Én most a pozitív hozzáállással próbálkozom. így is annyi negatív punnyadt ember van és nem akarom lehúzzanak magukkal. 

Elkezdtem meditációs zenéket hallgatni, olvasok minnél több vidám könyvet, nézek vígjátékokat,
itt is van a pozitívnap.hu. mindig felvidít nézzetek bele 

a teákat egyenlőre hagytam a tesztek maradnak

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Sziasztok!

Kicsilány,
Nagyon jól tettétek!!!!! Az ilyen Férjek Gyöngyszemek, és már ezért is ki kell tartani; és emelt fővel, szorgalmasan 'edzeni'!!! :D Értük is!!!!

Ritusz,
Örülök, hogy meggyógyultál!!! A takarítás pedig az egyik 'legjobb' dolog. Gondűző, felemelő.... és persze hasznos.... :-) 
Én egy éve szintén a 1 hónapos méhpempő-szedés alatt estem teherbe. Sajnos ugye a 12. héten kiderült, hogy kb. 8 hetesen elhalt az embrió... De ez a méhpempőtől független....
Én most is szedem 26 napja..., és ha olvástál az utóbbiakban 'fura' tüneteim vanak... Igaz, hogy itt ez a fránya barnázásom... De még mindig vannak tüneteim.+ a melleim is feszülnek, amelyek menzi előtt nekem nem nagyon szoktak... Ma vagyok a ciklusom 26. napján, 14. dpo..... Ma még nem, de ha nem jön meg szerdáig tesztelek... Ki tudja...
Igaz, hogy nem olcsó és borzalmas íze van.... De sztem is jó!
Az Aviva torna is kitűnő. Megvan a könyv, csak még nemvettem rá magam, hogy elmenjek egy órára, ahol jól el lehetne sajátítani... Szoboszlón nincs, Debrecenbe kellene bemennem... Csak örökké dolgozó Férj és 6 éves Csajszi mellett nehézkes... De terveimben szerepel, nem csak teherbeesés miatt!!! Tuti hasznos minden nőnek!

Nyuszifül,
Helyes!!!!!!!!!! Ügyes vagy!
A teák vannak akiknek bejönnek..., vannak akiknak nem... Én a 2. táborba tartozok.. :D

Enci,
Mi újság???????????? Volt teszt??????????????




Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Sziasztok!

Mefurpan szorítok nagyooooooooonnnnnnnn!!!!!!!!! Nekem semmi sincs még mindig, a teszt még negatív, bár épp a sógornőm mesélte, hogy neki is az volt, s a 8. héten lett pozitív!!! Ma volt reggel hőhullámom, péntek este óta van az az érzés a hasamban, mint amikor megvan és fáj, csak enyhébb és jön és megy. Márciusban is ez volt... Néztem is a hétvégén, hogy tuti megjön, de sehol semmi...Cickók is érzékenyek és néha fáj néha nem... Ha a hétvégéig a helyzet változatlan, akkor 1 hét múlva meglátogatom a dokit! Leghamarabb szerdán tesztelek, ha semmi, akkor majd vasárnap újra. Most hosszabb időt hagyok.

Kicsilány szuper férjed van!!! :)

Ritusz örülök, hogy meggyógyultál!!! Hajrá Mindenkinek a sikeres hónapért!!!!!!!!!! ++++++++++++++++++++++++

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Enci,
Az agyam eldobom.............   
A jeleid és a menzi hiány mindenképpen kecsegtető.
Így nem marad más hátra, mint a várakozás. 
Én is nagyon szorííííííííííííítok Neked!

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Így van! Várakozunk!!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!
Enci, ez nagyon fura... De reméljük, hogy ez már álnegatív, aztán te is csatlakozol az egyre népesebb, már várandós vagyok táborba. :) Aztán nem itt hagyni bennünket egy másik topic kedvéért. :)
Nyuszifül, csak pozitívan, másként nem lehet. A zene segít, és ha bírod az angol humort, akkor ajánlom a Gyalog galoppot. :) Tegnap este újra elővettük - most éppen Férj lett beteg, pedig most vannak a kulcsfontosságú napok; talán ma este már meg tudom környékezni... - , és nagyon jókat nevettünk. Aztán elaludtunk rajta...
Mefurpan, az nagyon menő lenne, ha a méhpempővel megint gyorsan megfoganna a picur - aztán most már minden rendben menne. Szurkolok, nagyon!
Kicsilány, a te lelked hogy van? Hétvégi csokituning? :)
Rita

 
 


Ritusz!
Az angol humorból a benny hill show meg a gyalog galopp megy 
És még Vyvan Fable könyveit szeretem nagyon

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Nyuszifül,
:D Akkor ne feledd a logikát - kulcsszavak: égés, fa, kacsa és boszorkány!
Fable-t még nem olvastam, majd utánanézek - kösz a tippet. ;)

 
 


Ritusz,
Akkor Nálatok is izgalmas napok jönnek! Ne is hagyd Férjuradat!!!... egy 'kis' nátha nem árt.
Legfeljebb nem a legromantikusabb összebújások lesznek a mostaniak..., hanem mondjuk a legviccesebbek. 

Amúgy meg tényleg a humor az egyik leggyógyítobb (testi+lelki egyaránt) kúra!!!!!



Köszönöm a szorításokat!

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Sziasztok, ritusz: hajrá :D :D
enci: a jelek jók, drukkolok :) ;)
mefurpan: drukkjaim oda is mennek :D
nyuszifül, kicsilány: Veletek mizújs? Jobb kicsit a kedvetek?

Nálunk a hétvége óriási takarítással telt, szombaton az egyik ismerősöm lakásából költöztek ki a bérlők és segédkeztem a takarításban. Kisebb sokk ért, amikor megláttam az ottani állapotokat, de 11 órától du 4-ig ragyogó tisztává varázsoltuk. Közben api a lányunkkal a nagyszülőket vitte vidékre ismerősökhöz, jól eltöltötték kettesben a szombatot, apa-lánya móka volt egész nap. Tegnap pedig koncerten voltunk, nagyszülők bevállalták az unokát, szóval jól telt a hétvége. Akartam kérdezni, LH teszteket csinál még valaki rajtam kívül?




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
 


Bettinyo!

Enci és én is figyeljük az lh teszt eredményét.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Bettinyo, én is - ha el nem felejtem, mint a múlt hónapban... :) Vagy mint tegnap...

 
 


Rita!
Fabletől én a Szennyből az angyal c könyvet olvastam először, most is az a kedvencem, potyogott rajta a könnyem a nevetéstől 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Ritusz remélem igazad lesz!! Szép sorban bebabásodunk!!! Ártatlan Nem hagylak itt Benneteket!! Te meg teperd le Férjecskédet ma...meg holnap is...

Bettinyo örülök, hogy ilyen jól telt a hétvégéd! Köszönöm a drukkot!!! :) Mi csinálunk Nyuszifüllel, kérdezz bátran! ;)


Lilypie First Birthday tickers
 
 


Mefurpan izgulsz már, várod a szerdát?? ;)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Ritusz, igen megvolt a csokituning. :)
Bettinyo, most már jobban vagyok a hétvége segített kicsit. :)
Mefurpan, hát igen örülök, hogy olyan ember a férjem aki mindenben mellettem áll. S ha már én nem legalább ő türelmes :) 
S ahogy írtátok, új hónap, új remény. Remélem ez a hónap mindenkinek sikeres lesz!
Enci, nagyon drukkolok neked! 
S nálatok mi a helyzet? Remélem mihamarabb többen jelentkeznek pozitív tesztekkel...



enci: köszi, csak érdeklődtem, már rutinos vagyok tesztügyileg :)




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
 


Nálam helyzet ugyanaz eddig... :D Kösziiiiiiiiiiiii a durkkokat!!!!!!!!!!

Jaaaaaaaaaa értem Bettinyo, akkor hajrá!!!!!!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Nyuszifül, elkezdtem olvasni - letöltettem egy pdf-et, de tele van helyesírási hibákkal és olykor nehezen érthető egy-egy szöveg... De elsőre nagyon olvasmányos! :)

Bettinyó, ma is elfelejtettem pohárba pisilni... azért ez már gáz. De a következőt nem szalasztom el! :) Egyébként úgy érzem magam, melegem is van...
Majd meglátjuk a hónap végefelé, hogy gyümölcsöző volt-e a november. :)

Szép estét, bújjon össze, aki csak tud!

 
 


Sziasztok!

Enci,
Mizu???? Mennek a drukkok ezerrel!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Én persze tréfa áldozata lettem.... Ma reggel megjött. Ez van. Lehet jobb is így, mert csak nem normális dolog ez a menstr. előtt 1 héttel elkezdeni barnázni... Így jövő hét vége felé, vagy azt követő hét elején megyek a nődokihoz. Remélem semmi nagyobb bajom nincs! Már elkezdtem rémképeket látni.... Remélhetőleg egy átmeneti hormonzavar... Olvastam ezt is azt is.... Ezért is 'szép' az interneten kutatás. Na, majd kiderül.
Drága Párom már azt kérdezte, hogy ne hagyjunk ki 1 hónapot, lehet ezzel függ össze ez a barnázás.... Mert pont akkor kezdődött, amikor belevágtunk.... Nemtom, majd a doki után okosabb leszek..., vagy mégsem...

Ritusz,
Hajrá!!!!! Párod jobban van????

Kicsilány,
Nagyon jól állsz a dolgokhoz, így tovább!!!! Meglátod meglesz a gyümölcse!!!!
Mindenkinek!!!!! Csak kinek ennyit, másnak annyit kell várnia, türelmesnek lennie....

Bettinyo,
Hú, tényleg mozgalmasan jó kis hétvégétek volt.... Milyen koncerten voltatok?
Mennyi idős a Lánykátok? Nekünk is egy Lányunk van, most kezdte a sulit. 

Puszi Nektek!!!!!!!!!!

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Sziasztok!

Sajnálom Mefrupan :( Jobb is ha megnéz a doki, legalább megnyugszol. Biztosan semmi komoly nincs, nyugi!! :) Szorítok, hogy minden rendben legyen!!! ++++++++++++++
Nálam semmi változás, holnap reggel teszt!! Azért várom már... Annyi volt ma reggel, hogy ahogy készülődtem akkor olyan furán vettem a levegőt, mint márciusban, meg éjjel többször felkeltem, mert szakadt rólam a víz...Kíváncsi vagyok...

Ritusz nem baj, hogy elfelejtetted, a lényeg legyetek Együtt aztán reméljük sikeres hónap lesz!!!! Drukkolok!!!!!!!! +++++++++++++++++++

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Enci,
Nagyon biztató!!!!!!!!!!!! Kitartást!!!!!!
Köszönöm....

Amúgy is aktuális a hónapban az éves rákszűrés... Csak most 'megbolondítom' egy kis egyébbel...
Nemtom...., ilyenkor kér a doki hormonvizsgálatot, esetleg UH-t...? Vannak tapasztalaitok ilyennel kapcsolatban????

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Mefurpan!
A doki protokoll szerint csak egy év sikertelenség után küldd el további vizsgálatokra, úgyhogy vagy vársz még, v füllented azt h már egy éve próbálkoztok.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


mefurpan: 3. cn. szoktak hormonpanelt csináltatni, egy jó magánorvosnál erre van lehetőség. Nekem is ez történt ebben a ciklusban. A neten lehet találni rengeteg infót arról, hogy milyen hormonokat érdemes 3. cn. nézetni és a ciklus második felében a 21. napon megismétlik a vizsgálatot, célzott hormonokra.
Valóban az a protokoll, hogy 1 év sikertelenség után küldenek tovább, de azt pl. kevesen tudják, hogy minden 10. nő érintett a szénhidrát anyagcsere zavarában, anélkül, hogy erről tudna.

A barnázást általában a nem megfelelő progeszteron szintje okozhatja, nekem is hasonló problémám volt és van alkalmanként. A terhesség létrejöttében és megtartásában ennek a hormonnak kulcs szerepe van, tudnék mesélni a tapasztalatokról. Többek között emiatt is érdemes volna a hormonpanelt megcsináltatnod, de erről egy jó nőgyógyász sokkal többet és sokkal professzionálisabban tud nyilatkozni.

Lányok: nem tudom furcsa-e a kérdésem, de nem gondoltatok arra, hogy tegyük zárttá a topikot? Csatlakozhat azután is bárki, akinek kedve van, de így nyíltban nem szívesen osztok meg közelebbi infókat vagy teszek közzé képeket. Szerintem jó dolog volna, de ez csak az én véleményem (egyelőre).




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
 


Bettinyo!
Felőlem semmi akadálya, ahogy a többség dönt.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Pont erre gondoltam tegnap Bettinyo!! :) Támogatom!!!!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Mefurpan, csak nyugi, a legjobb lesz, ha a doki megvizsgál, aztán megnyugodhatsz. A rémképeket hessegesd el!
Bettinyo, a részemről lehetünk zárt társaság. :)

Mi már sokkal jobban vagyunk, jelentem, tettünk is tegnap este a jó ügy érdekében.
Csináltam végül tesztet, de aszerint még nincs peteérésem. Mondjuk, azt hirtelen nem tudnám megmondani, hogy még nincs vagy már nincs... :roll:

Valamelyikőtök volt már vega-teszten? Van valami tapasztalatotok róla? Többször hívtak már, egyik alkalom sem volt nekem megfelelő, de gondolkodom rajta, hogy megcsináltatom... Szóval, ha valakinek van valami infója, akkor azt szívesen venném.


 
 


Enci, kibírod holnapig?  Mostmár hány napnál tartasz?

 
 


Bettinyo,
felőlem is rendben!

Nyuszifül, Bettinyo
Köszönöm! Végül is állhat az az 1 év, mivel pont egy éve lettem állapotos..., ami sajnos nem végződött jól.
Így lehet azt mondani, hogy onnan próbálkozunk. Sőt, még akár azt is alátámaszthatja, ha kiderülne vmlyen hormonprobléma.
Ha megyek a dokimhoz (nem magán) majd mond valamit, és meglátom, hogy számunkra elfogadhat, avagy sem...

Ritusz,
 Csak ügyesen! Akkor nincs mese.... Továbbiakban is összebújni!!!!!!!!!!!!
Őszinte leszek, fogalmam sem volt mi az a vegateszt. Most megnéztem.
Biztos jó dolog!!!! Rajtam vagy 2 éve csináltak vm komplett biorezonanciális vizsgálatot. Nagyon érdekes volt az eredmény.... Elgondolkodtató. Azóta nem használok mikrót, és változtattam pár dolgon az életemben... Mondjuk azóta nem csináltattam még egyet, hogy alá is támasszam... 
Én hiszek az ilyesmikben..... Biztos jó dolog.

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Sziasztok!

Egy másik topikból már ismerjük egymást páran, szabad csatlakozni? Vigyor
Pontosan fél éve próbálkozunk, de ma elkezdtem barnázni, úgyhogy kezd elveszni az októberbe vetett hitem.
Mindenféle tünetet produkáltam már, úgyhogy semmilyen következtetést nem tudok levonni.
Nagyon várjuk már, hogy megérkezzen hozzánk is a Babóka!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Szia buba, üdv itt. Tudja valaki, hogy hogyan lehet zárttá tenni a topikot?
 


Fogalmam sincs, lehet hogy csak az tudja módosítani, aki létre hozta? Vagy írni kellen valakinek?

 
 


Szia Buba!
Üdvözlünk!

Bettinyo, Ritusz
Én keresgéltem, de nem találom hogy lehetne...
Most mennem kell, de ha addig nem oldódik meg, holnap még ránézek.
Együtt csak megoldjuk!!!!

Holnapi viszontlátásra mindenkinek!!!!!!!!!!

Szorííííííííítok Kinek miért, Mindenkinek amiért kell!!!!!!

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Buba,
Hááát, ezekből még nem is lehet...
Én is hasonlóan voltam...., ma megjött...
De Neked ne így legyen!!!!
Milyenek a ciklusaid, hogy figyeled magad, vmt magadról....!

Daisypath Vacation tickers
mefurpan
Hajdúszoboszló
 
 


Örülök, hogy még a zárttá nyilvánítás előtt tudtam csatlakozni, köszönöm! :)

A ciklusaim hol 27-28 naposak, hol 29, nagyon ritkán 30. Május óta próbálkozunk, előtte pontosan megjött a 28. napra, de az elmúlt fél évben kicsit felborult a rendszer.
Erős PMS tüneteim vannak tizenéves korom óta, nálunk mindenki nehezen viselte a nehéz napokat, viszont emiatt semmi jelre nem figyelhetek, nem akarom becsapni magam.
Ez az első olyan hónap, amikor nem szurkált a méhem napokon keresztül (mensi előtt szokott), már kezdtem jelnek felfogni, de a mai barnázás kicsit eloszlatta a reményeimet.
Nem használok LH-teszteket, nem hőmérőzök, próbálom természetesebben megélni a várás időszakát, de így fél év után el kell gondolkodni, hogy megnézetem magam. Tudom, még nincs veszve semmi, csak ugye sok a kérdés az emberben.
Május óta szedek terhesvitamint, februárban leszek 28 és idén volt az esküvőm. Hirtelen ennyi. Vigyor

Daisypath Anniversary tickers
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: