Új privát üzeneted érkezett!

@sziszi81:


hát képzeld, jól meg vagyok lepődve, mert nem volt azóta uh 
tegnap beszúrtam 11kor az ovitrellet aztóa minden okés
de nem tudom hogy ténylegesen mi zajlik odabent
 
 


@bikbok:


Hm... megnéztem, nálam hogy is volt. A leszívás keddi napon volt, előtte pénteken volt utoljára uh és vérvétel... Biztos minden rendben lesz :) A doki nálam is a véreredményből rajzolt grafikon, s az alapján határozta meg előre, melyik nap lesz a jó leszívásra... Holnapra drukkolok :)
 


Tegnap voltunk a dokinál és végül még egy inszem lesz! 10.- e Körül nem várom a mensi! Ha megjön akkor 3. +/-1 napon kell mennem uhra és kapom a szurit!
Bikbok
Ma nagy nap vár rád! Szorítok nektek hogy simán menjen a leszívás és szépen termék egy üljenek a sejtecskék! ;-)

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 

 
 

Termékenyűljenek! Átírja a telóm!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:


5 petesejtke randizik a Fiúkkal ma :) holnap kell telefonálni, hogy mindenki jól van- e? :)
 
 


@moncsika79:


Ez jó hír, nem kell annyi hormont magadba szúrni, mint a lombiknál!
 


@bikbok:


Szuper az 5 petesejt! Reméljük a randi is jól siker és találnak párt maguknak Kacsintás
 


Az mitől lehet hogy Az AMHm javult tavalyhoz képest? 1.2 ről 1.9 re!
Bikbok
Itt is szorítok hogy holnap jó híreket kapjatok! Mindegyik sejtecske gabajodjon egymásba!
Sziszi
Igen azért inszemnél kevesebb a hormon, de novemberben sajnos csak egy érett petesejtem lett! :cry:

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:


mindenki megtermékenyült, kettőért megyünk hétfőn. A többiek, ha minden szuper, mennek sítáborba. Jajj azt hiszem most még izgatottabb lettem :)
 
 


@moncsika79:


Most remélhetőleg több lesz Vigyor
 


@bikbok:


Ez nagyon jó Vigyor Ügyesek voltak a fiúk is! Izgulok veled én is!
 


Bikbok
Szuper hír! Akkor most már csak jól be kell fúrniuk magukat 40 hétre! :lol:
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:


két csúcsminőségű lakó a helyén :) már "csak" várni kell. :)
 
 


@bikbok:


Ez szuper hír! A kettővel nagyon jók az esélyek Vigyor A többiekkel mi lett? Sikerült sítáborba is küldeni belőlük?
 


@sziszi81:


szerdán kell telefonálni, 5naposan szeretnék fagyasztani őket. Úgyhogy nekik is megy a drukk.
Hogy fogok kibírni 14 napot?!?! :)
 
 


@bikbok:


Nahát akkor szorítok a kintieknek és a bentieknek is! Két hét múlva lesz vérvétel? Kell addig szedned vagy szúrnod valamit? Neked menniy pihenést javasoltak? Meddig maradsz otthon?
 


Én is voltam ma a BMC-ben. Aláírtuk a kérelmet a fagyasztott embrió (blasztocita) felolvasztására. Ultrahangot is csinált a doki, azt mondta szép a nyálkahártya, a bal petefészekben van egy 16 mm-es tüsző. Ma vagyok a 10. ciklusnapon. Szerdán este kell beadnom a tüszőrepesztő injekciót, a 2 Pregnilt. Aztán péntektől újra Crinone hüvelygél (progeszteon pótlás miatt). És jövő hét szerdán kell menni, akkorra tervezzük a felolvasztást, beültetést.
 


@sziszi81:


jajj de jó hírek, örülök Neked nagyon! A doki szerint csak ma ágynyugalom, holnaptól mehet minden csak kímélve. A héten itthon vagyok, de lehet higy az influenza szezon miatt egészen a tesztig is.
 
 


@bikbok:


Hát igen, jobb az óvatosság... De jó lenne, ha Neked sikerülne elsőre!
 


Ma kellett beadni a tüszőrepesztő injekciót. Szépen előkészítettem a 2 doboz Pregnylt, fertőtlenítőszert... Hát, mit mondjak... kb. olyan nehéz volt újra megszúrni magam, mint első alkalommal. Ráadásul sikerült eltalálnom egy hajszáleret, szépen bugyogott a vérem  Gyanítom, be is fog kékülni. de sebaj, még egy lépéssel közelebb a célhoz  

@bikbok@moncsika79
Nálatok mi újság?
 


@sziszi81:


jajj :) de ez úgy látszik egy ilyen széria. Én a napi reggeli Clexanenal bajlódtam, így jártam, mint te :) negyedik helyre sikerült beadnom.
Amúgy nálunk annyi hír van, hogy sajnos nincs sítáborosunk. De úgy vagyunk vele, hogy ha a két beköltözött egészséges és kapaszkodnak, akkor ez is tökéletes.
Irtó lassab telnek a napok amúgy :)
 
 


@bikbok:


A beülti utáni napok tényleg lassan mentek nekem is, főleg ikor egyre közelebb kerültem az "eredményhirdetéshez". És igzad, van a két bentlakód pont tökéletes lesz! 
 


Sajnos én most nem mentem a hormonokért a harmadik napon, ami tegnap volt! Anyagi gondok miatt jól össze vesztünk a párommal! A kocsi elromlott meg lenne egy pár dologra kiadás! A két gyerek mellett nem olyan egyszerű anyagilag! Majd meglátjuk hogyan tovább!
Nektek hajrá lányok!
Olvadgatlak azért benneteket, eggyütt izgulok veletek/értetek!
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


moncsika79:
Sajnalom, hogy így alakult, remelem hamar rendbe jönnek a dolgaitok.

Én most éppen a BMC egyik kórtermében fekszek. 20 perce sincs, hogy visszakaptam a kis 6 napos eszkimómat :D sokat kellet varni, hogy kideruljön, sikerüt-e a felolvasztas. De most nagyon boldog és bizakodó vagyok. Meg 40 perc fekvés, aztán megyünk még a dokihoz zárojelentésért meg receptért.
 


@moncsika79:


sajnálom és nagyon drukkolok, hogy rendbe jöjjön minden!!
 
 


@sziszi81:


jajj de jó hír!!
Mi volt a fagyasztással? Most csak egy babó költözött be?

én még mindig próbálom legyűrni a napokat. Már alig van türelmem :)
 
 


Nekem a 6. napra 3 blaszto maradt,abból 2_t kaptam vissza, 1_et fagyastottak. Az az egy pedig szépen felébredt. Meddig kell még türelemmel lenned?
 


@sziszi81:


ahha, értem! hajrá kiseszkimó :D
van vmi amit máshogy kell, vagy máshogy tervezel csinálni?

még febr 20-ig :) szörnyen sok idő
 
 


@bikbok:
Gondolkodtam ezen, de nem tudom,min kellene valtoztatnom. Talán tovább maradok otthon, több feherjet eszek...nem tudom. A február 20-ra úgy gondolj,hogymár csak 5-öt kell aludni
 


@sziszi81:


igyekszem :D Te meg pihenj, élvezd a babát a pociban és írj hogy hogy mennek a napok
 
 


:-) köszi
 


A tegnapi naphoz tartozik még, hogy a beültetést követő kötelező 1 órás fekvés után az orvostól megkaptuk a zárójelentést. Február 24-én kell menni vérvételre, amikor kiderül, velem maradt-e a kis albérlőm. Addig folytatnom kell a Crinone hüvelygél használatát, és ismét Prolutex injekciót (28 040 Ft) szúrok és Lenzetto-t (3 016 Ft) fújok, mint a normál transzfer után. Ezen kívül kímélő életmód és magzatvédő vitamin javasolt. Persze a figyelek most is, hogy sokat igyak, sok fehérjét egyek :) 

bikbok:
Már csak 4-et kell aludnod! Látom, hogy telik az idő! 
 


bikbok:
Mi újság? Hogy érzed magad?
 


@sziszi81:


hát képzeld, van két halvány, de erősödő pozitív tesztem. Tegnap csináltam a másodikat, holnap lövök még egyet, az a hivatalos nap, meg elmegyek reggel vérvételre is. Nagyon izgatott vagyok, de még félek is kicsit. Drukkolj kérlek :)
Te hogy vagy, hogy bírod a pihenést? Mész majd dolgozni valamikor?
 
 


@bikbok:
Ez nagyon izgi,szorítok neked! Sikerülnie kell! :-D
Én nagyon jól elvagyok itthon,maradnék még, de számítanak rám bent... Hétfőn kezdem a munkát!
 


bikbok:
Olvastam a másik fórumon, hogy még nem tudod az eredményt... Nagyon szorítok és Veled izgulok én is!!!!

 


@sziszi81:


drága vagy, köszönöm. Még semmi....
 
 


@sziszi81:


nemrég jött az eredmény, nem sikerült Lányok. Nem is értem, el sem hiszem még. Benu tesztet sose vegyetek.
Nem adjuk fel, májusban újra megyünk. De addig eltűnök kicsit. Ki kell kapcsolódnom ebből kicsit.
Ügyesek legyetek, vigyázzatok magatokra és legyetek kismamák! :*
 
 


@bikbok:


Nagyon sajnálom... pedig azt hittem, Neked sikerült...De jó lett volna... Persze, megértem, hogy most kell egy kis idő. Idő kell, hogy elfogadd, véggiggondold, megéld, ami történt... Aztán úgyis megrázod magad és felállsz, újult erővel, lelkesedéssel vágtok neki újra, ... biztos vagyok benne! Sok erőt kívánok, és várlak vissza ide! Puszi
 


Nincs jó megérzésem...  Már megint fájni kezdett a fejem, mint múltkor. Nálam, pár nappal, néha egy héttel azelőtt fájni szokott a fejem, ha megjön. Az első lombiknál is ez volt. A vérvételkor már 3 napja fejfájásom volt, s aztán nem is sikerült, rá pár napra meg is jött.... Lehet, hogy megint így járok... 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék hozzátok. ;-) egy pár név már ismerős :-)
Mi is belevágunk idén a lombikba. Mindkettőnk ludas amiért nem jön a babóca. Párom a kevéske létszámával, én a Pcos és emiatti hormonzavarok és peteérés nélküli ciklusaimmal. Szóval, március 6 az első konzultációnk a Bmc-be. Aztán meglátjuk hogyan zajlanak a dolgok. Már van egycsomó vizsgálati eredményünk, hátha előbbre leszünk.
Sajnálattal olvasom, hogy nem mindíg úgy sikerülnek a beavatkozások. Kicsit félek, attól hogy a BMC nem a legjobb választás, és hogy nem fog elsőre sikerülni nekünk sem...próbálom azért "bevonzani" a sikert, és mindent megteszek majd. Jó lenne államiban, de ha sokat kell várni, vagy nem tudom megoldani hogy délelőtt eljárjak a vizsgálatokra stb, akkor fizetőset választunk.
Jaj jó hosszú lett a bemutatkozás:-)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


@kicsititi:
Üdv itt (is) :-)
Szerintem az, hogy nekem nem sikerült elsőre, nem a BMC-től függött. Persze első alkalommal minden új és ismeretlen. De a stimulációm jól sikerült. Lett elég petesejtem, amiből 6. napra még fagyasztásra is maradt. Nem tudom,mi lehetett a gond mégis. Ha tippelnem kellene, a méh nyálkahártyámra gondolnék a korábbi műtétek (Ashermann szindróma) miatt. De ezt biztosan nem tudhatom. Egyenlőre teljesen megbízom az orvosomban, a személyzet többi tagjáról is pozitív tapasztalataim vannak. Az, hogy sokan vagyunk, lehet pozitívum is... Remélem jó tapasztalatokat fogsz szerezni Te is, és hamar eredménye is lesz a kezelésnek. :-) Szóval várom a fejleményeket, kíváncsi vagyok,melyik orvoshoz kerülsz majd.
Várunk másokat is, akik megosztanák velünk lombikos tapasztalataikat!
 


Sziasztok Lányok! Ma eljött ismét az igazság napja. Reggel csináltam itthon egy tesztet, megint negatív lett. Azért persze elmentünk a BMC-be is, 8 órára levették a vért. Aztán vártunk, vártunk és vártunk.... fél 1-kor hívtak be minket, hogy közöljék a rossz hírt: Nem sikerült.  Nem ért váratlanul a dolog, a múltkori sikertelenség után most tudatosan nem vittem túlzásba a bizakodást, próbáltam úszni az árral... Persze ettől csalódott vagyok, és kicsit üres.... Nem tudom, mi lehetett a baj... pár napig még biztos rágódok ezen, megsiratom a kis "eszkimónkat" is.... aztán felkészülünk a következő próbára.... Jó lenne, ha valaki már pozitív hírekkel jelentkezne!
 


Ma már meg is jött, az élet megy tovább.... Holnap hívhatom a dokit, aki a műtétet fogja csinálni. Remélem tud időpontot szerezni nekem hamar.
 


Ma voltam 3. ciklusnapi vérvételen. Pluszban kértem egy trombózispanelt is, ahol a Leiden mutációt, Prothrombin mutációt és MTHFR mutációt (Homocisztein) nézik. Ceizel szerint a meddőségi kivizsgálásoknak 7 lépése van, amiből ez a genetikai vizsgálat a 6. lépés (a többi már megvolt). Ezt általában kihagyják a  meddőségi központok, pedig sokakat érint. Ezek a génmutációk lehetnek felelősek azért, hogy az embrió nem tud beágyazódni, illetve a korai vetélésért. Szóval a sikertelen lombik és sikertelen FET után úgy gondoltam érdemes megnézni ezt a lehetőséget is - vagy kiderül, hogy gond van és akkor ennek megfelelően lehet továbblépni, vagy kizárjuk ezt a problémát. Kb. 2 hét múlva lesz eredmény. Aztán ma sikerült egyeztetnem az orvossal is az újabb műtétről (hiszteroszkópia), ami március 9-én lesz. Elindulnak a dolgok ismét...
 


Holnap megyünk BMC-be első konzultációra... Izgalmamban elfelejtettem lefénymásolni az iratokat... Meg azt is hogy mit is kell pontosan... :oops: :-D

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


Holnap ha nem is de inkább hétfő az a bmc... Oh, jaj nagyon összefolynak mostanság a napok...

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


@kicsititi:
Az a biztos,ha mindent viszel. :-) Kíváncsi vagyok kihez kerülsz, mi lesz a véleményed. Arra azért készülj,hogy tömeg lesz és lehet, hogy sokat kell majd várni. Szóval türelem...
 


@kicsititi:
Nekem se tűnt fel, hogy holnap még csak vasárnap :lol:
 


Februar 17 en volt beultetesunk ..ma teszteltem ...de nem merek hinni mar a szememnek sem ...szerintetek ?
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron