Új privát üzeneted érkezett!

De jó hírek. Hamarosan a hányinger is elkerül.

 


Sziasztok lányok! :-)

Nekem kb egy hét múlva esedékes a menstruációm. Az orvos javaslatára a vérzés elmaradásakor foglalkoznék csak a gondolattal, hogy teszteljek. Az én és a párom eltéréseivel ez így ésszerű. Persze, gondolok azért rá, hogy mi lenne, ha... Meg vajon mi történhet bennem... De nagyon dolgozom azon, hogy még véletlenül se lovaljam bele magam semmibe. Nem figyelgetem magam, nem tippelgetek, direkt nincs is itthon teszt amúgy. Mi megtettünk mindent ebben a hónapban, a többi már nem rajtunk múlik. :-P Ha most megjön, akkor tudom, hogy még dolgunk van magunkon, nyomni a diétát, vitaminokat mindkettőnknek. Vérvételes hét ez nekem, hogy a progeszteront ellenőrizni tudja az orvos.

@ipinterke
Jó hallani a jó híreket! :-) Csak így tovább, fejlődjön az a kis picike szépen!!! :-D


Ahogy olvastalak az elmúlt napokban benneteket, hogy az én koromban ti már talán meg sem próbálnátok a babát, kicsit rossz érzés volt. Persze, tudom, mindenki más helyzetben van, másképp alakul az élet. És érdekes, hogy az én környezetemben rengeteg első baba született nálam pár évvel idősebb édesanyáktól is. Nem mondom, jó lett volna fiatal anyukának lenni. Így most már csak fiatalos lehetek. :lol:
Soha nagyobb bajom ne legyen! A leendő apukája is borzasztóan várja és én is. És talán ez a legfontosabb, nem az, hogy hány évesen jutottunk el idáig. :-D
 


Sziasztok! Sajnos nem volt időm mindenkit vègig olvasni, meg egy ideje el is tűntem. Viszont most nem tudom mi van, mert nyolc napja kèsik, de a teszt negatív. Mèg ennyit nem kèsett sosem, szerintetek mikor menjek orvoshoz?
 

 
 

@bandibond:
Teljesen jól látod. Ha nekem nem lenne gyerekem én próbálkoznék 40 felett is. Nem az számít, hány éves vagy, hanem hogy mennyinek érzed magad. Van aki soha nem lesz alkalmas az anyaságra, van aki már 20 evesen is érett hozza. Én drukkolok neked
 


@saci0501
Meddig bírod cérnával? Ha egy kicsit még igen, akkor tesztelgess még egy kicsit, hátha alakul a helyzet. Ha már kevésbé, akkor kérj időpontot a dokihoz és nézesd meg magad. Az sosem árt! Olyan sok minden bekavarhat. 

@kisstibi
köszönöm!  jó volt olvasni, amit írtál!
 


Bandibond. Természetesen mindenki esete egyéni, mikor ismerkedtek meg, milyen gyorsan haladt a kapcsolat, anyagiak stb.... Egy kedves munkatarsnom 39 évesen lett anyuka ,akkor sikerült neki az első baba egy borzasztó házasság lezárása után , mely során 15 évig próbálkoztak ... A válás után talált rá a szerelem és egy új élet . De annál nagyobb volt az öröm mikor kiderült hogy jön a pici.a mai világban szerintem 40 es évek közepe vége felé is simán be lehet vállalni egy picit ha úgy adódott az élet... Én egy percet sem aggodnek a helyedben e miatt hogy kései... Ettől függetlenül én nem támogatom a karrier a bulik stb miatt halgatjuk a gyereket dolgot, mert nem lehet vele Balira menni nyaralni aztán, később lesnek hogy hát ez nem Csettintésre jön.Tobb ismerős hölgy is hasonló megfontolásból nem vállalta be , illetvevolt nem tudna eleget edzeni egy gyerek mellett címszóval. u.i.:szorítok nektek addig is.
 


Sziasztok!

28 napos ciklusaim vannak, ma reggel csináltam clearblue plus tesztet ez a 11. DPO (szombatra nem várom) véleményt kérnék hogy tök reménytelen ez a teszt??? Annyira változó mindenkinél van akinek ugyanilyen tesztből végül nem lesz semmi és pl van akinek később meg simán. Csak én látom hogy nagyon nagyon nagyon extra halvány??? Kérlek nyugtassatok meg valahogy. Elvileg 09.21-én volt ovu és tettük is a dolgunkat szépen egész hónapban két naponta.

Valahogy kibirom hetvegeig nyilván meglátom ha nem jön meg akkor mit mutat a teszt.

Szóval mit szóltok? Ez off vagy tényleg egy pozi erős jóindulattal?

 
 


@erveer:
Simán lehet pozi, holnap tesztelj újra ;) (én látom a halvány csíkot, az első gyerekemnél pont ilyen volt, aztán erősödött )
 


@erveer:
Sziasztok! :)
Nem akarok belekotnyeleskedni, de én is fórumos làny voltam/vagyok, vissza- visszanézek hozzátok, olvasom kivel mi történik.
Erveer, én is làtom a csíkot. Az én első pozitív tesztem is ilyen volt. :) Aztàn szàradàs utàn még erősebb lett. Megpróbálom feltölteni. (Az előbb ide nem sikerült.)
Szàradàs utàn a tiéd nem lett erősebb?
 


@amerika1:
Az a helyzet ezt tegnap reggel félig csukott szemmel csináltam 5:30-kor majd mire lejárt az 5 perc én semmit nem láttam megint (ez volt a 4.teszt az elmúlt reggelekről) el is könyveltem hogy negatív és ha most nem mutat semmit akkor később sem fog. Bedobtam a fiókba és pityeregtem egy sort a férjemnek majd elindultam dolgozni. Nem hagyott nyugodni a dolog így délután mikor hazaértem megnéztem újra mire ez a halvány eldönthetetlen reménycsík látszodott.
Sajnos nem tudom hogy ez reggel is ott volt-e vagy csak száradás után.
Ha szombaton reggel sem jelentkezik Mikulás akkor teszteltek (szerencsére mindig reggelre megjön legalábbis 10-bol 9-szer mindig így van így nem kell végig szenvednem hogy napközben bármikor jöhet ).
Már nagyon izgulok!!!!
Nővérem első terhességenel már napokkal nem várt előtt pozitív volt (missedab volt a 9. hét vége) a kisfiánál pedig csak 14. DPO volt igencsak halvány szóval 20% hogy nekem is lehet még ebből szép pozitív szombat reggel de biztosan jelentkezni fogok!!!!
;-) ;-)
 
 


@erveer:


Szia!
Az az érdekes, hogy ha nem nagyítom fel a képet, nem kattintok rá, akkor látni vélek valami kis sejtelmes vonalat én is. Ha rákattintok, és nagyban megjelenik, akkor meg nem látom. Érdemes lesz valóban a szombatira bíznod magad.  Én ma vagyok a  11 DPO-n. Egyelőre ennél többet nem tudok elmondani.  Hétvégén már valaminek mutatkoznia kell nálam a menzeszből, ha tartja magát a megszokott rend.



Ki hogy van?


 


@bandibond:
Hát már nem nagyon bírom. :) Ma reggeli tesztem is negatív,de mèg nem jött meg. Addig remènykedem. De hètfőn rendel a dokim, szerintem akkor elmegyek hozzá, meglátjuk mit fog tudni mondani. Ha kèt hetes kèsès lesz akkor mit láthat?
 


Sziasztok!

Hajnal 4-kor iszonyú görcsökkel jelentkezett be a mensim....és egy fincsi torokfájós vírust is kaptam mellé.
Jövő hónapban esküszöm megvárom a nem várt mensi napját a teszttel és akkor nem lesznek ilyen “szellem csíkok” :-)
Hőmérőzés tényleg sokat számít a fogantatásnál?
Vitamint és folsavat másfél hónapja szedem de kiváncsi vagyok milyen praktikák vannak még hogy gyorsabban jöjjön a baba!
Segítenének ebben? :-D
 
 


Sziasztok. Mi nyomjuk ezerrel a 2 naponta akció dolgot. Elevitet meg a folsavat továbbra is szedem. Más praktikát nem tudok. Most nem görcsölök rá a dologra,mint múlt hónapban. Nem akarok csalódni ha mégse sikerül. Lehet buta kérdés,de akció után meddig kell feküdni,hogy bent is maradjon aminek bent kell maradni, és mikor mehetek pisilni? Ha a számításaim bejönnek pont peteéréskor lesz a 2.nap. Úgyhogy mindent megteszünk az ügy érdekében. A többi a természetre van bízva.

erveer jövő hónap új esély. Ne csüggedj.

Saci 0501 valami változás?

Többiek hogy vannak?

 


@babybumm:
Szia! Szerintem nem kell sokáig, èn legalábbis pár percnèl tovább nem szoktam semmi változás, ma reggel mondjuk nem teszteltem. De hètfőb elmegyek az orvoshoz, mert már idegörlő ez az állapot. Nagyon remènykedem, hogy pocaklakó van a dologban :)
 


@saci0501:
Majd infózz doki után.Drukkolunk. Reméljük sikerült egy bèbibogyót összehozni.

 


Ért valaki köztük a 3. napi ( valójában a 4.nap reggel voltam,mivel a 3. nap vasárnap volt.) labor eredményhez?

Dokival majd a 21. napos vérvétel után egyeztetünk.

 


@babybumm:


Az túlzás, hogy értek, de elég sok ilyen vérvételem volt. Nekem elsősorban a prolaktin miatt kellett járnom.
 


@bandibond: légyszi nézd meg,hogy jók-e az eredményeim. Feleslegesen ne bíztassam magam, hogy ez a mi hónapunk lesz.

 



 


Kicsit ferdén sikerült fényképezni,de nem egyszerű a 4 éves mellett,akit rendkívül érdekel mit csinálok.

 


Ez talán jobb lett. Bocsi mindenkitől

 


@babybumm:


A legfontosabb, hogy nincs egészségügyi végzettségem, nem vagyok kompetens semmilyen módon a leletek értelmezésében, csak a saját tapasztalataim alapján írom, amit írok most. Nyilván csak az az érdemi infó, amit az orvosod fog mondani. A neten felkutatható infók még segíthetnek az értelmezésben. Nyilván nagyon fontos, hogy stimmeljenek a mértékegységek is az eredmények értelmezéskor, ezekre rengeteg oldalon találhatsz átváltó-táblázatot is, ha kell. És az is nagyon fontos, hogy a különböző hormonok sokszor hiába vannak a határértéken felül, kérdés, hogy a teherbeeséshez milyen arányban vannak egymáshoz képest, és a határokon belül is melyik a legideálisabb szint a babához.

Van benne néhány eredmény, ami szemet szúrt a sajátjaimhoz képest.
Bár a TSH is a megadott határértéken belül van, a teherbeeséshez az 1.0 mU/l körüli érték az ideális.

Az FSH (tüszőserkentő hormon) a petefészek stimulálhatóságát mutatja és minél alacsonyabb az 1-3. ciklusnapon, annál jobb. 6 alatti érték kiváló, 6-8-ig normális, 8-10-ig még megfelelő, 10-12 között már alacsonyabb petefészek tartalékra mutat, stimulálásra kevésbé reagál, 12 fölött még kevésbé reagál stimulására és még rosszabb petesejt és embrió minőségre lehet számítani, 17 fölötti értéknél pedig már "nincs remény". A PCOS betegek kivizsgálásakor az FSH/LH arányt is nézik. Ez az arány normálisan kb. 1:1-hez, ha az LH értéke magasabb, a PCOS diagnózisa valószínű.  Nálad az LH alacsonyabb, ez jó hír a PCOS miatt. (Csak zárójelesen írom, hogy nekem is alacsonyabb az LH szintem, mégis van pár kicsi cisztám az egyik petefészkemben, de ez még nem PCOS, "csak" PCO.)

Ilyen prolaktinra vágyom én is! Alakul az enyém is, de ennyire jóra még nem tudtam letornászni.

Az ösztradiol is jó érték, se nem alacsony, se nem magas. Bár volt ahol azt olvastam, hogy jobb, ha inkább az alsó határérték felé tendál.
Tesztoszteron is az arany középúton van.
Inzulin is oké, mert 8 alatt van. Kérdés, milyen lenne a 60 és 120 perces egy terheléses vizsgálaton.


Mondom még egyszer: nem vagyok hozzáértő, csak sok ilyen témájú cikket olvastam és sok ilyen vérvételen vagyok túl. Az a tuti, amit az orvos mond!!!!!!


Belinkelek pár oldalt, ahol infót találhatsz ezekkel kapcsolatban. 

https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachm ... 2.8078.pdf
http://www.infertility.hu/hormontabla.htm


És érdemes olvasni a témában. Én nagyon sok  sorstárs blogjára bukkantam, akik a saját történetükön keresztül hívták fel a figyelmet lehetséges problémákra: tünetek, orvosok, kezelések, eredmények, leletek.

Ha valamivel rád hoztam a frászt, tudd, hogy semmi rossz szándék nem vezérelt, nem azért írtam egyik szavamat se, hogy megijesszelek. Én például egy hasonló levelezésnek köszönhettem anno, hogy a prolaktin problémámra fény derült: akkor kezdtem a kutatást, vérvételeket és ki is derült, hogy volt eltérésem.


Ha már voltál orvosnál a lelettel, mindeképpen írd meg, hogy mi mondott!

 


@babybumm:


Az FSH szöveg tűnhet talán most baromi riasztónak, ezt valamelyik fenti linken meg fogod találni, onnan másoltam. Ott viszont a már meddőségi kezelésre készülők nézőpontjárból fogalmazták meg a leírtakat. Tehát kellő távolságtartással kezeld.

ez egy általánosabb infó:

https://hellobaby.hu/a-rejtelyes-fsh/
 


Köszönöm szépen. Igen az FSH kicsit aggaszt engem is meg a TSH. Bízom benne,hogy a második vérvétel jó lesz. Tudom, hogy csak jót akarsz nem rosszból írod. Vannak itt akik régebb óta próbálkoznak ,mint mi. Talán ti jobban átlátjátok ezt,mint én . Dokival majd a második labor után konzultálok csak. Remélem, hogy simán összejöhet a második baba.

 


Sziasztok! 

Tegnap voltam az orvosnál, és nincs baba. Azt mondta, valószínű valami bekavart, azért késik. Ha három hétig se jön meg, azt mondta csináljak még egy tesztet. De szerencsére baj nincs :) Majd talán legközelebb. Viszotn aranyos volt, mert mondta, hogy nem kell megvárnunk az egy évet, ha nem jön össze idén akkor januárban kivizsgál. Úgyhogy msot várok, de elvileg nem fog hamar megjönni mert csak 6 mm volt a méhnyálkahártyám, és azt mondta, hogy két cm szokott lenni menzesz előtt. Úgyhogy várok :D 
Viszont az lehet, hogy ettől függetlenül van peteérésem? Mert ma nagyon szurkál úgy, mint amikor szokott lenni...
Kivel mi a helyzet?
 


@saci0501:


Szia, az jó hír, hogy nincs baj! Akkor legvégső esetben janurától vizsgálat, de ez a pesszimista nézőpont! 
Amikor vizsgált, nem nézte meg, hogy érik e tüsző? 

Nekem közben megjött. De igyekszem megőrizni az optimizmusom, mert nagyon szép ciklusom volt! Minden vérvételem nagyon jó lett, volt peteérésem, igazolt ovulációm, a progeszteronom is jó (három vérvételem volt rá ovu után, kétnaponta). Úgyhogy működik a rendszer, hallelujah!!
Egy dolog motoszkál bennem, hogy vajon átjárhatóságit mikor rendel el a doki. Persze, nem kell most azonnal rohanni, hiszen csak most lett rend bennem. Csak olyan jó lenne tudni, hogy ott is oké e minden. Mert hiába a szép ciklus, ha ott gáz van. Engem most igazából már vizsgálgatnak, így esedékes lehet valamikor az is. Csak hogy hajtsam e ezt, vagy szépen várjam, hogy mikor jön soron... Én nem szeretnék HSG-t, hanem HyCosyt, mert azt olvastam, hogy az nem olyan rossz. Legalábbis az eljárás leírása alapján elfogadhatóbbnak tűnik.
Túlagyalom, tudom... Sorry....


 


Sziasztok. Kivel mi újság? Várjátok a következő nem várt napját már ? Nekünk a héten volt akció nap. Elvileg ma van ovum.De tegnap este éreztem ,hogy fáj picit a petefészeknèl a hasam.Előtte 2 napoztunk. Szerintem nem sikerült most. Nem érzem abszolút azt,na most talán összejött.

 


Sziasztok! :)

Szeretnék csatlakozni hozzátok!

Mi 14 hónapja próbálkozunk az első babával, eddig eredménytelenül.
Nekem PCOS-em van, IR-el, pajzsmirigy alulműködés és magas prolaktin. Mindegyik kezelve van, diétázok, igyekszem spotrolni, így kb. 8 hónap alatt rendbe is jöttek az értékeim.
A páromnál is vannak gondok, szóval nem egyszerű a történet.
Viszont ha minden jó megy, még idén sor kerülhet az első inszemiációra.
Bizakodva várom, hogy mi fog történni, mert azért titkon egy kicsit, a lelkem mélyén ott a reménysugár, hogy hátha spontán sikerül addig.

Remélem befogadtok!

:)


@aranylotusz:
Egyik ismerősömèk évekig próbálkoztak,aztán első baba többedik beültetèsre sikerült.Utána spontán sikerült a második. Pedig nem is terveztèk.Szerintem simán megeshet,hogy sikerül nektek is Drukkolunk.

 


@aranylotusz:


Szia, örülök neked, hogy itt vagy! 
 


@babybumm:


De jó lenne  

@bandibond:


Köszönöm! 


Sziasztok. Napok óta csend van a csoportban. Mindenkinél minden rendben?
Vettem tegnap ovulációs mikroszkópot.Kíváncsi vagyok mutat-e majd valamint. Tegnap este kis szigetek voltak,ma reggel egy tömör összefüggő vmi.A mèhszájat alig értem el, és kőkemény volt. Ez jelenthet valamit ovu után néhány nappal? (Természetesen fertőtlenítős szappannal mostam kezet előtte, mielőtt valaki megszólna miért turkálok odabent.De nyálból a minta semmit se mutatott)

 


@babybumm:


Szia! Én is kipróbáltam az ovulációs mikroszkópot, de mindg csak gömböket láttam, páfrányt soha. Fel is hagytam vele. Állítólag az is számít, hogy mennyi "anyagot" teszel rá. Nagyon kevés kell, nekem nem nagyon sikerült belőni. Volt nekem is ilyen mint neked, akkor túl sok volt a rákent anyag.
Az, hogy a méhszáj mikor milyen helyzetű én soha nem tudtam megállapítani, ebben nem tudok véleményt mondani.
Remélem jót jelent! :)


Ma egész nap szúrkál meg néha görcsöl a hasam, és meg is puffadt a méhemnèl. Tuti pms...

 


@babybumm:


Eljutottál már  a leleteiddel orvoshoz? Kíváncsi lennék, mit mond rá.

@aranylotusz:
Ha van időd és főleg kedved, mesélnél egy kicsit, hogyan jutottatok el az inszeminációig? 

Nálam semmi érdekes nincs mostanában, a hétvégére eshet kábé az ovulációm, de a munka miatt ebben a ciklusban még nem jutottam el az orvosomhoz, hogy ultrahangos vizsgálattal nézzük meg, van-e peteérésem. Így az ovu is csak tipp az elmúlt hónapok alapján. Remélem, lesz azért... Igazi klasszik próbálkozós hónap lett ebből, mint amit azok a párok élnek meg, akiknél nincs semmi gond. Nem vagyok azért annyira magabiztos, így, hogy nem tudom, mi történik benn...Talán a ciklus második felében eljutok a dokihoz.
 


@bandibond:
Ma voltam a 21 napos laboron. Gondolom holnap már lesz eredmény. Ha igen. ( protekció megsúgja megint ) akkor felhívom a dokit. A hasam továbbra is görcsöl meg szurkál. Picit mintha nehezebb lenne a cicim,kicsit fáj. Sose szokott fájni.Jóstesztet kezdtem csinálni. Gondoltam kipróbálom.Más nem "
"játszunk"egyet. A tegnapihoz lehetlenyi sötétedés volt. Aztán majd kiderül jövő csütörtökön vagy pénteken ha megjön/ vagy nem.

 


Sziasztok!


 


Bandibond kérted, hogy írjam le hogy jutottunk idáig, így :)


A mi sztorink kb. 5-6 éve kezdődött, amikor egyszer csak nem jött meg. Beparáztam, mert akkor még nem szeretem volna babát és a doki akit akkor felhívtam, látatlanban közölte, hogy biztosan baba. Akkor végeztem az egyetemen, új város, új munkahely, új kapcsolat... kicsit kiakadtam, de a teszt negatív volt. A doki akit találtam és megvizsgált azt mondta PCO, de ne aggódjak, amíg nem szeretnék babát, nem kell vele foglalkozni Hittem neki, felírta az akkor legerősebb fogamzásgátlót, hogy attól majd helyre billen az egyensúly. Nem billent. Egy évig még nem jött meg, közben elkezdtek kivizsgálni és kiderült a pajzsmirigy alulműködés, de nem akartak kezelni, mondván éppen határértéken van. Rábeszéltem a dokit, hogy kezdjük el a gyógyszeres kezelést, legalább az legyen rendben. Azóta szeredm rá a megfelelő bogyót. Közben rájöttem, hogy hiába a magas hormontartalmú gyógyszer, ha nem jön meg tőle. Így megmondtam a dokimnak, hogy írjon fel valami mást, mert fölöslegesen dobálom ki a pénzt (az egyik legdrágább fogamzásgátló volt) és nem változik semmi. Felírt egy olyat, amit kb. minden második ismerősöm szed és láss csodát, megjött. Nagyon örültünk, hogy változás történt. A ciszták kb. 3 éve fel is szívódtak, de a doki azért közölte, hogy bármikor visszajöhetnek. De ne aggódjak, amíg babát nem szeretnénk. Kb. másfél éve volt az esküvőnk, úgy döntöttünk onnantól próbálkozunk. Abbahagytam a gyógyszert, a doki javaslatára elkezdtem szedni terhes vitamint és Inofolicot. Azt mondta, ha fél évig semmi nem történik, menjek vissza, elkezdjük a kivizsgálást.


Februárban kezdődtek a vérvételek, az eredményekre azt mondta a nőgyógyász, hogy nagyszerűek. Valami viszont nem hagyott nyugodni, úgy éreztem nincs rendben, így elmentem egy endokrinológushoz, aki ahogy ránézett a leleteimre közölte, hogy igazam volt. Közben a ciszták is visszajöttek, még több vérvétel és vizsgálat jött, és kiderült, hogy IR és PCOS van, magas a prolaktinom, az ösztrogénem az egekben... Az Inofolicot azonnal abba kellett hagynom, mert a petéket csak növelte, de nem tudtak ugye kiszabadulni, így emiatt nőtt az ösztrogén. Diéta, mozgás, gyógyszerek jöttek, közben a párom is elment egy vizsgálatra a biztonság kedvéért, ahol kiderült, hogy extrém alacsony a számunk (2 millió/ml) és közölték velem (pont egyedül vettem át a leletet) hogy – már csak emiatt is - csakis a lombik jöhet szóba.  Őt is elkezdték kezelni, plusz vitaminok és egész jó eredménye lett legutóbb, így a doki inszemet javasolt. Az én eredményeim is egész jók már, normalizálódtak, úgyhogy reménykedünk, hogy sikerül, ha oda fogunk kerülni. Jövő pénteken megyünk egy meddőségi központba, ahol meglesz az eső konzultáció és remélem hamar az inszem. Nekem még a petevezető átfújás hiányzik, de attól eddig nagyon féltem, plusz úgy voltam vele, hogy ha rosszak a hormonok, amúgy sincs értelme megcsináltatni.


 


A lombikhoz úgysem kell. Kicsit hosszú lettem, bocsi. J


 


Babybumm: Használtál már LH testet jóstesztként? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Ha sötétedik az jót jelenthet, nem? Érdekelne, hogy tényleg mutat-e valamit...



Sziasztok. Kész a 21. napos labor. Valaki kielemeznè? Dokit majd a hosszú hétvége után hívom csak. Mindenhol azt olvasom,hogy a progeszteron 30 felettinek kell lennie ,az a jó . Megint letörtem,mint a bili füle.

 


Na nem engedi feltölteni. :roll:

 


prolaktin 179,1 ml/Ul
progesztregon 16,20 ng/ml.

Felhívtam a dokit azért, ma már nincs bent,de vasárnap délelőtt ügyel,akkor ránéz.Majd hívjam.

 


Amit elfelejtettem, hogy az Lh tesztem ma már erősebb.

 


@babybumm:


nagyon fontos, hogy a mértékegységet is figyeld!!!!
Neked ng/ml-ben van megadva, nekem például nmol/L-ben.

csatolok egy linket, ami mutatja az átváltási módot:

http://www.qualicont.com/docs/hu/atvaltasi_faktorok.pdf

ha e szerint kiszámolod, az eredményed 51,516 nmol/L
erre is nagyon figyelj, amikor a 30-as értékről olvasol! hogy milyen mértékegység szerint 30, mert nagyon félrevezethet



az előző ciklusom végén nekem háromszor volt vérvételemre progeszteronra, írom, nekem mi lett
23. nap (ovu után egy héttel, másoknál ez a 21. nap) 42,9 nmol/L, 25. napon 38.9 nmol/L, 27. napon 16.9 nmol/L, a vérzésem a 28. napon jött meg
erre azt a választ kaptam, hogy az eredményem több, mint tökéletes




 


@aranylotusz:


köszönöm, hogy elmesélted!
drukkolok, hogy minden az lehető legjobban alakuljon
 


Sziasztok. Szerintetek ez halvány pozitív? Reménykedjek?

 


Én látni vélek rajtam vmit! LH ez is, vagy már HVG?
 


@bandibond: Hcg. Az LH közel egyforma színű. Ma csináltam 25-ös HCG-t. Ezek a 10-es tesztek sz.rok szerintem. Majd a nem várt napján, próbálok digit ,hogy biztosra menjek. Doki azt mondta, hogy a labor jó. Nincs semmi baj. A cicim leszakad. Hasam furi néha. Ha nem jön meg, akkor 29-èn vár magánrendelésen este. Cito-m is lejár novemberben, úgyhogy aktuális a vizsgálat.

 


Sziasztok!
Az előző havi sikertelenségen túllépve elkezdtem ebben a ciklusban hőmérőzni (betartva a szabályokat) és LH tesztelek is.
Most vagy nincs ebben a hónapban ovum vagy nem tudom mi van de eddig a 25-ös LH csak negatív és ma vagyok a 17. ciklus napon.
Mindig 27-28 naposak és félek hogy gond van. Alhasi szurka megvan / megvolt de a többi dolog furcsa.
Mit szóltok a tesztekhez és a hőgorbémhez?
 
 


 
 


 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: