Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon örülök hogy megtalaltam ezt az oldalt, es lattam mar itt hasonlo temakat, kerdeseket es senki nem irt a kerdezonek lekezelo, arrogans stilusban.
Remelem tudtok nekem segiteni egy kicsit.
Arrol lenne szo, hogy a baratommal mar egy jo ideje elunk szexualis eletet. Legutobb, vasarnap, a legtermekenyebb napomon voltunk egyutt. Termeszetesen vedekeztunk ovszerrel, de a legelejen anelkul tette be, kb. 3-mat lokott aztan raszoltam.. Utana mar volt ovszer, ami nem szakadt ki.
De azert az ember gondolataban csak megfordul, hogy az elovaladek is tartalmazhat spermiumot, raadasul nekem a legtermekenyebb napom volt.
Hozzatennem, hogy produkalok terhessegi tuneteket, hanyinger, kivanossag, ehseg.. Masreszt a menstruaciom hamarosan jelentkezik, es alhasi fajdalmaim is vannak, ami terhessegi tunet is lehet ugyebar.
Szerintetek? :oops:


100% biztos csak akkor lehet abban az ember,hogy nem várandós, ha nem él nemi életet. De a valószínűsége nagyon kicsi annak, hogy ennyitől terhes legyél.  Viszont ha ez most vasárnap történt, akkor még semmiképp sem lehetnek terhességi tüneteid. Gyakorlatilag ennyi idő kell ahhoz, hogy a megtermékenyült petesejt leérjen a petevezetőn a méhbe, ahol még 1-2 napot eltölt és aztán kezd beágyazódni. Szóval egy héten belül sikeres megtermékenyülés esetén sincs kapcsolat az embrió és az anya szervezete közt, így nem lehet terhességi tünet sem.  Mondjuk nekem az is korainak tűnik,hogy ha vasárnap voltál középidőben  ,akkor már praemenstruációs tüneteid legyenek...hisz még több,mint egy hét van hátra akkor amenzesz idejéig. Szóval szerintem a tüneteket csak az izgalom miatt érzed.




Daisypath Anniversary tickers
hatice
Szentendre
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: