Új privát üzeneted érkezett!

@katus1987:
Uhh, ne csigázz,az csudijó lehet. Imádom az ilyen helyeket. Remélem egy hétvége nekünk is lesz amikor csak ketten elbújhatunk a világ elől.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Mat92: De jó ilyet olvasni, hogy a munkahely ennyire toleráns!
Én is bejelentettem már munkahelyen, hogy project van, szerencsére jobban fogadták, mint vártam.
A mi esküvőnk picike lesz, 45 fős. A dekort szintén mi csináljuk, meg minden mást is, de ez 45 főnél valhigy egyszerűbb mint neked.
Régóta szervezitek? Ennyi embert nem könnyű egy helyre hívni, meg annyi féle igény....jó nehéz lehetett! Vagy nem?


Sziasztok!
Ha valaki használ LH tesztet, nekem van 44 db kimaradva. Akit érdekel írjon nyugodtan, árban megegyezünk.
 
 

 
 

@ezmarfoglalt:
Igazából különösebb dekor nem lesz. A hely adja az asztalra a bézs-fehér terítőket és az ugyanilyen színű székszoknyákat. Ehhez kezdtük igazítani a többi dolgot is és így lett minden jutaszalag+zsákvászon+csipke+spárga.
Szerencsére jó idejében elkezdtem, így már kész vannak a pezsgős poharak, az asztalszámozások, minden asztalra a gyertyatartó (befőttes üveg), főasztalra a dísz, emlékkönyv, képkeret, ültetési rendhez a tábla, stb. Most nagy projekt van épp, készítek 120 db köszönőajándékot. Nagyon pepecselős munka. De könnyebb volt, mint gondoltam.

Épp ma voltunk a virágossal beszélni, elmondtam az igényeinket, és tök szépen meg tudja csinálni. Így mostmár minden asztalra lesz virág. Nálunk ennél több dekor nem igazán lesz.
Nálatok? Izgulsz nagyon? Én még mindig fel sem fogtam.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:
Hahaha, ez nagyon jó! :D Nàlunk is hasonló lesz a dekor. A helyszín nekünk egy terasz + kert, ami önmagában is gyönyörű, tehát nem akarjuk túldekorálni. Így az asztaldíszünk befőttes üveg, juta szalaggal és csipkével körbetekerve, fényfüzérek, képkeret, vendégkönyv, krétával írható vendégkártyák, köszönőajándékok. Kb. ennyi. Nem, nem izgulok, túl sok a munka, meg az elintézendő dolog. :D Majd sztem aznap fogok izgulni. :)


@mat92:

Bocsi, hogy eddig nem válaszoltam
Bringáztunk, elesett és vissza hajlott a hüvelykujja
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok itt. Lassan 1 éve próbálkozunk babával, eddig sajnos sikertelenül.


A ciklusaim általában 26 naposak, viszont mielőtt megjönne van hogy már 1 héttel elkezdek barnázni..Ezzel voltam orvosnál is. Vérvételnél a progeszteronom első alkalommal 13 volt, másodszor pedig 26. Szedtem 3 hónapig Provera gyógyszert is, viszont a gyógyszerszedés alatt is barnáztam...Egyszer nézték UH-val a petetérést, 14 napon mentem, ekkor csak egy kis folyadékot látott az orvos, mást nem.


Szóval összességében az orvos nem tudta megmondani hogy egyáltalán van-e peteérésem. Viszont minden ciklusban van tojásfehérjés váladékom és féloldali hasszurkálás. LH teszttel is próbálkoztam, több olcsót vettem inernetről, de több napig csak halvány 2 csíkos volt..


Viszont hőmérőzök is minden reggel, az alapján elvileg van petetérésem..


Bocsi, hogy kicsit hosszúra sikeredett, de teljesen el vagyok keseredve...Ha valakinek van hasonló tapasztalata vagy véleménye, légyszi írjon!


Ja és megosztom a mostani görbémet..ez is szépen alakult, viszont már 2 napja elkezdődött a barnázás..:(


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/7 ... 25600_.png

Köszi mindenkinek! :)

 
 


@szani:
Uhh, ez elég fájdalmasan hangzik, jobbulást neki! :)

@mat92 :
Hol tartotok a szervezésben? Minden rendben? Célegyenesben? :)

@rzsani :
Szerencsére nekem nincs sok tapasztalatom ezekben a dolgokban, de én tuti elmennék egy másik orvoshoz, több szem többet lát alapon.


@ezmarfoglalt:

Köszöni..
 
 


Sziasztok! Ne haragudjatok, egy kicsit eltűntem, mert nem akartam a babás dolgokkal foglalkozni! :-( Kicsit kezdek belefáradni, hónapról-hónapra a csalódás, nehéz... Sokszor olvastam, hogy valakinek akkor sikerül, amikor már elengedi a dolgot, lehet most nekem is ez kell. Szeretnék jobban a páromra és magamra összpontosítani
 


Hát ez előbb elment mint ahogy befejeztem volna! :-) Szóval lehet, kicsit kevesebbet fogok írni vagy egyáltalán nem! De most úgy érzem kell egy kis idő! :-( Mindenkinek mielőbbi babásodást!
 


@katus1987:
Érthető, hogy kicsit belefáradtál.. :/
Mi is a legjobbakat kívánjuk nektek
 
 


Sziasztok! Új vagyok... (Kicsivel több mint 1 éve fut a projekt, 2 vetélés az eddigi eredmény...) Gyors kérdésem van csak, LDN-t szed valaki?
 


Ma (a 37. napon) reggeli elsőből teszteltem, természetesen negatívat..
 
 


Sziasztok lányok,

Katus, érthető hogy belefáradtál. Várunk vissza ha majd úgy érzed.

Szani, sajnálom. Nekem 3 napja késik, de tegnap totál negatív volt a teszt.

Ezmarfoglalt, hogy zajlott az esküvő?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:

Azért én még drukkolok neked, hátha csak korai volt.
 
 


@szani:
Hát köszönöm.. De... Nem látok rá túl sok esélyt. Kevés ideje próbálkozunk, nem is tudom miért reméltem, hogy ilyen hamar összejön.

Nálatok milyen idő van amúgy? Itt folyamatosan esik, már árvíz volt, több falu is víz alatt volt. Az esküvőnkön is végig esett, épp a fotózás ideje alatt nem. Szerencsére.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:

Itt szinte naponta változik..
Meg lehet sülni, aztán beborul, jön egy kisebb szélvihar pár csepp esővel, aztán kezdődik elölről

Én is azt hittem, hogy rögtön sikerülni fog, aztán rá kellett jönnöm, hogy nem. (Mondjuk nekem valószínűleg a PCOS miatt nem sikerült eddig.) Az vigasztal, hogy előbb vagy utóbb (inkább utóbb) én is anya leszek..
Ahogy mindenki más is ebben a topikban!
 
 


@mat92:

Mi a helyzet? Teszteltél azóta, vagy megjött?
 
 


Nekem ez volt a 43. napom, de eddig semmi.. Én azóta nem is teszteltem, szerintem felesleges lenne.
 
 


Sziasztok!

Ugyan mi a 2. babát szeretnénk már a uh-n látni, de ez a topik végre él, így ha nem baj csatlakoznék
Ez a második hónap, egyenlőre lh tesztelték, ma-holnap esedékes a pé, remélem sikerül
 


@judit9696:

Szia.
Üdv köztünk.
Drukkolok a kistesóhoz!
Mennyi idős gyereked van, és ő mennyi próbálkozás után sikerült?
 
 


@szani:


Szia!

Novemberben lesz 3 éves a fiam. Még év elején kitaláltuk, hogy akkor a következő jövő tavasszal szülessen meg kb :D
A fiam a 4. hónapra sikerült. Az első 3-ban nem adtunk bele mindent, 4.ben kezdtem utána járni hogy is megy ez konkrétabban, ovu teszteztem, van -e egyáltalán petém, mértem a hőmet, csináltuk férjemmel éjjel-nappal, és lám :D ;)
Most azért nehékesebb a gyerek miatt az akció, de igyekszünk. 

Nektek hanyadik próbálkozós hónap? Látom fentebb írtad, hogy késik, de negatív. Múlt hónapban nekem is ez volt, 10 napot késett, de megjött aztán. Direkt szórakozink velünk a testünk szerintem :D :/
 


Sziasztok!
Nekem 4 nap késés volt, aztán megjött. Most doki ajánlására elkezdtem szedni a folsavat, hátha.

Bakker, Szani, vmi hír? Tesztelj egyet, legfennebb negatív lesz. Nem rossz a tudatlanság? Vagy rosszul esne a negatív teszt?

Judit, üdv köztünk. Isten éltesse a kisfiad, és szurkolunk a kistestvérhez. Mi május óta próbálkozunk aktívan. Nekem már ez is soknak tűnik

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@judit9696:

Akkor a fiad elég hamar érkezett
Kívánom, hogy a kistesóval is így legyen
Kb másfél éve nem védekezünk és kb 1 éve "hasaltunk neki" igazán a dolognak..
Most 14 napja késik, ha 30al számolok, de az utóbbi 2-3 alkalommal 21 napra jött meg

Mat:

Tesztelhetnék, de biztos vagyok benne, hogy meg fog jönni. Nem egyszer jártam már úgy, hogy késett pár napot, teszteltem, aztán aznap este, vagy másnap reggel megjött.. Most már csak azért is várok! Endokrinológushoz kéne eljutnom, csak hát nem olcsó.. Sztk-s rendelést meg inkább hanyagolnám rossz tapasztalatok miatt.
 
 


@szani:
Uhh, de 14 nap azért mégis csak sok, nem? Én lerágnám a 10 körmöm
Amúgy én is mindig megszívom, amikor tesztelek, tuti hogy utána megjön.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:

Hát igen, sok a 14 nap, de ha tesztelek is és negatív lesz, akkor is várnom kell, hogy megjöjjön. Mást nem nagyon tudnék csinálni.
Szívás ez így is meg úgy is..
 
 


Azon felesleges is agyalni, hogy mi van ha pozitív, mert ha lenne baba, már a 37. napon is kimutatta volna a teszt. Persze simán lehet, hogy később volt pé (ha volt), de akkor ez a hónap alapból kuka, mert csak a 14. nap körül voltunk együtt. (Írtam is nem rég, hogy nem igazán van időnk egymásra mostanság)
 
 


@szani:


1-másfél év az hosszú idő, kell hozzá kitartás, nem is tuom, én már begolyóztam volna :/ Meg ilyen sokakat késik a mensid.... Gondolom dokinál voltál már?! Hátha valami pajzsmirigy vagy ilyesmi háttérdolog miatt nem jön össze. 

@mat92:


Szia, köszi! :) Igen, nagyon kemény ez a baba összehozás, minden tiszteletem pl @szaninak, akik ilyen régóta várják.
 


@judit9696:

Nőgyógyásznál voltam párszor, aki azt mondta, hogy policisztás ovárium szindrómám van, aztán a fejemhez vágta, hogy emiatt nem kell nőgyógyászhoz járkálni, de eszébe nem jutott volna tovább küldeni más vizsgálatra.. (Ezért írtam, hogy nem szeretnék sztk-s "orvosokhoz" menni :/ )
 
 


@szani:
Jajj igen olvasom, írtad tényleg, bocsi. Elsőkörben, ha úgyis várnod kell a magánra kicsit, addig megpróbálhatnád, veszíteni nem fogsz. Hátha kifogsz egy jófej dokit.
 


@judit9696:

Már találtam egy helyet, ahol "csak" 13ezret kell fizetni, a kontroll meg 9..
Kb 2 hetet kell várni, úgyhogy 1 hét múlva kérek időpontot és akkor úgy pont jó lesz.
 
 


@szani:
De jó, legalábbis a semminél jobb, haladtok valamerre remélhetőleg
 


Ma már kicsit barnázok, szóval ma vagy holnap valószínűleg megjön.. 46-47. napon ideje már
 
 


@szani:
Vagy mégsem
Van valami hír azóta?

Nálunk semmi extra. Ez a 3ik szabadnapom, holnap már munka, szombaton egy barátnőm lánybúcsúja, aztán vasárnap ismét munka.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:

Még mindig nem jött meg..
Egyébként 4 napja nem eszek/iszok cukrosat és csak gluténmentes dolgokat eszek Remélem sikerül sokáig kerülni őket

Jó szórakozást nektek!
 
 


Tegnap végre megjött..

És tegnap azt is megtudtam, hogy harmadszorra is nagytesó leszek.
 
 


@szani:
Oh, te jó ég, kisteód lesz? Gratulálok
A többi tesód mennyi idős?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:

Igen, köszi
Az öcsém 6 és fél, a húgom pedig 4 éves
 
 


@szani:
Isten éltesse őket is.
Tök jó lehet ilyen kistesók nővére lenni. Az én öcsém már 22 éves. Felnőtt.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:

Köszi
Hát igen, örülök, hogy vannak, imádom őket
És remélem hogy a 3. babával is minden rendben lesz, és tavasszal már babázhatok
(A húgom után lett volna egy másik baba is, de valamiért nem fejlődött tovább még a terhesség elején )
+ az unokanővérem is babát vár.
Kb egy hónappal jár anyu előtt
Úgyhogy én most be vagyok zsongva..

Az öcséd idősebb, mint én.
 
 


Sziasztok!
13án kellett volna megjönnie de semmi előtte volt egy kis barnás folyásom. Viszont folyamatosan fájt a fejem és hányingerem volt plusz puffadtam is ami egyébként sose fordult még elő és álló helyzetbe is simán elalszom. Csináltam pár tesztet 2 lett amin halványan ott van a második csík viszont a doki még nem látott semmit a megvastagodott méhnyálkahártyán kívül deazt mondta h később volt peteérésem mert szerinte 3-4 hetes lehetek.
Szerintetek van remény??
 
 


Sziasztok!

Mi a helyzet?
Mi szombat óta nyaralunk
Most vasárnap megyünk haza

Nóri: Bocsi, hogy nem írtunk. Gondolom azóta már kiderült, hogy van-e baba..
 
 


Sziasztok!
Ùj vagyok itt,ès 31 èvesen 5 ève pròbàlkozva az eredmènyünk 3 vetèlès. A pàrom azt hiszem màr teljesen feladta,de èn nem tudom elengedni ezt a dolgot. Lombikon kìvûl mindent kiprobàltunk màr,azt az egyet nem szeretnèm.....
Jo lenne veletek beszèlgetni,ezèrt is irtam ide
Szèp napot mindenkinek
kinderwunsch
Ausztria
 
 


@kinderwunsch:
Szia,
Én is új vagyok itt. Mi 3 éve próbálkozunk sikertelenül :(
Most készülünk a 4. Inszemre.
Ti voltatok induemináción is? Miért nem akarjátok a lombikot?
 


@rebeka88:
Szia!
Lombikot több okbòl sem szeretnènk,az egyik hogy èn csalàdtagnàl sok sikertelen pròbàlkozàst làttam,ès azt is hogy ez mennyire megviselte őket.A màsik,hogy mi külföldön èlünk,ès itt kicsit körülmènyesebb mindenIdőközben kivettèk a pajzsmirigyemet is sajnos az egèszet,ezèrt a tsh èrtèkem most pròbàljuk ujra helyre rakni.
Nektek sem derült ki eddig,hogy mièrt nem sikerül?
kinderwunsch
Ausztria
 
 


@kinderwunsch:

Szia
Inszemináción is túl vagytok?
Hát nálunk az a helyzet hogy a férjem leukémiás volt , előtte 1 év sikertelen próbálkozáson voltunk túl . Most kaptuk meg áprilisban újra az engedélyt a rajzoláshoz. Sajnos a Kemo miatt a spermái kicsit lassuak , de a számuk már szépen vissza fejlődött . :) ezért kellett el kezdenünk az inszemet. Velem minden rendben , megvolt az átjárhatósági vizsgálat is . A doki azt mondta hogy ne adjuk fel mert mind a ketten egészségesek vagyunk, és h a spermái is helyre fognak jönni .
Ti most akkor a spontán teherbe eséssel próbálkoztok?
 


@rebeka88:
Szia!
Mi most ùgy vagyunk ezzel,hogy ha sikerül akkor boldogsàg van,de nem görcsölök rà nagyon. Főleg azèrt,mert èpp tegnap kaptam meg az ujjabb vèreredmènyt,ès a tsh èrtèkem siralmasan magas(23,7)
2× műtöttek pajzsmirigyràk miatt De mostmàr minden rendben,mert az egèszet kiszedtèk màsodszorra.
Euthyrox adag megemelve 175mg/nap. Ugyhogy ez most eltart majd egy darabig amig ujra sikerül 1 körüli èrtèket elèrni.
De ti sem vagytok egyszerű helyzetben.èn nagyon drukkolok nektek!
Ès előbb vagy utòbb ti is ès mi is babàzunk majd
kinderwunsch
Ausztria
 
 


Sziasztok csajok!

Hogy vagytok? Van valaki, aki jó hírrel tud jönni?

Én sajnos még mindig nem, bár 6 napja késik, 3 teszt negatív lett és most hirtelen a semmiből fájni kezdett a derekam és a hasam, szóval.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:
Szia!
Èn is igy vagyok ezzel.....szinte minden tünetem megvan,mèg a fèrjem is azt mondta,hogy szerinte valahogy megvàltoztam,ès biztos terhes vagyok. Erre èn persze ma reggel csinàltam is egy tesztet,ami full negativ lett....
kinderwunsch
Ausztria
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: