Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.kivel mi újság?

 


Szia/Sziasztok!

Rég hallottam felőled mesélj hogy alakulnak a dolgok

Én jelentem még mindig várandós vagyok tegnapi naptól már igazoltan is Ma léptünk a 7. hétbe méret szerint viszont 6+4 de ez még belefér. Látta az orvos a szivverést is és jó helyen van és minden rendben!
Elég sűrűn görcsölök és tegnap is éreztem tompán majdnem egész nap. Este a wc-n vettem észre hogy barnázok! Hát levert a halál vize! Pont 6 hetesen ugyanez történt a nővéremmel akkor őt vitték azonnal az ügyeletre ahol rendben volt minden és kapott utrot...
Hát irány fél9-kor a szülészet ügyelet, mindkét ügyeletes doki császározott pont így várnom kellett...idegörlő volt de már pont kezdtem felkészíteni magam a legrosszabbra (tudni kell ugyanis hogy rettegek a vetéléstől de felvagyok készülve viszont igy nem éppen felhőtlen a babavárás eddig) fél óra múlva jött orvos majd azonnal kikérdezett és vizsgált...Akkora kő esett le a szívemről mikor végre én is megláttam a mi kicsikénk szivverését hogy könnybe lábadt a szemem!!!(reggel az uh-n ugyanis nem láttam mert szarul volt beállítva a monitor) itt fogadtam meg a “minden rendben van” mondat után hogy mostantól terhes vagyok, élvezni fogom, mosolygósan kezelem mert ő itt fog maradni velünk! Mert tudom hogy ő most akart jönni és most itt is van.
Jó hogy elmentünk az ügyeletre megnyugtattak hogy valószínűleg csak a reggeli vizsgálat sérthette meg a nyálkahártyát amiatt volt vérzés és igen ha valaki ilyet tapasztal azonnal induljon!
Bocsánat hogy ezt kiírtam magamból de nem tudom kivel megbeszélni mert annyira titkos még a terhességem hogy csak a szűk család és Ti tudjátok! Plusz segíthet másnak is a sztorim ha hasonló helyzetbe kerül.

Lányok mi újság? Valakinél pozitív teszt vagy tesztidőszak?
Írjatok kivel mi történt!
 
 


@erveer:
Jó régen írtam. Tegnap töltöttem a 8. hetet. Reggeltől estig piszok rosszul vagyok, minden este hányok. Alig várom,hogy vége legyen ennek az időszaknak. Igaz a mondás,hogy minden terhesség más.Ez most sokkal nehezebb, és semmi se használ a rosszullétekre. Vmi extra tipp? Hétfőn megyek dokihoz. Remélem lesz szívhang,és a korának megfelelő méretű.

 

 
 

Sziasztok!

Erveer, szuper, nagyon örülök, hogy minden rendben! :) Elhiszem, hogy megijedtél, nem lehetett semmi... de a lényeg, hogy mostantól pozitívan állj hozzá és kiélvezd ennek az időszaknak minden percét.  Babybumm, huh, akkor szegény jól megvisel... remélem hamar túljutsz ezen az időszakon, és kicsit lecsendesednek a rosszullétek.  
Nálunk egyelőre semmi. Csütörtökön lesz az államvizsgám, úgyhogy most inkább arra koncentrálok, ez legalább így lefoglal. De azért amikor babákat látok így is belefacsarodik a szívem. Én iszom az inofolicot férjem pedig a folandrolt, és nagyon bízom benne, hogyha lemegy ez a stresszes időszak akkor pozitívat tesztelhetek. 
 


Sziasztok!

saci0501 szurkolok az államvizgádhoz. Emlékszem mikor én államvizsgáztam mennyire parában voltam.
Nekünk sajnos úgy tűnik ez a hónap is kuka. Ez a 39ik napom de a ma reggeli teszt is negatív. Kicsit megzuhantam, nagyon egyedül érzem magam. A férjem furán kezeli a kudarcot így nem érzem hogy mellettem állna. Próbálom magam lefoglalni de abba sem épp partner. Imádom nagyon jófej csak most kicsit kifordult önmagából. Én szeretném felfüggeszteni a babaprojektet kicsit összecsaptak a fejem felett a hullámok. Tudom hogy nem szabad feladni de nem érzem most magam elég erősnek ahhoz hogy jól tűrjem. A férjem meg nem szüneteltetné szerinte fölösleges. Szóval itt vagyunk. Nem tudom kivel beszélhetném meg mert úgy érzem senki nem érti mit érzek. Meg talán nem is az kell h beszéljek vkivel, nem tudom mire lenne szükségem. Próbáltam a karácsonyi készülődéssel elterelni a gondoltaim. Úgy terveztem kicsit barkácsolok, nagyon tetszenek azok a most nagyon felkapott manók, de csak ki letten nevetve szóval elment a kedvem az egésztől. Bocsi h itt lelkizek és rátok zúdítom. Jól esett kiírni magamból.
 
 


@ewuss28:
Azért vagyunk,hogy elmeséld amit másnak nem tudsz. Majd akkor jön ha a legkevésbé számítasz rá. Tudom,a ne görcsölj rá dolog hülyeség. Én is rágörcsöltem. Ha a manózáshoz van kedved , csináld. Nekünk is van. Egy hete garázdálkodik nálunk.

 


Sziasztok! :)

Én idő közben túlestem egy petevezető átjárhatóságin, bár hamarabb, mint terveztük, mert a sok stressztől meg vizsgálattól (gondolom ezek az okok) 5 nappal hamarabb jött meg.
Szerencsére minden rendben volt, nem is volt annyira vészes, mint amire számítottam. Nagyon féltem tőle, de nagy kő esett le a szívemről, amikor láttam, hogy minden ok. :D Így januárban már biztos, hogy elkedünk egy inszeminációt, már alig várom. :)


@ewuss28:


A férjed biztos vagyok benne, hogy melletted áll, egy a célotok. :) Szerintem ő csak azt szeretné, ha nem ettől függenétek, ha élnétek az életetek és ha sikerül, az egy pluszt ad majd. A fiúk máshogy élik ezt meg, lehet neki is rossz, csak nem akarja mondani, hogy ne érezd azt, hogy a saját bajaidon kívül még őt is "össze kell kaparni".
Csinálj manókat, ha attól jobban érzed magad, ne hallgass senkire! :) Ha jobb lesz tőle a kedved, az úgy is fel fog tűnni és kiderül, hogy igazad volt. :)




 



@ewuss28:
Szerintem a fèrjed sem azért mondta, mert nem támogat, csak szerintem neki is nehéz és azt szeretné ha egy kicsit elengednètek magatokat. Csinálj manókat, ha attól érzed jól magad, azt tedd ami lefoglal és eltereli a gondolataidat. :)
Nekem meglett az államvizsgám, ötös lett. :) Nagyon boldog vagyok, megkönnyebbültem. Most remélem ezzel elörèbb vagyunk mert lement egy adag stressz. :-)
Aranylotusz, szuper ezek nagyon jó hírek, örülök neki! Akkor már csak ki kell várni a januártól. :-D
 


@saci0501:


De jó! gratulálok az államvizsgához ez egy nagyon szép eredmény!
Aranyos vagy, én is csak pozitívan állok a dolgokhoz, alig várom a januárt. :)

Babások, mi a heyzet? Mindenki jól van? :)

Van egy-két dolog amin gonolkodtam, hogy vajon másoknál hogy van, gondoltam beszélgethtnénk róluk:

Ti mikor tervezitek elmondani a családnak? Van aki rögtön közli a jó hírt, más pedig a szülőknek is csak a 12. hét után mondja el. Ti hogy álltok a témához?

A másik ami érdekelne, hogy akiknek van már babája (vagy váranós) mikor kezdtétek érezni az első tüneteket és mik voltak azok?


@ewuss28:


Hogy állnak a manók?

Puszi mindenkinek :)




@aranylotusz:
Szia! Köszönöm szépen! :) Én úgy vagyok vele, hogy ha sikerül teherbe esni,akkor szeretnèk biztosra menni, a 12. Hétig. De az a baj hogy én nagyon jóban vagyok a szüleimmel úgyhogy nem tudom mennyire tudnám magamban tartani... A barátnőkkel ugyan ez a helyzet. Annyira várják már hogy bejelentsem, hogy nem tudom magamban tudnám e tartani... Te hogy gondolod? :-)
 


Sziasztok csajok.reg jártam itt.sok idő volt mindent visszaolvasni hogy ne maradjak le.
Aranylotusz...
Én első babás vagyok 17+4 és most kezdem érezni hogy odabent van.minden szipi szuper... Kisfiú lesz egyenlőre úgy tűnik.
A pocim meg mindig nem nő(a család női tagjaitol kapom is a megjegyzéseket) pedig lapos hasam van alapból is.de megmondom őszintén nem bánom hogy nincs giga mami hasam.
Én már a nem várt napja előtt éreztem 2nappal. De nekem 32 napos a ciklusom.
De a hányinger szag érzékenység csak 6-7. Hét.illetve a cicim is akkor kezdett nőni.

Mi a szűk családnak 7. Héten. Közeli barátoknak 13. Héten mondtuk el. Más még nem tudja,majd észre veszik.
 


Sziasztok valakinek nem maradt clostilbegyt tabletàja vagy receptje? ropioli@citromail.hu
 
 


Sziasztok!

Kivel mi a helyzet? Hogy vagytok? Vigyor Hangolódtok az ünnepekre? Én még nem nagyon tudok, mert végig dolgozom, péntektől vagyok csak szabin. A nem várt megint késik, holnap lesz egy hete, a tesztek szokás szerint negatívak. Kicsit már kivagyok ettől, hogy folyton késik, azt se tudom mikor kellene megjönnie, a ciklusaim nagyon hosszúak. :( Januárban fogok menni orvoshoz rákszűrésre, akkor megkérem, hogy vizsgáljon meg teljesen, jobb lenne már tudni, ha van valami baj... (De remélem nincs.) 


 


Sziasztok! Ebben a hónapban kezdtünk próbálkozni. Szerda/ csütörtökre nem várom. Predictor earlyval ma negatívat teszteltem. Lehet hogy korai volt még? :) ha nem jön meg akkor ismétlek a hét vége fele.
 
 


Sziasztok! Ebben a hónapban kezdtünk próbálkozni. Szerda/ csütörtökre nem várom. Predictor earlyval ma negatívat teszteltem. Lehet hogy korai volt még? :) ha nem jön meg akkor ismétlek a hét vége fele.
 
 


@csipke5:
Predictor early semmit sem ér. Nem várt előtt 4 nappal sima 25-ös vagy 10-es kimutatta nekem. Várj pár napot, és válassz másik tesztet.Sajnos a predictorról sok rossz vélemény van a neten is. Ha nem sajnálod a pénzt, digitális clearblue tuti meg mutatja Drukkolok, majd jelentkezz.


Többiek veletek mizu?

 


@babybumm:
Köszi a válaszod. Igen én is láttam, hogy sok negatív vélemény van róla. X-epilt vettem még. Arról úgy tudom, hogy megbízható.
 
 


Ismét negatív. Sebaj új év új esély
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok?
Képzeljétek, ma voltam orvosnál és úgy néz ki 21-én meglesz az inszemináció. Eddig kicsit próbáltam nem foglalkozni ezzel, más dolgokra koncentráltam (nem tudom mennyit segít, de jó volt picit nem azon rágódni, hogy most vajon megjön-e vagy éppen mikor van peteérésem, mikor legyünk együtt, stb.) ezért nem is írtam.
Szóval izgatottan várom mi sül ki ebből a hónapból :)
Puszi mindenkinek! Írjatok kivel mi a helyzet!


@aranylotusz:
Szia! De jó, drukkolok, hogy sikerüljön! :-) jól tetted, hogy kicsit nem foglalkoztál vele. Nekem decemberben megint kèt hetet kèsett, de csak a ciklusom szórakozott megint. Most voltam orvosnál, aki beutalt vèrvètelre, progeszteront, prolaktint, lh-t, fsh-t, tsh-t fognak nèzni. Kiváncsi leszek, mi a helyzet. De bizakodó vagyok, ès pozitívan állol az új èvhez. :)
 


Annyira drukkolok mindenkinek lányok,hogy idén sikerüljön. Én pénteken leszek 16 hetes.Pokol volt az elmúlt időszak. Kb 1,5 hete nem hányok. Hányingerem van még néha. Remélem most már mindegy jön a jó időszak.

 


Sziasztok! Tavaly írtam ide utoljára, akkor kicsit besokaltam, nem akartam a témával foglalkozni. Persze mást se csináltam :D Sajnos mindentől függetlenül a helyzet változatlan, december volt a 6. hónap. Tudom, ez nem a világ vége, de már nagyon várjuk.
Saci azt hiszem veled írogattunk, visszaolvastam valamennyire, mikor mész dokihoz?
 


Jajj, most olvasom, hogy már voltál nőgyógyász utalt be erre a vérvételre? Februárban lesznek vizsgáim, ha addig nem jön, én os belevetem magam a dolgokba...
 


Babybumm, remèlem, hogy most már akkor jobb időszakod jön. :) Judit, igen :) a nőgyógyász utalt be igen. A párom is fog menni sperma vizsgálatra, illetve mèg azt mondta, hogy a HSG vizsgálatot is elvègezi, ha szeretnèm, de egyelőre úgy vagyok vele, hogy a hormon vizsgálatot megvárom, iszom tovább az inofolicot és remèlem sikerül. Drukkolok Nektek is! :)
 


Sziasztok!
Úgy alakult, hogy végül még sem kellett a következő, eddig hűtőben tárolt lombikprogramhoz szükséges gyógyszerek:
1 doboz GONAL-F 900NE peteérést serkentő gyógyszer (blokkos ára44.563 Ft/doboz)
1doboz MERIOFERT 75 NE (blokkos ára 23.179 Ft/doboz)
5 doboz ESTROFEM 2 mg (blokkos ára 1.165 Ft/doboz)
3 doboz CLEXÁN 0,6-os (blokkos ára 3.242 Ft/doboz)
1 doboz PREDNISOLON 5 mg-os (blokkos ára 189 Ft/doboz)

Ha szükséged van rá hívj és az árban megegyezünk! Hozzon sikert! 20/6628403 Budapesten átvehető!


Sziasztok Csajok!
Visszaolvastam a sztorikat és kicsit szar érzés fogott el! Sokan vagytok akik hónapok sőt évek óta próbálkoztok hogy összejöjjön...Én nagyon szerencsés vagyok mert már a pocakomban növekszik a kis csöpink, viszont így visszagondolva a teherbeesés csak az első mérföldkő...Én szó szerint végigparázom az egészet!
Az első orvosi vizsgálat...
A 12. heti UH...
A vérvétel eredményei...
A doki kiválasztása igy 16 hetesen akkora stressz (első baba korlatozott dokikészlet)...
Munkahelyi stressz (nincs utódom akit betaníthatnék addig pedig nem engednek el nagyon)
Napok óta furcsa szúrásérzetem van ott ahol a baba van (plusz altájékon is és nagyon ijesztő)...
Csak annyit akartam mondani hogy ez a legszebb dolog ami egy nővel történhet és igen élvezzük ki minden pillanatát mert a pozitív teszt után ez a kis ember lesz a világunk!!!

Sok sikert és boldog anyaságot kívánok mindenkinek
 
 


@erveer:
De szép amit írsz! Így igaz.

Nekem hétfőn megvolt az inszem, most várunk. Nehezen fog eltelni ez a 2 hét, de ilyen közel még nem voltunk a sikerhez, nagyon bízom benne, hogy minden jól alakul.

@saci0501:
Vannak már eredményeid? Mi volt a vérvételen?


@aranylotusz:


Sziasztok!
Erveer, nagyon szép amit írtál, teljesen egyetértek. :) Azért próbálj meg kicsit megnyugodni, bár gondolom nagyon nehéz... 
Köszönöm az érdeklődést!
Férjemmel elkezdtük a vizsgálatokat, ő hétfőn volt, szerencsére minden értéke rendben van, aminek nagyon örülünk. Én is voltam vérvételen, egyelőre a 25. ciklus napon, ahol a progeszteron szintet nézték. Tegnap beszéltem az orvosommal, akit egyébként úgy általában kedvelek, meg mindenki nagyon jó orvosnak tartja, viszont bennem most még is felmerült, hogy orvost váltanék... A vérvétel eredménye az lett, hogy ebben a hónapban (csak ebben, vagy máskor is, nem tudom?) nem volt peteérésem, mert 4 lett a progeszteron szint. Ezt olyan félvállról vetette oda, hogy nagyon rosszul esett. Tudom, hogy ez nem a világ vége, és, hogy lehet ezen változtatni meg javítani, és vannak, akiknek nagyobb problémájuk van, de engem még is letört. Kérdeztem Tőle, hogy akkor mik a további teendők. Kb. lecseszett, hogy miért nem egy ciklus alatt mentem mind a két vérvételre. Menjek el a ciklus elején a másikra, és akkor majd meglátjuk mi lesz, de hallottam,hogy már alig várja, hogy letegye a telefont. Mondtam, jó. 
Kicsit az az érzésem, hogy mivel még nem próbálkozunk egy éve, nem is érdekli igazán, nem vesz komolyan. :( Egyelőre más vizsgálatom még nem volt. Amikor legutoljára voltam nála említettem neki, hogy sokszor szúr a petefészkem, de nem akkor amikor az ovulációt sejtem, azt mondta, biztos nincs baj, ultrahangon nem csinált. Most felkerestem egy régi orvosomat, akihez vissza fogok menni, február 26-ra kaptam időpontot. Ha megjön a menzeszem,akkor pedig a ciklus elején megyek megint vérvételre ahol LH-t, FSH-t, TSH-t, prolaktint fognak nézni, ezt írta fel a doki...
 


@saci0501:


Igen, akkor lehet érdemes elmenned egy másik dokioz is, ha enyire félvállról veszi. Ott meg simán mondhatod, hogy már egy éve próbálkoztok, senki nem fogja tudi, hogy nem így van... ;)
A progi miatt egyébként szerintem ne aggódj, van hogy kimarad egy hónap. Úgy emlékszem évente egy vagy kettő nem gond, ha elmarad. Szoktál LH teszet csinálni? Lehet érdemes lenne, legalább megnyugodnál, hogy ez a része rendben van. :)

Kitartás mindenkiek! Szép hétvégét!


Sziasztok! Ma voltam vèrvètelen, acikpus 5. napján, ez lett az eredmény. Mit gondoltok? Feltöltöttem remèlem látszik.
 


 


Sziasztok!
Kivel mi a helyzet?
Mi még mindig várjuk a második csodát. Azóta voltam hormon vizsgálaton, illetve csak randomra kértem a nőgyógyászomtól beutalót, talán a 4. nap mentem el a vérvételre, minden szép és jó. Ezer LH tesztet csináltam, volt hónap, hogy nem igazán volt pozitív, volt, hogy igen, de olyan nagggyon sötét teszt csík nem volt sosem. Igazából már nem tudom mi van, vagy mi nincs?! Tesztelgetést abbahagytam, májusig várok, ha addig semmi, megyek a dokimhoz, hogy kezdjünk valamit.
Nem gondoltam, hogy ennyit kell rá várnunk, pláne, hogy egy már van, aki 4. hónapban sikerült. Érthetetlen. Ahol nem kéne, jönnek sorra, ahol kéne, meg ez van
(Na ez most kicsit negatívra sikerült komment, de ez van bennem)
 


@saci0501:
Picibe nyitja meg, nem tudom elolvasni az értékeket. De gondolom azóta voltál orvosnál.
 


Szia! Igen voltam azóta másik orvosnál, de jól is tettem. Kiderült, hogy IR-m van, PCOS ès PM alulműködés. :/ Jó kis csomag. Most diètáznom kell ès jövő héten megyek endokrinológushoz.
Megèrtem a gondolataidat, nekem is jöttek hasonlók az elmúlt napokban, amikor kiderültek a dolgok. De nem szabad feladnunk! :)
 


Sziasztok. Kivel mi újság?

 


@babybumm:
Szia! De jó, hogy írtál! :) Sajnos azóta sem jött össze a baba. Tartom a diètát, plusz sportolok ès gyógyszert szedek. Az előző ciklusban már volt peteèrèsem, elvileg most is, de mèg a hő nem igazolta. Remélem a napokban ez is megtörtènik. Veled miújság? :)
 


Sziasztok. Mi újság?

 


@saci0501:
Köszönöm a kérdésed. Velünk minden rendben. Nagylányom már 6,5 éves, viszont még maradt pluszban egy évet oviban. A kicsi is már 16 hónapos. Nagyon okos ,szófogadó, türelmes, nyugodt kislány. Egy hete költöztünk be a csaladi házunkba. Most teljes mértékben a felújításra koncentrálunk. Közben egy új vállalkozáson gondolkozunk.

 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: