Új privát üzeneted érkezett!

Valóban a tegnapi teszt már egyértelmű volt számomra. Én is december 10-én fogok orvoshoz menni.
Nagyon kiváncsi vagyok és alig bírom kivárni...  Remélem ott lesz aminek a jelek szerint lennie kell

Akkor kívánom, hogy mindenkinek teljenek gyorsan a napok és nagy mosollyal jöjjünk ki az orvostól!!
 


Sziasztok. Köszönöm, hogy köztetek lehetek. Így van szerencsém siker sztorikat olvasgatni. Egy kicsit rólam, Anita a keresztnevem, Hollandiában élek. A nagy szerelem is itt talált meg egy portugál srác személyében. Raktárban dolgozom, rendelésekkel foglalkozom.Az én életemben is elérkezett a nagy pillanat, babaprojekt. Rágörcsölni nem akarunk abszolút. Én 33 éves vagyok párom 30 éves. Mindelketten jó egészségnek örvendünk, a cigit letettem, párom soha nem dohányzott.A terhesvitamint már elkezdtem szedni. A menszeszem rendszeres. 25 napos ciklusom van/5 nap. Pontosnak mondható. Előfordul +/- 1-2 nap, de nem gyakran.  December 7-re nem várom. Eddig semmi változást nem tapasztalok. Tudom, hogy túl korai lenne még bármit is tapasztalni, csak hát izgatott vagyok.Minden tanácsot, siker sztorit szívesen várok. 

Kezdjük babásan az új évet
Üdv, Anita
 


@magnes92:
Micsoda véletlen egybeesés

Majd gyere te is a hírekkel. Én nagyon nagyon izgulok. Van valami tünet? Kb egy idősek lehetünk. Én 5 hét + 5 nap elvileg. Te?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 

 
 

@nita1122:

Üdv köztünk!
Mióta próbálkoztok? Ettől a hónaptól?
Mat92-nek is azt mondtuk nemvárt előtt, hogy korai lenne még a tünet, aztán kiderült hogy tévedtünk, tényleg babás lett.
Nekem mindig volt egy csomó tünetem, ami terhesség miatt is LEHETNE, aztán kiderült, hogy beteg vagyok..
Ha már írtál magadról, én is írok pár szót
Januárban leszek 21, és januárban lesz 2 éve, hogy próbálkozunk.
De nagyon reménykedünk, hogy ebben a hónapban sikerül. Úgy tűnik nálam javul a helyzet..
 
 


@szani:



Igazából ettől a hónaptól, bár eddig sem tettünk ellene. Annyi változott, hogy jobban odafigyelek magamra..

Tünetnek nevezhetném az extrém fáradtságot, de ezt egyenlőre még a kutyusra fogom. Pláne mikor hajnali 3:45-kor riadót ugat, csinálja a feszkót.

Bár tegnap volt egy érdekes eset. Páromat megőrjítettem a carbonárás spagettivel
Ment a cirkusz részemről, hogy az lesz a vacsi készitettem is fél kiló bacon-ből és 1 kiló spagettiből. Ennek körülbelül a fele le is csúszott nekem. Majd mint aki jól végezte dolgát, elterültem a kanapén. És megkérdeztem tőle, hogy nincs e valami csokija, keksz, valami nasi.
A nasi végül jégkrém lett


 


@nita1122:

Nem semmi!
Mikor tesztelsz? Megvárod a 7.-ét?
Én bele se merek gondolni, hogy mennyit költöttem már tesztekre..

Egyébként mi hétfőtől leszünk egy cica gazdái
Szerintem nekünk is lesz pár érdekes ébresztőnk
 
 


@szani:


Szerintem jövő héten fogok tesztelni, előbb nem érdemes. Pár csalódáson  már túl vagyunk mi is. Szóval ha nem jön meg pénteken mindenképp várok legalább két napot még. Tesztel  el vagyunk látva. Tegnap párom bevásárolt.. van digitálistól elkezdve a legalapig mindenféle, kb mint egy patikában Az a biztos ami biztos alapon
Egy cicussal nyugodtabb életetek lesz, talán.
 


@nita1122:

Hááát.. Volt már macskám kiskoromban. Az volt a szokása, hogy korán reggel bemászott a takaróm alá, és bele harapott egy jó nagyot a lábujjamba

Tesztelni nyilván akkor a legjobb, ha már késik, mert úgy tutibb az eredmény, de én sokszor nem bírtam kivárni..
 
 


@szani:
Én is cicával nőttem fel 19 évet volt velünk, sajnos altatni kellett, nagyon beteg volt.
Én sem tudom kivárni. Legszívesebben már ma reggel teszteltem volna. Győzködtem magam rendesen, nem szabad, nem szabad. mászkáltam a lakásban és mondogattam hangosan. Persze magyarul, így párom nem értette, csak furcsán nézett rám
 


@mat92:

Elvileg 5 hét 1 napon vagyok ma. Tüneteket nem igazán érzek csak esténként a teljes érhálózatot látom a mellkasomon a tükörben, ha ezt lehet annak venni, bár lehet korábban is ilyen volt csak nem figyeltem rá ennyire. A fáradtságot sem tudnám kiemelni mert eddig is jellemző volt rám, hogy 9kor már ágyban vagyok...Nevetés
 


Nita, üdv köztünk. Most látom neked nem is írtam még. Remélem hogy pozitív lesz az a teszt. De ha nem, akkor se keseredj el, reméljük mindenkinél jönni fog mihamarabb a baba. Én amúgy Timi vagyok, 26 éves, erdélyi, és 1 hete teszteltem (4) pozitívat. Hétfőn megyek orvoshoz. Elvileg holnap már 6 hetes. Tünetek is megvannak keményen, émelygés, sav, álmosság. Alig bírok ülni a munkahelyemen.

Szani, nekünk is volt cicánk, sajnos valaki bántotta és meghalt. Én akkor döntöttem úgy hogy még egyszer nem akarom ezt végigcsinalni, nem lesz több állatkám. Fajcica lesz?

Mágnes, akkor csak 5 nap eltérés van elvileg köztünk. Jaj nagyon szurkolok, hogy nálatok is minden rendben legyen és csupa jó hírt hozzunk hétfőn a lányoknak

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:

UV cica
A jelenlegi gazdája nem tudja, hogy ki az apa
Nem is láttuk még élőben, de már nagyon várjuk..
 
 


@szani:
Uv cica? Az mi? Bocsi, de eléggé szőke vagyok. Csajok, arra gondoltam, ha esetleg lenne kedvetek, csinálhatnánk egy titkos csoportot fbn, ott könnyebb lenne kommunikálni, nem?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@mat92:

Én benne vagyok!
Én is gondoltam már erre..
UV = Utcai vegyes
 
 


Sziasztok.
Benne vagyok én is
 


Ha igaz, akkor ez a profilom linkje.
https://www.facebook.com/anita.lendvai.773
 


Nita, be foglak jelölni fb-n és írok privát üzit is.

Szani, téged hogy talállak meg?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Ha kicsit késve reagálok, akkor elnézést mindenkitől. Munkahelyen vagyok, és általában ki se látszok a munkából. Na meg egy közel 5 tonnás géppel dolgozok. ez igényel némi figyelmet.
 


@mat92:
Rendben. Várni fogom
 


Sziasztok!

Nem tudom még valaki vissza tér-e ide. Voltam orvosnál holnapra számolja a 6 hetet ugye de nem túl jó kedvvel jöttem ki. Nem látott semmit elvileg sem kivül sem belül csak a méhnyálkahártyám vastagsága és a pozitiv tesztem (amit tegnap is csináltam) utalhat terhességre. Felhívta a figyelmemet, hogy mik a méhen kívüli jelei és ha olyat érzek akkor azonnal kórház, de reméli hogy csak később fogant ls ezért nem találta. Ha nincs vérzésem és panaszom akkor 1 hét múlva kell vissza mennem. Kicsit félek, vagyis nagyon félek... Szurkoljatok ha olvassátok!!
 


@magnes92:

Drukkolok neked, hogy minden rendben legyen!
Kitartás!
 
 


@magnes92:

Egyébként nem csatlakozol hozzánk fbn?
Ha szeretnél, akkor a legegyszerűbb, ha bejelölöd Nitát
Kinder, ez neked is szól.
 
 


@szani:


Bejelöltem! köszönöm Vigyor
 


Sziasztok. Új vagyok még 4.dpo,első próba hónap,várok
 
 


@vvica28:

Szia
Hajrá!
 
 


Sziasztok! Én is szeretnék hozzátok csatlakozni! :) Mi 7 hónapja próbálkozunk, eddig sajnos sikertelenül. Májusban hagytam abba a gyógyszert, az első hónapban rendesen megjött, viszont utána nagyon rendszertelenül. Szeptemberben ki is maradt. Így nagyon nehezen tudom kiszámítani, hogy mikor is van ovum vagy, hogy mikor kéne megjönnie... Ezért kétnaponta próbálkozunk hátha elcsípjük. Most elvileg már 6 napja késik, de a tesztek negatívak. :( Januárban szeretnék orvoshoz menni, ha addig nem jön össze, hogy kivizsgáltassuk magunkat. Az inofolicot szedem egy hónapja, férjem pedig a folandrolt. Remélem, hogy mindenkinek hamar beköszönt a csoda!
 


Hétfőre nem várom,szerda este óta pozik a tesztek
 
 


Sziasztok!
Úgy alakult, hogy végül még sem kellett a következő, eddig hűtőben tárolt lombikprogramhoz szükséges gyógyszerek:
1 doboz GONAL-F 900NE peteérést serkentő gyógyszer (blokkos ára44.563 Ft/doboz)
1doboz MERIOFERT 75 NE (blokkos ára 23.179 Ft/doboz)
5 doboz ESTROFEM 2 mg (blokkos ára 1.165 Ft/doboz)
3 doboz CLEXÁN 0,6-os (blokkos ára 3.242 Ft/doboz)
1 doboz PREDNISOLON 5 mg-os (blokkos ára 189 Ft/doboz)

Ha szükséged van rá hívj és az árban megegyezünk! Hozzon sikert! 20/6628403 Budapesten átvehető!


@vvica28:

Gratulálok!
Boldog babavárást!
 
 


Sziasztok,
Talán tudtok nekem is segíteni. Tegnap voltam orvvosnál 6 hetes terhes vagyok volt már szívhang is csak sajnos a szigholyagom 6,7 mm. Ké hét múlva kell újra mennem, mert azt mondta a doki, hogy ez nem túl jót jelent..:( viszont azt is mondta hogy van egy másik szikhólyad ami pici? Erről nem is beszéltünk, hogy akkor ez most mit jelent.Egy petezsák két szikhólyag??
Válaszokat előre is köszönöm.


Sziasztok!Valakinek nincs véletlenül eladó Heidi Murkoff: Az első 12 hónap című könyv?
 


@kerteszreni: Mi lett végül veled?
 


Mi ebben a hónapban kezdjük újra a próbálkozást, ugyanis novemberben méhen kívüli terhességgel műtöttek, kivették a jobb oldali petevezetékemet is sajnos :( szóval remélem minden rendben lesz innentől kezdve és hamar összejön a baba :)
 


Szép napot mindenkinek!

Bemutatkoznék; Éva vagyok 35 éves.
A férjemmel azóta próbálkozunk mióta megismertük egymást, közel 4 éve. Nálam vannak gondok, 10 éve Pcot dignosztizáltak és cisztát is. Akkoriban nem jártam utána a dolgoknak, elég pocsék időszakom volt. A lényeg, hogy a férjemmel elhatároztuk, hogy utána jàrunk a kudarcok hátterének. Bejelentkeztünk egy meddő pároknak segítő központba. Egy vérvételen túl vagyok (2-5. cn), ma volt rákszűrés meg uh., vissza van még a 21. cn-os vérvétel meg egy cukorterheléses vizsgálat és lapar+histero vár még rám. A férjemnek is kellett mintát leadnia.
Nos. Az eddigi vizsgálataim eredménye alapján minden rendben van; a hormonjaim jók, az uh se mutatott cisztát. Aztán jött a hidegzuhany....
A férjem mintájában egyetlen darab spermát sem talátak. :shock: Azt hittük rosszul hallunk. A legrosszabb rémálmainkban sem gondoltuk volna, hogy ez lesz. Abban voltunk, hogy engem helyre hoznak és már jöhet is a várvavárt babóka. Hát, de nem így lesz. Sajnos... :cry:
Jó volna hasonló helyzetű párral/párokkal beszélni, tapasztalatokat hallani/olvasni, megosztani egymással...
Ha vagytok, jelentkezzetek!!!
 


@saci0501:
Szia. Mi 1 éve próbálkozunk. Tavaly áprilisba kimaradt a menszim, azóta mindenféle vizsgálaton voltam. Onnantól össze vissza jött meg. Elkezdtem szedni a premenst. És nem hittem benne, de az utolsó 4 hónapba már pontosan 28 napra jött meg. Kellett hozzá egy bő fél év mire beállította, de most február 3.-án jött meg utoljára, a tesztem pedig pozitív. 14.-én megyek a dokihoz. Remélem minden ok lesz.
Szóval én mindenkinek ajánlom ezt a barátcserjés gyógynövényes bogyót, hátha.
Sok sikert kívánok!
 


Sziasztok!
Végigolvastalak titeket, sokáig tartott :D Úgy vettem észre többen írtátok, hogy a próbálkozás elkezdése után a menzeszetek teljesen meggajdult. Elgondolkodtam ezen, hogy vajon miért, amúgy én is ezt a tábort erősítem. 13.ik próbálkozós hónapba vagyunk. Sok mindent kipróbáltunk, méhpempő, cickafark-palástfű tea, többféle vitamin. A menzeszem a közel normálisnak mondható 32-35 naposról 56-17 naposra változott mióta próbálkozunk plusz december óta barnázok is egy héttel a menzesz előtt ami soha eddig nem volt. Nőgyógyász ajánlotta a barátcserjét. Második havi adagot kezdtem el. Eddig annyit javított, hogy az előző hónapban közel normális 25 napos ciklust csinált normális vérzéssel és nem barnáztam úgyhogy nekem pozitív tapasztalatom van vele. Ebben a hónapban elkezdtem hőmérőzni plusz a férjemnek betiltottam a kádban fürdést, csak zuhanyzás :D Azt olvastam, hogy nagyon rossz hatással van a mozgékonyságukra a melegvizes ülőfürdő. Hajrá lányok, nem adjuk fel, csak pozitívan, hamarosan mi is babásodunk 
 
 


Sziasztok!

Van itt meg valaki onlany? Jol jonne egy kis segitseg, tudas A dokinom a ciklus 15. napjatol rendelte el az utro szedeset, addig, mig meg nem jon. Azzal a hivatkozassal, hogy ez a babasodast is, es a jobb petefeszkemben letaborozott cisztatol valo megszabadulast is segiti egyuttal. Ha megjon a mensi, szerinte akkor kell abbahagynom a szedeset.
16-an lett pozi a pe tesztem, 17-en voltunk egyutt, 20-an kezdtem az utrot. Ma, a 2. Napon szedulgettem, alhasamban neha gorcsolos erzest tapasztalottam vala. Mivel tobb helyen azt olvastam, hogy beagyazodast segit, es nem kne egy jo dbig abbahagyni, kicsit feszult vagyok.
Jo esetben 28-29-en "fejezodhetne be" a beagyazodas es tesztelhetnek, de epp akkor fogy el a gyongyocske. Ez nem okozhat problemat? Nema szedes befejezese utan jon meg a havi agybaj? Ha vabasodunk, akkor a gyogyszer ellenere is elmarad?
Elore is nagyon koszi a segitseget! Mindenkinek jo pocisodast!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron