Új privát üzeneted érkezett!

@bogyo1991:


Szia! Nagyon örülök láttam minden rendben van.Akkor így most egy picit megnyugodhattok. Szuper,hogy nálad is így elfogatták egymást. Édesek,pedig nálad már nem is olyan picik és még is így várják ás szeretnék a kistesót. 02.07 kellene ugye megjönne azt mondta a doki várjak rá még egy két napot és akkor teszteljek aztán jelentkezzek nála.Úgy gondoltam vasárnap 02.10 reggel csinálok egyet. Most egy kicsit aggódom mert megfáztam és két este hőemelkedésem és lázam volt (38)  remélem nem okozott próblémát . a lázat kezeltem .

ditta
 
 


@intrisz:


Nagyon szurkolok! Már csak két nap a tesztig!! Hajrááá

ditta
 
 


Sziasztok!
Ma én most vagyok, holtponton :( amúgy sem erősségem a várakozás de most vagyok úgy, hogy nem bírom tovább. 11 napon vagyok az inszeminácoó után. Légyszívesebben tesztelnék, hogy végre kiderüljön már mi van. De egyben meg rettegek a végeredmény miatt. Teljesen patt helyzet . Az a baj, hogy nem érzek semmit, azt sem tudom kellene vagy sem bár az első terhességemnél sem éreztem ilyenkor semmit. Az inszeminácoó követő 4-5 napon éreztem szúrkáló fájdalmat talán a beágyazódás érzése lehetett. De nem merek se arra gondolni, hogy sikerült se arra, hogy nem....

ditta
 
 

 
 

@ditta55:
Holnap reggel tesztelsz??Nagyon drukkolok!!:)Írj majd!
 


Irjatok lányok,mi van veletek,nagyon szurkolok!!!
Kérdésem lenne: Van egy bontatlan doboz Duphastonom eladó! Valakinek van azüksége ilyen tipusu progira?
 


@bogyo1991:  Szia! Tegnap reggel teszteltem bár éreztem,hogy fölöslegesen.A láz után elmúltak a tünetek a mellfeszülés ,mellbimbó érzékenység minden. Ott már éreztem,h sajnos nem lesz siker a végeredmény! :(  Kicsit elkeseredtem nagyon igazságtalan .Próbálom túl lendíteni magam ezen az érzésen és koncentrálni a következőre de nagyon nehéz.Néha úgy érzem bele fáradtam,hogy mindig remél az ember és ez a végeredmény és most megint olyan közel éreztem ezt az egészet és meg sem tudom mondani mikor voltam utoljára beteg és pont most jó persze nem vehetem kézpénznek ,hogy ez miatt volt de akkor is ..... :( Na jó tehát akkor sajnos ez van.  Tegnap óta nem használom a kúpot ma hajnalban már meg is jött.Hétfőn hívom a dokit. Ebben a hónapban már lehet is csinálni a második inszeminációt ugye ?!

ditta
 
 


@ditta55:
Szia!Ne keseredj el, és főleg ne add fel!!Persze, hogy lehet ebben a hónapban is inszemináció.Mikor mész vissza a dokihoz?Én most megyek inzulinterheléses vizsgálatra, ez lesz az utolsó vérvétel , amit kért a doki.A progeszteron, TSH, prolaktin is jó lett, úgyhogy fogalmam sincs, hogy mi lehet a gond
 


@bogyo1991:


Szia! 


Azért az jó,hogy legalább az eredmények rendben vannak bár igen itt jön az a dolog,hogy evvel csak az a baj,hogy nem tudja az ember mi a probléma ezért nem is tudja megoldani. De tényleg csak bizni kell benne előbb vagy útóbb sikerülni fog! Én is már annyit gondolkodtam rajta,hogy mi lehet hisz minden rendben és még sem sikerül.  Voltam tegnap a dokinál megkaptam az újabb recepteket ma már el is kezdtem . Kérdezte a doki,hogy szeretnék e kihagyni egy ciklust esetleg, de nem.Folytatom.Össze kaptam magam már .


Ja és ebben a hónapban megpóbálok még nyugodtabb lenni és nem idegeskedni. .....


Nálad a vérvétel után hogyan tovább mit mondott a doki?


ditta
 
 


@ditta55:
Mindenképpen maradj pozitív, az rengeteget segít!!És szedj vitaminokat.Nekünk szerintem az inszemináció a következő lépés, a következő ciklustól.Milyen gyógyszereket kell ahhoz szedni?Vannak mellèkhatások?Ma voltam IR és vércukor terhelésen, meg is jött az eredmény,,az is jó lett.
 



@bogyo1991:


Na örülök,hogy minden rendben.Igen holnap akarok beugrani vitaminért.


Nekem : Clotilbegyt tabletát kell szedni a ciklus 3-7 napjáig napi 2x. Bemfola injekciót  másnaponta (3,5,7,9,11) aztán ugye a 12 napon ultrahang.És a végén Ovitrelle injekviót kell beadni aztán másnap van az inszemináció. Az inszemináció után meg napi 3x Utrogestan hüvelytablettát. Meg kell akkor várni a menstruáció napját bár a vérzés nem jelenik meg.Aztán rá egy két napra kell tesztelni ha negatí akkor abba kell hagyni a kúpot ami ugye nálam így történt másnap reggel meg is jött a menzesz. Ennek az ára : 30.0000 ft volt. Ma vagyok én a harmadik napnál ugyhogy elkezdtük újra.


ditta
 
 


@ditta55:
Ezeknek vannak mellékhatásai?Ezt mindenkinek adják, bármilyenek is lettek a hormonleletek?30000 Ft-on felül, mennyibe kerül még a beavatkozás, vizsgálat, konzultáció havonta?Az én dokimnál egy sima 5 perces konzultáció 20ezer, az inszemináció 45.Plusz persze az ultrahangok stb.
 



@bogyo1991:


Szia!Azt sajnos nem tudom megmondani,hogy bárkinek adják e de több helyen olvastam ,hogy ezeket kapták.Nekem nem volt semmiféle mellékhatása.Fejfájást írt,hogy az előfordulhat. Én nem magánrendelésre járok.Úgyhogy 0 ft a harmincezren kivül. Reprodukciós központba járunk nagyon kedvesek  ugyan így több konzultáció,uh,vérvételek.....


ditta
 
 


@ditta55:
Megkérdezhetem, hogy hova jártok?
 


@bogyo1991:


    Szia!! Pécsi szülészeti és nőgyógyászati klinika édesanyák úti reprodukciós központ.  ( meddőségi központ)

ditta
 
 


@ditta55:
Nekem most jött megés most a 26-27 nap helyett 25 napra.Ráadasul azt veszem észre az utóbbi hónapokban, hogy kevesebb a vérzés, csak 3 nap max és jóval kevesebb a mennyiség.Szerintem tuti van összefüggés a dolgok között.A progeszteron szintem 33 lett, fogalmam sincs, hogy az jó-e, de jövő hèten megyek a dokihoz vissza a leletekkel.Most egy kicsit negatívan látom, pedig még el sem kezdtük az inszeminációkat.
 


@bogyo1991:


Szia! Ne keseredj el tényleg nem szabad mindig kell remélni.Voltál már orvosnál ? Vagy majd csak a hét második felében mész.Egyébként nekem is már egy jó ideje csak 3 napos a menzesz és nem túl sok.Én is ehez kötöttem a problémát de állitólag nem.A férjem azt mondta a mostani menzesznél Ő neki annyi a pozitiv ebben hogy megjött,hogy legalaább nem mi voltunk a "bénák " eddig.   :) De tényleg ne légy negatív valamiért most így kell lennie de sikerülni fog!!! Holnap megyünk az ultrahangra és szerintem csütörtökön meg is lesz a második inszemináció. Izgulok,hogy minden rendben legyen holnap is. Most én is úgy vagyok ,hogy próbálom mondogatni magamnak,h most sikerülni fog.Már azt sem tudom jó e ha gondolok rá vagy sem .....kész örület 

ditta
 
 


@ditta55:
Küldesz egy e-mail címet?
 



ditta
 
 


 


 


ditta
 
 


Sziasztok. Érdekelne, hogy Szegeden a klinikán az inszemeket hogy számolják?.Mert itt az a protokoll, hogy befektetnek, és két nap egymás után csinálnak transzfert. Ez a kör így egynek számít, vagy kettőnek? Mert 6-ot támogat a tb, és nagyon nem mindegy, hogy maga a ciklus számít, vagy a transzferek száma? Akik már jártak Szegeden inszemen, elsősorban azokhoz szól a kérdésem. De aki tudja hogy tb-nél vagy akármilyen hivatalos szervnél hol lehet ennek pontisan törvényileg utánajárni, az se lenne rossz. Sajnos minden félét hallottam már, ilyet is, olyat is, és nem tiszta. Tegnap és ma is voltam inszemen. Ill. volt egy decemberi ciklusom, ott is két nap egymás után volt. transzfer. Most a dokit nem zargatom egyelőre ezzel, bízom benne már nem lesz rá szükség de nem. tiszta ez nekem és érdekel hol találok pontos szabályozást, törvényt erről.. A kaáliban azt mondják, egy ciklus számít, nem. a transzferek száma. Tehát hat különböző ciklus, azon belül 2-2 inszem. Van ahol 3 nap egymás után is csinálnak.

Szívből szülők


Sziasztok. Érdekelne, hogy Szegeden a klinikán az inszemeket hogy számolják?.Mert itt az a protokoll, hogy befektetnek, és két nap egymás után csinálnak transzfert. Ez a kör így egynek számít, vagy kettőnek? Mert 6-ot támogat a tb, és nagyon nem mindegy, hogy maga a ciklus számít, vagy a transzferek száma? Akik már jártak Szegeden inszemen, elsősorban azokhoz szól a kérdésem. De aki tudja hogy tb-nél vagy akármilyen hivatalos szervnél hol lehet ennek pontisan törvényileg utánajárni, az se lenne rossz. Sajnos minden félét hallottam már, ilyet is, olyat is, és nem tiszta. Tegnap és ma is voltam inszemen. Ill. volt egy decemberi ciklusom, ott is két nap egymás után volt. transzfer. Most a dokit nem zargatom egyelőre ezzel, bízom benne már nem lesz rá szükség de nem. tiszta ez nekem és érdekel hol találok pontos szabályozást, törvényt erről.. A kaáliban azt mondják, egy ciklus számít, nem. a transzferek száma. Tehát hat különböző ciklus, azon belül 2-2 inszem. Van ahol 3 nap egymás után is csinálnak.

Szívből szülők


Sziasztok! Végre egy csoport, ami egészen aktív! Be vagyok reccsenve! 4 éve próbálkozunk a férjemmel,most vagyok 26 éves. Fiatalságom ide vagy oda most márciusban voltam az első inszemináción. Előtte bemfola szurikat kaptam, tüszőrepesztőnek meg ovitrelle szurit. A doki szerint 2 db (22 és 24-es) tüszőm is megérett. Az inszem közben kiderült, hogy zárva van a méhszájam és ki kellett feszíteni. Utána az is kiderült, hogy az előző orvosom rosszul állapította meg, nem előre hanem erősen hátradőlő méhem van. Majdnem elbőgtem magam, de a doki megnyugtatott és annyival zárta hogy majd később kivizsgálja, most az inszemre fókuszáljak. Ennek ma 11.napja. Azóta erős derék fájdalmaim vannak, szúrkáló érzés igazából és mind a két oldalon. Tegnap este alig tudtam aludni, annyira fájtak a melleim. Korábban a PMS tünetek miatt is érzékeny volt de most konkrétan fáj. Plusz sokszor "cseng" a fülem de nem szédülök kifejezetten. Nagyon nem akarom beleélni magam, hogy sikerült, hisz csak az első inszenem. Április 4.-en kell tesztelnem ha aznap nem jön meg. És félek, hogy mivel felírta a doki a progeszteront (amit inszem óta kell szednem) , így lehet hogy csak amiatt érzem ezeket a tüneteket.
 


Szóval van itt olyan esetleg akinek sikerült már az első inszeminációja? Van valami tanacsotok az inszem utánra azon kívül hogy kíméljem magam? És olyan, akinél a magas progeszteron szint okozott hasonló tüneteket de mégsem volt terhes? Bár akadnak erre utaló jelek, mégis úgy érzem hogy nem sikerült.
 


Sziasztok
Még új vagyok első inszemre készülünk. Van valamilyen tapasztalat előtte utánna kinek mi Vált be
 


Sziasztok!
Én is csatlakozom hozzátok, mi tegnap voltunk a férjemmel a budai Kaáliban, mi is inszemezni fogunk.
Én is IR-es vagyok, inozitot és meforalt szedek rá, 2 éve próbálkozunk és semmi. Mi mondjuk már a második gyerekre gyúrunk, de nem könnyebb így se. Az első spontán jött össze, de ő is csak 2 év próbálkozás és végül egy műtét után sikerült. Azt hittük könnyebb lesz legközelebb, de sajnos nem. Sőt, újra megcsináltattam tavaly a műtétet, de most az sem segített. Nekünk a Kaáliban a dokink azt mondta, hogy 3-4 inszem, és ha nem sikerül, akkor megyünk tovább lombikra. Kaptam injekciót (5 db), és ha megjött el kell kezdenem szúrni magam, aztán UH és inszem, de a menetet ti már bőven tudjátok.
hfzita
Budapest XVII. kerület
 
 


@inszeminacio77: Nekünk a Kaáliban azt mondták, hogy az inszemet nem állja a TB, csak a lombikot. Így fizetni kell, ami nem is kevés 80 ezer.
Van itt olyan, aki kaális és kevesebbet fizet az inszemre?
hfzita
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!
Új vagyok, első inszemre készülünk hétfőn.
Duna Medical-lal van valakinek tapasztalata?
 
 


Sziasztok! Május 15-én voltam a második inszemen és az is sikertelen lett így tapasztalatokat nem tudok megosztani veletek. Nyiregyen voltunk tb-s támogatással de úgy döntöttünk, hogy átjelentkezünk Debrecenben egy meddőségi klinikára. Ellenben ebben a hónapban nem mentünk sehova és mégse jött meg a nemvárt menstruáció,bár teszt negatívot jelzett. Lehet a progeszteron, bemfola vagy az ovitrelle befolyásolja az e havi ciklusomat. Kiábrándító volt látni az egy csíkot... Vitaminozok és várom hogy elteljen ez a két hét, mert akkora van időpontunk Debrecenben.
Mindenkinek kívánom azt a két csíkot!!
 


Sziasztok!
Nincs valakinek valami belső infója hogy miért nem lehet elérni a forgács intézetet? 2 hete minden nap hívom őket de nem veszik fel a telefont....
Vagy valaki tud esetleg egy másik számot amin el lehet érni őket?
 
 


Sziasztok!
Szívesen segítek még olyan hölgyeknek, akik kisbabára vágynak.
Egy pár kérdésre válasz:
Nem pénzért és nem szexért segítek.
Mindegy hogy korházi, vagy házi inszemináció szeretnél, vagy bármi mást, én szeretnék anonim maradni.

Írj ide: ez1980@freemail.hu

és minden mást megbeszélünk.
 


Sziasztok!

Aktív még ez a topic? Októberben megyek az első konzultációra a budai Kaáli Intézetbe és lenne egy pár kérdésem azzal kapcsolatban, hogy milyen vizsgálatokat tudnék addig megcsináltatni (esetleg TB-re), hogy ezzel ne menjen az idő.
Illetve, olvastam, hogy az inszemináció pénzbe kerül a Kaáli Intézetben, pedig elvileg hat beavatkozás ingyenes kellene hogy legyen (mármint ennyit támogat az állam). Erről tud valaki valamit? Köszönöm előre is a válaszokat!


Nilnarin
 


Sziasztok. Új vagyok még itt, de úgy gondoltam hátha tudtok segíteni.
A férjemmel az évben most volt az 5.inszeminációnk. Minden alkalommal csak 1 vagy 1-1 nagyobb tüsző érett meg, most volt az első alkalom hogy mind kettő oldalon 4-4 nagy tüsző érett, viszont nem kaptam a gyógyszertárban azt a tüsző repesztő injekciót ami kellett volna így repesztès nélkül történt az inszeminació. Most várom a keddet akkor tudom meg az eredményt. De sajnos már második napja pecsételő vérzésem van. Mára várható a menstruációm, a teszt is negatív. Valószínűleg most se sikerült. Mit tanácsolnátok? Lehet érdemesebb lenne lombikra menni? Volt valaki ilyen vagy hasonló helyzetben?
 
 


Sziasztok. Új vagyok még itt, de úgy gondoltam hátha tudtok segíteni.
A férjemmel az évben most volt az 5.inszeminációnk. Minden alkalommal csak 1 vagy 1-1 nagyobb tüsző érett meg, most volt az első alkalom hogy mind kettő oldalon 4-4 nagy tüsző érett, viszont nem kaptam a gyógyszertárban azt a tüsző repesztő injekciót ami kellett volna így repesztès nélkül történt az inszeminació. Most várom a keddet akkor tudom meg az eredményt. De sajnos már második napja pecsételő vérzésem van. Mára várható a menstruációm, a teszt is negatív. Valószínűleg most se sikerült. Mit tanácsolnátok? Lehet érdemesebb lenne lombikra menni? Volt valaki ilyen vagy hasonló helyzetben?
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron