Új privát üzeneted érkezett!

@szani:
Jah és a 24., és a 28. napon volt 1-1 negatív tesztem.
 
 


@szani:


Közérzeted rossz? Ha benyeltél valami vírust, akkor az lázzal és levertséggel jár. Babánál csak fáradt vagy és max hányingered van, ha hánynál, akkor utána meg sokkal jobb a helyzet. Remélem, hogy nem véletlenül késik az a mensi :)
 


@marika1212:

Csak a hányinger van/volt, más bajom nincs. Nekem úgy tűnik, hogy a szagoktól rosszabb, de lehet, hogy ezt már csak bebeszéltem :D
Azóta is mindjárt megjön érzésem van, de semmi.
Hát én is remélem, hogy nem csak véletlen.. :D
 
 

 
 

@szani:


ez eléggé terhesség-gyanús tűnetek... :)

én ma vagyok 16DPO, tehát egy napja késik, de nekem semmilyen extra tünetem nincsen. reggel (ugyan nem rögtön ébredés után) megmértem a hőmet és elég alacsony volt (amúgy nem szoktam hőmérőzni, szóval ennek lehet nem sok értelme volt :D), de a kedvemet azt elvette
 


@kolett89:

Nem muszáj, hogy legyen tünet :D
Van akinek van, van akinek nincs.
Nekem voltak régebben is olyan tüneteim, amik terhességre utalnak, de aztán kiderült, hogy a PCOS miatt voltak. Nagyon remélem, hogy most nem amiatt van..
Drukkolok Neked!
 
 


köszi, de egy napos késésre még nem adok, már annyit reménykedtem feleslegesen.
Te tervezel tesztelni?
 


@kolett89:
Igen, fogok még tesztelni, mielőtt orvoshoz megyek :)
Viszont csak szerdán tudok, mert akkor ér ide. Úgy voltam vele, hogy inkább rendelek egy 10db-os csomagot, ugyanis nem csak nekem kell a teszt, hanem anyumnak is :D Ő ma van a 39. ciklusnapon.
 
 


@szani:


haha, hát ez így elég izgi, hogy mindketten :)
én is pont most rendeltem ovu tesztet meg HCG-t is nagyobb pakkban netről, sokkal gazdaságosabb :)
 


@kolett89:
Hát tényleg izgi :D
Előzőleg szeptemberben volt ilyen. Ugyan azok voltak a tüneteink, ő terhes volt, én nem..
Igen, sokkal olcsóbbra jönnek így ki a tesztek :D
Én is rendeltem ovutesztet is, ha esetleg megjönne, akkor legyen itthon a következő ciklusra :)
 
 


@szani:


Ha szagoktól rosszabb, az is bíztató :)

 


@marika1212:

Reménykedek, de nem élem nagyon bele magam :)
A tünetek vertek már át sajnos :(
Szerdán meglátjuk.. ^^
 
 


Én 14 hetes vagyok és semmi tünetem nem volt, amiből azt gondoltam volna, hogy sikerült. Sőt a mai napig nincs semmi, néha olyan fura így elhinni, hogy végre babás vagyok.
De van aki meg végig rosszul van.
Drukkolok mindenkinek.


@mutymurutty:


Most jut eszembe.. Választottatok már neveket? :)


Vagy esetleg születéskor döntitek el, hogy mi legyen a neve?

 
 


@szani:
Á, dehogy.
Szombaton voltunk ultrahangon. Azt mondták, talán lány. De ez még nem biztos.
Két hét múlva megyek megint. Ha tutira kiderül a neme, akkor fogunk komolyan gondolkodni a neveken.


Értem :D


Mindenképp írd majd meg, hogy mit mondtak.. :)


Lehet, hogy viccesen hangzik, de mi már eldöntöttük, pedig baba még nincs ( ? ). 
Ha fiú, akkor Ádám lesz, mint apukája. Ha lány, akkor Anna Miléna. A Milénához a párom ragaszkodik, de az nem hangzana jól a vezetéknevével, így megegyeztünk, hogy az a 3. neve lesz. Az Anna az én ötletem volt.. :)

 
 


Sziasztok

Remelem volt mar valaki hasonlo cipoben mint en.
Tavaly abbahagytam a fogamzasgatlot. PCOSrol tudtuk h van, ezert ugy dontottunk h nem fogunk olyan dolog ellen tenni ami eleve nehezitett palya lesz.
Novemberben kiderult h IR-em is van, ezt is sejtettuk a PCOS miatt, gyakran egyutt jar a 2.
Endokrinologus felirta a Mercformint, amitol szepen beallt 33-35 napra a ciklusom. (Elotte 42-45 volt)
Legutobb januar 14en jott meg, vagyis a ciklusom 51. Napjanal tartok. Mai tsszt negativ mint elotte az osszes tobbi. 9.-en (szulinapomon) negyek dokihoz, szep ajandek lenne ha latna odabent valakit.
Olvastam itt a topicban, h egy leanyzo zinten pcos-val 70. Nap tesztelt pozitivat.
Valaki valami otlet?
Has feszules es hanyinger stimmel. :D
 
 


@zsofi09:

Szia! Nekem is PCOS-em van, de én nem kaptam rá gyógyszert (szerintem dinka volt a doki). 10-e után megyek egy másik orvoshoz, hátha ő elküld vérvételre és ad valami bogyót. Nekem a nyáron és ősszel 35-45 nap között mozgott a ciklusom hossza, aztán egyszer csak egyre hamarabb jött meg.. Előző ciklusom már csak 18 napos volt. Most pedig a 34. napon vagyok. Ebben a ciklusban mondjuk szedtem barátcserjét is (lehet hogy attól (is) késik). Ma vagy holnap tesztelek, vagy is is. :D
Én azt se tudom, hogy volt-e ovuláció és ha volt is, akkor mikor. Nekem sajnos voltak már terhességi tüneteim korábban is, de a PCOS miatt. Nade elég ennyi rólam.. :D

Azt tudod, hogy mikor volt ovud?
Mióta van hányingered? :)
Nem is tudom, hogy érdemes-e tesztelned, vagy majd megmondja az orvos, hogy van-e baba. Én mondjuk a helyedben 2 nap múlva csinálnék még 1 tesztet.
Drukkolok, hogy a baba miatt késsen ilyen sokat! :)

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett. :D
 
 


@mutymurutty:


Érzel már valami mocorgást? Azért kérdezem, mert a facebook csopiban az egyik lány kb veled egykorú terhes és pár napja érez valamit buborékszerű mozgolódást. :)
 


@szani:


Szia, 


Csináltam ovu tesztet amikor a nagy könyv szerint kellett volna hogy legyen ovum, persze mind negatív volt. Szerintem a ciklus vége felé lehetett ovu, Ha most esetleg tényleg van babó, akkor feb 8 körül jöhetett össze. 
Hányinger a múlt héten kezdődött. 
Tegnap beszéltem egy eü-s ismerősömmel , azt mondta hogy a PCOS miatt simán lehet hogy nem annyi a hcg hogy ki tudja mutatni a teszt, de uh-n már doki láthatja :) Hát nagyon remélem hogy már tényleg van egy ficánkám odabent :)

Drukkolok neked is :) Majd írj ha pozi teszt van :) Én is szedtem a barátcserjét, de elvileg egy gyógynövény nem kavarhat be ennyire. 
Mikor mész dokihoz?
 
 


@zsofi09:

Még nem tudom, hogy mikor megyek orvoshoz. Anyu fog időpontot kérni. Ha neki negatív a teszt, akkor csak elkisér, ha pozitív, akkor magának is kér időpontot. :)
 
 


Hát csajok, jelentem; teszteltünk!
Persze mindkettőnknek negatív..
Még holnap reggeli elsőből ellövök egyet, ha az is negatív, akkor így jártam.
Legalább a kövi ciklusra betáraztam tesztekből
Jah és végre nem lettem depis a negatív teszt láttán. Ez is valami.. :)
 
 


@szani:


Sajnálom :( Azért hátha mégis pozitív lesz. Átérzem.
 
 


@szani:


jaj sajnálom h negatív lett.

Közben nekem ma reggel, 2 nap késés után barnás folyásom lett. sosem volt még ilyen, így most ebéd után csináltam egy tesztet, egy 25ös Clear Blue-t, ami full negatív lett.
Eléggé el vagyok keseredve. :(
 


@kolett89:

Én is sajnálom, hogy neked negatív lett. :/
Viszont most nekem is van egy kis extravilágos barnás valamim.. Valószínűleg holnapra megjön.
Szóval új ciklus, új próbálkozós hónap :/ :D
 
 


Halihó

Ciklus 53. Napja, reggel full negatív teszt. Már abba is belenyugodnék ha most nincs babó, csak ez a bizonytalanság h akkor miért nem jön meg, megőrít.
 
 


@zsofi09:

Szia!
Sajnálom, hogy negatív lett.. :/
Holnap után a doki csak megmondja, hogy mi a gond. Szurkolok, hogy ne legyen semmi rossz. :)

Úgy néz ki, hogy nekem megjön. Még nem görcsölök, de viszont barnázok..
 
 


Túl vagyok a naaagy "mensimen"..
Tartott kemény 3 napig.
1. és 3. nap csak barnáztam :'D
2. nap volt egy kis vér, de az egész napi belefért volna egy tisztaságiba.. Én már tényleg nem értem ezt ><
 
 


@szani:

Nem semmi. Végülis elmésu dokihoz?

Én tegnap voltam dokinál (átették péntekről szombatra az időpontom)
A doki azt mondta nem érti miért nem jött meg. Babát nem látott, csak jó sok cisztát a petefészkekben és 8mm megvastagodott méhnyálkahártyát.
Úgyhogy most várunk. Ha nem jön meg továbbra sem, akkor visszamegyek 1-2 hét múlva. Ma vagyok az 57. napon
 
 


@zsofi09:

Az szép.. Jól elhúzódik :/
Megyek majd dokihoz valamikor. Remélem ebben az évszázadban :D
Most el vagyok havazva ><
 
 


Na, többet biztos nem rendelek onnan tesztet, ahonnan utólag.
Extrahalványan mindig ott a 2. csík a terhességi teszten..
 
 


@szani:
Extra halványat mutathat sajnos a pcos miatt. A cisztáktól...
 


@marika1212:

De azok, amiket előzőleg használtam, nem csinálták ezt. :/
 
 


Gondoltam megmutatom azt, amelyiken a legjobban látszik.. :D

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 033813.jpg

Ha pár nap múlva sem erősödik, akkor így jártam.
Ti látjátok?:o
 
 


@szani:
Ne aggódj én a terhesség elején nagyon beteg lettem, szóval simán lehetsz lázas is, levert is

Ez nagyon halványan de ott van
 


@eszter1893:

Köszi a bíztatást, de azért még nem élem bele magam :D
 
 


@szani:
Mi újság? Teszteltél azóta? :) hogy érzed magad? :)
 


@eszter1893:

Teszteltem, de ugyan olyan lett, mint amiről képet küldtem. Tegnap a wc papíron látszott, hogy halvány barack/rózsaszín volt a folyásom, de csak tegnap, azóta semmi. Komolyan nem értem mi ez..
Egyébként 2-3 napja hányingerem van, de mivel hasmenésem is volt mellé 2x, ezt betudom egy újabb betegségnek.

Ti hogy vagytok? Hány hetes vagy?
 
 


@szani:


Ha ugyan olyan a teszt, és nem jött meg, az nagyon bíztató. Drukkolok, hogy hamarosan szép erős legyen a teszt. :)




Mi ma vagyunk 16 hetesek, tegnap voltunk ultrahangon, minden rendben és 100%, hogy kisfiú. :)


@mutymurutty:


Gartulálok! :)
 


@mutymurutty:

Jajj, de jó! Én is gratulálok! ^^

Rólam annyit, hogy még nem is lenne itt az ideje, hogy megjöjjön.
 
 


@szani:
Azóta nem erősödött a teszt?

Köszi az érdeklődést nekem 10napom van hatra ha minden jól megy és érkezik a kislányom
 


@eszter1893:
Hű, 10 nap? Azta.


@eszter1893:

Nem semmi:o

Amúgy azóta nem teszteltem, elfogyott a 10-es érzékenységű, szóval most várok.. :/
 
 


@szani:
Jajjj de izgalmas :) jelentkezz majd a fejleményekkel
 


@mutymurutty:
Mar csak 9 :) izgulok mar nagyon
A dokim szerint amúgy tovább is fog még maradni mint a kiirt dátum. Egy héttel hagyja csak tovább azt mondta ha nem történik semmi akkor megindítja
 


@eszter1893:
Mi a helyzet? Egyben vagy még? :)
 
 


@szani:
Még mindig :) épp ma voltam nst-n hát semmit nem mutat :) se egy fájás semmi. Nem történik semmi
 


Sziasztok!
Régen írtam már, ezért jelentem le államvizsgáztam. Húúúú túl vagyok rajta. Immár 2 diplomás anyuka jelölt vagyok!  Sajnos baba fronton semmi. Elkezdtük a cérna beültetéses akupunktúrát múlt héten. Nem volt vészes, egy-két pont jobban fájt mint a többi, de a cél érdekében mindent. Most már megnyugodtam és egyensúlyban vagyok. Úgy érzem, hogy most már hamarosan minket is kiválaszt egy kis lélek!
 


@katus1987:
Gratulálok! Miből vannak a diplomáid?
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron