Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Remélem csatlakozhatok Hozzátok. Mostanában sokat nézegettem ezt a weboldalt, illetve a fórumokat :)
Leginkább ez a topic áll hozzám a legközelebb :)
Ebben az évben várjuk mi is a gólyát, és szívesen beszélgetnénk hasonló cipőben járókkal, hiszen ez első lesz :).

Milyen könyvet olvastatok ilyen sokszor? 

Flór Ferenc kórházzal kapcsolatban van valami tapasztalatotok? 




kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!
Nekem megjött ma reggelre 
Marad a kövi hónap. 

Niki milyen könyvre gondolsz?

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


@nyuszifül82:


Szia,

köszönöm már vissza is kerestem és megtaláltam A barátnőim a terhességről könyvről volt szó, azért érdekelt volna, mert szívesen vennék olyan könyveket amik az anyaságról, terhességről szólnak.
Lux Elvira Anyának születtem c könyvét olvastam mostanában, mondjuk ez leginkább pszichológiai oldalról közelíti a témát.

Ami nagyon hasznos volt Nekem, mert még mindig van egy kicsi bizonytalanság (ami azért még természetes) 
Van is egy sztorim :) elöző hónapban már nem vigyáztunk, így amikor közeledett a mensi, de nem pontosan érkezett, már azt véltem "érezni" hogy össze is jött a baba, de nem (kicsit bánkódtam, meg kicsit nem is).


kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 

 
 

Niki szakkönyv v kismami regény érdekel inkább?
Tudok egy párat ajánlani ami nekem megvan :-D

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


@nyuszifül82:



Szia,

Mindkét téma érdekelne, ha van könyv ami szerinted hasznos írd meg kérlek :)

Milyen vitamint kezdtél el szedni? Nem nőtt meg nagyon az étvágyad? 
Nekem 1-2 hónapja nagyon elkezdett hullani a hajam így én szedek vitamint amiben van cink, vas, A-, B-, meg D vitamin is, de ha elfogy a havi adag, áttérnék valami konkrétabb terhes vitaminra, bár nekem már ezektől is megnőtt az étvágyam :(, pedig most még a karácsonyi plusz 1-2 kilótól sem sikerült megszabadulni.




kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia! 

Örülünk hogy itt vagy!
Mi csak jövöre kezdünk el probálkozni,de azért igyekszem tájékozodni,meg felkészülni.
A Barátnőim a terhességről nagyon jópofa,vicces és a terhességgel járó "tünetekkel" foglalkozik.
Én nagyon szórakoztatónak találtam és van benne sok hasznos infó.
Komoly könyvnek nálunk a nőgyógyász rendelőjébe a Kismamák és kisbabák egészségkönyve van kiírva,
hogy azt ajánlja.Még nem jutottam a végére,de tárgyilagos és hasznos.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a kedves fogadtatást, és a könyvajánlót :)
Remélem hamarosan meg is vehetem ezeket (kicsit babonás vagyok így nem szeretek előre "betárazni" :)
Viszont érdekesek a tapasztalatok itt a hölgyektől, már ebből is sokat "tanul" az ember. 



kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Igen mindig jó olvasni dolgokat,nagyon kiváncsi vagyok,hogy nekem milyen élmény lesz a terhesség.
Én nem vagyok babonás,vettünk már pár dolgot

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Niki!
Én a Gravidát szedem. Én meg vagyok vele elègedve.
Nem veszem észre h többet ennék a szokásosnál...

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Köszönöm Nyuszifül, mièrt èpp a gravida mellett döntöttèl?

Krystin, már miket szereztèl be?
kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


A gravidát jónak mondják,mert elvileg minden van benne.
Vitamintémában mi a Scitec Nutritiontol a Multi Pro-t szedjük a férjemmel,
megvan benne minden,látványosan is nő a hajam meg a körmöm tőle,bár ha sikerül áttérnék terhesvitaminra,csak jó lenne úgy teherbeesni, hogy azért fel vagyok tankolva.

Hát vettünk már kis ruhákat,uniserx bodykat. Itt nálunk a tescoba állandoan le vannak árazva a babaruhák,de valami extrém módon, egyszerüen nem bírom otthagyni,de csakis azokat amik unisexek.
Meg vannak még ilyen apró hülyeségeimpl:Gyűjtögetem a DM-es pontokat,hogyha úgy lesz legyen csomó pontom:)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Niki!
Nekem szimpi volt a termék, jókat hallottam róla. Meg az ára is megfizethető.
Könyvet amit én ajánlanék egy három részböl álló regény. A címe: Babablues, Született szülők, Egyről a kettőre. Hasonló hangvételű mint a Barátnőim a terhességről.
Tudományosabb a Gyermek születik. Itt fényképeken keresztül mutatja be a baba fejlődését egészen kezdetektől.
Meg megvan még a Terhesség és szülés c könyv. Itt azt mutatja be h hogy fejlődik a pici a pocakban ill a kismama szervezetében mi történik.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Krystin.
Nekünk van két kabala bébizoknink. A rózsaszín a párom fiókjában vakék kék az enyémben. :-D

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Zoknink még nincs
Majd valahol lövök egyetNekünk kiskesztyűnk van,de csak fehér.
Nálunk is úgy van amúgy ,hogy én kisfiút szeretnék, a férjem meg kislányt

Lilypie First Birthday tickers
 
 


:)

Nálunk fordítva én szeretnék inkább kislányt, a párom meg inkább kisfiút.
És nevekben gondolkodtatok már?


kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Aha,már megvannak a nevek:) Bár lányból csak egy van,fiúból nagyobb a választékunk :D
Fiú(sorrendben amit adnánk):László,Nándor
Lány:Abigél
Ezekkel vagyunk teljesen megegyezve,de aztán ha komolyra fordul a dolog még biztos egyezkedünk,bár ennyi pont elég :D

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Nekem inkább lány nevek vannak a fejemben.
Nagyon tetszenek a magyar nevek mint a Málna meg a Menta, a páromnak viszont kevésbé de majd esetleg harmadik névnek bevállaljuk, csak kellő pillanatban kell előhozakodni :D

Fiúban nekem a Henrik a favorit :)




kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Hát ilyen nekünk is van!

Neki a Leopold tetszik nagyon,én mondtam hogy nem.Azota azzal nyúz hogyha 3 fiú lesz a 3.legyen az :D
Nekem is van csomo lány ami tetszik,de ami mindkettőnknak igazán az csak az Abigél.
Én Andrea vagyok azt nem akarom,nem rossz de sok 1000x jobb név van.Ő László,ezért lenne az első fiú is,engem nem zavar nekem tetszik:)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Üdv Niki köztünk,
Sok sikert a babásodáshoz!!! Már próbálkoztok, vagy később álltok neki?  Én szakkönyvet nem igazán olvastam, bár tervbe van véve, de Vida Ágit és Vekerdy Tamás jószívvel tudom ajánlani.

Nevek: Hmmm. Nekem is az Abigél név tetszik, de a lánynév nálunk eldőlt, a kislányom eldöntötte, hogy a Húga Anna lesz. Erre rábólintottuk, úgyhogy ez eldőlt. Fiúnév még passz. Nekem pl nagyon tetszik a Kadosa, de a férjem hallani se akar róla. 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Szia Evita,

Igen már mondhatjuk, hogy próbálkozunk, november óta vagyok gyógyi mentes, de márciusban kezdtük az igazi projectet :)
Épp most vagyunk a PÉ környékén, szóval most a gondolataim kicsit máshol járnak 




kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Niki: Akkor hajrá PÉ!!!! Drukkolok!!!++++++++++++++

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sok sikert!! :wink:

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Nagyon aranyosak vagytok, hogy szurkoltok, Nektek is csupa jót kívánok :)

Bár most olyan rossz kedvem lett a munkahelyemen, hogy legszívesebben elbújnék inkább.
úGY felbosszantottam magam hogy öregedtem vagy 5 évet :(

kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Ha ez számít engem minden második nap úgy felbosszant valaki,pedig elég nyugodt vagyok
Verd ki a fejedből,próbálj pozitív lenne,bár ezt mondani a legkönnyebb


Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!Èn is csatlakozhatok hozzátok?Mi márciusba kezdtük a projektet,de sajnos megjött márc.29.-èn!Úgyhogy így 2016-os baba lesz ha összejön!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Én mindenkit szívesen látok,biztos vagyok benne hogy a csajok is!Hát boldog lennek ha nekunk is 2016ra meglenne:)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!
Nekünk is megvan a név már jó ideje.
Kislány: Nóra, kisfiú Balázs v Bálint :-D

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Üdv Móni!

És Nálatok milyen "vágyak" vannak a baba neme iránt?
Neveinket is megosztottuk egymással, Nektek van már kedvenc?

Annyira cuki húsvétos dolgokat találtam az interneten mindenfele, úgy irigylem azokat akik a gyerekeikkel már jó kis húsvéti gyerköcös programban is részt vehetnek. :)

Ti mit terveztek a hosszú hétvégére?

kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Niki: Én lányt mindenképpen akartam, és a nagyon boldog voltam, hogy az lett Emma. Inkább lányos anyának tartom magam, szóval most is kicsit a lány felé húz a szívem, na meg Emma is nagyon húgit szeretne. De most már kíváncsi vagyok egy fiúra is, hogy milyen lehet. Úgyhogy mivel már a vágyam teljesült lány téren, így nekem már mindegy.  Mi holnap tojást festünk Emmával, vasárnapra azt terveztem, hogy Szentendrére megyünk a Skanzenbe, de ebben a hidegbe tuti nem megyünk.  Anyukámhoz megyünk, ott hagyom Emmát, mert vasárnap este férjemmel koncertre megyünk, és hétfőn megyek vissza érte, akkor Tesóm is megy a kislányával, úgyhogy kis családi nap lesz hétfőn. Ennyi.  Te?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Lènyegèben nekem is mindegy, volt egy korszak amikor nagyon kisfius anyukakènt kèpzeltem magam. Viszont mostmár ha magam elè kèpzelek egy babát az inkább lány. De lehet azèrt mert van egy aranyos kollèganöm akinek van egy közel 2 èves kislánya ès sokat mesèl róla :)

Mi a hètvègèt most a párom szüleinèl töltjük vidèken, igy kicsit kiszabadulunk a városból ès kipihenjük magunkat.
Kár hogy ilyen rossz idő lett, pedig ilyenkor nagyokat tudnánk kirándulni.
kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Niki érdekes ezzel én is így vagyok.Inkább fiú felé hajlok,de mégis ott motoszkál a fejemben egy kislány.Hát itt jó idő van,remelem azért ez a pár nap alatt lesz még szép idő,olyankor imádok a dunaparton sétalgatni és beszélgetni a férjemmel.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Nekem van két unokahugim, szval a kislány kipipálva.
De ha kivételként kisfiú lesz akkor azért lesz jó :-D
Én ha eddig babával álmodtam mindig kislány volt, vagy kétszer volt kisfiú.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


A kisfiam mellé szeretnénk egy kislányt. Én az elsőnek is azt akartam, a párom kisfiút. Mostmár egy állásponton vagyunk. Ha fiú: Dávid vagy Levente ha lány: Sára, Alíz, Mirabella, Hella.
Annyi lánynév tetszik, nem tudok választani 
bbogi
Kisújszállás
 
 


A Mirabellát még nem is hallottam.

De a lényeg hogy egézséges picur legyen :-D

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Nekem van kèt fiacskám ezèrt èn most már a lány felè hajlok jobban!Pedig fiús anyuka vagyok inkább,de most már jó lenne egy kiscsajszi!Nevek azok nincsenek!Elèg nehèz lesz a három fiúval dűlőre jutni!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Moncsika,akkor "elnyomásban" vagy!
Most kaptam emailt,egy kuponos oldaltól kedvezményes a belépő a baba expóra.
Én szívesen kimennék,körülnéznék,de nem akarok egyedül.

Ha valakit érdekel itt a link:

http://www.babakassza.hu/babat_tervezte ... =mk_655756

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Krystin szerencsère nem èreztetik velem !
Ti mennyire hisztek a kínai horoszkópban hogy mikor fiú ès mikor lány?Az egyik ismerősöm szentül meg van győződve hogy az úgy van!Mert ha tènyleg,bár èn nem hiszek benne akkor fiam lesz újra ha összejön az elkövetkező 3 hónapban!Március lett volna a lányos hónap,de sajna megjött!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Őszinte leszek veled,én semmi ilyesmiben nem hiszek.
Van a környezetembe pár ember akinek úgy lett,
aztán vannak azok is akiknek nem,úgyhogy nálunk ebböl nem lehet következtetést levonni.
Most két kolléganőm terhes,az egyiknél bevállt a másiknál nem.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Én nem ismerem...nem tudok hozzászólni.
Mi az alapja?
A Jónás naptárat ismerem valamennyire.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 




Eddig az ismeröseim akik utólag megnézték nekik bejött a "jóslás". Így én hiszek benne, de inkább én is csak utólag szeretném igazolni :) 

Képzeljétek hétvégén egyik éjjel azt álmodtam hogy kisbabám van, cuki kis hajas baba volt :) de arra nem emlékszem hogy milyen neme volt, meg amúgy is fel volt teljesen öltöztetve :)

Ti is szoktatok ilyet álmodni? 




kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Szívesen csatlakoznék hozzátok én is! Két napja keresgéltem mire rátaláltam erre a csoportra. :)
Mi augusztustól tervezünk belevágni a baba-project-be! Azért akkor, mert előtte június 20-án lesz az esküvőnk! :)
Addig is van tenni és szerveznivaló bőven! :) De a napokban áramütésként ért a felismerés, hogy mennyire repül az idő, és már csak néháhy hónap van addig. Első baba lesz, és izgatott vagyok nagyon! :) Pont ma jártam könyvesboltban és szemeztem is 1-2 darabbal, de még ne vettem meg, bár nagy volt a kísértés!
Mi párommal együtt mindketten kislányra számítunk. Lányként is beszélünk róla. :) 
Ha lány lesz Csenge, ha pedig fiú Csongor lesz! :) 


payne
Budapest XX. kerület
 
 


Szia!
Sok boldogságot nektek!
Sok sikert a nászéjszakához is :D
Csajok,néztem az új Lidls katalógust tele van kismamaruhákkal tök jó áron!Szerintetek érdemes esetleg most megvenni egy-egy darabot,hogy ilyen jó áron van?Én beneveznék pár darabra az oprimizmus jegyében! :D

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Krystin èn is vettem már egy pár ruhát,igaz hogy az olx.-en!Amikor újra szóba jött a projekt nagyon ráizgultam ès egyből nèzelődtem ès meg is vettem egy párat!Szerintem egyet-kettőt megvehetsz szerintem!Èn is szeretem a Lidlt,megis nèzem èn is!!Jó vásárlást!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


:)

Jujjj én is megnéztem a katalógust, lehet én is elcsáboluk, sőt a baba kombidresszek is olyan cukik 

kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Köszi Krystin! Reméljük jól sikerül majd! ;-)
annyira mondjátok ez a vásárlást, h olvasás közben én is kedvet kaptam vmi apróság beszerzésére legalább! :-D de lehet egyenlőre csak a könyv lesz!
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Ahh ,köszönöm a bíztatást! Igen én is szeretem a Lidl ruháit,azért is néztem mert azért nem drágák,és néztem bababoltban is egy leggings 5-7 ezer Gondoltam beszerzek pár dolgot,ártani nem árthat.

Multkor úgy jártam hogy voltak bodyk akcióba kinéztem egyet,elmentem az akció másnapján(aznap dolgoztam reggeltöl estig).Persze ami tetszett abból nem volt.Erre egy hete kb sétálok a Lidlben,nézegetem a cuccokat és ott van!De csak egy(ami igaziból 2 db egybe).
Gyorsan megnéztem hogy minden ok rajta aztán gyorsan betettem,és még olcsobb volt mint mikor árulták!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Jajj ,még azt akartam mondani,hogy én is néztem(mondjuk én vaterán de nem sok különbség van) ruhát,mert a kolléganöm aki terhes mondta hogy 20ezerért vett kismamamfarmert...Hát mondtam neki én annyit biztos nem fizettem volna érte,akkor néztem szét és láttam hogy csomo jó használt cucc van a neten!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Ma volam a Lidlbe ès hoztam katalógust,de abba nincsen kismama ruha se bèbi cuccok!Az hogy lehet?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Nem tudom lehet nálatok az aktualis van kinnt.Ez a katalógus 13.-tól érvényes.De a céghez is hozott be valaki es az is az ami nekem van.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Na mostmár fennt van a Lidl applikációjában is!Ha másnem ott meg tudjátok nézni.

Lilypie First Birthday tickers
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: