Új privát üzeneted érkezett!

@lena28: Gratulálok! De cuki
 
 


@gkata78:
Köszönöm szépen!:) ugye?!tiszta anyukája!
 
 


@gkata78:


Értem én, ezt végül is neked kell eldönteni! : - ) Én csak így tudom a dolgokat. :-)
 
 

 
 

@lena28:


Gratulálok! :) Remélem csak egyre többen leszünk, akik hasonló képekkel jönnek! :)
 
 


@edke6:
Köszönöm én is remélem! :) drukkolok nektek :)
 
 


@lena28:


Nagy gratula, én esküszöm hirtelen egy papagájt láttam, és a kis mazsolátok a szeme a papagájnak :D
Jó tudni azért, hogy vannak nők, akiknek sikerül is hamar teherbe esniük :) És nagyon boldog, problémamentes babavárást nektek!

 


@denisa84:
Köszönjük szépen :-) megnéztem a képen és basszus tényleg olyan mint egy papagály
 
 


Volna még kérdésem ma délelőtt hogy megvizsgàlt az orvos rák szűrést is csinált és volt kicsi barnázás... ez normàlis? Mostanra talán már nincs, és ugyan úgy picikét görcsölgetek,( mert én amióta teherbe estem azóta mindíg picikét görcsölgetek)... bocsánat a fogalmazásomért lehet fura de mostanába nagyon kivagyok merülve :roll:
 
 


Mizus csajok? Nrm tudom mi van velem. Eddig imádtam a csípôste kb 3 naoja megse birom enni. Nem fáj a gyomrom tőle vagy ilyenek szimplán csak nagyon nem esik jól... e mellett nagyon szét vagyok csúszva. Tesztelni még korai. Babajelezhet vajon ilyen hamar így vagy csak öregszem .
 
 


Lena28: grat a babához még egyszer! :) Olyan jó olvasni a pozitív tesztesek beszámolóit!

Tegnap voltam endokrinológusnál. Szerinte nincs peteérésem (alacsony volt a progeszteronom). A nőgyógyászom szerint később kellett volna a második vérvételre menni, mert hosszabbak a ciklusaim, és szerinte a magasabb ösztrogén mutatja, hogy volt peteérés. A hőgörbém alapján is volt, igaz, szaggatott a vonal... szerintetek kinek higgyek? :(
 
 


Lena28: a dokid mondott valamit a barnázásra? Amikor kenetet vesznek, ill. Vizsgálják a méhszájat, előfordulhat, hogy picit megsértik, és minimálisan pecsétel, nekem volt ilyen. De jobb rákérdezni. A progeszteron szinted rendben volt?

Csipke5: a másmilyen kaják kívánása vagy nem kívánása szerintem simán lehet terhességi tünet! :)
 
 


@rea33:
Igen említette hogy kicsi vézés felléphet mostanra már nem is vettem észre hogy barnázgatnék nem tudom hogy mért e progeszteron szintet annyit mondott hogy minden rendben van minden a helyén van és a magzat a korának megfelelő méretű valentín napkor kell vissza menjek addigra már lennie kell szívhangnak is
 
 


Lena: Gratulálok a babádhoz. Örülök hogy minden rendben van veletek! Nőjetek jó nagyra.


Csipke: Mikorra nem várod? Lehet az ízlés változás terhesség jele.szurkolok

Én a 21. napon tartok,tegnap lett pozi az LH tesztem,iszonyatosan fáj mindenem alul. Alhas,méhem,derekam,medencém...lehet hogy most a teától érzem ennyire erősen? viszont érdekes mert a 14. napon is éreztem ovi fájdalmat de akkor a teszt még negatív volt.
Szóval mivel a 20. napon volt pozi igy ma van kb pé-m igy még 10-12 nap van a mensimig ami ugye akkor megint csak 32 napot jelent. Bár remélem nem jön meg...minden nap tudtunk együtt lenni.
Szóval most nagyon érdekel miért van kétszer ovu fájdalmam egy ciklus alatt...ötletek?
 
 


@krijan:
Mivel sajna nem ismerem a ciklusom így nem tudok pontosat. 2-7ig valamikor. Ha ez a ciklusom is 32 napos mint az elöző akkor 6.ára nem várom. Teszt szerintem emiatt még korai. Mellem fáj, sokat eszek de ez lehet azért van mert álló munkát végzek 12 órában. 1 hete csoki zabálok( direkt fejezem ki így mert ez már nem evés ) csokival. Egyébb tünet nincs.
Lehet a hormonjaid szórakoznak veled. Tudnak szivatni minket rendesen
 
 


@rea33:


Nem tudod belinkelni a görbéd? Hátha több szem többet lát alapon hozzá tudnánk szólni. Az alacsony progeszteron utalhat rá, de nem kellene UH-val is nézni?
 


Sziasztok, ma reggel teszteltem, totál negatív :( pedig szinte biztos voltam benne, hogy most sikerült, de valószínűleg megint csak beszugeráltam magamnak a tüneteket :(
Ha minden hónapban ez lesz én bele fogok bolondulni.




Denisa, megpróbálom linkelni a görbémet. Nem tudom, fog-e látszani...

Chilipepper: sajnálom, tudom, milyen érzés...
 
 


@chilipepper:
Sajnálom! Ezen sajnoa azeeintem sokan leresztül megyünk. Próbáld meg legoglalni magad.

Ha kb 3-7ig kell megjönnie valamikor akkor mikor érdemes szerintetek leghamatabb tesztelni?
 
 


@csipke5: szerintem 3.-án már érdemes lehet tesztelni. Az érzékeny tesztek már a várható menzesz előtt kimutatják. Ha bírod, esetleg várj még pár napot.
;-)
 
 


@chilipepper:


Sajnálom! :-( Ne keseredj el, legközelebb sikerülni fog. Tudjuk itt mind milyen érzés sajnos, de valahogy fogjuk fel úgy, hogy jön egy újabb hónap, újabb lehetőség! Biztos okkal történik minden, én is ezt próbáltam magamnak mondogatni, hogy biztos van oka amiért még nem jött. Jó olvasni, hogy mások már itt tüneteket produkálnak, én sajna semmit nem érzek pedig már lassan a ciklusom vége felé vagyok. Próbálok majd én sem megzuhanni ha megjön, de sajna tudjuk, hogy nem egyszerű!


Kérdésem egyébként az lenne hozzátok, hogy mostanában kb 2 ciklusomnál (nagyjából igen a felénél) totál nedves volt mindenem de indokolatlanul, azaz nem ért semmi olyan inger, izgatás, hogy így reagáljon  Most reggel is felkeltem és csak azt éreztem hogy valami végigfolyik a combomon. Tiszta nedves volt minden, a "cucc" pedig átlátszó, színtelen, szagtalan dolog volt. Nem fáj, nem csíp semmi, nincs semmi panaszom csak ezt a dolgot nem tudtam hova tenni  Szerintetek az ovut jelezheti? Elvileg ma van ovulációm (naptár szerint) és tegnap óta tapasztalom ezt. Köszi a válaszokat! : -)
 
 


@edke6:
Én úgy tudom, a termékeny nyák valakinél ilyen vizes állagú, nem a tipikus tojásfehérje állag (bocs). Szóval ha nem volt előtte szex v mondjuk egy kádfürdőzés, simán jelezheti a termékeny időszakot és az ovuláció közeledtét v megtörténtét.
 
 


@rea33:


Köszönöm a válaszod! : -) Igen volt már olyan "tipikus" is  De most második napja, hogy inkább ezt a vizesebb állagút tapasztalom.
 
 


@chilipepper:
Szerintem még azért nem kell kőbe vésni, hogy nem sikerült hiszen ha jól értem még nem jött meg. Tünetek vannak szóval még lehet csak később kezd el termelődni az az anyag amit a teszt is kimutat.
 
 


Nekem se jött még meg de sajnos olyan mindjárt megjön érzésem van. Hiába a mindenféle tüneteim pár napja m€g ráadásul a cickók is totál érzékenyek... Teszt persze negatív. De én addig ameddig megnem jön kapaszkodok minden kis szalmaszálba Hajrá mindannyiunknak csajszik!
 
 


Sziasztok! Teszteltem ma meg is mutatnám nektek ha hajlandó feltölteni. Halvànyan ott van az a bizonyos második csík nem merem azért elbízni magam. Pár nap és újra tesztelek.
 
 


@csipke5: gratulálok! :) Ha tudod, töltsd fel a tesztet is!
 
 




Csak sikerül elvileg
 
 


@rea33:


Hát ez tényleg elég érdekes görbe... Mértél korábbi ciklusokat? Azzal összehasonlítva milyen? Plusz az FF-nek van olyan része, hogy charts like mine, ami lehet hogy csak akkor használható, ha VIP tag vagy, vagyis előfizetsz (3ezer ft körül van havonta). Mindenesetre ha arra rámész, akkor mutatja a mások által feltöltött görbéket, amik a tiedhez hasonlóak, és úgy meg lehet nézni, mit mutat a többségnél. Én rengeteget tanultam ebből, és a tiédre én is azt mondanám, hogy nem volt ovu, de mivel van üres karikás mérésed (nem pont akkor mérted mint máskor, nem aludtál eleget, stb.) ezért ez sem biztos. Plusz tényleg látni kellene, hogy a többi ciklusodnál hogyan alakult az alap hőd.
 


@csipke5:


Halvány ugyan, de ez pozitív teszt!! Nagyon gratulálok, 2 naponta érdemes ismételni, akkor úgyis látod, hogyan erősödik. Majd jöhetnek még a képek! :)

Többiek:
Amíg nem jött meg, én is a reménykedők csaatát erősítem, szóval ne adjátok fel, elég furán tud alakulni a HCG szint, nem mindenkinél ugyanolyan, ezt találtam:

3. hét 5 – 50 hCG szint (mIU/ml)
4. hét 3 – 426 hCG szint (mIU/ml)
5. hét 19 – 7,340 hCG szint (mIU/ml)
6. hét 1,080 – 56,500 hCG szint (mIU/ml)
7-8. hét 7,650 – 229,000 hCG szint (mIU/ml)
9-12. hét 25,700 – 288,000 hCG szint (mIU/ml)
13-16.hét 13,300 – 254,000 hCG szint (mIU/ml)
7-24.hét 4,060 – 165,400 hCG szint (mIU/ml)
25-40. hét 3,640 – 117,000 hCG szint (mIU/ml)

Ez alapján simán van olyan, akinek még az 5. héten is alig éri el a HCG szint az általános tesztek vizsgált értékét (25 mIU/ml). Persze vannak 10-es tesztek is, de még azok is néha csak a 4. hét után mérvadóak :)

 


@denisa84:
Èn 10essel csináltam ezek szerint 32 napos a ciklusom most vagyok a 28.nál. Mindenképp ismétlek majd. Párom azt mondta ő már érezte rajtam hogy valami van
 
 


@csipke5:
Gratulálok én is látom a két csíkot!!!!
 
 


@csipke5:
Gratulálok én is látom a két csíkot!!!!az én párom is megmondta hogy terhes vagyok és az is lettem
 
 


@lena28:
Nekem csak ma nyögte be. Mután pozi lett, eddig nem akart együtt tesztelni de ma igen fura is volt.
 
 


@csipke5:


gratulálok!!! szuper, hogy sikerült! mikor mész dokihoz?

denisa84: köszi, hogy ezeket a hcg értékeket bemásoltad, én azt hittem hogy a nemvárt utáni napon már tutira kimutatja, ezért biztos voltam benne hogy nem sikerült és hogy meg fog jönni. Ráadásul Clearblue tesztem volt, elvileg az elég érzékeny.
Nos, még mindig nem jött, és nem is érzem, hogy akarna... lehet hogy ebben a hónapban kimarad. 
vagy tényleg van ott valaki csak még nem mutatja meg... Bár így lenne. 
Szerintem holnap veszek még tesztet és ha nem jön meg változatlanul akkor reggelente nézegetem. 



@chilipepper:
Na azt még nem tudom várok még 1 tesztet legalább hogy erösödik e
 
 


@csipke5:
Gratulálok! olyan jó látni a pozi tesztet.
Nekem sajnos megint megjött ki is vagyok kicsit. De úgy gondoltam, hogy elkezdek foglalkozni most valami mással pl a június körüli családi nyaralással. Lehet, hogy nekem már nem lesz több babám de Nektek nagyon drukkolok...
 
 


@denisa84: ez az első hőmérős ciklusom, és Vip tagságom sincs a FF-en. Majd kiderül.
Ha megjön, kérek időpontot a nődokihoz, beutalót VV-re, és ha tényleg nincs PÉ, akkor Closty receptet is.

Csipke5: én is látom a csíkot. :) Majd tölts fel képet a további tesztekről. Tök jó, pozitív teszt eső van. :)

Gkata78: tudom, milyen érzés. Fel a fejjel! Én próbálok úgy hozzáállni, hogy új hónap, új esély, meg hogy biztos oka van, hogy most nem jött össze. Én is a nyaralás tervezéssel kötöm le a gondolataimat, na meg az edzéssel. :)
 
 


Köszi csajok! Drukkolok nektek is én még fel sem fogom. Csak remélem, hogy a kövi teszten erösebb lesz.
Őszintén nem is számítottam most pozira. Fel se fogtam még.
 
 


@rea33:
Köszi a választ. Biztos már volt szó róla de megszeretném kérezni, hogy mi az a closty és kinek írják fel?
Nekem a dokim azt mondta ha 3 hónapig nem sikerül a baba akkor menjek vissza nehogy kifussunk az időből és kicsit "rásegítünk". Nem tudom konkrétan mire gondolt őszintén nem hittem volna, hogy rá kell segíteni. Úgylátszik mégis majd visszamegyek hozzá.. Vagy nem tudom lehet nem megyek vissza.
 
 


@gkata78:
Szerintem ne parazz rá mert az tuti nem segít. Próbáld meg a palástfű teát hátha beválik még mielött valami hormon tartalmú dolgot kezdenél el.
 
 


@csipke5:
Köszi a bíztatást. Egy hónapja iszom a teakombót cickafark és palástfűt. Folytatom mert lehet később fejti ki a hatását
Írj majd mi újság a pocakban.
 
 


@csipke5:
Gratulálok! :-) tènyleg lassan mindenkinek pozi lesz!

Akikek megjött átérzem... de èn is edzéssel és lakásfelújítással terelem el a gondolataimat! :-)

Kérdèsem az lenne, hogy nektek egyes vitaminok (kimondottan a terhesvitaminokra gondolok) nem okoztak székrekedèst? :/ Sok zöldsèget, gyümit eszek de nèha megis előfordul nem tudom hogy ettől-e. Van valami tippetek, hogy mitől lehetne jobb? Azért a ló túloldalára sem szeretnék átesni :-) na meg nem akarom azt sem, hogy a próbálkozást befolyasolja.
 
 


@gkata78:
Egyetértej Csipke5-tel! Még ne szaladj bele dolgokba, előtte el kell lőni a termèszetes módszereket : -) Ismerősöm hormonkezelèst kapott elég sokáig de baba akkor sem lett csak rajta +20 kiló. Ezek miatt meg a stressz úgy megölte a kapcsolatát, hogy külön is mentek. Szerintem akkor lenne szükség ilyenekre ha már nagyon hosszú ideje nem jön! Tény nekünk 2 hónap is sok :-) de biztos oka van. Lásd pár héttel ezelőtt többen voltunk azok akiknek megjött, most meg már többen vannak a pozi tesztesek! :-)
 
 


@gkata78:
A Closty (Clostilbegyt) peteérést serkentő gyógyszer. Általában ezt szokták adni első körben, ha gond van a peteéréssel. Ha nem válik be, Puregon jöhet még szóba, ennek FSH a hatóanyaga. Mi már lassan egy éve próbálkozunk, nálam azért merültek fel ezek az opciók.

A palástfű teától durván gyomorégésem van, szóval asszem jegelem. Inkább próbálok még jobban idafigyelni az egészséges táplálkozásra és a sportra.

Edke6: szedsz valami újfajta táplálékkiegészítőt? Nekem az Inofolictól pl. ment a hasam az elején, szóval szerintem előfordulhat az ellentétes hatás is. Nekem székrekedésre amúgy a kávé vált be legjobban.
 
 


@rea33:


Jutavitet szedek, de nem volt vele eddig gondom (kb.2 hete váltottam erre) csak most 2-3 napja van ez. Én is a kávét szoktam ilyenkor bevetni, reggel ezért nem tudok lemondani a kávéról, egyébként meglennék nélküle :-) Viszont azt mondták a sok kávé sem jó így babatervezés alatt (sem).
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék hozzátok ahogy látom nagyon élénk a csoport. A 2018as csoportba már irogattam de sajnos még nem jött a gólya. 27 éves vagyok a férjem 28. Márciusban lesz 1 éve hogy próbálkozunk. Nehéz év áll mögöttünk sok sírás és depresszió de a kapcsolatunk csak erősebb. Sokféle vitamint kipróbáltam (Czeizel, Gravida, Femibion 0) most Trimeszter 1et szedek drága de nekem ez vált be. A Czeizelestől terhes tüneteim voltak, a Gravidától hányingerem a Femibion jó volt de a Trimeszterbe több minden van, többen dícsérik így váltottam. A férjem E vitamint, cinket, szelént, D vitamint, folsavat és C vitamint szed most már lassan 3 hónapja.
Január közepén nem jött meg csak barnáztam akkor bejelentkeztem egy dokihoz hogy ez és ez van akkor azt mondta h ez lehet a beágyazódásnak a jele ha elmúlik teszteljek. Elmúlt teszteltem halvány pozitív volt. Nem éltük bele magunkat. Aztán nem erősödött a csík és hétvégén pedig elkezdett nagyon görcsölni és megjött. Hétfőn a doki csak annyit tudott mondani h valószínüleg nem ágyazódott be rendesen. 
Próbáltam a cickafark-palástfű teákat is a cickafark teától megjött a 17ik napon valószínüleg gyengébbre kell főznöm mint az ajánlás a palástfűtől pedig hasmenésem van azt még nem tudom hogy küszöbölöm ki avval nem olyan jó kísérletezni :D. Ebben a hónapban csak cickafarkat ittam eddig de csak pár naponta óvatosan :D
 
 


Sziasztok!
Csipke szívből gratulálok!!! Ez csodás hír!!!   


 


Huha...ahogy olvasom nekem marha nagy mákom van a teákkal mert semmi bajom nincs tőlük...vagyis annyi hogy annyira intenzív a peteérésem hogy néha gúvad a szemem.  Legalábbis én a teákra fogom,ugyanis eddig is éreztem a peteérést de soha nem ennyire. 


Most én már várakozási időben vagyok,31.-én volt peteérésem,így valentín nap környékén nem kéne megjönnie. (10-14.-e közt)
Sajnos fizikai munkát végzek így félek meg ne emeljem magam,most valahogy annyira tudatosan odafigyelek erre.Feszül a méhem,meg jobb oldalt bele is szúrt ma...remélem pozitív oka van,és nem a túlterhelés. 

Ki milyen munkát végez?

 
 


Bolti eladó vagyok. 12 órát dolgozok. Átlag heti 3-4 napban.

@ewuss28 én is trimesztert szedek. Nekem eddig erős görgyeim nem voltak. Remélem holnap reggel erösebb csíkot fogok látni de izgulok azért picit.

Cickafark teát én abba hagytam, elvileg van magzat elhajtó hatása is....
 
 


A teákat abba kell hagyni ha sikerült a baba,mert sajnos tényleg van ilyen hatása. Szülés előtt isszák még a barátcserjét vagy málnalevelet már nem is tudom...van annyi fajta Várjuk a tesztet
 
 


 


Szia ewus, üdv köztünk, sok sikert :)
Én abbahagytam a teákat. Palástfűtől kitolódott a luteális fázis 13-14 napról 16-ra, 17-en jött meg, cickafarkot nem is mertem elkezdeni.
Most nem tudom mi van, már a 17. napon vagyok, és a hőm alapján nem volt ovum. Ez megint egy nagyon hosszú hónap lesz úgy érzem :( Csak nem értem, az egyik hónap olyan, mint ahogy a nagykönyvben meg van írva, a másik meg totál felborul. Na mindegy, az összes görbémet vinni fogom majd február végén a dokimhoz, remélem ad rá magyarázatot.
Amúgy én ülőmunkát végzek, egy multinál vagyok a termelésben, de 5kg-nál nehezebbet nem emelek, és azt is csak nagyon ritkán. Itt inkább az idegeskedés és a stressz a sok, ráadásul nehezen engedem el a problémákat.


 

 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron