Új privát üzeneted érkezett!

Írtam is Vivi! ;-) Remélem segít :-D
 


@zsuzsu84:


Megvagy megvagy  Azon gondolkoztam végigjelölök mindenkit azt maximum azt hiszik zaklató vagyok 
 
 


@vivi93:
:lol: :lol: Megvaaaaagy, és a csopiba hogy jutok be? Küldesz messengeren privátot? :-D
 

 
 

@zsuzsu84:


Küldtem ki egyből visszaigazolás után meghívót, kellene kapnod róla értesítést fb-n 
 
 


@vivi93:
Nézem csak itt dojcslandban nem valami szuper hiper a net :-(
 


@zsuzsu84:


Lehet kell neki egy kis idő, mire az fb is feldolgozza a történéseket... 
 
 


Csajok ide most írjuk ki, hogy csatlakozni kívánó tagok, akik aktív tagjai szeretnének lenni a csoportnak, azok jelentkezzenek a fb csoportba
 


És akkor ha kérdésünk van hova írjunk ide vagy oda vagy mindkét helyre? :D
 


@saci0501:
Sztem lehet mindkettore
fbn hasznos infok gyujteset kezdte Vivi.
Itt jol megkerdunk gyorsban mindent, lovodik az ertesites, es meg ujonnan csatlakozok is tudnak nekunk segiteni, es viszont. Akik aztan bekerulhetnek a vio-be
Szerintem szerintem.
 


Akkor megkérdezem, hogy mit gondoltok az edzésről az ovu utáni időszakban? Meg nyilván a terhesség alatt, de ez még nem aktuális nekem :D
Én heti 2x járok edzőterembe, személyi edzőhöz a PCOS miatt (meg mert már szeretem :D ) és szoktunk súlyokat emelni, kettlebell, hasizom stb. Ha van baba, akkor most kezdődhet kb a beágyazódás. Szerintetek szóljak az edzőnek h inkább lábra gyúrjunk egy darabig vagy felesleges még erre is figyelni? Nem tudom mivel teszek jót... :/ Persze ha a baba maradni akar úgy is marad, csak nem akarom rontani az esélyeket. Aztán lehet hogy már ezt is megint túlgondolom.
 


@vivi93:


Jelöltelek fbon! :D
 
 


@saci0501:
Mivel eddig is aktivkodtal rendesen, edzhetsz szerintem, csak a hastajekot erolteto dolgokat mellozd.
Sok helyen olvastam, hogy sera, lepcsozo, elliptikus trener, tanc is mehet. Arra kell meg elv figyizni, hogy ne menhen 130-140 fole a pulzusod.

En is epp ezen a kerdeskoron kinlodom amugy csutin majd jol rakerdek dokinal, mit lehet.
En a fentiekkel szemezek elso sorban, a setat kevesnek erzem. 13-14. Hettol lehet kismama jogara es tornara menni, elotte nem fogadnak oran.
 


Jut eszembe csajok, ti a puffadast tudjatok valahogyan csokkenteni? A mar meglevot is¿
Nagyon jol jonne vmi tuti tipp

Boka/labfej dagadas is bejatszik erosen tegnap ota, kicsit meg is ijedtem. Remelem csak a meleg miatt. Este itthon a labfejtorba es polcolas segitett, de napkozbenre us jol jonne tobb trukk. Nektek mi a bevalt modszer? Elore us ezer hala es koszonet
 


@saci0501:


Én továbbra is azt mondom, hogyha már hosszabb ideje sportolsz akkor lehet, hiszen a szervezeted erre van beállva már hosszú ideje, nem végzel nagyobb megterhelést a szokottnál. Amennyiben mégis úgy érzed, hogy inkább odafigyelnél, egy-két nap könnyített edzés nem lesz a világ vége, de természetesen letenned egyáltalán nem kell.
Lehetőség szerint ne most csinálj maraton súlyemelést azért  
Az edzés jó hatással van a szervezetre, még akkor is ha jobban megdolgoztatod. Igyál többet, tarts hosszabb szünetet akár, ha szükségét érzed. 
 
 


@vivi93:
Írtam én is emailt
 
 


@doryca007:


Puffadásra, nincs sajnos. Sőt, kellemetlen mellékhatása az, hogy hát bevallom, többet eregetek...  Párom halál cuki, mert úgy röhög a dolgon, hogy az valami csúcs  Ez van...  
Tök mindegy mit eszek egyébként, ha puffadok akkor puffadok...  

Bokám és lábfejem még nem dagadt, mármint nem észrevehetően és nem is vettem különösebben észre, csak hol feljön rám a topánka hol nem  akkor keresek másik cipőt, de én lekpogom, ezzel nincs gondom. Lábpócolást javasolják, napközben is azt mondják hogy a térd felett legyen a bokád ha ülsz... szerintem nem kellemes, plusz nekem olyankor jönnek a hangyák a zsibbadással.
 
 


@csipke5:


Megvagy 
 
 


@doryca007:
Szerintem a puffadás az el fog múlni. Szerintem :-D A lábdagadás meg hát... bárhol vagy ott is felpócolni. Ha otthon is az segít.. Esetleg ha kis vizesruha megoldható? Ha járkálsz inkább akkor dagad vagy ha ülsz, vagy mindkettő? Sajna sok jó tippem nincs, hála sosem dagadtak a végtagjaim remélem most sem fognak.
De a puffadásra asszem az espumizan jó és ha jól tudom azt terhesség alatt is lehet szedni. De lehet nem jól tudom. Ennek utána kell járni, vagy egy kis köménymag tea? Én is tele vagyok sokszor levegővel.
Itt németben van egy nagyon jó kis gyógynövényes lötyi amit terhesek is ihatnak és mindenféle puffadásra gyomor és bélrendszeri panaszra és hányingerre kiváló. De sajna ezzel most nem jutsz előrébb. Kömény, csak azt ajánlom így hirtelen, az kihajtja a szelet és nem lesz puffadás.
 


@zsuzsu84:


Kömééény? *már rohan is a konyhába.*  
A gyógynövényes lötyi nevét megírhatnák, párom apja kint él németbe, hozatok vele ha majd jön errefelé, nem lenne rossz dolog, ha tényleg jó 
 
 


@saci0501:
Szerintem nyugodtan mozoghatsz tovább, kicsit vegyél visszább az intenzitásból és minden szupi lesz Mozgással sosem lő mellé az ember, én is nekiálltam egy kis nyuggertornának itthon :-D Bár 17 évig versenysportoltam, ez ma már nem nagyon látszik, sőt, örülök ha nem kell aktívkodnom :lol: De egy kis karbantartás sosem árt ;-)
 


@vivi93:
En is, meg a viztol is. Amugy is az ibs miatt, de most a hormonok tetezik. En is merenylek sajnos fokent otthon, este, de nem igazan hagy alabb a dolog. Reggelre kb uolyan a hasam, mint este. Mint aki lenyelt egy 4-5 kgs dinnyet
A szekrekedes meg gondolom fokozza a dolgokat. Alig varom h hetvege legyen, es betolhassak 1-2 zacsi aszalt barit,bhogy megonnyebbuljek

De jo n
 


@vivi93:
Waa elkldtee

Szoval de jo neked itt az irodaban n annyira tudom megoldani a magasra polcot, ugyhofy meg kutatok vmi baratsagos vizhajtasi modszer utan.
Lehet raallok a dinnyekurara vagy nemtom
 


@zsuzsu84:
Uu, barhaaaa!
Irodaban n anyira tudom a veseasztalnal ugy, hogy kenyelmesen dogozhassak
Altalaban ulok, melo utan meg angol suliban is, heti 2*. Hetfon, mkor durvan elojott, akkor is sulibol estem haza. Ott 17-20:15 kozott egy kis szunet van, de ugy nezen, az keves.

Ehh, espumit 3-asaval szefem, de lokukot er

U u mi az? Hatha itthonra is importal nehany gyogynoveny bolt, vagy lelek vmi osszetetelben hasonlot
Elet es hangulatmento lenne
 


@vivi93:
Bevalt a komeny? Akor szerzek vmi teaszerut v iedmit belole
 


Köszi lányok, akkor nyomom az edzést, csak mondjuk hasat, derekat erőltetőt nem :D Majd gyúrok lábra, úgy is ráfér a combjaimra 
Az IKEA-ban lehet kapni ilyen lábtartót, hátha azt be tudnátok vinni az irodában és úgy kényelmesebb lenne az ülés. https://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/40240989/ Ez az, bár aztán lehet nem ér semmit. Egy munkatársam használ ilyet, mert sokszor dagad a lába. 
Én jövő pénteken tesztelek, de baromi lassan telik az idő :D De most elhatároztam, hogy megpróbálok annak is örülni ha időben megjön, mert az nagyon nagy szám lesz az elmúlt egy évhez képest. :)
 


@ecsibe: "Vivi, Saci, nem akartam okoskodni. Sajnos magyarorsz??g jog??llam, itt nem igazs??g szolg??ltat??s, hanem jog szolg??ltat??s van. ??s ez sajnos sokszor bicskanyitogat??.Igen, arra gondoltam, hogy 5 ??v ut??n, ha egy napot pluszban bem??sz, akkor automatikusan hat??rozatlan idej??re v??lt a szerz??d??sed.A st??tusz az??rt l??nyeg, mert ha ??tes st??tiszon vagy, akkor sim??n tudnak hosszabb??tani, mivel att??l nem lesz szegik meg a l??tsz??mstoppot. De ha st??tuszon fel??l vagy, akkor ugye a hosszabb??t??ssal plusz emberk??nt szerepeln??l.A csed-et ??s t??rsait val??ban ??gy sz??molj??k, ahogy ewuss ??rta. A csed eset??ben nincsen fels?? korl??t. A gyed nem lehet a mindenkori minim??lb??r k??tszeres??nek 70%-n??l nagyobb. Jelenleg ez netto 150 ezer k??r??l mozog.Na, de ugyis ??sszej??n addig a baba ??s akkor nincs is mir??l besz??lni Mihamarabbi bab??sod??st ??s gratula a m??r pocakosoknak! "


Egyáltalán nem vettem okoskodásnak, jó hogy elmondtad :) Én üres státuszon vagyok ha jól tudom, szal akkor elvileg nem kell aggódjak? :D Na ennyivel is többet tudok. De bízom benne, hogy feloldják és akkor pláne nincs aggódni való. A baba meg remélem már ott van csak még nem tudom :)
 


@saci0501:
Hajraa! Nekem is kne! Lehet zumbazni rugdosom el magam, ha holnap a doki engedi.
Elliptikus trener szted jo karra is? Szeretnek kicsit formasodni


Koszi a linket! Ilyesmim van az asztal alatt, de valoban lokuko az segitene, ha csipo fole ero magassagba raknam a labikoim, de hat az hard hadmuvelet lenne

Nagyon helyes! Ugy is koll!
 


@doryca007:
Na akkor nem mondtam újat. Sztem karra is jó, nekem legalábbis azt mondta az edzőm, meg amikor csináltam èn is azt kb 10 perc után már èreztem a karomat is.
Na igen munkahelyen nem nagyon egyszerű az embernek a nyakába rakni a lábát. :lol:
 


@doryca007:


Este pont nem puffadtam, úgyhogy végül nem nyúltam a köményhez csak megnéztem, hogy van-e itthon, mert párom hajlamos magában eszegetni az egész köményt, úgyhgy ha nem figyelek akkor lábakél  


De utána néztem és tényleg azt mondják, hogy jó, szóval biztos van benne igazság, én szeretem az ízét, szóval mondjuk ha hasztalan, én elrágcsálom amúgy is 


@saci0501:


Mikor esedékes a tesztelés? 

 
 


@vivi93:
Jövő hèt vège fele, csütörtök-pèntek. De valszeg nem fogom kibírni és csütörtökon tesztelni fogok. Csak nehogy csalódjak. Annyit reklámoztátok a rossmanos facellet hogy azt fogok venni
 


@saci0501:


 Nem igazán tudok ilyenben nyilatkozni, mert összesen 2 hónapot kellett tesztelnem... elsőben megcsináltam kettőt, aztán megjött.. második hónapban, meg egyből olyan két csíkos lett, hogy majdnem lemászott a tesztről  Mindezt úgy, hoyg nekem nem elméletben nem is kellett volna sikerülnie...  neszeneked  Hajrá, hajrá, remélem egyből kettő csík lesz 
 
 


@saci0501:
Uu, szupet, koszi! Ez segit kicsit fokozni a lelkesedesem
 


@vivi93:
Csak ugy ropogtatjatok? Jezusszive en kajakban szeretem. Nezek vmi gyogyteat iennel, v vmi. Nem hiszem, hogy le birnam tuszkolni mashogy
 


@doryca007:
Majd ha kipróbáltad mondd el hogy tetszett, èn nagyon szeretem
 


@saci0501:
Ugy lesz! Mar tobb honapja vettem az edzeshez sportpipot varom, hogy felavathassam
 


@vivi93:
Köszönöm szépen, remélem most már a sok negatív teszt után jó lenne egy pozi.
 


@doryca007: Én azért kevésbé eszegetem magában, de párom önt a markába és úgy eszi  De tojáslevesből kihagyhatatlan, meg a frankfurti levesből is.. utóbbit csináltam nemrég és csak őrölt volt itthon.. nem lett olyan íze, mint az egésszel, úgyhogy csak ímmel-ámmal ettem.  De cserébe másnap a tojáslevest megszórtam egy zacskóval   

 
 


Na csajok...
Most hozok egy nem egészen babavárós témát, de azt hiszem azért köze van ehhez is.
Viszont nem tudom, hogyan kezeljem, jól. 
Vágatlanul másolom párom mostani üzenetét a munkahelyéről: "Megfeleljek itt is, otthon is, legyen meg minden, legyen kész minden, foglalkozzak veled, magammal, a hazzal, a csaladdal, figyeljek oda mindenre, legyek tettrekesz ha kell...Sok...Most jelenleg ez nekem sok"  És őszinte leszek, tőlem meg csak egy "értem"-re futotta.  Mert hirtelen jött, kb. a semmiből, nem voltam rá felkészülve. 
Azt azért hozzáteszem, hogy párom nehéz fizikai munkát végez, az elmúlt időben tényleg mást se csinál, csak rohan, ide megy-oda megy, engem visz orvoshoz, kórházba, intézi amit napközben kell, idegesíti a kocsi -nyikorog, és mint egy vérbeli férfi teljes letargiaként éli meg, rendesen rágörcsöl a dologra-,... sajnos nincs jogsim, így tényleg mindenhez kell valaki, hogyha nekem mennem kell valahova, ezért holnap is, és pénteken is kelünk korán, hogy menjünk kórházba, de hiába mondom én is és az anyósom is, hogy van más, tud más is vinni, nem.. neki jönnie kell, neki muszáj, nem kell segítség. Pedig teljesen fáradt, igényli az alvást, este 11-re ér haza, mire lefürdik, eszik, mire el tud aludni. 
És abban is biztos vagyok, hogy most kezdi felfogni, hogy neki bizony januárban lesz egy gyereke és ez mennyi mindennel jár. 
Én pedig így a szövegem végére érve már elsírtam magam.... 
Lackó nem egyszerű eset, nagyon lelkis, mindent magára vesz, örlődik sokáig magába és hiába kérdem, mert látom rajta, mindig a jól begyakorolt "nincsen semmi" mondattal letudja. És amikor elfogyott menátlisan, fizikálisan akkor kitörik belőle, de többségében már későn, mint a cunami sodor mindent én pedig állok és próbálok higgadt maradni. Hajlamos ilyenkor hárítani, vádolni és tagadni...
Már írtam, heves vérmérsékletem van, most még a hormonok miatt érzékeny is vagyok, szóval egy jól irányzott mondattal nálam szakad a cérna és akkor jön a vita. Ami tart fél óráig, aztán mintha mi sem történt volna... de addig képzelhetitek mi megy.

Ne értsétek félre, nem panaszkodni jöttem, és ha összeszorított fogakkal is, de most tűrni fogom, csak nem vagyok benne biztos, hogyha nem piszkálom ki belőle akár erőszakkal azt, hogy valójában mi bántja, akkor csak felszínesen fogjuk érinteni a témát és tovább örlődik magában egy újabb hullámig. 

Úgy gondolom, hogy ennek az egésznek tényleg az a kulcsa, hogy apa lesz és most kicsit megrémült a feladattól, de ezt nem fogja bevallani, ha egyesen rákérdezek. 

Mit csináljak? Készültem lelkileg, hogy lesz egy mély pont, de nem egészen erre számítottam... Volt másnál is ilyen? 

Sajnálom.. ki kellett írnom magamból. 

 
 


@vivi93:
Szia! Nagyon sajnálom, ami törtènt, nem lehet most egyszerű Neked. :( Szerintem mindenkèpp az lenne a jó, ha megpróbálnád szóra bírni, mert ha lappang sokáig az mèg rosszabb. Èn onnan próbálnám megközelíteni a dolgot, hogy elmondanám hogy èn is meg vagyok rèmülve a feladattól ami ránk vár de tudom hogy együtt bármire képesek vagyunk. Már csak azèrt is mert fèrjem, igy a leirtak alapján, nagyon hasonló szemèlyisèg mint a Párod. Èn ezt próbálnám meg... De hátha a többiek tapasztaltabbak ès tudnak valami jó tanácsot adni. Kitartást kívánok.
 


@vivi93:


Jó reggelt! Hát nem egészen ilyen posztra számítottam ma reggel, amikor kinyitottam a babanetet :( Sajnálom, de biztos vagyok benne, hogy rendbe fognak jönni a dolgaitok. Szerintem ha az ilyen jellegű beszélgetések vége a veszekedés, akkor inkább hagyd a csudába. A veszekedéssel nem lehet megoldani semmit, ebben a helyzetben amúgy is úgy érzi, hogy túl sok neki. Ha az a típus, aki nem mondja el, hogy mi bántja, nem biztos, hogy szerencsés kipiszkálni a dolgot. Meg hát a posztod alapján néha mégis elmondja :) Én is könnyen robbanó típus vagyok, mint te, úgyhogy tudom, milyen ez és azt is, hogy mennyire nehéz megállni ilyenkor, hogy az ember ne mondjon valamit. 


Ha vagy olyan jóban az anyósoddal, akkor esetleg tudsz vele beszélni erről (ez lehet, hogy téged is megnyugtatna, csak ne hangozzon panaszként, amit elmondasz neki). Ha jól értettem, elég erős és elszánt személyisége van, ő jobban rá tudná venni szerintem a fiát, hogy elmondja, mi bántja. Ha meg nem, akkor is legalább nem ti veszekedtek/vitatkoztok. De még azt is el tudom képzelni, hogy nem bántja semmi, egyszerűen csak tényleg túl sok neki, összejöttek nagyon a dolgok mindenhol és szüksége lenne pár nap pihenésre. Ebben az esetben ha még birod, elmehetnétek hétvégén kirándulni kicsit, vagy egy moziba, vagy amit szerettek, a lényeg, hogy képesek legyetek mindketten ellazulni és pár órára elereszteni a gondokat. 

 


@vivi93:
Uhh, ez hard.
Nalunk is akadtak hasonlo gondok, ami miatt par evvel ezelott majdnem szetmentunk. Viszont van ra megoldas! Leirom, nalunk mi, hogyan szokott mukodni, ill. mire jutottunk, hatha segit.
Bar kicsit osszecsapott lesz, mert le vok maradva a meloval, elore is sry

Az en eletem ertelme usvmagava fordulos. Ha olyan hangulata van, ugy ki tud hegyezve kenni, hogy egy nem bunko idamondasbol is balhe tud lenni, mert kisarkt, mashogy erzekeli, tanadobak, vantobak a dolgokat. Ilyen volgyei nekem is szoktak, meg mindenkinek, legalabbis az emberek zomenek.

Mi anno azt beszeltuk meg, hogy ha narkineknbarmi nem tetszik, problemaja van, akkor azt azonnal jelezze lehetoleg a masiknak. Ha akkor hamar vmiert nem megbeszelhezo, akkor pedig mondjuk azt, hogy kicsit kesobb beszeljunk errol, mert most pl ideges , nyonyi, vmeikunk. Ezeket pedig nyugodtabban jo feltarni.

Azt vettem eszre, hogy azt jol viseli/kezeli, es nyiltabb, kozlekenyebb, ha azzal kozelitek, hogy azt mondom aggodom erte, ertunk (ez igaz is), szeretnem boldogsagossa tenni, szeretnek neki segiteni megoldani, atlepni, megugrani a felmerult mindenfele dolgait, nem szeretnem idegesnek latni. Ezekre szokott nyitni szerencsere, ha nem is azonnal.

Neha ugy zajlik, h karomkodik kora reggel, sut rola az idegbaj, mert n tud aludni, n halad a munkaval, nem lelt meg kulfi melohelyet, n tud aludni, ez a babas dolog is megijesztette sztem, pkane, hogy o miattam
 


@doryca007:
Waaa elkuldte
Szal plane h kiattam akarta a babat.
Szoval ienkor en is udegallapotba kerulok, detto karomkodok, morgolodok, es akkor kerdez ra mibajom. Akkor elmondom h az, h o tiszta zizi, es ettol en is megzizzenek. Es amugy is rossz, hogy nem tudok neki segitni.

De ez utobbi van ritkabban.

Ezek utan szoktam meg mondani, hogy mindenre keresunk megoldasi lehetosegeket, es tuti megleljuk a befutot. Es hogy eddig is nagyon sok mindent meg tudtunk oldani, mert oan jok vagyunk egyutt, es ez eztan us igy lesz. Es azert vagyunk egyutt, hogy segitsuk es boldogga tegyuk egymast.

Es ezt forditott esetben vissza szoktam kapni

Ugyhogy fel a buksival, vard ki a megfelelo pillanatot, es probalj iesmit, hatha.

Nala kb majdnem alapszabaky, h iesmit szemelyesen dumjunk meg, en voltam, vagyok az irogatos, de mar atszoktam

Szoritok, h minden gyorsan elsimuljon!
 


Nagyon cukik vagytok, igazán
Jól estek soraitok, mert tegnap mikor írtam akkor majd felrobbantam, mert nem tudtam mi fog várni akkor, ha hazajön. Próbáltam összeszedni magam, hogy most legyen akármi, az utolsó szóig csendben maradok, hogy lássam az egész problémát. Persze kifele nehezebb volt mutatnom a "nem vagyok ideges" arcomat.
Megjött, odajött és átölelt, de úgy, mintha éppen búcsúzni készül. Hát, tudjátok, nehéz volt tartani magam és várni, hogy mi lesz... :shock:
Hozott Fanta narancsot -nagyon kívántam-, aztán mondta, hogy akkor megy fürdeni. :-o Én meg belül "MIVAAAAN?"... szerintem már torzulhatott az arcom, mert elmosolyodott, és mondta, hogy nyugi, lefürdik és akkor beszélünk.
Várni azt, hogy lefürödjön... Na... Szóval idegtépő volt, de nem, nem rontottam rá, bármennyire is megtettem volna, csap doboltam kezemmel az asztalon és néztem az órát, hogy fél 12, reggel 6kor kelünk.
Megterítettem, mert ilyenkor mindig frissen várom főttétellel, leül velem szembe, szed én meg ülök, nézek rá, kb már könyörgő tekintettel, hogy szólalj meg, mert felforr az agyvizem. (Utólag belegondolva baromi vicces lehettem, mostmár röhögök, nade akkor... XD :shock: )
Elmondta, hogy tele van gondolatokkal. Aggódik értem és a babáért, gondolkozik, hogy addig még mennyi mindent kell csinálni (kifesteni, bútort venni, összerakni, berendezni az üres szobát, megvenni egy csomó mindent még), közben a kocsi idegesíti, meg persze mindig van valami ami közbejön és ugrani kell, fáradt mentálisan és fizikálisan is, segítsen nekem itthon (soha nem kértem), milyen lesz apaként?, feleljen meg bent a cégben és akkor mindebben az benne sincs, hogy nincs ideje arra, hogy kényelmesen leülkön/feküdjön és kipihenhesse magát. Bevallotta, hogy sokszor már annyira fáradt, hogy a reggeles héten rendesen erőt kell vennie magán, hogy vezetés közben ne csukódjon le a szeme...
Nekem pedig több sem kellett ezen a pontos, és rendesen hüppögős sírásban törtem ki.
Végigfutott bennem minden, hogyha elalszik akkor mi történik...
Megölelt, én meg mégjobban sírtam...
És nem fogjátok elhinni mi történt...
Olyan erős intenzív mozgolódásba kezdett a pici, hogy kb azt éreztem minden kis végtagjával dobolna a hasamon
Persze elkezdtem nevetni, párom meg ott szorongatott, már nem tudtam sírjak vagy nevessek vagy mindkettő egyszerre.
Egyszóval katartikus élmény volt mindkettőnknek. Azóta is mocorog és érzem, és jó volt így elaludni.

Természetesen megbeszéltük, hogy ez nem állapot, és igenis egyáltalán nincs egyedül, és attól mert hogy ő a férfi a háznál a feladatok nem csak rá hárulnak egyedül, ugyan úgy csinálok én is mindent, csak hagyja is, ne ültessen le folyton, mert persze, hogy akkor sosincs vége semminek.
Megbeszéltük, hogy ez lesz az utolsó olyan hétvége mikor bemegy túlórázni -Ausztriában dolgozik, szeretik dolgoztatni szombaton a mqgyarokat-, és mostantól a hétvége arról fog szólni, hogy pihen, kikapcsol, nem foglalkozik semmivel.
Én intézem a gyerekszobát, ő intézi a kocsit, ha valaki jutott valamire akkor pedig megbeszéljük.
Meg persze megkértem rá nyomatékosan, hogyha van valami, szól, nem pedig magában tartogatja, ha pedig rákérdezek, mert látom rajta, akkor az a válasz, hogy nincs semmi, nem járható opció.

Huuuuuuh :-D 8-)
 
 


@vivi93:
Wiii dejoo!!!
 


@vivi93:


Szuper, csak így tovább! :) A baba nála is feloldotta a feszültséget? Lazítsatok, pihenjetek, úgy látom, mindkettőtökre ráfér 
 


@vivi93:
Jajj a baba mocorgásánál elpityeredtem èn is :oops: nagyon örülök hogy sikerült tisztázni a helyzetet :)
 


@nilnarin:


Persze, hogyne. Nagyon aranyos volt, mert mondtam neki, hogy majd ő is érezni fogja ahogy mocorog, de szerintem nem gondolta volna, hogy ennyire intenzív lesz, bár bevallom egyetlen ezredmásodpercig én se tudtam mire vélni az érzést.   Aztán hát ugye hallgatóztunk -mintha hallanánk bármit is, nah mindegy -, mert simogatta a hasam, minden egyes mocorgásra meg teljesen eltártotta a száját. Kérdezte milyen érzés, meg nem-e fáj.. szóval aranyos volt nagyon.  Nem igazán hiszek én a "minden okkal történik" dologban, de azért tegnap én is elámultam, hogy pont ott, pont akkor kezdett el mozogni érezhetően. Lehet annyira heves volt az érzelemkitörésem, hogy ez rá is hatással volt?  
Na este azért mértem egy vérnyomást... 165/91 114 volt 1 órával később, olyan fél 2kor... nem írtam fel a papírra, mert szerintem az orvos is ilyen eredményeket produkálna holnap, ha meglátná... nyilván okkal volt ilyen magas, de azért persze egyből hogy nyugodjak meg...  Szóval rendesen felizgattam magam az események miatt. 
Ma azért nem volt könnyű felkelni.... 
 
 


Jaaaj csajok, köszönööööm  Tényleg jólesett reggel olvasni, tegnap voltam olyan stresszes, fuh...


@saci0501:


Jaaj, komolyan?  Ne haragudj  Nem akartam senkit megrígatni  Tényleg jó, hogy sikerült megbeszélnünk, de mondtam is neki ma reggel, hogy még egy ilyet nem biztos, hogy kibírok szülés nélkül, szóval amennyiben nem akar ilyet, úgy a megbeszéltekhez tartsuk is magunkat mindketten, mert bajok lesznek. 


 

 
 


@doryca007:
Iberogast a neve. Ez a puffadásra hányingerre stb. Ezt kérdezed? :-)
 


@vivi93:
IBEROGAST, ez egy ilyen kis üveges gyógynövényes lötyi! Persze van nagy kiszerelésben is. Nekem tényleg isteni jó. Emésztésre puffadásra gyomorproblémára hányingerre zseniális! A gyerekeim is ezt szedik ha baj van. A nem jó hír higy a kicsi üveg 3ezer forint ami azért aokáig nem elég de kipróbálni szupi!
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron