Új privát üzeneted érkezett!

@mutymurutty:
Nagyon szorítok!!!!
 


Meg volt ma az inszemináció, tüszőrepedést még nem éreztem... Kíváncsi vagyok.


Sziasztok!

Mutymurutty: nagyon drukkolok, hogy sikeres legyen az inszem! Majd gyere a tünetekkel! Tök jó, hogy ilyen rendes orvosod van! 

Nicika: hogy vagy?

Marika: rég jelentkeztél........mi újság veled?

Többiek merre vagytok? Kivel mik történtek ez idő alatt?

Ahogy éreztem szépen leesett a hőm 36.35-re és már ma a 2.cn-on vagyok! Hajrá újabb hónap! 
Persze már rendeltem egy újabb LH csomagot (most nem azt a sz@r kazettás válozatot), szóval máris várom a következő PÉ. időszakot. Ez lesz amúgy a 4. próbálkozós hónapunk, úgy, hogy ebből az első 2-nél jóval ovu utáni volt az időzítés. Még egyelőre adok magunknak 1-2 hónapot, aztán ha semmi, tényleg irány a doki. 


Szép estét Mindenkinek!
 
 

 
 

@mutymurutty:
Bízom benne hogy most sikerül és novemberben láncban jönnep a pozi tesztek! Októberben senkinek sem sikerült. :(
 


@maja33:
Akkor neked sem sikerült. :( Most már nagyon jó volna legalább egy pozi teszt!
Nekem ma 8cn. Lassacskán jön az ovu. Voltam 3cn hormon vérképen. Azt mondták két hét múltával kapok eredményt. Utána megyek a 21.napira. aztán 7-én dokihoz.
Most nem szedem a Batátcserjét és progi krémet sem használok hogy ez tiszta hónap legyen. Amit szedek: folsav, E-vitamin, D-vitamin, C-vitamin, MagneB6,vas, néha Omega3.
Jó volna ha most sikerülne de a fő célom hogy legalább idén sikerüljön.
 


@nicika35:
Igen, sajnos az október nem volt sikeres. De majd a november. Én 6-ára nem várom.
Jó hogy csináltatsz hormonpanelt. Rem.minden rendben lesz.
Had kérdezzem meg, hogy a barátcserjét csak ovu után lehet szedni?


maja33:
Köszi. Igen, rendes doki. Majd jelentkezem. Mondjuk nem nagyon akarok most foglalkozni a ciklusommal, de ha


lesz valami extrém tünet, persze megírom.
Próbálom mással lefoglani mag, elterelni a figyelmem, hosszú lesz ez a két hét.

De persze olvaslak benneteket és nagyon szurkolol mindenkinek!


@mutymurutty:
A Barát serjét folyamatosan kell szedni a ciklus 1.napjától. a progi krém ami a 12cn-től kell csak kenni.
 


Sziasztok Lányok, ha jól számolom, legalább 5 pozitív tesztet kívánunk itt, mesés karácsony lenne!!
Nekem is közeledik a pé napja, teszt szerint lassan már emelkedik az LH szintem.

Barátcserjét én is az első naptól eszem, viszont ez elvileg a progeszteront emeli vagy emelné majd...remélem a szervezetünk ezt a helyén kezeli... :)

A progis krémet viszont nem ismerem!! Vény nélkül kapható? Pé után használandó?

Jó pihit erre a csúnya esős napra!
 
 


Sziasztok! 

Managua, én a progi krémet a netről rendeltem anno, vény nélküli persze. (Nem kellett használjam hála Istennek, mert épp akkor jött a lányunk.) Keress rá, leírnak szerintem mindent róla. De vigyázni kell vele és akkor használni amikor kell, mert kitolhatja a ciklust. Nicika használta, biztos segít neked ebben. Drukkolok Neked is nagyon, mielőbbi babásodást! 

Nicika, de jó, hogy elmentél vérvételre. Majd írd meg mi lett az eredmény. Nekem is jó lenne lehet csináltatni egyet és elmenni az orvoshoz is, de még várok kicsit. Igaz már türelmetlen vagyok, mert nagyon szeretnénk kistesót és annyira halogatni sem akarom, Alíz Decemberben 2 éves lesz. 
Jó lenne ha nekünk is sikerülne a tesó még ebben az évben. A Jó Isten szóljon belőled, hogy November a pzitív tesztsorozatok hónapja legyen! 

Mutymurutty, semmi hasszurka? Akkor a múltkori inszemnél csak érezted a tüszőrepedést? 
Elég lesz türelmesen várni, az biztos. Ilyenkor mikor az ember lánya nagyon vágyik a babára még azokat a jeleket is észreveszi amelyik nincsenek is. 


Lányok, pozi teszteket kívánok Mindenkinek! 

 
 


@maja33:
Valahogy más. Éreztem szúràst már 11-kor inszem előtt, meg utána is este 18 körül.
De múltkor sokkal egyértelműbbnek tűnt.
Vagy csak más volt a helyzet, mert akkor este volt, utána aludtam, majd mentem dolgozni, most meg délutàn volt utána otthon voltam és ugye most màsnap sem dolgozom.
Na, majd kiderül két két múlva...

Lenne egy kérdésem. Ugye most szednem kell 2x1 szem progit. Mellé a barátcserje már nem sok?
Vagy csak egy szem progit egyek + barátcserje?


Mutymurutty: a bartácserjéhen nem értek, sosem használtam, de én anno mikor terhes lettem 2x1 szem progit szedtem pótlásnak. (Ahogy az orvos mondta.) Ha neked a dokid 2x1-et javasolt, akkor én a helyedben nem változtatnék rajta. Így szerintem mellé a barátcserje akkor már felesleges. De ez csak az én véleményem.
 
 


@maja33:
Köszi. Igen, lehet igazad van.


Sziasztok! Mi lassan két éve próbálkozunk. 17.-én volt az első inszeminacio. Veletek izgulok én is.


@maja33:


Én is kentem progi krémmel magam. Én annyit tapasztaltam, hogy jobban fájtak a cicik ciklus végén, meg egyszer éreztem a 6. dpo-n mensi szerű görcsöt. A hőm viszont egész ciklus alatt elég alacsony volt. A ciklus második felében 36.5 és 36.7 között ingázott, de inkább 36.6 volt. A mensim az eddigi 31 naphoz képest 30 napra jött meg 12 napos luteális fázis után. Szóval nekem a krém nem hosszabbította meg a ciklust, viszont sokkal kevesebbet véreztem most, mint máskor, de első nap elég rendesen fájt a hasam.

Szóval én most 5. cn tartok. És ezt a hónapot sokkal lazábbra akarom venni. Reggel mérek hőt és 13. cn-től lh tesztelek. Folsav c és d vitamint szedek és ennyi. Szeretnék visszakerülni abba a kerékvágásba egy kicsit, mint mielőtt a babatervezést elkezdtük. És érzem, hogy akkor hamarabb sikerülni fog. :) De azért elérhető leszek itt ;) :D:D:D:D:D:D:D:D
 


@brigitta0506:


Szió, akkor szívből szorítok, hogy megkezdd a pozitív sort, és Mutymurutty kövessen 
Pár nappal utána pedig mi jövünk, ugye Nicika35, Maja33 és Marikaa1212! Irány a szerelem!!! 

 
 


@marika1212:
Jó gondolat, hogy visszább veszel. Nekem is volt ilyen, de sajna nem jött a baba. Most már így sokadjára sokkal nyugodtabb vagyok, csak a ciklus vége nehéz.
Mondjuk annyi biztos, h.már nem tudom néha, hanyadik napon vagyok, azt meg pláne nem, hogy hanyadik próbálkozásunk, de nagyon remélem, hogy az utolsó. És mindannyiótoknak.


@brigitta0506:
Szia. Én is veled igzulok, remélem sikerült az első. Nekünk most 22-én volt a 2. Rem.az utolsó...
Igaza van managuanak, szépen sorban követjük majd egymàst.


Mutymurutty! Ne szedd a barátcserjét mert azt terhesen nem lehet. De a 2*1 progit szedd!
 


Megőrült a hőm. Szerintetek?

 


Ovutesztek is vannak: 4-6-8-9-9cn
Vélemény?

 


Ja és a progikré: én kentem múlt ciklusban 2*1-szer. Nekem szép magasra vitte a hőmet. 30napos ciklusom lett. De nem hiszem hogy a progitol. Nekem a vetélés után megnyúltak 30 naposra a ciklusaim. 15 napos volt most a luteálisom.
Netaminról lehet legolcsóbban levendulás progikrémet venni 200ml-es kiszerelésben.
 


Sziasztok! 

Nicika, a hőd tényleg nem semmi. Az LH tesztekről annyit, hogy én az utolsó előtti piros/rózsaszín tesztet látom legerősebbnek. Hanyadik cn.-on tartasz? Már lett volna ezekszerint ovud?


Managua: úgy legyen! Szépen sorban csíkosodjunk! Mindenkinek pozi hónapot kívánok! 

Nekem ma érkeztek meg az LH tesztek, zöld One Step 30-as érzékenységűt rendeltem. Múlt hónapban ez szépen mutatta a csúcsot, úgyhogy alig várom, hogy használhassam őket. Már eldöntöttem, hogy egy nap 2x fogok tesztelni, délután és estére is.
 
 


Nicika, ha az utolsó 2 teszted is a 9.cn-on készült akkor nem is tudom...... A piros/rózsaszín (milyen is valójában?) érzékenyebb ugye, mint a zöld - gondolom én, mert a zöld szerint még messze az ovu. A másik nekem nem igazán egyértelmű.  Hanyadik cn.-on is tartasz? Mikorra várható kb. az ovu napja? 


Mutymurutty, hogy vagy? Mikorra is nem várod? Szeded a progi gyógyszert? 


Brigitta, nagyon drukkolok Neked is! Tüneteid vannak? Akkor Mutymuruttyal szinte együtt izgulhattok, az inszemetek néhány nap különbséggel volt csak. 


Marika, ez jó, hogy így állsz hozzá. Én is próbálom, de ahogy közeledik a nem várt napja egyre nehezebb nem rá pörögni és baromi nehéz nem erre koncentrálni. Tudjuk persze, hogy úgyis jön, amikor jönni akar. Na de türelem is kellene, sok, jó sok, nagyon sok. 


Managua, te hogy is állsz most? Mikor lesz kb. ovu?


 
 


Nicika, közben már látom, hogy ma van a 10.cn. Mai teszted milyen?
 
 


Vannak tüneteim, a hasam hol szurkal jobb vagy bal oldalon hol izomlaz szerűen faj. Illetve ma délután aludnom kellett olyan fáradság jött rám. M kicsit jobban fajt a hasam, most lehetett a beagyazodas. Mivel nem birik magammal holnaptól jostesztelek LH teszttel. Van meg 5 azt el használom.


Mutymurutt neked van valami tüneted?


Nicika, én is azt tipelném, hogy a rózsaszínek érzékenyebb tesztek, és még nincs ovud, a zöld alapján még van pár nap (én 1-5 nap közé tenném, legalábbis nekem olyankor adja ezt az "erősséget"). 
Nekem ezek a "hőingások" is pár nappal előtte szoktak lenni - de ez még csak a 3. hónap, hogy figyelem az ébredési hőmet. No persze nem ennyire kiugróak, ez tényleg őrületes!

Maja, én ma 14.cn, és teszt alapján még van legalább egy, legfeljebb pár napom (előző hónapban is 17.cn-on volt kiugróan erős a csík, viszont azelőtt meg a 11.cn-on - és valóban, a ciklusom is 25-28-31 napos, mindig, évek óta). Én is naponta kettőt tesztelek ilyenkor, amíg meg nem ugrik nagyon magasra.
Már csak amiatt is várom, ezt, hogy letehessem a cickafark teát 
 
 


@nicika35:
Hűha. Lehetséges, hogy a napokban lesz peteérésed, azért esett ekkorát a hőd?
Szerintem a tesztek suerint lehet. Holnap vagy pozi lesz, és akkor holnap után lesz pé. Vagy pedig nem olyan érzékeny ez a teszt és a mai pozi és már holnap pé?
Kíváncsi vagyok a holnapi hődre.
Köszi a véleményt, nem szedem a barátcserjét.


@maja33:
Köszi jól vagyok. Még csak 3.dpo. persze, szedem a 2x1 progit.
Csak annyi van velem, hogy pé óta szüntelenül érzem a pocakomban vagy szúrást vagy húzódó érzést. Cickóimba ma belenyillalott egyszer du. Amúgy semmi.
Ja, én iszonyat lusta és fàradt vagyok.


@brigitta0506:
Jóstesztelés tök jó. Kíváncsi vagyok.
Te mióta érzed a pocakodban a szúrkákat, meg az izomlázszerű fájdalmat?

Te is ovitrelle tüszőrepesztő szurit kaptál?
Csak szeretném megoszrani veled, hogy nekem és egy barátnőmnek is 2 nappal kitolta a luteázis fázisunkat. Csak azért szólok, hogy ha esetleg késne 2 napot... Bár azt is tudom, hogy 10.dpo-n nekem már tuti kiürült a szervezetemből, uh. Akkor már simán lehet kezdeni a tesztelgetést. Sőt egy másik fórumon valaki 10.dpon-n már pozit tesztelt, ami a 11-en erősebb lett. Az már tuti nem az ovitrelle.

Hajrá szorítok. Én kb. 8-9 nap múlva lehet tesztelek.


@mutymurutty:
Nem kaptam repeszto szurit mert későn sikerült csak eljutni a geniumba (hétvégén nem voltunk Pesten). 14.nap mentem 23mm és tuszot mert ami be volt vérét e és folyadék is volt. Azt mondta a doki h szerinte pont elkaptuk ezért megcsinálta az inszemet. Innen onnantól kezdve érzek a hasam van hol szurkolást hol húzódást. Arra gondolok h lehet a progeszteron miatt van. Nekem utrogensztan kupott irt fel 3x1-et. Igaz előző hónapokban is kellett már és meg sem volt ez a hasfájás. Kitolni nekem a Closty és a progi is kitolja 28 helyett 30 32 napos. Pedig a peteeres mindig 13-14. Napon van.


@brigitta0506:
Hú, de jó, ha pont elkaptátok.
Ez a fura, hogy előzőleg nekem sem volt ez a szúrás húzódás a kezdetektől.
Na, akkor hátha azért van mindkettőnknek, mert sikerült.


Bocsi csajok hogy ennyire eltűntem, de mintha elölről kezdődött volna minden Úgy értve elölről,hogy jóformán a 9.hétig gyötört az álomkór, na ez most visszatért. Jóformán napokat képes voltam átaludni. Tegnap meg ez a szeles idő is rám tett egy lapáttal. Járom a boltokat, nézegetek ezt azt, de nagy nehezen kibírom hogy ne vegyek semmit még, mert úgy vagyok vele, hogy februárban is még hideg lesz, így téli cuccokat jobban decemberben fogok kapni.
Hétfőn megyek terheléses cukorra, amitől piszkosul tartok...Olyan soknak tűnik ez a 75gram glükóz Így se eszem túl sok édességet, sőt... Ez meg mint a szirup állítólag olyan lesz. Na mindegy, túl kell ezen is lenni. Eredménytől nem tartok, napközbeni cukrom 5,4 volt közel fél liter kakaó után 1oraval meg a napközbeni 2liter multivitamin után
Kitartást mindenkinek, hogy Mikulás csomagba bekerüljön az a két csíkos teszt
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Facebookon milyen néven van fent a csoport? Csak mert újból regisztráltam s gondoltam csatlakoznék
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:

https://www.facebook.com/groups/651928534977499/

Végreeeeegyere csak azóta is várunk sok szeretettel :)
 


@mexinda:
Azóta már titkossá tettem a csoportot úgy beszéltük meg a lányokkal de jováhagylak azonnal gyere csak :) azóta is szoktunk beszélgetni rólad hogy várunk. :) kíváncsiak vagyunk rád
 


Sziasztok! :)
Én is csatlakoznék hozzátok :D
Szintén az első babára várok (már 9 hónapja). :-(
Szeptemberben voltam nőgyógyásznál, mert nem akart megjönni, meg folyt a mellemből valami tej féleség, de nem voltam terhes.. A doki mondta, hogy ez hormonzavar. Norcolutot írt fel és ennyivel lerázott :/
Most azt sem tudom, hogy azóta rendbe jöttem-e. :-(
 
 


@mexinda:
Megkerdezhetem milyen néven fogsz csatlakozni hozzánk? Keresztneved bőven elég :)
 


@szani:
Szia. Menj másik dokihoz. Kérj hormonvérvételt. Ha nem csinálják, menj magad. Én is így voltam, elmentem dokihoz idő előtti vérezgetéssel erre elküldött haza a nagy semmivel, majd kerestem egy magánlabort és megcsináltattam a 3. ill. 21.napi vérvételt. Aztán mentem új dokihoz, aki foglalkozott is velem, kaptam progit is. Viszont ha hamarabb elmegyek hozzá, akkor 20ezer


Szóval ... Kb. 20 ezer helyett, ingyen meg lett vna a hormonvizsgálat. De ez így alakult. Egy próbát megér, keress másik dokit, hátha elküld tb alapon hormon teszte, ha nem, akkor menj magad.


@maja33 Még nem volt ovum. Ma 11cn. A reggeli LH tesztem lényegében pozi volt. Este még tesztelek. Este pinkkel és zöld 20-as One Steppel is tesztelek.
@brigitta0506 Jósteszteltél ma?
@managua Elvileg a pink és a zöld teszt is 20-as!
@mutymurutty A reggeli pink teszt pozitívnak tűnt de nem győzött meg. Ma még tesztelek
 


Gyagyás hőm

 


Reggeli LH

 


@eszter1893:
Niki vagyok :D
 
 


Jajj, most látom, hogy nem az én nevemet kérdeztétek.. xD
Furcsáltam is :D :D
 
 


@mutymurutty:
Az lesz amit mondtál :)
Az a helyzet, hogy 15.-én kellett volna megjönnie, de késett. Már nem emlékszem pontosan, de 17, vagy 18.-án csináltam egy tesztet, amin nagyon nagyon halványan, de szerintem ott volt a 2. csík. 20.-án csináltam még 1 tesztet, de nem reggeli elsőből, és persze negatív lett. Hétfőn meg is jött, de 4-5 nap helyett csak 3 volt és nem is olyan volt, mint amilyen szokott lenni. Tüneteim azóta is vannak.. Nőgyógyászhoz anyuval megyek (valószínűleg jövőhéten), mert amikor az én tesztem negatív lett, az övé pozitív.. :D
 
 


@szani:
Ezt az utolsó momdatot hogy érted?
Rem.jó híreket kapsz jövő héten.


Nekem még csak 4..dpo.
Annyiraaaa tesztelnék mááár.
A hasszurkálás és húzódás azóta is van.
Nagyon kíváncsi vagyok...


@nicika35:
Na, milyen lett az esti LH?
Hő furi, ma már el kellett kezdődjön valami.

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron