Új privát üzeneted érkezett!

@mutymurutty en azert a helyedben lehet hogy megejtenek egy latogatast a dokinal, nem varnam meg hogy elmuljon ez a verezgetes, biztos ami tuti. Mar csak azert is, mert egy teszt fals pozitiv eredmenyt tudomasom szerint csak nagyon ritka esetben ad (gyogyszerek, hormonproblema ilyesmi), es ahogy visszaolvastam amit irtal korabban kb juni 28 ota pozi a teszted. Tudom, hogy nehez nagyon de ne keseredj el!!
 
 


@pszr:
Köszi a biztatást.
Múlt hét szerdán voltam a dokimnál a 26.napomon, akkor volt 4,2 mm-es a nyálkahártyám. Igen, utána lett pozi tesztem.
Dokival szerdán abban maradtunk, hogy bármi van hétfőn hívom. (persze ha extra pozi tesztem lenne, biztos ma is hívnám...)


@mutymurutty: nyilvan a vastagabb nyalkahartya a tankonyvi de sose lehet tudni. :-) remelem hetfon nagyon jo hirekkel szolgalsz majd, nagyon szoritok :oops: valami tunetet erzel amugy?
 
 

 
 

@pszr:
Hétfőn csak telefonálás lesz, nem hinném, hogy aznap behív, 5-ig dolgozom. Esetleg kedden.
Amúgy semmi tünet nincs. Melleszülés 2 hete (kb.a peteérés utána óta), de nem érzékeny.


Nagyon szorítok neked!
Szerintem minimális nyálkahártya is elég lehet a megtapadáshoz, hiszen különben nem lennének azok a sztorik, amikor valakinek menszesz alatt volt peteérése vagy rendesen menstruált az első hónapokban és emiatt észre se vette, hogy terhes.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:
Köszönöm.


Na...azóta nincs pozi teszt. Am.ma megnéztem, a hőm is alacsony. Biztos nem vagyok állapotos. De akkor mi van? Tegnap csak barnázás, ma még semmi. Újraindult volna a ciklusom? Vagy mi?


Indulás előtt, kb. 3 óra múlva a tesztelés után ránéztem.
Szellemcsík, ugye? :S


@mutymurutty:
Sztem az a csik csak ugy nem jelenik meg ott 10 perc, 1 ora, 3 ora mulva, ha nincs semmi... 2 nap mulva tesztelj megint! Ur isten, de izgalmas, igazi kis csodababa lesz itt remelem :-)
Dokit hivtad? Vagy majd holnap?
 
 


@mutymurutty:
Szerintem sem jön csak úgy :)
Várjuk a fejleményeket ;)
 


@mutymurutty:


Ez Gábriel teszt? mert arról sajnos, rosszakat hallottam, hogy gyakran lesz szellemcsíkos. Viszont az X-epil az teljesen megbízható szerintem. Olyan csík mint az előuő képen nekem X-epilen sosem volt, pedig teszteltem párszor.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Dokit hívtam. Szerinte a 10 nap vérezgetésbe (11.naptól ment át barnázásba) már benne volt a menstruáció is, mivel a 26.napon 9.nap vérezgetésnél nagyon vékony volt a nyálkahártya, amikor vizsgált. Ha mára a 31.napra elmúlt és napok óta csak barnázgattam, akkor valószínű, hogy már lezajlott a ciklus és egy újba vagyok. (kb.27 naposak szoktak lenni a ciklusaim). Fura az egész, nem tudom mit higyjek.
Számolgatott hasra ütés szerűen, hogy ez lehet az 5. nap és menjek el majd vasárnap 9 órára hozzá a kórházba, az lesz talán a 11.nap és akkor már lehet látni valamit. Nyálkahártya vastagságot, meg tüszőérést (ha van).
Végül is annyiból nem rossz, hogy ha bármi van, akkor vagy tüszőket fog már látni vagy pedig valakit, mivel akkor az utolsó menstruációm óta 5hét1nap-nál fogok tartani.
Nem erősködtem, hogy el akarok menni holnap. Ha úgy látom, akkor szerdán reggel elmegyek sztk rendelésre egy másik dokihoz. Lehet az lesz.  Hátha lát valamit, vagy ezt vagy azt... Elmesélem neki, hogy mi a szitu, úgymond tiszta lappal, hátha tud valami okosat mondani.
Holnap nem, szerda reggel csinálok egy tesztet, azt az egyet ami még van itthon, attól is függ, hogy szerdán elmegyek-e sztk-ba. (máskor nem tudok)


@markomari:


Igen, ez Gabriel. Az előző pedig x-epil.
Gabrielről én is hallottam ezt is, azt is... ezért gondolom, csak száradási szellemcsík lehet.
X-epil meg hiába volt olyan, amilyen a képen, csináltam még jópárat, ma is, meg előző napokon is és azokon nem látszott semmi.
Uh. ezeket a tesztes dolgokat nem is mondtam a dokinak, mert egyik sem elég hiteles...


@mutymurutty:


Logikusnak hangzik, amit a dokid mond. Végülis, ha baba van 1-2 nap alatt erősödnie kell a tesztnek és amikor mész majd már biztosan látnia kell UHn.
Hát nem egyszerű az sem, amin te mész keresztül a babáért!
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:


Ez az, erősödnie kellene, erre nekem van egy szombati x-epil halvány tesztem, meg egy ilyen mai Gabriel, ami bőven időn túli. A mai x-epil meg semmi... uh. halvány esélyét látom itt babának.


Valószínű a dokinak van igaza, hiszen amúgy semmi tünetem nincs. Valaminek már csak kellene lennie. De egy kicsit csak bennem van, hogy vannak csodák, akár nálam is lehet... Jaj, tényleg nem egyszerű.



@mutymurutty:


Hogy vagy? van valami változás?

Én tegnap voltam rákszűrésen, ami olyan jól sikerült, hogy még ma is vérezgettem... Ezenkívül meg sem nézett a doki UH-n nem csinált semmit, aztán kijelentette, hogy semmi bajom. Azt hiszem itt az ideje magándokit keresnem 
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:

Jesszus ugy vett kenetet hogy verzel tole? Nem nezett meg UH-n az eves szuresen? (Bocsi is elismetlem amit irtal de ez az orvosi nemtorodomseg nagyon fel tud paprikazni). Felteszem tudja h babat terveztek, hat egyszeruen nem igaz hogy legalabb ennek fenyeben ennyire nem alapos... sztem is keress egy magandokit.

Nekem amugy az allami nogyogyaszti ellatassal szemelyes elmenyem, hogy 14 eves koromban (akkor jottunk ossze a ferjemmel) irattam ilyen helyen fogamzasgatlot. Na hat fel even belul hiztam 10 kilot es magas lett a vernyomasom mire az orvos csak legyintett hogy ne zabaljak annyit. Elmentem egy magandokihoz mire az rosszul lett hogy azt a gyogyszert szedeti velem amit (valami regebbi magas hormontartalmu keszitmeny volt), kivizsgalt aztan adott egy olyat amivel a kovetkezo 7 evben nem volt gond.
 
 


Sziasztok! Ma reggel megcsináltam az utolsó itthon lévő tesztemet. Negatív lett. Nem is mentem ma dokihoz. Nyilván való, hogy nincs baba. 33.napom van, 26-27 naposak szoktak lenni a ciklusaim. Biztos azok a tesztek voltak hibásak. Jobban mondva az az egy a 26.napon, ami időn belül jelzett. Uh.akkor marad az a felállás, hogy kb. 6.cnapom van. És majd vasárnap megyek reggel a dokimhoz. Remélem, fog látni fejlődő tüszőket. Remélem, minden rendben lesz és marad is, mert a nyáron nem szeretnék dokihoz járkálni. Jó lenne egy kis pihi, nyugis nyár. Bár, ha arra kerül a sor, akkor az átjárhatóságit jó lenne augusztusban megcsinálni (mert arra már kaptam beutalót 1-2 hónapja). Ja, és amúgy hétfő óta már nem vérzek. Hétvégén kezdett múlni barnázással, hét elején már nem volt semmi. Alig hiszem el. Végre!
Akkor most már a 11.próbába vagyunk...


@markomari:


Jaj. :( Ilyet még nem is hallottam. Jó "durva" lehetett. Tényleg keress egy magándokit. Ennyi idő után már biztos elkezdi a kivizsgálásokat is.
Én kb. fél év után mentem, hogy tudjuk időben, ha valami gubanc van, akkor ne próbálkozzunk feleslegesen. Eddig annyi, hogy progihiány, vagyis inkább sárgatest elégtelenség, ami miatt ha megtermékenyülne a petesejt, nem tud beágyazódni. Férjemnek meg lehetne több spermája, a mozgásuk is alacsony, 50% életképes. Jó drága vitaminkészítményt kapott... Én meg sárgatest hormont, meg beutalót átjárhatóságira.


@mutymurutty:
Sajnalom :-( Hajra 11. proba :-)
Markomari, remelem mar nem verzel, szornyen fel vagyok haborodva a dokin :-o
Pszr, hihetetlen mennyire hanyagok az allami ellatasban.... Nekem jo par eve volt mehszajsebem (amirol akkor nem tudtam) elkezdtem verezni, panikolva hivtam a korhazat es adtak nekem egy masfel honappal kesobbi idopontot. Na azota jarok en is magandokihoz.
Eszter, hogy vagy, a ciklusod hanyadik napjan jarsz? :-)
 
 


@aimi:

Köszi az érdeklődést :) 14.napon járok :) próbálkozunk, próbálkozunk :) reméljük most nagyobb siker lesz :) de elhatároztam, hogy most nem fogok ennyire rágörcsölni a témára. Nem fogok naponta tesztet csinálni ahogy a múlt hónapban. Szeretném kivárni hogy egyszer csak nem jön meg. Ez mind szép és jó de úgy sem fogom kibírni hogy ne számolgassam a napokat ugyanúgy :)
 


@eszter1893:
Remelem szerencses honap lesz ez a julius :-)
En sem birtam ki szamolgatas nelkul soha.... Vagyis nem is szamolgatas, de jobb esetben tudjuk mikor kellene/nem kellene megjonnie.
Van egy ismerosom, 3-4 evig probalkoztak a babaval, aztan spontan teherbe esett, de nem vette eszre.... Mar 2 honapja nem jott meg neki, 7 hete hanyt.... En ezt el sem tudom kepzelni hogyan. :roll:
 
 


@aimi:

Az utcánkban lakik egy kislány, szó szerint kislány még, 16éves. 7hónapos terhes volt amikor elvileg "észrevette"..... Nem hiszem el ezeket a sztorikat én sem :) a múlt hónapban amikor volt egy kis halvány remény azonnal éreztem, hogy ott van :) ezt egy nő érzi szerintem;)
 


@eszter1893:
Majdnem egyetertek :-) Mi ugye sokaig probalkoztunk, es en annyira figyeltem magam, hogy tuti minden honapban talaltam vmi terhes tunetet.... Most meg, hogy megtortent, nem erzek semmit :lol:
 
 


@aimi:

En is így voltam ez tuti az, ez is az, meg az is :)
Mennyi időnél is jársz te?
 


@eszter1893:
Igen, ismeros :lol:
6+5 :-) Holnaputan megyek megint dokihoz, most mar lesz szivhang is :-) Nagyon lassan vanszorognak a napok.
 
 


 


@eszter1893:
Aaaaaajjj gondolom :) kérünk szépen majd friss képeket :) (ha szabad)
 


@eszter1893:
Mindenkeppen ;-) :-)
 
 


Sziasztok!
Tegnap nem engedett telefonról válaszoln.


@eszter1893:


Akkor pont a közepébe vagytok! Hajrá! ;) Sikeres hónapot kívánok Nektek!
A tesztelést tényleg nehéz kivárni. Én most könnyű helyzetben vagyok, mert nincs itthon egy sem. :D Remélem, legközelebb pozit tesztelünk mindannyian!

@aimi:


Várjuk a képet! :)


@markomari:


Hogy vagy azóta?




@mutymurutty:

Igen most jó eséllyel indulunk :) nekem "sajnos" 3db is van itthon, úgyhogy tuti nem bírom kivárni :)
Nektek is sok sikert kívánok :)
 


Sziasztok! 
Jelentkeztem volna előbb is, de valamiért telefonról nem tudok bejelentkezni és nagyon sok volt mostanában a meló éjjel értem haza mindig.
Velem annyi van most, hogy a rákszűrés napján és másnap barnáztam. De ugye mondta a doki, hogy ne ijedjek meg, mert így lesz. Hár fogalmam sincs mit csinált.
Ma van a 10.cn, de a 4nap barnázást nem  számítom, csak normális vérzést. Vagy ilyenkor bele kéne számolnom azt is? Ez így elég nehéz, talán jobb lenne, ha mérném a hőmet, az biztosat mutatna, de megmondom őszintén ehhez én lusta vagyok  ráadásul eléggé korán kelek, reggel 5-kor  Viszont van itthon LH tesztem, holnap tervezem ellőni az elsőt és úgy tervezem 2 naponta fogom használni, azért nem mindennap, mert elég drága sajnos.... Hát ennyit arról, hogy lazán veszem a baba dolgot szeptemberig! 
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:

Én is megint teljesen bepörögtem már úgyhogy nálunk sem lesz nyugodt a július :)
 


@markomari:
A vérzés előtti barnázás nem számít bele a menstruációba. A ciklus első napja, az első vérzős nap.
LH tesztet minden nap kell csinálni, mert lehet pont a pozi napját hagynád ki, akkor nem fogod tudni, mikor volt.
Először én sokat csináltam, kb.9-et minden nap. Akkor kitapasztaltam, hogy mikor van kb. Utána 4 pont elég.
Nem tudom milyen ovu tesztes van, de a Dm-be kapható (expect lh talán zöld), azt hosszában ketté tudod vágni, így kapásból 8 lesz. Én így használtam.


@markomari:
En is ugy tudom, hogy nem kell szamolni a barnazast, csak a rendes verzest.
Hot en sem mertem soha, es oszinten, en az LH tesztet sem probaltam. En mindig ereztem mikor van tuszorepedesem, es melyik oldalon, mert fajdogalt. Ti nem szoktatok erezni? :oops:
 
 


@aimi:
Én soha, semmit. :(


En sem erzem :lol: en mult honapban csinaltam lh teszteket, a womanlog altal jelzett termekeny napokban este 6 fele amikor hazaertem a munkabol. 11-et lottem el osszesen, naponta 1 db-ot. Nekem nagyon megbizhatoan mutatta az lh csucsot, pont ugy ahogy az app jelezte elore amugy. Most bizom benne hogy lesz belole valaki bar nem akarom beleelni magam vegulis ez az elso honap. :oops:
 
 


@pszr:
Kivanom, hogy ti legyetek, akiknek elsore sikerul :-) :-)

A Jonas naptarrol hallottatok? Mi a velemenyetek rola? (mi probaltuk azt is, igaz nalunk az sem mukodott, de szerintem van benne valami)
 
 


@mutymurutty:


Én is azt a DM-es zöldet vettem, egyszer megpróbáltam szétvágni, de nem ment, kicsit béna vagyok 
Akkor jól számoltam a ciklusom, még csak a 11. napon vagyok, a teszt útmutatója szerint csak a 16. napon kellene elkezdenem tesztelni, hát addig biztosan nem bírom ki.

eszter1893:

Hát ez már csak ilyen, menszikor megy a "nem érdekel" "jövő hónapban nem figyelgetem magam" aztán, amikor közelednek a termékeny napok csak bepörgünk 

aimi:

Volt már, hogy éreztem kis fájdogálást, amit peteérésnek véltem. Direk fel is írtam, a napot, amikor elmúlt és tényleg 14 napra rá jött a menszesz. Viszont érdekes dolog ez, mert régebben (amikor nem használtam fogigátlót ugye) sosem éreztem vagy csak nem figyeltem? És persze volt már olyan is, hogy azt hittem itt a peteérés érzem a fájdalmat, aztán kiderült, hogy csak a belem fájt

Én hallottam a Jónás naptárról! Most, hogy eszembe juttattad meg is nézem mit hoz ki erre a hónapra.

pszr:

Egyáltalán nem lehetetlen, hogy első hónapban összejöjjön! Nagyon sokaknak sikerül! pl. a családomban kb. mindenkinek rajtam kívül. Remélem veled is így lesz!
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


Calculation Results DateTimeGender 24 Jul 2017 01:35 Boy 22 Aug 2017 11:04 Girl 20 Sep 2017 22:56 Boy 20 Oct 2017 13:31 Girl 19 Nov 2017 05:46 Boy 19 Dec 2017 01:00 Girl 17 Jan 2018 20:40 Boy 16 Feb 2018 14:48 Girl 18 Mar 2018 05:54 Boy 16 Apr 2018 18:40 Girl 16 May 2018 03:43 Boy 14 Jun 2018 11:10 Girl? Ezt hozta ki a Jónás nekem. Mindig hónap vége felé szokott megjönni 25-26 körül. Jaj, remélem nem kell várnunk november, decemberig, mert csak akkorra hozza ki hónap közepén a fogantatást. http://www.lunarium.co.uk/calendar/conception.jsp ez a linkje, ha szeretnétek kipróbálni.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 




Mai tesztem, szerintetek mennyi nap van az ovulációig?
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:
Ez elég biztató, lehet már holnap pozi lesz.


@markomari:
Az utolsó rublikába, start datum-bak mit kell írni? Ma milyen nap van, vagy mikor kezdődött a ciklus vagy mit?


@mutymurutty:
Ugy tudom a mai napot kell beirni.

Markomari, aztan lehet a honap vegen hoztok ossze egy fiucskat :-) :-)
 
 


@mutymurutty:


Az csak annyi, hogy visszafele is meg tudod nézni, ha érdekel. Simán elég a mai dátumon hagyni, ha a következőket akarod látni.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@aimi:


Jaj de jó lenne! Lány felé hajlok, de kiegyeznék egy kisfiúval is! 
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


En most ertem haza a dokitol, van egy 1 cm-es dobogo szivu babacskank <3 :-)
Csajok en ennel gyonyorubbet meg nem lattam :-)
A sztarfoto multkor jobban sikerult, de azert mutatom :-)
 
 


Az a baj, hogy a hétvégén nem leszünk itthon, nem fogok tudni LH tesztelni. Viszont szinte tuti, hogy együtt leszünk akár mindkét nap is 
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


 
 


@markomari:
Hajra :-) :-) :-)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron