Új privát üzeneted érkezett!

@marika1212:
Hát akkor hajrá!
Én tegnap nem csináltam, felesleges lett volna. Ma viszont fogok, hátha mutat már valami jót is
Eddig szinte semmi folyásom nem volt, ma reggel ahogy kikeltem az ágyból, konkrétan elöntött (bocsi)
Amúgy Ti mióta próbálkoztok?
 
 


@szani:


Ez a 8. hónap. Tegnap volt ovum, már negatív volt a teszt. Egyébként arra figyelj, hogy tesztelés előtt minimum 2 órával már ne igyál, mert az is higítja a pisit, és lehet eltorzítja az eredményt.
 


@marika1212:
Nekünk kb. a 12. hónap.
Tavaly januárban hagytam abba a fogamzásgátló szedését.
Be szoktam tartani a 2 órát.
 
 

 
 

@marika1212:

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 175731.jpg

Nem erőltette meg magát..
Talán egy ici picit erősebb, mint az előző, de a kontroll színétől még mindig messze van :'D
 
 


@szani:


Erősödik az. Min 3-4 nap kell még. :)
 


@szani:
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... G_6203.jpg

Nekem amikor összejött, a harmadik eredménynél voltunk együtt. De a tied másfajta látom.
 


@marika1212:

Vennem kéne még, mert ma elfogyott de gondolom gyógyszertárban drága..
 
 


@vero1985:

Köszi, hogy megmutattad
 
 


@szani:


Mi a helyzet? Erősödött az lh?
 


@marika1212:

Nem tudom
Bementem a gyógyszertárba, megkérdeztem, hogy mennyibe kerül és inkább azt mondtam, hogy köszönöm, nem kérem.. :/
10 db-os volt 7000 valamennyiért :'D
Rendelni meg már kár lenne.. Későn érne ide. Majd veszek a következő hónapra.
Viszont ma meg tegnap éreztem szúrkálásokat :D
2 naponta rajta vagyunk a babagyártáson :D
Szedjük a vitaminokat és reménykedünk..
Veled mi a helyzet? ^^
 
 


@szani:
Várakozunk. Szerdán kell megjöjjön. A hőm szép magas 2 napja. Utoljára 3 hónapja volt ilyen. Máskülönban jól vagyok, köszönöm.

Többiek? Hogy vagytok?
 


@marika1212:
Nem kell megjöjjön!!!

Velem minden rendben. Ma 11+1 hetes vagyok. Továbbra sincs semmi, szuperül érzem magam, csak kicsit több az alvásigényem.
Kedden megyünk 12 hetes ultrahangra.


Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy az ovu tesztet hogy is kell használni? Vagyis, hogyan tudom meg mikor van ovum? Most fogom először használni és még nem igazán tudom hogy kell!
 


@katus1987:
Délutáni vizeletből kell, vagyis ha jól emlékszem reggel 10-11 és este 8 között.
Lehetőleg tesztelés előtt másfél órával már ne igyál és minden nap ugyan abban az időben tesztelj, pl. délután 5.

Általában mindig 2 csík van rajta, viszont akkor pozitív ha a teszt csík ugyan olyan erős vagy erősebb, mint a kontroll csík. Peteérés a pozitív nap utáni első negatív napon van.


@mutymurutty:


Köszönöm szépen! Sokat segítettél!
 


@katus1987:
Nagyon szívesen.

Hanyadik napon vagy most és milyen hosszú szokott lenni a ciklusod?


@mutymurutty:


Igazándiból most volt kis egy zavar a ciklusomba, mivel dec. 22-én jött meg utoljára és utána meg csak febr. 8-án, valószínűleg az endometriózis miatt. Előtte viszont szépen beállt 28 naposra de most nem tudom. Most vagyok elméletileg a 8. napon. Majd jövőhéten nézegetem az LH-t és kiderül!
 


@marika1212:

Mi a helyzet?
Mit mutat a hőd? Fent van még?
 
 


@szani:
Hát magamhoz képest igen. De nem érzek semmit. Szerintem nincs baba még.
 


@marika1212:

Értem. :/
Én viszont fura dolgokat érzek..
Egyik este 1-2 órán keresztül zsibbadós, bizsergős érzésem volt a méhemnél
A melleimbe időnként belenyilal, meg folyamatosan feszül..
Folyásom is jóval több van, mint az utóbbi hónapokban (biztos nem fertőzés, nincs semmi baja)
De én már nem foglalkozok a tünetekkel.. Eddig is voltak, (igaz, hogy másmilyenek) de mégse volt baba.
Majd a hónap végén kiderül, hogy mi a helyzet
 
 


@szani:
Ó cicfájás nekem is van, méhemnél enyhe feszítő érzés is. De amióta próbálkozunk azóta érzem. Az utóbbi 3 hónapban a melleim jobban fájnak, de nem babától. Majd kiderül mi lesz.
 


@marika1212:
Lányok. Nekem semmi egyértelmű kifejezett babás tünetem nem volt. Fájtak a cickók, mint mensi előtt, ennyi. És baba lett. Uh.bármikor jöhet.
Ma megyünk 12 hetes uh-ra.


@mutymurutty:
Én most kicsit úgy érzem, hogy egy helyben toporgok. Voltam dokinál még decemberben és meg volt elégedve az uh-val. Minden megfelelő volt sőt a nyálkahártyám nagyon szép vastag, de ennek ellenére csak 12 napig tart a luteális. Előző ciklusban csak 11 nap volt. Kb 5. Dpo-n a legmagasabb a hőm utána stagnál vagy csökken, de érdemben nem emelkedik. Erre annyit mondott, hogy ne mérjek hőt, mert feleslegesen idegesítem vele magam. Szóval annyit mondott, hogy legyek türelmes. Elgondolkodtam az inofolicon, úgy tudom itt a csoportban is van, akinek segített. Sajnos nem jutottam el oda, hogy abszolút ne figyeljem a ciklusom. Mert ilyenkor ugyan zavar, hogy csökken a hő, de ugyanakkir meg nyugott vagyok, hogy tudom, kb hol tartok.
 


@marika1212:
Én inkàbb a femibion 0-at szedném.
Nekem is 12 napos lutiaim voltak. Ez nem lehet akadály! Nyugi, hamarosan beköszönt a gólya hozzátok is! Itt lesz az ideje már!


@mutymurutty:
Azt is szedtem. Az első 3 hónapban. De lehet visszatérek. Dokinőm is ezt javasolja vagy az elevitet
 


Jól eltűnt mindenki.. :D

Katus, tesztelgettél?

Mutymurutty, mi volt az UH-n? Jól vagytok? :)

Marika, akkor végül megjött?.. :/

Én annyit tudok mondani, hogy ma görcsölgetett a hasam, de vérnek még nyoma sincs. Elvileg maholnap (27.) kéne nem megjönnie..
Egyébként lehet, hogy elkaptam valami nyavaját, mert 2 napja hőemelkedésem van, mindig fázok :(
 
 


@szani:
Hőemelkedés, fázás még baba is lehet.
Nekem 37,3 volt.

Köszi, jól vagyok. Minden rendben volt az ultrahangon, minden érték tökéletes.


@mutymurutty:

Örülök, hogy jól vagytok :)

Gondoltam babára, de tegnap meg ma ébredéskor 36,3-at mértem, ami úgy tudom elég kevés.. (Bár eddig nem méregettem, úgyhogy ez se jelent sokmindent..)
Napközben 36,9 és 37,3 között van.
 
 


@szani:

Még tesztelni se merek..
Túl sokszor volt már negatív. Mivel ma kéne nem megjönnie, várok még 2 napot.
 
 


@szani:
Az ébredési hőd nagyon alacsony. Pedig ilyenkor az a mérvadó.


Sziasztok Lányok! Nekem csütörtökön megjött. Pénteken elmentem nőgyógyászhoz beutalóért hormonos vérvételre. Mondta, hogy igyak inofolicot férjem meg folandrolt és adjunk ezeknek most 3 hónapot. Tegnap megvolt a vérvétel, ma megyek az eredményért. Pénteken meg vissza a dokihoz, hogy meg tudjon vizsgálni. Sztk-s doki de komolyan vett. Csepel őt sokan szeretik. A hormonvérvétel eredményétől picit félek. De most érzem azt, hogy tettem egy lépést azért, hovy bab@
 


Hogy babám lehyen
 


@marika1212:
Sajnálom, hogy megjött, de örülök, hogy sikerült előre lépni és rendes a doki.
Bármilyen is lesz a vérvétel, tudni fogod legalább, ha kell segítség orvosolják majd.
Hanyadik ciklus ez már?


@marika1212:

Legalább komolyan vettek Téged.
Az a doki, akihez én mentem, konkrétan semmiben se volt hajlandó segíteni. Ha most nekem is megjön, utána elmegyek anyum magándokijához, hátha..
 
 


@marika1212:

Drukkolok, hogy ne legyen semmi komoly, csak valami apróság..
 
 


@szani:
Megvan az eredmény minden határértéken belül van. Csak a pajzsmirigy 2,6, ami lehetne alacsonyabb. Pébteken megyek vissza a dokihoz. Remélem elég lesz erre étrendkiegészítő is, ami normalizálja.
 


@marika1212:
Szuper.


@marika1212:

Hál' istennek, akkor semmi komoly :)
 
 


@szani:
Sziasztok! Tesztelgettem, de csak 3 napot, mert alig volt látható a második csík, utána meg elutaztunk wellnesselni, meg készülök az államvizsgámra ami egy hónap múlva lesz, most kell leadnom a szakdolgozatot úgy hogy most nem igazán tudok koncentrálni a babaprojektre! Minden más jár a fejembe, meg eléggé stresszes vagyok! Szóval most úgy vagyok vele, hogy gyakorlunk és lesz ami lesz! :-) :-D
 


@katus1987:

Sok sikert a vizsgához!
És még az is lehet, hogy pont most jön a baba, mikor nem is vele foglalkozol..
 
 


@szani:
Köszönöm szépen! :-) Igen, még az is elő fordulhat, hogy pont most sikerül, de majd meglátjuk! :-) Én nem bánnám! :-D
 


Én ma reggeli elsőből 10-es érzékenységű teszttel(!!!) produkáltam egy jó nagy negatívat..
De valahogy éreztem, hogy megint ez lesz.

Marikától példát véve , én is megyek dokihoz (de csak 10-e után tudok)
 
 


Szerintetek késhet a mensim a barátcserjétől? 1 hónapja szedem.
Vérzésnek se híre, se hamva. Napok óta úgy érzem, hogy most meg fog jönni, aztán mégsem történik semmi..
Egyre több folyásom van (mostmár kicsit idegesítő, hogy folyamatosan jön..), de azóta is fehér és semmi baja.
A másik amit nem értek, hogy tegnap előtt ébredéskor 36,8 volt a hőm. Azóta nem mértem..
 
 


@marika1212:
Mi a helyzet? Mi volt az orvosnál?
 
 


@szani:


Szia!

Semmi különös. Azt mondta, hogy szedjük 3 hónapig az Inofolicot a férjem a Folandrolt. És szeressük egymást. A hormonkép jó, a pajzsmiriggyel egyelőre ne foglalkozzunk, mert a téli időtől is felmehet a tsh. Én azért szedek szelént, mert úgy tudom, az jó a pajzsmirigyre, meg állítólag az Inofolicban lévő myo-inozitol is.

Nekem a barátcserjétől 5 nappal hosszabb lett a ciklusom, mert az ovut kitolta. De ahhoz mérten a mensi pontosan jött. Második barátcserjés hóapban viszont egy nappal rövidebb lett a ciklus, és akkor a luteálisból faragott le egy napot. Az előző ciklusban nem szedtem, most 32 napos lett a ciklus és visszaállt a luteális 12 napra (az előző 11 helyett)

Jó lenne tudni kb mikor volt ovud, és ahhoz képest hanyadik napon vagy. Viszont a 36.8-as hő ha már késik mindenképp bíztató ;)
 


@marika1212:

Reménykedek még, de közben arra is gondolok, hogy a szervezetem direkt szivat engem és ha tesztelnék, megint negatív lenne, aztán másnapra meg is jönne. Mindig ez van :/
A hőben meg azért nem bízok, mert gondolom nem ugyan annyit aludtam és nem egyidőben mértem. Úgy tudom, hogy ettől változhat a hő..
Azt nem tudom, hogy mikor volt ovum (ha volt). Ovutesztet utoljára ugye 10-én csináltam, de az még messze volt a pozitól. 2 naponta együtt voltunk, de csak 14-éig, mert utána a családomnál voltunk több mint 1 hétig. Tehát még kisebb az esély a sikerre.. ><
Egyébként ma vagyok a 31. ciklusnapon.

Az inofolicot én is iszom kb. 2 hónapja, de nem nagyon tudok nyilatkozni róla. Nekem ártani nem ártott, de javulást se tapasztaltam. Viszont itt a topikban valaki más hamar babás lett azután, hogy elkezdte inni
Reméljük, hogy a "mellékhatása" nálad is baba lesz..
 
 


Hoppá, elírtam. Nem 31., hanem 32. nap
 
 


Sziasztok!

Már megint én írok..
Hajnali fél 3kor arra ébredtem, hogy pisilni kell, ég a gyomrom és nagyon éhes vagyok.. Akkor ettem is. Nem tudtam visszaaludni, ezért 5kor csináltam magamnak egy kávét. Meg se kóstoltam még, csak összekevertem, mikor hirtelen olyan hányingerem lett, hogy rohantam a WC-hez.. 10-15 percig rosszul voltam, de végül nem lett belőle hányás.
Persze ez lehet betegségtől is (főleg hogy az öcsém 2 napja lázzal és hányással szenved), de mostmár nagyon kiváncsi vagyok :D
 
 


@szani:
Mennyi van a nem vártig?


@mutymurutty:

Ma vagyok a 33. napon.
De igazából nem tudom megmondani, hogy hány napos a ciklusom, össze vissza szokott lenni.
Az utóbbi fél évben rekordot döntöttem. Nyáron volt egy kb. 45 napos, most nemrég volt egy 18 napos is..
Ha 28 nappal számoljuk, akkor 5 napja késik.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron