Új privát üzeneted érkezett!

@doryca007:
Waa szoval fel a buksival, es mehet egy ereszd el a hajamat lazitos, kikapcsolos buli
 


@doryca007:
Úgy lesz most valahogy ráveszem az agyamat a hónapba, hogy megpróbáljam elengedni a témát, mert azzal be lehetne segíteni, de nagyon nehéz
 
 


@anna08:
Ugy ugy, ugy is kell en mind 3 hobapban csinaltam a parommal ien bulit, es segitett nomeg egy kis utrogestan a ciszta, mehnyalkahartya miatt.

Jut eszbe, ciszta vegre eltuuuunt
 

 
 

@doryca007:
Jajj de jó ennek örülök!!!!!!
 
 


Doryca:
De jóóó, nagyon örülök hogy minden rendben! :-D Egyébként mit szeretnétek kisfiut vagy kislányt? Kicsit eltűntünk, benyaltunk egy szép influenzát, a kisfiam antibiotikumot szed, pedig a maga 3éve első betegsége. Én ma kb meg sem tudtam mozdulni. Annyira rosszul vagyok még mindig. Sajna ez van, de max teázunk most, mást nagyon nem lehet. :-(
 


@zsuzsu84:
En inkabb lanyt,paromnak mindegy
Ma vegre eloszor honapok ota nem voltam nyomi, es 10 oratol takaritottam, hajfestettem, modt ultem le, mert emelygek kicsit, pedig menni kne csinalni tovabb, mert kb a negyedet ha megcsinaltam a mara tervezetteknek de szerintem beintett a szervezet, hogy alljak mar le

Uhh, jobbulast! C vitamint esetleg? Sok citromot, mezet? Ezeket lehet, en is hasznaltam, mig nathaztam. Meg migrenre toltam a rubopuent. U u meg az jutott eszembe, hogy az illoolaj parologtatas is jo lehet.
Remelem hamar meggyogyultok!
 


@doryca007:
A hajfestéssel óvatosan! Elvileg terhesség alatt nem szabad! Ne is mondd mennyi mindent kellene megcsinálni! A ház konkrétan mint egy csatatér! :-)
Igen eszek minden ilyen félét, és igazából most veszem hasznát ezeknek a jófajta német "gyógyszereknek". Ittam ilyen gyógynövényes lötyit így tudtam kicsit éjjel aludni. Nagyon köhögünk. :cry: Remélem hamar helyrejövünk, köszi! ;-)
 


Sziasztok! Mennyire megbízhatóak a onestep terhességi tesztek? Fastest.hu -ról rendelt. Ezt ma reggel csináltam. Tudom rosszak a fények de remélem látszódik valami.
Kép


@marcipancica:
Huhhh, azt nem tudom. En x-epil es clearblue tapasztalattal rendelkezem, azok tuti jok.

Szerintem csinalj 1-2 nap mulva ujat, mivel a hcg erteke a vizeletben eleinte eleg alacsony, naponta viszont duplazodik

En is latok halovany csikot, ugyhogy minden esely megvan ra
Szoritas van
 


@doryca007:
Van x-epil és clearblue tesztem is.:) Nagyjából a múlt héten lehetett a beágyazódás és holnap után nem kéne megjönnie. Tegnap óta érzek mindjárt megjön érzést és a melleim is feszülnek mint mielőtt megjönne.


@marcipancica:
Uu, az nagyon igeretes!
Akkor csinald ujra a nemvart napjan onnantol tutik a tesztek.
Remelem bazieros csikok lesznek.
Vaagy a clearblue kiirja, hogy 1-2 het
 


@doryca007:
Holnap majd az x-epilesen nézem meg. Most hirtelen örülni se tudtam mert nem akarom magam beleélni csak ha tényleg erős csík lesz. Meg ezt a tesztet nem ismerem annyira. Korainak is érzem hogy csík legyen ott. Meg is lepődtem hogy mi a fene.


@marcipancica:
Varj 2 bapit, addig mar csak 2ot kell aludni bar ha a papiros csik van, vegul is miert ne, fogyo eszkoz
 


Sziasztok!


@marcipancica:


Én is látom a második csíkot. Szerintem a halvány csík is csík, bár valóban korán teszteltél, attól még lehet, hogy kimutatja. Én sem ismerem a Onestepet, csak hallomásból tudom, hogy van ilyen is :D 
Úgy tudom, hogy a tesztek csak negatív irányban szoktak tévedni (értsd, negatívat jelez a terhesség idején), de ha téged megnyugtat, csinálj új tesztet. Aztán várjuk az eredményt, hogy gratulálhassunk! 

 


@doryca007:


Az x-epiles is ilyen papírcsíkos, szóval holnap biztos ellövöm. Már annyira izgulok. Hihetetlen hogy 2. hónapra sikerüljön. (múlt hónapot kihagytuk, mert foghúzásom volt) Most már csak reménykedek, hogy jó helyen van és meg is marad. :)


@marcipancica:
Okejj majd fustjelezz

Ha n erosodne, akkor par nap mulva probald ujra

Siman lehet
 


@nilnarin:


Akkor nem csak én látom a 2. csíkot. Mutattam férjemnek is és ő is látta. :D Szerintem most mindennap fogok csinálni egy tesztet. Holnap az x-epileset, holnap után meg a Clearbluet. :)


@marcipancica:
En is látom a 2. csíkot!!! de izgii!
 
 


Csináltam reggel egy x-epil és egy onestep tesztet. Először a onestep lett ismét halvány pozitív pár percre rá az x-epiles is. Majd csinálok képet is.




@marcipancica:
Yeee alakuuul!
 


Nem tudom a kép alapján megállapítani hogy melyik teszt melyik de nekem az első facelle-s teszt hasonló lett. Két naponta csináltam 3-4et összesen csak h nyugtassam magam. Az utolsó már olyan erős volt h egyformák voltak a csíkok. Nagyon szorítok :lol:
 
 


@ewuss28:


Köszi. :)
Az első (sötétkék) az x-epil, a másik a onestepes (világosabb kék). Most rendeltem még 3 féle tesztet, hogy hátha azok is pozitívat fognak mutatni. :D
És ti babások hogy vagytok? Nekem még mindig van mindjárt megjön érzésem, a melleim is fájnak (főleg a jobb, és majd' le akarnak szakadni.


@marcipancica:
Én most szenvedek mert a csípőmbe becsípődött egy ideg és nagyon fáj. Ezen kívül jól vagyunk. Múlt héten voltunk uhn babuka növöget minden rendben van. A mellem nekem is nagyon fájt az elején aztán a 10ik hét körül enyhült. Most a 2ik trimbe lépve megint nagyon fáj. Nekem nem volt olyan mindjárt megjön érzésem inkább nagyon húzodott a méhem meg a szalagok de ezt most is érzem néha. Ha zavar mármagnéziumot szoktam beszedni attól jobb lesz.
 
 


@marcipancica
Nekem a kimaradas elott volt par nyilallo mensis izen felul par pecseteles volt 2, nem is egymast koveto nap, egyebem nem is

Aztan meg a 4-6. het
 


Waa elkuldteem veletlenul.

Szal akkor hol fajtak, hol nem a didijeim tokre oan volt, mint elotte a cisztaval, ami terhessegi tuneteket generalt XD

Utana meg csak a felfokozott puffadas, semmi rosszullet


Volt egy par hullakoma het mostanaban, csak fekudni es tvzni vagytam, de igy a 12. het tajan visszatert ez erom, azota velem van, ugyhogy hetvegen tudtam takizni, ma meg megsek veegre edzoterembe, csutin pedig elv jogara
Sajna ram rohannak fel a kilok, es vigyizni kell.

Tegnap ota intenzivebben huzodik az alhasam, mintha mensi gorcs lenne light valtozatban. Ezt tudnam skippelni aszem nyulnak a mindenek

Nagyon varom a nifty eredmenyt, meg max 3 nap, akkor leszek total nyugis.
Es a 14-et is, akkor lesz a kovi uh, kivi vagyok, mi odabent a helyzet a kis Zsebibabankkal
 


Van aki esetleg hallott pesti dokikrol, korhazakrol? Kellene valamit/kit valasztanom, aki korhazban is tolja, mert amugy szabolcsi vagyok, es nem huzok haza szulni

Ha dulat is tudtok eseleg, ill azt, hogy milyen aron dolgozik, azt se tartsatok magatokban pls!
 


@doryca007:
Én úgy tudom, hogy ha van fogadott orvosod, akkor mehetsz abba a kórházba szülni, ahol ő van, függetlenül attól, hogy hova "tartozol". Egyébként bejelentett lakóhely szerinti vagy épp ugyeletben lévő kórház.

Fogadni orvost pedig aki szeretne elvileg a 20-22ig hétig szokták, de spéci esetben szerintem megoldhato más is.

Annak nézz utána amúgy, hogy ahol szeretnél illetve akinél szeretnél szülni mi a szokás, mert annyi hely annyi variáció van. Itt arra gondolok, hogy van ahol nem lehet szülésznőt fogadni, sőt olyanról is hallottam h dokit se. Aztán van ahol vagy az apa mehet be veled vagy a dula. Ha mindkettőt szeretnéd akkor kérvényt kell írni a kórház igazgatójának. Szal érdemes raszanni egy kis időt.


@bazsalikom88:
Koszi az infot!

Az a gond, hogy az en szulesz nogyogyaszom csak magannan rendel a robert magankorhazban, es ott bazidraga amugy is szulni.

Viszont korhazakrol es oda tartozo dokikrol nem sok infot tudtam eddig beszerezni

Pedig idoszeru lenne mar
 


@doryca007:
Nem tudom helyileg hova tartozol úgymond pesten. Ami a Róbert magankorhaz mellett van a MÁV kórház szülészete amúgy nem rossz és van pic is. Azt tudom javasolni esetleg hogy minden kórháznak van ilyen szülés története fb csoportja, érdemes belepni és így egy aktuális képet kapni az ottani allapotokrol, orvosokrol és szülésznőkrol a csecsemosokkel együtt.


@bazsalikom88:
Nem vagyok bejelentve, de elv a honvedhoz a vedono szerint, bar szajalhatnak, ha csak ugy odamegyek. De nem szimpik, ugyhogy oda tuti nem

Koszi! Lassan csak felverekedemagam.fbre is
Addigeg akkor kutatok ugyanigy fbn kivulrol topicocban is
 


@doryca007:
Biztosan megtalalod azt aki Neked szimpi :) kitartás és jó nézelődést.Ha lesz fogadott dokid akkor a szulesznorol érdemes kérdezni hogy ő kivel vagy kikkel dolgozik szívesen együtt vagy fordítva :)


Mai a clearblue egyből kiverte a szemem a onestep szerintem meg nem lesz ennél erősebb vagy nem tudom..
Kép


@ewuss28:
Uhh vigyázz magadra.. annak örülök hogy baboca jól van. Hanyadik hétben vagy most? Nekem elvileg ma nem kéne megjönnie vagy a következő napokban (nálam változó)


@doryca007: .Remélem minden rendben lesz az uh-n és az eredményed is jó lesz akkor hasonló tüneteink vannak az elején mondjuk én nem pecsételek.
Ki mikor ment először orvoshoz?


@marcipancica:
Yeeee! Grat!
 


@marcipancica:
Hatalmas gratulaaaaa!!
 
 


@marcipancica:
Nekem 2-3 hetet irt a clearblue a nemvart utan 6 nappal, ra masnapra mar voltam is, igaz ciszta ellenrzes miatt, de mar latszott a kis pottyunk 8.5-en 8.15-en pedig Mar 3,8 mm volt a crl, es szivdobogas is volt
 


@marcipancica:
Gratulálok :)

Én hallottam ezekről a onestep tesztekrol nekem is volt, de sztem gyengébb.

A clearblue nagyon szépen jelzi, hogy jön a baba :) én is teszteltem ilyennel, meg x epil, Gábriel és rossmanos facelle teszt amit szoktak ajánlani.

En 7+4 naposan mentem először az utolsó menzesz szerint és akkor már volt szivhang. De ha kell utro vagy van egy kis verzesed menj előbb, max visszahivnak.
Jó egészséget Nektek :)


Köszönöm mindenkinek! :)

@bazsalikom88:


Én tegnap rendeltem még digitális Clearbluet, gabrielt meg Predictor earlyt is. Onestep-ből meg van még egy rakás. :D Szerencsére egyáltalán nem vérzek, néha érzem hogy fájdogál a hasam, de egyébként semmi különös. Néha enyhe émelygés, fáradtság (munkában tökre lelassultnak érzem magam). :) Ma hajnalban a jobb vesémnél kezdett enyhén görcsölgetni. Nem tudom, hogy mitől.  Nekem muszáj 6. héten elmennem nőgyógyászhoz, mert eléggé egészségtelen munkakörnyezetben dolgozok. Ma már elmondtuk anyósoméknak is a nagy hírt. Örültek neki. :)


@marcipancica:
Ezz bizony egy szép pozi teszt! Üdvözölhetjük a következő babanet babát! Gratulálok!
 


@marcipancica:


Gratulálok! Vigyázz nagyon magatokra és persze várjuk a híreket rólatok :)
 


Köszönöm zsuzsu és nilnarin!
Ma is csináltam tesztet és már jóval erősebb a csík (onestepes).


hivtak az istenhegyitol, minden rendben van, nem talaltak elterest, eees a babicank elvileg lany
Bar a sok d-s uh kep alapjan paran fiunak tippeltek
 


@marcipancica:
Eeeees igeeen hataaaalmas gratulacio
 
 


Marcipancica, gratulaalooook!!!! Szuper hír!! Vigyázz magatokra!
Köszi mindenkinek a bíztatást! Megnyugodtam mostanra :) nem volt ovum ebben a hónapban ( voltam progi vèrvètelen) de talán majd a köviben megint lesz. Most nem borultam ki úgy, ès azt èrzem sikerült fèlre tenni egy kicsit a tèmát. Jah ès kèpzeljètek! Bejelentettèk, hogy meghosszabbítják a szerződèsemet határozatlanra. Igy megnyugodhatok.
Hètfőn megyek a 3. napi vèrvètelre, aztán elmegyek a 21.-re is ès utána elmegyek egy másik dokihoz aki nőgyógyász-endokrinológus egyben. Ott megcsináltatom az átjárhatóságit is vègre, azon is legyünk már túl. Aztán ha tènyleg csak a hormonokkal van baj akkor azt remélem most már hamarabb helyre lehet tenni.
 


Jah mèg azt elfelejtettem, hogy arra valóban nem mondott semmit hogy mit lehetne csinálni a vèkony mèhnyálkahártyával szal pff. De szedek E vitamint, meg majd el akarok menni talpreflexre az egy ismerősömnek sokat segített.
 


Köszönöm Vivi és Saci! :)
Doryca! Gratu a kislányhoz! :)


@marcipancica:
Koszii!
 


@marcipancica:


Gratula, szuper hogy lett még egy babanetes kismami. Én menzesz szerint 5 hetesen mentem dokihoz és még nem látott semmit csak a megvastagodott méhnyálkahártyát. Aztán két hét múlva kellett visszamennem ott már pulzálás is volt. De az a két hét nagyon kemény volt. Én a helyedben nem mennék korán, tudom nagyon nehéz várni de én kicsit letörtem mikor semmit se látott. 

doryca007: gratula a kislányhoz!

saci0501: én az E vitmint peteérés után kezdtem el szedni minden ciklusban. Kb belőttem a szúrkákból hgy mikor van. Valamelyik fórumon olvastam valakitől hogy a nőgyógyásza így ajánlotta. Nekem a hosszú fogamzásgátló szedéstől (7 év) nagyon elvékonyodott, sokáig tartott mígy visszaállt normálisra.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: