Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok. 28-án voltunk együtt párommal, nem védekeztünk, de nem ment el bennem. 5-én este elkezdett fájni a hasam - hol szurka piszka jellegűen, hol hasfájósan és akkor még nem gondoltam a terhességre, tehát nem tudtam bebeszélni magamnak semmit - ez tartott 6-án is, mondtam is páromnak hogy elrontottam a gyomromat, mert fáj, de nem megy a hasam, hiába mentem el többször vécére? Ma ugrott be, és kicsit számolgattam. Általában 7 napig vándorolnak a hímivarsejtek, mire beágyazódnak, onnantól még 5 nap. A 7. napon kezdett fájni a hasam. A neten ott van a tünetek között a fejfájás, a hasfájás, a fáradtság - ezek mind megvoltak. 2 napig tartott kb az, hogy fáj a hasam (azért nem mondom rendes hasfájásnak, mert az kibírhatatlan, ez pedig tűrhető volt mikor hol de nem is tudom pontosan meghatározni, hogy fájt, mert mindig máshogy) és elvileg ma lenne 2 hetes a baba. Mert ma van a 14. nap. Szerintetek? Azt még hozzáteszem, hogy a menszim két napos volt, azért tudtunk 28-án együtt lenni, mert 27-én elmúlt. Barátnőm szerint az lehetett a beágyazódási vérzés, de én ezt cáfoltam, mivel 11-én nem voltunk együtt. Ez a 28-a mennyire lehet valós szerintetek?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron