Új privát üzeneted érkezett!

@babszi24:
31 vagyok,még nincs gyermekem. Mindenesetre nagyon szurkolok neked! Én egyenlőre izgatott vagyok,és kicsit izgulok is az inszem miatt. De jövő szerdán Uh,akkor lesz a 12.napom,és kiderül. Neked is kiderül akkorra :-)
 


@csilla0124:
Izgulok érted! És köszi a szurkolást!!! Feltétlen írj majd, hogyan alakul :) A jövőhét szerda egy fontos nap lesz, de addig igyekszem elfoglalni magam, mert különben nagyon lassan telik.Bezzeg amikor nyaralunk, akkor meg repül az idő.
 


@babszi24:
Aranyos vagy,írok mindenképpen! Nagyon nehéz nem ezeken a dolgokon agyalni,és ilyenkor hihetetlen lassan telnek a napok. Te is írj már mindenképpen,nagyon szurkolok neked!!! :-)
 

 
 

Elfogyott a DUPHASTON-om :-( az nagy gáz? És még csak 10 nappal vagyok az inszem után. Azt hittem van még egy levél a dobozban, de nem volt. Mit tegyek?
 


@babszi24:
Csörögj rá a dokira vagy irass fel vhogy,mert sztem azt a nem vártig kell szedni.ha megjön,ami nem ugy lesz,abba kell hagyni,ha nem, és baba van,akkor is majd szedned kell!!!
 


@csilla0124:
Én is úgy emlékszem a 12.hétig kell szedni terhesség esetén. De látszik, hogy nem vagyok rutinos orvosság szedő, mert most jön a hosszú hétvége! Ha a doki fel is írja, hol váltom ki?
 


@babszi24:
Valahogy oldd meg,az tényleg fontos, a 12.hétig,én is ugy tudom. Ügyeletes gyogyszertár mindig,mindenhol van! Szurkolok! Irj majd! :-)
 


Szia Tittikee!Jó hírem van! Áprilisban kezdünk tb-re.Remélem már te is előrébb vagy egy lépéssel.
 
 


@csilla0124:
Sikerült feliratnod és kiváltanod a gyogyszert? Hogy vagy? Holnap teszt? Érzel valamit? Nagyon szurkolok!
 


:) Nem hívtam fel a dokit, valahogy nem éreztem úgy, bár ha nem lett vona más megoldás megteszem :) Sikerült végül pár szem orvossághoz jutni, bár elég kalandosra sikerült  , de megoldódott, hála egy hölgynek, aki felajánlotta a megmaradt gyógyszereit, csak el kellett menni érte.

Hogy hogy vagyok? Izgulok, direkt nem vettem tesztet, hogy véletlen se tudjam megnézni, mert a hormonoktól így is elég érzékeny vagyok. Időnként feszül a mellem, émelygek szurkál a hasam, de úgy érzem mindjárt meg fog jönni. Próbálok nem erre gondolni és tenni a dolgomat, de ez nagyon nehéz. Ha ma nyitva lennének a patikák már elmentem volna tesztért!! Köszi, hogy szurkolsz, holnap megírom mi lett, remélem a csíkok is úgy gondolják, hogy párosan szép az élet. Igaz, hogy az első inszemem, de miért ne jöhetne össze

Na mesélj, Te hogy vagy? És feltétlen írj, hogy mit láttak az UH-n!!Legalább 2 szép tüszőt kívánok! Tényleg, szeretnél ikreket?
 


Sziasztok.
Egy ideje nem jelentkeztem, mert kicsit besokalltam... a 3. inszem sem jött össze, és ma derült ki, hogy az Ovitrelle ellenére is bennragadtak a tüszőim a petefészkembe, így most 3 szép ciszta van.
Ezért lenne hasznos, ha a dokik megnéznék az inszem előtt, hogy egyáltalán megrepedtek-e, mert nekem volt egy ilyen gyanúm... Most már mindegy. Ebben a ciklusban nem is lesz stimuláció, sőt már mondta a dokim, hogy megcsinálhat még 2 inszemet, de már kérjek időpontot Kaáliba. Mondjuk a Kaáli már felmerült bennem, mert sokan mondták, hogy ott azért minden másabb, alaposabbak stb. Szóval szegedi Kaáliba bejelentkezem hamarosan, bár nem bánnám, ha addig mégse jutnánk el...
Nektek szurkolok!!!
Valaki írjon már jó hírt :)
 


@babszi24:
Akkor ez most nagyon izgalmas lesz! Irj holnap fektétlen!!! Miért ne sikerülhetne az elsö inszem? Simán összejöhet,ez nem kérdés! ;-)
Ikrek gondolata eszembe jutott,igazából,ha úgy lesz,jöhetnek,csak minden rendben legyen velük! Akkor holnapra egy kalappal nekünk! Nagaon szoritok neked! 2 csikos tesztet kivánok neked!!!
 


@csilla0124:
Egy nagyon halvány 2 csíkos lett, majd holnap is csinálok, mert ez még nem mutat semmit. Milyen tesztet érdemes venni? Én Gabrielt vettem.
 


@szmeszter:
3 ciszta az nagyon dúrva!! És mit mondott a doki fel fognak szívódni, vagy ki kell venni? Ne aggódj a kaálin, a lényeg, hogy bízz magadban!!! Ne hagyd magad!! Szorítunk
 


@babszi24:
Basszus,de jo!!! Ez nagyon szuper!!! Szerintem bármelyik kimutatja,még pár nap,és erösödni fog! Ennek már halkan,de nagyon lehet örülni! :-)
 


Igeen, halkan, de nagyon nagyon!!! Írj majd az uh-ról és hogy mikor lesz inszem! Uhh, alig merek boldog lenni. Mihamarabbi páros csíkot mindenkinek!!!!
 


@babszi24:
Nagyon örülök neked! De még csak halkan! Tul vagyok az Uh-n, 2 szép petém van,holnap repesztö szuri,péntek,szombat inszem. Izgulok nagyon! Hova adják a szurit? Uh-n fognak nézni még?
 


@babszi24:
Még 2 kérdés: Te az inszemek után adtál pénzt Emőkének? Illetve a párodnak hány napos katonákkal érkeztetek? Ne haragudj az esetleges indiszkrét kérdéseimért,nem muszáj válaszolnod! Igy is jöszönök minden infot! Nagyon izgatott vagyok,és olyan jo olvasni ilyen pozitiv dolgokat.
 


@csilla0124:

De jó!!! Akkor lehetnek ikrek!

Hasfalba, ha kéred bent az ápolónők beadják szakszerűen. Szerintem nem lesz uh, legalábbis nekem nem volt Emőkénél.

Sőt én az inszem után éreztem a tüszőrepedést, biztos a spermiumok idézték elő, mert a tüszőrepedés kinyitja a méhszájat, az enyém meg olyan zárva volt az első napi inszemkor, hogy szét kellett feszíteni. Fájt is. A második nap még már nyitva volt.
 


@babszi24:
Na bizzunk a legjobbakban! Inszem után hány nap mulva kellett tesztelned? Mikor csinálsz kövi tesztet? :-)
 


@csilla0124:
Ma vagyok a 14. napon az első inszem után, én ma teszteltem egy halványat. A drnő azt mondta, ilyenkor még elvileg nem látszik. A 14. Nap mindig a nemvárt napja, innen indul a hány napot késik számláló. Holnap megyek dokihoz, majd megkérdezem, mikor érdemes tesztelni, vagy vérvétel lesz...
 


@babszi24:
Igen,ilyenkor még semmit nem lmtnak Uh-val,é. Na,de majd irj,mi van veled!
 


@gabi41:


Szia!

sajnos még mindig nem tudtam a tapolcai kaálit felhívni. Győrt is próbáltam szintén sikerteleül a mai nap. Holnap újra megpróbálom.
 
 


@babszi24:


Kaptam rá gyógyszert, elvileg felszívódnak... Mivel a lombikra még 1-2 hónapig tuti nem kerül sor (decemberre kaptam konzultációra időpontot), ezért 1 inszem még lesz valószínűleg.
Akkor pedig megnézetem, hogy a nyamvadt tüszők megrepedtek-e...
 


@szmeszter:
Teljesen megértem, hogy nem szeretnél több ciszta babát, inkább egy rendes terhesség összejöhetne, annyira vágyunk rá.
A Kaáliban kihez mész konzultációra? Ki lesz az orvosod? Jelenleg úgy tudom 6 hónap a TB-s lombikra a várakozás konzultáció után.
 


@csilla0124:
Most látom kimaradtak kérdések. Emőke a klinikán nem kér pénzt, csak a magánrendelésen. Nem pénzéhes.

Az első inszemre azt hiszem 2 naposak voltak a katonák, másnapra természetesen 1 naposak. A páromnak nincs problémája mozgékonyságra sem mennyiségre sem szerencsénkre.
 


@babszi24:
Nagyon nagyon köszönöm a választ. Én is úgy érzem,h nem pénzéhes,nagyon meg vagyok vele elégedve. Szuper a 2 napos katona,köszi. Nálunk is a férjemmel minden a legnagyobb rendben! Na és te h vagy? Mi a kövi lépés? Nagyon szurkolok,h ez tényleg a siker legyen,olyan pozitiv ilyeneket olvasni. Még egy lehet h butus kérdés,de a klinikán lehet ugy kényelmesben lenni,h nem háloing vagy pizsi? Itthon alig vagyok ilyenben. Mi a tapasztalat? Kösziii,és bocsi a sok kérdésért.
 


@babszi24:
Nagyon nagyon köszönöm a választ. Én is úgy érzem,h nem pénzéhes,nagyon meg vagyok vele elégedve. Szuper a 2 napos katona,köszi. Nálunk is a férjemmel minden a legnagyobb rendben! Na és te h vagy? Mi a kövi lépés? Nagyon szurkolok,h ez tényleg a siker legyen,olyan pozitiv ilyeneket olvasni. Még egy lehet h butus kérdés,de a klinikán lehet ugy kényelmesben lenni,h nem háloing vagy pizsi? Itthon alig vagyok ilyenben. Mi a tapasztalat? Kösziii,és bocsi a sok kérdésért.
 


Sziasztok! Még nem írtam ide de már hónapok óta követem a történeteket a legelejétől. A párommal van egy 4 éves fiúnk, aki természetes úton fogant. Kb 2-3 éve próbálkozunk kistesóval sikertelenül. Elkezdtünk meddősségire járni. Vizsgálatok során kiderült nincsen peteérésem. A petevezetékek átjárhatóak. Így elkezdtük a stimulációt (nagyon lassan nehezen értek meg a tüszők) és október 2-án volt az első inszemináció. Innentől nagyon lassan teltek a napok. Két hét után teszteltem halvány két csíkot. 18. Napon két erős csíkot. :) Pénteken megyek dokihoz, alig várom! Drukkolok mindenkinek,hogy mielőbb babásodjatok!


@hopihecske85:
Annyira.de annyira jó ilyeneket olvasni! Teljesen feltölt! Olyan jo,hogy írtálna csoportba! Köszönjük! És várjuk a fejleményeket! És óvatosan még,de gratulálok!
 


@csilla0124:
A pizsi ill. hálóing szerintem elvárás, de nem kötelező a nagymama típus, lehet már olyanokat kapni, ami egy pólóra emlékeztet inkább. De esetleg kérdezd meg bent, milyen lehetőségeid vannak..
 


@hopihecske85:
Jaj de jó! Akkor az én csíkom is erősödhet, bízzunk benne. És köszi, hogy megírtad!!
 


Voltam dokinál, szednem kell a DUPHASTON-T tovább, és majd novemberben lesz UH.Már most izgulok, remélem ikrek. Addig is boldog babásodást mindenkinek!
 


@babszi24:
Jujjj,de jo! Szuper hirek! Akkor novemberben kiderül! Tesztelsz még ujabbat? Na én ma megkaptam reggel a repesztö szurit,széthasogat,feszit a hasam,nagyon durva. Neked is volt ilyen? Ugyh holnap,holnapután inszem.
 


@csilla0124:
Szurkolok!! Hogy állsz? Bent fekszel már?

Nekem nem hasogatott, bár pontosan nem emlékszem rá, mintha puffadtam volna tőle inkább, nekem az inszemkor repedtek meg a tüszők, akkor éreztem.
 


@babszi24:
Köszi a szurkolást! Igen,bent fekszem! :-) 2-en vagyunk eddig egy szobában. Nekem hol kevésbé,hol jobban szurkálgat,jobb oldalt,meg feszül nagyon. Ugye ott van mind a 2 tüszö. Igy szerintem még nekem sem repedtek meg,na majd kiderül! Te h vagy?
 


@csilla0124:
Juhjj, de izgulok! Hánykor kerülsz sorra?

Én jól vagyok, néha szurkál a a hasam, meg álmos vagyok. A tesztek egyre erősebbek :)
 


@babszi24:
Jujjjjj,de örülök neked!!! Ez annyira szuper! Hátha ikrek lesznek! :-) 12körül kerülök sorra. Sokan lesznek bent? Gyorsan megvan? Lábamon megyek majd be-ki? Most hirtelen lett pmr kérdésem :-)
 


@csilla0124:
Szólnak a nővérkék, hogy ki kellene ülni, utána pár perc és sorra kerülsz. Megmutatják a fecskendőt a nevekkel, be kell azonosítani. 1 aszisztens és a drnő van ott a beavatkozásnál. Kb 5 perc, utána felvilágosítást kapsz a továbbiakról, meddig kell feküdni, mikorra kell visszamenni másnap...stb saját lábon távozol. A legtöbbeknek csak olyan érzés, mint egy rákszűrés.
 


Köszi mindent! Azért kicsit elkezdtem izgulni! :-)
 


@csilla0124:
Na hogy vagy? Túl vagy rajta? Mit érzel?
 


@babszi24:
De aranyos vagy,h igy érdeklődsz :-) Igen,tul vagyok rajta,nem fájt,inkább kellemetlen volt,de Emőke iszonyat rendes. 1orája már fekszem,viszont görcsölget a hasam,hol egész erősen,hol kevésbé. Holnap pedig ismétlés :-)
 


Sziasztok! 


Én is Emőkéhez járok. Már van egy kislányunk aki 21 hónapos, a 4. inszeminációra sikerült. Most tesóra gyúrunk, a második inszemináció október 12-én volt, amikor abbahagytam a duphastont másnap nem jött meg, nekem minden esetben ilyenkor megjött eddig, sőt volt, hogy hamarabb, kivéve a kislányunknál Emmánál nem. Most is teszteltem, két csík lett, másnap halványabb, ma meg megjött. Holnap megyek be a klinikára Emőkéhez receptekért, csináljuk tovább. Január 7-én lesz két éves Emma, addig még 2 lehetőségem van. Nagyon el vagyok keseredve. Amúgy nagyon meg vagyok vele elégedve, szülésnél is profi munkát végzett és egyáltalán nem pénz éhes, tisztességes doktornő, imádom, hogy bármikor bármilyen kérdésem van felhívhatom és fel is veszi vagy visszahív. Babszi neked halkan gratulálok, most már csak az első ultrahangot kell várni. Én Emmánál akkor tudtam csak megnyugodni, hogy biztos ott van, jó helyen van és minden rendben. Csilla neked meg kitartást! Szurkolok neked!

 


@csilla0124:
Akkor pont jó az időzítés! Hajrá bébik!! Most izgulhatunk értük 2 hétig!!!
 


@kbrigitta:
De jo,hogy ilyen sokan vagyunk itt! Felöa fejjel,előbb vagy utóbb,de sikerülnie kell! Szurkolunk neked nagyon! És már ebben a ciklusban a kövi inszem? Köszi a drukkot! Irj majd Te is,mi van veled!
 


@babszi24:
Izgulás az meglesz,de tudod milyen érzés. Én is ugy érzem,az idözités jo volt ;-)
 


@kbrigitta:
Köszi Brigi!! Én nem mertem abbahagyni a DUPHASTON-T, mert a hirtelen hormonesés vetéléshez vezet, direkt szétbújtam a netet ez ügyben. Ha volt két csíkos teszted, nem lehet, hogy ez az oka a mensinek? Emőke 10 napig elegendő DUPHASTON-t ír fel egyszerre. És mit mondott a pozitív tesztre?
 


@csilla0124:
Megint 2 hét közös izgulás, nekem uh, neked teszt :lol:
 


@babszi24:
Igeeeeen,tényleg megint 2 hét közös iugulás :-) Mikor mész pontosan majd uh-ra?
 


@babszi24:


Másnap egyből teszteltem reggel, ahogy elfogyott mivel nem jött meg. Délbe már bevettem a reggeli adagot, másnap teszteltem akkor már nagyon halvány volt. :( Emmánál kimaradt két nap duphaston nélkül nem volt gond. Azt mondta Emőke, terhes voltam biztosan, de valamiért nem akart megmaradni.
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron