Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Várok mindenkit, akik most ősztől próbálkoznak babával és 2016-ban babát szeretnének. 

Beszélgessünk, biztassuk egymást, teszteljünk, segítsük egymást tanácsokkal! Legyünk minél többen. Az se baj, ha már régebben próbálkoztok.  Gyere ide, itt babás lesz mindenki 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Én jelenleg október 15-re nem várom, és ovutesztet használok. Ami még ma a 12. ciklusnapon negatív lett. 

Ja! Amúgy a 4. babát tervezzük.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


még kicsit szoknom kell ezt az oldalt :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 

 
 

Szia! Nekem nagyon aktuális. Első baba. Néhány hónapja próbálkozunk nagy lelkesedéssel, okt.5-én esedékes a menzeszem, de remélem hiába várom majd. :-D
 


Sziasztok!
Mi épp pár hete póbálkozunk :) Első baba.
Október 8 lenne a következő miki ami reményeim szerint nem érkezik :)
Egyelőre semmi következetesség azaz ovu teszt vagy hőmérőzés. Egy appikációval (period calendar) viszont már hónapok óta jegyzem a piros betüs napokat. Illetve ez által kiadja  a peteérés napjait - bár így első hónapban megállapítottam, nem túl megbizható mert rögtön igy elsőre tévedett jópár napot - szerintem.. De teljesen mindegy is, nagyjából kétnaponta együtt vagyunk szóval elég jó esélyeket adunk a dolognak :)

Bandibond, huuha az egy hét.. Mit érzel, sikeres lehetett a hónap? Valami jósló tünetecske?

Caroline, 3 gyerköc mellett még összebújni is van időtök / energiátok? :D Le a kalappal :D Mesélhetnék a 3 terhességedről dióhéjban milyenek voltak :)


Lilypie Pregnancy tickers


De jó, hogy jöttetek. Majd este mesélek a három gyermekemről, mert munkahelyről vagyok 

Amúgy kezd jelentkezni a tojásfehérjés ..., ami jelzi, hogy közeleg a legmegfelelőbb idő. Remélem ma vagy holnap már pozi lesz az ovu tesztem. Imádok tesztelni. Délután fogom megcsinálni a mait , mikor hazamegyek. Majd jelentkezek mi lett az eredménye.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Mi is a "kétnapozást" alkalmazzuk, ez volt a második hónap így. Olyasmi tüneteim vannak,amik a menzesz előtt is szoktak: érzem a mellem, fájdogál a hasam. De ez nálam normális. Korábban egyszer beleéltem magam h.ezek jelek, de nem azok voltak. Illetve igen, de nem baba-jelek voltak. Azóta óvatos vagyok. :-)
Marad a várakozás! :-D
 


mi meg úgy csináljuk, hogy megpróbáljuk az ovu idejére időzíteni azt a 3-4 alkalmat amit együtt vagyunk egy ciklusban.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Szedem a gravidát már lassan egy hónapja, és mintha nagyobb lenne az étvágyam tőle. Még most nem híztam. De amikor a 3. gyermekemmel próbálkoztunk, 4 hónap alatt 4 kilót híztam tőle. 
Amúgy semmitől nem tudok hízni, de akkor valahogy a vitamintól felkúszott pár kiló. 
Plusz még szedek folsavat és e vitamint. 

Ti?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Én is hónapok óta szedek babás vitaminkészítményt, amiben folsav van (dm-es A-Z Mama). Én is használok egy app-ot, már évek óta vezetem a menzesznaptárat benne, plusz minden fontos infót rögzítek benne. Szeretem követni, mi történik bennem, velem. Most, hogy babázni készülünk, főleg :) A ciklusom egészen pontosnak mondható, úgyhogy bízom benne, hogy rövidesen sikerrel járunk.
Caroline4 tényleg mesélj majd a várandósságaidról, gyerkőcökről, ha lesz egy kis időd.

Littlebiscuit neked sem sokkal több napod van a várakozásra, mint nekem! 

Ezek a napok a leghosszabbak: igen vagy nem, igen vagy nem.... 
 


Én is DM-est szedek!
Amikor elkezdtem (egy másfél hónapja) azt éreztem hogy a napi túl sok (erős éhséget okozott). Így aztán elkezdtem kihagyni napokat. Kb 4-5 szemet szedek egy héten és mintha jobb lenne.
Amugy is a vérképem tökéletes, jól étkezünk - szóval csak a folsav miatt.

Bandibond, én is félek hogy csak bemagyarázzuk ezeket a tüneteket aztán jöhet kopp.
Én érzékelek hébe hóba menstruációs fájogatásokat de már majdnem egy hete ami a PMShez nagyon korai lenne.
Ami fura, hogy sokszor fázom, de nagyon.
Pénteken nagyon feszült voltam aztán olyan kirohanásaim voltak. Sirás, dühöngés majd nevetőgörcs ebben a sorrendben 2 perc alatt :D
Tegnap pedig olyan fáradtság kapott el. Ebéd után aludtam két órát úgy keltem mint akit agyonvertek :D Este féltem hogy nem fogok tudni aludni a délutáni szundi miatt hajajj aludtam mint a bunda. Ma reggel pedig 8-ko rmint egy zombi keltem.. SZóval vannak gyanujelek de türelmesen és higgadtan megvárom a nem várt napját, és akkor is pozitivan folytatjuk ha csak egy csikocska van. De reméljük 2 lesz :) És nektek is :)

Lilypie Pregnancy tickers


Sziasztok!
Mi tavaly Május óta próbálkozunk a picurral, sajnos sikertelenül eddig...
Nekünk is első baba lenne. 
Indultam én is úgy h számolgattam, aztán ovu teszt, közben vitaminok... Gyógytea...
Aztán belefáradtam mindenbe, nem számolok és nem iszok, szedek semmit. 
Következő héten megyek PÉ (peteérés) vizsgálatra. 
Sajnos a párom nagyon húzódik a spermavizsgálattól, még nem tudtam rávenni h menjen el.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Sziasztok Csajok :)

Mi szept. elejétől álltunk rá a babaprojektre, aug közepétől szedem a femibion800-at nőgyógyász javaslatára. Elvileg holnap kell megjönnie (kiderül), kedden éjjel sürgősségi volt, hányás, gyomorgörcs miatt, ott vévételnén tesztet is néztek ami negatív lett. mondta is a dokinak, hogy még ha össze iss jött volna sztem még nem mutatható ki. Elvileg peteéréskor együtt voltun remélem sikeresen :D Ez az egy legalább jó volt a hasi UH-ban h megmondták, h peteérés lesz a következő napokban :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Szióka! 

Örülök, hogy egyre többmindent lehet itt olvasni. Üdvözlöm az új tagokat! 

Nekünk az első baba elsőre összejött. A második is elsőre, a harmadik babára viszont 4 hónapot kellett várnunk, akkor voltam 32 éves. Most 35 leszek alig két hónap múlva, remélem sikerül elsőre, vagy legalábbis fél éven belül a negyedik:)

Nagyon szeretek szülni, habár borzasztóan fáj, és szülés végén mindig azt mondom, hogy na több már nem lesz. Mégis 2-3 év elteltével újra vágyom rá, hogy átélhessem a pozitív tesztet, a várandósságot, a babamozgást a pocakban, a szülést és a kisgyermekkort. Legnagyobb gyermekem most 10 éves, a középső 7, a legkisebb 3.  Nagyon szeretek velük lenni, sok-sok élménnyel gazdagodik az, akinek gyereke van, hát még ha több is van. Az életem értelmét adják. Boldog házasságban élek a férjemmel, aki most szeptemberben bólintott rá, hogy akkor legyen egy negyedik is. 









Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


32 évesen a harmadik babával a 4. hónapban úgy sikerült, hogy szedtem az e vitamint és a barátcserje kapszulát. Lehet ez segített, lehet ezek nélkül is sikerült volna. Előtte való hónapokban is és akkor is vezettem a hőgörbémet, ami jelezte a peteérést. Örülök, hogy vezettem a görbét akkor, mert különben nem gondoltam volna, hogy abban a ciklusban korán, a 11. ciklusnapon lesz peteérésem. 

A ciklus.hu-n vezetem most is görbémet. 

Kiscsillag! mikor tesztelsz? nagyon izgi!
Nyuszifül! a párod nem szedi az e-vitamint? Azt írják jót tesz a sejtjeinek. Hátha segítene. 

Nemvártak napja:

KIscsillag - szeptember 29.
Bandibond - október 5.
Littlebiscuit - október 8.
caroline - október 15.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Nyuszifül! te mikorra nem várod?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


De jó h.egyre többen vagyunk! Én pár hónap múlva töltöm a 33-at. Szerettem volna fiatalabb anyuka lenni, de korábban nem éreztem igazi vágyat a babára. Most már igen és nagyon szeretném. :-D
Nekem mindig melegem van... És a melleim... Hamarosan kiderül.
Nemélembelemagam, nemélembelemagam, nemélembelemagam...

Caroline, köszönjük az összesítő listát! ;-)
 


Kiscsillag szorítunk holnap!
 


Az ovutesztem ma sem lett erősebb mint a tegnapi. Szinte ugyanolyan. Holnap leszek a 14. ciklusnapon.



ovu  tesztem

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Az ovutesztem ma sem lett erősebb mint a tegnapi. Szinte ugyanolyan. Holnap leszek a 14. ciklusnapon.



ovu  tesztem

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


bocsi, hogy kétszer küldtem el. 



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Az ovulációs teszt lesz a következő terv, ha a kétnapozás nem válik be. Lehet h.kiderülne pár érdekes dolog a ciklusomról.
A nőgyógyászom nem is olyan régen, de még a nagy szándék előtt, egy ultrahangos vizsgálat alkalmával mondta (ovu után voltam), hogy milyen szép vastag a nyálkahártyám és h.a babát akaró párok mennyire örülnének egy ilyen látványnak. Mostanában ez sokszor eszembe jut... :-) És remélem a szervezetem azóta sem rest! Mert most már én magam vagyok, aki babát szeretne.
Én sokat lelkizem magamban ezen az egész ügyön. Ti hogyan élitek meg a várakozást?
 


Caroline, lenyűgöző ahogyan erről az egészről beszélsz hogy minden fájdalom és nehézség ellenére sokadszor is vágysz rá hogy végig csináld olyan jó olvasni :)

Kiscsillag, jól érelmezem mult kedden voltál a kórházban ahol azt mondták az ultrahang alapján hogy peteérés kb másnap. Akkor még nem kell megjönnie szerintem. Ha sikeresek voltatok most ágyazódik be. A 'Nem várt pedig még egy hét.. De nem tudom, lehet nem jól értelmeztem. Mindenesetre szurkolok!!

Bandibond,
Hát nem tudom, nekünk első hónap ez. Folyamatos kétségek és bizonytalanság a 'rá görcsölni nem akarás'.. De pont ez utóbbi miatt nem akarok elkezdeni hömérözni és ovulációs tesztezni. Kicsit olyan kiábránditóak nekem ezek a 'drágám rohanj haza munka után mert peteérésem van' dolgok. Persze ha mondjuk fél éven át nem esnék teherbe akkor biztos kipróbálnám, de egyelőre természetesre hagyjuk a dolgot. Párom például amikor egyetlen egyszer mondtam neki valami kis megjegyzést, hogy most bele kell huzni kb most van peteérés olyan hülyén nézett :D El is döntöttem nem beszélek neki ezekről egyáltalán.

A vastag nyálkahártya valóban már egy szuper dolog.
Én juniusban voltam ilyen általános vizsgálaton. AZt mondta a doktornő szép a méhem meg minden odabent :D Hát úgy legyen :D

Hogyan éljük meg a várakozást?
Egy hét plusz két nap a nem vártig - a testem jelzéseinek folyamatos türelmetlen fürkészése. Agyalok, amit tapasztalok lehet hogy csak beképzelem? vagy tényleg szúrogat lent? a menstruáció szerű görcsök már talán tényleg a menstuáció előjelei vagy reménykedhetek? Az extra fáradtság és ingerlékenység vajon azért van, vagy csak a nehéz időszak a munkában?
Hát így vagyok :)
De az az érzésem párom is nagyon várja hogy kiderüljön. Kérdezgeti vannak-e tüneteim, hogy vagyok :)
Az egyetlen bizonyosság kivárni a jövő hetet.. :)

Lilypie Pregnancy tickers


littlebiscuit:
jól értelmezted, nekem is fura volt, h ennyire későn, de i tudja elvileg ma kell megjönnie, emrt mindig szabályos de eddig még semmi... :D
Caroline4:
nem látom értelmét még a tesztelésnek, mert ha össze is jött sztem még ne mutatható ki, max ha már késik 2 hetet kb. akkor fogok :) De úgyis jelentkezem ha van vmi fejlemény, akár "jó" akár "rossz". mivel ez az első hónap h próbálkozunk nem stresszelek rá.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Akik nem stresszelnek rá, nagyon jól teszik. Ne értsetek félre, nálam az ovutesztelés egy örömteli dolog. :) Minden nap úgy várom a délutánt, hogy hazaérjek és megcsinálhassam. És képzeljétek! Ma erősen pozitív! Minden kétséget kizárva, ma van az lh csúcsom . Úgyhogy ha jól tudom 24-36 óra múlva kiszabadul a petesejtecske. Izgi. Tegnap voltunk együtt, de szerintem ma is együtt leszünk. VAgy elég ha csak holnap? Nem tudom. 

Amúgy én is lelombozónak tartom, ha a férfinek tudtára adják, hogy mikor KELL együttlenni. Ezért én ezt csak magam, titkosan csinálom. A telóm ébreszt reggel, ekkor még 5 percig ágyban maradok lázmérővel a nyelvem alatt. Semmit sem vesz észre ebből a férjem. Az ovuteszteket pedig nem látja, nem tolom az orra alá . Majd a hcg tesztet szeretném csak, abból is azt amelyiken már egy férfi számára is jól látható két csík lesz.
pozitív ovu 14. nap


úgy örülök, hogy pozi az ovutesztem, utána nézek korábban milyen napokon voltunk együtt pozitív ovuteszt után.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Akik nem stresszelnek rá, nagyon jól teszik. Ne értsetek félre, nálam az ovutesztelés egy örömteli dolog. :) Minden nap úgy várom a délutánt, hogy hazaérjek és megcsinálhassam. És képzeljétek! Ma erősen pozitív! Minden kétséget kizárva, ma van az lh csúcsom . Úgyhogy ha jól tudom 24-36 óra múlva kiszabadul a petesejtecske. Izgi. Tegnap voltunk együtt, de szerintem ma is együtt leszünk. VAgy elég ha csak holnap? Nem tudom. 

Amúgy én is lelombozónak tartom, ha a férfinek tudtára adják, hogy mikor KELL együttlenni. Ezért én ezt csak magam, titkosan csinálom. A telóm ébreszt reggel, ekkor még 5 percig ágyban maradok lázmérővel a nyelvem alatt. Semmit sem vesz észre ebből a férjem. Az ovuteszteket pedig nem látja, nem tolom az orra alá . Majd a hcg tesztet szeretném csak, abból is azt amelyiken már egy férfi számára is jól látható két csík lesz.
pozitív ovu 14. nap


úgy örülök, hogy pozi az ovutesztem, utána nézek korábban milyen napokon voltunk együtt pozitív ovuteszt után.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


ja még annyit, hogy a férjemet ügyesen csábítom az ágyba a megfelelő napokon, így tényleg nem érzi úgy, hogy muszály. Amúgy meg tisztában van vele, hogy mit tervezünk és azt is, hogy én alapos nő vagyok, nem bízok semmit sem a véletlenre :) Imádom figyelni a testem működését, megnyugtató, ha látom, hogy a hőgörbém normális módon alakul, és ha az ovuteszt is pozitívra vált. 

Tudom, hogy ez még csak fél siker, de nagyon örülök ennek is. Csináltam rögtön egy olyan képet is, amin feljegyzem hanyadik napokon milyen lett, mert még jól jöhet. Még a 2007-es hőgörbém is megvan és olyan jó visszanézni, hogy akkor hogyan is alakult. Jó hogy akkor is gondoltam rá, hogy megőrizzem egy következő próbálkozós időszakra. És milyen jól tettem....



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


muszály  muszáj 

bocsika

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Caroline, hát gratula az ovuhoz :D
igen ez dilemma volt nálam is.. Hogy azokban a napokban adjunk bele mindent. Mi van ha gyenguc katonák voltak az előző nap. De állítólag a mindennapos akció sem jó mert nem érnek úgy be a fickók :D Akkor inkább tartogassuk másnapra.. Hát, jó kérdés.
Talán ha beillszthető a reggeli menetrendetekbe egy összebujás ajánlom a holnap reggelt. Estére ki tudja lehet mér lecsúsznátok. De közben ott vannak a tegnapiak is, reméljük készenlétben :D

Lilypie Pregnancy tickers


Sziasztok! Mi a párommal ugyan nem terveztük/tervezzük amolyan megszállott módon a babát, de ha jönne nem állnánk ellen . Nem is tudom, hogy mennyire vág ide a dolog, de akkor megosztanám veletek, hogy hogyan is állok.  Szerintem elkezdem az utolsó dátumnál. Aug. 28.-án jött meg utoljára. Sajnos sosem volt a rendszeresség csúcsa, pláne h pár évvel ezelőtt az feltételezték, hogy pcos vagyok, de hát azóta eltelt 6 év és a jelek szerint tünetmentes vagyok. (itt jegyzem meg, hogy alapvetően idegeskedős fajta vagyok és erre nagyon érzékeny a ciklusom.)  átlag 31-32 napos. A naptár szerinti időpontban romantikáztunk (12-13) majd arra rá 7 napra kb 2 napi pecsételő barnás pöttyözés volt. Ott még nem tartok, hogy hőgörbézzek meg ilyesmik,  Szóval. Tegnap/ma kellett volna megjönnie. 4 napja csináltam egy tesztet, az negatív lett. Ma  megint csináltam egyet, ami mit ad isten, vagy rossz volt, vagy halvány csíkot produkált. Nem igazán lehet róla pozitívan nyilatkozni, mert az egészen végigfutott egy vörös árnyalat, aztán volt benne vörös csík, rózsaszín csík, meg fehér csík is. Na -gondoltam magamról- jellemző.. fehér csík, csak én vagyok képes az inverz terhességre.  Kínomban elrohantam venni mégegyet, így ez délutáni muszájpisilni lett, amin én először igen, aztán nem látam semmit, majd a kedvesem is megnézte, ő se  látott sokmindent. Most várok még 3 napot, ha addig sem jön meg, akkor nekifutok mégegyszer. De azért jó volna babát várni...  Ti mit gondoltok, van rá esély? Bocs, hogy hosszú lett, csak jólesett elmondani. Szép napot nektek!
 


oerosmilka! Üdv itt ! Nagyon szorítok, szerintem az első azért nega, mert korán csináltad. Én már rengeteget teszteltem, sőt a tesóm is. Az övét is én értékelem ki, mert ő sose látja mit kéne és hol kéne. Ha megvan még a teszted tedd fel ide a képét és hátha látjuk, több szem többet lát. Bár úgy szokott lenni, hogy élőben még éppen lehet látni, de azt már a fotó esetleg nem adja vissza. 

Én szorítok neked! Ja! és még annyit, hogy én biztosan nem bírnék ki még 3 napot. Elég ha holnap reggel az első pisiből megcsinálod. Annak már mutatnia kell.... javaslom a rossmanos ex-epil márkát, auchanban is lehet kapni. :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


oerosmilka! Üdv itt ! Nagyon szorítok, szerintem az első azért nega, mert korán csináltad. Én már rengeteget teszteltem, sőt a tesóm is. Az övét is én értékelem ki, mert ő sose látja mit kéne és hol kéne. Ha megvan még a teszted tedd fel ide a képét és hátha látjuk, több szem többet lát. Bár úgy szokott lenni, hogy élőben még éppen lehet látni, de azt már a fotó esetleg nem adja vissza. 

Én szorítok neked! Ja! és még annyit, hogy én biztosan nem bírnék ki még 3 napot. Elég ha holnap reggel az első pisiből megcsinálod. Annak már mutatnia kell.... javaslom a rossmanos ex-epil márkát, auchanban is lehet kapni. :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


oerosmilka! Üdv itt ! Nagyon szorítok, szerintem az első azért nega, mert korán csináltad. Én már rengeteget teszteltem, sőt a tesóm is. Az övét is én értékelem ki, mert ő sose látja mit kéne és hol kéne. Ha megvan még a teszted tedd fel ide a képét és hátha látjuk, több szem többet lát. Bár úgy szokott lenni, hogy élőben még éppen lehet látni, de azt már a fotó esetleg nem adja vissza. 

Én szorítok neked! Ja! és még annyit, hogy én biztosan nem bírnék ki még 3 napot. Elég ha holnap reggel az első pisiből megcsinálod. Annak már mutatnia kell.... javaslom a rossmanos ex-epil márkát, auchanban is lehet kapni. :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Sziasztok! Nekem penteken, okt. 2.an lenne a nemvart. Januar ota probalkozunk. Úgyhogy remélem az ev negyedik fele sikeresebb lesz...

Lilypie Pregnancy tickers
 


Nem tudom valaki tapasztalt e már hasonlot... Ma kedd van. Pénteken kellene megjonnie, illetve nem varom de az most mindegy. Tegnap szex utan kicsit vereztem, minimalisan ugyan de en ilyet sose szoktam. Azota semmi... Kicsit gorcsolgetek de azt is csak szolidan. Ez most mi lenne?

Lilypie Pregnancy tickers
 


ügyes vagyok, megint elküldtem párszor 


Szerintem ma is együtt leszünk, mivel a legutóbbi babás görbémen is az van, hogy a pozi ovunapon és előtte egy nappal is együtt voltunk. Így pont úgy lesz mint akkor, remélem most is kétcsíkos terhességi teszttel zárul a ciklus :)

2011-es 4.próbálkozós babás görbém:

http://ciklus.hu/images/diagramok/b9b3c ... 84800_.png

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Szia Judydifi! Én azt mondom, hogy jól tetted, hogy benéztél ide, mert ez egy olyan topic, ahol mindenki babás lesz. Álljunk hozzá pozitívan!!! Ugye??

Amit írsz, az pontosan olyan, mintha beágyazódásos vérzés lenne. És még időben is passzol. És ha azt mondod, hogy nem szokott ilyen lenni, akkor.... 

Milyen hosszú volt a legrövidebb ciklusod? Reméljük most nem arról van szó, hogy hamarabb jönne meg.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Nemvártak napja:

Oreosmilka - szeptember 29-30.

KIscsillag - szeptember 29.
Judydifi - október 2.

Bandibond - október 5.
Littlebiscuit - október 8.
caroline - október 15.
Nyuszifül - ?

ha valakit kihagytam, bocsi és pótoljátok 

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


@caroline
Csak pozitivan, ahogy mondod! :)
A legrovidebb 28nap volt eddig... En is gondoltam a beagyazodasos verzesre de mivel olyan ritka, igy gondoltam nem pont velem történik... Azert remenykedem, hátha :)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Szerintem nem olyan ritka az, legalábbis sok írásban, fórumban olvastam már. Van aki észre sem veszi, mert csak a pisilés utáni törlés alkalmával látszik egy kis vércsík a papíron, vagy sötét bugyija van és nem használ tisztasági betétet és emiatt nem veszi észre. Hidd el, nem biztos, hogy olyan ritka az. 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Én ma kicsit hitehagyott vagyok. Biztosan rossz nap. Van ilyen. Olvastam ma egy cikket arról, hogy senki ne áltassa magát azzal, hogy menzesz előtt érdemben tapasztalhat bármilyen jelet. Biztosan kihatott ez a napomra. Örülök a fejleményeknek!
 


Drukkolok mindenkinek, hogy ne érkezzen a nemvárt! :-D
 


@caroline4:
Köszi! Azert ez biztato!
Ja es a melleim is rettenetesen fajnak. Szoktak amugy úgyhogccsaknem szokatlan...

Lilypie Pregnancy tickers
 


@bandibond:
Rengeteg ismerosom van aki már joval a nemvart elott tapasztalt apro jeleket. Úgyhogy fel a fejjel!

Lilypie Pregnancy tickers
 


@judydifi:
Hamarosan kiderül! :lol:
 


Judydufi, én nemrég egyszer véreztem szex utan par nappal menzesz elött annak lehetett az "elöjele". Persze nem azt jelenti hogy Nàlad is az. Ahogy mar elhangzott siman lehet beagyazodas.

Amugy ez a jelek fürkészése bolond egy dolog. Amikor eltelik egy pàr ora hogy nem érzek semmi furat nekiàllok aggodni hogy na biztos nem is sikerült.
De a legszörnyübb most azon a gyalta

Lilypie Pregnancy tickers


Ops elküldtem elöbb. Szoval azon agyaltam vajon a faradtsag amit érzek kiugroan durva, lehet a terhessêg jele. Vagy elfaradtam a jelek figyelésébe es a varakozasba :-D le kellene erröl allni.. amugy tényleg zombi vagyok. Joejt!

Lilypie Pregnancy tickers


Hát igen...jel-lesen vagyunk most többen. :-P Csak minél több jó hír legyen az eredménye! 8-)
 


Caroline4 köszi :) Ma reggel nem hiszem, hogy fogom, tekintve, hogy lassan hajnali két óra és álommanónak nincs semmi nyoma. Amúgy a patikában a gábrielt kaptam, egyből duplát kértem belőle. De most már mintha kezdenének a pms tünetek előbújni. Érzem a melleimet és a hasamat is. Majd kiderül mi lesz vagy nem lesz. Minden esetre az jó tudni, hogy mások is hasonlóan vannak ezekkel a dolgokkal. Nekem ez tök új, eddig mindig az volt, hogy csak negatív legyen. A pöttyözésre  neten mindenhol azt írták, hogyhát igen ez beágyazódásos. Ráadásul a matek leckét sem lehetett volna pontosabban levezetni, mert úgy történt minden időben, ahogy a nagy könyvben meg vagyon írva. Hát most pozitív legyen!
 


Jó reggelt csajok,  Nekem ma reggelre megjött, igaz nem olyan nagyon mint szokott de a hasam szétszakad :( Sógornőm 3 hetes terhes volt, amikor rendes 6 napos vérzése volt, nem is tudta, hogy terhes csak csak jóval utána és a doki mondta nekik ,h nem 8 hetes hanem a 12-ik hetet töltik. meg is lepődött :D De azt mondta az orvos, h előfordul iylen, szóval akármi lehet fela fejjel mindenkinek :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: