Új privát üzeneted érkezett!

@mutymurutty:
De jó! Gratulálok! Ez nagyon erős pozitiv!! Legszebb ajándék!

Hat nekem 11,13,15. (Ma) Dpon ezek lettek:
https://www.kephost.com/image/EKzb

Erre ma már enyhén vérezgetek, barnázom megint mint márciusban.. használom meg tovább az utrót de nem sok esélyt látok
 


@vero1985:
Pedig nagyon szépen erősödik.
Remélem, abba marad a vérzés és minden rendben lesz! Nagyon drukkolok.


@mutymurutty:
Gratulálok! *-*
Tényleg a legjobb ajándékot kaptátok Karácsonyra :)
 
 

 
 

@vero1985:
Én is drukkolok, hogy minden rendben legyen.
 
 


Nekem a Karácsony kétszeresen is piros betűs ünnep.. De most nem bánom, sőt örülök! Nem is tudom mikor volt ilyen utoljára. Lehet, hogy végre kezdek rendbe jönni :)
(Jah és a páromtól babás könyvet, meg kismamanaplót kaptam ajándékba *-*
Remélem, hogy hamarosan el is kezdhetem kitöltögetni! )
 
 


@szani:
Köszönjük.
Drukkolok nagyon, hogy 2018 sikeres év legyen!

@vero1985:
Veled mi újság? Remélem, minden rendben!


Akik még babára vártok:

Nem tudom miket próbáltatok már, de én biztos vagyok benne, hogy férjemre nagyon jó hatással volt a cink, szelén és E vitamin, plusz minden este méhpempővel kevert mézet szopogatott. November 11-én kezdte el ezeket szedni, rá kb.egy hónapra volt újra pém, és máris sikerült.
Én szintén akkor kezdtem el szedni a tiszta méhpempőt, C,D,E vitamint, magnéziumot. Mást nem. Ja, előző ciklusban végig szedtem barátcserjét, az nem tudom mennyire játszott közre, csak azt, hogy 23 napos ciklust csinált, ezért abba is hagytam.

Most kellene valami komplex vitamin de még nem tudom milyet vegyek.


@mutymurutty:


GRATULÁLOK!! És milyen jó, hogy teljesen természetesen sikerült!!

Én is szedem most a méhpempőt, meg peteérés óta palástfű teát iszom, meglátjuk mi lesz. Nálunk is szed a férjem vitamint, de ha ez a hónap sem lesz sikeres, kap ő is méhpempőt :))
(az orvos írt fel nekem Duphastont-hormonvizsgálat nélkül, de elolvastam a betegtájékoztatót, és egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy beszedjem.. :S)
 


@mutymurutty gratulálok!!! :) legszebb ajándék!

@vero1985 minden a legnagyobb rendben lesz, szorítok neked!

@szani biztosan úgy lesz, fő a pozitív hozzáálás! :)


Én ma voltam ultrahangon :) ma már látszott hogy dobog a pici szíve a pici mérete alapján 6+3 hetes vagyok, szóval az utolsó menzimhez semmi köze, jóval később volt peteérésem.

Mindenkinek sok sikert :)
 
 


@kolett89: Köszönöm. Igen, annyira hihetetlen még mindig.
Milyen vitamint szed férjed? Én is szedtem duphastont meg volt amikor progrszteront...most semmilyen mesterséges hormont 2 hónapja és most jött össze.
Ki érti ezt?!

drazsi7: Köszönjük. Tényleg nem volt még ilyen ajándékunk.
Gratulálok neked. Boldog babavárást.
Én elvileg ma vagyok 4 hetes. Kíváncsi vagyok mit fog mutatni majd az ultrahang. Mert ovu teszt szerint pont 14.cnap volt pém, amit éreztem is, szóval tökéletes szabályos ciklus volt.


Sziasztok! Hat ma voltam ultrahangon a pecseteles meg gorcsoles miatt de meg nem lattak semmit csak h 17mm a mehnyalkahartya meg az ottani terhessegi teszt halvany pozitiv lett. 17dpo-n vagyok, gondoltam hogy korai lesz Azt mondtak ha nem erosodik a verzes , 1het mulva menjek vissza. Addig is hasznalom az utrogestan kupot.
@drazsi7: az de jo lehetett. Jo lenne mar odaig eljutni egyszer
 


@vero1985:
De akkor van remény! Biztosan minden rendben lesz!
Hát én holnap 15.dpon megyek a dokimhoz. Ha csak vastag nyálkahártyával vagy akármi mással meg tud erősíteni, már nyugodt leszek.


@mutymurutty:
Köszi! :)

@drazsi7
Jó látni, hogy minden rendben van veletek :D

@vero1985
Ahogy mutymurutty is írta, biztosan minden rendben lesz! :)

Kismamák, remélem azért nem fogtok eltűnni innen és később is írtok majd, hogy hogy vagytok :D
 
 


Jesszus, segítsetek!


Hogy a fenébe lehet az, hogy 2 embertől kaptam üzenetet (amit most láttam először) és mindkét üzenetet 2006-ban kaptam, úgy, hogy én az idén regisztráltam?! Ez meg miii?? 

 
 


@mutymurutty:
Oooo Mutymurutty, annyira nagyon orulok!!!! Nagy gratula es nagyon sok egeszseget es boldogsagot!! Gyonyoru karacsonyi ajandek!!
 
 


Sziasztok!
Én még új vagyok itt, de szeretném megosztani veletek a történetem. A párommal 2015-ben döntöttünk úgy, hogy bele vágunk a babaprojektbe. Mivel egy év után sem jött össze a baba és volt pár furcsa tünetem a menstruációm idején, ezért elmentem kivizsgálásra. Sajnos kiderült, hogy endometriózisom van és olyan helyen, hogy nem mernek megműteni, nehogy valami rosszul sűljön el. Hormonkezelést javasoltak, amit nem fogadtam el, mert többet árt mint használ. Ezért elmentem természetgyógyászhoz és csodák csodájára meggyógyított. Idén nyáron fejezte be a kezelésemet és dokinál is jártam, aki nem mondta, hogy látna ott bármit is ahol korábban. Igaz még a baba várat magára, de ezt annak tudom be, hogy márciusban fogok államvizsgázni és elég stresszes napokat élek mostanában. Elkezdtem szedni a Trimeszter 1-et, amiről csupa jókat hallottam! Ti tudtok róla valamit?

Üdv: Kata
 


Sziasztok!
Én még új vagyok itt, de szeretném megosztani veletek a történetem. A párommal 2015-ben döntöttünk úgy, hogy bele vágunk a babaprojektbe. Mivel egy év után sem jött össze a baba és volt pár furcsa tünetem a menstruációm idején, ezért elmentem kivizsgálásra. Sajnos kiderült, hogy endometriózisom van és olyan helyen, hogy nem mernek megműteni, nehogy valami rosszul sűljön el. Hormonkezelést javasoltak, amit nem fogadtam el, mert többet árt mint használ. Ezért elmentem természetgyógyászhoz és csodák csodájára meggyógyított. Idén nyáron fejezte be a kezelésemet és dokinál is jártam, aki nem mondta, hogy látna ott bármit is ahol korábban. Igaz még a baba várat magára, de ezt annak tudom be, hogy márciusban fogok államvizsgázni és elég stresszes napokat élek mostanában. Elkezdtem szedni a Trimeszter 1-et, amiről csupa jókat hallottam! Ti tudtok róla valamit?

Üdv: Kata
 


Mutymurutty, szívből gratulálok Nektek!!!!!!  Annyira de annyira örülök!!!!! Igazi Csoda és a legszebb karácsonyi ajándék valóban! 
Látod-látod, az elengedés.....2 inszem után "kicsit elengedted talán" és "lazábbra vetted a dolgokat". Szerintem ez is segített picit. 
Nekem is van ám egy meglepim: 22-én pozit teszteltem, úgyhogy jön a Kistesó!!!!! Meg sem álmodtam volna, hogy most sikerül, de hála Istennek babás vagyok! 
Elkezdtem enni a méhpempőt és az Inofolicot (szinte még 1 hónap sem telt el), meg a vitaminokat. Ennyi, és persze nagyon szerettük egymást Apával. :D 

Boldog babavárást Mutymurutty, vigyázz Magadra!!!!

Minden babára vágyónak kitartást  kívánok és drukkolok, hogy minél hamarabb babásak legyetek! 
A kismamáknak pedig boldog babavárást és persze jó egészséget mindenkinek!
 
 


@mutymurutty:
Mi volt a dokinál?
 


@katus1987:


milyen tüneteid voltak?


szorítok, hogy jöjjön a baba!

@maya33:
gratulálok!!! micsoda babyboom itt mindenkinél :D

 


@mutymurutty:
Mutymurutty, tiszta szivbol gratulalok nektek, igazi kis karacsonyi csoda
Boldog babavarast kivanok

Maja, neked is gratulalok a kistesohoz Es ugyanugy boldog es nyugodt babavarast


Es megjegyeznem, hogy ez a C, D, E vitamin + mehpempo kombo ugy tunik mukodik, en is ezeket szedtem a sikeres inszem elott
A meg probalkozoknak mielobbi babasodast kivanok
 
 


@managua:
Köszönjük!

Katus1987:
Ez is egy valódi csoda. Mikre képesek a természetgyógyászok.
Most már mielőbbi babásodást!
Hát én szedtem egy pár hónapig a Trimeszter 1-et, de nem hozta a várt eredményt. Ellenben a méhpempő igen!

maja33:
Igen, kicsit el lett engedve. Nem akartam több inszemet. Barátnőmet meg műtötték, nekem is pedzegette a műtétet a doki, na mikor voltam bent barátnőmnél, mondom engem biztos nem fognak megműteni.
És egyébként egy tökéletes, szabályos ciklusban fogant a baba, azt is tudom, melyik nap.
Gratulálok nektek is, hogy jön a kistesó. Akkor majdnem egyszerre leszünk kiírva.

vero1985:
Nagyon nem látott még semmit, vastag 16 mm-es nyálkahártyát és sejthetően egy 3 mm-es petezsákot, igazából csak egy kis pacát, de maximális a terhesség esélye.
Jövő hét szerdám megyek újra.

aimi:
Nagyon köszönöm!
Ti hogy vagytok?
Én azért hozzá tenném, hogy az én oldalamon kívül nálunk férjnek a Cink+szelém és a méhpempő nagyon sokat segített, hogy sikeresek legyünk. Ajánlom mindenkinek!


@mutymurutty:
Igen, igen, nalunk is szedte ferj is a vitaminokat meg mehpempot, nem csak en

Mi jol vagyunk koszonjuk, holnap kezdjuk a 32. hetet, mar nincs sok hatra Babasarok kesz, ruhak betarazva, majdnem mindennel vegeztunk, mar csak a babakocsi vasarlas van hatra januarban
 
 


Hát én nem tudom mi van. 3nap pecsételés után tegnap már nem volt semmi, viszont a görcsök, szúrások tovabbra is megvannak. 2napja a helyét sem llátták még csak a vastagabb nyálkahártyát. Ma reggel ilyet teszteltem:
https://www.kephost.com/image/Emhp

Nem kellett volna mar latniuk valamit ha nem méhen kivuli? (Lehet hulyeseg a kerdes, csak mpst ettol parazom)
 


@kolett89: A tünetem a hasgörcsölés volt, ami akkor is volt ha épp nem menstruáltam. Olyan volt mintha mindig fel lennék fázva. Amikor meg volt akkor meg iszonyatosan görcsöltem, csak feküdtem. Pisiléskor meg fájt a húgyhólyagom. Ezek voltak a legfőbb tünetek. Volt egy műtétem is, mert az endometriózis a húgyhólyagomnál is volt és azt eltávolították. Nem volt kellemes! Köszi remélem már hamarosan sikerülni fog!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katus1987 2017.12.29 06:49-kor.
 


@mutymurutty:


Köszi szépen! Akkor próbálkozok a méhpempővel én is!
Olvastam, hogy a C-, D- és E-vitamin kombo is nagyon jó. Ezek egy készítményben vannak vagy külön-külön?
 


@vero1985:
Igazából úgy nekem sem láttak nagyon egyértelmű dolgot, csak hogy talán.
Biztosan rrndben van minden. Az jó jel, hogy a vérzés elmúlt és a teszt is mutatja az eredményt! Mikor mész megint dokihoz?


@katus1987:
Én külön szedtem mind a 3-at. Plusz ovu után magne B6-ot.


@mutymurutty:
Őszinte Gratulációm! Nagyon megérdemelted! Igazi karácsonyi ajándék! (Én 10+5 vagyok már)
 


@mutymurutty:
Hát ha addig nem lesz további gond, Jövő szerdára megpróbálom bekönyörögni magam a magándokimhoz. Mert a héten csak sztkn voltam, hát olyan is volt a hozzáállás..
 


@mutymurutty Gratulálok!!! Nagyon örülök neked!


@mutymurutty:
Gratulálok! Már nagyon ideje volt.
 


Köszönöm lányok.
Veletek mi újság?


@mutymurutty:
7. Próbálkozós hónap. 9. Ciklusnap. És bizakodás. Voltam nőgyógyásznál. Minden szép és jó, és megnyugodtam. 9. Dpon 12 mm volt a nyálkahártya. Sajnis baba nem volt, de minden ideálisan volt elhelyezkedve, hogy baba lehessen ott. Ezt nagyon jó volt hallani. És türelemre intett a dontornő és kevesebb számolgatást javasolt. Igyekszem lazulni. Néha sikerül néha kicsit kevésbé.
 


@mutymurutty:
Volt valami tüneted tesztelés előtt? Sejtetted, hogy pozitív lesz vagy meglepetés volt abszolut?
 


@marika1212:
Úgy igazán nem volt semmi tipikus terhes tünet. Mondjuk viszonylag korán teszteltem, 26.cnapon, de nekem az már a nemvárt napja volt.
Annyi furcsa volt, hogy már 4.dpon fájtak a cickóim, pedig olyankor még csak érezni sem szoktam őket.
Más nem, a pocakomban voltak kis szúrások, de nem nagyon figyeltem rá, hiszen az mindig volt, nem vettem jelnek semmit.
A tesztelés napján este kifejezetten erős szúrásokat éreztem, hasonlókat azóta is szoktam. Meg aznap derékfájás is volt, mint mensi előtt, az is szokott lenni azóta is.
Ja, meg fáradt voltam tesztelést előző héten, de azt sem lehet jelnek venni, mert 5-kor keltem minden nap, úgy jártam melóba.
De semmi émelygés, rosszullét azóta sem. Mondjuk még csak holnap leszek 5 hetes.
Egyébként meg tesztelés előtti este (dec24) még néztem is, hogy van-e itthon tampon, mert ha megjön hol veszek karácsonykor? Szóval, nem igazán számítottam rá. Kis csoda azóta is.


sziasztok!


mutymurutty, ez nagyon aranyos történet :)
nekem ma van DPO. 8. nap, már nagyon nem bírok magammal, ezért reggel csináltam egy LH tesztet jóstesztként, de sajnos semmit nem mutatott, csak a kontroll csíkot, kicst elszomordtam :(

 


Sziasztok! Ma voltam újabb uh-n. 5+6 hetes vagyok elvileg, Hát embrió és szívhang még mindig nem látható, csak egy 11mm-es petezsák. 1hét múlva újra kontroll, doki szerint még nem kell aggódnom, ami persze nem könnyű
 


@kolett89:
Én 8. Dpon predictor earlyval teszteltem csont fehéret. 11.dpotól kezdtek csak halványodni a tesztek Lh tesztet mondjuk nem próbaltam. De még ne add fel.
 


@vero1985:
A petezsák látható, ez jó hír. Következő uh-n már biztos többet láttok majd.
Pont egy héttel vagy előttem. Én 4+6 hetes vagyok. Holnap megyek UH-ra, kíváncsi vagyok, mit fogunk látni.


@mutymurutty:
Mondjuk nekem hosszabbak a ciklusaim es utolso mensi alapjan szamolt. Ha dpo-t nezunk (ovu teszt alapjan tudom, hogy az dec.10-en volt), csak 3-4 nap van kozottunk. Mindenkepp ird meg mi volt nalad
 


@vero1985:
Nekem dec.13-án volt ovum.


@vero1985:
A lényeg, hogy ott a petezsák. Nekem 6+3 hetesen már látta a 6mm-es picit és a szívverést is, szóval a következőn már szépen látni fogod te is

@mutymurutty biztosan látni fogod a petezsákot. Én az első uhn 4+5 hetes voltam, és már láttam az 5mm-es petezsákot
Csak akkor még csak saccolni tudott, később tudta csak megmondani hány hetes vagyok.


Olyan jó olvasni ezt a sok jó hírt
Mindenkinek gratulálok és sok egészséget kívánok, a még próbálkozóknak pedig szorítok
 
 


Voltunk dokinál. Csöppet megijesztett. Azt mondta 7 mm-es a petezsák és forgatta azt a szart bennem, majd azt mondta holnap reggel menjek vérvételre.

Kérdeztem, nagyobbnak kellene lennie? Azt mondta nagyobbra számított. Meg hogy biztos terhesség, csak HCG szerint tudni szeretné mekkorának kellene lennie. Lehet nem fejlődik rendesen. ????

Egészen pontosan ezt írta a papíromra:
Az uterus ürében 7.1 mm-es petezsákszerű képlet látható. Folyadék a Douglasban nem látható. Petemellékrész nem látható.
Béta HCG javasolt.

Szerintem teljesen szabályos kis petezsákom volt. A többit fogalmam sincs, hogy jót vagy rosszat jelent.

De bízom benne, hogy csak a frászt hozta rám, mert tutira nincs képben vele, hogy múlt héten 4+1 hetesen voltam nála,akkor egy sötétszürke foszlányra mondta, hogy talán 3 mm-es petezsák, én nem láttam semmit, most meg rá 6 napra én is láttam azt a bizonyos kis fekete 7,1 mm-es pöttyöt.

Holnap délután 1 körül lesz eredmény.


@mutymurutty:


Csak most töltötted az 5 hetet. Meglátod rendben lesz minden. Picit nőnie kell még. Jövő héten meglátod majd a dobogó szivecskéjét. :)
 


@mutymurutty:
Ne izgulj, szerintem nem lesz gond. Tegnap nekem sem latott mast, csak egy 11mm-es petezsakot, pedig 3nappal elotted vagyok. Nekem nem mondta, hogy gond lehet. Jovo szerdan megyek mar a sajat nodokimhoz (nala nincs uh, azert voltam tegnap mas magandokinal). Bizzunk benne, hogy jol alakulnak majd a dolgaink
 


@mutymurutty:
Nyugodj meg, sztem csak alapos akar lenni a dokid.
En anno 5+4nel voltam eloszor dokinal es 9,8 mm volt a petezsak, 3,2 mmes szikholyaggal. Szoval gondolom en, 4 nappal korabban nem lehetett nagyobb a te 7 mmes pottyodnel.
Ne idegeskedj, szepen fejlodik a kis csodababad
Delutan gyere majd az eredmennyel.
 
 


Sziasztok!
Szerdán ugye voltam dokinál 7,1 mm-es volt a petezsák. Doki kicsinek vélte, elküldött HCG-re. Tegnap reggel voltam, 2ezer valamennyi volt az érték. Doki szerint ilyen értéknél már szívhangnak kellene lenni.
Be kellett feküdnöm a kórházba, este 8 mm-es volt a petezsák.
Reggel is megnéztek, 8,1 volt. A HCG pedig majdnem a duplája, mint tegnap.
Délelőtt újabb UH, valami speckó, lehet 4D volt. Na, ott láttuk, hogy 8,8 mm-es a petezsák, benne szikhólyag, mellette egy 6 mm-es petezsák.
Hétvégét a kórházba töltöm, megfigyelés alatt. Ha minden biztos, lesz embrió, akkor haza engednek.


@mutymurutty:
Mennek a drukkok, de ahogy látom ezt az esze-veszett növekedést, minden rendben lesz!!!


@mutymurutty:
Reméljük a legjobbakat. 5 hétnél még nem mindig van szívhang. Mi ez a 2 petezsák? Többen vannak?
 


Úgy néz ki ketten lesznek.

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron