Új privát üzeneted érkezett!

@titikee:
Jó reggelt :)
Szerintem nekem ilyen AMH vizsgálatot nem csináltak .
Én idén töltöttem a 30-t a férjem a 31-t . Azt hittük hogy eddigre már lesz két szép gyerekünk . :/ De a sors közbe szólt . Amúgy 2015 májusában hagytam abba a gyógyszert , és azóta próbálkozunk , bár ugye nekünk 1,5 év kiesett a betegség miatt .

Remélem a párodnak segít a gyógyszer , és hogy hamar tudtok kezdeni . Hallottam hogy otthon horror ez a várakozási idő és a magán rendelésre is valami óriási összeget elkérnek .
Veled amúgy minden rendben? Nálad nem találtak semmit ami gondot jelenthet? Ti mióta próbálkoztok ?
 


@rebeka88:

Szia!

Hú akkor ti is elég régóta próbálkoztok már.
Nálam nem találtak semmi problmát, és kezdünk is januárban. A támogatott várólista az kb 1év, a magán pedig több százezer.
Bejelentkeztetek már? Vagy nálatok hogy működik?

 
 


@titikee:

Januárban már kezditek is a lombikot vagy hiányzik még valami vizsgálat ? Mi úgy beszéltük hogy februárban kezdünk . Nekünk a január mindig kicsit stresszes , úgyhogy inkább akkor vágunk bele mikor kicsit nyugodtabb a helyzet .
Ti magán úton csináljátok ?
Itt kint teljesen máshogy van mint otthon. Itt ha minden rendben és minden vizsgálat megvolt akkor a következő ciklusban már lehet is kezdeni .
 

 
 

@rebeka88:


Igen, januárban kezdjük a stimulálst. Nálunk stressz ügyileg nem jobb a helyzet sajnos egyik hónapban sem, de próbálunk csak erre koncentrálni, és arra hogy sikerülni fog. Igen, magánúton csináljuk, mert nagoyn hosszú a várólista sajnos. Hihetetlen hogy enniyen küzdenek ezzel. Mindig elcsodálkozom mennyien vannak.
Ti készültök valahogy? Úgy értem vitaminok, vag ybármi más?
 
 


@titikee:

Jaj de jó , szuper hogy így indítjátok az új évet . :)
Én szedek terhes vitamint , és mellé isszuk még ezt a MACA port is. Úgyhogy remélem ez elég . :) Mellette sokat sportoltam, de sajnos erről le lettem tiltva, hogy nehogy meg erőltessem magam :/ úgyhogy kell valami másik sport után néznem ami azt hiszem az úszás lesz.

Igen sajnos rengetegen vannak akik úgyan abba a cipőben járnak mint mi. Nem tudom mi lehet ennek az oka, de tényleg sokan vagyunk.
Mondjuk én azt imádom a legjobban amikor olyanok akarnak tanácsot adni akiknek már van 2-3 gyerekük és ők természetesen úgy érzik hogy teherbe esni a világ legkönnyebb dolga. A kedvencem mikor azt mondjak hogy ne görcsőlj rá .
 


Jaj nem akartam még elküldeni .

Ti szedtek valamit? Azt írtad hogy a párod igen, de te is szedsz mégvalamit? Esetleg az orvos ajánlott valamit? Ti hova jártok?
Én a Kállai intézetről jókat olvastam .
 


@rebeka88:


Na ez neekm is a kedvencem. Ne görcsöljetek rá, meg engedjétek el és társai. MAjd ha nem gondoltok rá akkor fog sikerülni. Hát khm... én elhiszem hogy vannak kvázi csodák, de ha egyzser azt modnták nem lehet természetes úton, vagy nagoyn kicsi az esélgy, akkor elenghethetema  témát, attól még nem lesz gyerekünk sajnos.
Nem veszem magamra már ezt a legtöbb esetben, sajnos nem tudják miről beszélnek. Persze nem könnyű.  A környezetünkben kevés ember tudja, hogy mivan velünk, pont ezért. Szerintem sokkal jobb "sorstársakkal" beszélgetni, és együtt izgulni. Mindannyian ugyanazon megyünk át, ugyanazok a kérdéseink, kétségeink. Jó hogy tudunk egymásnak segíteni.
Ti hogy bírjátok a lelki dolgokat? Gondolom "megedződtetek" a párod betegsége alatt.

Iegn emlékszem hogy írtad ezt a Macat. Megis nézem miez, már több helyen olvastam. Modnjuk ilyet nem is hallottam hogy valakit letiltanak a sportról Mit sportoltál?
Énis terhes vitamint szedek, illetve C,D,E vitaminokat. Próbáljuk csökkenteni a szénhidrátot, és növelni a fehérjét. Bevallom őszintén nem egyszerű

Mi Tapolcára járunk, egyenlőre nem javasolt semmi egyéb vitamint, vagy "felkészülést" majd ha kezdünk megbeszéljük, ennyit mondott. EZeket a vitaminokat a fórumos csajoktól tudom, hogy melyik miért jó és mire kell. De tuti recept nincs sajnos.
 
 


@titikee:

Szia ,

Igen sajnos sokan vannak akik nem értik meg a helyzetünket és biztos hogy nem rosszat akarnak a tanácsaika, csak hát ahelyett hogy segítenének meg rontanak is a dolgon. Nekem egyszer azt mondták hogy biztos azért nem jön össze mert igazából nem is akarom hogy össze jöjjön . :/

Szerintem lelkileg ez senkinek nem könnyű , :( Mikor nem sikerültek az inszeminaciok mindig azzal nyugtattam magam hogy nem baj, a fő hogy a férjem egészséges . Ez egesz addig ment szépen még egyszer ő ki nem borult egy negatív teszt miatt, hogy egyszerűen nem érti hogy mit kell még csinálnunk azért hogy végre sikerüljön . Akkor jöttem rá hogy eddig nem kérdeztem meg hogy ő mit érez a dolog miatt, mindig ő vigasztalt engem és sose volt annyi eszem hogy nekem is meg kéne kérdeznem hogy őt hogy érintette ez a dolog.
Ti hogy bírjátok ki hónapról hónapra?

A sportot azért kellett abba hagyni mert kondiba jártam heti 4-5 alkalom és 2 órákat edzettem, ráadásul sulyzos edzéseket tartottam. A dr azt mondta a túl nagy megerőltetés miatt csökkenhet az ösztrogén szint amint persze most nagyon nem akarunk. Elvileg csinálhattak volna de csak kardio és kevés súlyzós edzés , hat az nekem nem sikerült . :)
És tudom milyen rossz mikor a szénhidrátot cserélni kell és az egész étkezési szokást át kell változtatni .
De kitartás menni fog! ;) csak az eleje nehéz ! :)
 


@rebeka88:


Szia, írtam privit
 
 


@titikee:

Szia,
Ne haragudj hogy nem írtam , de borzasztó mennyi minden össze jött a hétvégére .
És egyáltalán nem boldogulok ezzel a privát üzenettel.
De este remélem lesz időm és akkor írok :)
 


@rebeka88:


Remélem minden rendben azért
 
 


Sziasztok! :)

Mi is az IVF kapujában állunk. 2016. Augusztusa óta próbálkozunk. Az elmúlt két évben 3 petefészek ciszta műtétem volt és sajnos jelenleg is van egy de azzal most nem foglalkozunk Az utolsó műtétnél kiderült hogy mind a két petevezető nagyon nehezen átjárható így maradt a lombik. Én már túl vagyok a szükséges vizsgálatokon és nagyjából jók az eredmények is. Egyedül a TSH magas kicsit így azt most gyógyszerrel korrigáljuk. Egy hónap múlva kell vissza mennünk az alatt elvileg a Letrox beállítja a dolgokat Férjemet is akkor fogják vizsgálni és ha minden jól meg megkapjuk az injekció kúrát is akkor. Ha van bármi jó tanácsotok azt szívesen fogadom


@szandra1025:

Szia,

Mondanám , hogy örülök hogy itt vagy , de sajnos ez azt jelenti hogy neked se mennek simán a dolgok. :(
De azért “ örülök “ :)
Remélem minden simán fog menni .
Sajnos nem tudok semmiféle jó tanáccsal szolgálni , mert még mi is nagyon az elején vagyunk.
De hajrá és kitartás! :)
 


Szia!

Melyik intézetbe jártok? A férjedet akkor még nem is vizsgálták?
Mi januárban kezdünk. Nem tudom pontosan milyen tanácsra gonolsz de szerintem a vitaminok nagyon fontosak már kezdés előtt is.  C,D,E , folsav, én terhes vitamint is szedek.

Illetve a pozitív gondolkodás, a figyelem elterelés a nyugalom, pihenés. 


 
 


Sziasztok!
Úgy alakult, hogy végül még sem kellett a következő, eddig hűtőben tárolt lombikprogramhoz szükséges gyógyszerek:
1 doboz GONAL-F 900NE peteérést serkentő gyógyszer (blokkos ára44.563 Ft/doboz)
1doboz MERIOFERT 75 NE (blokkos ára 23.179 Ft/doboz)
5 doboz ESTROFEM 2 mg (blokkos ára 1.165 Ft/doboz)
3 doboz CLEXÁN 0,6-os (blokkos ára 3.242 Ft/doboz)
1 doboz PREDNISOLON 5 mg-os (blokkos ára 189 Ft/doboz)

Ha szükséged van rá hívj és az árban megegyezünk! Hozzon sikert! 20/6628403 Budapesten átvehető!


@zsuzska1981:


Ez most azt jelenti hogy sikerült ???
 


Sziasztok!
Nincs valakinek valami belső infója hogy miért nem lehet elérni a forgács intézetet? 2 hete minden nap hívom őket de nem veszik fel a telefont....
Vagy valaki tud esetleg egy másik számot amin el lehet érni őket?
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron