Új privát üzeneted érkezett!

@mutymurutty:


Ha a barnázást vesszük menszesznek akkor hol tartanál a ciklusban? Én is úgy hallottam, hogy a Clearblue tudja a tutit. Én is biztos, hogy konzultálnék másik orvossal, úgy tűnik az eddigi orvos nem foglalkozott veled körültekintően.
És hát... (ez csak az én véleményem), de én lehet, hogy most 2-3 hónapig nem szednék be semmilyen gyógyszert. Ha jól emlékszem azt írtad, hogy normális ciklusod volt régebben, szerintem kell egy kis idő, hogy visszaálljon magától. Nekem az a bajom ezekkel a gyógyikkal, hogy belepiszkálnak a normális ciklusba. Én 2 hónapig szedtem a Norcolutot, amit a ciklus 16. napján kellett elkezdenem szedni, ez is a sárgatest hormont hivatott pótolni szóval ovuláció utántól kell. Elkezdtem szedni, ahogy kell és erre a 18-19 napon megjelent a ragacsos méhnyaknyák, de akkor már nem akartam variálni végigszedtem. Ezután nekem is csak barnás folyásom volt nem rendes menszi. Magamban végig a Norcolutot okoltam, h valamit elváltoztatott a ciklusban, amiért előbb kezdtem el szedni, mint kellett volna. Na, a kövi hónapban már nem szedtem, pedig elvileg kellett volna. A következő menszim már normális volt.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@mutymurutty: Szerintem ne keseredj el és főleg ne add ezt még fel mert - és tudom hogy ezt már mondtam - de szerintem egy terhességi teszt nem lesz ok nélkül pozitív... Tényleg menj el vérvételre, az már biztos eredményt fog adni. Nagyon drukkolok és küldöm a pozitív  energiát.

 
 


@mutymurutty:
Bizzunk benne, hogy tud valami okosat mondani majd.
Remelem jol van a lelked, ne keseredj am el, osszejon az a bebi, ugyhogy csak elore :-)
 
 

 
 

@eszter1893:


Húha, nagyon nehéz lehet megállni a tesztelést. Mikor kezded? Mondanám, hogy csütörtökig inkább ne, de tudom, hogy én se bírnám ki :)
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@pszr:
Pszr, te hol tartasz, mikorra nem varod?
 
 


@markomari:
@aimi:

Hát nem tervezem addig tesztelni, próbálom lefoglalni magam de egyre nehezebb. Három tesztem is van itthon :) de csak csütörtökön szeretném csinalni az elsőt, ha kibírom addig :)
 


@markomari:


Igen a gyógyszerekkel én is így vagyok. Soha életemben nem szedtem fogamzásgátlót és erre nagyon büszke voltam, hogy nem tömtem magam hormonokkal. Soha nem is volt bajom, mindig rendes, szabályos ciklusom volt. De! Mióta elkeztük a babagyártást, na akkor kezdtek el jelentkezni a második félidőben vérzések. Ezért kaptam a sárgatest hormont, hogy segítse a beágyazódást. Ez még oké is, ha ez kell. Na, csak utána jött a closti, amit nem is értettem minek... na mindegy. De abból csak egyet szedtem be, többet nem akarok. Ha megjönne, nem is fogom beszedni. Isten ments hogy megint cisztám legyen.

Barnázás mikor kezdődött? hm... Először vérzés volt, júni 20-tól (az volt a 18.napom), pár napig vérezgetés volt, utána kezdett folyamatosan bebarnulni és kb. júli 1-ig tartott.


@eszter1893:


Szorítok nagyon!!! :)
Nagyon nehéz a várakozás, tudom. :(


@pszr:


@aimi:


Köszike, nem vagyok elkeseredve, csak még mindig olyan bizonytalan vagyok. Meg tanácstalan...
Reggelig eldöntöm, hogy mi lesz holnap megyek-e dokihoz, lehet kellene a hétvége előtt, mert aztán még azt is bánni fogom és itt kesergek majd nektek. :D



@eszter1893:


Nagyon drukkolok, tényleg csak pár nap, gyorsan elmegy!
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@mutymurutty:

Köszönöm kedves vagy :)
Igen nagyon nagyon nehéz..... De egyszer révbe érünk majd :)
Én is nagyon szorítok neked hogy minden rendben legyen :)
 


@markomari:

Köszönöm neked is :)
 


@mutymurutty:


Azért vagyunk, hogy kesereghess! 
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@mutymurutty:

Így van :) itt mindent szabad :) imádom ezt a topikot naponta sokszor feljövök :) és az a legjobb, hogy itt nem hülyeségeket olvasok :)
 


@eszter1893:
De jot nevettem, "itt nem hulyesegeket olvasok" :lol: :lol: :lol:

Mutymurutty, nyugodtan keseredj nekunk, ha az esik jol, azert vagyunk itt, hogy barmirol tudjunk dumcsizni, arrol is, amit massal nem osztanal vagy nem tudsz megosztani :-)
 
 


@aimi:

Igen mert mióta babaprojekten vagyunk ugye olvasok mindig mindenhol mindent és van hogy annyi badarságot írnak, hogy csak kamillázok :)
 


@eszter1893:
Igazad van, sztem ilyenkor jobb nem keresgetni, mert az ember csak belezavarodik abba, hogy itt ezt mondjak, ott meg azt....
En is csekkolok megint mindent, most eppen a meretekkel kapcsolatban, hogyan fejlodik stb. Hat tiszta para vagyok csak tole :shock: :oops: :-D
 
 


A legdurvabb termekenysegi praktika, amit olvastam a probalkozos honapok alatt vmi olyasmi volt, hogy keress egy friss vakondturast (tavaszi a legjobb, mert akkor szabadul fel egy csomo asvany a talajbol) ontsel ra forrasban levo vizet, guggolj fole es teritsel magad kore egy torolkozot, minel tovabb guggolsz, annal hatekonyabb.... :lol: :lol: :lol:
Jo ejt lanyok :-D
 
 


@aimi en szombatra (je holnapra vuhuuuu hetvege). Vakondturas sirok :lol: :lol: :lol:

De aktivak voltatok, mondom a reggeli kavem mellett megnezem irt-e valaki meg akartam tegnap is irni meg (gondoltam befejezem a gondolatmenetet) csak vissza kellett ulnom a dolgozni aztan kidoltem. En is naponta tobbszor benezek mint @eszter1893 aztan rendesen izgulok hogy kivel mi van.

@eszter1893 en is majdnem megcsinaltam ma reggel egy tesztet de aztan ledumaltam magam rola mondom majd ha kesik mar par napot majd akkor, nincs ertelme elobb. Mindenesetre az etelundor jo jel :-)

@markomari ez tenyleg egy pozi ovu teszt, hajra-hajra ;)

En kulonben negyedik napja emelygek de ezt betudtam egy fertozesnek. Amugy rendesen fajdogal mar a hasam szoval tuti megjon ma vagy holnap de nem para, majd a kovi ciklusban. Elvileg pont nyaralas alatt lesz ovum 8-)
 
 


@pszr:
Jaj, de izgiii. Akkor neked már nemsoká kiderül. ☺ Remélem pozitív lesz!


@aimi:

Fuuuu én egyszer azt olvastam valahol, hogy egy lány /nő azt írta, hogy ő biztos benne, hogy az orgazmus indította be nála a peteérést..... Atyaég.....
 


@pszr:

Még mindig tartom magam, hogy csak jövőhéten, csak jövőhéten :)
Lesz egy új kiskutyánk a hétvégén majd vele talán lefoglalom magam annyira, hogy ne akarjak minden pillanatban tesztelni :)
Azt nem tudom leírtam e, hogy elvileg amikor volt a peteérésem, két nappal utána a bal petefészkemnél éreztem két napig szurkálódásokat. Lehet hogy később volt a peteérésem? És azt érezhettem?
 


Na lányok. Eljöttem a közeli sztk-ba. Feleslegesen... Mert júli 7-21-ig szünetel a rendelés. Mondjuk ezt honlapon sem ártana kiírni. Na mindegy. Akkor annyi hogy hétvégére veszek egy clearbluet.


@mutymurutty:
Fuuuu de bosszantó :oops:
Várjuk a fejleményeket :)
 


@eszter1893:


Vettem még egy olyat is, ami olcsóbb és pozi lett múltkor. Na most meg is csináltam és negatív. Szerintem befejeztem. Majd megjön és kész.


@mutymurutty:

Én rendeltem a netről a legolcsóbb 10es érzékenységűt a múlt hónapban és nekem az is kimutatta rögtön amikor kellett.
Ne keseredj el, jönni fog az, új hónap, új remény :) de nagyon sajnálom.... :(
 


@mutymurutty:
Sajnalom :-(
Mit gondolsz, lehet, hogy ez kemiai terhesseg volt? Nagyon sokat hallani ilyenrol. Olvass utana, hogy hasonloak voltak-e a tuneteid. Sztem mindenkeppen menjel el masik dokihoz
 
 


Es mondjal el neki mindent.
Es tudod, fel a fejjel, csak elore! :-)
 
 


@eszter1893:
Milyen kiskutyatok lesz??? :-) Majd mutassal rola kepet :-)
Lehetseges, hogy megerezted a peteeresed, azert volt a szurka.

Az a noci keverte a szezont a fazonnal, tuszorepedest tud kivaltani esetleg egy erosebb orgazmus :lol:
 
 


@aimi:
Argentin dog lesz. Már van egy lány egy hónapja van nálunk és szeretnénk egy fiút is mellé :) rendben mutatok majd :)
 


@eszter1893:
Argentin dog <3, azok gyonyoruek :-) :-) :-)
Egy ismerosomnek van egy kislany es annyira kis kedves szenelyisege van, miatta nott a szivemhez ez a fajta :-)
 
 




Itt van a kis cukorfalat :) annyira imádom :) mellé jön egy fiú :) felteszem majd őt is :) 5-6körül :)
 


@eszter1893:
De szeeeeep :-) Es hogy hivjak oket?
 
 


@aimi:

Ő molli, a fiút még nem tudjuk mi legyen :)
 


@eszter1893:
Hamarosan ott lesz nalatok, ugyhogy muszaj lesz vmit kitalalni :-D
 
 




Úton hazafelé :)
 


@eszter1893:


Nem kesergek, csak haladnék előre. Várom az új ciklust, hogy történhessen valami, mert így csak vánszorognak a napok a semmiért. Így nehéz, és még több hét hogy esetleg próbálkozhatunk újra. :/ Így nehéz.
Te hogy rendelted a teszteket? Én is most már netről rendelek majd, hallottam már róla sokat, csak mindig úgy voltam vele, hogy áh, nem kell úgy sem... De sajna mégis csak kell...


@aimi:


Nem tudom, hogy mi, vagy az-e, de ha az volt, akkor meg kellett volna jönnie, nekem pedig nem jött meg, vagy nem tudom... Vagy pedig ugye a 18.naptól elindult, be akart ágyazódni, de nem tudott és szépen lassan távozott és most tényleg új ciklus van, amiben nincs peteérés, talán majd a kövezkezőben lesz. :) Csak nehéz kivárni.


@eszter1893:


Nagyon édesek a kutyusok. :)
Képzeld, mi is kicsit több, mint két hét múlva hozunk egy kis drágát. Ő kis keverék.


De, ami még egyezik, hogy először egy tesóját hoztuk volna, csak valmi furcsa dolog folytán még két hetes kora előtt eltűnt, ő lány volt és Molli lett volna. Választottunk egy másikat, ő fiú és még nincs meg a neve. :)



@mutymurutty:

Fuuuu hát nagyon nehéz nevet választani szerintem :)

A tesztet én úgy találtam a neten valahol, 3000Ft-ért rendeltem 10db-ot és abból még van nekem 3db. Hát igen ilyenkor nagyon lassan vánszorog az idő... Tudom miről beszélsz :/
 


A kutyus tunderi :-) :-) Mit szoltak egymashoz Mollival?

Mutymurutty, irtam mar korabban, hogy en a sikeres inszemnel mehpempot ettem, hiszem, hogy az vastagitotta meg a mehnyalkat es azert sikerult... Ha meg nem probaltad esetleg, es ez legalabb termesztes cucc. 28 napig egyed reggel ehgyomorra egy borsonyit muanyag kanallal, ferfiak is ehetik, ok 3 honapig, immunerosito is, szoval en csak ajanlani tudom :-)
 
 


@aimi:
Hát a kiskutyus mérgesebb mint a Molli :) de nagyon jól elvannak :)
 


@eszter1893:


Nagyon cukrok a kutyusok <3 tényleg nem fogsz unatkozni mellettük azt hiszem! Képzeld, mikor én elhoztam a kutyusomat 8 hetesen, másfél órán át üvöltött az autóban és úgy vergődött a másfél kilós kiskutya, hogy alig bírtam megtartani. Vergődött mindenfelé közben üvöltött és nyála fröcsögött mindenhova az autóban  Aztán másfél óra után ezt abbahagyta és elkezdett hozzám bújni meg hízelegni, ennek 6 éve és azóta imádom <3 

Nekem ma elkezdődött a szabim, úgyhogy kevesebbet jelentkezem majd, de azért be-be nézek ahogy tudok. Mindenkinek jó babásodást kívánok addig! És csajok ez legyen az utolsó nyugodt nyarunk! A következők már az etetés, alvás, pelenkázás harmasról fog szólni! 
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@aimi:


Köszi. :) Már be van szerezve. :) Majd szedem.


@pszr:
Teszteltel???? :-)

Markomari, jo pihenest neked, es remelem mindenkinek ez lesz az utolso nyugodt nyara, ahogy irtad. Gyere majd neha mindenkeppen, de leginkabb kapcsolj ki es csak magaddal foglalkozz. :-)

Mutymurutty, remelem szerencset hoz neked is :-) Nagyon szar ize van, en az orromon nem is vettem levegot, amig a szamban volt :shock: Elvileg ugye a nyelv ala kell tenni es hagyni 10 percig, hogy elolvadjon, de ugy beindult a nyalelvalasztasom mindig, hogy max 1-2 perc lett belole.

Eszter, milyen volt az elso ejszakatok az uj jovevennyel? :-)
 
 


@markomari:
@aimi:

Teljesen jó volt :) összebújva aludtak :) a macska ki lett túrva a helyéről mert eddig ő aludt a kutyával :) most fogalmam sincs hol ejszakazott szegénykém :)

Hát igen az autózást a kicsi sem bírta túlzottan, 100km-en háromszor hányt be a kocsiba szegény :/ de azóta nagyon jól beilleszkedett a kis meregzsak;)
 


@eszter1893 jaj nagyon dragak a kutyusaid :-) nekunk is van egy véryorkienk :lol:

@aimi igen ma reggel teszteltem 25-os teszttel es pozitiv lett, kaptam egy kisebb sokkot, nagyon nem szamitottam ra mondjuk ennek hangot is adtam. :lol: hetfoig akartam vele varni de a hanyingerem egyre rosszabb lett meg a gorcsolgetes teljesen elmult tegnap delutanra na mondom ez fura ilyen sose volt meg. Ja es rendesen lazasnak erzem magam 2 napja. Hat ez van boldog vagyok nagyon de nem merem magam beleelni mert ugye sose lehet tudni meg nagyon korai csak ma kellene megjonnie. :oops:
 
 


@pszr:
Köszönöm, imádom őket :)
Akkor csak nagyon halkan de nagyon gratulálok neked :) kívánom, hogy minden rendben legyen :)
 


eszter1893 Koszonom szepen :-)
 
 


@pszr:

Várjuk a további fejleményeket :)
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron