Új privát üzeneted érkezett!

@ruzsarm: Sajnálom, nem túl empatikusak! Én is olvastam olyat, hogy van akinél csak vérből mutatható ki a hcg.

Ki mire nem várja a következőt? Én december 16 kb.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@ruzsarm:


Nagyon sajnálom! Éljen a magyar egészségügy!  Remélem már jobban vagy! 


Ez hanyadik próbálkozós hónapotok lesz?

Nekem most múlt el a mensim. Fogalmam sincs mikor jön meg legközelebb...  Előkerestem az ovulációs mikroszkópomat, úgyhogy kiváncsi vagyok, hogy mutat-e majd peteérést....
 


Alakulok már,köszönöm lányok,de egy napos menstruáció volt...közben elkaptam a fiam mandula gyulladását is,gyönyörű ám :D

Legjobbakat mindenkinek,most elképzelésem sincs,mikor lesz a következő....amúgy második hónap volt próbálkozásra,nem vészes,csak valahogy olyan sikerült érzésem volt...


 
 

 
 

Nekem úgy néz ki ma van peteérésem, úgyhogy kb december 18ra nem várom. Izgis lesz karácsony előtt.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:


Hát ez lenne a legszebb ajándék!!!!!! Nagyon drukkolok!!!!!! Úgy várom már, hogy végre sikerüljön valamelyikünknek! 
 


Sziasztok, hogy vagytok? Én már kezdek izgulni. Mi újság veletek?

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:


Szia! Pont ma gondoltam rád  nemsokára tesztelhetsz!!!!! Izgiiiiii 
Nekem elvileg ma van peteérésem....
 


@dorcsi00 (#p50571 Az izgi, mindent bele most 2 napig még! Mi 7 nap adtunk esélyt egymás után, most nagyon reménykedünk!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@dorcsi00:

Valamiért rosszul tageltelek :shock:

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Itt van egy halvány pozitív lányok! Drukkoljatok, hogy erősödjön.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Ohh! :-)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Megy a drukk!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Én 21-re nem várom, peteérésen már biztosbtúl vagyunk (én sose éreztem, hogy mikor van).

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Ma reggeli clearblue is pozitív, úgyhogy augusztusban babázunk újra! Izgulok. :oops:

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:


Úristen de jó!!!!!!!!!! Nagyon örülök és szívből gratulálok!!!!!!!!!!!
 


@dorcsi00: Köszönöm! :oops:

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Gratula! :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@aithra:


Nagyon drukkolok, hogy nektek is hozzon pozitív tesztek a Jézuska!!!!!!! Írjál mindenképp, hogy mi van!!!! 
 


Sziasztok Lányok! Kicsit eltüntem túl vagyok egy orvosi vizsgálaton amin megállapìtották , hogy megvan nagyobbodva a mèhem de semmi nincsen benne mèg plussz egy kis vèrvètel ami fehèrvèrsejt szàm extrém magas 16 valamint Bhcg trim 1.4 úhyhogy szerintem ez az èv babácska nèlkül zárul.
 


Nah én megint elkezdtem menzesz előtt három nappal barnázni mint múlt hónapban... Remélem nem valami hormonprobléma alakult ki. Persze minden hülyeséget összeolvastam a neten.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!! Remélem tud nekem valaki segíteni fontos lenne, az érdekelne hogyha a az egy éves munkaviszonyom csak a szülés előtt lesz meg egy pár hónappal mundjuk kettő akkor is meg kapok mindent?? Pl gyes gyed vagy ami még jár?? Tudom nem tartozik a témához de megköszönném ha tudna nekem valaki segíteni.
biroheni23
Konyár
 
 


Sziasztok! Először is boldog karácsonyt kívánok mindnekienk!
Tegnap teszteltem egy halvány pozitívat, de kicsit vérezgetek, úgyhogy nem hiszem, hogy lesz belőle valami. Csak holnapután kéne megjönnie. Ha marad ez a pecsételés akkor szerdán veszek mégegy tesztet, ha megjön akkor meg úgyis egyértelmű. Igyekszem nem keseregni ezen, hisz karácsony van és együtt a család... Minden esetre nagyon örültünk a két csíknak a férjemmel
 


@biroheni23:


Szia! Ha megvan a 365 nap szülés előtt akkor megkapod a CSED-et és a GYED-et is. A GYES, a családi pótlék és az anyasági támogatás alanyi jogon jár. Utóbbinak a terheshpgondozáson való részvétel a feltétele. 
 


@dorcsi00:
Köszönöm szépen és még egy kérdés és ha mondjuk nem tudom végig dolgozni mert én úgy szeretném h egy hónappal a szülés előtt legyen meg az egy évem és ha pl nem tudom végig dolgozni mert el küldenek táppénzre az is számít az egy évbe vagy azon felül kell meglenni???
Kellemes ünnepeket!!!
biroheni23
Konyár
 
 


@biroheni23:


A táppénz is beleszámít!  És két éven belül kell meglennie a 365 napnak, úgyhogy ha esetleg előtte be voltál jelentve valahova az is beleszámít.
 


@dorcsi00:
Köszönöm szépen a segítséget! További sok sikert mindenkinek!!!
biroheni23
Konyár
 
 


@dorcsi00: Én is véreztem! Amíg nincsenek göecsök és erős alcadékos vérzés, próbálj megnyugodni! Szedj magnéziumot és ha görcsölsz nospát. Nekem ezt mondta a nőgyógyászom. Azóta nem vlreztem, digitális clearblue 3+ egy hét késésnél. Január 9én lesz uh.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Bocsi rajtam alszik a lányom. Remélem érthető. Görcs és alvadékos vérzés az gond! A pecsételés gyakori. Ha teheted menj magándokihoz. Puszi!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:


Gratulálok a Babaváráshoz!!! Legjobbakat és problémamentességet!!! :D

 
 


@dorcsi00:


Neked is gratulálok!!! :) Remélem azóta minden rendben,pozitív teszt erősödött és elmúlt a vérezgetés? Legjobbakat Neked is! :)

 
 


Sziasztok! 
Kivel mi újság? Nekem a múltkor végül megjött rendesen. Sokszor megfogadtam már, hogy nem csinálok érzékeny tesztet mensi előtt, de nem bírom ki sose 
10-én volt peteérésem, pont a fiam szülinapján  Szerdára nem várom. Ami biztató jel, hogy elkezdtek fájni a didkóim.
 


@dorcsi00:


SZia! Sajnálom,hogy akkor nem sikerült,hátha majd most.

Nálam az újság rövid...még semmi...dokim adott Dophustant a progeszteron szint növelésére,holnaptól szedem 10 napig...majd meglátjuk,ebben a hónapban lesz-e eredménye...jelentkezem majd. Valaki szedett már ilyet?
 
 


@ruzsarm:


Jaj, nagyon drukkolok Neked! Mindenképpen írj, hogy mi van!

Hát az előbb voltam WC-n és megint barnázgatok... enyhe görcseim is vannak, úgyhogy szerintem az a hónap is felejtős... Ha megjön megint akkor lehet, hogy leállok a témáról egy kis időre... 

 


Nekem épp most van meg. Mensi előtt egy héttel volt pár csepp vérzésem, amit balga fejjel elkönyveltem, hogy biztos a beágyazódás miatt van. Végül szépen megjött, annyi volt érdekes, hogy bővebb volt és voltak benne nagyobb darabok is. Persze a neten már a korai vetéléstől a nőgyógyászati problémáig már mindent olvastam a darabosságra vonatkozóan. :-( :shock:

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@aithra:


Szia! Simán lehetett beágyazódási vérzés. Nekem is volt mensi után egy héttel. Rá két napra teszteltem egy halvány pozitívat, de aznap este elkezdtem vérezni. Igaz inkább barnás volt mint piros, de nem csak pár csepp, úgyhogy sajnos nem maradt meg. Ma reggel már nyoma nem volt barnázásnak (tampont használtam éjszakára és reggelre semmi nem volt rajta,) Felcsillant a remény, hogy hátha...de a teszt negatív lett.
Elvileg szerdán kéne megjönnie rendesen. Tudom, hogy ez természetes szelekció és ha nem csinálok érzékeny tesztet, akkor lehet, hogy nem is tudnék róla, de azért még szomorú....

Most tartunk egy 2-3 hónap szünetet, de azért követlek Titeket és kívánom, hogy minél hamarabb sikerüljön a kistesó!
 


Sziasztok Lányok! Úgy néz ki hogy októberben babázok újra.
 


@zsuzsika12:


Gratulálok!!! :) Végre egy jó hir :)

 
 


@zsuzsika12:


Szívből gratulálok és minden jót kívánok!
 


@dorcsi00:
Nagyon szépen köszönöm.
 


@ruzsarm:
Köszönöm szépen
 


Adjatok tanácsot iszonyatos gyomorégés egész álló nap mellé hányinger mi használ.
 


Sziasztok!
Van itt még valaki? Mert szívesen csatlakoznék...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Sziasztok
Menszim elmaradása nem rémisztő számomra, de mivel szeretnék második babócát így nem is védekezünk 100%osan.Most már 2hete késik és a tesztjeim negatívak. Szerintetek mi lehet? Nem jótesztel próbálkozom(facelle)?
tunde2006
Nyírbátor
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: