Új privát üzeneted érkezett!

@furmint:
Én az 5. hónap után mentem el, vagyis amikor a 6. kezdődött. Doki még nem foglalkozott a dologgal, mert majd csak egy év sikertelen próbálkozás után vizsgálnak ki... Én nem akartam várni, magán úton elmentem a Centrum labba az Árkádba egy babaváró csomagot csináltattam a ciklusom 4.napján. Aztán néhány fontosabbat megnézettem a 21.en. Uh.mostmár leletekkel a kezemben kérem majd, hogy kezdjenek velem valamit. :D


@mutymurutty:


Épp akartam kérdezni, hogy van-e köztetek pesti. Ezek szerint te itt laksz a közelben? Milyen jó lenne egyszerre babásnak lenni! :)


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


@szifla:
Én Pesttől 200 km-re lakom. :) Csak akkor így tudtam legegyszerűbben megoldani hirtelen a szombati napot. Lett volna közelebb vérvételi hely, csak a szombat nem volt kivitelezhető.

 
 

horgoltsapkasnyunyo: Nagyon drukkolunk holnap, de ha sincs szivhang, ne ijedj még meg, ha jól tudom, a 6. héttől tuti. :)

mutymuruty: Valahol jogos az egy év, a védőnő mindig azt mondja, hogy inkább az 1 év a reális, de közben meg miért érjen 12 csalódás valakit feleslegesen!?!?
Drukkolok, hogy ne kelljen odáig jutnotok. :)
 
 


@furmint:
Köszönöm. :)


@mutymurutty:


A stressz az nálam is meghatározó volt az elmúlt 10 évben.. kb egy hónapja másztam ki a gödörből, és még szoknom kell, hogy nincs baj...
Szerintem is sokmindent befolyásol a stressz... többek között ezt is... Remélem hamar megoldódik minden és összejön a baba...

Az én teherbeesésem inszemináció által lett, jan.16-án. Február 8-án ment el... a dokik nem tudják megmondani.. azt mondták, sokszor nem jól osztódik a petesejt, és azért.. de nem lehet megállapítani...

Ma voltam vizsgálaton, 1 db, 18 mm-es tüszőm van, így szerdán megcsinálják az inszeminációt...

Amúgy femibiont szedek február óta... lehet mellé folsavat szedni pluszban? Vagy az már sok lenne? Tudja valaki? :)

 


@furmint:

Aranyos vagy, köszönöm! :oops:


Sziasutok! Én is jelentkezem kicsit eltűntem. SOkminden összejött, költözünk, a kislányom beteg lett nekem meg elkezdődött a hányinger. Sajnos szörnyen rosszul vagyok, később kezdődött mint a kislányommal de rosszabb. HA nem eszek jól vagyok, ha eszek kihányom szóval nem könnyű egyenlőre... De mos legalább tudom hogy nem tart örökké:)

 


Sziasztok Lányok!

Most jöttem a dokitól!
Hát sajna még nem látott semmit. 4+3 hetes körül vagyok.
Kaptam vitamint, vettek vért, kenetet , mert ugye az elöző nem lett jó.
Kiírt 2 hétre a munkám miatt, akkor kell visszamenjek. alig várom már. :)
Kenetvétel után egy picit véreztem, de a doktornő megynyugtatott hogy ez normális, nem kell aggódni!
Remélem addig is minden rendben lesz. Próbálok pozitívan gondolkodni addig is.

indimami    

Sajnálom a hányingert, de ez valahogy mégis örömteli dolog nem?
Legalábbis én örülök amikor vannak tünetek! Nálam kicsit hullámzóak. Vannak pillanataim amikor egyáltalán semmit nem érzek, aztán jön a szédelgés, szagundor. :) Akkor valahogy jobban vagyok, mert tudom hogy a picike dolgozik odabent :D
lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee Megnyugtató hírek!
én este megyek, kissé izgulok!


horgoltsapkasnyunyo


Na? Helyzet? Remélem minden rendben volt a dokinál. :)
lillajee1
Regensburg
 
 


sziasztok,

bemásolom a 2017 novemberi babás topikból amit este írtam, bocsi annak aki 2* olvassa....


"Nincsenek jó hírek..... mutattam az Uzsokis papírt, mondta h korán jöttem. Utolsó mensi első napját hajtogatja. Mondom aszerint mindjárt 7 hetes lennék, de a kórház szerint mensi elött közvetlen a fogantatás.

De semmit nem látott. Semmit.
Hányingert mellfeszülést kérdezte, van is. Még most is.
Vagy nagyon korán elhalt vagy még mindig nagyon korán vagyunk....
Holnap reggeli pisit kell leadnom, 15 órára megyek vissza a dokihoz. A lelet függvényében megbeszéljük a továbbiakat..... nem tudom vért miért nem vesznek....

Sajnos ezt már kétszer átéltem..... sejtem, h lassan elválnak útjaink.....

ha holnap azt mondja, h nem emelkedett a hcg szint, azaz nem nő a baba, akkor bemegyek az Uzsokiba.
Ott lehet ilyet? Van járóbeteg ellátás? Rendes nőgyógyászat mint az sztkban? Megnézem a rendelési időt és bemegyek?

Vagy kérek megint az sztkban ambuláns beutalót....

Uzsokibam ezt írták: endometrium vastagsága: 0,91 mm
Sztk: TVS: uterus sagitalis átmérője 40mm, benne a nyállahártya 13 mm.

Anyukám a mensije előtti napon esett velem teherbe. De annyira picike voltam, hogy azt hitték meghaltam. Nem volt szívhang, semmi.
Ment is abortusra, de a doki még egy utolsó uh-ra elküldte előtte, hátha van szívhang......


Volt....

Ebben bízom.... :( :)

Jaaaaa és kérdezi a doki h házasélet volt-e...
Nem akartam neki mondani, h itthon van apjuk, nem csak 5 naponta látom, szóval igen, naponta többször..... csak igent mondtam....

Nem mondtuk, hogy lehet....ilyet szól a doki

De azt sem mondták, hogy nem lehet....!! Volt a válaszom! Nem az az alap h gyakoroljuk, és ha szólnak, akkor meg nem?! :shock: "



Ez pedig a tegnap este 20:18 kor készült teszt...


Hmmm.... Furcsa eset nagyon... Én bízom a legjobbakban, nem tudom h valóban ilyen lenne e a tesztes ha esetleg elhalt volna a terhességed. Nem bíztatni akarlak, de egyelőre ne keseredj nagyon el, bár gondolom nagyon nehéz lehet... A dokik empatikussága meg már a korábbi terhességemnél is kiütközött, hogy nem létezik... Ez az a szakma ahol sztem ez elengedhetetlen, na mindegy.

Az együttléttel kap solatban megleptél, én úgy tudtam h lehet.... Mi is együtt vagyunk... Szóval fura ez a bunkó hozzászólása.
 


@szappanka:


Furcsa, h nyugodt vagyok. Bármi is van, akár pozitív akár negatív, nekünk már nincs ráhatásunk!
Vagy erős baba és maradni akar, érzi, h szeretjük és várjuk, vagy most nem így alakul, és akkor próbálkozunk tovább. Minden okkal történik!

De nem hagyom magam "átverni", ami ugyan nem szándekos, inkább a flegma bunkóságból fakad.... nem fogok abortusra menni, vagy bármi végzetesbe belemenni.
Ha marad a baba, akkor 2-3 hét múlva látszani fog. Ha nem marad velem, akkor annak is meglesznek a jelei.....

Ha a legkésőbbi dátumot veszem, ami a ciklusom és február 28.- napja.... ha akkor estem teherbe, akkor ez a baba még icipici és ne csodálkozzunk ha az ezer éves sztks uh nem látja....


Vagy várunk 2 hetet vagy adjon ambuláns beutalót az Uzsokiba.


Szex: én mindehol azt olvastam, hogy amig a doki nem mondja, h nem szabad addig semmi akadálya... mert ugye ami az anyának jó....!


@horgoltsapkasnyunyo:
Remélem minden rendben lesz!


másik topikból másolom be Nektek

egy sokkal kedvesebb orvorshoz kerültem. Meghallgatott, az asszisztens is elmondta mi volt eddig ( már ismer, mindig nála voltam)ELOLVASTA a papírjaimat. 

Amiket tudunk:

Ha az utolsó mensi első napját vesszük (ami hülyeség) akkor 7 hetes terhesnek kellene lennem. Az biztos nem vagyok. 

Ha 03.08.-án pozi lett a tesztem (nagyon halovány a 10-es)  akkor szerinte minimum 5 hetes terhes vagyok. hiába kérdeztem, hogy mi van ha közvetlenül a mensi előtt estem teherbe a 27-28. napon??? az már egy hetes terhesség amit egy 10es teszt kimutat, és akkor még csak 4 hét. (ami persze nem sokkal jobb, hisz már akkor is kellene valamit látni...)

Sajnos a mellfeszülés, az itthoni és a laboros pozitiv teszt és a baloldali alhasi görcs arra utal, hogy bizony terhes vagyok, csak méhen kívül. 
2-3% esély még van arra, hogy baba lesz belőle méhen belül, mert tényleg nagyon picike, de sajnos azt mondta, hogy ezt a naptár szerint méhen kívülinek kell kezelni, és kaptam ambuláns beutalót az Uzsokiba.

úgy vátunk el, hogy egy méhen belüli terhességgel vár vissza


horgoltsapkasnyunyo


Jajj, nagyon nem jó ilyeneket olvasni, de én bízom benne hogy minden rendben lesz veletek! Kívánom hogy jó helyen legyen a picike a következő uh-n. Nagyon drukkolok!


lillajee1
Regensburg
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:
Én kicsit elvesztettem a fonalat. Ez is veled történt?
Az ok, hogy nem látnak még semmit, de ennyivel letudják? Miért nem lehet házas életet élni, főleg ilyen "korán"? Lehet én vagyok tök hülye.
Mindenesetre sajnálom, de tarts ki és bizakodj!!
Velem Anyumat 24 hetesen akarták "kitisztítani", mert nem volt szivhang. Nem hagyta magát, majd kiderült, hogy rossz volt az uh... Úgyhogy állj ki az igazadért.

Ha meg úgy alakul, hogy nincs baba.. Borzasztó érzés lehet, de akkor is az járjon a fejedben, hogy ez lehet egy természetes kiválasztódás, lehet egy komoly genetikai, kromoszóma rendellenesség és akkor a babának és nektek is jobb így. Sajnos tudom milyen. És azt is tudom, hogy ez nem vígasztal senkit ilyenkor, de mindig keresni kell a pozitív oldalát a dolgoknak és csak menni előre. :)

Nem akartam megváltani a világot, de nekem ezek a gondolatok szoktak segíteni a nehéz időszakokban. :)
 
 


@furmint:

Igen, velem :-(

Sajnos tudom milyen érzés, már átéltem 2*. Minden okkal történik, ha ennyi jutott nekünk, akkor annak komoly oka van/volt.
Ha meg mégis van bent valaki, akkor 2%-ról szép nyerni ;-)

Holnap Uzsoki, ma már nem volt erőm elmenni...


@horgoltsapkasnyunyo:
És holnap mit csinálnak?

Nagyon drukkolok értetek!!
 
 


@horgoltsapkasnyunyo: kitartást, ne add fel!!! Írj majd, mi volt ma a dokinál...

Nekem tegnap volt a 2. inszeminációm... azt mondta a doki, hogy nem sok esélyt lát a sikerességre, mert kevés lett a párom spermaszáma... (mondjuk ezt sose fogom érteni... a megtermékenyüléshez 1 is elég lenne, főleg ha mesterséges megtermékenyítés)...
Tegnap óta szúr a petefészkem, hol a jobb, hol a bal... és éjjel volt egy kis barnázás... fogalmam sncs, hogy ez most rosszat jelent-e... az elsőnél nem voltak ilyen tüneteim, viszont a vetélés barnázással kezdődött... Volt esetleg valamelyikőtöknek hasonló tapasztalata? Kicsit be vagyok rezelve... az esélytelenek nyugalmával fekszem itthon... :( 
 


Ma reggeltől már komolyabban görcsöl a hasam bal lenti része, valszeg a petevezeték ahol a maszatkánk nő.....
nagyon rosszul viselem, elkeserít, h van egy élő feljődő babánk csak pár centivel eltévesztette a helyet....

A 2-3% esélyünk is elveszett, mert egyre komolyabb a barnázásom....

Uzsokit felhívtam, hétfőn 13-órára kaptam időpontot ambulánsan..... ehhhem... mondom valszeg méhen kívülim van görcsökkel meg barnázással, várjak hétfőig?!


Ha nem kezd dőlni belőlem a vér vagy nagyon fájni a hasam, akkor nincs baj..... ha igen, akkor azonnal befele


Sziasztok:)
Nem igazán illik ide a kérdésem de ezt találtam a legaktívabb társalgásnak és tanácsra lenne szükségem. Lassan 3.5 éve szedem a fogamzásgátlót és eddig mindig rendesen megjött. 3 hétig szedem 1 hét szünet pénteken veszem be az utolsót és hétfőn vagy kedden mindig megjön. Most márc. 3.án vettem be az utolsót és vártam hogy 6.án vagy 7.én megjöjjön de semmi. 10.től 12.ig barnás folyásom volt. 11.én már folytatnom kellett volna a gyógyszert de nem mertem. A melleim már előtte héten mikor megkellett volna jönni elkezdtek fájni mint mindig annyi volt furcsa hogy sokkal jobban fájt mint szokott. Azóta még mindig fájnak és megvannak duzzadva. Csináltam tesztet negatív voltam nőgyógyásznál de annyit mondott hogy ez normális nincs semmi bajom csinált vizelet tesztet nem vagyok terhes és szedjem tovább a gyógyszert. De meg se vizsgált. Azóta néha rosszul vagyok fájdogál a fejem néha nem bírok megenni olyan ételt amit eddig szerettem. Hányingerek törnek rám. A teszt még mindig negatív. Terhes lehetek vagy esetleg hormon probléma? És menjek el inkább egy másik nőgyógyászhoz hogy vizsgáljon meg?
Mit gondoltok?
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:


sajnálom:((...

@lexies:


ha a teszt negativ szerintem biztosan nem vagy terhes ha az lennél már biztosan kimutatná főleg ha többet is csináltál

 


horgoltsapkasnyunyo


Jajj istenkém! Nagyon sajnálom! De ez akkor már biztos?
Azért nem értem hogy lehet hogy csak hétfőre kaptál időpontot?! Azért ez nem játék!
Jajj nagyon remélem hogy nem lesz baj!
Sajnálom tényleg! Nehéz bármit is íni, tudom hogy a sajnálkozás ilyenkor nem segít!




lexies

Decemberben én is így voltam. Több mint 4 évig szedtem a fogamzásgátlót, és soha semmi problémám nem volt vele! Majd decemberben volt még vissza 4 szem gyógyszerem,én pedig elkezdtem barnázni! Soha de soha ilyen még nem fordult elő azelött! Majd beszedtem a maradék 4 szemet és vártam hogy megjöjjön! Meg is jött, de nagyon halványan, szinte csak barnázás. Bennem is megfordult hogy esetleg terhes lettem, és a terhesség gondolatára már el is kezdtem tüneteket produkálni! Csináltam 2 tesztet de mind a kettő negatív volt! Nem is voltam terhes! Szimplán a hormonok bolydultak meg egy kicsit! Nálam például egy injekció, és gyulladáscsökkentő gyógyszer szedése miatt.  De ha továbbra is aggódsz, akkor menj el egy másik orvoshoz, és kérj egy vizsgálatot. Ártani nem árt!

lillajee1
Regensburg
 
 


@lexies:


Szia!

Volt már hasonló problémám, amikor lecserélte a doki a már bevált fogamzásgátlómat... aztán nem jött meg... elmentem dokihoz, aki nem vizsgált meg, és közölte, hogy biztos megjött, csak olyan kevés, hogy megalvad, mire kiérne... leüvöltöttem a doki fejét, otthagytam, abbahagytam a tabit és elmentem másik dokihoz... Az új gyógyszer volt a gond.. az én szervezetem nem békült ki vele... vártam 3 hónapot, ezekben a hónapokban megjött rendesen, aztán folytattam a régi fogamzásgátlómmal, amivel minden rendben volt...
Egyébként hormonproblémám is van, és azt tudni kell, hogy a fogamzásgátló több hormonproblémát elnyom, főleg aminek nőgyógyászati hatása van... 
A helyedben letenném a tabit, elmennék másik nődokihoz is, meg egy vérvételre...
Szerintem nem vagy terhes...
 


@horgoltsapkasnyunyo:


Tudom, hogy közhely, de nagyon sajnálom! Már ha a lelki megviselést nézzük is, borzasztó, hogy csak hétfőn kell bemenned... Lehet, hogy ma vagy holnap bemennék a helyedben.. ez veszélyes is lehet...
Ne add fel és kitartást!
 


Visszahívtak a kórházból, h jaaaaa méhenkívülivel ne maradjak otthon, amint tudok menjek be.

Szerencse h ma szabin vagyok, így bejöttünk.
20 percig tekergette bennem az uh-t sehol nem lát semmit. Sem méhben sem petevezetékben.
Kérdeztem a görcsöket, azokat látta, de csak egy kupac eret látott a bal petevezetéknél.

Most voltam hcg vérvételen
Várjuk az eredményt
Doki szerint még lehet naaaaagyon korai is de sajnos inkább a méhen kívülire készüljünk fel...


@horgoltsapkasnyunyo:
Borzasztó..... Magyar egészségügy. Írj ha többet tudsz!!
 


@horgoltsapkasnyunyo:


Kitartást! Próbáld szugerálni, hogy jó helyen van!  Beszélj hozzá! Szerintem én ezt tenném. 
Drukkolok! Esetleg egy ölelést fel tudok ajánlani, mert itt lakom az Uzsoki mellett. 


Lányok! Szédült valaki beágyazódástól? Kedden úgy megszédültem az órámon (tanítok), hogy öt percig forgott a világ. Megmértem a vérnyomásom, de jó volt. Ma ugyenez volt délelőtt. Most is még kóválygok. 
Peteérés után (ha volt) 9 nappal vagyok. Fáradt vagyok. (ez mondjuk nem újdonság, amióta megvan a gyerek, azóta nem aludtam jól) 2 napja álmodom marhaságokat...fura. 
Valamiért azt érzem, hogy nem sikerült ez a hónap, valószínűleg a szédülés mástól van, csak gondoltam megkérdezem. Amit olvastam róla, az inkább későbbre írta a szédülést.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


Bent tartanak, már vérzem. Altatással meg laparoszkoppa (nem tudom hogy írják)l mütenek majd valamikor.

Van egy ciszta jellegű dudor a petefészkemnél de abban sincs baba..

Szerintem fogalmuk sincs ....


@horgoltsapkasnyunyo:
Jaj Istenem.... Nem is tudom mit írhatnék :( ilyenkor nincs vigasztaló szó :(
 


Sziasztok!

Ma reggeli elsőből csináltam egy tesztet, hátha ott lesz az a bizonyos második vonalka. Hát nem tudom, szerintetek is ott van vagy csak én látom már rosszul? 1hónapja próbálkozunk párommal, sajnos munka miatt 1hete voltunk utoljára együtt. Elvileg a nem várt mensinek 28-29-én kell érkeznie, de remélem nem fog :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


szifla    

Nekem már 7.dpo-n voltak furcsaságok, de elhesegettem a gondolatot mondván beképzelem. 8.dpo-n a munkahelyi wc-ben felmosott a takarítónő, és én ahogy beléptem öklendeztem egyet a szagtól! Na néztem is furán hogy ez most mi volt? Hirtelen felállásnál meg-meg szédültem. Megintcsak legyintettem egyet : Á úgyse sikerült, ráadásul még korai is!
Aznap éjjel álmodtam a babát a méhemben. 9.dpo-n orrvérzéssel keltem (pedig nekem nem szokott vérezni) és délután pozi volt a teszt. A szédülés azóta napról napra fokozódik! (tudom hogy ezeket már leírtam korábban, de gondoltam a kérdésedre válaszolva részletesen megírom melyik napon történtek ezek)
Azt hittem csak beképzeltem mindent,és azt hajtogattam hogy úgyse sikerült, kizárt hogy terhes lennék, de kiderült hogy nem képzelegtem.
Nagyon drukkolok hogy a baba munkálkodjon! :)

horgoltsapkasnyunyo

:( Drukkolok hogy rendben legyen minden, és mielőbbi felépülést kívánok!
Azért nem a legmegnyugtatóbb hogy az orvosoknak fogalma sincs mi a helyzet! :( 

lillajee1
Regensburg
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:
:( :'(
Nagyon sajnálom.


@mexinda:
Én látom a másik csíkot. ;)


mexinda


Hát nem tudom, talán látszik valami, de nem mondanám biztosra. Próbálj egyet 2 nap múlva!
Ha csak 1 hete volt az együttlét, akkor... hát nem is tudom, kicsit korainak gondolnám, de kitudja :) Az emberi test kiszámíthatatlan.
A teszt x-epil? Mert akkor az 25-ös érzékenységű. 7 nap után nem tudom hogy az mutatná e.
Persze drukkolok hogy pozi legyen, :) de mindenképpen ismételd meg. És írd meg az eredményt :)
lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee1:


Igen, x-epil a teszt.
7 napja voltunk utoljára együtt, meg előtte is jópárszor, majdnemhogy minden nap próbálkoztunk úgyhogy ha össze is jött, meg nem tudom hirtelen mondani, hogy melyik nap sikerült :) Ezért is állok hozzá pozitívan :)
Legszívesebben holnap reggel csinálnék egy másikat, de jobb lenne holnap után, mert akkor már csak biztosabbat mutatna a teszt is szerintem :)


@mutymurutty:


Akkor nem én halucinálok :)

mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


mexinda    

Jaaa!  Így már más a képlet!  Akkor simán lehet pozi. Én úgy értelmeztem hogy 1 hete voltatok csak együtt. De akkor így világos.  Ha elöbb volt az ovud akkor jelezhet a teszt :)
Drukkolok! :) Igazából azt mondják hogy a HCG 2 naponta duplázódik, szerintem ezért érdemesebb holnapután csinálnod másikat. De ahogy érzed. :) Én teszteltem másnap is :) Persze az is halovány lett, de egy fokkal jobb volt mint az első.
lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee1:


Tegnap vettem Clear Blue digitális tesztet is, de azt még egyelőre tartogatom, talán vasárnapig.
De ha már ez az x-epil jelzett halványan, akkor már a CB-nek is kellene, nem ?
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


mexinda 

Nekem a 9.dpo-n lett délután 10-es tesztel halvány.
Ma van a nemvárt napja és így állok teszt ügyileg!

lillajee1
Regensburg
 
 


mexinda 

Nem tudom, soha nem használtam digitális tesztet, de azt olvastam róla hogy jó, és hamar jelez. :)
Ha nem sajnálod elhasználni ilyen korán, akkor csináld meg. Ez a te döntésed! :)
Mondjuk ha én vettem volna digi tesztet, azt tuti hogy ajándékba csináltam volna meg Apának amikor már egy sima teszt kimutatja :D Sajna nálunk oda lett a meglepi, mert amikor délután pozi lett a teszt, szegény páromra rátörtem az ajtót a konyhába, és nézem rá meredten,sokkosan és majdnemhogy kiabáltam hogy pozi! :D :D :D
Nem így terveztem, de így sikerült :)
lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee1:


Gratula :) Remélem nekem is erősödni fog :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


mexinda     Köszönöm :) Biztosan erősödni fog :) Én drukkolok :)
lillajee1
Regensburg
 
 


@mexinda:


Én is látom a halvány csíkot. Persze mindenképp csinálj másikat. Holnap úgyis csinálsz, mert úgysem bírod ki. :)


@horgoltsapkasnyunyo:
Jobbulást kívánok! Valamitől csak van hcg...a cisztától lehet hcg emelkedés? 


@lillajee1:


Ajajj. Hát jó lenne! És azóta is szédülsz? Az nem jó. És ezzel mit lehet tenni? Dokinak mondtad?


 





Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


szifla    

Igen szédülök, egyre jobban. Nem mindig, de van hogy elég durván. Inkább délelött fordul elő. Estére meg jön a hányinger. Mondtam a dokinak, de azt mondta hogy ez ezzel jár. A vérnyomás miatt van. 
De kibírom, a picikémért bármit :) Ittam ma egy 2in1 kávét, talán kicsit jobb lett tőle, amúgy nem kávézom, nem szeretem.
Mikor tesztelsz? :)
lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee1:" Mikor tesztelsz? "
:) Aranyos vagy! Nem tudom, minél később. Január-februárban szétteszteltem magam, nem akarok sokszor csalódni. Szerintem szombaton, az már majdnem a menzesz ideje. 
Mind a kétszer délelőtt volt a szédülés. Én sem kávézom, utálom. 


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:
Tarts ki, fogalmam sincs, hogy min mehetsz most keresztül. :( Tényleg fura, hogy a hcg szint miért magas akkor!? Erre semmit nem mondanak?
Ez a bizonytalanság a legrosszabb gondolom. Majd írj, hogy mi újság, így ismeretlenben is sokat gondolok Rád és nagyon drukkolok!

mexinda: Én látom azt a csíkot! :)
 
 


Sziasztok!
Sajnálom, amiket itt olvasok! Az uzsokiban Én tavaly kellemesen csalódtam. Volt egy missed abom júliusban, és nagyon rendesek voltak. Nagyon ki voltam borulva, és mindent megtettek, hogy valamennyire kompenzáljanak, már, ha ilyen helyzetben lehet....

Most viszont azért fordulok hozzátok mert totál tanácstalan vagyok. Vasárnap csináltam egy xepilt mert 4 napja késett, de valami nagyon halvány csíkocska jelent meg rajta. Vettünk egy másik drágább tesztet, amin szintén halovány pozi látható. Vártam 4 napot, ma reggel xepil megint nagyon halvány, de ÉN LÁTOM :D

Kérlek mondjatok valamit. Nem azt szeretném, hogy diagnosztizáljatok, csak kell a megerősítés. mert a tavalyi eseményeket még nem igazán dolgoztam fel, és félek...

Képet is töltök fel!

Előre is köszönöm! :) vasárnapi ma reggeli

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: