Új privát üzeneted érkezett!

@kinderwunsch:
Ó, sajnálom :( remélem mielőbb babázunk mindketten, és a többiek is.
Nekem azóta sem jött meg a havim, de semmi tünet és ultra érzékeny teszt szerint nincs baba :( lassan ovuláció lenne de még a havi sem volt meg.
A lány, akivel együtt terveztünk babázni már teherbe esett,első alkalommal összejött nekik. Nem vagyok irigy, nagyon örülök nekik, de azért elég rossz érzés amikor belegondolok, hogy nekünk még nincs, és kitudja mikor lesz.
Próbálok pozitív maradni, és nem sokat stresszelni, de ezt igazából csak mondani könnyű...

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:
Szia! Tudom milyen az a pozitiv gondolkodàs,ès pròbàlok ùgy tenni,mintha menne is,de sajnos lassan màr kezdem feladniMi màr 5 ève szeretnènk babàt,ès 3 vetèlèsen vagyok tùl,abbòl az egyik a 17.hètben.....
Fèrjemnek màr van 2 lànya az előző kapcsolatàbòl,ès a lànyokat 7 ève èn nevelem,velünk èlnek.Ès nagyon szeretjük egymàst,sajàt anyukàjuknak tekintenek.De talàn igy mèg nehezebb elviselni azt,hogy közös pedig nincs
Azèrt drukkolok magunknak,hogy mi is mihamarabb babàzhassunk
kinderwunsch
Ausztria
 
 


@kinderwunsch:
Hú, hát akkor én azonnal el is hallgatók. Mi konkrétan csak 6 hónapja... De elég idegőrlő így is.
Öröm az ürömben, hogy megvan nektek a boldogság, a kislányokban. De biztos nagyon nehéz lehet, hogy nincs még közös.

Tényleg szívből kívánom, hogy mihamarabb legyen pozitív a teszt. Én annyira várom már... Szedsz valamit amúgy? Nekem a dokim csak folsavat mondott, egyelőre elég az. Nemsokára vissza kell mennem, mert van egy mikrocisztám, azt mondta elvileg nem befolyásolja a teherbeesést, de félév után ír gyógyszert rá. Szóval ebben van minden reményem :(

Lilypie Pregnancy tickers
 
 

 
 

*hallgatok

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:
Köszi szèpen! Èn is kìvànom,hogy te is mihamarabb pozitìvat tesztelj. Szerintem aki babàt szeretne annak mèg 1-2 hònap is sok
Egyèbkènt a lànyok màr nem is olyan picik,a nagy novemberbe lesz 18 a kicsi pedig 10.
Èn màr sokmindent pròbàltam,mèhpempő,inofolic,dostinex,stb.....sajnos nem nagy sikerrel. Most èn is csak folsavat szedek,ès reggelente becsületesen beveszem az euthyrox-om mert sajnos pajzsmirigyràk miatt màr nincs pajzsmirigyem igy pòtolnom kell a hormont
Remèlem amikor visszamèsz màr nem lesz ott a ciszta!
Üdv ès kitartàs nekünk
kinderwunsch
Ausztria
 
 


Szép napot mindenkinek!
Régóta adok tanácsokat, hogy a babák érkezését segítsem.

Azt tapasztaltam, hogy az évnek ez a legjobb időszaka elkezdeni a lelki eredetű meddőség gyógyítását. Ezért írok most. Egy esélyt szeretnék adni az első babához. Minden ingyenes. Aki akar, keressen meg a facebookon,
Bianka Mikrobaby néven.
bianka60
mikrobaby@gmail.com
 
 


Sziasztok! Új vagyok itt. :) szeretném el mesélni nektek, hogy a párommal 2015 óta próbálkozunk. Első baba össze jött egyből de sajnos el is ment. Azóta semmi.. Próbáltam mindent. Terhes vitaminok, méhpempő,gyertya álas különböző pózok tehát mindent.az orvosom szerint semmi baj nincs. De se hormont nem nézett semmit. Most kellene megjonnie 2nap múlva, de semmi tünetem nincs. Tegnap csináltam egy pozitív lh tesztet és semmi jele, hogy meg akarna jönni... Pedig már jó egy héttel előtte mellfeszules alhasi görcsök szoktak lenni. Ma is tervezek egy lh tesztet csinálni hátha pozitív az is. :) egyébként mind a két csík egyforma erősségű a teszten. Azt hozza teszem, hogy egy negatív hcg teszten is túl vagyok. Tegnap csináltam. Örülök, ha végig olvassa valaki és ha csak egy kicsit is de próbál biztatni. Olyan jó lenne.
 
 


@petra24:
Szia!
Teljesen meg tudlak èrteni,hogy màr te is nagyon vàgysz egy babàra. 3 èv az màr jò hosszù idő. Mi 5 ève vàrunk a csodàra. Nekem eddig 3 terhessègem volt,de sajnos egy sem maradt meg. Azt viszont nem èrtem,hogy mondhatja az orvosod,hogy minden rendben van,ha mèg csak a hormonokat sem nèzte meg. Hisz nagyon fontos szerepet jàtszanak a teherbeesèsben. Szerintem legközelebb kèrd meg,hogy azt is nèzze meg! Èn is tegnap teszteltem negatìvat,ès èpp most jött meg
Neked drukkolok,hogy baba legyen. Ès csak pozitìvan,mert amig nem jön meg addig mindig lehet bàrmi
kinderwunsch
Ausztria
 
 


@kinderwunsch:
Igazad van. :) Sajnálom, hogy ilyen hosszú ideje várat magára nálatok is.. :( Nekem ez idő nagyon hosszú hát akkor 5 év. Te jó ég. :( A dokihoz november 8.an megyek úgyhogy már kicsit erőteljesebben fel kell lépnem. Próbálok pozitívan de te is tudod, hogy nagyon nehéz. :/ Köszönöm véleményed!! :) Remélem mihamarabb össze jön nektek!!! :)
 
 


Sziasztok!
Én is vissza tértem ide
76 napja jött meg utoljára, szóval nem mostanában..
3 tesztet csináltam, persze az utolsó is negatív lett, de nem is számítottam másra. Voltam nőgyógyásznál, szinte semmi újat nem tudtam meg, de legalább elküldött vérvételre. Ezzel csak az a gond, hogy a fene se tudja, hogy mikor fog megjönni (a vérvételre meg a ciklus 2. és 5. napja között kell menni)..
Kértem időpontot endokrinológushoz is (magánrendelésre), de majd csak január 28-án mehetek. Szerintetek?
 
 


@szani:
Szia!
76 nap az nem kis idő.....gondolom elèggè idegőrlő lehet. Nekem màr az is az,ha csak pàr napot kèsik,ès àltalàban olyankor napi szinten tesztelek,persze mindig negatívat....Az endokrinològus jò ötlet,de januàr vège az mèg elèg messze van. Nem semmi,hogy mèg magànrendelèsre is ilyen sokàra kaptàl időpontot.....
Sok kitartàst kívànok neked!
kinderwunsch
Ausztria
 
 


@szani:
Szia Szani!
Oh, sajnálom. 76 nap? Te jó ég... Nekem "csak" 47 napja, de nagyon idegesít hogy mi lehet. Persze itt is negatív a teszt.
Azért az elég kemény, hogy januárra kaptál időpontot. Én is megyek hamarosan endokrinológushoz, biztos ami biztos.
Nekem ma megint görcseim vannak, mintha meg akarna jönni, de persze semmi...

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Kitartás nektek is!
Engem most az vígasztal, hogy 2 baba is érkezik a családba
Lesz egy húgom és az unokatesómnak lesz egy fia..
 
 


Én végre ma elkezdtem barnázni.. Azt hiszem annak a válaszolónak köszönhetem, aki ezt írta gyakori kérdéseken valaki másnak:

"Van egy módszer, amit megpróbálhatsz, megpróbálom érthetően leírni. Aviva tornának a része egyébként, ami egy tök jó dolog. Csináld azt, hogy kis terpeszbe állsz, térdek mélyen megrogyasztva. Kezek a csípőn, de lehetnek oldalra is nyújtva. Először lazán jobbra billented a csípőd, majd utána balra - mintha Elvis lennél és ropnád a színpadon - és végül hirtelen egy jó erős mozdulattal előre billented a csípőd, mintha a legutolsó csigolyád akarnád behúzni a hasadba."

Elvileg ezzel meg lehet hozni a mensit..
Úgy néz ki, hogy van benne valami.
Én pár percig csináltam, és pár órával később kezdtem el barnázni.
Mat, ha még nem jött meg, szerintem Te is kipróbálhatnád.
 
 


@szani:
Hú, de érdekes. Erről még sosem hallottam.
Tegnap, bár lehet hogy az emelgetéstől a munkában, viharosan megérkezett a havim. Lehet hogy azért ilyen erős, mert egy kimaradt, de brutális. Alig bírok felkelni az ágyból, ömlik belőlem. De legalább megjött.

Nov. 20-ra van időpontom az endokrinológushoz, legalább megnézik hogy ott is minden rendben van-e.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:

Nekem nem vészes.. Jobbulást!
Te se kaptál valami korai időpontot.. De még mindig jobb, mint a január 28 Szabad tudni mikor kértél időpontot?
 
 


Sziasztok Csajok!
Mi ùjsàg veletek? Ki hogy van?
Nekem 2.napja kèsik,a melleim nagyon fàjnak ès a reggeli kàvè utàn tegnap ès ma is a wc-re rohantam......Tesztelni nem merek màr. Ès arra sem gondolni,hogy most sikerülhetett....
Remèlem veletek is minden rendben,ès hogy lassan mindenkinèl rendeződnek a dolgok
Szèp napot mindenkinek!
kinderwunsch
Ausztria
 
 


@kinderwunsch:

Szia.
Velem is előfordult már, hogy késett, és még rosszul is lettem a kávétól, de mégse voltam terhes..
De ez én vagyok
Drukkolok, hogy nálad baba miatt legyen.
Nálam nem alakulnak valami jól a dolgok. Voltam vérvételen, már meg is kaptam az eredményt, és úgy néz ki, hogy pajzsmirigy alulműködésem van..
A háziorvosomhoz hétfőn megyek, aztán majd ő megmondja, hogy merre tovább.
 
 


@szani:
Szia!
Ugy nèz ki most nàlam is csak kèsès volt,ma hajnalban ugyanis nagy görcsökkel megèrkezett....
A pajzsmirigy betegsègekben elèg jàrtas vagyok,volt ès van hozzà szerencsèm sajnosmegkèrdezhetem,hogy hogy alakult a vèreredmènyed?
Nekem màr egy darab sincs meg a pajzsmirigyemből,màjusban ki kellett venni mèg azt a felet is ami megvolt.....most Euthyrox 175-tel pòtolom a hormont.
kinderwunsch
Ausztria
 
 


@kinderwunsch:

Nem semmi!
Remélem velem ilyesmi nem lesz..
Egyenlőre csak 2 dolgot néztek meg, és nem tudom, hogy a többit miért nem, és nekem ez még tök új..
TSH: 4,60
FT4: 10,2
Szerinted mennyire gáz?
 
 


Hahó csajok!

Szani, nekem anyukám kért időpontot, október közepén. És 20-ra kaptam. Nagy valószínűséggel nekem is bibi van a pajzsmirigyemmel :( az öcsémnek is alulműködése van, Euthyrox-ot szed ő is.

Sajnos nálunk még mindig semmi, kezdek idegbeteg lenni.
De próbálok kitartani. Mostanában akciókor mindig párnát teszek a fenekem alá, hátha tényleg segít. Már azt sem tudom mihez kezdjek. 1 hét múlva kéne jöjjön, de 2 napja folyamatosan pisilek. De már nem merek reménykedni hogy baba van...

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:

Remélem, hogy nincs semmi komoly bajod. De ha mégis baj van, inkább derüljön ki időben, és mihamarabb kezeljenek..
Nem hiszem, hogy nemvárt előtt 1 héttel már lenne tünet :/ De a remény hal meg utoljára.
Tudom, hogy könnyű mondani, (mert ha egy nő gyereket akar, akkor azonnal akarja ) de próbálj meg nem idegeskedni. Fél év az csak 6 próbálkozás, fel a fejjel!
Drukkolok neked is!
 
 


@szani:
Szia! Tsh picit magas,babához kb 1 körüli érték az ideális,de ez még nem vészes. Nekem augusztusban volt 37 a tsh de a gyogyszer mostanára jol beállitotta.

Mat92: drukkolok,hogy minden rendben legyen veled is!

Nekem 3 nap után most elmúlt,úgyhogy új hónap,új remények!Számolni már nem merem hányadik hónap is ez........
kinderwunsch
Ausztria
 
 


Sziasztok csajok!

Jól emlékszem, hogy valaki közületek PCOS-sal kinlodik? Azt hiszem te, Szani, igaz?
Most jövök a dokitól, PCOS és inzulinrezisztencia, ne is reménykedjek egyelőre, hogy baba lesz.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:
Szia!
Ez nem hangzik valami jól,de ne add fel! Mot mondott az orvos,most hogyan tovább?

Hát csajok,nincs egyszerű dolgunk.....Nem adják nekünk valami könnyen a babákat,de nem szabad feladnunk!
kinderwunsch
Ausztria
 
 


@kinderwunsch:

Köszönöm az infót!
 
 


@mat92:

Igen, nekem is PCOS-em van sajnos..
Az még mindig nem derült ki, hogy nálam van-e IR.
Kaptál ezekre valamilyen gyógyszert?
Vagy mit mondott az orvos, mivel lehet rajta segíteni?
Remélem hamar helyre jössz!

Kitartás csajok!
 
 


Halihó!

Egyelőre nem adott gyógyszert, kért egy teljes vérképet, dec. 11-én kell megint mennem, akkor beállítja a kezelést.
Az biztos, hogy jön a 160 grammos szénhidrát diéta, aztán várunk.

Semminek sem vagyok jó, nagyon-nagyon szomorú lettem. De nem akarom elhagyni magam. Nekem mondjuk nem segít, hogy körülöttem mindenki babás, és mindenkinek az első 3 hónapban sikerül. De ti azért sok erőt adtok.

Kitartás csajok, leszünk mi is babásak, reméljük minél hamarabb

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:

Legalább veled foglalkoznak. Engem nagyon nem vesznek komolyan.. Diéta, mozgás. Ennyit mondtak
Már nagyon várom, hogy mehessek az endokrinológushoz..
Szerintem olyat fog mondani, aminek nem fogok örülni, de még mindig jobb, mint a tudatlanság, meg talán végre kezelni is fognak.

Egyébként van valami PCOS-ra jellemző tüneted?
 
 


Sziasztok!

Nekem 6 napja késik, de a fene sem tudja, mert nem jár rendesen, vagyis van hogy késik 1-2 napot. Ma gondoltam veszek tesztet, mondjuk a vesztesek nyugalmával csináltam meg.
Mondjuk olyan tesztet vettem, amit reggel kell csinálni, és tévedésből nem olyat, amit minden pillanatban lehet. Egyébként a havira jellemző összes tünet megvan.
Szerintetek???? Vagy csak bekepzelem?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Ez a mai darab. Fülig ér a szám

Lilypie Pregnancy tickers
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:
Szia! Szívből gratulálok neked mat92!
Elh8szem,hogy fülig ér a szád
Nagyon boldog babavárást kívánok neked!
kinderwunsch
Ausztria
 
 


@kinderwunsch:
Köszönöm szépen

Egyelőre nem hiszem még el... A férjemmel ültünk és néztük egymást vigyorogva. Nem is fogjuk fel. És persze, amíg nem látom és hallom, addig nekem olyan hihetetlen.... Remélem velünk marad.

Dec 10en megyek dokihoz, arra kaptam időpontot :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:

Gratulálok nektek!
Milyen szép pozitív tesztek..
Én is boldog babavárást kívánok!
Remélem azért még egy darabig itt maradsz velünk.

Egyébként nekem vasárnap megjött VÉGRE 30 napra, rásegítés nélkül, és a mennyisége, meg a színe is normális volt. Nem is tudom, hogy mikor volt ilyen utoljára..
Megint elkezdtünk reménykedni, hogy most talán sikerülni fog.. Tényleg remélem, hogy ez egy rendes ciklus lesz, és hogy karácsonyra lesz egy pozitív tesztem.
Most aztán mindent bele adunk!
 
 


Sziasztol! Új vagyok itt az oldalon és azért csatlakoztam mert kiváncsi vagyok a véleményetekre. 3.hónapja próbálkozunk babával 26-28 naposak a ciklusaim 2-3 napos barnázással majd vérzés következik. Az egyik nőgyógyász kis cisztákat látott a petefészkeimben a másik nem de kiírták a beutalót a 3.és 21.napi laborra. Barátcserjét szedek 3 hónapja az egyik doki bíztatott h szedjem csak. Várom b mehessek a vérvételre de 4 napja késik... tegnapi tesztet ott hagytam és 30 perc után amikor ki akartam dobi halvány csík volt rajz a ma reggelinél ott álltam de ez is csak halvány
 


Bocsi a helytelen írásért de véletlenül elküldtem idő előtt...
 


@szani:
Köszi

Na, az már szuper h megjött rendesen. Én nagyon nagyon szurkolok, hogy minden rendben menjen, és a fa alatt ott legyen egy szép kis két csíkos ennél nagyobb ajándék nincs a földön.

Még maradok, ha nem banjatok persze :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Valamiért nem megy nekem ez a kép feltöltés..meg kell tanulnom használni az oldalt :roll: :-D
 


@magnes92:
Szia :)

Ha halvány, de ott van, az szerintem már siker. Én a helyedben vennék egy szuper érzékeny tesztet is, ha van baba, akkor az kimutatja.
Nálam legalábbis tegnapelőtt volt 3 halvány teszt, tegnap pedig egy erős

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@magnes92:

Szia!
2 teszt csak nem téved..
Ha ma, vagy holnap is csinálsz, azokon már jobban kell látszódnia.

Egyébként én össze hoztam már egy halvány pozitív tesztet úgy, hogy nem is voltam terhes
Olcsó, netről rendelt teszt volt.. Azóta nem rendelek.
 
 


Jah, el is felejtettem írni, hogy a háziorvosom adott beutalót hasi-alhasi UH-ra, mikor megmutattam neki a vérvétel eredményeit. December 10-re kaptam időpontot. Szerintetek mit akar megtudni?
Csomó mindenre gondoltam, hogy vajon milyen vizsgálatokat kér majd, csak épp hasi UH-ra nem..
 
 


@szani:
Hűha, hát nem tudom, nekem ötletem sincs. De gyanítom most tetőtől talpig ki akar vizsgálni, ami nem is baj.
Én is aznap megyek nőgyógyászhoz. Majd gyere a hírekkel, hogy mi volt a dokinál. Én addig szurkolok, hogy megmaradjon a baba :(

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:

Te is írd majd meg, hogy mit mondott/látott az orvos
És fő a nyugalom.
 
 


Csajok, fogytam 4 kg-ot
1 hónapja csak kávéval viszek be cukrot (azzal is egyre kevesebbet), már nem nassolok.
Nem tudom, hogy 1 hónap alatt a 4 kg jónak számít-e, de én nagyon örülök
Most vagyok 71 kg.
(Mellesleg a nőgyógyász is azt mondta, hogy próbáljak meg fogyni, és akkor meg fog jönni rendesen. Van benne valami..
)
 
 


Wow, gratulálok!
Szerintem nagyon jónak számít!
Csak úgy tovább, ügyes vagy.

Amúgy én egész életemben plusz kilókkal küzdöttem, sosem sikerült annyit fogyni amennyit szerettem volna, erre most mondta a doki hogy valószínűleg az IR miatt. Kíváncsi vagyok hogy mi lesz a terhesség alatt. Már ha tényleg baba van... Még mindig nem hiszem el

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:

Köszi!
Én se fogytam sose, de mondjuk én nem is erőltettem meg magam
Ejj, mi más csinálna olyan szép piros csíkot, ha nem baba?..
Mondjuk lehet, hogy én se merném beleélni magam az első vizsgálat előtt.
 
 


@szani:
Én sem hiszem el, pedig az összes tünet megvan már, jó korán. 2 napja annyira émelygek, hogy szinte egésznap valamit ennem kell, de sokszor az sem segít, és nagyon savam van. Plusz, aludnék reggeltől estig, feszülnek a cickók, és óránként pisilek hatalmas mennyiségeket.

Azt olvastam amúgy, hogy amikor már jelentkeznek a tünetek, akkor jóval lecsökken a spontán vetélés esélye, úgyhogy nagyon reménykedem :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:

Drukkolunk nektek, hogy minden rendben legyen!
Én is azt hallottam valahol, hogy minél több és intenzívebb tünet van, annál egészségesebb a baba
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron