Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!

4 pöttyöcskénk van!!!! 
El sem tudom mondani, hogy milyen boldog vagyok!
 
 


@sjucus13:


Akkor elteszem a Premens tablettát, hogy még véletlenül se akadjon a kezembe, nehogy automatikusan bekapjak belőle egyet. Köszönöm az információt!


@ecsibe:


Gratulálok a 4 pöttyöcskéhez! Szerdán hányat kapsz vissza?

Hívtam a dokimat. Hallhatóan örült a pozitív tesztemnek. És emlékezett rám, annak ellenére, hogy még csak egyszer voltam nála. Megdicsért, hogy milyen lelkes és rendes vagyok, hogy már ma magamtól mentem vérvételre. 4 óra után kell telefonálnom a laborba, ha megvan az eredmény, e-mail-ben elküldik, és akkor 7-re kell mennem a dokihoz. Ha ma mégsem lenne meg az eredmény, akkor hívnom kell, és megbeszélünk még erre a hétre egy időpontot.


Lilypie Pregnancy tickers
 


@marcsika86:


Milyen jó fej a dokid! :) Ritka, az ilyen. Írj, majd ha megkaptad az eredményt, bár szerintem nem lesz benne semmi meglepő :) Max olyan magas lesz a hcg, hogy tuti többen vannak a pocakban :D

1-3-ig lehet választani, mi 2-öt szeretnénk és a másik 2-öt meg elküldjük sítáborba :D
Mi most építkezünk. 2 gyerekre terveztük a házat. Erre mikor ma megtudtuk, hogy 4 pöttyöcskénk is van a férjem közölte: szívem, akkor mi a nappaliban fogunk aludni :D

 
 

 
 

@ecsibe:


Igen, nagyon jófej a doki. Poénkodik, de mégis komoly. És persze időpontban rugalmas. Ha ma megvan az eredmény, akkor magánrendelésre megyek. Ha nincs meg, akkor két lehetőség van: 1. csütörtökön sztk-ban rendel és bemegyek oda (úgy, hogy nem is ahhoz a kerülethez tartozom), 2. csak miattam bejön a magánrendelőbe. Nagyon remélem, hogy többen vannak a pocakban, de mondjuk ha 2-nél többen lennének, akkor biztos elájulnék. Bár gondolom ha többen lennének, akkor már ma is full pozitívnak kellett volna lennie a tesztnek.
Mi tavaly augusztusban költöztünk, alapból olyan házat szerettünk volna, ahol 1+3 félszoba van, végül kikötöttünk 2+2-nél. Szóval mi is két gyerekre alapoztuk a házvásárlást.

Lilypie Pregnancy tickers
 


Lányok!
Megvan a vérvétel eredménye! Hcg: 96,1 U/L, tesztoszteron: 2,3 nmol/L (referenciatartomány: 0,4-2,6), progeszteron: 61,0 nmol/L.

Lilypie Pregnancy tickers
 


Marcsika ez most akkor szuper vagy? Nem ertek a terhes eredmenyekhez meg :)
Ecsibe jeeeee latod en megmondtam, figyeld meg igazam lesz :) lehet hulyeseget kerdezek, de ezekbol a megtermekenyitett petesejtekbol lehetnek meg egypeteju ikrek?
En meg hat hiaba a mozgas, a kajarafigyeles, orokke fel vagyok puffadva es hizok... a hom nem megy fel a duphaston mellett sem 36,5 fole. Szerintetek? Napi 2×10 mgt szedek, hihetetlen...
7andrea7
Görögország
 
 


@7andrea7:
Nem hülyeség, simán lehet. Olvastam is egy ilyen sztorit. 2-öt ültettek vissza és 4 baba lett belőle. Elég hihetetlen, de megtörténhet :-)

Puffadasra szedj espumizant ( így kell azt írni?). A doki mondta, hogy a gyógyszerek okozhatnak puffadást, de ezt nyugodtan lehet szedni.
Szeded már egy hónapja? Szerintem érdemes lenne egy újabb vérvétel, megnézni, hogy egyáltalán a hormon háztartásodban okozott e változást. Jobb ötletem nincsen, nem ismerem ezt a gyógyszert.

Marcsika, doki mit mondott? Tudtál végül menni tegnap?
 
 


Ecsibe , progeszteronpotlaskent szedem ket hetig, hogy az abbahagyasa utan megjojjon... ez a sulyproblema mar regota fennall, kb miota abbahagytam 3 eve eloszor a fogamzasgatlot. Csak a fogszabival dobtam le par kilot az elso felevben mert nem tudtam enni.. a legidegesitobb, h az orvos csak legyint ra, de en vilag eletemben 55 kg korul voltam, most meg 65nel jarok mar nagyon reg. Azert is ijeszt meg, m tudom nem tehetek ellene semmit, progipotlas meg kelleni fog ezentul, plusz a terhesseggel is hizni fogok ha akarok, ha nem. Bocsi, h ennyit rinyalok.
7andrea7
Görögország
 
 


Reggel írtam telefonról, de ezek szerint megint nem küldte el. Tegnap voltam dokinál, ultrahangon nem látott még semmit, de legalább szép vastag a méhnyálkahártyám. Beágyazódás megtörtént, 2-3 hét múlva újabb ultrahang. Addig is kaptam gyógyszert, Utrogestant. Sok-sok jó tanáccsal ellátott a doki. javasolt a mozgás, nyugodtan felpattanhatok továbbra is az ellpiszis trénerre, persze csak mértékkel. Egyáltalán nem fogom túlhajtani magam, sőt, igazából olyan tempót akarok majd, ami egy sétának felel meg.
Toxoplazmózis eredménnyel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Lilypie Pregnancy tickers
 


@7andrea7:


ne rinyálásnak éld meg, hogy itt kiadod magadból :)


@marcsika86:


nekem a toxopazmózissal nincs tapasztalatom, igazából nem is utdom, hogy mi az... :)


@ecsibe:


és most mikor lesz a visszaültetés? Jaj, annyira izgin, nagyon drukkolok :)



Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@marcsika86: toxoplasma eredményem negatív, első, második trimeszterben is. Hogy mennyi idő után volt eredmény, fogalmam sincs, nem nézettem magánban, úgyis része a terhesgondozásnak, automatikusan ellenőrzik, ha pozi jönne ki véletlenül se tragédia, ha ki van kezelve antibiotikummal, nem valószínű szövődmény. Macskátok van, vagy miért parázol pont ettől ennyire?

Lilypie Pregnancy tickers
 


@marcsika86:
A toxoplazmozist elsősorban a cicák terjesztik, de macskaürülékkel szennyezett nem megfelelően tisztított élelmiszerek, nyers húsok (pl.tatarbifstek) is tudnak fertőzni. Kutyák, egyéb háziállatok nem tudom hogy okoznak e ilyet.
Nézik az igm és igg szintet. Nekem az igg szintem pozitív lett az igm negatív. Ez azt jelenti hogy volt egy fertőzesem korábban és kialakult a védettség. Ha az igm pozitív akkor jelenleg zajló fertőzés van. A toxoplazma fertőzés súlyos mgzatkárosító hatású, ezért Nézik. Ha van fertőzés és babát vár valaki azonnal meg kell kezdeni az antibiotikum kezelést, hogy a baba ne károsodjon vagy ne haljon meg méhen belül.
Ezeket onnan tudom most hogy a lombik miatt kért a doki serologiai vérvizsgálatot.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


Kicsititi! Köszönöm a választ. Nekem is az igg pozitív, igm negatív. Akkor ezek szerint védett vagyok. Ezt tálaltam tegnap a neten, de jobb, ha több helyről is megerősítést kapok.

Jucus! Nagyon szeretem a cicákat, nekünk ugyan nincs, de férjem szüleinél van, és ha felengedik az emeletre, csak arra az ágyra hajlandó letelepedni, ahol mi alszunk. Igazából ezért érdekelt ez a vizsgálat. Úgy vagyok vele, hogy jobb félni. Ezek szerint védett vagyok, de azért ezek után tisztes távolságot tartok majd.

Lilypie Pregnancy tickers
 


Helló Lányok!

Most értünk haza! 2 szép embryo a pocakban, 2 pedig lefagyasztva :-)
Képzeljétek kaptunk róluk képet! :-)

Innentől számítva 2 hét vérvétel, ott derül ki minden!
 
 


@ecsibe:
Gratula a pici embryocskákhoz. Szorítok hogy rendben legyetek.
Mesélsz milyen volt a beültetés? Hogy vagy most? Neked mit mondott a doki hogyan éld a napokat(fekvés, vagy kíméletes napok munka nélkül vagy dolgozhatsz, stb)?

Nálunk ha pénteken vagy szombaton megjön akkor elkezdhetem a ciklus 3.napján a Gonal-f injectot. Aztán 6. vagy 7. nap Uh, aztán jön a többi szuri valószínűleg...
Durva gyógyszerárak vannak (gonalf-450-es 30ezer, cetrotide 28ezer) :-/
Remélem nem kell sok hormon. A doki szerint óvatos lesz minden, mert alkatombol adódóan és a hormonális dolgaimat figyelve inkább túlstimuláció lehet.
Szóval gondoljatok a kis méhemre hogy tartogassa a nyálkahátyáját egyben legalább péntekig. Ha hamarabb le mer vállni rólam akkor csúszunk a következő ciklusra, mivel a dokibácsi csak jövőhét szerdától rendel....
Bocs a litániáért. :-D

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


@ecsibe:
Drukkolok, hogy mindketten megmaradjnak! A következő két hetet otthon töltöd vagy ilyenko

Lilypie Pregnancy tickers
 


Szórakozik a telefon. Szóval a következő két hetet otthon töltöd vagy ilyenkor lehet dolgozni? Vigyázz magatokra nagyon!

Lilypie Pregnancy tickers
 


Köszi :-)

Igyekszem vigyázni. 24 óra szigorú fekvés, 1 hét lazább fekvés, 2 hét kímélő életmód.
Én vszeg kedden megyek már dolgozni, megbuggyannék itthon, meg irodai munka, az talán nem árt.

Beültetés olyan kb, mint egy kenetvétel, csak utána 4 óra fekvés.

Drukkolok, hogy tudjatok kezdeni!
 
 


Köszi :-)

Igyekszem vigyázni. 24 óra szigorú fekvés, 1 hét lazább fekvés, 2 hét kímélő életmód.
Én vszeg kedden megyek már dolgozni, megbuggyannék itthon, meg irodai munka, az talán nem árt.

Beültetés olyan kb, mint egy kenetvétel, csak utána 4 óra fekvés.

Kicsititi, Drukkolok, hogy tudjatok kezdeni!
 
 


Na, ez kétszer ment el :-) bocsi
 
 


@ecsibe:
Hurrá hurrá hurrá, megy a drukkerek ezerrel :):):)

@kicsititi:
Neked is nagyon drukkolok, és bízzunk benne, hogy ne lesz szükség sokszor ezekre a hormonokra.

@marcsika,
Te mikor mész pontosan legközelebb?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@dinyus:


2-3 hét múlva megyek, mielőtt elfogy a gyógyszer. Majd hívnom kell a dokit, és egyeztetünk időpontot. Szerencsére könnyű hozzá időpontot kapni. Mondta, hogy nem akar túl hamar visszahívni, hogy legyen szívhang, de receptért így is, úgy is menni kell.

Lilypie Pregnancy tickers
 


@marcsika86:


jaj, de izgi, és ilyenkor milyen lassan telnek a napok , mi? :D:D:D

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@dinyus:
Egyelőre szerencsére nem érzem, hogy lassan telnek a napok. Egész héten be vagyunk táblázva. Ma délután már készülök a holnapi vendégekre. Szombaton készülök a vasárnapi-hétfői vendégekre, és már el is telt egy hét. De biztos vagyok benne, hogy lesz majd olyan időszak, amikor úgy érzem, hogy visszafelé jár az óra. :-D

Lilypie Pregnancy tickers
 


Hat csajok most kezd nekem leesni, h lehet egyedul maradok a csopiban :D
Ecsibe elkezdodott akkor a visszaszamlalas :)
En lehet nagy okorseget csinaltam, de 4 nap utan abbahagytam a duphastont, nem erdekel ha egy honapot kell is varnom a mensire, a mindennapos fejfajast, szedulest, hanyingert, meg puffadast mar nem birtam... valoszinu a nagyon keves szazalekhoz tartozom, akiknek mellekhatasaik vannak. Megrendeltem a baratcserjet, ami ma reggel meg is jott, kozben megy a dvitamin es az inofolic, ovutesztekbol is betankoltam, most mar csak a mensi hianyzik :)
Marcsika te hany milliset szedtel es mikor kezdted el,?
7andrea7
Görögország
 
 





Csodák igenis vannak.
Nagyon boldog vagyok. Lombik előtti ciklusom ez, és sikerült!!!

Maminti!
Bsophia!
Bikbok!

A kaáliban is minden eredményemet szupernek találták. Még jó hogy nem szedtem semmi gyógyszert, nem volt bajom. Bár ti ezt erősítettétek bennem. (Vizelet eredményem). Azt is a fejemhez vágtad bspophia, hogy csak a csodában bízok. Jól tettem.

Úgy gondolom egyikőtöket sem bántottalak, mégis elűztetek innen. Azóta pedig egyikőtök sincs már itt. Szinte megöltétek a topicot. Gratula.

A férjem eredménye nem javult...úgyhogy igenis

VANNAK CSODÁK.

CSak hinni kell, nem feladni!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Kedves Caroline4!
Már a kezdetektől olvasgatom a topikot, amit ugyebár még Te nyitottál. Figyelemmel kísérem a mai napig az eseményeket. Sajnálom, hogy eltűntél, hiányoztak a beszámolóid. Nem vagyok egy fórumozós típus, de nem bírom megállni, hogy ne írjak. Valahonnan mindig is éreztem, hogy Te egy + teszttel fogsz visszajönni!
És lám!
Tiszta szívből gratulálok, megérdemled. A távozásod okához nem kívánok véleményt írni, megtartom magamnak. Remélem hallani rólad a jövőben, ha nem is ebben a topikban, hanem a babásban. Azt is olvasgatom nap mint nap. Magamról röviden annyit, hogy mi is várjuk a kis csodánkat azóta kb. amióta Ti. Hosszú út áll mögöttem, de orvosilag elvileg minden rendben. Remélem nekünk is sikerül a kis CSODA, bízni kell, mást nem tehetünk - ahogy írtad is.
További szép napot mindenkinek!!!
(Ui. Örülnék ha továbbra is maradna a topik!)


@caroline4:


ez fantasztikus hír, szívből gratulálok!
Ez csodálatos :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@naplemente81:
Köszönöm. Sok sikert, kitartást!


Dinyus!

Köszönöm szépen.

Majd május elején megyek uh-ra. Akkor betöltöm a 7 hetet. Izgulok, és bízok a legjobbakban.
 
 
 
 


@caroline4:


Szívből gratulálok a kis csodádhoz! Biztos voltam benne, hogy így, egyik napról a másikra be fogsz "robbanni" egy pozitív teszttel, mert tudtam, hogy nem adod fel. És milyen jól tetted. Ha jól számolom, kb. egy idősek vagyunk.

Lilypie Pregnancy tickers
 


@7andrea7:


Megkerestem a Premens betegtájékoztatóját, amiben a következő szerepel: "A készítmény hatóanyaga: 20 mg barátcserjetermés-kivonat (extractum Agni casti fructus) filmtablettánként." Napi egyet szedtem, voltak olyan napok, amikor kimaradt. Valamikor február közepén kezdtem el szedni, és másfél doboz fogyott el. Olvastam olyat a neten, akinek durva ciklusproblémái voltak, nekik a doki 10 napig napi 3 tablettát javasolt, utána már csak napi egyet.
Egy ismerősöm hasonló problémákkal küzdött, mint te, hónapokig nem jött meg neki, ő a Lady ciklus teát itta. Ahogy elkezdte, 3-4 hónapon belül babás lett.
Miért rémlik nekem az, hogy külföldön élsz? Lehet, hogy "feleslegesen" ajánlok itt neked mindenféle terméket? Lehet, hogy ott más néven futnak?
Ne félj, nem maradsz egyedül a csoportban, itt vagyunk veled, és drukkolunk.

Lilypie Pregnancy tickers
 


@marcsika86:
Köszönöm.

Nekem marcius 15. az utolsó mensim első napja. A nyerő nap pedig az április 1-je volt, az ovutesztem március 31.én volt full pozitív.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Caroline, milyen kellemes meglepetes! Gratulalok, jo kis remeny adag volt ez most nekem is :)
7andrea7
Görögország
 
 


Marcsika, nagyon koszi az infot, jol emlekszel :) de semmi gond, csak a nev valtozik aktalaban :) amit en rendeltem, tiszta baratcserje es nagyobb adag, nincs igazabol ciklushoz kotve a szedese, de lehet jobb ha a ciklus elejetol kezdem, te hogy kezdted?
7andrea7
Görögország
 
 


@7andrea7:


Nem foglalkoztam azzal, hogy megvárjam a ciklus elejét. Szerintem minél előbb kezded, annál hamarabb fejti ki a hatását.


@caroline4:


Nekem március 12. volt az utolsó mensi első napja, az ovuteszt 27-én volt éppen hogy pozi, 28-án már nagyon negatív.
Remélem most már újra a mindennapjaink része leszel, maradj velünk!


Lilypie Pregnancy tickers
 


Kép
7andrea7
Görögország
 
 


Nah nem latszik, de vitex agnus castus 1000mg(mint 100mg-s kivonat) ^as 100mg extract^ ... akkor ez egy jo lorugasnyi adag :)
7andrea7
Görögország
 
 


@7andrea7:


Hűha, ez tényleg az. Reméljük gyorsan helyrehozza a ciklusodat.

Lilypie Pregnancy tickers
 


Be is kaptam egyet es most imadkozom :) hatha egy bogyocska anyukajava valaszt engem is
7andrea7
Görögország
 
 


Maminti!
Kérlek, hogy többet nekem ne írj! Most minden negatív dolgot ki akarok zárni. Köszi.
 
 
 
 


@caroline4:


csak szánni tudlak, hogy ezt a hírt így sikerült bejelenteni. :) mutatja a mentális képességeidet. Senki nem űzött el téged, a topik ugyanúgy pörgött, csak kimaradt belőle a hiszti. :)
Minden jót!
 
 


Bikbok ezer eve nem lattalak itt, minden oke? Mi ujsag?
7andrea7
Görögország
 
 


@7andrea7:


jól vagyunk, köszönöm :) következő ciklusban újra belevágunk, izgalmas hónap jön. Nagyon szorítok Neked és minden várakozó leendő Anyukának :)
 
 


Gratulálok Caroline!
norina1988
Anglia
 
 


Koszonom Bikbok a tobbiek neveben is, remelem akkor hallunk feloled gyakrabban, es orulok, hogy sikerult tullepned a multkorin. Beindult a pozitesztes mozgalom, lehet te leszel a kovi :)
Mivel a jovo honapban lesz kerek egy eve, h probalkozunk, visszaneztem a jegyzeteim es egyetlen normalis ciklusom volt, de sok vizsgalaton tul vok, es ma radobbentem mennyire duhos vagyok a sajat teStemre, kapkodok es nem adok eleg idot neki, sokkal megertobb a ferjem velem, en meg csak szidom magam minden nap, ezennel veget vetek ennek, es turelemre intem magam :) meglatjuk mennyire vagyok szofogado :D
7andrea7
Görögország
 
 


@maminti73:


Köszönöm szépen! Megérte odafigyelni az étkezésre, a mozgásra. Továbbra is jársz tornára?

Lilypie Pregnancy tickers
 


@bikbok:


Jaj, de jó, hogy újra itt vagy! Remélem maradsz, és beszámolsz az eseményekről. Megy a drukk!

Lilypie Pregnancy tickers
 


@7andrea7:


Nagyon jól teszed, hogy végetsz vetsz a negatív gondolataidnak. Ne szidd magad! Nálam ez úgy működött, hogy csak egyre jobban belepörgettem magam a negativizmusba. Mikor közölte a doki, hogy májusban újabb tali, újabb vizsgálat, és meglátjuk merre tovább, én kb. akkor engedtem el egy picit a dolgot. Ott vettem tényleg komolyan, hogy na akkor "csak" magamra figyelek. Nem mondom, hogy nem gondoltam a babára, de már más megközelítésben. Elkönyveltem, hogy addig fogyok jó pár kilót, és ha a férjemmel szóba került a baba, akkor úgy beszéltünk róla, hogy majd májusban meglátjuk, hogy mi lesz. Persze úgy voltunk vele, hogy az esélyt megadjuk addig is. És milyen jól tettük. Itt is többen mondták a barátcserjét, és lám, segített. Neked is fog! Egy-két hónap és te is lobogtatod a pozitív tesztet! Hajrá!

Lilypie Pregnancy tickers
 


Kedves Caroline!


Először is szívből gratulálok a babához!


Mivel többször megemlítettél, bár először nem akartam, most mégis elmondom, mit gondolok. "Még jó, hogy nem szedtem semmi gyógyszert..." Egyikőnk sem mondta, hogy szedj, főleg orvos utásítása nélkül. Igyekeztünk segíteni, mert itt a többségnek sajnos a CSODA csak ritkán adatik meg, a fogamzás kőkemény munkába kerül.. Senki nem űzött el, senki nem ölte meg a csoportot, ám  a rosszindulat továbbra is sugárzik belőled. Szerintem te vagy itt az egyetlen, aki gátlások nélkül képes belerúgni a másikba, nem szép dolog.


Honnan veszed például, hogy nekem nincs már pozitív tesztem vagy annak, aki eltűnt innen? Lehet, nagyobb bennünk a tolerancia, hogy egyszer csak idevágjuk, hogy nesze, nekem csodával is sikerült.. Az , ami sugárzik az írásaidból.. hűű, hát nem is tudok rá mit mondani, de komolyan.


Boldog babavárást!


A többieknek pedig folyamatosan szurkolok,még ha a háttérből is <3 Csodálatos emberek vagytok!

 




Már szépen erősödik. Én annyira boldog vagyok. El sem hiszem! Tényleg nem értem hogyan sikerülhetett. Csoda! Megérte a sok imádság. Amit változtattam ebben a ciklusban az az, hogy aspirin protectet szedtem ( a kaáliban javasolta a doki a lombik előtt). De minden a régi volt más tekintetben. :) :) :) :)

Sok sikert mindenkinek. Kellemes Húsvétot!
Ja! Ha jól számoltam pont Szenteste előtti napon érkezik a picikém, mint egy karácsonyi ajándék.

:)

4+0

:-D :-D

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: