Új privát üzeneted érkezett!

Az első diplomám agrármérnök, a második ár- és belvízvédelmi szakmérnök. A másodikat a munkahelyem miatt kellett megcsinálni, de nem bánom, ezt már nem veszi el tőlem senki. :-) Egy darabig, mondjuk nem szeretnék tanulni! :-D
 


Bocsi, elfelejtettem megköszönni a gratulációt, teljesen szét vagyok esve így hétvégére! :-) Szóval köszönöm szépen! :-D
 


@katus1987:
Azt elhiszem. Most már lehet másra összpontosítani.
 

 
 

Sziasztok!

Kivel mi újság? Nagyon csendes lett a fórum.
 


@marika1212:
Velünk minden rendben van szerencsére
Picúr elég aktív tud lenni, pár lustálkodós nappal persze. Kívánósság nem nagyon, de azért van, főleg kalácsra meg fagyira
4-én megyek cukor terhelésre, már várom hogy újra lássam picúrt
Veled mizujs?
 
 


Sziasztok!

Végre nálunk is megtörtént a csoda. Március 21-én pozitívat teszteltem. 28-án voltam dokinál, akkor 4+6 volt a terhességi kor. 3mm-es petezsákot láttuk és jó helyen volt. Most vagyok 8+4 hetes és szerdán megyek ismét dokihoz szívhangot nézni, arra férjem is elkísér. Én a 6. héttől émelygéssel küzdök, egész nap és semmilyen kaja nem esik jól, csak eszem, mert akkor múlik az émelygés. B6 vitamin segít valamennyire meg a vajas pirítós. :) Nagyon várom a szerdát, bízom benne, hogy minden rendben lesz.

Többiekkel mi újság? :)
 


Sziasztok!

Végre megnyugodtam, így a vizsga után, viszont az endometriózisom újból kialakult. Valószínűleg a nagy stressz miatt, amiben most voltam. Ezért, most elkezdtem cérna beültetéses akupunktúrára járni. Egy kezelésen voltam eddig és csütörtökön megyek megint. Nagyon bízom benne, hogy ez a kezelés fog nekünk segíteni és ez az év lesz a mi évünk!  Amúgy Ti milyen vitaminokat szedtetek?
 


@katus1987:


Én a sikeres hónapban a ciklus kb 3. napjától elkezdtem inni az inofolicot napi két tasakkal, szedtem szerves cinket és szelént, c d és e vitamint. C és d vitamint már szedtem régóta immunerősítés miatt. A többit csak a ciklus elejétől szedtem.

Férjem meg cinket szedett, C éd D vitamint és a Folandrolt ivott napi egy tasakkal.

A pozitív teszt után pedig femibion 1-et szedek.

Szerintem nekünk nagyon segített a Folandrol és az Inofolic. Mert kb ez volt az egyetlen, amit másképpen csináltam az előző ciklusokhoz képest.Na meg a tudat, hogy végre ketten tettünk valamit a sikerért. :)
 


@marika1212:


Köszönöm szépen az infókat! A C vitamint én is szedem folyamatosan, meg mellette Magne B6-ot amiben van D2 vitamin, de ezeket még szeretném kiegészíteni. A párom most megy kivizsgáltatni magát, remélem minden rendben lesz nála! 
 


@katus1987:
Gratulálok a sikeres vizsgádhoz! :)
 
 


@marika1212:
Gratulálok a babához!

Nekem azután nemsokkal, hogy utoljára írtam, megjött jó erős görcsökkel..
Viszont már nem szomorkodtam miatta. Egy természetgyógyász szerint semmi komoly bajom nincs, csak túl sokat stresszelek, azért alakult ki ez a betegség. Azóta szoktam meditálni, és jobban is érzem magam. Nem vagyok idegbeteg, és nem is görcsölök már a babatémán.. :) Szerintem látszik is, elég rég jártam erre. :D
 
 


@szani: Köszönöm szépen!  Remélem, hogy most már nálunk is megtörténik a csoda! Biztos nálatok is hamarosan megérkezik a kis angyal! Tényleg nem szabad stresszelni, mert az nagy mértékben befolyásolja! Nálam is ezért alakult ki újra az endometriózis! A nagy stressz a vizsga miatt... De majd most!  

marika1212 Gratulálok a babához!  Ti mennyi időt vártatok rá?
 


@katus1987:
9. Hónap sikerült
 


@marika1212:


Az szuper!  Gratulálok mégegyszer és jó egészséget kívánok nektek! Vigyázz most már magatokra! 
 


@katus1987:


Vigyázok! Szerdán voltam dokinál, minden a legnagyobb rendben. Május 17-én megyek a genetikai uh-ra meg a vérvételeket is megcsinálják egyben. Akkor fogom tölteni a 12. hetet. :)
 


@marika1212:


De jóóó!  Úgy várom már, hogy én is átéljem ezeket a pillantokat!  Érdekes, én meg május 17-én megyek megint az akkupunktúrára! Az lesz a 3. kezelésem! Nagyon bízom benne, hogy ez fog nekünk segíteni! 
 


@katus1987:

Drukkolok nektek, és magunknak!
Most már mi jövünk..
 
 


@katus1987:


Remélem, sikerrel zárjátok a ezeléseket.

Egyébként én azt tudom tanácsolni, hogy mindenki azt csinálja, ami megnyugtatja. Nekem akkor sikerült, amikor ciklus elején elmentem dokihoz, hogy beutalót kérjek 3-5. napi hormon panelre. Nagyon megnyugtatott, hogy azzal minden rendben volt. Majd mondta a doki, hogy igyam az infolicot, férjem meg a folandrolt. És adjunk ennek 3 hónapot.

Ekkor úgy éreztem, hogy mindent megtettem azért, hogy jól megágyazzak a babámnak, és végre közösen a férjemmel tettünk érte valamit. 2 hét múlva sikerrel is jártunk. Majd a 11. dpo-n pozitívat teszteltem. :)


 


 


@szani:
Bocsi az előző elment üresen! :-D Igen most már mi jövünk! Én is drukkolok nektek, hogy mihamarabb összejöjjön! :-D Erősek vagyunk mi, hiszem, hogy most már nálunk is bekövetkezik a csoda! :-D
 


@marika1212:
Megkérdezhetem, hogy mi az a hormon panel? Nem hallottam még róla! :-) Nálunk a párom most megy majd el kivizsgáltatni magát! Remélem minden ok lesz nála! Viszont lehet hogy beszerzem neki a folandrolt! Ártani nem árthat! :lol:
 


Ne haragudjatok, de van egy buta kérdésem! Szerintetek a 165 centimhez a 52-53 kg jó? Mindig aggódom a súlyom miatt, hogy talán túl sovány vagyok! Nem tudom ez milyen mértékben befolyásolja a teherbeesést! :lol:
 


@katus1987:


A hormon panel olyan vérvétel, ahogy megnézik a ciklus3-5. napján a legfontosabb hormonszinteket (ösztrogén, progeszteron, tesztoszteron, prolaktin, tsh, lh stb) Majd a 21-23. napon megint vesznek és akkor főleg a progeszteron szintet nézik. Ugye ezek a ciklus ideje alatt változnak, és ha van ezeknél eltérés, akkor az jelez valamit. Mivel nekem semmilyen rendellenességem nem volt a 3-5. napinál ezért a doki nem volt hajlandó kiírni a 21. napira, hogy ne mindenféle értékeken stresszeljek, akkor nem örültem neki, de épp ebben a ciklusban fogant meg a baba. :)

Amúgy a folandrol tuti nem át és semmilyen mellékhatása nincs és barck ízű :D

Sztem 165 cm-hez az 52-53 kg tökéletes. Azt mondják a magasság-110 a tökéletes súly. Na ha én ezt betartanám, sztem borzasztóan néznék ki. Most 173 cm-hez 77 kg vagyok, de szerencsére kinkább fogytam eddig, mint híztam. Remélem, tudom tartani a max +10 kg-ot terhesség végéig.
 


Sziasztok!
Most érkeztünk el férjemmel oda, hogy babàt szeretnènk. Ràtaláltam a fórumra, nagyon örülök neki. Június óta nem szedem a gyógyszert, szerencsére a ciklusom rendszeres és pontos. Most mèg csak okosodunk a tèmában. :-)
 


@marika1212:
Értem, még nem hallottam ilyen vérvételről. :-) Bár nem ártana ha én is megnézetném ezeket az értékeket! Köszönöm az infókat! :-) Jó, hogy itt ilyen sok mindent megtud az ember!
Megnyugodtam a súlyom miatt is! Bár jó lenne pár kilót hízni de hiába eszek sokat nem látszik rajtam! :-)
 


@belldandy:


Szia!

Üdv köztünk és mielőbbi pozitív tesztet kívánok. :)
 


Sziasztok!
Lett már szellemcsíkos Gabriel tesztetek?
 
 


@szani:
Egy ismerősömnek igen. Amikor én teszteltem vele már tudtam, hogy terhes vagyok. De a szellemcsík máshol van, mint a tesztcsík.
 


Képed van?
 


Nekem ilyen a tuti pozi gabriel.
 


Majd otthon gépről feltöltöm. Telefonról nem megy.
 


@marika1212:

Csináltam képet, de nem látszik annyira, mint élőben. :/
Olyan, mintha a tesztcsíknak lenne 2 széle, amik nagyon vékonyak, és szürkék. A 2 szürke csík között pedig van egy szintén vékony, de rózsaszínes csík..

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 170442.jpg
 
 


Nekem ez március 27-én készült (az alsó kettő), a fölső pár nappal korábban. Az első pozi tesztem március 21-én volt.
 


@marika1212:

Köszi, hogy elküldted.
Ma vettem egy másik tesztet, ami szintén Gabriel. Holnap reggel el is lövöm..
Egyébként kb 1 hete késik.
 
 


@szani:


Remélem, erősödött :)
 


Csajoook!
Segítseteeek.. Én ezt már nem értem.

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 140159.jpg

Ez a ma reggeli, de órák után jött csak ki a csík.. Ki kellett volna dobnom 5 perc után, legalább most nem idegeskednék. Ráadásul tegnap este óta barnázok :/
 
 


Sziasztok!Szerintetek ez pozitív ?Egy tesztet csináltam ,szombaton csinálok újra.
 
 


Nem tudok kèpet feltölteni
 
 


@szuzy83:

Szia! :)
Szerintem rakd fel kepfeltoltes.eu -ra, és küldd el a linket :D
 
 



@szani:
Nem tudom. De többnyire nem valósak a több óra után megjelent csíkok. Nekem kb 1 percen belül megjelent. Nekem a facelle teszt csinált ilyen csíkot kb 10 perc múlva, viszont a többi teszt negatív volt. Sztem próbálkozz másfajta teszttel.
 


@marika1212:

Szerintem is csak száradási csík :/
Főleg, hogy úgy néz ki, hogy meg fog jönni.
Majd legközelebb.. :)
Köszi a választ ^^

Hogy vagytok? :)
 
 


@szani:


Köszi jól vagyunk. Május 17-én megyünk genetikai uh-ra meg vérvételek lesznek egyben. Nagyon várom. Nem reménykedem nagyon, de remélem megmutatja, hogy fiú vagy lány. :D
 


@marika1212:

Értem :)
És fiút, vagy lányt szeretnétek inkább, vagy mindegy? :D
Nekünk mindegy lenne, csak jutnánk már el odáig.. :)
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem, már rég ki kellett volna próbálnom a cink, szelén, E-vitamin kombót!
Volt, hogy kiadtam 13ezer ft-ot egy vitamincsomagért
 
 


Hoppá, véletlen elküldtem :D
Szóval kiadtam 13ezret és semmi se változott..
Ma van 6. napja, hogy szedem a cinket, szelént és e-vitamint, de már a 3. napon megszűnt az, amivel pont 1 éve kínlódok..
Az egyik mellemből minden nap szivárgott valami tejszerű folyadék, de a 3. nap óta semmi!
Egyszerűen hihetetlen.. (És megúsztam 3000 ft-ból )
Nagyon remélem, hogy ez a kombó végre helyre rak
 
 


Sziasztok!

Nemrég kezdtünk mi is próbálkozni a babával, nemsokára lesz az esküvőnk is.
Örülök, hogy megtaláltam ezt a topic-ot, talán együtt könnyebb lesz várni a + tesztekre.


Csatlakozhatok?

Köszi, Timi


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@marika1212:


Szia! Voltatok genetikeai ultrahangon? Mit mutatott magából a babóca? Kisfiú vagy kislány? És hogy vagytok? Nálunk még mindig semmi! Most kezdtem el inni az Inofolicot, a párom pedig a Folandrolt és járok az akkupunktúrára! Remélem beválik!

Üdv a csoportban mat92! És mikor lesz az esküvő? Pontosan mióta próbálkoztok a babóval?
 


@katus1987:
Szia! :-)
Az esküvő június 30-án lesz, szóval már egy hónap maradt. Már kezdtem izgulni. KB félévvel ezelőttig próbálkoztunk, de nem jött össze, és az esküvő miatt abbahagytuk, mert nem akartam pocakos menyasszony lenni. Most 21-től próbálkozunk, nem bírtam várni, csináltam tesztet, de még korai, negatív lett. Még várok, de tünetek vannak.

Ti régóta próbálkoztok?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:


Hát mi elég régóta, 3 éve szeretnénk babócát, de nálam van probléma, mivel endometriózist találtak a méhem és a húgyhólyagom között. Most Pestre járok cérnabeültetéses akkupunktúrára, amiben nagyon bízok! Neked milyen tüneteid vannak?
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron