Új privát üzeneted érkezett!

@babszi24:
Igen,arra a pár napra gondoltam,amig gurulnak ki...ez aranyos volt :-) Köszi mindenesetre,mindenképpen hasznos. Emöket pedig mindenképpen hivnom kell a 11.nap reggel,amikorömár nincs gyogyi,ha pozitiv,ha negativ a teszt,ugyh lehet ir még fel... Köszi mégegyszer! ;-)
 


Beleolvasgattam egy-két lombikos témába. Hát nem egyszerű az se! Márciusra van időpontom a Kaáliba. Nem tudom mikor kell lemondani, a 12 hét után?

Valamint tényleg máshogy számolnak, nem a tüszőrepedéstől számolják a 14. napot,hanem a transzfertől(visszahelyezés től) számolják a nemvárt napját. Ami kb az 5.6.napra esik.
 


@babszi24:
Igen,közben beszéltem egyik ismerősömmel,neki lombikja volt,azért mert már 3-5napos embriot tettek be neki.
 

 
 

Azért bekérdezek,hátha:
Nincs valakinek elado Duphaston? Akár csak 6-8 db??? Kösziiiii :lol: :-D
 


Ha nem írna fel a doki adok szívesen. :) Vagy, ha úgy érzed..

Amúgy hogy vagy? Mi a ráérzésed? Sikeres volt az inszem? Persze még nagyon korai a kérdés.
 


@babszi24:
De aranyos vagy,köszönöm! De arra jutottam,ha nem írna fel,akkor megpróbálom háziorvossal feliratni.

Igazábol a repesztö után nagyon görcsölt,szurt a jobb oldalam,ott volt 2 tüszö,majd elmult,de vasárnaptol megint nagyon érzem a jobb oldalam. Olyan,mintha a repesztötöl csak az egyik tüszö repedt volna csak meg,a másik pedig küzdene. Hát majd kiderül. Jo lenne ilyenkor utána egy uh,h tleg megrepedtek-e.

Te éreztél amugy valamit?
 


@csilla0124:
Mivel sokkal jobban figyeljük a testünket több mindent észre is veszünk. Aki természetes úton esik teherbe, és nem is gondol rá, hogy esetleg terhes is lehetne, az csak egy szúrást érez, odakap, de mivel elmúlik elfelejti....

Én épp beszélgettem a szobatársnőmmel, kb az inszem után 22 percel, amikor éreztem hogy befeszül a bal petevezetőnél, amit a szobatársam a tüszőrepedésnek vélt,és lehet, hogy tényleg az is volt , én attól a pillanattól hittem abban, hogy sikerült. Ez eltartott egy darabig, utána a feszülés lassan átvonult a jobb oldalra és kb rá 20 percre megismétlődött az az érzés,de a jobb oldalon, nem annyira intenzíven. És nemsokra rá ismét a jobb oldalon enyhén. Ezért gondoltam, hogy a jobboldalon nem úgy sikerültek a dolgok, és én is aggódom, de igyekszem pozitívan gondolkodni, és az uh-n minden kiderül, felesleges ezen agyalni. Jó kezekben vagyunk, de azért ne lankadjon a figyelmed! Ha azóta sem szünnek az érzések, az csak jó jel! Akkor nagy munka folyik bent! Hajrá babócák!
 


@csilla0124:
Ja és nyugi, fel fogja írni! Csinálj tesztet és hívd fel, ahogy kérte, és bízz benne, erre kèrt, nem arra, hogy ne szedjed a gyógyszert.

A szobatársam inszem után nem is kapott gyógyszert...tehát nem vagyunk rossz kezekben.(nem sikerült)

Ha minden kötél szakad, írj és adok az enyémből :)
 


@csilla0124:


Nekem Emőke mindig csak egy dobozt írt fel, a korábbi négy inszemnél és a mostani kettőnél is. A lényeg, ha elfogy reggel tesztelni kell, akkor már kimutatja. Én Emmánál rá két napra teszteltem, mert vasárnap nem rohangáltam már tesztért, hétfőn reggel teszteltem és kedden mentem receptért, mert akkor volt az Aranyklinikán. Szóval, ha terhes vagy és meg is akar maradni a magzat, akkor nem lesz gond, ha egy fél nap is akár kimarad. Ha nem így lenne, akkor tuti írnának fel többet. Szóval nyugi. 


Persze beszélek én. Anyu reggel adta be az első bemfolát, szombat reggel ultrahang. Ettől a reggeli egytől már elkezdtem érezni a jobb oldali petefészkemet. Inszem előtti napra annyira szokott feszülni, hogy alig bírok valamit csinálni, mintha keltető lennék. Pedig sajnos valamiért mindig csak egy nő meg nagyra, a többi lemarad. A merionallal annak idején egyszerre legalább 2, Emmánál 4 nagy tüszőm volt. Jó példa arra, hogy egy is elég a megfogantatásra, de többnél nagyobb az esély. 

 


@babszi24:
Igen,teljesen igazad van. Figyelek a testem minden rezzenésére és valoban,akik spontán lesznek terhesek,ezeket észre sem veszik,hiszen sokszor egy egy pillanatyi fájdalom vagy érzés,ami aztán el is mulik. Mi ennék már sokkal jobban odafigyelünk mindenre,de ez így is van jól.

Köszi a bíztatást,és teljesen igazad van,bízok benne,mert iszonyat szimpatikus,és jó dokinak tartom.

Ugyhogy egyre jobban izgatott vagyok! Az érzéseim pedig egyre erősödnek a jobb oldalon,de bízom benne,hogy ez tleg csak a benti munkának köszönhető :-)
 


@kbrigitta:
Köszi a jó tanácsot! Nekem mindig jobb oldalt van peteérésem. Normál esetben egy tüszö,most a closty hatáására lett 2 tüszö,mind a kettö jobb oldalt. Hát kiváncsi leszek mindenképpen! Az biztos.h én is nagyon megérzem a jobb oldalam,középidötöl durván érzem folyamatosan és az uh is mutatja mindig szépen.

Köszi a bíztatást,és,hogy leírod a twée eseted is,mindenképpen nagyon jó olvasni!
 


@kbrigitta:
Valahogy a Bemfola segíti a domináns tüsző kiválasztódását szerintem és azt érleli, nekem a 11. Napon 5-6db 12nm-nél nagyobb tüszőm volt a Clostytól és több kisebb. Emlékszem, hogy röhögtünk is a szomszédasszonnyal, hogyha Minikiének(a szuka kutyánk, szerettünk volna kölyköket) nem jött össze a 6 kölyök, akkor majd nekem :D utána kaptam a Bemfolát és utána már csak 2 domináns tüsző maradt... Elvileg, ha "normális" a hormonrendszer, akkor a petéből csak egy érik be.
 


babszi 24: Te h vagy? H érzed magad?
 


@csilla0124:
Most épp görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni, nagyon érzékenyek a melleim, és sírós lettem. Aminek van egy kis haszna már... Tegnap amikor kiálltam a parkolóból pechemre pont egy rendőrautó elé hajtottam, aki egyből leállított igazoltatni, szerinte nem használtam irányjelzőt...10e Ft helyszíni bírságot szabott ki, erre elbőgtem magam. Úgy megsajnált, hogy elengedett. :D Nagyon hasznosak ezek a gyerekek... Lehet lottót is veszek :lol:
 


@babszi24:
Ez aranyos nagyon :-) Szegény rendőr,még ő is meglepődhetett :-) Akkor úgy tűnik,dolgoznak a hormonok :-) Nem fog megjönni semmiképpen ;-)
 


@babszi24:


Tényleg aranyos sztori. Jól sült a dolog. :) 


Hát lesz sok furcsa érzés, nagyon várom már én is. Szerintem ez is egy gyönyörű időszak. Imádtam kismama lenni.


Bízom benne, hogy úgy van ahogy írod, és tényleg egy-két tüszőnek elég ahhoz, hogy tényleg sikerüljön. Nekem a múltkor bal oldalt volt egy nagy, de még inszem előtt a 10. napon magától kipukadt. Akkora lehetett... konkrétan mozogni sem bírtam, másnap meg már éreztem, hogy nincs ott. Akkor a 13. napra hívott be ultrahangra. A 16. napra viszont megnőtt jobb oldalon, ami a 13. napon 14 mm volt a 16.ra 20 lett. :) Most tanult Emőke, a 9. nap, szombat reggel 6-ra ugye megyek hozzá, megkukucskál.


Csilla neked kitartást! Én is inszem után pár napig érzem még a tüszők helyét. Szerintem ez normális. Mindig is éreztem, aztán szépen egyre halványabb lesz ez az érzés. 

 


@kbrigitta:
Akkor tényleg rendesen érzed Te is! Csak legyen belőle baboca,fene bánja :-) Szorítok neked nagyon! :-) és köszi a bíztatást! ;-)
 


Szurkolok nektek! Jó lenne, ha összejönne mindannyiunknak !
 


@babszi24:
Hihetetlen jó lenne! Én is szurkolok nekünk!!! És neked is,h ikrek legyenek!!! :-)
 


Hogy vagytok?

@csilla0124:

Mit érzel? Lassan kiérnek a peték a petevezetőből, és ha megtermékenyültek megkezdődik a beágyazódás. Érzel szurkálásokat?

@kbrigitta:

Hogy reagáltál most a Bemfolára? Lesz korábbi inszem?
 


@babszi24:
De aranyos vagy!
Szurkálások voltak,föleg péntek,szombaton,most kezd olyan érzésem lenni,mint amikor meg akar majd jönni,de ez még tudom,h semmit nem jelent. Bizakodó vagyok nagyon!
Szerencsére a hétvégén családlátogatásban voltunk,igy nem sok időm maradt ezen gomdolkozni
 


@babszi24:
Nem akartam még elküldeni. Szóval majd most aztán izgalmas napok következnek. És ti? Hogy vagytok? Hogy telt a hétvégétek? Meséljetek!
 


@csilla0124:
Jahj, de izgalmas! Izgulok érted is! Meg az miatt, hogy 3 nap és uh! Amúgy semmi komoly. Erős pozitív teszt, mellfájás, hőemelkedés éjszakánként, szerencsére rosszullétek, hányás nem jelentkeztek. :)
 


@babszi24:


Sziasztok!
Bocsi, hogy nem jelentkeztem kicsit zűrös volt ez a 4 nap. Szombat reggel megcsinálta az ultrahangot, bal és jobb oldalt is látott egy-egy tüszőt, ami úgy néz ki be is ért. Nagyon érzem mindkét oldalt, bár a balt, mint mindig sokkal jobban, szóval tuti ott van a legnagyobb. Ma beadtam magamnak a repesztőt, holnap, holnap után inszem. Ismét, mint az elsőnél 11.12. napon. Nagyon izgulok, hogy fog e sikerülni. 
Szerencsére nem fog most kattogni rajta az agyam, mert kezdjük a bölcsit szerdán.


Babszi, szurkolok, hogy minden rendben legyen az első ultrahangon. Itt már sok mindent látni fognak és megnyugodhatsz, hogy jó helyen van és minden a legnagyobb rendben van.

Csilla nálad meg lassan kiderül, hogy sikerült e, én is nagyon szurkolok neked!!!! 

 


@kbrigitta:
Juhjj, akkor nálad is lehetnek ikrek :D, valamint nagyobb az esély is a babásodáshoz! De izgalmas napok jönnek! Imádom!!! Mindent bele csajok!
 


@babszi24:
Szuper! De örülök,h jol vagy!! Nemsoká uh! Gondolunk Rád!!! Hátha ikrek... :-D
 


@kbrigitta:
Holnap? És holnapután? Uhh,az mindjárt itt van,jujj,de jo! És mot érzel a repesztö után? Na,ennek most sikeresnek kell lennie! Nagyon szorítok!!!!
 


Sziasztok! Voltam reggel uhn. Minden rendben van, 7 hetes vagyok. Ráadásul 2 petezsák és 2 elő embrió A 12. Hétig azért még izgulok hogy megmaradjon mind a két baba. Kívánom hogy ti is ilyen boldog híreket kapjatok minél hamarabb!


@csilla0124:
Nagyon érzem még mind a két oldalon. Nem repedtek még meg. Most várom az inszemet. Már itt vagyok. 10 ágyasba kerültem, de nem bántam Emma is itt fogant meg. :) Nagyon bízom benne, hogy többet nem kell jönni.
 


@hopihecske85:
De jó! Gratulálok! Bocsi nem olvastam vissza, neked hanyadjára sikerült? Szuper, hogy ikrek!!! Szurkolok, hogy megmaradjon mind a kettő.
 


@hopihecske85:
Gratulálok!!! Uhh,de szupi! Biztos,minden rendben lesz! Jo egészséget és sok örömöt! És tényleg? Mi az előzmény? Hogy jött neked össze? Mesélj kicsit!
 


@kbrigitta:
Hajráá,hajráá!!! Megy a drukk! Este is kó lesz,ha megrepednek! Holnap is folyt.köv! Megy a drukk!!!
 


@hopihecske85:
De jó! Gratulálok! Bocsi nem olvastam vissza, neked hanyadjára sikerült? Szuper, hogy ikrek!!! Szurkolok, hogy megmaradjon mind a kettő.
 


@kbrigitta:
Túl vagy rajta? Hogy sikerült? Nem fájt?
 


@hopihecske85:
Jahj, ezt a mázlit!! Gratulálok! Ez nagyon jó hír!! Mikor lesz már szerda? :shock:
 


@babszi24:
Fuu,mekkora szupi lenne,ha neked is ikrek kennének,nagyon szurkolok! Hányra mész szerdán?
 


Köszönöm aranyosak vagytok! :) Kb 2-3 éve próbálkoztunk osszehozni kistesot a fiunk mellé. Ezután kezdtem el járni meddossegire. Ott megallapitottak hogy pcos-m van. Párom andrologiai leletevel rendben volt minden csak a minta mennyisége volt kevés de ettől alkalmas volt inszeminációra. Nálam még az is problémás hogy alapvetően nincsen menstruációm. Így a vizsgálatokhoz, vervetelekhez mindig gyógyszert kellett szednem hogy megjojjon. Hormon vizsgálatból kiderult hogy nincsen peteeresem. Volt még egy petevezetek atjarhatosagi vizsgálat, amin az egyik oldal könnyen atjarhato volt a másik nagyobb nyomásra lett atjarhato. Valami nyakdugo volt benne. Ezután volt az első inszemináció, ami október elején volt. Tehát az első alkalommal sikerült tudom hogy ez nagy szerencse, de úgy látszik csak egy kis segítségre volt szükségünk Ennyi a mi kis történetünk. Nem soknak tűnik de kisebb kihagyás miatt eddig egy év alatt jutottunk el. Türelem rózsát teremt Sok sikert csajok!


@hopihecske85:
Akkor tul vagytok már egy két dolgon! Elsö inszem? Az szuper! Hatalmas gratula! :-)
 


Olyan jók ezek a sikersztorik!!! Együtt izgulok és érzek, ahogy olvasom a sorokat.

Én majd csak 11-re megyek, köszi a szurkolást!

Mi lehet Brigivel?
 


@babszi24:


Szia! Itt vagyok.  


Emma előtti inszemeknél szinte mindig meg kellett csípni a méhszájat, szülés óta nem, szóval eddig egyik sem fájt és nagyon gyorsan szoktunk végezni. Viszont ma annyi műtét volt, meg sokan voltunk, hogy a Emőke fél 3-ra ért oda. Olyan későn tudtam haza jönni, ráadásul busszal jöttem, hogy a férjemnek ne kelljen már értem jönni. Fél 7-re értem haza. 


 

 


@hopihecske85:


Tényleg nagyon szerencsés vagy, jó ilyen siker sztorikat olvasni. 
Én is csak gyógyszerrel menstruálok, azt gondoltuk, hogy egy szülés majd átrendezi a hormonjaimat, de sajnos nem, ezért most újra belevágtunk. Most nagyon érzem, hogy sikerülni fog, sikerülnie kell. Emma negyedik alkalomra sikerült, bízom benne, most egyel hamarabb meg lesz.

 


@csilla0124:


Csilla te most mikorra nem várod? Már nincs sok hátra, ugye? Szurkolok nagyon!!!
 


@kbrigitta:
Tényleg olyan jó ezeket sikersztorikat olvasni! Jo,h itt vagyunk egymásnak!

Brigi,jo soká jutottatok az inszemhez. Holnap folyt.köv? Hogy érzed,megrepedtek?

Szerdán tesztelek,de az még az inszem utáni 11.nap lesz. Szóval ott körül nem várom! Izgulok!
 


@kbrigitta:
Bakker, ha ennyire megváratott, akkor kislány lesz :lol: Remélem a holnapi gyorsabb lesz és becsúszik egy fiú is :lol:
 


@csilla0124:
Igen sokat vártam, ma meg nem is biztos, hogy ő csinálja, de nagyon szeretne odaérni. Szóval tuti ma is várnom kell. Feszíteni nem feszítenek már, bal oldalon tegnap délelőtt, jobb oldalon délután repedt meg, de van még ott valami, mert szurkálódnak. De azok majd felszívódnak.
Szerda... holnap... érzel valamit? Mell feszülés? 11. Napon halványan de kimutatja. Drukkolok!
 


@babszi24:
Nagyon szerettem volna egy kislányt, amikorma 14. Héten megtudtam, hogy nagy valószínűséggel az, majd kiugrottam a székből uh közben. Most mindegy mi lesz, igazából egyet szeretnék, ha véletlen kettő lenne, akkor van helye, nem leszünk csalódottak. A férjem egy kisfiúba bízik :-)
 


@kbrigitta:
Igazábol enyhe mellfeszülés,derékfájás,a klasszikus tönetek,mielött meg szokott jönni. Ráadásul meg vavyok fázva,éjszaka alig alszok,köhögök,nem tudom,most éjszaka majd mennyit sikerül aludnom,és persze izgulok is.
Na,csak ügyesen ma! Kitartást!
Gondolunk Rád!!!
 


@csilla0124:
Hát az nem túl jó, akkor pihenj sokat és kúráltasd magad.
Én ma annyira érzem a petefészkeimet, de biztoa megrepwdtek, mert most feljebb érzem az alhasam környékén folyamatosan szúró fájdalmat. Meg érzékeny is ha leülök. Majd rákérdezek. A múltkor nem volt ilyen. Kicsit izgulok, hogy minden rendben megy e.
 


Remélem jól vagytok!

Csilla szólj, ha kell a Duphaston! És jobbulást.

Brigi: remélem minden rendben. Középen érzed a méhednél, vagy a petevezetőnél?

Izgulok, szorítsatok!
 


@babszi24:
Holnap 11 után írj,mi van veled,gondolunk Rád nagyon!

Köszi,megoldottam,van receptem,ha kellene:-)

Brigi,mi volt ma veled?
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron