Új privát üzeneted érkezett!

 
 


Bocsánat ma a 18. ciklus napom van...ha később lenne ovu akkor túl rövidnek tartom az időt mensiig...9-10 nap
 
 


@erveer:
Mikor csinálod meg az ovi tesztet? Délután 2korul nekem erősebb volt,mint reggel vagy este. De este is lényegesebben jobban látszott.

 

 
 

@babybumm:
Próbáltam reggel is délután is este is...eddig este 5-6 között volt erősebb és mindig figyelek az ivásra is teszt előtt.
Lehet hogy nincs is ebben a hónapban ovum???
 
 


Sziasztok. Valaki lakik odabent úgy tűnik. Emlèkezetes "nyaralás" lesz az tuti. Szívem szerint világgá kürtölnèm,de a munkahelyemen egyenlőre titokban tartjuk. Idén talán sikerül is. Próbálok képet csatolni,csak a hotelben nem engedi feltölteni a képet telefonról. Talán otthon tabletről sikerül.

 



 


@babybumm:
Gratulálok!!!!
 
 


@babybumm:


Azt a nemjóját, Babybumm, gratulálok! 
Nem mondom, hogy nem facsarodik bele a szívem a látványba.. A legjobbakat kívánom!!!!
 


Köszönöm szépen Nagy az öröm. Remélem jó helyen van, és egyedül

 


@erveer:


Érdekes a görbéd, hogy a nagy emelkedés tök szépen megvan hó közepétől, csak előtte nincs ott a visszaesés. Azt olvastam, hogy nem feltétenül kell leesnie a hőnek ovu előtt, simán lehet, hogy attól még volt. És ha emelkedik, azt a progeszteron cinálja, ami meg ovu után termelődik. Ergo: lehetett ovud a görbéd szerint így. Csak akkor a tesztek miért negatívak? Hozzáteszem az LH teszteket nem ismerem, nem próbáltam. Lehet olyan, hogy nem mutatja, és mégis volt ovuláció?


 


@bandibond:
Remélem csak ennyiről van szó!
Ma megint magasabb volt a hőm!
A mostani tesztem is halvány szerintem ez így nem értelmezhető ebben a hónapban. Meglátjuk jövő hétvégén hogy végülis sikerült-e a hőm alapján...
 
 


Ma reggeli hőm

 
 


Azért mindennap többször jövök figyelni az eseményeket. Remélem idén mindenki babás lesz. 8-) Annyira jó lenne ,ha együtt csinálnánk végig. Kislányommal szintén babanetes csoporttal a mai napig tartjuk a kapcsolatot.

 


Azért mindennap többször jövök figyelni az eseményeket. Remélem idén mindenki babás lesz. 8-) Annyira jó lenne ,ha együtt csinálnánk végig. Kislányommal szintén babanetes csoporttal a mai napig tartjuk a kapcsolatot.Erveer próbáld az ovus mikroszkópot ki. Hátha bejön. Én megvettem,de használni nem kellett már.Csak ott áll a polcon.

 


@babybumm:


Juhúúúú! Gratulálok! Ilyen jó hírt rég láttam/hallottam! :)


@erveer:


Szia!
Szerintem simán volt ovud. Van, hogy a teszt valamiért nem mutatja, plusz a 15. nap környékén azért volt erősödésed. OK, hogy nem egyforma erős a két csík, de erősödött, tehát biztos történt valami hormonváltozás.
Tesztfüggő is a dolog, nekem is volt, hogy az egyik fajtán kb. semmi nem látszott másikon meg nagyon erősen.



Jajj babybumm hattttalmas gratula. Sok boldogságot a picihez. Régen jártam erre és nézzenek oda mikről le nem maradok.
 


@aranylotusz:
köszönöm szépen

 


@ipinterke:
köszönöm szépen

 


@ipinterke:
Hogy vagy? Mi újság a pocakban? Mikorra vagy kiírva?

 


babybumm
Ha esetleg most nem jött össze lehet megpróbálom a mikroszkopot! Milyen fajtát vettél? Köszi

aranylotusz
Nem mertem reménykedni a teszt miatt de valahogy én is látom hogy ott történt valami. A hőmérsékletet figyelem még mert ha fennmarad ciklus végéig akkor remelem most sikerült előtte napokban majd 1 szünet és aznap is együtt voltunk férjemmel így az esélyt megadtuk. Fertinet-ről rendeltem 25-ös pakkot. Lehet olcsó húsnak híg a leve “ “.

Kinek mikor lesz a nemvárt? Csak hogy együtt izgulhassunk?!
 
 


@erveer:
Én is netről rendeltem az LH teszteket,meg a 10-es teszteket. Az LH este/délután mutatta ki nekem erősebben. De ezt már mondtam. PG 53 a mikroszkóp. Itt nem volt más a gyógyszertárban.

Én mára vagy holnapra nem várom. Izgulok nehogy megjöjjön.

 


Sziasztok!

Gratulálok a babásodóknak és kitartást, akiknek még nem jött össze a kicsi.

Olyan kérdésem lenne, hogy férjemmel decemberben mennénk nőgyógyászhoz, mert babát szeretnénk, hogy előtte érdemes-e már elkezdeni hőmérőzni (hogy tudjam nagyjából mikor van ovum.. 27-31 napos ciklusaim vannak) és terhes vitamint (femibion 0) szedni?


@marcipancica:


Szerintem hőmérőzni és ovulációs tesztet használni mindenképpen hasznos. Nekem az orvos azt mondta , hogy vitamin nem kell, csak folsav 2naponta. És menszesz naptár vezetés. Sok sikert :)
 
 


@babybumm:
Szia . minden szuper a hányinger elmúlt,12.hetben vagyok jelenleg. Meg nem tudni ,hogy picilany vagy fiúcska. Várjuk már nagyon . Igaz itthon unatkozom kissé mivel tp-n vagyok. Májusra varjuk. Mikor mész orvoshoz?
 


@ipinterke:
Ma Még mindig nem jött meg. Kíváncsi vagyok, lát-e vmit a doki. Este infózok

 


@ipinterke:
Ma Még mindig nem jött meg. Kíváncsi vagyok, lát-e vmit a doki. Este infózok

 


@marcipancica: Köszi .

Én nem hőnèrőztem,csak vitamin+folsav egy hónappal előtte. Tudtam mikor van pè-m ,mert fájni szokott a hasam. Azon a héten 2 naponta akció volt. Lh teszt utána volt egy héttel.

 


@babybumm:
Szia!
Kíváncsian várjuk mi a helyzet veled

Nekem csak annyi fejlemény van hogy szépen ment fel a hőm most még reménykedem...csütörtökre nem várom
 
 


 
 


@erveer:
Na az talán jó hír. Várjuk akkor a következő fejleményt. Nem akarsz előre tesztelni? Valami szokatlan, furcsa?



Megjártuk a dokit. Minden rendben belül, levette a cito-t. De a picurka annyira picurka,hogy jövő héten menjek vissza,hogy jobban lássuk.Mehnyalkahartya meg van vastagodva,a melleimen is érezni (és látni) Csak én vagyok nyugtalan. Persze tudom, hogy korán van még az uh-hoz. De a lényeg,hogy jó helyen van, és türelmesnek kell lennem.(utálok várni)

 


Sziasztok. Lenne pár kérdésem. Letezik olyan hogy hónapok óta nincs ovulációm? Az lh teszteken az egy csík van. 1 hónapja volt átjárhatóságim. Mindkét petevezetékem el volt záródva. Mensim kicsit gyengébb, de több napig tart mint régen. Átjárhatósági előtt is mindig megjött rendszeresen. Olvastam hogy a closty talán segítene, de azt csak úgy ki írja a nőgyógyász? Iszom az inofolicot, már 4 hónapja. /ajánlotta a doki./
 


Szia nekem volt olyan 2 hónap hogy nem volt ovum , nőgyógyász nézte.De teszt szerint abban a hónapban sem volt ovum mikor összejött a babóca. Mondjuk új fajta tesztre váltottam abban a hónapban... A closty- T csak indokolt esetben ha jól tudom... Nem néztek után nincs e valami az ovud hiány háttérben? Inzulin rezisztencia vagy pajzsmirigy?
 


@babybumm:
Legyél türelmes még egy kicsit hiszen ott van veled picurka és látni fogod hamarosan hogy minden rendben van vele

Sajnos tegnap jött egy agymenésem és délután csináltam HCG-t ami persze negatív meg egy jósteszt LH ami erősebb lett mint a ciklusom során amikor az ovut akartam figyelni. Persze egyik sem reggeli első vizelet így tartom magam ahhoz hogy megvárom holnap után mi lesz.
Addig meg pihenek mert hétvégén kiment a bokám részleges szalag szakadás...

Érzem alul mintha görcsölnék de valahogy másabb mint mikor megjön. Elég sok tejszerű vizesebb folyásom is van.
Nem merek reménykedni

meuska31
Ebben a hónapban kezdtem ovu tesztelni nekem végig negatív volt csak annyit láttam hogy a hőm alapján melyik nap volt mégis kicsit erősebb az a halvány csík így lehet akkor volt ovum de nem tudom biztosan. Még két nap és kiderül most sikerült-e vagy egy újabb próbálkozás következik.
 
 


@titikee:


Csak azért gondoltam a terhes vitaminra, mert én nem tudok elegendő vitamint magamhoz venni (zöldségekből, gyümölcsökből), és ez nekem nagy segítség lenne. Persze itt a legfontosabb a folsav, azért is szeretnék még fogantatás előtt felkészülni meg a vitaminraktárokat feltölteni. :)
Menzesz naptárat is vezetek, csak nálam kiszámíthatatlan mikor jön meg, mert nem a tankönyvi 28 napos ciklusaim vannak. :) Elvileg most péntektől kéne megjönnie.

Már most azon gondolkodunk melyik orvoshoz (és városba) menjünk, mert a helyi eléggé bunkó, nem szívesen mennék hozzá a baba miatt. Meg itt még szülészet sincs meg UH-vizsgálat se.



@erveer:
Ez mind jó jel. Drukkolok.

 


@marcipancica:
Nekem se volt tankönyvi ciklusom. Neten néztem vissza az átlag ciklus napot erre az évre visszamenőleg. Így jött ki az átlagos 26-27 nap. Vitaminokat nyugodtan szedheted előre is. Úgyse árt jön a tél.Merre felé laktok,hogy másik dokit keresel vagy ,hogy nincs uh stb?

 


@marcipancica:
Én is elmentem nőgyógyászhoz mielőtt belekezdtünk, elvileg minden rendben van. DM-ben kapható A-Z mama vitamint 1000-res c-vitamint és DM-ben vettem szintén folsavat ezeket napi szinten szedem. Ártani nem árt szerintem sem

@babybumm
Remélem tényleg jó jel!!!
 
 


@babybumm:


Nekem menzesz naptár szerint 30 nap az átlag. :) Rétságon élünk, és legközelebb Balassagyarmaton és Vácon van rendes nőgyógyászat. Amikor múltkor voltam a helyinél úgy kérdezte meg tőlem, hogy melyik város nőgyógyászati UH-jára mennék.. Szóval itt csak megvizsgál és ennyi.

erveer:
Utána néztem ennek a DM-es vitaminnak, mindenki csak jókat ír róla. Szóval lehet majd kipróbálom, ha összejött a baba. :)
Egyébként szedek omega 3-at, D-vitamint, magnéziumot, cinket meg calciumot (utóbbi 3 együtt van 1 tablettában).


@marcipancica:
Nekem is ez volt a mérvadó végül hogy jókat olvastam róla. Ártani nem árt mert én is elég vitamin hiányos vagyok.
A hasam még mindig tompán fájdogál de nem folyamatosan...szó szerint azon vagyok már hogy inkább jöjjön meg gyorsan mert idegőrlő ez a várakozás hogy mi lesz holnap. Most nagyon negatív vagyok úgy érzem meg fog jönni Szerencsére pontosan reggelre szoktam vérbefagyva ébredni úgyhogy ha nem lesz jele holnap mire ébredek akkor tesztelek. Szoritsatok Nekem azért!!!
 
 


Na lányok engem kezd utolérni a rosszullét. Ma amióta megittam a 3:1 kávémat remeg a gyomrom, öklendezès szélén állok. Reméltem,hogy megúszom vagy legalábbis elhúzom még. Csengèmmel 8. hétig bírtam ,addig csak a hasam görcsölt. Èn elevitet szedek most is,meg magneb6 (megint görcsölök) meg folsavat. Tegnap "megszültük" a neveket is. Épp tegnap este gondoltam,hogy nem is érzem úgy ,hogy terhes vagyok. Semmi tünetem nincs,azon kívül,hogy néha görcsöl a hasam meg a gravitáció hat a cicimre.

 


Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni ... 32-34 naposak a ciklusaim. 32 naptól 3 napig barnás folyásom volt. 5 napja késik, de a teszt negatív (One step). Többször éreztem mintha meg akarna jönni, de semmi. 18. napon voltunk együtt. Lehet még baba? :(
 
 


@nono29:
Szerintem a tesztnek mutatni kellene valamit,ha 5 napja késik.Nekem a one step 4 nappal előtte halvány pozitív volt.Azt írtad,hogy "megjött" csak barnás volt,vagy gyenge,nem? 32-34 napos ciklusnál nem előbb van pè,mint 18.nap?
Szerintem ez a hónap nem sikerült,de a doki biztosat tudna mondani. Jövő héten keresd fel. Esetleg próbálj addig másik tesztet.
Többiek mit gondoltok?

 


Sziasztok Csajok!
5:42 van....nagyon kellett már pisilnem így irány a fürdő...félve néztem a tisztasági betétre amin nem látok semmit (reggelre megszokott jönni ) és ezen felbuzdulva megcsináltam a tesztet az eredmény a képen (bocs a minősége nem túl jó lámpa fenynel)
Mit szóltok?

 
 


@erveer:
Mintha látni vélnèk ott valamint halványan. Nincs másik teszed? Ez 10-es vagy 25-ös? Halkan suttogva gratulálok. Nem akarom elkiabálni a dolgot.

 


Másik képet nem tudsz készíteni vagy áttenni negatívba ezt? A fehér háttér nagyon visszaveti a fényt.

 




Érdekes így nem látom. Vegyél másik tesztet is szerintem,egy érzékenyebbet.

 


@babybumm:
Ez xepil 25-ös sajnos csak ez van. Próbálok másik képet csinálni!
Mondjuk ma kicsiny városunkban minden zárva van...talán pár nap múlva ha nem jön meg addig új teszt másik fajtával!
 
 


@erveer:
Mi újság? Valami változás?

Többiek veletek mi újság?

 


@babybumm:
Még mindig nem jött meg, a hasam is tompán érzem és kicsit érzékeny a cicim. Holnap reggel megint tesztelek!
Tegnap végig próbáltam kepet feltölteni de valamiért nem engedi az oldal...szabályos szélű és olyan vastagságú a teszt vonalán mint a kontroll csak halványabb. Anno nővéremnek is ilyen volt mikor a kisfiával lett várandós

Veled mi újság?Hogy vagy?
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: