Új privát üzeneted érkezett!

@felho1:
A FB csoport jó ötlet. :)
 


Sziasztok. Mindenkinek gratula a sok pozitív teszthez.
Csajok mikortól érdemes két naponta együtt lenni a párunkkal? Mármint menszesztől kb hány nap?
Illetve olyan macerásnak tűnik az ovu tesztelés... minden nap ugyanabban az időszakban délután. előtte ne igyunk 2 órán keresztül.... Ti is így csináljátok??? Vki avasson be ebbe a tesztelés dologba...

Köszönöm
 
 


Hello lanyok!
Fb csoport jó ötlet, de ahhoz be kell jelölnünk egymást ugye?

Nagyon megmutatnám a reggeli tesztemet véleményezésre!

Jappika, az egyéni hogy mikortol, mert valakinek már mondjuk a 8. Napont van peteerese, valakinek csak a 22.-en...

Ovu tesztet én úgy szoktam, hogy 5ig dolgozok, 4tol már csak pár kortyot iszok, egy óra mire hazaérek, és akkor tesztelek. Azert szerintem ez nem annyira macerás mint a hőmérőzés.
 

 
 

@nevermind2:


 Köszönöm. Így tényleg nem hangzik rosszul.. :)
Ki fogom ebben a hónapban próbálni. :)
 
 


Szupi, drukkolok Amire figyelj, hogy az ovu teszt csak akkor pozitív ha a 2. csík legalább olyan erős, mint a kontroll csík. A pozitív teszt utáni első negatív napon reped a tüsző elvileg. Szóval a pozi teszttől érdemes legalább 2 naponta ungabungazni
 


@nevermind2:


Na pont erre lettem volna kíváncsi hogy mikor kell együtt lenni :D de így már meg is mondtad...

Szuper.
Persze páromnak nem szólok semmit, nehogy aztán ez feszélyezze :)
 
 


@jappika:


Ne, parodnak ne mondd, tanulj az en hibambol 
 


 


Sikerult feltoltenem kepet! Szoval ez a ma reggeli tesztem. Kozben rajottem, hogy holnap van a nemvart napja, nem is tegnap volt. Elszamoltam... Eloben kicsit erosebb a csik. Nem tudom, hogy ebbol lehet-e valami, szerintetek? Van valami vitamin amit most jo lenne bevegyek?
 


@nevermind2:
Nem akarom hogy elbizd magad, (csak mert rossz csalódni) de ez bizony egy pozitív teszt, így halkan szeretnék gratulálni :)
Tesztelj holnap is, erősödnie kell! Nekem alig látható volt a kisfiammal az első teszt, a férjem nem is latta. Másnap is ugyanolyan halvány lett, harmadik nap lett erősebb, egyértelmű. :)
 
 


@jappika:
Jappika a tuti ha mindig együtt vagytok 2-3 naponta :)
A dokim azt mondta mikor mondtam neki hogy rendszertelen es igy nem tudom kiszamolni hogy mikor van peteérés, hogy nem számolgatni kell, hanem egy héten 2-3 szor együtt lenni. Én ebben a hónapban kicsit vissza veszek, az előző hónap arról szolt hogy mindent olvastam (hány napig él a spermium, mennyi idő ez azmaz stb) úgyhogy most próbálok nem görcsölni.
 
 


@bett522:


Jajj, aranyos vagy, ne is mondd, annyi hasonlo tesztet lattam mar fb csoportokban, es nagyon keteselyes a dolog meg ilyenkor. A dobozra az van irva, hogy akarmilyen halvany 2. csik pozitiv eredmenyt jelent, pedig azert ez nem igaz. Annyit olvastam kemiai terhessegrol, csalfa tesztekrol, stb... No mindegy, nem elem bele magam semmikeppen, amig nem latok ket eros csikot! Valahogy az van bennem, hogy nemvart elott egy nappal mar erosebb csiknak kellene lennie 
 


@nevermind2:
Nekem ezcnagyon pozitív
Jujjjjdejóóó!!! :)
 
 


@amerika1:
1 ember azt hiszem, kell ismerősnek, igen, aztán több már talán nem a csoporthoz. Mindjárt megpróbálom megoldani, aztán írok ;)
 
 


Sikerült! :)
2018-tól próbálkozók a neve. Zárt csoport, hogy meg lehessen találni, aztán titkosítjuk, ha szeretnétek.
 
 


@jappika:
Azt mondják, kb 14.napon van peteérés,de lehet, hogy neked éppen 2 nappal korábban van. Próbáld a nyákot figyelni. Ha tojásfehérje nyúlósságú nyákot tapasztalsz, akkor érdemes megpróbálni ;)
 
 


@felho1:
Ha csatlakozom azt látják vajon az ismerőseim?
 
 


@nevermind2:
Kémiai terhesség az, amikor elkezdodott valami, de sajnos valamiért véget ér. A teszted pozitív, valami történik az biztos :) ezért fontos hogy erősödjön, és ne legyen vérzés! Ne stresszelj, lazíts, ilyenre nem is szabad gondolni.
Halvány csík is csík :)
 
 


@felho1:


Nekem sajnos nem adja fel a kereso, nem talalom a csopit...
 


@bett522:


Kosziii, mar csak a holnapot kell kibirnom munkaban es aztan lazulok egesz hetvegen! Addig is, drukkoljatok legyszi lanyok! 
 


Sziasztok! Segítsetek légyszives :) December óta szedem a Clostylt alacsony progeszteron szint miatt, valamit iszom az Inofolicot :) Februárban emelt a doktor úr az adagon 3×1re.
01.29-e ( 26. ciklusnap) vérvétel eredménye progeszteron 1.87nmol/l
02.02-e (30.ciklusnap) 3.4nmol/l
02.20-án ( újabb ciklus 14.napja) voltam UH 14mm domináns tüszőt látott a doktor úr, 9.6mm nyálkahártyát.
02.25.-én volt (ciklus 19.napja) ovulációm (teszt is mutatta)  Előtte és akkor is együtt voltunk a párommal.
03.01-én (cilkus 23.napja a progeszteron 24nmol/l )  Ebben a időszakban, majd leszakadt a derekam, szurkált a jobb petefészkem. "Talán a beágyazódás jele lehetet"
03.06-án (ciklus 28.napja 38nmol/l)
Kb. másfél hete 37.1-37.3 a hőemelkedésem, még most is. Jövőhéten kellene megjönnie.
Szerintetetek összejöhetett a baba? Még nem teszteltem, mert még nem telt el 14 nap de már nagyon kíváncsi vagyok.
Köszönöm Tim0216
 
 


@bett522:
Ha titkos, akkor nem látják. Most még csak zárt, hogy be tudjon lépni mindenki.
 
 


@tim0216:
Szia, elvileg a melegelkedett progeszteron jele lehet a magasabb hő. Nekem 1 fokkal magasabb most az ébredéai hőm, mint mondjuk a ciklus elején.
 
 


Nekem sem dobja a csoportot csajok

Nevermind, gratulálok nagyon halkan. :)
 


Más sem látja még?

 
 


Megpróbáltam nyíltra tenni. Így sem?
 
 


@amerika1:


Nagyon halk koszi 
 


@felho1:


En igy sem latom 
 


Esetleg leirhatjuk ide a nevunket, Felho1 beveszel minket, aztan meg kitoroljuk innen a nevunket?
 


Nem tudom, itt hogyan lehet törölni bejegyzést.
 
 


(Hogy a neveket kitörölhessük)
 
 



De jóóó!
 
 


Igen, en voltam aki belepett, de meglattam hogy nyilvanos most a csoport es elmenekultem  Nem szeretnem ha latna minden ismerosom 
 


Igen én is ettől parázok. Inkább legyen zárt és akkor priviben rád írok és felveszel a csoportba.
andi12
Lajosmizse
 
 
 


Szerintem akkor is látható, ha zárt. Akkor nem, ha titkos.
 
 


Most titkos. Így megtaláljátok az előző linken?
 
 


Vagy hagynunk kéne inkább?
 
 


Én eddig is láttam, de nem mertem belepni pont amiatt hogy vajon az ismerőseim látják - e
 
 


Most titkosan nem.
 
 


@felho1:


csináltam tesztet, de negatív lett, aztán pedig megjött. :(
 


@kolett89:
Sajnálom! :( Remélem, következő hónapban sikerülni fog!!!
 
 


@bett522:
Megszüntetem a csoportot. Nem tudom, végül miért nem akartátok, ha tegnap még igen. :(
 
 


@felho1:


En szeretnem, csak nyilt csoportkent nem. En szivesen elkuldom Neked a nevem itt priviben, hogy hozza tudj adni, csak nem tudom az mennyire lenne Neked teher, ha mindannyian Neked irunk! Mondjuk annyira nem vagyunk sokan. Segitek is szivesen, ha mar bent vagyok!
 


a csoportnak esetleg lehetne valami más nevet adni (ha zárt, akkor is), amiből nem tűnik ki egyértelműen, hogy micsoda :D akkor én is belépnék nagyon szívesen, és lehet, hogy a többiek sem aggódnának ;)
 


És milyen neve legyen?
 
 


Bn 2018
andi12
Lajosmizse
 
 
 


Ami azt jelenthetné hogy babanet 2018
andi12
Lajosmizse
 
 
 


@nevermind2: ugyanilyen csík van az enyemen is!
andi12
Lajosmizse
 
 
 


@andi12:
Juhuu És te szombatra vártad ugye? Fogsz holnap is tesztelni? Én tuti nem bírom ki h ne teszteljek holnap is, pedig ha nem erosodik a csik akkor tuti nagy szomoru leszek...

Bn 2018 jó nev lenne a csopinak
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron